کابوس!

هفته نامه مثلث به تازگی در سایت خبری خود بخش هایی از مصاحبه اش با اینجانب را منتشر کرده است که در آن ضمن تحلیل شرایط امروز کشور تصریح کرده ام اگر این وضعیت فاجعه بار تا سال ۱۳۹۶ ادامه داشته باشد و دولت یازدهم رویکردهای خود را اصلاح نکند ، بنده به عنوان مشاور آقای احمدی نژاد به ایشان توصیه خواهم کرد تا در انتخابات ریاست جمهوری دور بعد شرکت کنند زیرا پیروزی قاطعی را به دست خواهند آورد.
این سخنان بلافاصله در رسانه های ارتباط جمعی متعلق به طیف مدعیان اصلاح طلبی با عناوین مختلفی از جمله “کابوس بازگشت احمدی نژاد” انعکاس یافت. فارغ از اینکه دکتر احمدی نژاد به دلیل جهت گیریهای انقلابی ، ارزشی و مردم گرایانه اش در هشت سال گذشته و خدمات عظیم و ماندگار او در مسیر پیشرفت همه جانبه کشور ، مایه هراس و سرخوردگی مدعیان عرصه سیاست بویژه اصلاح طلبان است اما این سووال باقی است که تبلیغات چی های اصلاح طلب و حامیان دولت یازدهم از بزرگنمایی یک اظهارنظر سیاسی چه هدفی را دنبال می کنند؟
اصلاح طلبان در حالی به ابراز نگرانی و هراس از بازگشت دکتر احمدی نژاد به قدرت سخن به میان آورده اند که بیش از سه سال تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ باقی است و هیاهوی سیاسی و تبلیغاتی پیرامون این مساله کاملا غیرمنطقی به نظر می رسد.
امروزه کمتر کسی تردید دارد که دولت یازدهم برآمده از خاستگاه سیاسی مدعیان اصلاح طلبی و حزب کارگزاران و هماهنگی مشترک میان آقایان روحانی، هاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی است. روند غم انگیز سازش با غرب، تهدیدهای ضمنی و آشکار مردم برای انصراف از دریافت یارانه ، مختل شدن بسیاری از فعالیت های اقتصادی همراه با بیکاری فزاینده در کشور و افزایش قیمت ها، محصول طراحی ، مدیریت و تشویق و ترغیب همین کانون بوده است و در نتیجه پی جویی این رویکردها ، آنها اکنون به سرنشینان نابلد کشتی طوفان زده ای تبدیل شده اند که با فرستادن پالس های پی درپی برای ناوهای آمریکایی ، راه نجاتی را برای خود جست و جو می کنند.
هیاهو و جنجال دستگاه تبلیغاتی دولت یازدهم و اصلاح طلبان بر سر بازگشت دکتر احمدی نژاد به قدرت و کابوس خواندن آن ، یکی از همین پالس هاست. آنها امیدوارند تا از رهگذر انتقال نگرانی و هراس خود به طرفهای اروپایی و آمریکایی ، آنها را به همکاری و ارائه تسهیلات بیشتر به ایران تشویق کنند. در واقع روحانی ، هاشمی و خاتمی به این امر واقف شده اند که نام احمدی نژاد لرزه به اندام آمریکا ، انگلیس و اسرائیل می اندازد و با ترساندن آنها ، می خواهند این بار هم در سایه نام احمدی نژاد راه نجاتی به روی خود بگشایند.
از یاد نبرده ایم که وقتی از خانم کلینتون وزیر خارجه وقت دولت آمریکا سووال شد مهمترین دغدغه شما در دوران تصدی وزارت امورخارجه چه چیزی بوده است ، بلافاصله پاسخ داده بود: ایران.
و از یاد نمی بریم که امروز رئیس جمهور آمریکا به رژیم غاصب صهیونیستی اطمینان داده است که از رهگذر توافقنامه صورت گرفته با دولت روحانی، امنیت این رژیم بیشتر از گذشته تامین شده است!

۱۳ نظر »

 1. م.ط گفت :

  فروردین ۲۸م, ۱۳۹۳ در ۱۷:۴۱

  سلام آقای جوانفکر
  از اینکه باز به عرصه رسانه بازگشته اید خوشحالم
  از طرف بیش از ۳۰ میلیون ایرانی طرفدار دکتر احمدی نژاد از شما می خواهیم از دکتر احمدی نژاد برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آینده دعوت کنید

 2. محمد امین خلیل زاده گفت :

  فروردین ۲۸م, ۱۳۹۳ در ۱۹:۱۴

  یک واقعیت هست که روند بازگشت مردم به دکتر احمدی نژاد شدت گرفته
  منتهاش ما حامیان هم وظیفه ای داریم
  من ۲تا مورد بنظرم میرسه
  ۱- اسیب شناسی عملکرد دولت های نهم و دهم
  ۲- اماده سازی کادری همسو برای دولت بعد

 3. خبرنگار جوان گفت :

  فروردین ۲۸م, ۱۳۹۳ در ۲۱:۳۸

  با سلام
  نکته ای که به ذهنم اومد این بود که خب شاید روسای دولت فعلی بیشتر از انتخابات ریاست جمهوری در مورد انتخابات مجلس نگرانی دارن و شاید به دلیل عملکرد نه چندان مناسبشون تو یک سال اخیر در نظر دارن با حاشیه سازی و پوشاندن ضعف هایشان جو احتمالی که با شرکت گروه دکتر احمدی نژاد در انتخابات مجلس بوجود می آید را به سمت خودشون برگردونن
  به هر حال امیدوارم شرایط بگونه ای رقم بخوره که اقتداری که در گذشته در عرصه دیپلماتیک داشتیم برگرده
  واقعا جای تاسف داره که دشمنان اونقدر گستاخ شدن که حتی به خودشون این حق رو میدن که نماینده ما در سازمان ملل رو بقولی گزینش کنن و اگه خوششون نیومد براش روادید صادر نکنن

 4. رضا از تربت جام گفت :

  فروردین ۳۱م, ۱۳۹۳ در ۱۹:۲۷

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای جوانفکر
  از اینکه دوباره مطالبتون به روز شده و میبینمتون خیلی خوشحالم، من شک ندارم که بزرگترین کابوس مدعیان دروغین روشنفکری وجود افرادی هستند که بتوانند آنها را رسوا کنند گرچه که خود مردم به خیلی از جمع بندیها رسیدند و واقعیات را درک نمودند ، ما را همراه و یاور خود بدانید و با تمام وجود در کنار عدالت خواهیم ماند. زنده باد بهار

 5. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۰

  آقا رضا
  سلام بر شما
  از ابراز لطف و محبت تان متشکرم و به دعای خیر شما محتاج
  موفق باشید

 6. محمود صابری گفت :

  اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۳ در ۱۵:۱۸

  به نام خدا
  با سلام
  پیشاپیش از اینکه مطالب مخالف با سیاستهای مخرب و اشتباه دولت دهم رو نمایش نمیدید متعجب نمیشم.پس این نوشته برای شماست.
  این مورد رو از این موضوع عرض میکنم که فقط کافیه یه گشتی تو دنیای مجازی بزنید و ببینید هر کجا نامی از آقای احمدی نژاده ،مخالفاش تو تمام سایتها، بسیار بیشتر از موافقاش هست،حال اینکه جناب عالی فقط نظرات موافقان به خودتون رو آوردید.
  حال اصل مطلب،من یک صنعتگرم.از شما به عنوان یکی از مشاوران نمودار مشت نمونه خروار، میبینم در همین نوشتتون مطلبی که پررنگ شده اینهاست،انکار هولوکاست و آمریکا وانگلیس و اسرائیل تو دهمشون باید بخوره.
  بابا مردم عادی و صنعتگران و غریب به اتفاق مردم بدبخت شدند از دست این همه حماقتهای شما.
  تورو خدا دست از سر این مردم بردارید.
  نه به این دلیل که با اسم احمدی نژاد پدر کشتگی دارند.بلکه ایشون از مملکت داری،سیاست،درایت،دیپلوماسی،آینده نگری و اقتصاد و صنعت و کسب و کار و خانواده و … فقط جنگ و ستیز و اخلال و انهدام و نابودی رو بلدند.ایشون خودشو تو جنگ فرض میکنه با یه عالم دشمن تمام نشدنی و مشاوران و اطرافیان هم مثل شما کاسه داغتر از آش .گور پدر احذاب.مردم از بیتدبیری شما نابود شدند.ول کنید ایران رو.بابا ما شما رو نمیخوایم.شما تو این ۸ سال گند زدید به همه چیز.آزموده را آزمودن خطاست.اگه میخواید بجنگید برید آفریقا.مردم ایران جنگ و دشمن و دشمن نمیخوان.اونها صاحب بچه و آب و خاک و آینده هستند.اونها اقتصاد سالم میخوان.و شما ثابت کردین آدمش نیستید.حالا هی بگین هاشمی و خاتمی و آمریکا و ……ول کنید ایران رو.ایران از دست شما و امثال شما داغداره.

 7. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۳ در ۱۸:۱۱

  جناب آقای صابری
  با سلام و احترام
  متن خطابه جناب عالی را که آشکارا بازتاب دهنده عصبانیت و بی منطقی منتج از آن است ، منتشر کردم تا دغدغه تان برطرف شود. می خواستم به مطالب مطروحه شما پاسخ دهم اما آنقدر سطحی و غیرمنطقی اظهار نظر کرده اید که بهتر دیدم قضاوت در این باره ، به مخاطبان محترم وبلاگ وانهاده شود.
  والعاقبه للمتقین

 8. رضا از تربت جام گفت :

  اردیبهشت ۲م, ۱۳۹۳ در ۱۷:۲۸

  سلام جناب آقای محمود صابری
  برای من جای بسی تعجب همراه با تاسف است که دم از سایتها و خبرگزاریها میزنید اما از اوضاع و احوال سردرگم دولت به اصطلاح تدبیر و امید آقایان خبری ندارید، یا اینکه میدونین و خودتونو به اصطلاح به اون راه زدین؟ از اوضاع آشفته و غیر مدبرانه و ذلیلانه سیاست خارجی این دولت براتون بگم یا از بی تدبیری و سردر گمی اوضاع هدفمندی یارانه ها و بی خردی در توزیع سبد کالا؟ کافی است چرخی در میان مردم بزنید تا محبوبیت شخص دکتر احمدی نژاد و دولتمردان نهم و دهم را حس کنید، من پیشنهاد میکنم عاقلانه و نه از روی بغض و غرض ورزی به اوضاع بنگرید، با تشکر

 9. طاها گفت :

  اردیبهشت ۲م, ۱۳۹۳ در ۱۷:۳۵

  سلام دکتر موفق باشید

 10. احمد گفت :

  اردیبهشت ۸م, ۱۳۹۳ در ۰۸:۲۹

  شتر در خواب بیند پنبه دانه

 11. صادق گفت :

  اردیبهشت ۸م, ۱۳۹۳ در ۰۸:۴۶

  ببخشید میشود گوشه ای از خدمات احمدی نژاد را بفرمایید چون شاید ما چشم بصیرت نداریم واین خدمات را برعکس دیدیم لطفا این کلمات را به زبان خودتان ترجمه کنید (دروغ-فقر -تحقیر ایران فساد -بددهنی -تاراج بیت المال -بی کفایتی -و در اخر مقایسه استقبال مردم در سفرها ی استانی)

 12. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۳ در ۱۷:۴۷

  آقا صادق
  با سلام و احترام
  شما فرموده اید که چشم بصیرت ندارید و تا به حال متوجه خدمات احمدی نژاد نشده اید. اگر این طور است خیلی مزاحم خودتان نشوید و راحت باشید چون این بی بصیرتی چشم شما را به روی حقیقت باز نخواهد کرد.
  موفق باشید

 13. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۷

  احمد آقا
  با سلام و احترام
  مگر شما معبر خواب شتر هستید؟!

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر