فرمانده جدید بسیج ایرنا معرفی شد

ویکیو:

فرمانده جدید بسیج ایرنا معرفی شد
خبرگزاری ایرنا – ساعت ۲۱:۵۸ – ۱۲/۱۱/۱۳۸۹
تهران – فرمانده جدید پایگاه بسیج شهدای سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی، درمراسمی با حضور مدیرعامل ایرنا، فرمانده بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران و اعضای شورای فرماندهی بسیج این سازمان، معرفی شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار اجتماعی ایرنا، دراین مراسم، ‘محمد رضا شاهمرادی’ به عنوان فرمانده جدید بسیج ایرنا، معرفی و از خدمات ‘حسن حیدری’، فرمانده پیشین تقدیر شد.
‘علی اکبر جوانفکر’ مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی دراین مراسم، با تقدیر و تشکر از فرمانده پیشین بسیج ایرنا، ضرورت برنامه‌ریزی منسجم تر در فعالیت های بسیج ایرنا را مورد تاکید قرار داد و گفت : این برنامه ریزی باید در جهت نوع ماموریت سازمان و نگاه مقام معظم رهبری و رییس جمهوری که نگاهی بلند و امید بخشی است ، به طور موثر نقش آفرین باشد.
وی افزود: بسیج ایرنا می تواند با یک تدبیر و نقش آفرینی ویژه، خبرگزاری جمهوری اسلامی را از آسیب ها و تهدیدها ایمن کند که این مهم نیاز به تفکر، تعقل و اندیشه دارد.
مدیرعامل ایرنا تاکید کرد : بهترین فکرها و تدبیرها باید در بسیج ایرنا وجود داشته باشد و با ارایه بهترین تحلیل ها نسبت به خبرگزاری و آینده این سازمان نقش خودش را به بهترین وجه ایفا کند.
جوانفکر با بیان اینکه بسیج باید عامل همگرایی و وحدت در سازمان باشد، تاکید کرد: بسیج ایرنا باید جایگاه خود را فراتر از این ببیند.
وی افزود : از پایگاه بسیج حمایت می کنیم تا این اراده و همت شکل بگیرد.
فرمانده بسیج وزارت ارشاد نیز دراین مراسم در سخنانی، حفظ انسجام و وحدت سازمانی را یکی از برنامه‌های مدون و هدف دار سازمان کلان نیروی مقاومت بسیج سپاه عنوان کرد.
حسین حاجی با اشاره به تحولات اخیر در کشورهای منطقه اظهارداشت :تحولات جغرافیایی در خاورمیانه درحال رخ دادن است که دکترین آمریکا و اسراییل را متلاشی می کند.
وی گفت: این تحولات از دید مسوولان و نیز بسیج دور نخواهد ماند.
اجتمام**۷۰۲۹

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر