چرا امروز ؟

روز انتخاب سرنوشت و تصمیم گیری ملت ایران برای تعیین مسیر حرکت کشور طی چهار سال آینده نزدیک است. این روزها ، جامعه ایرانی در نقطه اوج سیاست گرایی و سیاست ورزی قرار گرفته و با دقت و جدیت مباحث مطرح در مناظره های انتخاباتی بویژه میان آقای احمدی نژاد و میرحسین موسوی را دنبال می کند. بحثهایی که عمدتا ریشه در افشای برخی از نامها و نشانها و دخالت آنها در ویژه خواریها ، سوء استفاده از بیت المال و ثروت اندوزیهای نامشروع دارد.

در حالی که مردم تحت تاثیر افشاگریهای آقای احمدی نژاد به وجد آمده و با حضور معنی دار خود در صحنه، وی را مورد حمایت قرار داده اند، مخالفان دولت بااستفاده از ابزار نیرومند رسانه ای و تبلیغاتی ، به انتقام گرفتن از آقای احمدی نژاد روی آورده و او را به شکل ناجوانمردانه ای ، هدف شدیدترین و بی سابقه ترین توهین ها ، افتراها و هتاکی ها قرار داده اند.

یک سووال اساسی این است که چرا آقای احمدی نژاد در این برهه از زمان دست به افشاگری زد و چرا پیشتر چنین نکرد؟

این سووال پاسخ روشنی دارد. اول آنکه مسوول رسیدگی قانونی به انحرافات و سوء استفاده ها و دست اندازیهای غیرقانونی به بیت المال برعهده دستگاه قضایی است و مسوولان قضایی باید به مردم پاسخ دهند که چرا تا کنون در برابر اینگونه پرونده ها ، سکوت و بی تفاوتی در پیش گرفته اند. به راستی چرا باید رانت خواران و سوء استفاده کنندگان از بیت المال در امنیت و آسایش باشند؟!

در ثانی ، بهترین زمان برای افشاگری در باره مفاسد اقتصادی و مالی و رسوا کردن عوامل این فساد، موسم انتخابات است زیرا مفسدان زر اندوز ، نقاب تزویر و ریا برچهره آویخته و در تلاش هستند تا با فریبکاری و نیرنگ ، نتیجه انتخابات را مصادره به مطلوب کنند. حاکمیت دگرباره آنان بر سرنوشت کشور، حادثه غم انگیزی خواهد بود که بدون تردید ، منافع ملت ایران را با تهدید جدی مواجه خواهد ساخت و ملت ایران از حرکت در مسیر به حق خود منحرف خواهد کرد.

با نگاهی به درسهای عبرت انگیز در تاریخ ، در می یابیم که یک تصمیم شجاعانه یا یک اقدام به هنگام ، تاریخ را نجات مى‌دهد و گاهى یک حرکت نابجا که ناشى از ترس و ضعف و دنیاطلبى و حرص به زنده ماندن است، تاریخ را در ورطه‌ى گمراهى مى‌غلتاند.

حادثه عاشورا ، کوتاه زمانی پس از رحلت نبی مکرم اسلام بوقوع پیوست و کار به جایى رسید که نواده‌ى اشرار و منافقین ، بر جاى پیغمبر تکیه زد، سرِ جگر گوشه‌ى همان پیغمبر را در مقابل خود نهاد و با چوبِ خیزران به لب و دندانش زد و گفت: کشته ‌هاى ما در جنگ بدر، برخیزند و ببینند که با کشنده‌ هایشان چه کار کردیم!

امروز پس از گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ، شاهد تکرار حوادث صدر اسلام هستیم . خواصِ جامعه به دو گروه طرفدار حق و طرفدار باطل تقسیم شده اند. خواص طرفدار باطل همانهایی هستند که امروز در اوج دنیا طلبی قرار دارند ، ثروتهای بادآورده و نامشروع را در حسابهایشان انباشته اند و برای تصاحب قدرت از دست رفته ، سرگرم توطئه علیه اراده و خواست مردم و طراحی و برنامه ریزی علیه جبهه حق هستند.

از دست رفتن منافع ملی و تضییع حقوق مردم ، نتیجه حاکمیت دنیا طلبان ، زراندوزان و مفسدان مالی بر سرنوشت کشور است. بدون تردید با وادادگان در برابر جلوه های فریبنده دنیا ، نمی توان به مصاف دشمنان روباه صفتی رفت که برای به زانو در آوردن ملت ایران و به شکست کشاندن انقلاب اسلامی ، به کمین نشسته اند. با دستمال کثیف نمی شود شیشه را تمیز کرد. از کسانی که به رانت خواری خو گرفته اند، نمی توان ازبیت المال حراست کرد و از آنها انتظار ایستادگی و مقاومت در برابر فشارهای بیگانه را داشت. با کسانی که با گستاخی تمام ، در نقش وکیل مدافع رژیم نامشروع صهیونیستی ظاهر شده و از ماجرای موهومی مانند هلوکاست دفاع می کنند، چگونه می توان به دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پرداخت . به کسانی که پرونده های مدیریتی آنان ، آلوده به تضییع حقوق محرومان در دفاع از حقوق اغنیاء است چگونه می توان برای پیشرفت کشور امید بست .

تجربه نشان داده است که وقتى خواصِ جامعه، چنان تغییر ماهیت بدهند که فقط دنیاى خودشان برایشان اهمیت پیدا ‌کند ، به راحتی حاضر می شوند از ترس جان، از ترس تحلیل و تقلیل مال، از ترس حذف مقام و پست، از ترس منفور شدن یا تنها ماندن، در برابر جبهه باطل و دولتهای به ظاهر قدرتمند، کوتاه بیایند ، دشمن را بزرگ و قدرتمند ، خود را حقیر و توانمندیهای خویش را ناچیز بشمارند ، راه پیشرفت ملت خود را در عرصه های مختلف از جمله در انرژی هسته ای مسدود کنند و بر روی منافع و حقوق ملت چوب حراج بزنند ، آن گاه باید منتظر فجایع بعدی باشیم .

اگر خواص طرفدار حق ، در تشخیص و ظیفه دچار اشتباه نشدند و به موقع و بدون فوت وقت ، عمل کردند، تاریخ نجات پیدا مى‌کند و دیگر حسین‌بن‌على‌ها ، به کربلاها کشانده نمى‌شوند. اما اگر دچار بدفهمی یا دیر فهمی شدند ، کربلاها در تاریخ تکرار خواهد شد.

به یاد داشته باشیم که گاهى شهید شدن ، آسان‌تر از زنده ماندن است! گاهى زنده ماندن و زیستن و تلاش کردن در یک محیط، به مراتب مشکلتر از شهید شدن و به لقاى خدا پیوستن است و زنده ماندن، ثواب و اثر و زحمتش بیش از کشته شدن در راه حق است.

اگر امروز وظیفه خود را به درستی تشخیص ندهیم و مردانه و به هنگام ، پای دفاع از ارزشهای ناب اسلام و انقلاب نایستیم ، فردا دیر خواهد بود. امروز محمود احمدی نژاد ، مرد این میدان شده و همه خطرها را به جان خریده است . ملت ایران در آستانه یک تصمیم بزرگ ، فریاد هشدار دهنده این مجاهد راستین انقلاب را می شنود و با همه وجود به او اقبال می کند.

احمدی نژاد تنها نیست و یک ملت نستوه با همه وجود ، به حمایت از او برخاسته است . ملت مسلمان ایران امروز بیش از همیشه بیدار و هوشیار است و از تکرار حادثه کربلا ، از به مسلخ کشاندن امام امت ، از بر سرِ کار آمدن بنى‌امیّه های زمان جلوگیری خواهند کرد.

 

۶۷ نظر »

 1. ر-م گفت :

  خرداد ۱۹م, ۱۳۸۸ در ۲۰:۵۰

  جناب آقای جوانفکر
  با سلام و عرض ادب
  احاطه به زمان و مکان یکی از شرایط اساسی مجتهد جامع الشرایط می باشد .چنین موضوعی مختص به مجتهد نمی باشد بلکه می توان آن را در بسیاری از مسائل تعمیم داد .
  از جمله افرادی که باید درک زمان و مکان را در بالاترین سطح در خود داشته باشد شخص رئیس جمهوری می باشد .خوشبختانه دکتر احمدی نژاد عزیز در طول چهار سال گذشته به بهترین وجه توانسته از این خصلت برای اعتلای هر چه بیشتر حکومت اسلامی و مردم عزیز ایران بهره ببرد .
  برای نمونه ایشان برای آنکه در طول چهار سال وقت دولت را هدر ندهد با تمام توان به آبادانی خرابی های دولت های گذشته همت گماشت و وقت گرانبهای دولت را به جوابگویی اراجیف ویژه خواران تلف نکرد و این نیز بر می گردد به موقع شناسی و درک اهمیت زمان و مکان .
  دکتر احمدی نژاد در این زمان حساس که حق قانونی اش برای انتخابات بود جواب چهار سال هتاکی ها و تهمت ها را مثل قضیه هولو کاست داد . البته با دو کلمه حرف حساب که همه ملت را به وجد آورد این موقع شناسی دکتر چهار سال تار تنیده ویژه خواران را باد هوا کرد و الخصوص تلاش این سه ماهه آنها را که به آن دل بسته بودن با مناظره نیست و نابود کرد.
  خوشبختانه اکثریت ملت نیز این شرایط حساس زمان و مکان را درک کرده که نمونه های آن را می شود در حضور گسترده میدانی مردم در مشهد و اصفهان و آذربایجان و تهران و مازندران و… از احمدی نژاد دید.

 2. حمید گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۰۳:۴۶

  سلام
  حاجی فقط دعا کنید،انشالله پیروزی نزدیکه. گرچه احمدی نژاد در شب مناظره پیروزه این انتخابات شد، چه روز جمعه رای بیاورد و چه نیاورد، چون به تکلیف عمل کرد و “ما مامور به تکلیفیم و نه نتیجه”.
  یا علی

 3. آیدین گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۰۶:۲۴

  با سلام و خسته نباشید،

  جناب آقای جوانفکر،

  نمی دانم شما وقتی به جمهوری اسلامی رأی دادید چه احساسی داشتید.
  وقتی انقلاب شد من یک سال داشتم و تا کنون به هیچ یک از دولتهای پیشین رأی نداده ام، ولی مهر رأی به احمدی نژاد در شناسنامه ام در دورۀ دهم انتخابات از افتخارات زندگیم خواهد بود. علاوه بر صلاحیتشان و اهدافشان، من آقای احمدی نژاد را به خاطر خودشان، به خاطر آنچه که هستند دوست می دارم، و در ایران مثل من میلیونها هستند. نامزدان دیگر چنین طرفدارانی ندارند.

  در مناظره ها علاوه بر افشاگریها در رابطه با مفاسد اقتصادی، برتری آقای احمدی نژاد نسبت به سه نامزد دیگر، اثبات شد. و معلوم شد که سایرنامزدان بیشتر نامزد برکناری آقای احمدی نژاد هستند تا نامزد خدمت به ملت ایران.

  قابل توجه خوانندگان محترم، در وبلاگم نامۀ سرگشاده ای خطاب به میر حسین موسوی نوشتم: http://avangardiste.fr/

  به امید پیروزی

 4. عباس گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۰۹:۵۴

  انتظار فرج از نیمه خرداد کشم . مناظره رییس جمهور شجاع و انقلابی در شب چهاردهم خرداد بسیار عالی بود . یا علی

 5. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۱۲:۱۱

  http://www.sanayenews.com/content/view/16664/1/

 6. safir گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۱۲:۵۶

  با سلام
  به نظر من بدترین توجیه اینکه چرا آقای رئیس جمهور در موسم انتخابات این حرفها را میزند از یاداشت شما بود. برادر عزیز چرا آقای احمدی نژاد طی این ۴ سال حرفی نزد چرا در رابطه با موارد اطراف خودش حرفی نمیند چرا هیچ اقدامی جهت جلوگیری از فساد و رانت خواری انجام نداد پس لطفا نگوئید این بهترین زمان برای انجام وظیفه هست بلکه این یک روش خوب تبلیغاتی هست.

  موفق باشید

 7. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۱۸:۱۰

  آقای سفیر
  با سلام
  نظر شما محترم است .
  موفق باشید

 8. رضا گفت :

  خرداد ۲۰م, ۱۳۸۸ در ۲۲:۱۲

  شعله ها برخلاف نظر شما برای خاموشی فتنه ها روشن شده اند

  http://tabeshnews.ir/modules/news/article.php?storyid=767

 9. رضا گفت :

  خرداد ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۰۱:۳۹

  سلا م آقای جوانفکر عزیز/نمیدانم یاداشت قبلی مرا خواندید یا نه ؟نمیدانم این روز ها چه قدر فرصت دارید سری به وبلاگتان بزنید؟نمیدانم این روزها دربرابر این حملات نا جوانمردانه چه حسی به شما دست میدهد؟نمیدانم حرفم را باور میکنید یانه؟ سالها بود که گریه نکرده بودم!آخرین باری که از ته دل گریه کردم حدود ۴سال پیش بعد از فوت برادر کوچکترم بود!اما بعد از این مدت با دیدن مستند دکتر در سیما لحظه ای بغض کردم وهرچه سعی کردم در جمع خانواده خود را کنترل کنم نتوانستم !!!که ناگه بغضم ترکید!!! و گریه کردم از ته دل!!! ما هوادار دکتر هستیم اما افسوس که چیزی نداشتیم که برای موفقیت دکتر خرج کنیم؟نمیدانم باور میکنید یانه مادرم برای موفقیت دکتر قرآن بدست میگرد و یاسین میخواند؟ ما نه توان مقابله باتخریب ها را داریم ونه وضع مالی خیلی خوبی اما تنها کاری که از دست مان برمی آید فرآن وصلوات است ! همین وبس!!!وبرخلاف اتهام مخالفان نه پولی گرفته ایم ونه چشمداشتی از دکتر داریم!ما هواداران دکتر نه رنگی داریم ونه نشانه ای! ما بر خلاف هواداران رقبا دکتر نشانه وعلامتی نداریم! عشق به دکتر فقط در قلب ماست؟اما چرا؟ چرا انقدر تخریب!دکتر هنوز رییس جمهور ملت ایران ومدعی العموم است!توهین به دکتر فقط متوجه ایشان و کابینه اش نیست! توهین به دکتر توهین وتاحقیر به ملت ایران است! ”
  موفق پاینده سربلند و سر افراز باشید.

 10. مجتبی شکری گفت :

  خرداد ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۱۵:۰۶

  برادر گرامی آقای جوانفکر
  شکی نیست اعلام اسامی مفسده جویان و مفسدان از دیرباز یکی از رویاهای ملت مظلوم و ستمدیده
  ایران زمین بوده و هست و دست کسانی را که این کار را میکنند خواهیم بوسید.
  اما برادر عزیزم رییس محترم جمهور ۴ سال مهلت داشت و مزاحمی هم برای این افشاگری نداشت و
  الحمدا… شجاعت و نترسی هم که داشتند و باکی از این مفسدان هم نداشتند .
  سوال ما این است همه این مفسده ها باید در روز مناظره با موسوی و کروبی افشا شود ؟
  آیا هدف مخدوش کردن چهره های کاندیداها نبود؟
  آیا هدف صرفا دریافت رای در زمان انتخابات نیست ؟
  آقای جوانفکر عزیز مردم ما بسیار عاقل و باهوشند . با صرف گفتن چند اسم درشت و دهان پرکن
  که همه از بچه های کوچک و تمام اهل شهر و روستا هم آنها را میشناسند میخواهند اسم خود
  را جاودانه کنند؟
  آقای جوانفکر ما مردمی نیستیم که وعده ها و وعیدهای کوچک و بزرگ سراب ها سیرابمان کند.

 11. مجتبی شکری گفت :

  خرداد ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۱۵:۲۰

  آقای جوانفکر وضعیت اسف بار و درهم ریخته ورزش مملکت که سرچشمه اش از بی کفایتی
  ریاست سازمان است دل همه جوانان را خون کرده است .
  سرخوردگی و بغض ناشی از شکست تیم های فوتبال در سه ماهه اخیر را چگونه توجیه میکنیم؟
  بیشترین در آمد نفتی که دولتهای قبل حتی خوابش را نمیدیدند چه مشکلی از گره های کور اقتصادی
  حتی خود شما باز کرد؟
  و سخن آخر بی حرمتی به میرحسین موسوی است . مردی که در هشت سال دفاع مقدس مملکت
  را چنان اداره کرد که خرد و کلان و فقیر و دارا و ندار سر یک سفره بودند و کسی هم از گرسنگی و
  قحطی نمرد تا امروز داستان هندوانه با دفترچه بسیج را ذکر محفل خودکنند . نمیدانم اگر مدیریت
  ضعیف این سالها زمان جنگ را تجربه میکرد چه بلایی بر سر مملکت می آمد؟

 12. مجتبی شکری گفت :

  خرداد ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۱۵:۲۸

  دوست عزیز من این انقلاب ثمره خونهای جوانان غیوری چون برادر عزیزشمااسماعیل است .
  پاسداشت این انقلاب وظیفه یکایک ماست . از روز شنبه ۲۳ خرداد باز هم آفتاب بر قله دماوند
  میتابد و همه به انتخاب اکثریت گردن مینهیم تا کشورمان آبادتر از پیش شود .
  سرور گرامی آقای جوانفکر خواهش میکنم مطلب را جرح وتعدیل نکنید و اگر خواستید فقط
  حذفش کنید .
  این درد دلی بود با شما که مطمینم فردی دلسوخته و مومن هستید و دلسوز نظام و اسلام و
  ایران . یا علی بچه محلتان مجتبی شکری

 13. ر-م گفت :

  خرداد ۲۲م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۲۵

  با سلام
  خواستم عرض کنم دکتر احمدی نژاد ورای تمام محاسن خداو مردم پسندانه اش در سال ۸۸ عنوان دیگری در دل ملت رقم زد تحت عنوان( قوی ترین و موثر ترین دزد گیر حکومت اسلامی در طول سی سال گذشته که در بهترین زمان سال ۸۸ عمل کرد)
  انشاءالله ملت ایران با رای بسیار بالا به دکتر احمدی نژاد بتواند خود را برای چهار سال دیگر از خرید هر گونه دزد گیری بیمه کند.

 14. فرشید گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۰۵:۵۰

  سلام جناب جوانفکر، تبریک. حماسه ۲۲ خرداد رو تبریک میگم به شما و همه یاران احمدی نژاد و احمدی نژادی ها،خیلی خوشحالم خیلی، انقدر که همه توهین هایی رو که از سوی طرفداران موسوی و کروبی بهمون شد توی این ۲۰ روز اخیر رو به دست فراموشی سپردم.مبارک باد پیروزی صداقت بر دروغ، نیرنگ و ریا، مبارک باد.

 15. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۱۶:۴۰

  آقا فرشید
  با سلام
  این پیروزی متعلق به ملت عزیز ایران است و بنده نیز متقابلا آن را به شما تبریک و تهنیت عرض می کنم. رای مردم ،بار مسوولیت را سنگین تر می کند. امید است بتوانیم آن را همراه با دستاوردهای فراوان به سرمنزل مقصود برسانیم.
  موفق باشید

 16. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۱۶:۴۳

  آقا مجتبی
  با سلام
  امیدوارم در همه حال ، با انجام خدمات خالصانه و صادقانه به مردم ، پاسدار راستین خون شهدایمان باشیم.
  عزیز و سربلند باشید

 17. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۱۶:۴۸

  آقا مجتبی
  با سلام
  این سووال را باید از دستگاه قضایی بپرسید که چرا اجازه داده است رانت خواران و سرمایه سالارانی که ثروتهای نامشروع را انباشته اند ، همچنان در مصدر قدرت باقی بمانند. چرا خائنین آزادانه به مفسده می پردازند.
  ضمنا فریاد آقای احمدی نژاد علیه مفسدین در موسم انتخابات به این دلیل است که مردم در آستانه اتخاذ تصمیم بودند و زراندوزان هم تلاش می کردند بار دیگر به صحنه قدرت بازگردند. باید خطر بازگشت آنان به عرصه قدرت برای مردم تبیین می شد.
  موفق باشید

 18. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۱۷:۰۹

  ۱- درامدهای نفتی به حساب دولت واریز نمی شود و بخش قابل توجهی از آن در حساب ذخیره ارزی است.
  ۲- برخلاف نظر شما ، وضعیت ورزش کشور به هیچوجه اسفبار نیست .در دولت هشتم ۹۳۴ مدال کسب کردیم اما در دولت نهم این تعداد به ۱۵۶۱ مدال افزایش یافت. در واقع رشد ۶۷ درصدی در کسب مدال داشتیم. حداقل در ۳۷ الی ۴۰ مورد عناوینی که در آسیا و جهان برای اولین بار در تاریخ ورزش کسب شده متعلق به دولت نهم است. برای نمونه مقام اول نوجوانان جهان در رشته والیبال، مقام اول بسکتبال در آسیا، ۴۸ مدال در بازی های آسیایی که تا به حال این تعداد مدال پس از انقلاب اسلامی کسب نکرده بودیم. کسب سهمیه توسط بانوان در المپیک، کسب سهمیه در رشته های دو و میدانی ، قایقرانی، تیر اندازی، شنا و بدمینتون. در بخش اماکن ورزشی و توسعه فضای ورزشی یک انقلاب اتفاق افتاد. در دولت هشتم یک میلیون و ۹۷۷ متر مربع فضای ورزشی به وجود آمد اما در دولت نهم ۱۰ میلیون متر مربع فضای ورزشی ایجاد شد و بیش از ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار متر مربع نیز در دست ساخت است. به راستی استناد شما برای بی کفایتی ریاست سازمان تربیت بدنی به چیست؟ در فوتبال با مشکلاتی مواجه هستیم و حل آن ، اهتمام ویژه ای را می طلبد. صرفا با بروز ضعف در یک رشته ورزشی نمی شود یک حکم کلی در مورد ورزش صادر کرد!
  ۳- بی حرمتی را آقای موسوی درحق آقای احمدی نژاد صورت داد. او در برنامه زنده تلویزیونی، رئیس جمهور قانونی کشور را به دروغگویی متهم کرد. در این زمینه ما طلبکار هستیم و آقای موسوی بدهکار است. خیلی .
  ۴- مدیریت کشور در دولت نهم ، موفقترین دوران مدیریتی کشور طی ۳۰ سال گذشته است. شما در این زمینه قضاوت درستی ندارید.
  موفق باشید

 19. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۱۷:۱۶

  آقا رضا
  سلام بر شما
  شما یک قلب پاک و نیت صادق دارید که خیلی ها از آن بی نصیب اند. داشتن روح پاک و بی آلایش سرمایه بزرگی است که باید آن را حفظ کنید. اگر متهم به خرافه گرایی نشویم ، شما با قلب صاف و روح منزه تان ، بالاترین اثر گذاری را در موفقیت های آقای احمدی نژاد دارید. دعای خیر شما و مادر محترمتان اصلی ترین پشتوانه دولت آقای احمدی نژاد است.
  موفق باشید

 20. رضا-م گفت :

  خرداد ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۲۰:۲۳

  جناب آقای جوانفکر و همه علاقه مندان حکومت اسلامی
  با سلام و عرض ادب
  هر چند برایم سخت است که بگویم در روز های آخر ایام انتخاباتی دو جریان حق و باطل شکل گرفت ولی متاسفانه اینگونه شد .با این حال خدا را شکر ملت نجیب ایران اسلامی با نگاه واجب و شرعی بودن به انتخابات و رای دادنی کوبنده توانست بار دیگر در این نبرد جبهه با طل را حداقل برای چهار سال زمینگیر کند .ضمن تبریک این پیروزی چشمگیر به همه علاقه مندان حکومت اسلامی باید بگویم که
  جناب آقای جوانفکر این بار نیز ملت مثل سی سال گذشته با سر بلندی تمام حکومت اسلامی را بیمه کرد و این کار دکتر احمدی نژاد و همکارانش را بسیار حساس کرده است امید آنکه در این دوره دکتر اول تمام باند های بجای مانده از دول گذشته را پاکسازی کند و بعد آنگونه که از او انتظار است به آبادانی خرابیهای بسرعت همت گمارد .تا باقی مانده های ویژه خوران در بدنه دولت باشند نباید انتظار سرعت بیشتری از کارکرد چهار سال گذشته داشت.

 21. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۰۱:۴۴

  ۲۲ خرداد ۸۸ یادآور ۲۲ بهمن ۵۷ بود
  مردم شریف ایران با رای قاطع خود به دکتر احمدی نژاد به اشرافی گری نه گفتند.
  محمدعلی روشن دبیرکل ائتلاف سراسری رسانه های حامی دکتراحمدی نژاد در گفتگو باخبرنگار ما بابیان اینکه ۲۲ خرداد ۸۸ تداعی کننده ۲۲ بهمن ۵۷ بود وملت شریف ایران حماسه ای بسیارزیبارا در تاریخ ثبت کردند افزود: موفقیت وپیروزی دکتراحمدی نژاد در حقیقت موفقیت وپیروزی ملت ایران است که با این نتیجه خدمتگزارصادق وپاک خود را برای برداشتن قدمهای بلندتر ومحکمتر درمبارزه بافساد وبی عدالتی حمایت کردند.

  وی افزود : از اتفاقاتی که در روزهای اخیر شاهد بودیم حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات دهم کاملا محرز و انتخاب مجدد جناب آقای احمدی نژاد نیز به یقین رسیده بود اما بدخواهان ملت ایران و آنهایی که دستشان از بیت المال ومنافع عمومی کوتاه شده بود نمی توانستند این واقعیت را بپذیرند و با سوء استفاده از هیجانات جوانی عده ای از فرزندان نیک سرشت این مرز وبوم که اغلب به سن رای هم نرسیده بودند وبا طرح شعارهایی خارج از حوزه اخلاق درتخریب شخصیت مظلوم رئیس جمهوری عزیز دکتراحمدی نژاد تلاش داشتند اما به لطف الهی همواره غلبه حق رادرتاریخ باید شاهدباشیم .

  دبیر کل ائتلاف سراسری رسانه های حامی دکتراحمدی نژاد با تبریک این انتخاب به ریاست جمهوری وملت ایران افزود: با شناختی که از دکتر احمدی نژاد وجود دارد بدون شک آقای احمدی نژاد قوی تر از گذشته در مسیر اعتلاء و سربلندی کشور عزیزمان قدم برخواهد داشت و بدون واهمه در امتداد تفکر مهدوی به عدالت گستری اهتمام خواهد داشت تا زمینه هائی برای ظهور زیبای منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) فراهم نماید.

  این فعال سیاسی تصریح کرد: نتیجه ای که ملت شریف ایران در این انتخابات رقم زدند گویای این است که ملت بزرگ ایران همواره مخالف اشرافی گری ، دخالت همه جانبه اجانب وبیگانگان در امور داخلی نظیر کمک مالی ورسانه ای به تغییر مسیر انتخابات ، چپاول ودزدی ، غارت بیت المال ، اتهام زنی و شایعه پراکنی علیه خدمتگزاران خود بوده وهروقت که به صلاح بدانند با حضور قوی وآگاهانه خویش در صحنه پاسخ لازم را به دشمنان ملت خواهند داد.

  روشن گفت: این مهم هم باید اذعان شود که هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری در خلق این حماسه عظیم و بیاد ماندنی فوق العاده موثربود.

  وی افزود: آراء میلیونی ملت ما در ۲۲ خرداد ۸۸ به دکتر احمدی نژاد ثابت کرد که مردم ما به دنبال معنویات بوده واز اقدامات زشت و زننده ای که توسط رقبا در انتخابات شاهد بودیم به شدت متنفر است.

 22. آیدین گفت :

  خرداد ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۰۲:۵۰

  با سلام و تبریک، امیدوارم با دیدن این انتخابات پرشکوه خستگی چهار سال رفته باشد. در ایجا هم با این که جمعه یک روز کاری بود خیلی مردم آمده بودند و فضای پر نشاطی بود، آن طور که شنیدم حضور ما فرنگی ها سه برابر دوره های پیش است. جشن خوبی داشته باشید و جای همۀ وطنان دور از وطن را هم خالی کنید.
  همیشه پیروز باشید.

 23. عباس گفت :

  خرداد ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۱۳:۳۸

  با سلام ، فیلتر کردن برخی از سایتهای مخالف دولت باعث تعجب است . در شرایطی که مردم شریف پس از آن همه تخریب و تهمت علیه آقای احمدی نژاد باز هم ایشان را با رای تاریخی انتخاب کردند این نشان از شعور بالا و تشخیص درست می باشد . بگذارید سایتهای مخالف هر چه می خواهند بنویسند با فیلتر کردن بهانه دستشان ندهید .پیروزی پرچمدار عدالت و مبارزه با فساد مبارکباد

 24. مجتبی شکری گفت :

  خرداد ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۱۹:۵۰

  با سلام
  سرور گرامی جناب جوانفکر عزیز
  از این که با صبر و حوصله و با این که میدانم بسیار گرفتار هستید به سوالاتم پاسخ دادید متشکرم.
  رای غرورآفرین ملت ما باردیگر عظمت اسلام و ایران را به رخ همه کشید.
  ما گرچه دارای اختلاف در رای ها و ایده هایمان بودیم اما دست در دست هم برادرانه و با هم سر
  تعظیم به رای ملت بزرگوارمان مینهیم و در کنار هم در پی سربلندی و عزت ایران اسلامی تحت
  رهبری مقام ولایت سید بزرگوار خامنه ای و زیر لوای امام عصر (ع) هستیم.
  توفیق روزافزون برای ریاست جمهور و شما عزیز بزرگوار از خدای منان خواستارم.
  یا علی

 25. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۲۰:۰۷

  عباس آقا
  با سلام
  متقابلا این پیروزی را به شما برادر گرامی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
  بنده از فیلتر کردن سایت ها حمایت نمی کنم اما بی قانونی در این حوزه اصلا به صلاح نیست.
  موفق باشید

 26. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۲۰:۰۸

  آقا مجتبی
  با سلام متقابل
  برای شما بهترین ها را همراه با سلامتی آرزومندم
  موفق باشید

 27. رضا-م گفت :

  خرداد ۲۵م, ۱۳۸۸ در ۲۰:۳۲

  جناب آقای جوانفکر
  با سلام
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه و همه جانبه نگر کشور عزیزمان ایران سال ها پیش پیرامون حوداث شیخ عبدالله نوری تحلیل جامعی ارائه دادن از جمله یادم می آید در آن تحلیل با بغض از ریزش های نیروهای انقلابی پرده بر داشته بودن در مقابل این مژده را نیز داده بودن که در برابر ریزش ها انقلاب سر فرود نخواهد آورد بلکه با رویش ها آن ریزش ها چندین برابر جبران خواهد شد.
  حالا که فکر می کنم می بینم دکتر احمدی نژاد عزیز از آنگونه رویش هاست که رهبر فرزانه سال ها پیش مژده اش را داده بود.
  اما باید بگویم در حالت عادی نباید انتظار داشته باشیم نیروهای ریزشی باطن خودشان را نشان دهند بلکه این حوداث مختلف است که باعث می شود صف نیروهای اصیل جدا شود و چهره منافقانه آنها رسوا خاص و عام شود .
  در ایام انتخابات نهم قسمتی از دم خروس ریزش های نیرو های مثلا انقلابی برای ملت ایران عیان شد در طول چهار سال تلاش شبانه روزی دکتر احمدی نژاد و همکارانش این دم خروس بیشتر و بیشتر عیان شد تا اینکه در این روز ها سره از ناسره بکل عیان شد.
  خدا را باید شکر کنیم که در حوداث مختلف به ملت نجیب ایران کمک کرد تا چهره های منافقانه بعضی از مثلا نیروهای اصیل را خوب درک کنند.
  میر حسن موسوی را در صف نیر وهای ریزشی نمی دانم ولی متاسفانه در طول ایام انتخابات از طرف نیرو های ریزشی انقلاب بازی خورده امید آنکه هر چه زودتر صف خود را از آنها جدا کند تا برای همیشه مرگ سیاسی خود را رغم نزند.
  آقای موسوی یکی از دلایل اصلی به صنحه آمدن را قانون گریزی دولت نهم عنوان کردن حتی گفتن بصورت صوری قانون را رعایت کردن به از قانون گریزی است خوب برادر عزیز لااقل می گذاشتی دو روز از بیان حرف هایت سپری می شد .این چه رفتار قانونی است که شخص جنابعالی بعد جواب کوبنده ملت به نیرو های ریزشی انفلاب داده از خود نشان دادی آقای موسوی بهتر است هنوز دیر نشده مثل آن شیخ ساده لو عمل نکنی
  واقعا که خدا عاقبت همه ما را بخیر کند .

 28. عباس گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۰۸:۲۹

  با سلام ، وقت آن رسیده که آقای احمدی نژاد مثل همیشه در تصمیمی انقلابی ، مبتکرانه و بی نظیر توطئه های اخیر را خنثی نماید و به کاندیداهای معترض فرصت دهد تا شخصاً در ستاد انتخابات کشور حضور یافته و آراء خود را بررسی نمایند ( جدا از اقدامات شورای نگهبان ) و این تعهد نیز از آنها گرفته شود که در صورت اطمینان از صحت انتخابات دست از فریبکاریها برداشته و مردانه از مردم عذرخواهی نمایند . با این کار حتی هواداران کاندیداها – که از شور و احساسات پاکشان سوء استفاده شده و آنها را به اغتشاش واداشته اند – پی به فریبکاری کاندیداهای خود خواهند برد . به نظر بنده تاثیر این کار بسیار بیشتر از اقدامات شدید امنیتی نظیر قطع کردن موبایلها و کاهش سرعت اینترنت و برخورد شدید نیروهای انتظامی و اطلاعاتی خواهد بود که بهانه های زیادی به دست مخالفان داخلی و خارجی داده است . یا علی

 29. نکته بین گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۱۵

  سلام آقای جوانفکر

  خسته نباشید. من واقعا از رهبر انقلاب, آقای جنتی, رییس جمهور, شما و بقیه تشکر میکنم که اینقدر شبانه روز برای سربلندی ایران عزیز زحمت میکشید. نه فقط بخاطر زحمات, بلکه بخاطر تحمل فشارهای روحی وروانی که از طرف بیگانگان در خارج طراحی شده و بوسیله مزدوران داخلی در حال اجرا میباشد. البته اشخاصی که فکر میکنند با طراحی این خرابکاریها میتونند از جوابگویی به قانون فرار کنند سخت در اشتباه هستند. این قول رییس جمهور عزیزمون به ملت هست و اجرا خواهد شد.
  من نمیدونم بعضی از این روزنامه نگارهای صهیونیست مثل راجر کوهن, کریستین امانپور و … با اجازه چه کسانی مجوز گرفته اند که هرچی دلشون میخواد بهم دیگه ببافند و آزادانه به خورد مردم دنیا بدهند. مثلا در شبکه سی ان ان اگر برای دکتر احمدی نژاد یک میلیون بیان, آنها فقط چند هزاز نفر و همگی بیسواد هستند ولی اگر چند هزاز نفر برای طرف مقابل بیاد, آنها میلیونی و همگی تحصیلکرده و روشنفکر هستند!
  مثلا دیروز صبح قبل از اینکه در شبکه سی ان ان (با اجرای کریستین امانپور) قبل از اینکه میدان آزادی تصویرش رو داشته باشه, تصاویر مردم در جشن پیروزی یکشنبه را به همراه تصاویر تظاهرات مردم در مقابل سفارت انگلیس و پرتاب تخم مرغ به سمت سفارت انگلیس را خانم امانپور به عنوان تظاهرات مردمی بر علیه دکتر احمدی نژاد توصیف کردند!!! بگذریم ایشون چه دروغهای دیگری نگفتند.
  مثلا تو یکی از این فیلمهای سی ان ان یک آقا پسر تنومندی چادر سیاهی سرشون کرده بودند و سخت هم رو گرفته بودند ولی وقتی با مشتهای گره کرده و با صدایی مردانه شروع کردند به توهین به ریس جمهور, چادرشان عقب رفت, و صورت اصلاح نکرده شان هم نمایان شد! الان هم سی ان ان داره ۲۴ ساعت از ایران گزارش پخش میکنه.
  اگر نمیخواهیم از کشور بیرونشان کنیم حداقل میتونیم ازشون به خاطر دادن اخبار غلط شکایت کنیم.
  راستی چرا خبرنگارهای ما اجازه ندارند در آمریکا (مهد آزادی) هیچ گونه فعالیتی داشته باشند؟
  چرا خانم امانپور و سی ان ان وقتی آقای بوش با آرای رسمی شمرده شده کمتر از ال گور رییس جمهور شدند حتی یک دقیقه تحقیق و تفحص نکردند ؟
  ولی ۳۰% رای بالاتر دکتر احمدی نژاد چون مخالف زیاده خواهی آمریکا و اسراییل هست و مردم ایران و دنیا دوستشون دارند باطل هست و باید کاندیداهای مورد نظر آمریکا و اسراییل به ضرب زور روی کار بیان.
  امیدوارم اگر صلاح هست به دروغ پردازیهای سی ان ان و دیگر رسانه های صهیونستی غرب واکنش نشان داده شود.

  موید و پیروز باشید.

 30. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۳۵

  آقای نکته بین
  با سلام
  از شما و نظرات صادقانه تان صمیمانه تشکر می کنم.در مورد شبکه سی ان ان هم حق با شماست.
  عزیز و سربلند باشید

 31. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۳۸

  عباش آقا
  با سلام
  دولت تابع قانون است و هرچه مراجع قانونی تصمیم بگیرند ، گردن می نهد. حتی اگر مجلس شورای اسلامی تصمیم به تشکیل کمیته بررسی ادعاهای این آقایان بگیرد. به هر حال ما هیچ ریگی در کفشمان نیست و این آقایان در حال اجرای سناریوهایی هستند که از قبل برای چنین روزی طراحی کرده بودند. آقای خاتمی باید به زبان بیاید و بگوید که شش روز قبل از برگزاری انتخابات در قاهره با آمریکایی ها چه قرار و مدارهایی گذاشته است!
  موفق باشید

 32. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۴۹

  آقا رضا
  با سلام
  نکاتی که اشاره کرده اید کاملا درست است.
  از شر شیطان نفس باید به خدا پناه ببریم که در آخرعمری اگر به سراغ انسان بیاید ، گرفتاری اش بیشتر از دوران جوانی است.
  موفق باشید

 33. عباس گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۱۲:۱۷

  با سالم بنده هم می دانم که آنچه که در جریان است حاصل سناریویی از پیش تعیین شده مخالفان است ولی آیا برای خنثی نمودن اعتراضات هیچ راهی بهتر از برخورد خشن انتظامی و امنیتی که عوارض ناشی از آن به مردم عادی نیز لطمه وارد نموده است وجود ندارد ؟ بهانه دستشان می دهیم . مهرورزی دولت را زیر سئوال می برند .

 34. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۸۸ در ۱۸:۲۴

  عباس آقا
  با سلام
  آقای رئیس جمهور در سخنانشان در جشن پیروزی تصریح کردند که اکنون دوره دوستی و تلاش برای ساختن کشور آغاز شده است . ایشان همچنین بین اغتشاشگران با حامیان موسوی فاصله انداختند و گفتند که چهل میلیون نفر در انتخابات شرکت کردند و اینها دریای ملت هستند که ۴ تا خس و خاشاک را از بین خواهد برد. به هر حال آقای احمدی نژاد تلاش می کند تا قانون ، منطق و برادری را در فضای مدیریتی کشور جاری کند اما ظاهرا آقای موسوی هنوز تصمیم نگرفته است به این وضعیت ناهنجار خاتمه دهد که البته آسیب های خودش را هم برجای خواهد گذاشت.
  موفق باشید

 35. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۲۷م, ۱۳۸۸ در ۰۹:۴۰

  http://www.sanayenews.com/content/view/16788/1/

 36. آیدین گفت :

  خرداد ۲۹م, ۱۳۸۸ در ۰۱:۴۲

  با سلام و خسته نباشید،

  جناب آقای جوانفکر،

  نارضایتی های مردمی از خیلی مسائل در جمهوری اسلامی یک واقعیت است. رنگ کردن، جهت دادن و موج درست کردن با این نا رضایتی ها تخصص بعضی ها شده، تا با سوار شدن بر این موج نارضایتی ها به اهداف سیاسی خود برسند.

  ۳۷% ایرانیان خس و خاشاک و در خدمت اهداف سیاسی رقبای آقای احمدی نژاد نیستند، ولی با کبود آگاهی سیاسی درست و ارتباط با دولت ممکن است بازیچۀ مانور های عوامفریبانۀ برخی جرینها شوند. دولت دهم باید دولت همۀ ملت ایران باشد، و بهتر است آقای احمدی نژاد دلسوزانه به این نارضایتی ها رسیدگی کنند و در میان این بخش از ملت ایران عرصه را برای بعضی ها که می خواهند بذر نفاق بپاشند خالی نگذارند.

  با اطلاع رسانی درست به ۳۷% که به آقای احمدی نژاد رأی ندادند، این امکان را به آنها بدهند که بدون آنکه بازیچه قدرتهای پس پرده شوند، نارضایتی های خود را از طریق نهاد های آزاد، دلسوز و نزدیک به مردم سازمان دهی کرده، به اطلاع دولت و فعالان سیاسی صادق برسانند.

  با این کار حتی اگر نتوانند رضایت بسیاری از آنها را جلب کنند، ولی نهوۀ رسیدگی دولت به نا رضایتهای برای رشد و آگاهی افکار عمومی بسیار مهم است.

  خدای ناکرده روزی نرسد که ببینید، کسانی که خود، از پشت پرده ریشه های نارضایتی های مردم را ایجاد کرده به آنها دامن زده و به سوی دولت جهت گیری کردند، میان ملت و دولت شکاف ایجاد کنند و باردیگر سوار مردم شوند.

  همچنین خوب است آقای احمدی نژاد با خانوادۀ کشته شدگان، اگر از مردم عادی بودند، تسلیت بگویند. مردم باید بدانند که آقای احمدی نژاد سودی از کشته شدن آنها نمی برند، بلکه بر عکس آقای موسوی با بی شرمی تمام و با شوراند و قربانی کردن جگرگوشه های مردم، برای حرکت خود شهید درست می کنند. حرکتی که آرمانی جز به روی کار آوردن کسانی کا سالها قدرت را در دست داشتند، ندارد.

  سلامت و پیروز باشید.

 37. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۲۹م, ۱۳۸۸ در ۲۲:۴۵

  کسانی که اجتماعات غیر قانونی را راه می اندازند مردم ایران را نشناخته اند
  اگرفعالین ومسئولین ستادمهندس موسوی وکسانی که اجتماعات غیرقانونی را راه می اندازند ملت بزرگ ومردم شریف ایران را میشناختند در مقابل آراء ملت تمکین می کردند.

  محمدعلی روشن دبیر ائتلاف رسانه های حامی دکتراحمدی نژاد در گفتگوئی افزود: افرادی که برای دکتراحمدی نژاد فعالیت می کردند ازهمه اقشارجامعه بودند وهمه آنها احساسات پاکشان رابارای به احمدی نژاد به اوتقدیم کردند..

  این فعال سیاسی گفت: دریکی از ستادها یک رای اولی با تعصب از دکتراحمدی نژاد حمایت می کرد ووقتی علت تعصب اوراپرسیدیم گفت: ((احمدی نژاد رئیس جمهوری را برای خودش نمی خواهد بلکه برای خدمت به مردم می خواهد ووقتی می گویند بوی رجائی آمد کاملا درست است)).

  وی با بیان اینکه از این رای دهنده سوال شد شما که شهیدرجایی راندیدی ودوره اورادرک نکردی چطورمدعی هستی احمدی نژاد تداعی شهیدرجایی است در جواب اظهارداشت:(( شماببینید که این مرد چقدر بزرگ است وعظمت دارد که برای امثال من که رجایی را ندیده ایم با کارهای خودبزرگی آن شهید را متجسم میکند)).

  دبیرائتلاف سراسری رسانه های حامی دکتراحمدی نژاد اظهارداشت: درهمین دوره ازانتخابات مردم زیادی بودند که پس ازاعلام پیروزی قاطع دکتراحمدی نژاد به امام زاده ها ، مساجد وتکایا مراجعه کرده ونذوراتشان را پرداختند لذا نادیده گرفتن این همه احساسات پاک واعتقادات خالص ناشی ازعدم شناخت این ملت بزرگ است که ازفعالین انتخاباتی ستادهای رقبا انتظار است همانگونه که درسال ۷۶ اصولگرایان آرای ۲۱ میلیونی رئیس جمهور منتخب آن زمان را پذیرفتند دراین دوره نیز بجای شبهه افکنی وجوسازی همراه با مردم در تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی دولت محترم رابرای ساختن ایران سرفراز یاری دهند تا جرات تجاوز وبی حرمتی به این کشور رابه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ومردم عزیز ایران ندهند.

  روشن تصریح کرد: بدون شک انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری یکی از سالمترین رای گیریهای تاریخ ایران ودنیا بودودرحقیقت رفرانومی بود برای گفتم آری دیگری به نظام مقدس جمهوری اسلامی.

 38. یک هموطن گفت :

  خرداد ۲۹م, ۱۳۸۸ در ۲۳:۵۸

  سلام بر شما آقای دکتر جوانفکر

  احتمالاً سخنان رهبری در نماز جمعه‌ی امروز ۲۹ خرداد راجع به آقای هاشمی را شنیده‌اید. خیلی تمایل دارم بین آنچه که در این پست و پستهای قبلی در مورد آقای هاشمی (به تلویح و بدون ذکر نام ایشان) نوشته‌اید، و سخنان رهبری در ستایش ایشان از ۵۰ سال پیش تا امروز، یک مقایسه‌یی بفرمایید و بگویید که نتیجه چیست. البته احتمالاً به جمله‌ی آخر فرمایش آقا که گفتند نظر رییس جمهوری به نظر ایشان نزدیکتر است مرا رجوع می‌دهید. اما در مورد تذکر ایشان به آقای احمدی‌نژاد و اینکه ایشان شخصاً از آقای هاشمی به عنوان یکی از استوانه‌های انقلاب نام بردند که هیچ وقت مال و ثروتی از این انقلاب برای خودشان نیاندوخته‌اند و در دوران انقلاب حتی هزینه‌های مبارزه را نیز می‌پرداخته‌اند چه نظری دارید؟
  متشکرم

 39. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۳۰م, ۱۳۸۸ در ۱۵:۰۰

  آقای آیدین
  با سلام
  این ۳۷ درصد جزو همان چهل میلیون نفری هستند که در انتخابات شرکت کردند و رئیس جمهور هم آنها را بازیگر و برنده اصلی انتخابات اعلام کردند. اشاره رئیس جمهور در مورد خس و خاشاک به آن چهار نفری است که در گوشه و کنار اقدام به آشوبگری و اغتشاش می کنند و حساب آنها از حساب حامیان آقای موسوی جداست. این بازی تبلیغاتی را متخصصان جنگ روانی به راه انداختند تا حامیان موسوی را در مقابل آقای احمدی نژاد قرار دهند.
  در مورد قربانیان نیز اقای الهام از طرف دولت با خانواده های آنان ملاقات کرده و تسلیت گفته است.
  موفق باشید

 40. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۳۰م, ۱۳۸۸ در ۱۶:۴۶

  زندگی در گذشته
  برای اکثر مردم ایران ، امیر کبیر فردی اسطوره ای است.گویی تاریخ دیگر مثل او را نخواهد دید.متاسفانه بعضی از مردم کشور ما در گذشته ها و تاریخ مانده اند ، این نو تفکر فقط در مورد اشخاص بزرگ نیست بلکه بسیاری از افراد حتی در مورد مسائل شخصی خود نیز این گونه فکر می کنند ،از حال و آینده غافل شده اند و در گذشته خود زندگی می کنند.حالی که در آن مردانی همچون احمدی نژاد داریم که با تکیه بر حمایت مردم ایران در مقابل تحریم ها ، تهدیدها ، ناسزاها و کارشکنی های دشمنان خارجی و داخلی کوتاه نیامده و از حقوق مسلم ملت دفاع کرد.

  برخی از مردم بعد از مرگ یا پایان دوره کاری شخصیت ها نسبت به آنها نگرش مثبتی پیدا می کنند ، عیب هایش کم رنگتر می شوند.این احساس در مردم ایجاد می شود که دگر بار جهان مثل او را نخواهد دید.مردم تصور می کنند که تاریخ ایران، دیگر کسانی همچون کورش ، امیرکبیر و … نخواهد دید.این ذهنیت غلط تنها به چهره های سیاسی محدود نمی شود ، خیلی از مردم فکر می کنند که دیگر شاعرانی همچون سعدی و حافظ ، پا به عرصه نخواهند گذاشت.

  صحبت من با دیگر کاندیداها و طرفداران آنهاست ، بهتر است کمی هم به خود بیاییم و بهانه و آلت دستی برای دشمنان اسلام و ایران نباشیم.انتخابات دیگر تمام شد و باید به رای اکثریت احترام گذاشت و به جای مشکل آفرینی برای دیگر مردم و دولت ، باید از همه توان خود در مسیر درست و سازنده بهره ببریم.

  فرزام چاخرلو

 41. پژوتن گفت :

  خرداد ۳۰م, ۱۳۸۸ در ۲۳:۰۸

  قسمت خود, خود بریدی تو ز جهل, قسمت خود را فزاید مرد اهل

  این درس عبرتی هست برای همه ما, مخصوصا برای جوونهامون. آدم وقتی دوسره بار بزنه, دو سره هم پاش نوشته میشه! وقتی آدم هدایا و مزایایی که دیگران به انسان پیشنهاد میکنند قبول کنه, آدم بعدشم وامداراشون میشه. الان ببینید شاید کسی نخواد مملکتش اینطوری بشه ولی چون وامدار بقیه شده هر کار اونا بگن باید انجام بده. آیا واقعا مال دنیا اینقدر ارزش داره که این بلاهارو سر کشورش بیاره. خدا همه زراندوزان و دنیا پرستان را به راه راست هدایت کند.

 42. آیدین گفت :

  خرداد ۳۱م, ۱۳۸۸ در ۰۵:۵۵

  با سلام مجدد،
  جناب آقای جوانفکر،

  شما درست می فرمایید، ولی از دیدگاه بنده اکثر ۳۷% که به آقای احمدی نژاد رأی ندادند از طرفداران آقایان موسوی، کروبی و رضایی نیستند، و تنها رأی اعتراض خود از بسیاری کاستی ها و مسائل را به این حضرات دادند، چرا که از دیدگاهشان مسؤلیت آنها را دولت نهم به عنوان نهاد قدرت اجرایی به دوش می کشد.همچنین نقش تخریبها در این زمینه بی اثر نبوده است. معنی “رأی اعتراض” باید از معنی “رأی طرفداری و مردمی بودن” جدا شود. چرا که بر اثر تخریبها آقای احمدی نژاد به عنوان مقصر در کاستی ها و مشکلاتی که ریشۀ نارضایتی ها و اعتراضات هستند، به مردم جلوه داده شدند، و مقصران اصلی که فقط چهار سال است با رأی همین مردم بر کنار شدند، حال خود را به شکل مدعی در آورده، به روی ملت و دولت پنجه می کشند. بسیاری نیز از روی کم اطلاعی از آنان پیروی می کنند.

  از دیدگاه بنده، دولت دهم حسن نیت، ظرفیت و مشروعیت رسیدگی به این اعتراضات را دارد، و نباید اجازه دهد که مشکلات مردم و بخشی از افکار عمومی آلت دست بازی های سیاسی شود، که در روند ادارۀ کشور خلل ایجاد می کنند. نهادهای سالم، دلسوز و شفاف جهت بازتاب درست و ریشه یابی اعتراضات مردمی باید وجود داشته باشند.

  ما انسانها دشمنی نزدیکتر و سرسخت تر از شیطان نداریم. و چه بسا وقتی در پی توهم آسایش این دنیا خود را در بند او می کنیم، تا وقتی به راستی بیدار نشدیم سزاوار بزرگواری نخواهیم بود. در پرتو نور ایمان، بیداری تنها در گرو هوشیاریست و هوشیاری در گرو علم به حقایق است. بیداری حق ۱۰۰% ملت ایران است، و تکلیف امر به معروف و نهی از منکر از احقاق این حق برمی خیزد.

  سلامت و پیروز باشید.

  جهت اطلاع خوانندگان محترم، یادداشتی در وبلاگم با عنوان “رقص عروسکهای خیمه شب بازی” نوشتم: http://avangardiste.fr/

 43. سید حسین گفت :

  خرداد ۳۱م, ۱۳۸۸ در ۰۶:۳۱

  قاتل! جانی! پست فطرت! زدین دختر مردم رو کشتین! حروم زاده ها همتون مرگ بر تو مرگ بر احمدی نژاد مرگ بر خامنه ای جنایتکار و بسیج جانی

 44. رضا-م گفت :

  خرداد ۳۱م, ۱۳۸۸ در ۰۷:۲۹

  به نام خدا
  جناب آقای جوانفکر
  با سلام و عرض ادب
  در مورد حوداث روز های اخیر خواستم عرض کنم ظرفیت های حکومت اسلامی بسیار فراتر از این حرف هاست که با چند روز تظاهرات خیا بانی مثلا طرفداران موسوی و آشوب عده ای فرصت طلب بخواهیم قافیه را ببازیم .
  رهبر هوشمند و فرزانه حکومت اسلامی با سعه صدر در نماز جمعه تحلیل جامع خود را به همه عرضه کردن در واقع الان می توان گفت (در خانه اگر کس است یک حرف بس است) متاسفانه عدم حضور موسوی و کروبی در جلسه ی شورای نگهبان نشان داده این آقایون دچار توهمات فاحشی شدن که عواقب وخیم آن در درجه اول دامن خود آنها را خواهد گرفت اینان با ادامه کوبیدن بر طبل نا فرمانی مدنی مرگ سیاسی و اجتمایی خود را رقم زدن همانطور که گفتم حکومت اسلامی بیدی نیست که با این باد های بلغزد مردم نجیب تهران گوشه ای از ولایت مداری خود را در روز جمعه نشان دادن وای بحال و روز منافقان داخلی حکومت اسلامی که اگر ولی امر مسلمین با اشاره ای از ملت ایران بخواهد مدارا و رافت اسلامی را کنار بگذارند.
  آیا خجالت نمی کشید و شرم و حیا ء نمی کنید شما ها هر آنچه دارید از صدقه سر خون پاک ترین فرزندان این مرز و بوم است حا لا کار بجایی رسیده که بنام (سندرم توهم پیروزی) دارید عملا آب به آسیاب دشمنان قسم خورده آنقلاب می ریزید .
  رهبر فرزانه حکومت حتی تا روز جمعه شما ها را نیروهای داخل حکومت و وفادار به آن دانست بیاید کمی اندیشه کنید و با دست خود خود را از این جرگه پر از صفا و صمیمیت خارج نکنید اگر هم فکر می کنید حقی از شما ذایل شده حق تان رادر مقابل حق حکومت اسلامی و امنیت آن به هیچ انگارید .
  برادران عزیز در این شرایط جهانی حضور ۴۰ میایونی ملت نجیب ایران اسلامی و رای ۲۴ میلیونی به دکتر احمدی نژاد بسیار وزنه حکومت اسلامی را بالا برده بود و ما می توانستیم در سال های آتی با این پشتوانه گردنکشان و سرا ن استکباری جهان را به سلابه بکشیم ولی دریغ و درد از عدم درک و شعور سیا سی شما که این وزنه را بخاطر هوا و هوس های دنیوی تان کم رنگ کردید .
  امیدوارم هر چه زودتر بر گردیدید به دامن اسلام به دامن ملت نجیب ایران .

 45. نگاهی از جنس عمق گفت :

  خرداد ۳۱م, ۱۳۸۸ در ۱۰:۲۶

  درس گرفتن از مفاهیم بلند تاریخی و گرو ه های تاریخ ساز امری لازم و غیر قابل اجتناب است اماتطبیق کامل افراد و نسبت دادن افراد عصر با گروه های تاریخ ساز امری غیر اخلاقی و در کشور ما دور از واقعیت است.
  منظور شما اط بنی امیه های زمان کیست؟
  افرادی که شورای نگهبان تایید کرده و رهبری بر خودی بودن آنها صحه گذاشته است؟
  حتما اگر آنها بنی امیه هستند ما هم آۀ علی ( علیه السلام ) هستیم؟
  ….
  برادر بزرگوار استفاده از تاریخ امری مباح برای تنویر افکار است اما تطبیق دادن اجحافی غیر اخلاقی است.

 46. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۱م, ۱۳۸۸ در ۱۳:۴۳

  با سلام
  نظر شما محترم است.
  موفق باشید

 47. عباس رهبر از لنگرود گفت :

  تیر ۱م, ۱۳۸۸ در ۲۱:۳۹

  احمدی احمدی حمایتت می کنیم

 48. علی بمانی گفت :

  تیر ۶م, ۱۳۸۸ در ۱۳:۱۵

  برادر ارجمند جناب اقای جوانفکر با سلام خسته نباشید در چها سال قبل علارغم شعاهای عدالتخواهی درعمده دستگاههای دولتی هیچ خبری از مدیران عدالت خواه نبود وعیار اصولگرائی عمده مدیران از جنس اصولگرائی دوست عزیزمان کلانتر مجلس بود که نه سابقه ای قبل ازانقلاب دارند و نه در جنگ ولی بدلیل روحانیزاده بودن و وصلت با خانواده روحانی شهید محترمی طلبکار زمین وزمان هستند مردم از دولت انتظار دارند در این چهار سال که اخرین فرصت دولت است به وعدههای خود در سازمانها وادارات دولتی عمل نماید بدون توجه به سروصدای کانونهای قدرت وثروت شاید هیچو قت دیگر فرصتی برای خوشکاندن ریشه های فساد پیدا نشود.

 49. فرشید گفت :

  تیر ۱۹م, ۱۳۸۸ در ۱۲:۳۵

  سلام
  پیروزی غرور انگیز دکتر محمود احمدی نژاد در انتخابات دهم را به همه عدالت خواهان تبریک می گویم و مایلم این موضوع رو هم متذکر بشم که اگر آقای دکتر به جای سرازیر کردن پول نفت به جیب دهک های پایین جامعه، پول نفت را قلمبه وارد جیب رانتخوارها و ویژه خوارها می کرد الان هیچ مفت خوری با احمدی نژاد دشمن نبود.

 50. عماد آبشناس گفت :

  تیر ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۰۸:۴۷

  امروز دیگر انتخابات تمام شده. آقای احمدی نژاد رئیس جمهوری کل ایران است نه رئیس جمهوری بیست و سه ملیونی که به او رای دادند. قطعا دشمنان نظام در صدد خواهند بود رئیس جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کنند تا بلکه از آب گل آلود ماهی بگیرند. عرب ها مثلی دارند که می گوید :”من و برادرم بر علیه پسر عمویم و من و پسر عمویم بر علیه غریبه” آنهایی که به آقای احمدی نژاد رای ندادند اگر با او برادر نیستند پسر عمو که هستند. وظیفه دارند برای اعتلای شان مملکت خود هم که شده پشت سر رئیس جمهور مملکت خود بایستند چرا که تضعیف او ب معنای تضعیف ایران است نه تضعیف احمدی نژاد. امیدوار هستم آقای احمدی نژاد در دوره آینده خود موفق باشد. قطعا این موفقیت را مدیون زحمات خود و افردی همچون شما می باشد. من عیرغم خیلی انتقاداتی که به تیم اقتصادی آقای احمدی نژاد دارم اما در برخی شراط واقعا احساس غرور کردم که ایشان با این بی باکی و شجاعت خط و مشی انقلابی خود را ادامه می دهد. فکر می کنم اگر ایشان در انتخاب مجموعه جدید خود مقداری تامل بیشتر به خرج دهند با تجربه و توانمندی شخصی خود قطعا می توانند ایران را دگرگون کنند چرا که همه می دانند و پذیرفته اند که در دوران دولت نهم اشکالات همه متوجه ناتوانمندی و کم کاری برخی مدیران ارشد بود و آقای احمدی نژاد همیشه سعی می کردند که شخصا کم کاری های آنها را جبران کنند.

 51. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۱۰:۱۵

  آقای آبشناس
  سلام بر شما
  از نظرات دلسوزانه و اندیشمندانه شما سپاسگزارم.
  عزیز و سربلند باشید

 52. حمید گفت :

  تیر ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۱۲:۲۹

  با سلام ، آقای جوانفکر ببافید و هجو کنید و خوش باشید که این نیز بگذرد ، دست خدا با جماعت راستین خداجوست که دیر یا زود طبق سنت آسمانی مقدس آه مظلوم دامن جائران را می گیرد . در این روزها تنها به آسمان نگاه می کنم و دعا می کنم ” الهم اشفع کل مریض ،، کانهم فی قلوبهم مرض ” .

 53. مجید گفت :

  تیر ۲۱م, ۱۳۸۸ در ۱۸:۱۱

  اگر شما این انتخابات را بدون کودتا بردید پس اینهمه بگیر و ببند برای چیست؟ کشتن فرزندان این خاک برای چیست؟ امروز یک جوان ۱۹ ساله هم در زندان اوین مرد و ضجه های مادرش دل هر انسانی (تاکید می کنم انسان) را دردمند می کند. راستی میان ۵۱ کامنت فقط یک کامنت مخالف هست آنهم دم از مرگ و نفرت می زند کمی شرف هم گاهی بد نیست. باقی بقا

 54. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۲م, ۱۳۸۸ در ۱۹:۳۴

  آقا مجید
  با سلام
  بهتر است واقعیت را بپذیرد و به مردم توهین نکنید. آقای احمدی نژاد با ۲۵ میلیون رای رئیس جمهور شده است. کودتاچی شکست خورده ، آقای موسوی است که قصد داشت با اغتشاش و درگیری کشور را به آشوب بکشاند و ازمیان آشوب راهی به قدرت پیدا کند. در مورد این جوان ۱۹ ساله هم توصیه می کنم که فکر و ذهن خودتان را به دست این سایت های ضد انقلابی نسپارید تا اینگونه اطلاعات غلط را در ذهن خام شما بریزند. این جوان در زندان اوین جان نباخته است بلکه او متاسفانه در دومین روز اغتشاش ها در میدان آزادی کشته شده است. اگر فرصت کردید به جای آنکه شرف را از دیگران مطالبه کنید، کمی در رفتار و دیدگاههایتان تجدید نظر نمایید.
  با امید به بازگشت از راه خطایی که در آن قرار گرفته اید

 55. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۲م, ۱۳۸۸ در ۱۹:۳۷

  آقا حمید
  با سلام
  بنده چیزی را نمی بافم یا هجو نمی کنم. اما با شما در این موضوع که دست خدا با جماعت راستین خداجوست موافقم.
  خوش باشید

 56. محمد علی گفت :

  تیر ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۱۲:۲۸

  سلام. با تحلیل آقا در نمازجمعه تاریخی تهران، عیار نظرات امثال شما که رئیس جمهور را در یک فضای بسته حبس کردیه اید مشخص شد. وای به حال تو و امثال روابخش و فاطمه رجبی و محمد علی رامین و رحیم مشایی اگر فردایی باشد. به عنوان یک اصولگرا از حرکات شما به اسم اصولگرایی شرم دارم.

 57. یک آدم معمولی گفت :

  تیر ۲۳م, ۱۳۸۸ در ۲۳:۱۶

  اول سلام (امیدوارم جوابش فراموش نشه)
  دوم اینکه به عنوان یک دوست دلسوز توصیه میکنم که چشم روی حقایق نبندیم و خود را امامزاده و پیغمبر زاده تصور نکنیم تا به خود اجازه دهیم به کسانی که در اوج جنگ و تحریم ، پرچم ایران را برافراشته نگه داشتند تهمت زده و به کسانی که به اقدامات رییس جمهور اعتراض و انتقاد دارند برچسب ناآگاهی و اغفال بزنیم.

 58. عباس گفت :

  تیر ۲۴م, ۱۳۸۸ در ۰۹:۳۲

  با سلام از راه اندازی مجدد وبلاگتان بسیار خوشحالم . موفق باشید .

 59. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۷م, ۱۳۸۸ در ۱۰:۵۹

  عباس آقا
  با سلام
  شما هم سالم و سربلند باشید
  خدانگهدارتان

 60. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۷م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۰۰

  با سلام
  با شما موافقم
  موفق باشید

 61. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۷م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۰۲

  آقای محمدعلی
  با سلام
  لطف خواهید کرد اگر بفرمایید که بنده چه حرکتی یا اظهار نظری کرده ام که موجب شرمسازی شما شده است؟!
  البته بنده مدافع رفتار دیگران نیستم و آنها باید از خودشان دفاع کنند.
  موفق باشید

 62. مجید گفت :

  تیر ۲۸م, ۱۳۸۸ در ۰۹:۳۵

  با سپاس به خاطر پاسخ کامنت اینجانب و توصیه به تجدید نظر در دیدگاه هایم. در مورد کشته شدن جوان ۱۹ ساله نفس عمل درناک است چه در زندان چه در کنار پایگاه بسیج. درست می گویید یکماه است که دیگر صدا وسیمای ملی برای من هیچ اعتباری ندارد و ثانیه ای به آن توجه نمی کنم. اما جواب سوال من را لطفا بدهید. البته انتظاری ندارم که در اینجا این پیام من را هم چاپ کنید، پاسخ از طریق ایمیل هم برای من بسنده است و باعث امنتنان. اکر شما انتخابات را با کودتا نبردید پس اینهمه بگیر و ببند و کشتار برای چیست؟

 63. علی بمانی گفت :

  تیر ۲۸م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۱۴

  جناب اقای جوانفکر با سلام خبر انتصاب جناب اقای مشائی باعث تاثر بسیاری از دلسوزان انقلاب شد امیوارم رئیس جمهور محترم تجدید نظر کنند موفق باشید

 64. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۹م, ۱۳۸۸ در ۱۵:۲۴

  آقای بمانی
  سلام بر شما
  شما می دانید که در کشور ما هستند افرادی که با دست اندازی به بیت المال و رانت خواری و سوء استفاده از موقعیت های رسمی به مال ومنال رسیده اند. عجیب است که آنها برای تصدی مسوولیت های بالا در کشور صاحب صلاحیت اند اما فردی مثل آقای مشایی که اظهار نظری خارج از حیطه مسوولیتی خود کرده و با تذکر رهبری موضوع خاتمه یافته است ، به رغم پاک دست بودن وتوانمندیهای مدیریتی و کارنامه موفق در حوزه های تحت مسوولیتش ، صلاحیت تصدی هرگونه مسوولیتی را از دست می دهد؟! من با این نگاه مخالفم و فکر میکنم که یک جای کار اشکال اساسی دارد.
  موفق باشید

 65. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۲۹م, ۱۳۸۸ در ۱۵:۴۲

  آقا مجید
  با سلام
  با این نظر شما یعنی این همه بگیر و ببند و کشتار؟! موافق نیستم . البته همه ما از اینکه خون حتی یک نفر بر زمین ریخته شود متاسف می شویم و قلبمان جریحه دار می شود. در عین حال این هم یک وضعیت گریز ناپذیر است که اگر کسانی در مقابل اراده و خواست ملت و بر خلاف قانون بایستند و دست به اقدام بزنند، با عکس العمل مواجه خواهند شد. این عکس العمل ممکن است تبعات تلخ، غم انگیز و اجتناب ناپذیری داشته باشد که کام همه را تلخ می کند. قانون برای همه یکسان است و همه باید به آن پایبند باشند. بی قانونی و نقض قانون در هیچ جامعه دمکراتیک و آزادی قابل تحمل نیست.
  موفق باشید

 66. علی بمانی گفت :

  تیر ۳۰م, ۱۳۸۸ در ۱۱:۰۳

  برادر ارجمند جناب اقای جوانفکر با سلام ؛ مطمئن باشید کسانیکه به روشهای نا مشروع به موقعیت های مالی و سیاسی دست پیدا کرد ه اند مورد تا ئید و احترام و حمایت دلسوزان انقلا ب نیستند ؛ قرار نیست این دولت کار هایی که قبلی ها کردند تکرار کند و گر نه ملت برای چه اینهمه هزینه به خاطر این دولت می پردازد ؛ اگر قرار باشد گروهی با عیب بروند و گروهی با عیب دیگر سر کار بیایند ؛ که زحمات ملت بیهوده بوده است ؛ جایگاهی مثل معاون اول رئیس جمهور ی جایگاه رفیعی است نباید به کسانیکه سابقه اشتباه کردن دارند سپرده شود. ضمن اینکه نسبت فامیلی ایشان با رئیس جمهور هم می تواند در ذهن مردم ایجاد شبهه نماید و دیگر اینکه در شرایط فعلی یقینا به مصلحت مردم نیست ؛ دولتی که احتمالا برای گرفتن رای اعتماد با مجلس دچار چالش خواهد شد ؛ خودش را در گیر چنین موضو عات بیهود ه ای کند ؛ دیگر اینکه روحانیون و خصوصا مراجع تقلید روی ایشان حساسیت نشان داده ا ند ؛ تردید نکنید بدلیل پایگاه اجتماعی روحانیت در جامه مذ هبی ایران ؛ نظرات خصو صا مراجع تقلید در همراهی و یا عدم همراهی مردم با دولت بسیار موثر است ؛ به نظر من شما که به رئیس جمهور نزدیک هستید نباید حرفهای ایشان را به زبان دیگری ترجمه نمائید مطمئن باشید این کار هیچ فاید ه ای برای ایشان ندارد ؛ باید واقعیت های جامعه را به ایشان منتقل کنید ؛ خدا می داند این حرفها از سر دلسوزی است ؛ چون ما در بطن جامعه ایم و شما قبول کنید نگاه ما به مسائل از جنس نگاه شما نیست ؛ حرف اخر اینست که کسانیکه به ارزشهای انقلاب وفادار هستند و فکر می کنند ؛ مسیری که رئیس جمهور محترم باز کرد ه اند در جهت احیائ ارزشهای انقلاب است نباید فقط به احمدی نزاد ودولت چهار ساله اینده فکر کرد و باید بسیار با احتیاط ودور اندیشی کار کرد تا انشا الله این جریان فکری در جامعه نهادینه شده و امتداد پیدا کند .

 67. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  تیر ۳۱م, ۱۳۸۸ در ۰۹:۴۷

  علی آقا
  با سلام
  از نظرات دلسوزانه و متعهدانه شما متشکرم.
  شاید بنده جزو معدود افرادی باشم که به زعم شما حرفهای رئیس جمهور را به زبان دیگری ترجمه می کنم و البته این هم کار بدی نیست اما شما تایید می کنید که در ارتباط با آقای مشایی هزاران صدای مخالف وجود دارد که اگر تاثیر می داشت می توانست بر دل و ذهن رئیس جمهور اثر بگذارد. من و شما باید به دنبال حقیقت باشیم و مراقبت کنیم که تحت تاثیر جوسازیهای کاذب و اظهارنظرهایی که بعضا با انگیزه های قدرت گرایانه و سیاسی مطرح می شود قرار نگیریم. حقیقت مشایی با آن چیزی که دشمنان و مخالفان او در اذهان ایجاد کرده اند متفاوت است . بنده ترجیح می دهم به جای تکرار یا ترجمه اظهار نظرهای نادرست ، به استقبال حقیقت بروم هرچند که هزینه اش سنگین باشد.
  موفق باشید

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر