کوههای پیش ساخته!

انسان همواره در حال فراگیری است. می بیند ، می شنود ، می خواند ، می فهمد ، بررسی و تحلیل می کند، تجربه می اندوزد و هر بار دریافت تازه ای از محیط زندگی ، مناسبات و ارتباطات انسانی به دست می آورد، یاد می گیرد، آموخته هایش را به کار می بندد، نتیجه آن را ثبت و ضبط می کند ، به دیگران نیز آموزش می دهد و دریافت ها و تجربه های خود را به سایر انسانها منتقل می کند.
این فرایندهای به هم پیوسته و توقف ناپذیر ، در گستره های تعریف شده ای از محیط های متنوع و بی شمار بیرونی جریان پیدا می کنند و نقطه تلاقی همه آنها، باورها، مفاهیم و معانی مشترکی را در یک جامعه انسانی و در محیطی بزرگتر پدید می آورند، به گونه ای که انسانها بر مبنای آنها ، به تعامل ، همکاری و ایفای نقشهای فردی و اجتماعی می پردازند.
آنچه گفته شد ، بهانه ای بود برای بیان دریافت و شناخت جدید خود از منش و ممشای کسانی که این روزها در زبان ، قلم و قدم ، همسو و همراه شده اند و در قامت رقیبان و مخالفان ، قدرت خویش را به رخ می کشند و هماورد می طلبند.
آنها به تجربه اثبات کرده اند که از قدرت ویرانگری ویژه ای برخوردارند، در یک چشم برهم زدن، آدمی را از پای می اندازند، زمین گیرش می کنند، بی باکانه تضعیف و تحقیرش می کنند ، او را در وادی حیرت و سرگردانی قرار می دهند و همانجاست که تنها راه برون رفت یعنی تسلیم و ندامت را به او نشان می دهند.
تا پاسی از شب به رتق و فتق امور در موسسه مطبوعاتی ایران پرداخته ام. به یکی از همکاران می گویم، ایام فاطمیه است و هنوز نتوانسته ام در هیچ مراسمی شرکت کنم. او مطلع شده است که در دانشگاه امام صادق (ع) آقای ادیب یزدی قرار است منبر برود و بعد از آن هم مراسم نوحه خوانی برگزار شود. به اتفاق به آنجا رفتیم. بعد از اقامه نماز به سخنان خطیب مراسم گوش کردیم و در ادامه هم نوحه خوانی و سینه زنی انجام شد. با پایان مراسم ، به اتفاق همکارم از مسجد خارج شدیم و من به منزل رفتم.
صبح روز بعد رسانه های ارتباط جمعی از جمله سایت های خبری در یک گستره وسیع خبر دادند که پس از انتقاد شدید میثم مطیعی مداح هیئت و اعتراض دانشجویان نسبت به حضور جوانفکر در دانشگاه امام صادق(ع) ، وی مجبور به ترک این دانشگاه شد.
مشاهده این خبر جعلی و انتشار گسترده آن ، حیرت زده ام کرد. یک ضرب المثل عمومی می گوید: “تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها”، اما دریافت جدیدم این است که می شود از هیچ چیز همه چیز ساخت، آن را رندانه پرداخت و ناجوانمردانه به افکار عمومی انداخت. آنها نشان داده اند که برای ساختن یک کوه بزرگ، به دنبال هیچ کاهی نمی گردند و کوههای پیش ساخته زیادی هم در اختیار دارند. بنابراین بی انصافی است اگر این خلاقیت و تردستی را به سیاست بازانی که موجد آن بودند، تبریک نگویم و البته نمی توانم تاسف خود را از همراهی بازی خوردگانی که بی درنگ به انتشار این جعلیات پرداختند، کتمان کنم.
تنها یک دغدغه می ماند و آن هم حیرت دانشجویان فهیم ، نجیب و متدین دانشگاه امام صادق(ع) است که از انتشار این خبر ، آزرده خاطر شده ، احساس می کنند به ساحت دانشگاه و دانشجو توهین شده است!
دلا بسوز که سوز تو کارها بکند
نیاز نیم شبی ، دفع صد بلا بکند
تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی ، خدا بکند

۷۰ نظر »

 1. عماد آبشناس گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۹

  من هم از خواندن این خبر در سایت ها متعجب شدم.
  یکی از دوستان بنده که از اساتید دانشگاه امام صادق(ع) هم می باشد در آن مراسم بود و اتفاقا همین چند ساعت پیش اتفاقی با هم صحبت می کردیم (ایشان تماس گرفته بود احوال بنده را جویا شود) و من چون روز گذشته خبر را بر برخی سایت ها خوانده بودم در مورد ماجرا کنجکاو شدم و از ایشان سوال کردم که ایشان نیز دقیقا همین حرف های شما را می زد و خبر آن سایت را تکذیب می کرد.
  جای تاسف دارد که برخی سایت های به اصطلاح خبری به سایت های شایعه پراکنی تبدیل شده اند.
  قطعا نیز هدفشان تخلیه عقده های درونی مخصوصا پس از بازگشت دکتر احمدی نژاد به هیات دولت (که خلاف میل باطنی و تصور آنها بود) و بازگرداندن موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران به سازمان خبرگزاری بوده.

 2. علی جعفری گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۶

  سلام خسته نباشید. این غربت را ما هم در فارس و شیراز با تمام وجود حس می کنیم و اینجا نیز اقتدارگرایان و احزاب سیاسی، فرزندان انقلاب را با بی تقوایی به انزوا برده اند اما حاشا که میدان را خالی کنیم.
  با مطلب “ما از همان اول به احمدی نژاد اعتماد داشتیم” به روزم. خوشحال می شوم سربزنید.
  http://11-22.blogfa.com/post-134.aspx
  یازهرا(س)

 3. م گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۶

  آقای جوانفکر من اون شب چند قدمی شما نشسته بودم قبول دارم که سایت های خبری قسمتی از ماجرارو به دروغ نوشته بودند اما نمی تونیداعتراض مداح رو کتمان کنید حالا درسته که صریحا اسم شما رو نیاورد ام به ما گفت که شما بشنوید!!!از حضرات مرتبط ابتدائا جو دانشگاه رو پرس وجو کنید بعد تشریف بیاورید عزاداری البته من کاملا اعلام آمادگی می کنم اگر شما حاضر به مناظره با اشخاصی چون شریعتمداری نادران توکلی و… هستید تلاشم رو در بسیج انجام بدم تا این مناظره انجام شه فقط میمونه یه دونه okاز طرف شما!!!؟

 4. مجتبی گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۶

  جلل الخالق. اینجور که معلومه دشمن ما بیشتر خودیه!!!وقتی که دوستان ما و بدتر از اون هموطن های حامی ما با ما این کارارو میکنن دیگه از آمریکا و اسرائیل چه انتظاری دارین که دشمن ما محسوب میشن تازه صد رحمت به همین آمریکا و اسرائیل که دشمنیشون رو با ما آشکارا اعلام میکنن ولی این داخلیا دوستای بدتر از دشمن هستن که به قول یکی از دوستام آدمو از درون میسوزونند.

 5. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۷

  سلام جناب جوانفکر خسته نباشید در سالی که به نام زیبای جهاد اقتصادی مزین شده است شما نیز در یک جهاد خستگی ناپذیر یک تنه در ایرنا و ایران و شاهد در حال کار و فعالیت و جهادید؛ خدا قوت باز هم به شما خسته نباشید میگم.

 6. یک دانشجوی امام صادقی گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۱۱

  جناب آقای جوانفکر
  باسلام
  علیرغم اینکه هیچ اشتراک فکری با شما ندارم و اصولا شما رو قبول ندارم ولی در این مورد خاص با شما هم نظرم. از دانشجویان امام صادقی هستم که اون شب در مراسم حاضر بودم. همه دیدند که اون مراسم در نهایت آرامش برگزار شد و موقع رفتن شما هیچ کس شعاری نداد. البته این بدین معنا نیست که دوستان ما در دانشگاه امام صادق نقدی به عملکرد شما و جریانی که به آن وابسته هستید ندارند. اون شب مداح محترم مراسم هم مثل همیشه تاکید به پیروی از ولایت فقیه و بصیرت در شرایط کنونی کردند. برای جنبشهای اسلامی منطقه خصوصا ملت بحرین دعا کردند و تاکید کردند که همواره باید رهرو ولایت باشیم. نه جلو بیفتیم نه عقب بمونیم. همه می دانند که هیات میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق علیه السلام محوری ترین و منسجم ترین هیات دانشجویی کشوره که در عرصه عزاداری امروز به الگویی در سطح جامعه بدل شده. خدا را شاکریم که دانشجوی امام صادقی در شرایط کنونی که نیاز به آرام کردن فضای کشور هست بصیرت و درایت خودش رو از دست نمیده.

 7. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۴۵

  سلام؛ آقای جوان فکر عزیز البته شاید حق با تو باشد ولی ادبیات بکار رفته در این مطلبت از دید یک تحلیل گر مطالبی جالبی نیست و خواهی دید که از ایم مطلب شما طیف ضد انقلاب بیشتر استفاده خواهد کرد شما که می فرمائید دغدغه نظام را دارید نباید مثل منتظریها عمل کرد ساده اندیشی خوب نیست.

 8. یک دانشجوی امام صادقی گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۱

  جناب آقای جوانفکر
  باسلام
  علیرغم اینکه هیچ اشتراک فکری با شما ندارم و اصولا شما رو قبول ندارم ولی در این مورد خاص با شما هم نظرم. از دانشجویان امام صادقی هستم که اون شب در مراسم حاضر بودم. همه دیدند که اون مراسم در نهایت آرامش برگزار شد و موقع رفتن شما هیچ کس شعاری نداد. البته این بدین معنا نیست که دوستان ما در دانشگاه امام صادق نقدی به عملکرد شما و جریانی که به آن وابسته هستید ندارند. اون شب مداح محترم مراسم هم مثل همیشه تاکید به پیروی از ولایت فقیه و بصیرت در شرایط کنونی کردند. برای جنبشهای اسلامی منطقه خصوصا ملت بحرین دعا کردند و تاکید کردند که همواره باید رهرو ولایت باشیم. نه جلو بیفتیم نه عقب بمونیم. همه می دانند که هیات میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق علیه السلام محوری ترین و منسجم ترین هیات دانشجویی کشوره که در عرصه عزاداری امروز به الگویی در سطح جامعه بدل شده. خدا را شاکریم که دانشجوی امام صادقی در شرایط کنونی که نیاز به آرام کردن فضای کشور هست بصیرت و درایت خودش رو از دست نمیده.

 9. حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۱

  آقای جوان فکر عزیز دیگه کم کم به این ها عادت کنید. من فکر میکنم یه سری آدم هستند که برای شایعه سازی علیه دولت استخدام شده اند. ولی دگر دستشان رو شده است. خدا با ماست. نگران نباشید. محکم تر از همیشه گام بردارید.

 10. mostafa گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۲۰

  salam.. aghaye javanfekr nemidunam chera ghablan azatun badam myumad .. vali ye harf zadin kheili bahash hal kardam.. un ke goftid mellat be ahmadinejad raay dadan na osoooooool garaE..vali inaro goftam begam in site haye jahannews va tabnak be BBC va VOA goftan zekki… yani shoma asan daneshgahe emam sadegh naraftin dorooooogh mizanan endakhtanetun birun….emruz javabie sazmane gardeshgari be maghaleye tavakoli ro ham khundam .. khoda vakili roo in yeki kootah nayaEd in agha ro bendazid zendan …. rasti dar morede band bazi haye eshtehardi chera too roozname iran chizi nemigid chera mizarid ina harchi mikhan dorooogh began… khabar gozarie farsnews dirooz harfe vazir behdashto taghir dade booood … taze yade harfe aghaye mashaE oftadam ke migoft dolat ye khabargoazrie hami ham nadare … rast migoft bandekhoda
  …hamina miran khabare dorooogh be hoze elmie midan… jedan chera???? vali baram jalebe chera asatide hoze enghadr dahan binand.. faghat bara ma balaye manbar migan ke bayad aval az manbae khabar motmaen shod baad nazar dad… ina chera injurian? any way man shoma ro kamel nemishnasam ta tahlile dorosti konam faghat ino midunam ye dalil dare ina enghad be doroogh alayhe shomaha khabar midan
  ya hagh

 11. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۲۶

  یک دانشجوی امام صادقی
  با سلام
  بنده آن شب برای شرکت در مراسم عزاداری آمده بودم و قصد مباحث سیاسی نداشتم. ضمنا به هیچ جریانی وابسته نیستم و البته بنده قابل نقد هستم و حتما بدون اشکال نیستم.
  از کامنتی که گذاشتید تشکر می کنم.
  موفق باشید

 12. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۲۹

  آقای انصارالقائم
  با سلام
  از کامنتی که گذاشتید متشکرم. از انجام مناظره رویگردان نیستم برای اینکه مواضع بنده همیشه شفاف بوده است و به چیزی که از آن دفاع می کنم ، ایمان دارم.
  موفق باشید

 13. یک امام صادقی گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۰۶

  روایتی دیگر از حضور آقای جوانفکر در دانشگاه امام صادق(ع):
  مطابق هر هفته بعد از نماز مغرب و عشاء منتظر منتظر اجرای برنامه هفتگی هیئت میثاق با شهدا بودیم. سخنران این هفته هیئت، حاج آقای ادیب یزدی بود. در ابتدای مراسم متوجه شدیم که آقای جوانفکر، مشاور ریاست محترم جمهور هم با یکی از همراهان در مراسم شرکت می کند. کم کم خبر حضور ایشان در بین دانشجویان پیچید و باعث شد مراسم از شب های قبل شلوغتر شود. قبل از شروع مراسم، چند نفر از دانشجویان از ایشان تقاضا کردند که برایشان صحبت کند، حتی از ایشان خواستند که به مراسم نرفته و در دفتر مسجدبا آنها سخن بگوید. بعد از اتمام سخنرانی آقای ادیب یزدی، ایشان قصد خروج از مسجد را داست و در حال صحبت با چند نفر از دانشجویان بود که یکی از دانشجویان جلو ماشین علیه ایشان سخن گفت و همین بهانه ای داد به رسانه های دروغ پرداز ضد دولت که به تخریب مشاور رئیس جمهور پرداخته و بگویند که جوانفکر با شعارهای مرگ بر ضد ولایت فقیه دانشجویان و … از دانشگاه اخراج شد….

 14. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۹

  فایل صوتی سخنرانی حجت الاسلام دکتر آقا تهرانی درباره ولایت پذیری احمدی نژاد و قضیه وزارت اطلاعات
  http://mobarezclip.ir/?p=5984

 15. ایران پترو گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۴۷

  استقبال جوانفکر از مناظره با “حسین شریعتمداری ”

  ایران پترو – مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در پاسخ به پیشنهاد یکی از کاربران وبلاگ شاهد مبنی بر برگزاری مناظره میان وی با اشخاصی نظیر شریعتمداری (رییس کیهان) و نادران و توکلی (نمایندگان محترم مجلس) تلویحا از برپایی چنین مناظره ای استقبال کرد.

  به گزارش خبرنگار ایران پترو، علی اکبر جوانفکر، بعد از آنکه کاربر مورد اشاره ذیل آخرین مطلب منتشر شده در وبلاگ مذکور با عنوان ” کوههای پیش ساخته! ” خطاب به وی، پیشنهاد داد: ” اگر شما حاضر به مناظره با اشخاصی چون شریعتمداری، نادران، توکلی و… هستید اعلام کنید تا با کمک بسیجی ها ترتیب برگزاری این مناظره را بدهم”، گفت: “از انجام مناظره رویگردان نیستم چرا که مواضع بنده همیشه شفاف بوده است و به چیزی که از آن دفاع می کنم ، ایمان دارم” .
  خاطر نشان می کند، یکی دیگر از کاربران این وبلاگ با اشاره به فعالیت های خیره کننده جوانفکر در سال جهاداقتصادی، ذیل مطلب مزبور، نظر داده است: ” در سالی که به نام زیبای جهاد اقتصادی مزین شده است شما نیز در یک جهاد خستگی ناپذیر یک تنه در ایرنا و ایران و شاهد در حال کار و فعالیت و جهادید؛ خدا قوت.”

  http://www.irpetro.com/newsdetail-11285-fa.html

 16. علی استادی گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۵۲

  نمی دانم اگر آمادگی دارید کامنت بنده را منتشر نمایید یا خیر ولی می نویسم که حتی اگر هم منتشر نکردید جهت اطلاع خودتان باشد.
  آقای احمدی ن‍زاد در مقابل خواسته رهبری مقاومت از خود نشان داده و این نشانه تزلزل ایشان در مقابل ولایت پذیری می باشد. قطعا نیز سبب این امر آقای مشاعی بوده. شما و سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه ایران هم بجای اینکه بی طرف باشید یا اینکه طرف ولی فقیه که بالاترین مرجع در نظام می باشند را بگیرید به طرفندهای مختلف سعی کردید از نظر آقای مشاعی و احمدی نژاد حمایت کنید.
  ما همه تا زمانی از آقای احمدی نژاد حمایت می کنیم که یقین به ولایت مداری او داشته باشیم نه مشاعی مداری او.
  در ضمن در مورد کامنت اول باید بگویم آقای آبشناس را خوب می شناسیم ایشان از اساتید برجسته می باشند و اکثر دست اندرکاران فناوری و رایانه در ایران ایشان را قبول دارند بنده خود در انتخابات شورای شهر و مجلس شورای اسلامی نیز به او رای دادم. تعجب دارم که ایشان چرا از شما حمایت کرده و با نوشته های خود سعی کرده دیگران را تخریب کند.حتما چرا نام استادی را که می گویند به زبان نیاورده. ضمنا اگر مهندس آبشناس را دارید چرا سیستم فنی سازمان خبرگزاری و روزنامه ایران اینگونه خراب است که حتی یک وبلاگ خبری هم قویتر است. ایشان که معتمد و مشاور فنی وحرفه ای به نامی می باشند. کل آموزشگاه داران و اساتید و معلمین رایانه و فن آوری کشور او را می شناسند و قبول دارند. همچنین تحلیلگر اول سیستم های رایانه ای ایران است. اینها را گفتم که بدانید او را خوب می شناسم. اگر این کامنت از طرف وی بوده لطفا اسم استادی که این مطلب را منعکس کرده عنوان کنند تا بنده اثبات کنم که یا آبشناس این کامنت را ننوشته یا آن استاد دروغ می گوید.
  اگر آبشناس هم به جای حمایت از رهبری از احمدی نژاد و مشاعی حمایت کند قطعا اگر باز هم اجازه دهند وی کاندیدای انتخابات شود ما اجازه نخواهیم داد بتواند فعالیت انتخاباتی کند. موضع خود را همین جا روشن کند.

 17. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۱۵

  آقای جوانفکر اگر خبری از آقایان حسین …، مجتبی …؛ امیرطاهر …؛ محمدرضا … دارید تو رو خدا به من بگید اینها الان کجا هستند برخی اخبار رسانه های ضد انقلاب ما را پریشان کرده خدایا ما را از شر خناسان به این دولت راحت کن.

 18. ظهیری گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۱

  باسلام حضور جناب جوانفکر
  تو روایات اومده که در آخرالزمان فتنه بزرگ از داخل شیعیان هست و اگر امروزه کسانی دارن برای حفظ قدرت و بدست آوردن جایگاههای مهم کشور به دروغ و جو سازی متوسل میشن و از هیچ فرصتی برا ضربه زدن به دولت و رئیس جمهور و ملت فروگذار نیستن دچار غفلت آخرالزمان شده اند و اینان همان مردم زمان عاشورا هستند که امام حسین (ع) خطاب به آنها فرمود که میدانید چرا سخنان من بر شما اثرا ندارد و حاضر به شنیدن سخنان من نیستید زیرا شکمهای شما از مال حرام پرشده.
  آقای دکتر جوانفکر عزیز
  مهم اینه ما خودمون از صراط مستقیم دور نشیم .بگذارید آنهایی که با پای خود به ضلالت رفتند به راهشون ادامه بدن.
  حضرت باریتعالی در معراج خطاب به پیامبر اکرم فرمودند: ای احمد!هرگز از من غفلت نداشته باش.
  هرکس از من غفلت داشته باشد برای من مهم نیست که در کدام وادی به هلاکت می رسد.
  جناب جوانفکر مهم اینه که انسان بر حق باشه.
  بیرقی که برای حق افراشته شد ممکنه خم بشه ولی نمیشکنه.

 19. لیلا گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۶

  وقتی خودتان در خبرگزاری رسمی و دولتی کشور دروغ می نویسید معلوم است که نمی توانید انتظار داشته باشید دیگران در مورد شما دروغ ننویسند. در حالیکه امروز (چهارشنبه چهارده اردیبهشت) آقای مصلحی در جلسه هیئت دولت حضور نداشت خبرگزاری شما نوشت که جلسه با حضور مصلحی برگزار شد در حالیکه می توانستید اگر نمی خواستید خبر غیبت مجدد مصلحی را بنویسید کلاً چیزی ننویسید. چیزی که عوض دارد گله ندارد. اگر شما برای نوشتن دروغ تحت فشارید حتماً سایت های دیگر هم برای نوشتن دروغ علیه شما تحت فشارند. به هر حال فضای رسانه ای کشور واقعاً غیر قابل اعتماد شده است. جای بسی تأسف است.

 20. فرهاد گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۹

  آقای جوانفکر : سلام و خسته نباشید
  سلام مارو به آقای احمدی نژاد برسونید . حرکات جدید تماما زیر سر رفسنجانی . شما باید بسیار دقیق عمل کنید با توکل به خدا باید در راه شهداء خیلی کار در این مملکت امام زمان انجام شود . خداقوت

 21. مظلومی کیاپی گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۷

  سلام حاجی جان به نظر من به نوشته های سایت(سایتهای)کذاب چه این ناک باشد چه آن ناک نباید توجه کرد مهم اینه که مردم ما می دونند نوشته های داخل این سایتهای کذاب همش دروغه و قوی تر از قبل بهتر از گذشته کنار دولتند

 22. صنایع نیوز گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۵

  http://www.sanayenews.com/component/content/32376.html?task=view

 23. پژوتن گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۱۸

  نفرت خفاشکان باشد دلیل………….که توئی(دکتر احمدی نژاد) خورشید تابان جلیل

  واقعاً متاسفم برای یک مشت .. که یک عمر خون ملت رو مکیدن، و داائماً هم رهبر عزیزمون رو تهدید به خاطره نویسی از دوران امام و هزار جور تهدید دیگه میکنند بعدشم میان دم از ولایت مداری و اطاعت از قانون میزنند. واقعاً این نور چشمشون رو اذیت کرده، نمیتونند از تو دخمه های تاریکشون بیرون بیاین. بعد این مهندس مشائی بنده خدا که دکتر بهش بگه برو کوه قاف ، میره، هزار جور تهمت ناروارو بهش میزنن. این بنده خدا شده ضرب گیر دولت. آقای مشائی خودش رو کرده سپر بلای دولت. هرچی ناسزا و دشنام وتهمت و افتراست بهش میزنند بلکه عقده هاشون خالی بشه بذارن دولت کارش رو بکنه، بازم دست بردار نیستند. انسانهای فاسد دیدم ولی به این فاسدی ندیده بودم. اینا دیگه از صهیونیستها زدن جلو. رئیس جمهور عزیزمون رنگشون شده بود مثل گچ از شدت خستگی و فشار. من از خودم خجالت کشیدم، سرمو انداختم. آدم یک نگاه میکنه به اون هیأت رئیسه مجلس، یک نگاه میکنه به قوه قضائیه، یک نگاه میکنه به مجمع تشخیص، بعد آدم به حال این مملکت افسوس میخوره.

 24. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۴۵

  جناب جوانفکر ظاهرا توطئه گران دوباره دارند جوسازی جدیدی آغاز می کنند.مسئله اخراج مصلحی از هیئت دولت چیست؟ همچنین دستگیری عده ای که به مهندس مشایی منتسب می کنند.مراقب باشید.به نظر من سکوت و عدم واکنش احساسی و عجولانه و واکنش حساب شده حلال مشکل است.القای اختلاف شدید بین رپیس جمهور و رهبری معظم مهمترین سوخت این ماشین براندازی است.مراقب باشید.

 25. حاج کاظم گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۳

  با سلام

  جناب جوانفکر

  حتما در جریان هستید جریانی شکل گرفته در کمیته فیلترینگ و اینها به سرعت در حال بستن و

  فیلتر کردن سایت ها و وبلاگ هایی هستند که منعکس کننده مواضع دولت آقای احمدی نژاد اند.

  باور کنید بسیاری از وبلاگ های بچه های انقلابی و حزب اللهی رو اینها میبندند

  سایت های خبری و وبلاگ های فیلتر شده زیادند نمیتونم اسم ببرم.

  لطفا خودتان این موضوع رو پیگیری کنید.

  ممنونم

 26. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۸

  جناب جوانفکر عزیز همین قدر که شماها توانستیدجناب ریس جمهور محترم در هیت دولت ببینیدبس است
  تابقول ریس جمهورمحترم اب بریز انجا که………………………………………………………………………….
  انها تازه دارند فکربرنامه ریزی می کنند چطوری درمقابل عملکرد ریس جمهور زیرابی بروند
  اخه فکر نمی کردن ریس جمهور درمحل کار حاضرشود تمام نقشه های دشمنان رانقشه برآب کنند
  درودسلام به ریس جمهور محترم همکاران گرامیشون

 27. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۶

  سرکار خانم لیلا
  با سلام
  شما می توانید باور نکنید که آقای مصلحی در دولت حضور داشته است. بنده مسوول باورنکردن شما نیستم. اما خبر ما دروغ نیست.
  موفق باشید

 28. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۶

  آقای استادی
  باسلام
  مشکل اصلی این است که شما در باره مناسبات همه جانبه ، گسترده و پیچیده میان رهبر معزز انقلاب با رپیس جمهور ، از نگاه ساده ارتباط ذهنی و دلی خودتان با ولی فقیه قضاوت می کنید و دلتان می خواهد رابطه رپیس جمهور با رهبر معزز انقلاب ، همانند رابطه شما با ولی فقیه باشد در حالیکه واقعیت به گونه دیگری است. در بسیاری از مواقع رهبر معظم انقلاب در باره یک موضوع نظری می دهند و رئیس جمهور در دیدار حضوری خود با ایشان توضیحاتی را به استحضار می رساند و معظم له از نظر خود بازمی گردند یا آن را تکمیل می کنند یا حتی ممکن است بر موضع خود باقی بمانند و در همه موارد نیز در نهایت این رپیس جمهور است که به اجرای نظر مقام معظم رهبری می پردازد زیرا نظر نهایی و قطعی را رهبری عزیز می دهند و حتی در مواقعی اتفاق افتاده است که رپیس جمهور دستور رهبری عزیز را اجرا کرده اما آن را به ایشان نسبت نداده و خودش به عنوان ضربه گیر ، همه فشارها را تحمل کرده و هرگز از دستور رهبری سخن به میان نیاورده است. بنابراین روشن است که وقتی ما می خواهیم از نگاه خودمان به تحلیل رابطه رپیس جمهور با رهبر انقلاب بپردازیم، خیلی سریع و ساده می گوییم که چرا آقای احمدی نژاد از ولی فقیه اطاعت نکرده است و شما بهتر می دانید که با یک نگاه ساده، نباید در باره یک ارتباط چند بعدی و پیچیده و خاص قضاوت کرد. از طرف دیگر توجه داشته باشید که مقام معظم رهبری در سفرشان به قم ، رپیس جمهور و دولت ایشان را در امتداد ولایت مطلقه فقیه توصیف کرده اند. این حرف یعنی آنکه رپیس جمهور بخش تفکیک ناپذیری از شان و منزلت و جایگاه خود رهبری است و اقتدار و نفوذ رپیس جمهور منوط به عزت و عظمت رهبری است و این دو به هم کاملا مربوط هستند. بحث بر سر این است که یک رییس جمهور تعضیف شده و فاقد برخورداری از اختیارات و اقتدار کافی برای تصمیم گیری، رپیس جمهوری که از پشتوانه حمایت های تعیین کننده و دلگرم کننده مقام رهبری برخوردار نباشد ، همکارانش را ترور شخصیت کرده و آنها را از ادامه همراهی با او بازداشته باشند ، به واسطه ترور شخصیت رپیس جمهور ، نفوذ و محبوبیتش در بین مردم کاسته شده باشد ، چگونه می تواند به کشور خدمت کند، عزت و عظمت را برای ملت ایران در جهان به ارمغان آورد ، از منافع و حقوق مردم در عرصه های مختلف جهانی دفاع کند، بر شوکت جایگاه رهبری عزیز بیفزاید و رضایت خاطر ایشان را برانگیزاند. روشن است کسانی که عامدانه یا جاهلانه به القاء اختلاف میان رهبری و رپیس جمهور می پردازند و می خواهند به رپیس جمهور ضرب بزنند ، در واقع سرگرم خیانت به رهبری عزیز هستند و چه بدانند و چه ندانند ، به جای رپیس جمهور، ولی فقیه را نشانه گرفته اند.
  ضمنا نیازی به ذکر نام استادی که آقای آبشناس مطرح کرده اند نیست زیرا هیات دانشگاه امام حسین (ع) بیانیه صادر کرد و در واقع نظر بنده و استاد مورد اشاره آقای آبشناس را مورد تایید قرار داد.
  در مورد آقای آبشناس هم خوب نیست اینگونه قضاوت کنید . ایشان دروغ نگفته و کامنت را هم خودشان نوشته اند.
  موفق باشید

 29. استان فارسی معترض گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۷

  سلام خسته نباشید.
  در مورد مطلب اخیر حضرتعالی باید عرض کنم رعایت اخلاق و تقوای رسانه ای در امر خطیر اطلاع رسانی و بر همین سیاق مدیریت افکار عمومی از طرق مختلف جز رسالت های ابتدایی و قهری ارباب رسانه خاصه تحت عنوان اصولگرایی میباشد.و اما….
  یکی از دوستان در کامنت شماره ۲ ازغربت وانزوای فرزندان انقلاب در استان عزیز فارس نام برده اند!!! خدمت حضرتعالی عرض شود استاندار مکتبی خدوم وفعال و صد البته بصیر استان در رگ فرزندان اصیل انقلاب استان جانی دوباره منفرش ساخته وبا قدرت در برابر اقتدارگرایان و مدیریت منفعت گرا ایستاده اند.اما بد نیست بدانید بزرگواری که چنین ادعای وهم آلودی رامطرح ساخته اند یکی از بی انصاف ترین منتقدین مهندش مشایی واستاندار محبوب استان به علت ارتباط با مهندس مشایی میباشند!!!! صحبت از انزوا,انزوای سیاسی شخص ایشان به علت پایان حکم ماموریت فرماندار شیراز میباشد نه فرزندان انقلابی استان(لازم به ذکر است ایشان در زمان مسوولیت فرماندار شیراز عهده دار مسوولیت بوده اند) یا حسین

 30. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۲۴

  آقای جوانفکر…هر بار که یادداشتهای شما را میخوانم احساس میکنم حرفهای دل خودم است…مطالبی که ماهها در وبلاگم نوشتم اما …

  بویژه در قسمتی که نوشته بودید:

  …آنها به تجربه اثبات کرده اند که از قدرت ویرانگری ویژه ای برخوردارند، در یک چشم برهم زدن، آدمی را از پای می اندازند، زمین گیرش می کنند، بی باکانه تضعیف و تحقیرش می کنند ، او را در وادی حیرت و سرگردانی قرار می دهند و همانجاست که تنها راه برون رفت یعنی تسلیم و ندامت را به او نشان می دهند.

  دقیقا مثل مطلب من بود که هفته قبل نوشتم:
  دوستانش چه خوب با هم هماهنگند…اراده کنند “کن فیکون” می کنند آدمی را…کلید بهشت نزد آنهاست…

  جوانمردی صدایشان می زند…گوشهایشان سنگین است…نمی شنوند صدای آن مرد را…نمی خواهند بشنوند صدای آن مرد را…مرد صدایشان میزند…میگویند آمدیم اما می روند…

  مجالس اخلاق را مجلس توهین و افترا میکنند…افراد را “بین الغی” می نامند…جواز توهین و غیبت به او را صادر میکنند…آن مرد نابود است…اگر موسی بود دیگر موسی نیست…فرعون است…

  امیدوارم روزی توفیق داشته باشم در کنارتان مشغول به خدمت شوم…
  چون شخصا فضای صمیمی و ساده تیم رییس جمهور را در دو روز سفر استانی درک کرده ام…

  موفق باشید…

 31. احمدی نژاد ضربه گیر ولایت فقیه گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۰

  مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری تبیین کرد
  احمدی نژاد ضربه گیر ولایت فقیه

  ایران پترو – علی‌اکبر جوانفکر: در بسیاری از مواقع رهبر معظم انقلاب در باره یک موضوع نظری می دهند و رئیس جمهور در دیدار حضوری خود با ایشان توضیحاتی را به استحضار می رساند و معظم له از نظر خود باز می گردند یا آن را تکمیل می کنند یا حتی ممکن است بر موضع خود باقی بمانند و در همه موارد نیز در نهایت این رییس جمهور است که به اجرای نظر مقام معظم رهبری می پردازد زیرا نظر نهایی و قطعی را رهبری عزیز می دهند و حتی در مواقعی اتفاق افتاده است که رییس جمهور دستور رهبری عزیز را اجرا کرده اما آن را به ایشان نسبت نداده و خودش به عنوان ضربه گیر، همه فشارها را تحمل کرده و هرگز از دستور رهبری سخن به میان نیاورده است.

  بنابراین روشن است که وقتی ما می خواهیم از نگاه خودمان به تحلیل رابطه رییس جمهور با رهبر انقلاب بپردازیم، خیلی سریع و ساده می گوییم که چرا آقای احمدی نژاد از ولی فقیه اطاعت نکرده است در حالی که با یک نگاه ساده، نباید در باره یک ارتباط چند بعدی و پیچیده و خاص قضاوت کرد. از طرف دیگر توجه داشته باشیم که مقام معظم رهبری در سفرشان به قم ، رییس جمهور و دولت ایشان را در امتداد ولایت مطلقه فقیه توصیف کرده اند. این حرف یعنی آنکه رییس جمهور بخش تفکیک ناپذیری از شان و منزلت و جایگاه خود رهبری است و اقتدار و نفوذ رییس جمهور منوط به عزت و عظمت رهبری است و این دو به هم کاملا مربوط هستند. بحث بر سر این است که یک رییس جمهور تضعیف شده و فاقد برخورداری از اختیارات و اقتدار کافی برای تصمیم گیری، رییس جمهوری که از پشتوانه حمایت های تعیین کننده و دلگرم کننده مقام رهبری برخوردار نباشد، همکارانش را ترور شخصیت کرده و آنها را از ادامه همراهی با او بازداشته باشند، به واسطه ترور شخصیت رییس جمهور ، نفوذ و محبوبیتش در بین مردم کاسته شده باشد ، چگونه می تواند به کشور خدمت کند، عزت و عظمت را برای ملت ایران در جهان به ارمغان آورد، از منافع و حقوق مردم در عرصه های مختلف جهانی دفاع کند، بر شوکت جایگاه رهبری عزیز بیفزاید و رضایت خاطر ایشان را برانگیزاند.به گزارش شاهد، روشن است کسانی که عامدانه یا جاهلانه به القاء اختلاف میان رهبری و رییس جمهور می پردازند و می خواهند به رییس جمهور ضربه بزنند ، در واقع سرگرم خیانت به رهبری عزیز هستند و چه بدانند و چه ندانند ، به جای رییس جمهور، ولی فقیه را نشانه گرفته اند.

  http://www.irpetro.com/newsdetail-11286-fa.html

 32. یک ناظر گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۸

  به دید من به عنوان یک ناظر بی طرف که هم دکتر را خوب میشناسد و هم جریانهای اصولگرا، مساله بسیار واضح است. کشور برای حذف جریانهای چپ سنتی، مشارکت، تتمه کارگزارن و … که از جریان ولایت منحرف و یا متمایل به افکار غیر ولایی شده بودند نیاز به یک عنصر بیرون از این طیف داشت. اصولگراها و جناح راست سنتی یا خیلی سیاست باز بودند یا رابطه نزدیکی با این گروه ها داشتند و یا اساسا جرات چنین کاری را نداشتند. پس جریان ولایی نیاز به یک چهره جدید مستقل و با دل و جرات داشت. این طور بود که با استفاده از بازوهای اجرایی خود شامل سپاه، بسیج، مداحان، وعاظ و ائمه جمعه با حمایت از دکتر احمدی نژاد که تمام این خصوصیات را داشت سعی کردند ایشان را در لیست هفت نفره کاندیداهای دوره قبل بالا بیاورند و این اتفاق افتاد. البته همراهی عناصر دسته دوم پیرو ولایت تنها به واسطه حمایت بازوهای اجرایی جریان ولایی و بدون هماهنگی قبلی در این سطح و تنها بر محور ولایت پذیری بود. نتیجه این که دکتر رای آورد و در طول شش سال گذشته وظیفه خود را به نحو احسنت انجام داد و امروز ماموریتش پایان یافته است. پس برای پرهیز از ایجاد یک جریان جدید که قدرت زیادی هم پیدا کرده همان بازوهای اجرایی شروع به فعالیت کرده اند تا زمینه را برای انتخابات دوره یازده ام برای طرح یک چهره از طیف نزدیک به ولایت آماده کنند. عناصر دسته دوم پیرو ولایت هم دوباره همان مسیر قبل را می پیمایند.
  این تفسیر یک دهه اخیر خواهد بود که آیندگان در کتابهای تاریخ خواهند خواند. به نظرم قدری بی تعصب به مساله نگاه کنید موضوع کاملا ملموس است. پس نگران و ناراحت نباشید. شما وظیفه و ماموریت خودتان را برای کشور به عنوان سرباز ولایت انجام داده و امروز زمان آن است که از صحنه کنار بنشینید تا سربازان جدیدی به جای شما به خدمت بپردازند.

 33. مرتضی رحیمی گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۵۴

  درود بر شما. همین که یار و یاور رییس جمهور عزیز هستید جرم کمی نیست ! خوب شما با این جرم سنگین انتظار رحم و مروت از زرادوزان و باند های ثروت اندوز دارید ؟ اگر اینگونه باشد انتظارتان خطاست. بقول شهید مظلوم بهشتی : دوستان اگر فرجام ما در این راه جز شهادت باشد کار ما تباه است و بر باد. راه عدالت طلبی راه پر خطری است : ای که از کوچه معشوقه ما می گذری …بر حذر باش که سر می شکند دیوارش !

 34. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۴۷

  تحریف کلام رهبری در روزنامه کیهان:بیداری اسلامی تا قلب اروپا پیش خواهد رفت.(تیتر ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰)به جای بیداری تا قلب اروپا پیش خواهد رفت.

 35. عماد آبشناس گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۵

  با سلام
  دوست عزیزی به نام آقای استادی ملاحظه ای را درج نمودند که البته آقای جوانفکر پاسخ ملاحظه را داده وکاملا درست می باشد.
  دوست داشتم به چند نکته که مربوط به شخص بنده است اشاره کنم.
  اولا با عقل و عقیده به ولایت فقیه و رهبری از آن تبعیت می نمایم و چون به اصل ولایت فقیه اعتقاد دارم همیشه اصل مطلب را از فرمایشات رهبری دریافت می کنم و هیچ وقت خود را بازیچه بازی های گروهی و رسانه ای مخصوصا رسانه های متخاصم ویا دشمنان خارجی قرار نمی دهم. و اطمینان دارم که آقای احمدی نژاد هم کما فی السابق وفادار به رهبری هستند قطعا نیز همراهان ایشان نیز به همین ترتیب می باشند. بعد از سی سال انقلاب جوهره خود را نشان داده اند. دیدگاه ها در مورد نحوه بیان اعتقاد و التزام به رهبری فرق می کند. برخی ممکن است با شعار این التزام را نمایش دهند و برخی با عمل. که به نظر بنده آقای احمدی نژاد با عمل نشان داد.
  در مورد استادی که مطلب را برای بنده منعکس کردند باید همان صحبت آقای جوانفکر را تکرار کنم و بگویم مطلب را این دوست خصوصی به بنده منعکس نموده و دلیل ندارد ایشان را وارد جریاناتی نمایم که شاید ایشان علاقه ای به ورود به این ماجراها نداشته باشد و بعدا نیز اعتماد و اطمینان خود به بنده را از دست بدهند. و دوستی ما خدشه دار گردد.
  در مورد رابطه بنده با آقای جوانفکر باید بگویم که بنده بیش از بیست سال است که ایشان را می شناسم و با هم در خبرگزاری همکار بودیم و حد اقل می توانم در مورد وفاداری و التزام ایشان به ولایت قسم بخورم و شهادت دهم .
  و در مورد سازمان خبرگزاری و موسسه ایران نیز باید بگویم شما با دیدگاه یک فرد غیر خبری به سازمان خبرگزاری نگاه می کنید اگر دیدگاه خود را تغییر دهید متوجه می شوید خروجی آن را نمی توان با وبسایت های دیگر مقایسه کرد این سازمان تولید کننده و مرجع خبری رسمی دولتی ایران می باشند بقیه سایت ها گه گاهی مطلبی را منتشر می کنند که با سازمان خبرگزاری قابل مقایسه نمی باشد. در مورد سیستم فنی آن نیز باید بگویم تا جایی که اطلاع دارم نیروهای خوبی (که حتی از بنده نیز شایسته تر می باشند ) توسط آقای جوانفکر در سیستم فنی خبرگزاری مشغول به کار شده اند ولی خروجی های فنی یک شبه نمایان نمی گردند و وقت نیاز است که تغییرات فنی اعمال گردند.
  در مورد موسسه ایران هم باید بگویم هنوز یک ماه نشده که به خبرگزاری بازگردانده شده قطعا زمان نیاز دارد تا درست شود.
  از وصفی که از حقیر درج نمودید متشکرم قطعا نیز بنده را خوب می شناسید که چنین مفصل راجب به بنده صحبت کردید می توانید یا از طریق وبلاگ وایمیل و یا تلفن بنده (که با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید به دست آورید) با بنده تماس بگیرید مطمئن شوید این ملاحظه را بنده نوشته ام.
  در ضمن در انتخابات حتما به فردی رای دهید که خواسته های شما را براورده می نماید. اگر قبلا به من رای دادید از شما خیلی تشکر می کنم قطعا احساس کردید بنده خواسته های شما را می توانم براورده نمایم. من با اقشار مختلف دانشجویی و دانش آموزی و معلمین و اساتید ارتباط کاری زیادی دارم و همه آنها می دانند که بنده هیچوقت نه مجیز کسی را می خوانم و نه شعاری برای کسی عنوان می کنم . قطعا بنده اگر از آقای جوانفکر شناخت کافی نداشتم از وی حمایت نمی کردم مطمئن باشید ایشان خیلی مظلوم واقع شده اند.

 36. عبدالرحیم صادقی گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۲

  سلام خسته نباشید گیریم حرف شما درست چرا رییس جمهور ۱۱روز بعد از این ماجرا سر کار نرفتند؟

 37. رضا گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۹

  سلام آقای جوانفکر

  آیا امام خامنه ای با جناب احمدی نژاد دررابطه باوزارت اطلاعات جدیدا صحبتی داشته اند؟؟

 38. مجتبی گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۸

  آقای عبدالرحیم صادقی حالا ۱۱ روز بعد یا ۱۳ روز بعد چه فرقی مینه البته چرا اگه بعضیها الکی قضیه رو به فراماسونر بودن رئیس جمهور و یا به نماد شناسی یهود ربط بدن یه چیزایی فرق میکنه ولی واقعا متاسفم میبینم افرادی که دیروز دکتر رو مردی ولایت مدار میخوندن الان دارن ایشون رو به فراماسون بودن متهم میکنند.

 39. جواد گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۱

  سلام خسته نباشید

  از شما خواهشمندم به آقای دکتر احمدی نژاد بگویید مانند همیشه چرا به بیت رهبری برای مراسم ایام فاطمیه نمی روند ؟ از شما خواهشمندم به ایشان بگویید مانند همیشه به بیت بیایند و دوستان انقلاب را خوشحال سازند

 40. فیاضی گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۱

  برای دکتر نگرانیم که هنوز هم از عمل تمام و کمال به نامه و حکم حکومتی آقا در مورد آقای مصلحی طفره می رود…
  برای دکتر نگرانیم با اطرافیان و مشاوران سالوس و منافقی مثل شما !
  برای دکتر نگرانی از درآمیختگی با جریان انحرافی پیدا کرده…
  برای دکتر نگرانیم…

 41. ظهیری گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۰

  سلام
  خیلی جالبه الان تو سایت جهان نیوز مطلبی رو با این لینک : http://www.jahannews.com/vdcbgsb8wrhb0ap.uiur.html
  دیدم که به همین مطلب آقای جوانفکر اشاره کرده بود و ماهارو که براش کامنت گذاشتیم ضد انقلاب فرض کرده بود.
  من هم یه کامنت گذاشتم که فکر نمیکنم منتشر بشه چون خیلی کم اتفاق افتاده که مطالب من تو جهان نیوز منتشر شده اونهم با سانسور.
  مطلبی که براشون گذاشتم اینه که اگر اونجا منتشر نشد دوستان اینجا بخونن.
  قابل توجه شما دوستان عزیز
  بنده یکی از کامنتهایی که مدنظر شماست رو تو وبلاگ جناب جوانفکر گذاشتم و ازینکه مارو ضد انقلاب فرض کردید واقعاً متاسفم.کاش گوش شنوایی برای شنیدن حرف حق داشتین تا براتون ثابت کنیم ما از شما عده قلیل قدرت طلب انقلابیتریم.
  اگر منظور شما از انقلاب تعریف خودتون از انقلابه که یقیناً انقلاب ریاو تزویر و فساد و رانتخواری در جامعه هست که هیچوقت انقلابیونش نخواسته به منویات رهبری عزیز و حضرت امام تن بده آری ما ضد انقلابیم.
  ما ضد اون انقلابی هستیم که شما تعریف کردین و رسالتش سکوت در برابر ظالمین و قد علم کردن مقابل مظلومین و خدمتگزاران راستین مردم هست.
  امروز وقت نماز ظهر تو مسجد محلمون منتظر وقت نماز بودم که رادیو معارف بعد از اذان این دعا داشت پخش میکرد: اَللّهُمَّ اِنَّا نَشْکوُ اِلَیک فَقْدَ نَبِینا صَلَواتُک عَلَیهِ وَالِهِ، وَغَیبَةَ وَلِینا، وَکثْرَةَ عَدُوِّنا، وَقِلَّةَ عَدَدِنا، وَشِدّةَ الْفِتَنِ بِنا، وَتَظاهُرَ الزَّمانِ عَلَینا، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَالِهِ،….
  دقت کردم دیدم واقعاً الان وضعیتی شده که این دعا داره وصف میکنه.
  عزیزان اگر مارو که با شما هم عقیده نیستیم کافر میدونین لااقل طبق فرمایش حضرت امیر تو نامه اش به مالک ما تو آفرینش با هم برادریم.و اگر شما اعتقاد به معاد دارین که جزء اصول دینمونه بیایم این افکار پلید رو از خودمون دور کنیم و کسانیکه دارن برا مردم و مملکت شبانه روز خدمت مینکنند یاریشون کنیم و بار بر دوششون نباشیم.
  در آخر امیدوارم کامنتم بدون سانسور منتشر بشه.
  ممنون

 42. محمد مختاریانی گفت :

  اردیبهشت ۱۶م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۴۷

  واقعا چه اتفاقی داره می افته ؟ توی این چند روز اخیر تعداد زیادی از دوستانی که به نوعی با دفتر ریاست جمهوری در ارتباط بودند را گرفتند و بردند اوین . من الان یه چند ماهی است که از تعداد زیادی از دوستانی که این هجمه ها در خصوص به اصطلاح جریان انحرافی باور کرده بودند خواستم که یک دلیل روشن بیاورند که مجوز شرعی باشه که بشود این همه تهمت و تخریب را در خصوص اطرافیان احمدی نژاد توجیه کند اما متاسفانه هیج دلیلی نشنیدم و تنها دلیل آن ها این بود که فلان شخص این موضوع را گفته است. اگر این موضوع جریان انحرافی به حدی بزرگ است که به قول علامه مصباح بزرگترین فتنه از اول اسلام است (حتی بزرگتر از فتنه سقیفه ، بزرگتر از فتنه عاشورا و … ؟؟!!!) چرا یک دلیل محکم ارائه نمی شود که ما هم تکلیف خودمان را بدانیم . چرا حضرت آقا در خصوص فتنه به این بزرگی موضع گیری صریح نمی کنند ؟من که در این چند وقت هر چه قدر دقت کردم به جز حرف های سیاسی در این خصوص چیزی ندیدم

 43. ایران پترو گفت :

  اردیبهشت ۱۶م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۲۲

  سلام جناب جوانفکر، خداقوت، عزیز باشید و سرافراز

  جناب جوانفکر من به عنوان یکی از خبرنگارایه سایت خبری “ایران پترو” که از روز تاسیس به شدت از دولت احمدی نژاد حمایت کرده (نه به خاطر شخص احمدی نژاد که به خاطر خط عدالت محور احمدی نژاد)، ضمن ابراز ادب به شما و همه کاربرایه فهیم وبلاگ وزین تون، چه اونا که کامنت می ذارن و چه اونا که فقط می یان و این وبلاگ فاخر رو ملاحظه می کنن، می خواستم در تکمیل کامنت جناب ظهیری ( ۱۵م اردیبهشت ۱۳۹۰ در ساعت ۲۳:۴۰) و در جواب سایت جهان نیوز، خدمت شما سرور بزرگوار، با محبت و کاردان بگم که همین حالا که ایران پترو پاسخ پر مغز، با معنا و ولایت محور شما رو به یکی از کاربراتون، به عنوان تیتر یک خودش انتخاب کرده و ساعت هاست اونو در همین وضعیت نگه داشته حدود ۶ ماهه که با نهایت شرمندگی نتونسته اجاره دفترشو به صاحب ملک بده، حدود ۲ ساله که هر خبرنگاری که باهاش کارکرده نتونسته دست مزدشو بده، مسوول این سایت خبری ماه هاست که به معنایه واقعی کلمه لنگ پوله تویه جیبشه و این همه در حالی اتفاق افتاده که:

  ۱ – وقتی مسوولان نمایشگاه نفت پارسال با مسوول ایران پترو تماس گرفتند و خواهش کردند که آگهی این نمایشگاه در این سایت خبری کار بشه ضمن تشکر و قدردانی و سپاسگذاری بسیار، مسوول ایران پترو از کار کردن این آگهی سرباز زد.

  ۲ – وقتی دیماه پارسال از روابط عمومی یکی از شرکت های تابعه وزارت نفت با مسوول ایران پترو تماس گرفتند و گفتند که بیا قرارداد آگهی ات را امضا و تمدید کن او باز هم ضمن تشکر و قدردانی و سپاسگذاری بسیار در حالی که اشک نیاز دور چشماش حلقه زده بود عذر خواهی کرد و برای امضا و تمدید قرارداد نرفت.

  ۳ – او وقتی که از چندین و چند بخش دیگه باهاش تماس گرفتند و ازش خواستند آگهی هاشونو کار کنه با وجودی که با پوست و گوشت و استخون و با همه وجود به همه آگهی های پیشنهادی محتاج بود همه اونا رو پس زد و نگرفت.

  ۴ – او با وجود اینکه دفتر سایت خبریش تویه خیابون ویلا ( مرکز طرح ترافیک ) قرار داره حتا از گرفتن دو سهمیه آرم طرح ترافیکش از وزارت فرهنگ هم که امسال برای سایت های خبری کنار گذاشته شده بود گذشت و برای گرفتن سهمیه ها هیچ اقدامی نکرد و الان نیز ماشین پراید ۱۵ ساله مدل هفتاد و پنجش آرم نداره هر چند که برای خودش و یکی از خبرنگاراش مستقیما به روابط عمومی شهرداری مراجعه کرد و بعد از کلی تحقیر شدن توسط این روابط عمومی موقتا از خیر دریافت آرم گذشته تا که البته بعد به حساب همه اونا که به بهانه “آرم” خیلی از خبرنگارا رو تو شهرداری – با مقاصد مختلف – تحقیر می کنن … برسه.

  ۵ – مسوول سایت ایران پترو به خصوص در دو سه سال اخیر که به شدت محتاج حمایت مالی از سوی وزارت فرهنگ بوده یکبار هم به این وزارتخونه مراجعه نکرده و این در حالیه که ایران پترو در نمایشگاه مطبوعات پارسال هم که غرفه گرفت، نامه ای زد به معاونت مطبوعاتی این وزارتخونه مبنی بر اینکه چنانچه در دادن غرفه به دیگران به درخواست اعمال تخفیف آنها جواب مثبت داده میشه به این سایت نیز در واگذاری غرفه تخفیف داده بشه که داده شد و با پوله تخفیف داده شده، جوایز مسابقه ای رو که این سایت در غرفه خودش برای بازدید کننده های نمایشگاه مطبوعات برگزار کرد، خرید و این بماند که اصل پول مربوط به گرفتن غرفه نیز با قرض و قوله از دوستان میسر شده بود و با هزار شرمندگی و یک عالمه خجالت….

  ۶ – جناب جوانفکر همین حالا که ایران پترو هیچ آگهی ای نداره و جهان نیوز که می دونم مسوولش با پایه حقوق حدود دو میلیون تومانی اش هیچ مشکل مالی ای نداره و البته ۴ تا آگهی در سایتش داره دوست دارم به استحضار جهان نیوزیها و همه اونها که مثل جهان نیوزیها فکر می کنن، انگ می زنن و تهمت می بندن مثل مسلسل، برسونم همه این مشکلات مالیه به وجود اومد برای ایران پترو، فقط و فقط به خاطر ایستادگی در مقابل همه اون افرادی بوده که در دوران فتنه، به ایران پترو و ایران پترویی ها به دلیل حمایت همه جانبه از خط احمدی نژاد انگ مزدوری، جیره خواری، دست نشاندگی و چندین لقب دیگه که قلم از نگارش اونا شرم داره، می زدن…..

  ۷ – جناب جوانفکر با این اوصاف حالا دوست دارم اونا بگن، آیا به نظر اونا ما ضد انقلابیم؟

 44. ظهیری گفت :

  اردیبهشت ۱۶م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۱

  با سلام
  متاسفانه تا این ساعت کامنت من تو سایت جهان نیوز منتشر نشده(البته قبلا هم کامنتهایی که باب میلشون نبود منتشر نمیشد). آزاد اندیشی و آزادی بیانی که میگن اینه؟

 45. عاشق مقام معظم رهبری گفت :

  اردیبهشت ۱۶م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۰۷

  بسمه تعالی
  قطعه شعری برای رهبر عزیزم

  رهبرم ای عشق من ، جانم فدای لحظه ات
  شاد باشی همچنان ، آید بسوی ما غمت
  در مسیر ما فروزان هست نورت یا علی
  مرهم زخم دل هر عاشقی سید علی
  آن کلام دلنشینت میرود در جان ما
  هم وجود نازنینت با یقین درمان ما
  در تولا چشم هایم عشق را پیدا کند
  دست زیبای تو آقا ، هر گره را وا کند
  دیدنی ها دیده ام از فضل جدت یا علی
  همچو یک دیوانه در راهت شدم سید علی
  حاصل کار هزاران در ید تائید توست
  آنچه پنهان است از ما با یقین در دید توست
  بی محبت با تو عهدی هر کسی هم بسته است
  در مسیر حق بلاشک خسته و وابسته است
  عهد دیرین شاید از اقرار یک کاری متین
  کشف حالت کار هر کس نیست جز اهل یقین
  بس در این فرصت بیامد هر طرف نوعی عمل
  بار دیگر شد بپا از فضل حق جنگ جمل
  معرفت نسبت به هر کس در جهان کار ولی است
  پیرو تو هر که باشد تابع مولا علی است
  صرف و نحو و خواندن بسیار هم معیار نیست
  هر که دارد مجلس و درس و سخن هم یار نیست
  جعفری در راه تو سر میدهد مولای من
  انتهای قله عشق تو باشد جای من
  سروده ای از محمدرضا جعفری

 46. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۱۶م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۹

  جناب آقای جوانفکر،

  با سلام و خسته نباشید،

  شعر پایانی یاداشتتان را خیلی دوست داشتم. این کوهای پیش ساخته از کف صابون هم سبک تر و فرار تر هستند، و بعضی ها سعی دارند با این نوع کوهای پوک پیش ساخته، کوه استوار محبوبیت دولت آقای احمدی نژاد را بپوشانند. این تلاش پوچ و باطل تنها محبوبیت شما را بالا می برد.

  یکی از چیزهایی هم که بنده در زندگی یادگرفتم این است که وجود شیطان یگ دلیل بزرگ بر وجود خالق او و حقانیت آخرت است، و این این تنها عزم مجاهد فی سبیل الله را راسختر می کند. و شعر پایانی یاداشت شما به زیبایی گوییای این مسئله است.

  جناب جوانفکر، بنده این روزها در مورد مشکل آقای احمدی نژاد با وزیر فعلی اطلاعات چیزهای ضدونقیض زیادی خوانده ام، واقعیت مسئله چیست؟

  با تشکر.

  سلامت و پیروز باشید.

 47. حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۷م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۱۸

  سلام
  آقای جوانفکر چرا دکتر در مراسم بیت رهبری به مناسبت شهادت حضرت زهراع) شرکت نمی کنه؟
  واقعا مشکل ایشون با وزیر اطلاعات چیه که تا مرز استعفا هم پیش رفتند؟
  چرا روشنگری نمی کنید؟
  خواهش میکنم جواب دهید.
  با تشکر

 48. ن.ف گفت :

  اردیبهشت ۱۷م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۹

  سلام آقای جوانفکر
  این روز ها ،کسانی که تا دیروز به دروغ خود را دوستدار رئیس جمهور عزیز می نامیدند،نقاب از چهره کشیده اند و برای به دست آوردن مجلس نهم و ریاست جمهوری یازدهم،ناجوانمردانه ،موج تهمت و تخریب را به سوی دکتر عزیز ویارانش روانه کرده اند.آنها نمی خواهند راه دکتر که همان ساده زیستی ،مردمی بودن، از صمیم جان شیفته خدمت بودن،انسانیت،پاک دستی،شجاعت و …ادامه پیدا کند.آنها می دانندکه دکتر نازنین ما بسیار محبوب است.می دانند که در دوره ریاست جمهوری ایشان گشور ما به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده.بنابراین به روی دکتر شمشیر می کشند تا دستاوردهای دولتهای نهم ودهم را کمرنگ جلوه دهندواز طرفی در ادامه فعالیت های دولت در زمینه های اقتصادی سیاسی و…اخلال ایجاد کنند تا موفقیت های جدید کمتری به اسم این دولت ثبت شود.آنها از اینکه دکتر استعفا نداده اند ناراحتند.من یقین دارم به مدد خدای متعال و تیز هوشی دکتر ،تیرشان به سنگ می خورد.
  با تشکر.
  پیروز باشید.

 49. محمدهراتی گفت :

  اردیبهشت ۱۷م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۰

  سلام
  بابا ماکه موهامون سفید شد بسکه حرص خوردیم
  چرا رئیس جمهور نمیاد حرف دلشو بزنه
  چرا یه اقدام عملی نمیکنه تا به همه ثابت بشه ازهمه ولایت پذیر تره
  مثلا یه تجدید میثاق دولت با رهبری بذارید یه کاری مثل این
  لا اقل شما بگو چه خبره
  برای یه بچه حزب اللهی معمولی هم روشنه که باید همه جا از رهبری تبعیت داشت بعید میدونم آقای احمدی نژاد اینو ندونه
  فکر میکنم همونطور که ما اعتقاد راسخ داریم حرف رهبری در همه امور نافذه اعتقاد آقای احمدی نژاد از ما بیشتر
  آقای جوانفکر اگر اشتباه میکنم بگید اشتباهه و دیدگاه من مشکل داره
  چرا شما هیچی نمیگید
  علت اینهمه جنجال چیه؟

 50. محمدهراتی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۱۷

  سلام
  الان ساعت ۲:۱۰ دقیقه بامداد
  چندروزه کارم شده تمام خبرگزاری هارو میگردم تا شاید خبری از رئیس جمهور محبوب ببینم
  و کوچکترین خبر که مربوط به ایشون هست رو با کمترین اختلاف نسبت به نشر خبر میخونم
  امشب میخواستم بخوابم گفتم برم سایت آقا دیدم یه عکس گذاشته آقای احمدی نژاد هم هست
  خیلی خوشحال شدم خواب از سرم پرید
  هنوز تمام عکسهارو روی سایت آپلود نکرده بودند
  اول سخنرانی رو گرفتم بعد از ۲۰دقیقه عکسها هم رسید
  خیلی خوشحال کننده بود
  واقعا برام سخت بود همه رو کنار رهبری عزیز ببینم دکتر رو نبینم

 51. حافظ شیرازی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۱۵

  احمدی ولایی
  نوکر انقلابی
  ***********
  احمدی ولایی
  حافظ انقلابی
  **********

 52. جواتی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۲

  نیست سلامی بر نیروی مشایی
  اول یک سوال و اون اینکه چند پاراگراف اول این پست رو کی برات نوشته بود!؟
  دوم یک یادآوری در مورد این موج رسانه ای که بر علیه تو راه انداختند و اون اینکه بهرام که گور میگرفتی همه عمر
  دیدی که چگونه گور بهرام گرفت!
  سوم اینکه هر کسی که ذره ای نسبت به مقام ولایت تردید داشته و به دنبال اجتهاد کردن در مقابل نص ایشان باشد مطرود است و ملعون!!
  و آخر اینکه مطمئنم این کامنت را نمایش نمی دی چون جرئتشو نداری اما احتمالا حداقل خودت می خونیش همین کافیه!

 53. حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۲

  جناب جوانفکر
  شنیدم با روزنامه شرق مصاحبه کردی و دوباره یه سری صحبتها درباره حکم حکومی آقا کردی
  مثل اینکه باید یه حال درست حسابی بهت داد
  بدبخت داماد احمدی نژادم چسبیده به آقا و گفته با جریان انحرافی مقابله میکنه اگر میخوای عاقبت بخیر بشی از مشایی و امثالش دور شو
  ای بیچاره
  احمدی نژادو حالشو گرفتیم
  تو و مشایی که عددی نیستین و کاری میکنیم یه شبه از مملکت فرار کنین
  برو خجالت بکش

 54. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۰

  حسین آقا
  با سلام
  من از این همه تهدید و بدو بیراه شما ناراحت نمی شوم. واقعا از ته قلبم می گویم از این ناراحت می شوم که شما و امثال شما با این ادبیات و با این روش ، خود را مدافع جایگاه رفیع ولایت معظم فقیه
  می خوانید. آیا فکر می کنید رهبری عزیز به اینگونه دفاع کردنها نیاز دارد؟ لطفا سرتان را بالا بگیرید. خجالت نکشید. کمی با خودتان فکر کنید و از خودتان بپرسید این تذهبون؟

 55. یک احمدی نژادی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۹

  به نظر من یک هجمه سازماندهی شده علیه آقای مشایی در حال انجامه . یعنی همون اتحاد چپ و راست قبل از انتخابات که علیه آقای احمدی نژاد شکل گرفته بود حالا علیه آقای مشایی شکل گرفته . با قدرت به راهتون ادامه بدین که ملت پشت سر شما هستن.

 56. انجمن اسلامی سال 1367 دانشگاه علم و صنعت گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۴۵

  خودت هم خوب می دانی که طیف شما ولایت فقیه را قبول ندارند و از باب سیاستمداری است که اعلام ولایتمداری می کنند. همین احمدی نژاد در سال۶۵ و ۶۶ در دانشگاه علم و صنعت مخالف ولایت فقیهی امام بود و بحث مولوی ارشادی را راه انداخت. تو هم نه از سر دین بلکه از سر مقام است که تبعیت کورکورانه می کنی. این که یک شبه از وبلاگ نویسی به مدیریت بالا رسیدی تو را معرور کرده است. تا دیر نشده خود را از این جماعت منحرف دور کن که فردا که امت اسلامی خائنین را به سزای خود برسانند پشیمانی فایده ندارد (از سریال مختار عبرت بگیر)

 57. محمد محمدی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۲

  خجالت رو امثال تو باید بکشید با این تفکرت. اقای حسین ( متاسفم که هر چقدر اسمت زیبا ست ولی ادبیاتت زشت و ناپسند) تو و امثال تو از خوارج هم بدتر هستین تو ابتدا برو ادب یاد بگیر بعد وارد عالم سیاست شو . کمی فقط اندکی از اقای جوانفکر یاد بگیر که در مقابل توهین های بی اساس و پوچت چه زیبا پاسخت رو داد بی مورد نام زیبای حضرت اقا رو بر دهانی که این قدر ناسزا و توهین خارج میشه نیارین توی بی ادب کجا و حضرت اقای ما _ که جانم فدایش باد_ کجا. . . حضرت اقا واقعا نیازی به دفاعیات چون تویی ندارند .این مملکت مملکت صاحب زمان هست .بین حضرت اقا و رئیس جمهور محبوب و مردمی مان هم هیچ اختلافی نیست .جناب اقای جوانفکر من از طرف این ادم بی ادب از شما عذر خواهی میکنم.باشه انشاالله روزگار ادب به این بی ادب بیاموزد. . .

 58. شاخ نبات گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۹

  http://www.jahannews.com/vdcdnk0ffyt09o6.2a2y.html
  خواهش میکنم راجع به این حرفها یه موضعی بگیرید! اگر صحت داره که ما دیگه بعد از این ناحق رو حق جلوه ندیم!!

  اما اگه صحت نداره تورو خدا یه حرفی بزنید.

  ما خیلی تحت فشار مخالفین احمدی نژادیم!

  بسیجی لشکر مخلص خداست.
  ایکاش ذره ای از این لشکر به حساب بیایم!

 59. مجتبی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۰

  آقای حسین و جواتی خواب دیدین خیر باشه .
  شما ها یه مشت آدم تند رو هستین که الکی خودتون رو به رهبری چسبوندین. کافیه که رهبری هم به شما رو بده تا جلوی ایشون هم وایسین. شما در واقع همون اهل کوفه اید که فقط ادعا میکردن و وقت عمل امام رو به مال دنیا و از روی ترس فروختن و موقعیتش پیش بیاد شما هم همین کارو میکنید و ایشون رو براحتی هر چه تمام تنها میذارید.در ضمن شما ها با احمدی نژاد چی کار کردین آخه؟ شما اصلا کی باشین که در مورد احمدی نژاد نظر بدین ؟ احمدی نژاد بهتره بمیره تا اینکه آدمایی مثل شما حالشو بگیرن ؟ والله خجالت هم چیز خوبی هست چجور روتون میشه که به شخص دوم مملکت همچین توهین هایی کنید؟

 60. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۷

  انجمن اسلامی ..
  با سلام
  به کی و چی باید قسم بخوریم که ما یک طیف یعنی یک مجموعه بسته نیستیم. بنده در خانواده ای متدین اما زحمتکش و محروم بزرگ شده ام. خودم رو جزئی از متن ملت می دانم. به هیچ حزب و گروه و دسته ای هم وابستگی ندارم. شما می توانید با آقای احمدی نژاد و بنده مخالف باشید اما این مخالفت را می شود جوانمردانه ابراز کرد نه با دروغ و نسبت های بی اساس. ضمنا بنده از وبلاگ نویسی به مدیریت نرسیده ام . خدارا شکر می کنم که هنوز به غرور مبتلا نشده ام البته نگرانی خود را از این بیماری کتمان نمی کنم. اینجا هیچ جماعت منحرفی وجود ندارد. مطمئن باشید تا وقتی خون در رگهای ما جریان دارد ، از اسلام عزیز ، انقلاب ، رهبری و راه روشنی که در پیش گرفته ایم ، دست برنخواهیم داشت. البته از شر نفس و شیطان ملعون ایمن نیستیم و همواره به خدای بزرگ پناه می بریم.

 61. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۱

  ای کاش تمام مطالبی که در مورد شما و دکتر می گویند دروغ باشدای کاش … . دعای روز و شبم این است!!
  البته فقط به اسن دلیل که اول عزیز دل امام زمان، یعنی حضرت آقا تحت فشار قرا می گیرد و بعد مملکت اسلامیمان به خطر می افتد.

 62. پژوتن گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۹

  عیب او مهر و وفا و مردمی …………. عیب او صدق و ذکا و همدمی

  کمترین عیبش جوانمردی و داد………………. آن جوانمردی که جان را هم بداد

  صد هزاران جان خدا کرده پدید …………………….. چه جوانمردی بود کان را ندید

  لطفاً به این جملات دقت کنید:

  ” امام جمعه موقت تهران گفت: یکی از وزرای کابینه به من گفت ما معتقدیم اگر حضرت آقا حکم طلاق همسر آقای رئیس جمهور را ‌بدهد، همسر رئیس جمهور برایش حرام می‌‌شود و رئیس جمهور نمی‌تواند به او دست بزند که این اظهار‌نظر ‌با شعار “الله‌‌اکبر، خامنه‌ای رهبر ” نمازگزاران تهرانی مورد استقبال قرار گرفت.

  کسی که در مقابل ولایت‌فقیه بایستد در مقابل خدا ایستاده است

  امام جمعه موقت تهران رمز بندگی خدا را تسلیم بودن در برابر ولی خواند و تأکید کرد که کسی که فرمان پرچمدار خدا را اطاعت نکند، نمازش قبول نیست.

  صدیقی همچنین گفت: ولایت مطلقه فقیه همان ولایت‌الله است و کسی که در برابر او بایستد در برابر خدا ایستاده است و حضرت زهرا هم با او قهر است.

  کسی بگوید من تقویتم در این است که در برابر حرف آقا چون و چرا داشته باشم این ضعف و ناتوان کردن دولتی است که پشتوانه‌ مردمی دارند و اگر این پشتوانه را بردارد دولت برای چه کسی می‌خواهد دولت باشد، مثل دولت بحرین می‌شود ملت خود را می‌کشد و می‌خواهد دولت باشد تو دیگر برای چه کسی می‌خواهی دولت باشی؟ ”

  واقعاً این چه ادبیاتیه؟ آیا واقعاً در شأن یک امام جمعه است که با کسی که اسلام رو احیاء کرده ، ارزش ومقام ولایت ففقیه رو در ایران و دنیا چند صد برابر کرده، اونوقت باید با یک همچنین ادبیاتی باید باهش برخورد بشه؟ ۱۶ سال دوتا آقای روحانی تو این مملکت رئیس جمهور بودند. چه گلی به سر این مملکت و رهبری زدند؟ چقدر احترام رهبری رو نگهداشتند؟ یکیشون ده سال وزیر ارشاد بود. یکی دیگشون اون نامه تهدید آمیز رو رهبر معظم انقلاب نوشت. مملکت توی چه وضعیتی بود توی شش سال پیش وقتی آقای دکتر مملکت رو تحویل گرفت؟ آخه بی چشم و رویی هم حدی داره؟

  کی بود شعارهای امام رو زنده کرد؟ کی بود انرژی هسته ای رو برامون گرفت، رفت سفرهای استانی توی هر کوره دهاتی بهشون احترام گذاشت، براشون با بلندگو سخنرانی کرد، به مشکلاتشون گوش کرد، بهشون اعتماد بنفس داد ، کشور رو یکپارچه کرد؟
  اونوقت کی بود موقع انتخابات بین مردم نفاق انداخت، مردم رو دسته دسته کرد؟ همون آقای روحانی و سه تا از نوچه هاش؟

  کی بود اول سخنرانیهاش دعا ذکر میکرد، چه توی سازمان ملل و هر جای دیگر.
  کی بود اسم ایران رو سر زبونها انداخت، مردم دنیا رو به ایران علاقمند کرد، آمریکا رو به زانو در آورد، هر سال میرفت سازمان ملل، از حقوق ایران دفاع میکرد؟

  کی بود رفت لبنانی که دارن همدیگر رو تیکه تیکه میکنند، بعد مثل قهرمانها ازش استقبال شد. یادتون توی تمام مدت استقبال از توی ماشینش اومده بود بیرون با شجاعت با همه دست تکان میداد؟
  میدونی چرا آقای شجونی؟ چون زیر پاش سفته. چون مرد خداست.

  اونوقت آقای شجونی دولت دکتر احمدی نژاد رو با دولت بحرین مقایسه میکنه؟ من که امام جمعه نیستم از خدا میترسم، اونوقت این آقای شجونی چطوری میخواد جواب خدا رو بده، ا… اعلم.

 63. حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۸

  جناب آقای جوانفکر
  عمل مهمه نه حرف
  هاشمی هم هی میگه که عاشق رهبره و تابع رهبره ولی آیا در عمل اینگونه هست
  خود شما بگین
  آدم میدونی از چی میسوزه از این میسوزه که احمدی نژاد که این همممممممممممه خدمت با دل و جون به خلق خدا کرده و داره پیش میره با یه حرکت اشتباه هرچی رشته داشته پنبه کرده
  حالا این مثال آدم هاش بود

 64. رضا گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۳

  آقای جوانفکر مدیرسایت ظهور کیست؟
  علیه شما حرف زده

  منظورشما ازاین که درمصاحبه باشرق گفته بودید حکم حکومتی کو چه بود؟
  منظورتون حکم حکومتی به رییس جمهور بود که کجاست؟
  منظورتون نامه ی رهبری به رییس جمهور بوده؟که آیا چنین نامه ای بوده؟واگرم بوده حکم بوده یانبوده؟

  یک مقدار توضیح بیشتردهید لطفا
  ممنون

 65. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۲۷

  از محمد به جوانفکر
  الو الو جواب مارو نمیدی
  ما اینهمه خودکشی میکنیم اصلا یادت هست از ما
  سلام و پیغام مارو به رئیس جمهور رسوندی؟
  اینجا نمیشه جواب بدی خوب بفرست به ایمیلمون حاجی

 66. نهال گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۰

  شما می دونین علت پخش نشدن صحبت های رئیس جمهور در صدا و سیما چیه؟ ظاهراً دکتر احمدی نژاد تصمیم رهبری رو پذیرفتن و همه چیز حل شده ولی باز هم صدا و سیما سخنرانی های ایشون حتی سخنرانی در یک اجلاس بین المللی رو پخش نمی کنه. دلیلش چیه؟

 67. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۲۲

  حسین آقا
  با سلام
  اگر شما قبول دارید که آقای احمدی نزاد ولایی است و از رهبرعزیز انقلاب تبعیت می کند، باید برای این باور خودتان یک چارچوب اصولی داشته باشید. یعنی باور کنید که احمدی نژاد از بن دندان ولایتمدار است، بنابراین چنین فردی یک شبه ضد ولایت نمی شود. یا اینکه برخی افراد تمام عمرشان در برابر رهبری ایستاده اند و حتی در حوادث فتنه ۸۸ به مقابله با رهبری پرداختند واکنون یک شبه شده اند طرفدار رهبری ! فکر می کنم که در نگاه خود به موضوع تبعیت از رهبری باید تجدید نظر کنید. اینکه یک نفر را با یک سخنرانی یک شبه طرفدار ولی فقیه بدانید و یک نفر دیگر را که همه عمر برای رهبری و ولایت آورده های گرانبها و ارزشمند داشته است یک شبه ضد ولایت بخوانید، در واقع از منطق درستی پیروی نکرده اید.
  موفق باشید

 68. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۰۸

  سلام جناب دکتر . خسته نباشید.
  دیروز از یه قضیه ای عصبانی بودم و تند نوشتم . حلال بفرمایید.
  متشکرم

 69. عوام گفت :

  اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۱

  سلام وخسته نباشید وقتی میبینم چطور چپاولگران بیت المال و سو استفاده کنندگان از نام انقلاب و اسلام علیه احمدی نژاد یارانش موضع گرفتن اعتقادم بهشون بیشتر میشه .راستی چرا تمام سایتهای حامی دولت غیر قابل دسترس شدن و سایتهای وابسته به کروبی و موسوی و هاشمی به راحتی قابل دسترس هستند وچرا شما….؟

 70. ایرانی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۸

  خدا همه شما و ما و هیئت دولت را به راه راست هدایت و از لغزش های دنیائی حفظ و در خط نورانی ولایت نگه دارد .اگردر خط اسلام و انقلاب هستید خدا توفیق دهد اگر نیستید خون شهدا رسوا کننده منافقان و دشمنان انقلاب خواهد بود. خادمان اصلی انقلاب شهداهستند.باید رئیس جمهور و مسئولین مواظب باشند غرور آنان را نگیرد که انسان را رسوا می کند شیطان قسم خورده همه ما را منحرف کند پس مواظب باشیم در دام شیطان قرار نگیریم .خدا عاقبت همه ما را ختم بخیر کند .اقای جوانفکر نصیحت مرا بپذیر مواظب خودت و افکار باش.

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر