فتنه گری کیهان

سایت های زنجیره ای وابسته به دو طیف به ظاهر ناهمگون مدعیان اصولگرایی و اصلاح طلبی روز یکشنبه گذشته در یک هماهنگی نانوشته ، مطلب موهن روزنامه کیهان با عنوان “جوانفکر بازهم به جدول زد” را منتشر کردند.
روزنامه کیهان به مدیر مسوولی آقای حسین شریعتمداری که آشکارا از پاسخ های روشنگرانه اینجانب به سووالات روزنامه شرق برآشفته شده است ، با تحریف این مصاحبه ، یک بار دیگر نشان داد که برای تخریب دیگران حاضر است همه مرزهای اخلاقی ، قانونی و شرعی را زیر پا بگذارد.
روز شنبه این هفته روزنامه شرق مصاحبه مبسوط خبرنگار خود با اینجانب را منتشر کرد. در پاسخ به یکی از سووالات خبرنگار چنین گفته ام: با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴، یک تغییر بنیادین در جهت گیریها و در نتیجه عملکرد دستگاه اجرایی کشور را شاهد بودیم اما این تغییر به سایر حوزه های قدرت در نظام جمهوری اسلامی ایران تسری پیدا نکرد و این امر، بر دشواری و پیچیدگی های کار آقای احمدی نژاد افزود. یعنی ایشان باید برود در مجمع تشخیص مصلحت نظام در کنار فردی بنشیند که چشم دیدن او را در قامت رئیس جمهور ندارد و از همه ابزارهای در اختیارش برای تخریب شخصیت وی چه در قبل از انتخابات ۸۴ و چه در سالهای پس از آن استفاده کرده است. افرادی در حوزه های مختلف قدرت حضور دارند که حتی قبل از انتخابات ۸۴ او را برای منصرف کردن از نامزدی در انتخابات تهدید به مرگ کرده بودند. کسی را به جای او در شهرداری تهران قرار داده اند، که رقیب شکست خورده اش در انتخابات بوده است و همچنان از موضع مدعی و رقیب با او تعامل می کند و برای تخریب وجهه او و دولتش انواع ترفندها را به کار بسته است. در راس قوه مقننه با کسی باید تعامل کند که با وجود برخورداری از حمایت اصولگرایان پر ادعا، در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴، فقط به اندازه آراء باطله رای آورده است و البته قرار داشتن دو برادر در راس دو قوه مقننه و قضاییه نیز تجربه سخت و سنگینی برای او بوده است زیرا رئیس جمهور و همکارانش در سال ۹۰ ناگزیر از تحمل آثار وضعی ناشی از چنین شرایطی بودند. دست های آلوده ای به کار افتاده اند تا برنامه های او را برای رسیدن به اهداف انقلاب مختل کنند. دستگاه تبلیغاتی پرحجم، فعال و موثری وجود دارد که با برخورداری از اتاقهای فکر و به صورت برنامه ریزی شده، سرگرم دست کاری در اذهان عمومی علیه دولت او هستند و می کوشند حوزه اختیارات و اقتدار رئیس جمهور را برای به زانو در آوردن او، محدود کنند. هر فردی می تواند خود را در جایگاه آقای احمدی نژاد فرض کند تا درک نماید که او با چه صحنه پیچیده و دشواری در داخل رو به روست.
اظهارات فوق به روشنی ناظر به تبیین و توصیف پیچیدگی ها و دشواریهای فراروی دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران است و جملات به هیچوجه جنبه سووالی ندارد اما روزنامه کیهان با تحریف آشکار مطالب مزبور به نقل از اینجانب چنین نوشته است : آیا آقای احمدی نژاد باید برود در مجمع تشخیص مصلحت نظام در کنار فردی بنشیند که چشم دیدن او را در قامت رئیس جمهور ندارد و از همه ابزارهای در اختیارش برای تخریب شخصیت وی چه در قبل از انتخابات ۸۴ و چه در سالهای پس از آن استفاده کرده است؟
کیهان سپس به صورتی هجو آمیز به این سووال پاسخ می دهد و نتیجه می گیرد که اظهارات جوانفکر هیچ پایه و مبنایی ندارد ، در تناقض با انتخاب مردم است و از نظر او باید قانون اساسی ، تفکیک قوا و نهادها را تعطیل و رقبای رئیس جمهور را از کار بیکار و بازنشسته کرد!
این روزنامه در ادامه تحریفات خود، مطلب دیگری را که مربوط به مصاحبه شرق با آقای فیاض است به اینجانب نسبت داده و آن را یک نکته جالب توجه توصیف می کند.
کیهان می نویسد : جوانفکر در مصاحبه با روزنامه شرق نکته جالبی نیز در باره نقش مشایی گفته است : الان با حضور مشایی در کابینه، دیدگاه فنی دولت تا حدود زیادی متزلزل شده و مدیران با بحث های عرفانی روی کار آمده اند که باعث مشکل برای دولت شده اند.
این رویه غیراخلاقی که به روش اختصاصی کیهان در برخورد با همکاران نزدیک رئیس جمهور تبدیل شده ، مبین رویکردهای ناشیانه و خصمانه گردانندگان روزنامه کیهان در ضدیت با دولت مردمی آقای احمدی نژاد است.
از دیگر تحریفات روزنامه کیهان، نسبت دادن جرایم ضد امنیتی به اینجانب است که این امر نیز به نوبه خود حاکی از تراوشات ذهن بیمار نویسنده مطلب کیهان می باشد.
روزنامه آقای شریعتمداری همواره تلاش کرده است تا جریان فتنه را به آنچه که جریان انحرافی می خواند ، پیوند بزند. به نظر می رسد هدف از انجام چنین تلاش مذبوحانه ای القاء این مطلب به دیگران است که جریان فتنه نیز مانند جریان انحرافی ، چیزی بیش از یک توهم نیست!
این سخن به درستی از سوی آقای احمدی نژاد نقل شده است که روزنامه کیهان ارزش خواندن ندارد اما با این وجود بنده حاضرم برای ثبت در تاریخ هم که شده با روزنامه کیهان گفت و گو کنم و به هر سووال آنها نیز پاسخ دهم . باشد که از رهگذر آن ، شاید کیهانی ها هم مخاطبی بیابند.

۴۳ نظر »

 1. محمد گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۰:۰۸

  با سلام
  ید الله فوق ایدیهم ، برادر تا دکتر عزیز خدا را به همراه مردم پابرهنه دارد هیچ غمی نداشته باش به حول وقوه الهی همه ی تخریبچی های کیهان و حامیان اقتدارگرایش بزودی رسوا خواهند شد. به امید آن روز

 2. توحید گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۲۳

  زمستان خواهد رفت و رو سیاهی به ذغال می ماند. به آقای احمدی نژاد بگویید فقط و فقط مثل همیشه به خدا توکل کنند و برای خدا کار کنند “حسبنا الله و نعم الوکیل” خداوند خودش از ایشان آنچنان دفاع خواهد کرد که دهان همه مدعیان باز بماند. اگر جز این می کردند باید تعجب می کردیم.

 3. عباس مهدوی گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۵۲

  به نام خدا
  با سلام
  به شدت شاهد هستم در عرصه‌ی اقتصادی کارشناسان ضمن زیر سؤال بردن آمارهای رسمی مملکت دائماً بر این نکته تکیه دارند که مثلاً در رابطه را کاهش بیکاری این آمار محسوس نبوده و حقیقت چیز دیگری است! با فرض مرض نداشتن آنان، شکی نیست که پای خود را از تهران آن‌ورتر نگذاشته اند! آیا موقع آن نشده که ویژه‌نامه‌ای ترتیب دهید و با گزارش‌هایی در باب خدمات دولت برای اشتغال مناطق محروم، پاسخی در خور به مزدوران زور و زر و تزویر بدهید؟
  یا علی

 4. امیر سپنتا گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۷:۰۹

  حاج آقا خدا قوت..
  برادر حسین اگر اندکی شهامت داشت نمایشگاه مطبوعات تشریف فرما می شدند و نه اینکه عمال خودش برای التهاب بفرسته، بالحمدالله مردم ما صدای زوزه زوزه ی جماعت تکفیری رو می شناسنو خاموشش می کنند
  اللهم عجل الولیک الفرج

 5. عماد آبشناس گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۷:۱۹

  ظاهرا هر حرکت دکتر احمدی نژاد منجر به تحریک انگیزه حسادت در برخی افراد که توانایی دیدن او را ندارد می شود. یکی از هنر های آقای احمدی نژاد این است که کاری کند همه حسودان انگشت به دهان بمانند و تا دارند فکر می کنند چه کار کنند که حرکت او را خنثی کنند با حرکت جدیدی مواجه می شوند. وقتی هم نمی توانند مستقیم او را مخاطب قرار دهند به نزدیکان وی از جمله جنابعالی حمله ور می گردند.
  اگر انتقادی دارند چرا مستدل انجام نمی دهند و سفسطه می کنند و سخنان را تحریف می کنند؟ همه این رفتار ها نشانگر ترس و واهمه آنها از اقتدار و نفوذ مجموعه آقای احمدی نژاد میان مردم است. هر چقدر این افراد بیشتر انتقاد کنند نشانه موفقیت بیشتر تیم آقای احمدی نژاد می باشد.

 6. علی گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۸:۰۱

  دروود بر مشایی

 7. مصطفی گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۱۸:۰۲

  فقط مشایی

 8. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۲۰:۴۰

  حاج حسین حیا کن جوانفکرو رها کن…

 9. انسانم ارزوس گفت :

  اردیبهشت ۵م, ۱۳۹۱ در ۱۴:۵۷

  جمله آخرتون خیلی باحال بود کلی خندیدم
  درود بر شما و ننگ بر کیهانیزم

 10. حسین گفت :

  اردیبهشت ۵م, ۱۳۹۱ در ۲۲:۰۰

  آقای شریعتمداری بخوانید و وجدان خود را قاضی کنید

  جناب آقای شریعتمداری محض رضای خداوند متعال و به تأسی ازمعصومین (علیهم السلام) و امام راحل، دست از تفرقه بین خود که کید دشمنان ماست ،برداریم و به جای حرکت در حاشیه ، به متن بپردازیم.

  شبکه ایران: امیر طاهر حسین خان/انقلاب اسلامی آمد که دلهای جدا و پراکنده را به هم آورد و صداهای متفرق را تا آنجا که ممکن است یگانه کند .امام (ره) آمد تا محور حق طلبی، وحدت و آیینه تمام نمای اخلاص و از خود گذشتگی شود. آن همه ایثار که چشم دشمنان ریز و درشت را در حدقه هایشان میخکوب نموده به خاطراین بود که انرژی هایمان را صرف آبادانی وطن اسلامی و اعتلای دین نماییم چه شد که علیرغم شعارهاییکه می دهیم و ادعاهایی که داریم به فحاشی و تخریب نیروهای خدوم و مکتبی نظام می پردازیم!؟

  جناب شریعتمداری چرا اجازه می دهیم منیّت ها و گرایش های جور و واجور و بعضأ بی اساس به جان انقلاب اسلامی بیافتند و دارایی های یک کشور شهید داده را تهدید نموده و دربرخی موارد به تاراج ببرند !؟ چرا آب به آسیاب دشمن می ریزیم و خواسته ونا خواسته دلشادش می کنیم !؟ راست، چپ ،میانه ،اصوالگرا ،اصلاح طلب و واژگانی از این دست را بهانه نکنیم که را ه خدمت به خلق خدا بسته شود.

  جناب آقای شریعتمداری محض رضای خداوند متعال و به تأسی ازمعصومین (علیهم السلام) و امام راحل، دست از تفرقه بین خود که کید دشمنان ماست ،برداریم و به جای حرکت در حاشیه ، به متن بپردازیم. به مردم و مخصوصأ جوانان وطن اسلامی اطمینان دهیم که خیر خواهشان هستیم . نشانی غلط ندهیم و الا دیر یا زود درآتشی که افروخته ایم خواهیم سوخت وهمگی درگردابی که فراهم آورده ایم ، تا خرخره فرو خواهیم رفت…!

  تیترسایت های روزیکشنبه مورخ ۳/۲/۱۳۹۱ تحت عنوان باز جوانفکر به جدول زد مرا برآن داشت تا این مرقومه ی مختصر والبته موجزرا تقدیمتان بنمایم. البته اگرمثل شما ودیگران ! رسانه ی‌مکتوب و غیر آن را در اختیار داشتم ، ترجیح می دادم از طریق آنها با شما حرف بزنم تا عموم مردمی که شما از آنان دم می زنید از محتوای آن مطلع گردیده ، به قضاوت بنشینند .

  در دیدگاه اسلامی ما ، نیت قربت خدا ومیل به فلاح ورستگاری درآخرت ، هرانگیزه ی دیگری را تحت الشعاع خویش قرار می دهد ومانع از آن می شود که قدرت ، وی را به زمامداری سرکش ویا مدیری متکبر تبدیل نماید .

  به نظر من ، گرچه کسانی که از اول دل در گرو اسلام و انقلاب اسلامی سپرده اند وآ ن را با دود و باروت دفاع مقدس رنگ خدایی بخشیده‌اند استخوان بندی اعتقادی محکمی دارند، ولی با این همه ، تاریخ گواهی می دهد که همه ی انسان ها درمعرض زیان و خسرانند الا کسانی که ایمان آورده‌اند وعمل نیکو درپیش گرفته اند. پس سابقه ی خوب، همه ی کار نیست و باید تاپایان عمراز درخت ایمان وعمل صالح مستمراً پاسداری نمود تا خدای نکرده آنچه را که کاشته ایم وسبز شد ، در آتش غفلت خاکستر نشود .

  متأسفانه جامعه ی امروزما،به یک بیماری از نوع وطنی گرفتار آمده است وآن تفکر باندی ، جناحی وگروهی است والبته بیماری بزرگتر آن است که این تفکر، از اصول غیر قابل اجتناب اعتقادی ، و انقلابی پیشی گرفته است ! گرچه این اقدام به بهانه ی تبدیل توانا ییهای فردی به قدرت وخرد جمعی و نیز بهره مندی از قدرت بیشتر در جهت خدمت به مردم ، عمران وآبادی مملکت صورت می پذیرد ، لیکن بدون ارائه ادله ، روشن است که غالباً منظور دیگری درکار بوده و درعمل حداقلی از تواناییها ، صرف خدمت به مردم می شود والبته بهشت را به بها دهند نه به بهانه !

  جناب آقای شریعتمداری شما یکی از قلم دستان انقلاب و نماینده ولی فقیه در روزنامه کیهان هستید.من هم شهروندی هستم که سعادت ، سربلندی نظام وبهروزی وپیشرفت ملتم،برایم ارزشمند و والاست اما رفتار شما ، انسان را به تعجب وا می دارد ! زیرا به گونه ای عمل می فرمایید که دل تمامی عاشقان به نظام و ارزش ها را به درد می آورد جناب آقای شریعتمداری ، کسی که این سطور را برای شما می نویسد سرباز، زرخرید و وامدار کسی نبوده ونیست، اما عشق ، وفا ودلدادگی به انقلاب اسلامی وخط سرخ شهیدان را به فراموشی نسپرده است.

  مگر شما و دوستانتان نماینده ی افکار عمومی نیستید!؟ مگرمسئولیت نمایندگی ولی فقیه در یک رسانه اررزشی مجموعه ای ازوظایف رابر شما هموار نمی کند!؟هم اکنون ایران اسلامی در جنگ با دشمنان قسم خورده خارجی قرار دارد ، تحریم ها و تهدید ها را نمی بینید؟ دندان های بهم فشرده شده را نمی بینید ؟ فعالیت های ضد انقلاب و معاندان به این نظام الهی را نمی بینید؟ پس چگونه به جای اینکه نوک پیکان قلم خود را به سمت دشمنان این ملت نشانه روید این قلم که خداوند به آن قسم یاد کرده است را در جهت تخریب و هجمه به یاران انقلاب می فشارید؟

  آقای شریعتمداری جوانان ایران اسلامی انتظار دارند شما صدای رسای آنها باشید؛ پیران درمانده ، والدین نگران و فرزندان افتاده در دام شیاطین وانواع و اقسام کجروی ها وامثال آنها در انتظار اقدامات محبت آمیز ،کار آمد وموثر شماها به عنوان یک رسانه ارزشی هستند.

  مردم توقع دارند که حرمت آنان را نگاه دارید ازفرصت ها ، براساس الویت ها ، بهترین بهره را ببرید بدون اهانت و نقض اصول اخلاقی ، نظرات یکدیگر را به انگیزه ی اعتلای امور ، نقد نمایید و بهتر از دیگران ، به قانون احترا م بگذارید.

  با این مقدمات :

  روزنامه تحت مدیریت شما چرا به جای پرداختن به موضوعات اصلی که مقام معظم رهبری به کرات به آن تاکید داشتند به موضوعات فرعی و جانبی می پردازد؟

  این اقدام شما چه وجه قانونی ،اخلاقی ومخصوصأ شرعی دارد ؟جایگاه سایر مسائل درروزنامه شماکجاست؟چرا در توضیح ، نقد یا رد نظر دیگران از ادبیات ناب ایرانی و اسلامی بهره نمی گیرید که مجبور شوید به ضربت زدن و نوش کردن لذت حاصل از آن ، پناه ببرید !

  ضمن احترام به تلاشهای شما در جبهه جنگ نرم پیشنهاد می کنم : باردیگر به درستی اندیشه کنیم و نفس اماره را لجام زنیم.

  ان شاءالله

 11. سید گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۱ در ۰۰:۳۷

  سلام
  کیهان خودش را شاخص ومعیار حق وباطل می داند برای همین از انگ زدن ابائی ندارد
  چنانچه می بینیم در نظر اینان کسانی مانند آزاده عزیزی از کیهان جدا شده وبه ریاست جمهوری آمده جزو جریان انحرافی !!! می شود ولی بعضی دوم خردادی ها جذب کیهان می شوند
  حقیر یکبار نوشتم اگر به جای برادر حسین ، یک شخص دیگر مانند احمدی نژاد ویا مشائی این آقای روزنامه نگار دوم خردادی آقای فضلی نژاد جذب کرده بود ، برادر حسین حالا چه قشقرقی به پا کرده بود ، بیا وببین!

 12. سوته دلان گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۱ در ۱۵:۰۱

  با سلام و خسته نباشید

  الان در سایت بولتن دقیقا همین مطلب کیهان را چاپ کرده بود البته به قلم خودشان . برای همین مشتاق شدم که بیام در سایت شما و اصل مطلب را همین جا بخوانم. بیاری خداوند جوری دست اینها برای مردم باز شده که حتی وقتی مطلبی هم برای بدنامی کسی مینویسند تازه ادم را مشتاق میکنه که بره ببینه دولت چکار کرده که اینها باز کم اوردن . جواب منتخب مردم دکتر احمدی نژاد برای کیهان و امثال اینها که گفته ارزش خواندن نداری کافی است

 13. سامان الف گفت :

  اردیبهشت ۸م, ۱۳۹۱ در ۱۷:۱۰

  افرادی که دائما در حال تهمت زدن و ایراد گرفتن از دیگران هستند و با ظن خود قضاوت های بی رحمانه ای می کنند و با خیال راحت به فعالیت ادامه می دهند در این کشور زیاد هستند و من مانده ام که احمدی نژاد چطور تا حالا با وجود این افراد برسرکار سالم مانده است!!
  آقای شریعتمداری به خدا اون دنیا باید جوابگوی این حرفها باشی اینقدر فتنه درست نکن! اینقدر تهمت نزن! اینقدر به شایعات دست تایید نزن! اینقدر با آبروی افراد بازی نکن! ببین کی گفتم!

 14. رضا از تربت جام گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۱ در ۰۷:۳۹

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب آقای جوانفکر
  ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به شما و همه همکاران پر تلاشتان باید به عرض حضرتعالی برسانم که آقای شریعتمداری و دست اندرکاران روزنامه کیهان باید به این نتیجه رسیده باشند که مصداق آیه ( و مکرو مکرالله و الله خیر الماکرین ) شده اند و نمیتوانند با این طور بی بند و باریها و هجمه های بد اخلاق صفت در فضای رسانه ای آمار خوانندگان و تیراژ روزنامه بی محتوای خود را بالا ببرند, زیرا دست آقای شریعتمداری و اطرافیانش برای مردم فهیم و آگاه رو شده و هیچ کسی مطالب آنان را نه میخواند و نه باور میکنند, جناب آقای جوانفکر از شما خواهشمندیم مانند همیشه دست چنین افرادی را که برای رسیدن به اهداف و مقاصد پلید خود از هیچ نوع بی اخلاقی و بی ادبی فرو گذار نیستند را برای مردم افشاء نمایید تا آنهایی که هنوز افرادی را همچون شریعتمداری در پشت نقاب حق به جانب و متدین چهره ای متفاوت را پنهان کرده اند نمی شناسند را بهتر بشناسند.
  خداوند متعال به شما قوت, عزت در راه اعتلای نام مقدس میهن بزرگمان عطاء فرماید. باتشکر

 15. احمد مهدوی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۰۸

  بزرگترین گروه انحرافی همی ن اصولگرایان هستند که از دروغ و تهمت و تحقیر و توهین و افترا هیچ ابایی نداشته و بدون کوچکترین عذاب وجدانی انواع برچسب ها رانصیب مخالفان خود می کنند.و در عمل جذب حداقلی و دفع حداکثری می کنند و متاسفانه تمام این مفاسد را به هزینه ولایت انجام می دهند . برادر شریعت نداری شما وقتی که روزنامه کیهان را تحویل گرفتی پر تیراژترین روزنامه کشور بود ولی الان اگر ادارات روزنامه ات را نخرند فروشی ندارد . این نشانه چیست؟

 16. مهدوی / مشهد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۰۹:۰۶

  جناب آقای جوانفکر
  لطفا این مطلب را منتشر کنید

  ۱- در این که عده ای چشم دیدن محمود احمدی نژاد را ندارند ؛ شک نکرده ام و نخواهم کرد.

  ۲- در این که امثال آقای مشائی ، بقایی ، ملک زاده و … نیت خیری دارند.دلشان به حال کشور می سوزد ، نیز هم.

  ۳- در این هم شک ندارم که هر گاه به کسی تهمت بزنند ؛ خدا متقابلا آبرو و عزت او را بیشتر می کند ؛ هیچ و اصلا شکی ندارم.

  ۴- در این که این روزها ؛ سایت فارس و جهان نیوز شیپور ” جنگ روانی ” علیه دولت دهم را می زنند ، تقریبا شکی ندارم. (احتمال می دهم اینها حامی قالیباف در انتخابات آینده باشند)

  ۵- اما ؛ یک حرف دلسوزانه به آقای احمدی نژاد دارم ، (بنده بر خلاف خیلی رفقا که از احمدی نژاد بریده اند ؛ هنوز بر عهد سال ۸۴ پایدار مانده ام ) – ملاک من ” ولایت ” است و آخرین فرمایشات ایشان در حرم مطهر رضوی – که دورباره دولت گفتند ولی همه گوش کرشان را باز کردند!

  در مورد حمایت از افراد ؛ برخی وقت ها به مصلحت اندیشی نه از ترس تهمت ها ، جو سازی ها ، یا موج سازی و جنگ روانی بدخواهان ؛ بلکه برای حفظ این تفکر خدمت و عدالت وتوجه به محرومین ومستضعفین و …آقای احمدی نژاد احتیاط بیشتر ی نماید.

 17. انسانم آرزوست گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۸

  چرا در حالیکه مدت هاست صدا و سیما عزمشو جزم کرده برای سانسور صحبت های رئیس جمهور و دیگه حتی شبکه خبر هم که سابق برخی سخنرانی های رئیس جمهورو زنده پخش می کرد زحمت این کار رو هم به خودش نمیده و با وجود این همه سایت های مغرض که کاملا هدفدار صحبت ها رو انعکاس میدن، مسئولین سایت ریاست جمهوری اینقدر در قرار دادن فایل سخنرانی های ایشون سهل انگاری میکنن؟ البته از ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی شاید انتظار چندانی نشه داشت ولی خدا وکیلی نگاه کنید به انعکاسی که از سخنرانی های ایشون میدید، اغلب نکات کلیدی و مهمی که مورد نظر دکتر بوده در هر سخنرانی اصلا انعکاس داده نمیشه یا ناقص نوشته میشه و در بیشتر موارد فقط یکسری صحبت های کلی و معمولی از توش در میاد و بعضی وقتها در اثر سانسور برخی جملات و کلمات بی مفهوم میشه در حالیکه اگر کسی همین صحبت ها رو گوش کرده باشه میفهمه که دکتر چقدر هدفدار و عمیق صحبت کرده. واقعا اگر شما یا مسئولین سایت ریاست جمهوری مصلحتی رو تشخیص میدید که بر اساس اون باید صحبت ها رو سانسور کنید یا فایلش به گوش مردم نرسه، هیچ با خودتون فکر نکردید خود ایشون که این صحبت ها رو بیان کردن قطعا هدفی داشتند و مصلحت بالاتری مد نظرشون بوده؟ مطمئنا این سخنرانی ها رو فقط برای چهار نفر مسئول داخل سالن نمی کنن بلکه مخاطبشون همه مردم هستن. حالا اگه از بد روزگار به عنوان اولین استثنای تاریخ، صدا و سیمایی که با بودجه دولتی داره اداره میشه در این کشور از پخش صحبت های رئیس جمهور منتخب ملت امنتاع می کنه دلیل نمیشه که شما و سایر مسئولین مربوطه هم این جفا رو در حق رئیس جمهور و مردم بکنید. اطلاع رسانی آزاد حق مردمه چه توجیهی وجود داره که صحبت های رئیس جمهور یک کشور قابلیت پخش و یا حتی قرار دادن در سایت رسمی خودشون رو هم نداشته باشه؟ آیا تا به حال نظر خود رئیس جمهور درباره این رویه غیر معمول و ناجوانمردانه رو پرسیدید؟ وقتی هیچ راهی برای اینکه مردم خیلی از مسائل رو درست و از زبان منتخب خودشون بشنوند وجود نداره انتظار دارید چطور بتونن در این اوضاعی که دروغ و فریب و تهمت از در و دیوار میباره حقیقت رو تشخیص بدن؟ فکر می کنم رسوندن صدای رئیس جمهور بدون سانسور و واسطه به گوش مردم جزء بدیهی ترین وظایف سایت مذکور و حتی خبرگزاری شما باشه. خدا وکیلی گزارش ایرنا از سخنرانی دیروز رئیس جمهور (سلامت نظام اداری) رو یک دور بخونید و بعد صحبت های رئیس جمهور را هم یکبار گوش کنید تا ببینید بیراه نمیگم.

 18. سارینا گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۰۲

  سلام آقای دکتر حق دارید ناراحت باشید حق دارید از دست ما خسته باشید حق دارید بگین اینا دیگه کی هستن حق دارین بگین چرا دست از سرم بر نمی دارن ؟اگه منم آواره خیابونا بشم مثل داداشم بدزدنم خوبه برادرام به لطف آقای قلعه بانی امشب تو پارک می خوابن مادر فلجم هم باید رو تخت بمونه و تو خون خودش قلط بزنه بابامم از بیمارستان بعد از عملش که مرخص بشه به جای تخت خواب باید بر روی چمن پارک بخوابد .اقای دکتر میدونم خسته شدی میدونم سرتون شلوغه میدونم باید از رئیس جمهورمان حفاظت کنید فقط خواستم بگم دوستون دارم خوبیاتون فراموش نمیکنم

 19. علی محتشمی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۱۷:۳۶

  سلام جناب اقای جوانفکر بعد از بررسی سابقه روزنامه مذکور و مطالعه تمام سرمقاله های جناب شریعتمدار طی این ۶ – ۷ سال بر بنده اثبات شد که ایشان حداقل درد دین ندارد و دین را بهانه ای برای سایر درد های خود کرده اند طی بررسی اینجانب متوجه شدم قبل از ماجرای فتنه و اندکی قبل از سال ۸۸ تا اخر سال ۹۰ تعداد مقالات ایشان با محوریت فتنه ۹۲ عدد سرمقاله بوده است در حالی که در همین مدت و درست از تیر ماه ۸۸ تعدا سرمقالات ایشان در باب انتقادات شدید علی دولت و اگر گروه انحرافی را هم به رسمیت بشناسیم متجاوز از ۴۵ سرمقاله بوده که یک مقایسه ساده نشان می دهد که کار این روزنامه از بغض و کینه فراتر رفته است، بایستی گفت که جناب شریعتمدار برای بنده تا قبل از این ماجرا ها و تا قبل از دولت دهم نماد بصیرت بود ولی باید اعتراف کنم که چه اشتباهی کرده ام، خود را سرزنش می کنم از این همه خبط و خطا !!!
  ایشان آنقدر اتش توپخانه اشان پر بود که چند باری هم رهبر گرامی مان به وی مستقیما تذکر دادند! اما کو گوش شنوا؟!!!
  بررسی شخصی بنده نشان می دهد که حتی پس از ماجرا معاون اولی جناب مهندس، جناب بصیرتمدار پس از تذکر آقا، باز هم با عرض معذرت خواهی تحت عنوان “هر چه آن خسر کند شیرین بود” در سرمقاله خویش با زیرکی بر خلاف حرف آقا، جناب مهندس را همردیف فتنه گران سبز قرار می دهد و تذکر می دهد که باید هوشیار بود؟! حقیقتا جای بسی تامل است برای کسانی که این نکات ریز و درشت را مشاهده نمی کنند؟!
  صد حیف که چنین امکاناتی باید صرف این همه تعصب های بی جا و تمامیت خواهی شود!!!
  جناب جوانفکر امری که ما معتقدان به راه احمدی نژاد را نگران کرده است سکوت وی است! و البته باید اعتراف کنم هم اکنون جنگ رسانه ای شدیدی مشابه جنگ احزاب توسط امپراطوری های رسانه ای جریان های اصولگرا و سایرین علیه این تفکر برپاست!!! و چه قدر تعدادمان در برابر این صف کینه توزان اندک است!!!
  صحنه را که می بینم ناامید می شوم ! چون این تفکر، مظلومانه در حال ذبح شدن است و به نوعی در حال مصادره به مطلوب شدن این جماعت کینه ورز و دو رو می باشد!!!
  جناب جوانفکر فقط یک کلمه به ما بگو!!! آیا امیدی هست!!! چه باید کرد

 20. علی محتشمی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۱۷:۴۸

  جناب جوانفکر فراموش کردم که بگویم اماری که در کامنت قبلی ذکر شد بدین خاطر بیان شد که ایشان در کل سرمقاله های خویش قصد دارد بین جریان فتنه ۸۸ و سبز اموی و همچنین دولت خدمتگزار ( علی الخصوص جناب مهندس) رابطه ای خاص برقرار کند!!! شاید این به خاطر پتانسیل بالای بد سابقگی جریان فتنه و سواستفاده ایشان از این وضعیت می باشد!!!
  نکته بعد اعتماد به نفس عجیب این روزنامه می باشد که واقعا حیرت انگیز است!!! در عجب پشتوانه این چیست که اینچنین بی محابا قلم می زنند، و از خدا نیز باکی ندارند!
  گاهی جابجایی یک کاما در یک جمله مفهوم را معکوس می کند بدون این که ظاهر جمله تغییر کند ، امری که کیهانیون و هم گروهی های این عزیزان در آن استاد می باشند.

 21. غلامعلی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۲۲:۴۴

  با سلام
  .شنیده ها حاکیست نماینده اصفهان(کامران) در مجلس که با صرف ملیاردها توانست دوباره به مجلس راه یابد درصدد برکناری استاندار شجاع اصفهان دکتر ذاکر و تحمیل مظفر حاجیان مهره ی دست نشانده ی خود است.وی(حاجیان) با رفت و آمد به بیت آیت الله مظاهری توانسته تاییدیه ایشان را نیز دریافت کند.
  ای کاش دکتر احمدی نژاد این تحمیل را نپذیرد و طرح این نماینده ای که مظنون به دست داشتن در ترور دفتر شهید رجایی است را ناکام بگذارد.

 22. ایلیا عرشیا گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۱ در ۲۳:۴۹

  سلام اقای جوانفکر
  خداوند جای حق نشسته است و این بی تقوایی های امثال شریعتمداری را بی پاسخ نخواهد گذاشت
  در راه حق استوار بمانید

 23. سید هدایت موسوی گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۱ در ۰۲:۰۴

  به بهانه سفر مهندس مشایی به خوزستان “اندرخاصیت روی نیکوی اسفندیار رحیم مشایی”

 24. شاهین نایبی فر گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۳

  شما همیشه خودتو از عالم و آدم طلبکار داری می دونم بازم نظرمو نمایش نمی دی ولی بدون با این روش ها و تهمت زدن ها نمیشه کشور رو اداره کرد غیر از اینکه مردم نسبت به کارگزاران نظام دلسرد و نا امید می شوند

 25. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۱ در ۱۴:۴۰

  جناب آقای جوانفکر،

  با سلام و خسته نباشید،

  بنده واژۀ “رسوب کردن افراد” در پستهای مدیریتی را برای اولین بار در یاداشتهای شما خواندم، که به راستی بیان کنندۀ ضعف بزرگ بسیاری از نهادها و دستگاهای کشور منجمله روزنامۀ کیهان است. روزنامۀ کیهان که بودجۀ آن از بیت المال تأمین می شود، به یک ابزار تبلیغاتی وقیح و غیراخلاقی علیه دولت تبدیل شده است. روزنامۀ کیهان امروز ارزش خواندن ندارد و نوعی هدر دادن بیت المال است.

  آقای شریعتمداری که این خود را متدین تر از همه میداند، بهتر است بازدهی مدیریت خود را ارزیابی کند و مثل همۀ مردم یک شغل آبرومند اختیار کند و از درآمد آن برای خود نشریه و وبلاگ درست کند و نظرات خود را در آن منتشر کند. اگر پول از جیب خودشان باشد شاید بیشتر نسبت به حرمت خواننده و کیفیت مطالبی که منتشر می کنند دلسوز باشند.

  برخی از مدعیان عنوان “مسلمانی” معنای آن را دست کم گرفته اند و اخلاق را که میراث رسول الله (ص) است، پشت سر انداخته اند.

  سلامت و پیروز باشید

 26. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۱ در ۱۷:۵۷

  آقای نایبی فر
  با سلام و احترام
  بنده هیچکس را بدهکار خودم نمی دانم. البته با بعضی ها بر سر انقلاب و خط اصیل آن دعوا داریم و فکر می کنیم که آنها انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را به درستی تفسیر و تصویر نکرده اند.
  موفق باشید

 27. محدثه گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۱ در ۲۱:۰۲

  سلام. واقعا از این همه جوابیه یک فرد به فرد دیگه توی رسانه ها خسته شدم . همیشه فکر می کردم نمیشه واقعا این جنجال ها و حاشیه ها با گفتگو حل بشه . شما و آقای شریعتمداری هر دو روزنامه نگار . افراد ولایی هستید مثلا این قبل از انتشار این جوابیه توی وبلاگ حدالاقل تلفنی با ایشون حرف بزنید اشکال پیش اومده یا انتقاد یا به نظر شما سانسوری که شده مطرح کنید . فکر نمی کنم آقای شریعتمداری فرد غیر منطقی باشند . یا گاهی اوقات روسای قوا توی مصاحبه ها وسخنرانی هاشون به هم دیگه کنایه می زنند واقعا این ها در جلسات خصوصیشون پس چی میگن ؟ انتقاد که نه بلکه کنایه ها دلخوری هاشون رو علنی میگند و باعث حاشیه و جنجال می شوند. واقع چرا اکثر مسئولان و کسانی که حرفی برای گفتن دارن خودشون باعث حاشیه سازی می شند و باعث فضای بدبینی و بی اعتمادی در مردم میشند مردم بیچاره نمی دونند باید حرف کدوم طرف رو باور کنند.

 28. ایرانی گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۱ در ۱۳:۴۷

  سلام جناب جوانفکر
  روزنامه کیهان خیلی وقت است از جاده انصاف خارج شده!
  شما و دوستان دکتر را می ستایم که همیشه و در هر حالی پشتیبان و حامی این محبوب ترین رئیس جمهور ایران و جهان هستید
  ما هم حامی شما ها و دکتر عزیز هستیم
  با قوت ادامه دهید که حق همیشه پیروز است

 29. مشق شب گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۵۱

  سلام
  اقای جوانفکر برای چی دانشگاه فردوسی نیامدید میدونید چقدر خوشجال بودیم که تو این هجمه بر علیه رئیس چمهور میتونیم یکی جواب اهانت های امثال سلیمی نمین رو بده
  من خیلی ناراحت هستم ازتون سنگررو خالی کردید

 30. حسین سرشارمقدم گفت :

  خرداد ۲۷م, ۱۳۹۱ در ۰۲:۲۵

  • دولت احمدی نژاد دارای توحید افعالی ،دولت ظهور و نوید بخش ظهور امام زمان است ، و شیعه ای که این ظهور را نبیند،درک و باور نکند،عجل الی ظهور برایش لقلقه زبانی بیش نیست و مسیحی از دنیا خواهد رفت

 31. مشق شب گفت :

  تیر ۳۱م, ۱۳۹۱ در ۲۲:۵۴

  احمد شریعت، وبلاگنویس احمدی نژادی بازداشت شد
  همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و رافت، ظهر امروز «احمد شریعت»، وبلاگنویس احمدی نژادی پس از احضار به دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد. وی که نویسنده وبلاگ «ندایی از درون» است بر اساس شکایت مدعی العموم، در شعبه نهم بازپرسی این دادسرا حضور یافته بود.

 32. حسین سرشار مقدم گفت :

  مرداد ۶م, ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۶

  به درد عشق بساز و خموش کن محمود***رموز عشق مکن فاش پیش اهل ظاهربین (فتنه اهل ظاهردرآینده)

 33. حسن گفت :

  مرداد ۱۰م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۲۸

  مطالبتون روشنگر هست . لطفا اگه میتونید مطلب بنده رو هم در باره فتنه بخوانید
  http://assaoun.mihanblog.com/post/5

 34. حسین سرشار مقدم گفت :

  مرداد ۱۷م, ۱۳۹۱ در ۰۹:۲۶

  نمونه مشتری افولگرای تکفیری بخش کیهان و خوانندگان : برایم جالب بود که جوان ایرانی به نام نوشاد عالمیان سفیر جمهوری اسلامی در المپیک ۲۰۱۲ پس از برد از نماینده هنگ کنگ دست به سوی آسمان برد و خدا را شکر کرد اما چرا گردنبند طلا که برای مرد حرام است به گردن خود آویزان کرده بود. آیا در وزارت عریض و طویل ورزش کسی نبود که این مسئله شرعی را تذکر بدهد؟
  ۷۳۰۷:۰۹۱۱

 35. سلمان گفت :

  مهر ۶م, ۱۳۹۱ در ۰۲:۰۳

  بسم الله .با عرض سلام .بنده از راه دور به دستان شما بوسه میزنم تمام امید ما بع از خدا واهل بیت شمایید که مراقب دل شکسته ی دکتر باشید این حقیر جز جانی تقریبا سالم چیزی برای نثار ندارم آن هم پیش کش .بهضی وقتها پس از مروراخبار تنها کاری که از دستم بر می اید ریختن اشک است به حال مظلومیت رئیس جمهورواطرافیان ایشان .رئیس جمهوری که خدماتش بیش از خدمات کل تاریخ انقلاب است .ومحبتش به مردم به مانندپدر است .نمیدانم چه میخواهند اینان .کیهانی که روزی امید میدادبه مردم حاله فقطدنیای امید ملت را خراب میکندوگردی سیاه همرنگ نیت پلید به جان امید میپاشد.چرا چون دکترخارج از دایره ی قدرت بود چون از دل مردم جنوب شهر خبرداشت .کسی به دادم رسد من مانده ام علما چرا سکوت پیشه کرده اند .مگر اینهمه تخریب رانمیبینند .درجایی که برخی به ظاهرولایتی علنا به سخنان حضرت اقا درباره ی دولت دهن کجی میکنند .وای برما …خدابه شما قوت دهد خداراشکر که شمارا دارم که درد دل کنم ..یاعلی

 36. محمد گفت :

  مهر ۹م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۲۲

  آقای جوانفکر!
  با این متن بچه گانه ای که نوشتی واقعا به جدول زدی.
  هیچ فکر کردید چه کسانی علیه حسین شریعتمداری موضع میگیرند؟
  پاسخ این سوال واضح است:
  از سلطنت طلب تا منافقین * از سروش تا گوگوش * از جریان فتنه تا جریان انحرافی و….
  منتظر پاسخ جنابعالی هستم

 37. رضا رویگر گفت :

  دی ۱۶م, ۱۳۹۱ در ۱۶:۰۵

  با سلام آقای جو.انفکر دست مریزاد ایولا

 38. یک بسیجی گفت :

  فروردین ۶م, ۱۳۹۲ در ۰۰:۲۵

  اینجانب دو دوره در ستاد جناب اقای احمدی نزاد بودم هدف اصلی ما ایدوئولوزی وگفتمان انقلابی وآرمانی ایشان بود
  شاید اگر به گذشته تفکر کنیم می بینیم که خیلی از حزب الهی ها(مردم)(نه سیاست زدگان)به جهت پایبندی عمیق دکتر به ارمانهای انقلابی حمایت،تلاش وکوشش وتلاش (بخانید جهاد )میکردند
  از ابتدای راه میدانستیم که دشمن از ایستادگی های دکتر ناخوشایند است ودشمن تلاش خود را شروع کردتاتخریب کند اما باید بگویم که بعضی از خودی ها هم شروع به تخریب کردند علت خیلی از اظهار نظرها را باید در این جمله دانست
  گاهی میگوییم که ما برای انقلاب چه کردیم (تفکر علوی )
  اماگاهی میگوییم انقلاب برای ما چه کرده است (تفکر طلحه وزبیری)
  دولت نهم را باید دولت خدمت وعدالت در سایه رهبری حکیمانه حضرت آقادانست واگر سری به آرشیو کیهان هم بزنید خواهید دید ایستادگی های بی چون وچرای حسین شریعتمداری را از گفتمان سوم تیر ملت انقلابی وسینه سپر کردن ایشان وموسسه کیهان در مقابل کسانی که همسو با دشمن به انتخاب انقلابی ملت می تاختند
  آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چرا افرادی که اعتبار علمی ومعنوی وانقلابی خود راخرج آقای دکتر آرمانی ۸۴کردند چراالان منتقد شدند ؟
  شاید بگویید که اینها هم گروه دوم بوده اند (تفکر طلحه وزبیری)در جواب باید به سوابق حامیانی چون (ایت اله مصباح عزیز ،خود حاج حسین ،اقاتهرانی،و……رجوع کرد کسانی که هشت سال سازنگی و۸سال اصلاحات مجاهدانه ایستادند وتخریب های رسانه ای ۱۶ساله را به جان خریدندودر سال ۸۴ندای دعا دادند جهت برقراری گفتمان انقلاب
  حتی ضد انقلاب هم عمارهای ولایت را دارای اهداف مادی وسیاسی نمیداند بلکه همه اقرار به پایبندی این بزرگواران به اقلاب اسلامی دارند
  منتقد به چیزی وچرا ؟ب
  بدون شک اصلی ترین دلیل حمایتها ی مردم از دکتر ویار سالهای دلتنگی یشان پایبندی ایشان به ولایت بود
  ملت همان ملت ۸۴است خود شما در ۹دی و۲۲بهمن و……این رامشاهده کردید اما آیا مسئولین همان مسئولین ۸۴ هستند
  چرا چشم خود را به واقعیتها بسته اید وبا استفاده از طنز برای کیهان گدایی مخاطب میکنید بعید میدانم کیهان سوزی برای شما کلمه نا آشنا باشد (که نیست)اگر کیهان مخاطب نداشت چرا سوخته میشد
  چرا به یکباره خودتان همه چیز را مصادر کردید آیا از مقاله سال ۸۴کیهان (به نسیم وصل شو )(والبته حمایتهای فراوان)بی اطلاعید

  خود شما هم خوب میدانید که کیهان به علت ایستادگی اش در مقابل دشمنان نظام مخاطبانی دارد به اندازه ملت انقلابی وملتهای انقلابی
  ای برادر :وقتی شما با تمام وجودتان در رسانه ملی اعلام میکنید که دکتر اصولگرا نیست به معنای اصولگرایی توجه کرده بودید (بخوانید پایبند به آرمانها وارزشها)
  به عواقب این فکر نمی کردید که درسوم تیر عده ای به خاطر همین اصولگرایی جانفشانی کردند ؟(نگارنده منکر این نیست که بعضی از افراد اصولگرایی را نردبان ترقی خود قرار داده اند )
  ای برادر کیهان وانقلابیون (بخوانید تفکر انقلابی)مخاطب دارد تا زمانی که انقلاب فطری جمهوری اسلامی ایرا ن است (بخوانید ظهور حضرت اقا(ع))
  آنکه باید گدایی مخاطب کند مکتب خود ساخته ایرانی است
  در تاریخ این همه بصیرت ملت بی سابقه بوده است البته حق دارند آنها از امام عزیزشان شنیدند که ملاک اوضاع واحوال فعلی افراد است
  جهت خیرخواهی میگویم ای برادر به نسیم انقلاب وصل شو(تیتر مقاله کیهان ۱۳۸۴(

 39. حسین سرشار مقدم گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۲ در ۰۵:۵۱

  همان مصیبتی را که شورای سقیبه بر سر آرامانهای اسلامی آورد ، شورای نگهبان بر سر آرمانهای جمهوری اسلامی آورد و آنرا به یک کشور معمولی نزول داد ، در صورتیکه احمدی نژاد/مشائی بصورت عملی تلاش داشت تا نظم نوین مهدوی را جایگزین نظم نوین جهانی شیطانی نماید

 40. امیر علی مهدوی گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۲ در ۰۰:۴۷

  سلام آقای جوانفکر
  این مطلب هرچند کوتاه و ناقص به عملیات رسانه ای درباره ی خاتون پرداخته است
  http://newdream.blogfa.com/post/8
  اگر صلاح دانستید، اصلاحات لازم را تذکر دهید
  سپاس فراوان
  تمنای دعای فرج

 41. حامی گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۹۲ در ۲۲:۳۲

  سلام و خدا قوت
  بنده مدیر سایت یکبار هستم
  اگر تمایل به تبادل لینک دارید پیام بدید.
  عنوان سایتتون+آدرس رو برام میل کنید تا تبادل کنیم
  منتظرم…
  http://www.1bar.ir
  عنوان سایت ما:
  اطلاع رسانی به حامیان مشایی

  سعی کنید عنوان ایمیلتون رو مطابق متن زیر قرار دهید:
  تبادل لینک

 42. عدالتخواه گفت :

  مهر ۲۷م, ۱۳۹۲ در ۱۶:۴۹

  سلام
  سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن!
  لطفا اعتراض خود را نسبت به عدم دعوت از نماینده دولت دکتر احمدی نژاد در مناظره های تلویزیونی خاصه دو برنامه مناظره و پایش تولیدی شبکه یک سیما و تخریبهای بیرحمانه علیه دولت خدمتگزار اعلام کنید.همچنین در قالب پست و کامنت اطلاع رسانی شود.پیشنهاد میشود بصورت رسمی در وبلاگ ویا سایتتان این مطلب و این اعتراض به سیمای آقای ضرغامی! منعکس گردد
  در پناه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه موفق و موید باشید یاعلی
  روابط عمومی شبکه یک
  تلفن : ۲۲۰۱۳۹۰۱ – ۲۲۰۱۳۹۰۲پیامک : ۳۰۰۰۰۱ایمیل : sima1@irib.ir

 43. شمیم بهار گفت :

  آبان ۲۹م, ۱۳۹۲ در ۲۲:۵۳

  آیا احمدی نژاد دیگر به حاکمیت بر نمی گردد؟؟؟!

  حاکمیت به چه معنا است؟

  احمدی نژاد به چه منظور وارد دولت شد؟

  چرا اکنون سکوت کرده است؟

  چرا دانشگاه ایرانیان؟
  http://hamianerahimmashayi.blogfa.com/category/2
  یاعلی
  زنده باد بهار

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر