مزایده برای دارایی های رئیس جمهور سابق

“نام احمدی نژاد در لیست سیاستمداران ثروتمند جهان” تیتر خبری بود که به تازگی و در سطحی وسیع در رسانه های ارتباط جمعی داخل کشور انتشار یافت و در آن به نقل از پایگاه خبری شبکه تلویزیونی سی ان ان ترک ادعا شده است که دکتر احمدی نژاد ۵ میلیون دلار ثروت دارد.
شاید بشود گفت که طرفهای مدعی ثروت پنج میلیون دلاری دکتر احمدی نژاد این بار نیز مثل همیشه به کاهدان زده اند زیرا وضعیت مالی ایشان ، چیز پنهانی نیست و پیش چشم عموم مردم قرار دارد و ایشان تنها رئیس جمهوری هستند که برای اولین بار کل ثروت و دارایی خود را هم در ابتدا و هم در انتهای دوران مسئولیتش به دستگاه قضایی و مردم اعلام کرده اند، با این وجود فکر می کنم با مبنا قرار دادن خبر فوق، می شود یک مزایده واقعی را برپا کرد و چوب حراج به ثروت اعلام شده ایشان از سوی سی ان ان ترک زد.
مطمئن هستم اگر کسی حاضر شود کل دارایی های رئیس جمهور سابق ایران را برپایه هشتاد درصد تخفیف نسبت به رقم ادعا شده خریداری کند، یقینا بنده به عنوان برگزار کننده مزایده می توانم با سود ناشی از آن ، فشار ناشی از ناچیز بودن حقوق بازنشستگی را تا آخر عمر از سر خود و خانواده ام بردارم.
برای برگزاری چنین مزایده ای ، ابتدا باید اطمینان می یافتم که سی ان ان ترک چنین مطلبی را منتشر کرده است لذا از یک دوست فعال رسانه ای در آنکارا درخواست کردم تا در این زمینه تحقیق کند. ساعاتی بعد او تماس گرفت و تاکید کرد که چنین مطلبی در سی ان ان ترک وجود ندارد.
در رسانه های داخلی به جست وجوی منبع خبر منتشر شده در این زمینه پرداختم. سایت خبری عصر ایران و متعاقب آن سایت انتخاب مشهور به طرفداری از آقای هاشمی رفسنجانی اولین رسانه های انتشار دهنده این خبر بوده اند.
هر چند درسایه بی تفاوتی دستگاههای نظارتی و قضاوتی ، شاهد مرگ اخلاق و جوانمردی و مروت در جامعه هستیم و دروغ پردازی و جعل خبر در باره دکتر احمدی نژاد و دولت ایشان و انتشار وسیع آن در فضای رسانه ای کشور به یک امر عادی تبدیل شده است، اما فکر می کنم موضوع ثروت آقای احمدی نژاد، هنوز از جذابیت زیادی برخوردار است و با حمل بر صحت کردن گزارش منتشره در رسانه ها و سایت های حامی دولت فعلی می توان یک مزایده برپایه هشتاد درصد زیر رقم ادعا شده را برگزار کرد.

۱۸ نظر »

 1. پایگاه خبری تحلیلی میدان ۷۲ - مزایده برای دارایی‌های رئیس جمهور سابق! گفت :

  مرداد ۴م, ۱۳۹۳ در ۲۱:۵۹

  [...] شاهد قبل از درج دیدگاه خود، موارد زیر را در نظر داشته باشید: ۱- نظرات حاوی مسائل شخصی، توهین، تهمت و دروغ منتشر نمی‌شوند. ۲- از نوشتن نظرات خلاف واقع یا غیر آشکار در مورد مسئولین و شخصیت‌ها خودداری نمایید. ۳- از نوشتن نظر با حروف انگلیسی (فینگلیش) خودداری کنید. ۴ – دیدگاه های خود را حداکثر در دو پاراگراف مطرح کنید. [...]

 2. روح الله از لارستان بزرگ گفت :

  مرداد ۵م, ۱۳۹۳ در ۰۹:۴۹

  سلام ، از این همه بی اخلاقی رسانه ای متأسفم ، متأسفانه اینها فقط بلدند در مورد دکتر احمدی نژاد و یارانشون دروغ سازی کنند ، الان واقعاً داریم میبینیم که چه گروهی مقابل دکتر هستند و میدونیم منافعشون درخطره! همونها در فکر فریب افکار عمومی هستند که به فضل الهی به هدفشون نخواهند رسید چون خداوند به صالحان وعده نصرت داده .. بیش از پیش دروغهاشون برای مردم آشکار خواهد شد .. انشاءالله

 3. جلیل گفت :

  مرداد ۵م, ۱۳۹۳ در ۲۳:۲۹

  این آقای (…) اونقدر ثروتمنده که با این ثروت افسانه ایش می تونه یارانه تمامی مردم رو تا ده سال بده ، همکارانش توی دولت که مولتی میلیاردرند اما احمدی نژاد خونه اش که کاملا مشخصه کجاست در یک منطقه متوسط که یه طبقه اش مال ایشونه. ایشان ۸ سال رئیس جمهور بود و فقط یه طبقه از یک خونه کوچیک متعلق به ایشان هست. شما مقایسه کنید فوتیالیستها رو صدها برابر احمدی نژاد ثروت دارند کسیکه یه کارخانه داره وضعیت زندگیش و خونه اش بهتر و گرانتر از احمدی نژاده اصلا کارخانه دار که سهله وضعیت زندگی یه کارمند پتروشیمی بهتر از ایشونه
  به نظز من ایشون فقیر ترین رئیس جمهور جهان هست ..
  حاصل ۸ سال ریاست جمهوری برای ایشان یه خونه در یه نقطه میانی شهر هست که فقط یه طبقه اش مال ایشونه

 4. یاران باران گفت :

  مرداد ۵م, ۱۳۹۳ در ۲۳:۵۰

  زنده باد بهار
  روایت داریم که امام صادق می فرمایند خدارو شکر که دشمنان ما از احقق ها هستند ههه

 5. روح الله فاضل گفت :

  مرداد ۶م, ۱۳۹۳ در ۰۷:۳۲

  عذر می‌خوام یعنی سی ان ان ترک این خبر رو کار نکرده؟! عصر ایران و انتخاب چه منفعتی در نشان دادن این خبر به عنوان نقل قولی از سی ان ان ترک داشته‌اند؟ شاید ترسیدند برادران عدالتخواه و انقلابی و منصف و حزب اللهیِ فیلترینگ و قوه قضاییه این سایت‌ها رو برای درج خبر کذب، فیلتر و بعد دادگاهی کنه! :)

 6. ایرانی گفت :

  مرداد ۶م, ۱۳۹۳ در ۰۸:۲۷

  آقای جوانفکر مدیون میهن و هم میهن ها و خون شهدای هم میهنت هستی اگر مخالف هات رو سانسور کنی.
  اصلاً من متعجبم که فاز فکریت چرا اینجوریه؟! از چی دفاع می کنی شما؟! مرام و مسلکت چیه آقا؟! به چی معتقدی؟!
  اون حرومزاده های قبل انقلاب حتی اگه دزد هم بوده باشند ادعای دین و ایمان نداشتند. اون هویدا که گفتن بهاییه و همجنسبازه و… چه اموالی مازاد بر نیاز عرفی جامعه ازش گرفته شد؟یه پیکان داشت بی راننده!!! الآن چی؟! من قصد دفاع از کسی یا محکومیت کس دیگری رو ندارم و کلاً معتقدم “دیگی که برای من نمی جوشه می خوام سر سگ توش بجوشه”.یه سری به روزنامه آفتاب یزد مورخ ۶ مرداد ۹۳ بزن و صفحه ۲ رو بخون. شاید احمدی نژاد جیب خودش رو پر نکرده باشه اما اطرافیانش رو خوب پروار کرد…
  آقای جوانفکر تو که شعار “میهن من سرافراز باشی” رو زدی سر در وب سایتت تا حالا فقط برای یک لحظه ی کوتاه به این مسئله فکر کردی که کارت چه بلایی سر میهنت میاره؟! مرد حسابی، اگه واقعاً دلت برای مملکت و مردمت می سوزه واسه چی آتش نفاق به پا می کنی؟! هم تو هم بقیه هم فکرهات. چرا آب به آسیاب دشمن می ریزید؟!

 7. و منهم من ینتظر گفت :

  مرداد ۸م, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۰

  والله آدم از همه چی ناامید میشه که پاسخگویی مسوولین نظام چه می می شود .نظارت و کنترل چه می شود . این همه اجحاف.بی عدالتی و و بی اخلاقی سرانجام خوبی ندارد .

 8. amin parvazi گفت :

  مرداد ۸م, ۱۳۹۳ در ۲۳:۵۰

  سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی ما را ز سر بریده می ترسانی ما گر زسر بریده می ترسیدیم در محفل عاشقان نمی رقصیدیم
  احمدی نژاد مردی که برای تمامی ازادی خواهان دنیا محترمه البته معلومه که باید تخریبش کنند با دروغ و افترا شیمون پرز، در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، نیویورک، مورخ ۲ مهر ۱۳۸۹ می گوید:
  «ما باید وضعیتی به وجود بیاوریم که در آن، بودن با احمدی نژاد به یک ننگ تبدیل شود. او یک دیکتاتور است. او یک قاتل است. او یک تروریست است… او تقریبا به عنوان یک قهرمان فرهنگی پذیرفته شده است. چنین وضعیتی مایه شرمساری است. ما باید ارزشهایمان را تقویت کنیم. باید اهمیت شرمسار بودن را برگردانیم.»

 9. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  مرداد ۹م, ۱۳۹۳ در ۱۵:۲۷

  دوستان عزیز
  سلام علیکم
  آقای تند مزاجی با عنوان “ایرانی” ، یادداشتی را در وبلاگ گذاشته اند، از علاقمندان به گفتمان دکتر احمدی نژاد درخواست می کنم، خودشان به مطالب این برادر محترم پاسخ دهند.
  موفق باشید

 10. بهاره علومی گفت :

  مرداد ۹م, ۱۳۹۳ در ۱۶:۲۱

  عرض سلام و احترام جناب جوانفکر

  در پاسخ به جناب ایرانی باید عرض کنم در تمام مدت ۸ سال دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد ، اعتقادات اسلامی و انقلابی و ایرانی ، نگاه سیاسی و اجتماعی و فرهنگی مبتنی بر اندیشه های بلند انقلاب اسلامی ، پیروی از تفکر اصیل انقلاب اسلامی که در بیانات امام و رهبری وجود دارد، اساس و شالوده فکری ( یا بقول شما “فاز” ) آقای جوانفکر را نشان می دهد. به گمانم ایشان فاز کاملا مشخصی دارند. در صورتی که همچنان سوال دارید میتوانید به مجموعه نوشته و سخنرانی ها و نشست های خبری و رسانه ای ایشان که دیدگاه ها و نظراتشان را در آن تبلور داده اند مراجعه فرمایید.
  ضرب المثلی که جنابعالی آورده اید، تکلیف روشنی دارد و مشی و اعتقاد شما را بوضوح نشان می دهد. پیشنهاد دارم در نوع نگاهتان به جهان این عینک “سگی” را بردارید.
  نگاهی به تاریخ ۱۵۰ ساله مهین عزیز مان خیلی واضح به شما می گوید که چه خبر است چه کسانی بلا بر سر این کشور آورده اند و چه کسانی غرور و عزت را هدیه ایرانیان نمودند. به شرطی این ۱۵۰ سال را مرور بفرمایید که یک سال و اندی گذشته نیز درونش جای داشته باشد.
  برای شناخت آتش نفاق که نگران شعله ور شدنش هستید شما را به سال ۸۴ و همچنین فتنه ۸۸ ارجاع می دهم. ببینید که چه شد. چشمان خود را بگشایید و “دیگ” و “سگ” را رها کنید تا غیرت انقلابی و میهن دوستی و اسلامی تان خوب بجوش بیاید و ایران را بهتر بشناسید.
  برایتان آرزوی موفقیت می کنم

 11. amir hosein emami nasab گفت :

  مرداد ۹م, ۱۳۹۳ در ۱۷:۰۳

  پاسخ به ایرانی عزیز:
  نقطه نظر شما در اینکه برخی برده اند و خورده اند محترم است اما بیاییم درصد بگیریم، بیاییم بررسی کنیم و حساب دو دوتا داشته باشیم.
  بنده اصلا و ابدا منکر وجود برخی افراد سوء استفاده چی و ابن الوقت در میان اطرافیان آقای احمدی نژاد که صد البته دور و بر آقایان هاشمی و خاتمی و ایضا رئیس جمهور محترم کنونی نیز هستند نیستم .
  فتنه ۸۸ که میرفت کشور عزیز ما را گرفتار در بلایای نامربوطی کند اطرافیان چه کسانی بپا کردند و بر هیزم آن افزودند آنان که پروارتر از پروار شده بودند چگونه کمر به خواری ایران بستند؟ ندیدید؟، ۷۸ را چطور؟ چه پولهایی بردند و چه سرمایه های کلانی ایجاد کردند. خیلی زود فراموش کرده اید که شما را به حافظه تاریخی ۲۰ سال گذشته تان ارجاع می دهم چون نمیتوان اینجا خیلی چیزها را نوشت. اما آیا پروار در پروار شدن اطرافیان بعضی ها را ندیدید؟ واقعا ندیدید؟ تعجب می کنم چون بخشی تشتشان از بام افتاد و صدایش عالم را برداشت. چشم هایتان را باز کنید تا پروار شدن ها را خوب ببینید.
  ایرانی محترم، میدانید چرا سگ های صهیونیست امروز هار شده اند؟ ….

 12. نایبی گفت :

  مرداد ۹م, ۱۳۹۳ در ۱۸:۴۳

  زعزیزان تا وقتی که اقتصاد ما دولتی هست همیشه این فسادها و رانت های مالی و اداری وجود دارهٰ و اگه یه نگاهی به سیستم اداری مون بکنیم می بینیم که خیلی از افراد حاضرند برای حفظ میزشون حتی آدم بکشند وعلتش هم مهمینه که از طریق جایگاه هاشون مثلا اگه فردی بخواهد ۱۰ میلیراد وام بگیرد باید قریب به ۱ میلیارد انرا به عنوان هدیه که همان رشوه است به عزیزان برای گردش قلمشان بدهد اما در کشورهای توسعه یافته چون اقتصادشان خصوصی است مسئولین صرفا باید عنوان وکالت یا وزرات را یدک بکشند و هیچ رانت و منفعتی از لحاظ مادی این عناوین برایشان ندارد و لذا اگر میبینید که یک وزیر همینکه در دولتی از دولت های کشورهای توسعه یافته متهم به مثلا اختلاس می شود همان روز پستش را رها کرده واستعفا می دهد و در بخش های خصوصی با صدها برابر امتیازات مادی کار می کند اما در کشور ما متاسفانه چون اقتصاد دولتی است و همچنین عناوینی چون فرمانداری واستانداری ومعاونت های وزارت برای افراد اختیارات فراقانونی می اورد متاسقانه افراد برای حفظ این مسئولیته ای اداری به نفاق و تزویر و حیله گری رومی آورند و همینطور است که می بینیم خیلی از مدیران در همه دولت ها هستند و ان هم به علت همین روحیه نفاق گونه انهاست و این آفت بزرگ انقلاب است من یادم می اید که در دوره ای قرار بود ۲ وزارت خانه ادغام گردند و این امر باعث لغو احکام برخی از مدیر کلهای ان وزارت خانه شده بود و یکی از این مدیران کل همین که خبر لغو حکمش را توسط معاونت ان وزات خانه شنیده بود با اسلحه به طرف معاون ان وزیر شلیک کرده بود که نزدیکی بود بنده خدا به رحمت ایزدی برود مگه این پست و مقامها چقدر ارزش داره که برخیا حاضرن براش ادم بکشند؟

 13. امیر علی از اندیمشک گفت :

  مرداد ۹م, ۱۳۹۳ در ۲۱:۰۴

  آقای جوانفکر به جوانانی مثل آقای ایرانی من هم حق میدهم که تند حرف بزنن، فشارهای اقتصادی بالاتر رفته واقعا شرایط ناراحت کننده شده. اما ایشون نباید مسیر رو غلط برن. از خداوند برای همه بهروزی میخوام.

  خداکنه روحانی امید مردم رو ناامید نکنه و لااقل مثل آقای احمدی نژاد به درد دل مردم بی پناه برسه

 14. کریمی گفت :

  مرداد ۱۰م, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۴

  واقعا آقای جوانفکر چه پاسخی دارم به ایشون بدم . اصلا ایشون حرف اصولی و منطقی نزدن که من پاسخی بدم

  من فقط امثال این آقا رو به اوضاع منطقه و وضعیت ما در سیاست خارجی و روابط بین الملل ارجاع میدم .

  با عصبانیت کاری از پیش نمیره اصلا احمدی نژاد بده خوبه ؟ همین نوشته های جوانفکره که تفرقه و نفاق توشه ؟

  بابا بیدار شو برادر من بیدار شو کشور رو ببین منطقه رو ببین جهان رو ببین بیدار شو برادر من قربان تو برم

 15. نایبی گفت :

  مرداد ۱۰م, ۱۳۹۳ در ۲۱:۰۶

  متاسفانه امروز تنها چیزی که در بین اول مسئولین وبعد از اون مردم وجود نداره تقوا و خشیت الهی استٰ چرا تا ۲۵ سال پیش تمامی مسئولان از طبقه متوسط وبعضی موارد هم از طبقه ضعیف جامعه بودند و با وجود اینکه ئدر مناصب عالی حکومتی فعالیت داشتند کمترین میزان به دارائی و ثروتشان اضافه نشد و مردم هم به تبع آنها به دور از تجمل گرائی و مال ومقام پرستی زندگی می کردند و همچین روحیات از خودگذشتگی وایثار و قناعت و مناعت طبع و همچنین کمک به مستضعفان ونیازمندان در جامعه وجود داشت امروز متاسفانه ثروت برخی از مسئولین بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان است این یعنی یک نفر بتواند ۳۰ برج ۳۰ طبقه برای خودش خریداری نماید خوب مردم وقتی می بینند که مثلا یک مسئول اینقدر ثروت دارد خوب انها هم کم کم به سوی اشرافیت و تجملات جذب می شوند و اینطوری که من می بینم در اینده ای نزدیک هیچ اثری از مکارم اخلاقی و روحیات اصیل انقلابی مثل ایثار واز خودگذشتگی باقی نخواهد ماند.خدا همه مار را به راه راست هدایت کند و کمکان کند تا جامعه ای در طراز آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی که همان کمک به مستضعفان و دوری از طاغوت ها بود برسیم نه اینکه خدای نکرده استفاده از جایگا ههای انقلاب خودمان را تبدیل به طاغوت نماید

 16. رضا از تربت جام گفت :

  مرداد ۱۱م, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۸

  با عرض سلا و ادب و احترام

  در جواب دوست گرامی (ایرانی) باید خدمتتون عرض کنم که شما که به این راحتی تهمت میزنید و با مثالهاتون خودتونو به اصطلاح انسان با شخصیت و با فرهنگی معرفی میفرمایید آیا سند و مدرکی دارید که دکتر احمدی نژاد جیب اطرافیان خود را پر کرده است؟؟ یا شما هم مثل تمام سایتها ، روزنامه ها و خبرگزاریهای حامی دولت یازدهم و هاشمی فقط و فقط پس مانده های جریان دروغ و نفاق و تزویر را تکرار میکنید؟! لازم است به استحضار شما برسانم همین دو روز پیش بود که دفتر دکتر احمدی نژاد طی نامه ای رسمی و سرگشاده به بانک مرکزی خواستار انتشار آنچه اسامی نزدیکان دکتر احمدی نژاد که وامها و معوقات بانکی و کلان با ذکر تاریخ و زمان آن شده است، اما دریغ از حتی یک جواب از بانک مرکزی ، من از شما میخواهم با مطالعه و کنکاش بیشتری در مورد مسایل اظهار نظر بفرمایید. با تشکر

 17. پژوتن گفت :

  مرداد ۱۱م, ۱۳۹۳ در ۱۵:۵۱

  ایرانی جان، این حرفهایی رو که شما زدی در زمان شاه زدی همه حفظن، شما احتیاجی نیست غلو بکنی که منظورت رو ما متوجه بشیم.
  اما در مورد الان، نزدیکان احمدی نژاد، افرادی مثل مهندس مشایی، مهندس ثمره، دکتر الهام، آقای جوانفکر رو میشه جزوء اطرافیان یا حامیان دکتر احمدی نژاد محسوبشون کرد. آیا این افراد جیبهاشون رو پر کردن؟

  آیا ما مجلس در رأس امور نداشتیم، که نصف بیشتر وزرای دکتر رو بهش تحمیل کردن. طرح هدفمندی یارانه ها و بقیه طرحهای دولت رو تغییر میدادن بعدش میگفتن اونطور که ما میگیم اجرا بشه. چیزهایی رو که مغایر با قانون بود و حتی شورای نگهبان تأیید نمیکرد رو میفرستادن مجمع تشخیص و بعد خودشون مستقیماً به دکتر احمدی نژاد ابلاغ میکردن.

  آیا قوه قضائیه زیر دست دکتر احمدی نژاد کار میکرد؟

  اون افرادی که در احزاب مختلف صاحب ثروتهای آنچنانی شدند و روی شاه و اطرافیانش رو سفید کردند، شما با اونها مشکلی نداری. شما دلخوری که چرا آقای جوانفکر از این افراد انتقاد میکنه و آقای جوانفکر رو متهم میکنی که نفاق ایجاد میکنی!!!

  دوست عزیزی که منافقانه اسم ایرانی روی خودت گذاشتی و داری آتیش میگیری که چرا آقای جوانفکر از دکتر احمدی نژادی که توی یه آپارتمان صد متری زندگی میکنه دفاع میکنه. آیا رییس جمهور یا وزیزری رو سراغ داری که لیست اموالش رو در دولتهای قبل و بعد از دکتر احمدی نژاد به قوه قضاییه داده باشه؟ آیا رییس جمهوری رو در ایران یا حتی در دنیا بغیر از دکتر احمدی نژاد سراغ داری که همه بدونن کجا زندگی میکنه و هنوزم وقت بذاره و تا جایی که میتونه بهشون کمک کنه.
  اما شما الان دلخور شدی که چرا آقای جوانفکر از تهمتهایی که به دکتر احمدی نژاد زده شده، دفاع میکنه.

  دوست عزیز، من پیشنهاد میکنم، اول برو یه نگاه عمیق تو آینه به چهره منافق خودت بنداز و بعد از خودت سوال کن که چرا اینقدر سنگ افرادی رو که روی شاه و و اطرافیانش رو سفید کردن رو به سینه میزنی، بعداً اگر جوابی پیدا کردی بیا از آقای جوانفکر انتقاد کن.

 18. ایرانی گفت :

  مرداد ۱۲م, ۱۳۹۳ در ۰۸:۵۱

  عرض میکنم که از جواب هاتون ممنونم. من عصبانی نیستم. لم کار اینجوریه که حرفت روبزنی و اگر محق باشی میتونی بشینی عصبانیت بقیه رو نگاه کنی. و از لحن بعض دوستان هم می شه همچین برداشتی داشت. فامیلی من ایرانیه دوستان گرانقدر،از این ژستای ناسیونالیستی هم تو قاموس من نیست. عینکم هم عینک طبیه نه سگی. قیافم رو هم توی آینه دیدم. چیز خاصی ندیدم. تاریخ ۱۵۰ ساله هم نه، تاریخ ۵۰۰ ساله رو عمیقاً مطالعه کردم. جناب کریمی عزیز من و امثال من هم اوضاع منطقه رو میبینیم. افغانستان جنگه.عراق جنگه و… اما کشور ما در صلح به سر میبره خدا رو شکر. خدمتت باید عرض کنم که بر اثر مدیریت های غلط کشور در حال صلح ما سیب زمینی رو از پاکستان وارد کرد!!! پیاز و گوجه یهو کمیاب میشه و قیمتش سر به فلک میزاره!!! کاش به جای مسکن مهر ساختن تو شهرای کم جمعیتی که همشون ۲تا۲تا خونه دارن سیستم پیشرفته برای کشاورزی می ساخت که ملت لنگ شکم نمونن… بعدم گروه گروه جوان کشاورز بیکار به تهران مهاجرت نمی کردن و شاگرد فلافلی بشن و یه اتاق خارج شهر اجاره کنن… ۷۸ رو دیدم،۸۸ رو هم دیدم،سیاست برای سیایس ها یه جلوه داره اما برای اکثریت جامعه که پشتوانه ی هر نظام و حکومتیه سیاست رو یه جور دیگه می بینن. من جداً متأسفم که حتی خوب نخوندید. منبع صحبتم رو هم در رابطه با جیب پر و پیمان نوشتم!!!
  قوه قضاییه بیطرفی رو پیشه میکنه که بسیار کار پسندیده ایه و اگر احساس کنه رسیدگی به یه موضوع به صلاح نیست چه مورد رسیدگی قرار بده چه نده قطعاً در موردش صحبت نمی کنه.چون اگر همچین کاری بکنه قطعاً ضربات بدی به کشور وارد میشه.
  روزنامه آفتاب یزد مورخ ۱۲/مرداد/۹۳ در صفحه ۶ در مورد اقدامات انجام نشده مجلس در دوره پیشین ریاست جمهوری مطلب نوشته.آقای پژوتن عزیز!! اون موقع در برابر بورسیه های غیر قانونی و استخدام بیسواد ها سکوت کردند و الآن عکس زن ها و دخترا های ساپورت پوش رو به عنوان یکی از فعالیت های کاری روی مونیتور های مجلس پخش می کنن!!! الآنم حتماً به خاطر این حرف میگین یارو ازین لامذهبای مزلفه! بگین. مهم نیست. اما شمار رو به خدا بفهمین که این کل کل کردنا اونم این شکلی از منظر مردم عادی جامعه شبیه جنگ شوالیه ها به نظر میاد و دوئل یانکی ها. اون دوست عزیزی که گفته احمدی نژاد لیست رو اعلام کرده هم بره روزنامه آفتاب یزد مورخ ۱۲/مرداد/۹۳ علت پخش اسامی رو بخونه و بفهمه که دلیل این دست اقدامات ادامه ی فعالیت هاست.شاید خیر اندیشی هم توش مستتر باشه اما همه ی دلیل نیست. قبل از آپارتمان ۱۰۰ متری هم برید یه توجیه مناسب برای دانشگاه غیر قانونی و میدان ونک و ولنجک و… دست و پا کنید. هاشمی رو کوبیدن یا خاتمی رو کوبیدن یک ثمر داره. اونم اینه که مردم میگن خشت اول چون نهد معمار کج ………

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر