مایل نیستم از رسانه ای شکایت کنم.

باشگاه خبرنگاران جوان:

جوانفکر: از بی اخلاقی ها در عرصه رسانه ای کشور تاسف می‌خورم اما از هیچ رسانه ای شکایت نمی کنم! مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور اظهارات نسبت داده شده به خود را در برخی رسانه ها مبنی بر اینکه وی رئیس جمهور را در همه ی زمینه ها کارشناس می‌داند را یک دروغ آشکار خواند.

علی اکبر جوانفکر در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در واکنش به اظهارات نسبت داده شده به خود در برخی رسانه ها مبنی بر اینکه رئیس جمهور در همه زمینه ها کارشناس است را یک دروغ آشکار خواند و گفت: تحریف، هجو کردن و دادن نسبت های دروغ به افراد به ویژه مسئولان کشور هیچ نسبتی با اخلاق انسانی، ادعای اصولگرائی و ارزشهای اسلامی ندارد و بنده از برخی بی اخلاقی ها در عرصه رسانه ای کشور واقعاً تاسف می‌خورم.
مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور نماینده منتخب ملت ایران است و از هیچکس پذیرفته نیست که با توسل به روش های غیر اخلاقی اقدام به تضعیف یا تخریب وجهه رئیس جمهور کند.
جوانفکر ضمن رد هر گونه شکایتی از رسانه  ها گفت: آزادی بیان و چاپ و نشر در کشور ما یک فرصت بسیار ارزشمند برای پیشرفت ملت ایران محسوب می‌شود و بنده مایل نیستم از هیچ رسانه ای به دستگاه قضائی شکایت کنم.
وی خاطرنشان کرد: بنده سعی می‌کنم سعه صدر و تحمل خودم را افزایش دهم و البته از رسانه های ارتباط جمعی نیز درخواست می‌کنم که با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای، سهم خود را در حراست از آزادی و تقویت اعتماد عمومی ایفا کنند.
گفتنی است،یکی از سایت های خبری روز سه شنبه در گزارشی از قول جوانفکر نوشت رئیس جمهور در همه حوزه ها کارشناس است هر چند سایت مزبور ضمن اصلاحیه ای از جوانفکر غدرخواهی کرد اما این مطلب در بسیاری از روزنامه های روز چهارشنبه منتشر شد.

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر