حنجره ها…

چه سخت است سخن گفتن در باره حنجره ها. حنجره هایی که باید منعکس کننده صداهای مبتنی بر پاکی ، اخلاق و عدالت باشند ، گوشها را نوازش دهند و دلها را آرامش بخشند ، اما این روزها به کار افتاده اند تا بی محابا ، گوشها را بخراشند ، دلها را مضطرب و نگران سازند ، اراده ها را سست و ایمانها را خدشه دار کنند.
چه تلاشهایی به عمل آوردند تا اهدافی را قربه الی الله نشانه رفته باشند! چه قیل و قالهایی که با امید به رستگار شدن به راه انداختند. چه بدگمانی ها و سوء ظن هایی را ترویج کردند تا از خدا برای حساب آخرتشان امتیاز بگیرند. همتشان بی وقفه بود تا وجود یک خطر نگران کننده را به جانها و دلهای پاک مردم القاء کنند. آنها را به هراس انداختند تا از ترس هم که شده، از خود ، همراهی و همصدایی نشان دهند.
«جریان منحرف در دولت» ، مفهومی است که اگر در باور و اعتقاد مردم ، جا افتاده باشد ، بیش از همه باید همت کسانی را دست مریزاد گفت که ثمره اتاقهای فکر را مکرر بر زبان راندند تا دغدغه ناصواب ذهن خویش را عمومیت بخشند و آن را به دیگران تعمیم دهند.
در این زمینه بحث هایی دارم که تبیین آنها را به فرصت مناسبی وا می نهم . در اینجا از همه علاقمندان، دوستان و منتقدان عزیز دعوت می کنم دیدگاهها و نظرات خود را در خصوص جریان یا گروه منحرفین در دولت که یک عده خاص مدعی آن شده اند ، بازگو کنند و به بحث در این باره بپردازند . باشد که از این رهگذر ، بحث عالمانه ای بنیان گذاشته شود و سطح افکار عمومی ارتقاء یابد.

۲۳۵ نظر »

 1. سهیل گفت :

  اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۳

  برو جناب آقای سانسورچی
  گیرم مردم رو فریب دادی ، خودت رو هم میتونی ؟ خدا رو هم میتونی فریب بدی ؟

  چند بار تو پست های قبلی نظر دادم و چاپ نکردی ؟

  هر وقت اونقدر شهامت پیدا کردی که نظرات رو بدون فیلتر چاپ کنی ، اونوقت دم از انصاف و مردی و عدالت و چه و چه بزن !

 2. کریم پور گفت :

  اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۸

  سلام منظور ازجریان انحرافی یاران صدیق رییس جمهور هستند که او را در مسیر ولایت و عدالت یاری میدهند
  جریان انحرافی یعنی افرادی در دولت که با فساد مبارزه میکنند
  جریان انحرافی یعنی یاران رییس جمهور که او را در سفرهای استانی یاری میدهند

 3. احسان گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۰۳

  جریان انحرافی…
  قبل از هر چیز به عنوان یک حقوق خونده باید بگم در همین عبارت دو کلمه ای یک تهمت و به زبان مودبانه تر اتهام وجود داره . اتهامی که در هیچ دادگاه و محکمه ای اثبات نشده . پس در همون وهله اول باید گفت کسانی که از این عبارت یا چنین عباراتی استفاده می کنند ، صرفنظر از اینکه درست می گویند یا خیر ، عملی ” غیرقانونی ” را انجام داده و می دهند .
  حالا این بحث کنار بماند که افرادی که خود عملی غیر قانونی انجام می دهند ، آیا صلاحیت قضاوت در مورد دیگران را دارند یا خیر .
  چرا افرادی انگشت اتهام به سوی اطرافیان رئیس دولت گرفته اند ؟ جالب اینجاست که اکثر اتهاماتی که به اطرافیان رئیس جمهور وارد میشه نه به دلیل اقدامات خود اون افراد که بیشتر به دلیل اقدامات خود رئیس جمهوره . مثل جنجال اخیری که درست کردند . سوالی که مطرح میشه اینه که چرا مستقیما رئیس جمهور رو در تیررس خودشون قرار نمیدن . نظر من اینه که ماهیت اتهام وارد شده از سوی این گروه ها انقدر به بدن رئیس جمهور نچسب و بدقواره می آید که ناچارند دیگران و به قول خودشون اطرافیان رئیس دولت را نشانه بگیرند . مطمئن باشید اگر می توانستند این اتهامات رو به خود رئیس دولت وارد کنند ، کم نمی گذاشتند اما اکنون اتهامات خود را خرج اطرافیانی می کنند که در میان مردم کمتر شناخته شده اند . اما شکی نیست که هدف واقعی رئیس جمهور کشور است .

 4. سید گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۳

  سلام نمی دانم چرا آیت اله مصباح به چیز هائی که شنیده در حد دیده هایش اعتماد کرده ودر مورد آن مفصلاً وچند باره سخنرانی می کنند امید که جوابی پیدا بکنم ! البته اگر بعضی ها!!!پرسیدن را عیب ندانند!
  http://leylan.blogfa.com/post-744.aspx

 5. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۱۶

  اقای جوانفکر به خدابه پیر به پیغمبر ما موندیم دیگه موندیم حرف کی رو باور کنیم فقط یه چیز رو میدونم حضرت ایت الله مصبح فرمودند: این شخص مسئله‌دار، آقای احمدی نژاد را مسخّر کرده و او توی مشتش هست ! جناب اقای جوانفکر این حرف رسانه های اقتدار گرا نیست این حرف مطهری زمان به قول رهبری هست این رو چه جوری توجیه کنیم به خدای احد و واحد ما رییس جمهور رو دوست داریم شما یه جواب بده که عقل بپذیره، چرا مردم رو نامحرم میدونید، یادمه ۶ سال پیش تو جمعی که ۶-۷ نفر بودیم با اقای احمدی نژاد ایشان این حرف رو زدند البته به همراه یه سری حرفهای ارمانی ، ما زندگی مون رو وقف کردیم سر دوراهی هستیم از این وضعیتی هم که هستیم نگران هستیم به خدا دوستتون داریم چرا واقعیت جامعه رو نگاه نمی کنید الان اکثر مردم حرف هر روزشون راجع به این قضایا هست؟ یه سری حرکات رو می بینیم که نمی شه هیچ جوری توجیه کرد؟ حتی این نظرات مردم تو سایت ها می تونه تلنگر خوبی باشه برای شما تا بفهمید که در جامعه چه می گذرد
  یادمه یه روز دایی ام که مخالف احمدی نژاد بود می گفت به شرطی این احمدی نژاد جلوی رهبری بایسته الان چه جوری ما سرمون رو جلوی این افراد راست کنیم ؟؟؟
  به نظر من اگر رییس جمهور یک ذره کوتاه می اومد بد نبود میگن مومن نباید خودش رو در مظان اتهام بگذاره الان نگاه کنید چه موضع گیری های نسبت به ایشان و اقای مشایی هست من اگر بودم ایشون رو حتی اگر اعمالشون درست بود برای این که یه خرده جو معتدل بشه بر میداشتم تا غائله تمام شه به خدا دنیا به پایان نمی رسه؟؟؟
  اقای جوانفکر ما که اخبار دسته اول رو نداریم هرچی رو می فهمیم از همین خبرگزاری هاست بنده به شخصه ۲۰ تا خبرگزاری رو لینک کردم از این وری تا اون وری همه شون رو هم روزی سه بار مشاهده می کنم؟؟ به غیر از اخباری که به صورت اظهار نظر ها و تفاسیر منتشر می شود چه به صورت محرمانه چه به صورت منبع موثق با موضع گیری افرادی همچون ایت الله مصباح چه کنیم همیشه ایشان موضع گیری هاشون و پیش بینی هاشون دقیق و موشکافانه هست همه شما هم نسبت به این موضوع واقفید چه حوری این موضع رو هضم کنیم

 6. محمدعلی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۴۱

  واقعا فضای عجیب و خطرناکیه
  صحبتهای آیت الله مصباح در دیدار موتلفه که امروز منتشر شده واقعا مایه تاسفه از آقای مصباح واقعا توقع نداشتم که از جن و رمالی و تسخیر و اینا صحبت کنه
  اونم در باره چیزی که رهبری اونو به صراحت رد کردن و برای کسانی که دکتر رو به رمالی خرافه گرایی متهم کردند ابراز تاسف کردند.
  حالا میبینیم که این آقا میاد همون چیزا رو به دکتر نسبت میده و واقعا نمیدونم چی بگم آخه یکدفعه ای چه شون شده که اینجوری به کسی که همه وجودش رو برای انقلاب گذاشته و باعث عزت و آبروی انقلاب شده و باعث شده که همین آقایون هم بزرگ بشن و صحبتاشون تو جامعه تاثیر داشته باشه به زمین بزننش اگر راجع به این مطلب نظری دارید به من بگید

 7. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۳:۴۶

  با سلام و خسته نباشید،

  جناب آقای جوانفکر،

  قبل از هر چیر به سه نکته باید اشاره کنم:
  ۱) اتهام «جریان منحرف در دولت»، دولتی را هدف قرار می دهد که در انتخابات، برای دومین بار، در یک مقیاس بی سابقه و مستقیما از ملت ایران رأی اعتماد دریافت کرده است.
  ۲) این اتهام دولتی را هدف قرار می دهد که از آغار کار تا به امروز به صورت بی سابقه ای مورد تأیید و پشتیبانی مستقیم رهبر انقلاب بوده و هست.
  ۳) این اتهام از سوی افرادی مطرح می شود که در نظام جمهوری دارای مقامات بالا، مسؤلیتهای حساس و مدعی پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند.

  وجود یک «جریان منحرف در دولت»، در درجۀ اول کفایت و لیاقت شخص رئیس جمهور، و همکاران وی در دولت را هدف گرفته است و این در صورتی است که خود ایشان جریان انحرافی نباشند و در درجۀ دوم صحت رأی و نظر رهبر انقلاب و اکثریت ملت ایران را به جدیت زیر سؤال می برد.

  بدیهی است با وجود نهاد هایی که با این اتهام مستقیما مورد هدف قرار می گیرند، و با وجود جایگاه افرادی که این اتهام را مطرح می کنند، تبعات آن بسیار زیاد است.

  افرادی که این اتهام را طرح می کنند، قبل از آن که آن را به اثبات برسانند و از طریق قانونی آن را پیگیری کنند و به تبعات آن بیاندیشند، در بوق تبلیغات خود می دمند و در رسانه های خود به صورت گسترده ای این اتهام را می پرورانند. اگر بیشتر ادامه دهند از بی بی سی و ویس آف آمریکا هم جلو میزنند، به علاوه پولش از جیب ملت ایران است …

  آشکار است که اتهام «وجود یک جریان منحرف در دولت»، کاملا بی اساس و دروغ است، و هدفی جز تخریب نا جوانمردانۀ دولت آقای احمدی نژاد ندارد.

  البته بنده گمان می کنم منظور آنها از «جریان منحرف در دولت»، آقای اسفندیار رحیم مشایی باشد. آقای احمدی نژاد بارها به شکلی از ایشان دفاع کردند که جای شبهه ای نباشد که، حتی به اندازۀ یک تار مو فاصله میان احمدی نژاد و مشایی وجود ندارد. و آقای احمدی نژاد همچان مورد پشتیبانی مردم و رهبر انقلاب هستند. حال منظور از جریان انحرافی کیست؟ آقایان مشخص می کنند؟؟؟ …

  و البته چهره هایی که این اتهام را مطرح می کنند و اغراض سیاسی آنها برای افکار عمومی شناخته شده است.
  سؤال اینجاست: در نظام جمهوری اسلامی ایران، که در درجۀ اول باید اسلامی باشد، یعنی پایبند به اخلاق و ارزشهای اسلامی باشد، چرا چنین رفتارهای زشت و ناپسندی دیده می شود و چرا افرادی که چنین رفتاری دارند دارای جایگاه و مسؤلیتهای بالایی هستند؟ این افراد جدیت نهادهای رسمی کشور را به مسخره گرفته اند. در نهایت بی خردی و بی اخلاقی، از هر ابزاری و به هر شکلی، برای رسیدن به اهداف شخصی خود استفاده می کنند.

  البته از دیدگاه بنده افرادی که این اتهام را مطرح می کنند، خود دچار انحراف بزرگی هستند که خطر اصلی متوجه نفس آنهاست. این افراد، به جای آن که در افکار و رفتار خود تابع دین اسلام و ولایت فقیه باشند، دین خود را تابع امیال و اغراض شخصی خویش کرده اند. اگر از کسی خوششان نیاید اعتقادات آن کس و دین خدا را بهانه قرار می دهند و از قول خود او را منحرف از دین می خوانند و در تخریب او همت می ورزند.

  از دیدگاه بنده، این انحراف از نظر اصولی جای بحث و گفتگوی زیادی دارد. ولی در مورد اعتقاد این افراد و انحراف فکری این فرد یا آن فرد، نظری ندارم و کار ایشان را به خدا می سپارم. از سوی دیگر به شایسته سالاری اعتقاد دارم و افرادی که در نهادهای رسمی، حکومتی، دولتی و شبه دولتی کشور مرتکب اشتباه یا رفتار زشت می شوند باید توسط ظرفیتهای صالح تر جایگزین شوند.

  ایران یک کشور جوان و پویاست، و تحرک و رشد اقتصادی و اجتماعی باید جوابگوی آن باشد. در این دو عرصه ملت ایران و دولت آقای احمدی نژاد جهاد بسیار بزرگی انجام می دهند، و از سوی دیگر رقبا و دشمان خارجی ملت ایران با اعمال فشارهای بی سابقه ای می کوشند که در همین دو عرصه ملت ایران را به زانو در بیاورند.

  جای تأسف دارد که به جای همبستگی، برخی مدعیان، از داخل ایران در اتاقهای فکری خود نقشه می کشند که کار دولت را لنگ کنند، چوب لای چرخ آسیاب ملت ایران می نهند ، در آسیاب دشمن آب می ریزند، و با ایجاد دشواریها، چشم امید به شکست دولت آقای احمدی نژاد، که چیزی جز شکست ملت ایران نیست، دوخته اند. ولی این چشم انداز همچون سرابی است در صحرای سوزان ایران زمین. وای بر بی خردانی که چشم امید به آن بسته اند …

  سلامت و پیروز باشید.

 8. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۵:۱۴

  آقای آیدین
  با سلام
  از جناب عالی که اولین کامنت گذار در این زمینه هستید تشکر می کنم و آن را به فال نیک می گیرم البته با این امید که آن را به حساب فالگیری و رمالی نگذارند.
  موفق باشید

 9. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۵:۲۰

  علی آقا
  با سلام
  نگران نباشید. آقای احمدی نژاد دست از دامان رهبری برنمی دارد. او ولایتمدارترین رییس جمهور ایران است.
  موفق باشید

 10. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۵:۲۴

  آقا سهیل
  با سلام
  به جای عصبانی شدن ، نظراتتون را با متانت بنویسید و حریم افراد را حفظ کنید، خواهید دید که نگران انتشارش در این وبلاگ نیستم.
  موفق باشید

 11. محمد صادف گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۵۱

  با سلام بر شما و همه خدمت گذاران اسلام
  بنظر بنده هر کس بر بیانات مقام معظم رهبری دقت کند میتواند تردیدهای خود را از بین ببرد

 12. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۲۷

  جریان انحرافی عنوانی است که ابتدا اقای هاشمی مطرح کرد اقای کیهان و فارس برای خود این شان را قایلند که هر کس را که با انها نیست جریان انحرافی بدانند. به نظر من جریان انحرافی کسانی هستند که بی توجه با فرمایشات ولی امر علیه دولت و خدمتگزاران کشور هر چه می خواهند می گویند و می نویسند . معیار برای ما حرف و سخن حضرت اقا است و ایشان هم مشخص است همه را به حمایت از دولت و پرهیز از تنش و تهمت به دیگران فرا می خوانند.

 13. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۳۴

  سلام

  منحرف یعنی اینکه در بخش رسانه ای قضیه آقای شریعتمداری در روزنامه “ک – ی – ه – ا ن” هر چه می خواهد به یاران اقای رییس جمهور و نیز به آقای مشایی بگوید
  منحرف یعنی اینکه سایت های جیره مواجب بگیره آقای شریعتمداری هر چه می خواهند به به یاران اقای رییس جمهور و نیز به آقای مشایی بگویند

  دست آخر هم ساده زیست و عدالت محور و ولایت مدار و چه و چه و چه یعنی اینکه آقای رییس جمهور چانه مبارک را روی کف دست مبارک تکیه داده هیچ حرکتی، پاسخی اشاره ای ایمایی و چه وچه وچه … از خود نشان ندهد مبادا به قول یکی از مسوولان بگویند پایش را کج گذاشته است!!!

 14. احمد گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۴۰

  به کوری چشم دشمنان احمدی نژاد توفنده تر از پیش در مسیر خدمت به مردم شریف ایران به پیش خواهد رفت و همان گونه که مردم در دور دوم ریاست جمهوری پاسخ تلاش های او را با رای قاطع دادند این بار هم در مقابل کسانی که صراحت و قاطعیت احمدی نژاد منافع آنها را به خطر انداخته و به دشمنی او برخاسته اند ملت قاطعانه او را همراهی خواهد کرد

 15. مرتضی رحیمی یگانه گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۸

  من مدت زیادی است که حملات مزبور به دولت را دقیقا رصد می کنم. چون علاقه ای به گفتمان دکتر دارم و به همین سبب نظراتی که پیرامون ایشان ابراز می شود دنبال می کنم. تصور من بر این است که جبهه زراندوز که در انتخابات ریاست جمهوری با ۳ کاندید به مصاف دکتر آمدند و سعی کردند صحنه را طوری ترسیم کنند که با هم در رابطه نیستند و برای آن صحنه آرایی متحمل هزینه های بسیاری شدند پس از ناکامی در انتخابات و تهدید منافع نامشروعی که طی سالیان تحصیل می نمودند به بررسی علل شکست خود پرداختند بویژه آن تعدادی که از کشور گریختند و در آنسوی آب ها با فراغت بیشتری به برنامه ریزی و بررسی مسایل پرداختند. نتیجه این شد که دو عامل مهم مانع از موفقیت جناح مزبور بوده است اول حمایت های داهیانه رهبری از دکتر و دوم پاک دستی و صداقت و سادگی خودش. برای قطع عامل نخست به رایزنی و مراجعات به مراجع و خواص دینی اقدام نمودند. تدین عنوان که دین به خطر افتاده ! و بی حجابی زیاد شده و همچنین با خریدن چند خبرنگار ناشی که بطور گزینشی جملاتی از دکتر یا اطرافیانش گرفته و یا جعل نمایند و فریاد وا اسلاما برآورند. چرا که به تاثیر حیرت انگیز نظر مراجع در توده مومنین نگاه ابزاری دارند. تیتر هایی از صحبت های دکتر و همراهانش برگزیدند که بتوانند با هیاهو و جنجال آن ها را زیر سوال ببرند. صداقت و مردمی بودن دکتر را هم با این بهانه که این ها کلام فاخر نیست مورد حمله قرار دادند. خوب حامیان و طرفداران دکتر که معمولا مومن و عاشق اهل بیت و جوان و پر شور بودند از اظهار نظر برخی علما متاثر می شدند. حداقل اینکه به تردید دچار می شدند. اما برای عامل دوم که همان شفافیت شخص رییس جمهور بود هر چه گشتند نه تنها نقطه ضعفی نیافتند بلکه به علت علاقه زیاد مردم به شخص دکتر چنانچه تهمتی هم می زدند جز انزوای خود نتیجه ای نمی گرفتند. لذا از خیر شخص ایشان گذشتند. ولی اطرافیان را آماج حمله قرار دادند. این اطرافیان هرچند که همفکران و یاوران دکتر بودند اما آن محبوبیت را نداشتند. لذا هیچ کاری را ساده تر از تهمت زدن ندیدند. تا بطلان هر اتهامی ثابت گردد مدتی زمان می برد و در این فاصله اتهام های دیگری طرح می کنند. طراحان هر اتهام نیز مبالغ قابل توجهی از زراندوزان به حاشیه رفته دریافت می کنند. این بازار داغ شد. و اینچنین شد که حنجره ها گوش خراش شدند. امان از جوسازی. جوسازی کار خود را می کند و در عوام و خواص تاثیر گذار است. یاد مرحوم شهید بهشتی بخیر. تمامی جناح های چپ و راست و ملی و روشنفکر نما او و یارانش را خشک سر و ارتجاعی می خواندند. کمتر کسی بود که به ایشان تهمت نزند. ولی ایشان می فرمودند اگر فرجام کار ما جز شهادت باشد کارمان تباه خواهد بود.
  اما در پایان به مرد خدا. پرچمدار عدالت زمانه. قهرمان وصول حق مردم یعنی کوه ایمان دکتر احمدی نژاد عرض می کنم که برادر عزیزم : تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار. که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند.

 16. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۱

  اقای حسین صفار هرندی گفته است :

  آنها که قدر گوهر وجود انسانی خویش را می دانند و به عهد خود با مالک عزیز و مقتدر هستی پای بندند، پیوسته اصلی ترین هدف امام(ره) و خلف صالح او بوده است. این گروه وارسته، هرگز از پیگیری حق، دست نمی شویند و در راه حمایت از مرشد و مراد خود که نائب امام عصر(عج) می شناسندش، پا پس نمیکشند. رنج ها را تحمل می کنند، تهمت ها را به جان میخرند، طعنه و ملامتها را از آشنا و بیگانه می شنوند، اما حسرت تسلیم در برابر دنیاطلبان و زورمداران حق ستیز را بر دل ناپاک آنان می گذارند و چنین است که دشمنان انقلاب و امام، از به دام انداختن این جوانمردان پاک نهاد، هماره عاجز مانده و لاجرم، روی به دریوزگان آورده و سفله پروری پیشه کرده اند.

  حرف درستی است ولی مشکل این است که اقایان مصادیق ان را فقط خودشان می دانند و هر که با انها نباشد بدترین است . اینجا است که با آموزه های دینی فاصله دارد.

 17. yashar گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۳

  ابتدا تاکید میکنم که من ضد جمهوری اسلامی و ولایت فقیه نیستم و از همان دور اول ریاست جمهور احمدی نژاد با او مخالف بودم و هنوز هم مخالفم اما چند سوال از نخبگان سیاسی عموما اصواگرا و سایت های منتصب به آنان در خصوص مصاحبه ها و افشاگری های این روزهایشان علیه احمدی نژاد دارم امیدوارم که متهم به ضدیت با ولایت فقیه نشوم.
  ۱- چرا زمانی که احمدی نژاد در همان دور اول ریاست جمهوریش ادعاهایی مثل هاله نور و حضور امام زمان در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل و اداره کشور توسط امام زمان را مطرح کرد و همه کارهایی که انجام می داد به امام زمان نسبت می داد کسی از او انتقاد نکرد و هرکس از آن انتقاد کرد به ضدیت با ولایت فقیه متهم کردید؟
  ۲-سایت هایی مثل شفاف، جهان نیوز، الف، جوان آنلاین، فارس و …. که این روزها دست به افشاگری علیه فساد اقتصادی به قول خوشان جریان انحرافی اطراف رئیس جمهور(مشایی) می زنند به این سوال پاسخ دهند که ایا همه این فساد ها در طول چند روز اتفاق افتاده است و یا در طول شش سال گذشته وجود داشته است ولی این رسانه ها در قبال آن سکوت کرده بودند و حقیقت را فدای مصلحت کرده بودند و در حال حاضر هم بنا به مصلحتی شروع به افشاگری کرده اند و برای انها حقیقت اصلا مهم نیست؟
  ۳-چرا در طول این چند سال هرکس از احمدی نژاد چه درست چه غلط انتقاد می کرد او را متهم به ضدیت با ولایت فقیه کردید و شان ولایت فقیه را پایین آوردید و همه کارهای خوب او را به اسم اصولگرایان نوشتید و کارهی بد او را به جریان انحرافی نسبت دادید؟شما مسئول همه کارهای او هستید.
  ۴- چرا در طول دو سال اخیر هر کس از دلسوزان نظام به روند اداره کشور انتقاد کرد او را متهم به طرفداری ار جریان فتنه کردید ولی حال چه شده است که هرکس از احمدی نژاد انتقاد نکند طرفدار جریان فتنه است؟
  آیا همه اینها این مفهموم را نمی رساندکه هر کس تاوقتی که در دایره شما قراردارد می تواند هرکاری انجام دهد و اصلا متهم نشود یعنی به صرف ارادت زبانی به ولایت فقیه می توان هرکاری را انجام داد و اصلا باز خواست نشد؟
  اینها سوالاتی است که در ذهن من جوان شکل گرفته است هرکس میتواند مرا قانع کند.

 18. بهمن گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۱۱

  با سلام
  مردم ایران اسلامی پشتیبان دولت خدمت گذار هستند ، به همه دولتمردان و رئیس جمهور محترم سلام برسانید
  آقای جوانفکر مشکلی داشتم
  با تشکر- جوان ایرانی

 19. سعید گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۲۱

  این مقدار که من فهمیده ام، هدف طراحان برچسب “جریان انحراف”، جلوگیری از قدرت گرفتن بیش از پیش دولتی‌ست که با موفقیت در اجرای هدفمندی یارانه ها بر محبوبیت گذشته ‌ی خویش افزوده و در سراسر ایران بسیاری را امیدوار و دلبسته خود کرده است. اگر مجلس آینده نیز از جنس این دولت شود، دکان بسیاری از “پرگویان بی‌عمل” تخته خواهد شد و این چیزی نیست که برای ایشان پذیرفتنی باشد.
  از آنجا که حمله مستقیم به رییس جمهور برایشان هزینه‌زاست با طرح افسانه هایی بی‌اساس در مورد نزدیکترین و وفادارترین یاران او، سعی در تخریب خود ایشان دارند. بی شک اینکه او را مسحور و طلسم شده‌ی اطرافیان می خوانند، خود بزرگترین توهین به شخصیت ایشان است و کسانی که به طرح اینگونه مسائل را از سر دلسوزی برای شخص رییس جمهور می‌نامند، در واقع ریاکارانه سعی در ضربه زدن به جایگاه خود ایشان دارند.
  در این میان اما بسیاری همچون همیشه صبورانه منتظر طلوع آفتابند، تا رازها فاش و مشت ها باز شود و ایمانشان به خدمتگزارانشان دو چندان گردد. بی شک رسالت این روشنگری نیز بر عهده یاران همین دولت است و به کارگیری صحیح و شرافتمندانه از ابزار گوناگون اطلاع رسانی، حق و تکلیف خدشه ناپذیر هم آنان است.

 20. حامد گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۵

  سیاست عرصه اقدامات رئال است .
  اول باید فضا را به دور از غبار آلودگی بررسی کرد .
  ببینید در اینکه ، هر کس برای خودش باوری دارد و بینش و عالم خاص خودش که در سالهایی چند آن را می سازد ، فکر نمی کنم کسی مشکلی با این موضوع داشته باشد .
  بطور مثال هاشمی و احمدی نژاد هر دو غایت هدفشان {ان شاالله } خدا است ولی از چه راهی ؟ البته باید توجه داشت که پلورالیسم منجر به صراط المستقیم نخواهد شد .
  اینجا مرز ها تعیین می شود ، یکی از طریق لیبرالیسم اقتصادی (!) و دیگری هنوز کاملا مشخص نیست با تمام خدماتی که شده و حتی موج بیداری اسلامی موجود را میتوان تا حدودی حاصل دیپلماسی عمومی شخص احمدی نژاد در چند سال اخیر دانست.
  ولی مشکل اینجاست که گاهی اوقات رگه هایی از جهان بینی غیر اسلامی (البته به طور ناخواسته )دراقدامات دولت نمایان می شود ((این نکته را حتما باید گفت که جنس انتقاداتی که به دولت می شود از این جنس نیست بلکه این انتقادات بیشتر در جهت تخریب و رقابت ناجوانمردانه و شدیدا فساد برانگیز است )).
  این انتقادات است که باعث می شود حامیان انقلاب اسلامی یا حداقل خود بنده به عنوان یک عضو جامعه در فضای کنونی دیدگاه افرادی مثل ، اقایان مصباح – شریعتمداری ( بقیه که نیازی به پاسخ ندارند ) را اشتباه بدانم .
  اقای احمدی نژاد نماد یک انسان متعهد انقلاب اسلامی در عرصه اجرای کشور است درست ، رییس جمهور مدیر است وبس ، ایشان فقط باید وقت بگذارد که جایی را افتتاح کند ، از جایی بازرسی کند ، در جایی سخنرانی کند ( که تهیه متن هم کار مشاوران است ) .
  باید اعتراف کرد که در تیم رییس جمهور یک فرد که ایدئولوگ و نظریه پرداز نداریم و رییس جمهور هم گویی به این نگاه استراتژیک اعتقاد ندارد .
  مطمئنا اقای احمدی نژاد یک فرد تحت تاثیر نیست ، چه از اقای مشایی و دیگران بیرون دولت که شاید هم دلسوز باشند ، ایشان درست است که جلسات چندین ساعته مشورتی و کاری در باب مسکن و … میگذارند ولی به نظر بنده ایشان هر نظری را در مملکت وجودی خودش بومی می کند و بعد اجرا میکند .
  اقای مشایی نزدیک ترین فرد به اقای احمدی نژاد است فقط به خاطر اینکه اعتماد رییس جمهور را جلب کرده است و نزد احمدی نژاد در نبود یاران وفادار و همفکر جایی باز کرده است .
  گاهی اوقات دیدیم که در دنیای سیاست مسئولان رده بالای فلان کشور چیزی میگویند و رده ی پایین تر یک پالس مخالف می فرستند . پس اگر دوستان می گویند جریان انحرافی و می گویند مشایی ، رییس جمهور را اغفال کرده ، اشتباه است ، زیرا که دیدگاه مشایی ، دیدگاه احمدی نژاد است ، فقط جایگاه احمدی نژاد ایجاب می کند که در بعضی موضوعات وارد نشود بجایش اقای مشایی می گوید ،که یک امر عادی است .

  می گویند دیدگاه مشایی و احمدی نژاد به انتظار مشکل دارد ! سئوال این است که نگاه صدا و سیما و مجلس و قوه قضاییه و دیگر نهاد ها درست است ؟ (نسبی)
  میگویند که نگاه اینها مکتب ایرانی است ! سئوال این ست که نگاه ما بقی نهادها مکتب ایرانی نیست ؟ مثلا در مجلس در فلان قانون رگه های تقابل ایران و اسلام نیست ؟(نسبی)
  آیا کسی مطلع تر و سیاست مدار تر از امام امت هست ؟ اگر نیست چرا دوستان جلو تر از امام می روند؟
  با اشرافی که امام خامنه ای دارد چرا احمدی نژاد را تحت حمایت همه جانبه قرار می دهند ؟ آیا ایشان نمی دانند یا مخالفان می گویند که امام جامعه نیز بینش سیاسی ندارد و بی بصیرت است ؟
  شاید حرف بهزاد نبوی که میگفت زدن احمدی نژاد زدن رهبر است ، این بار از سوی کسانی دیگر گفته میشود که خود پیشاپیش از فتنه های خطرناک بعدی را کشف میکردند و اعلام خطر می کردند ( منظور علامه مصباح نیست )
  الهم ارزقنا توفیق خدمته صادقه

 21. حسن گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۲

  با سلام خدمت آقای دکتر جوانفکر کلمه جریان انحرافی که ساخته دست آقای ها… است و متاسفانه برخی از آقایانی که به ظاهر فهیم و بصیر بودند نیز گول این موج رسانه ای رو خوردند و وارد عرصه جنگ بر علیه حق شدند مدتها است که به یاران صدیق رییس جمهور میگویند جریان انحرافی اما من چند سوال مطرح میکنم تا مردم بیشتر فکر کنند و بیشتر به واقعیات پی ببرند اول این که میگویند آقای (میم) منافق است خوب منافق که تا زمانی منافق است که چهره واقعی اش را عیان نکرده باشد و کسی او را نشناخته باشد اما ظاهرا این طور نیست چون همه او را منافق میدانند سوال دوم اگر این جریان انحرافی است لطفا کسی بیاید و توضیح بدهد کدام انحراف و این جریان از چه مسیری منحرف شده است که برخی ها نشده اند لطفا منطقی فکر کنید سوال سوم بزرگان منحرف نشده میگویند جریان انحرافی اما کدام جریان؛ جریانی که حتی یک سایت هم ندارد تا بتواند از خود در برابر این همه تهمت و سوال پاسخ داده نشده ،دفاع کنند و یا حتی جواب دهد پس ایا اصلا جریانی وجود داردکه انحراف هم داشته باشد چهارم اینکه میگویند آقای میم با سحر و جادو رییس جمهور را تحت امر خود در اورده اما مگر جریان حق در برابر سحر و جادو ناتوان است که میگویند فلانی فلانی را سحر کرده و مگر بزرگوارانی مثل آقای مصباح در شرح لمعه شهید ثانی نخوانده اند و خود تدریس ننموده اند که یاد گیری سحر و جادو برای عده ای از علما برای مبارزه با سحر و جادو واجب کفایی است پس اگر این تهمت ها واقعیت نیز داشته باشد مقصر اصلی خود این اینها هستند که با کوتاهی خود اجازه ایجاد مشکل را فراهم کرده اند پس خوب است آقای مصباح بگویند از چه طریقی و با چه راه کاری توانسته اند بفهمند که سحر و جادو بر روی آقای احمدی نژاد اعمال شده و تاثیر گذار نیز بوده است تا ما نیز بفهمیم آیا ایشان اجنه ای را در اختیار دارند که برای ایشان خبر می آورند پس اگر این طور است چرا لشگر جن خود را برای مبارزه با جن هایی که آقای احمدی نژاد را سحر کرده است نمی فرستند واگر از طریق رمال کبیری متوجه انحراف آقای احمدی نژاد شده اند با استفاده ازقدرت آن رمال برای باطل کردن سحر احمدی نژاد اقدم کنند به هر حال آقای مصباح باید برای این اتهامی که به رییس جمهور و یاران صدیقش زده اند دلیل عقلی و علمی بیاورند چون جایگاه ایشان ایجاب می کند تا با این گونه مسایل به طور عقلی برخورد کنند نه فرضی و اگر ایشان برای بنده و مردم ایران جوابی ندهند در آن دنیا از ایشان خواهم پرسید که چگونه به این نتیجه رسیده اند خداوند شما و همه خدمتگذاران به این نظام را در پناه خودش محفوظ بدارد .

 22. رضا گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۳۰

  سلام
  آیا دولت از “جن”نه برای استفاده در اجرای طرح هدفمندی و…
  بلکه در راه الهی ومبارزه باطاغوتیان ودرراستای شکست پروژه ی صهیونیست هادرسال ۲۰۱۲ استفاده می کند آقای جوانفکر؟؟

  ممنون میشم
  بنده خودمواین جورقانع کردم
  آیا درست میگم؟
  ایمیل هم دادم

 23. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۳۴

  با سلام.
  اولاً در جواب یکی از دوستان که فرموده اند چرا الان یادشان افتاده و این مفاسد را مطرح می کنند باید عرض کنیم که این حرکت به این دلیل است که مطرح نشدن این حرف ها در آن زمان به این دلیل بود که دولت در حال خدمت رسانی محض بود و تابع و زحمت کشانه مشغول خدمت بود و شخص ایشان خدمات فراوانی انجام داده اند و نمیشد به خاطر مفاسد یکسری آدمهای اطراف خود شخص را که اینطور تخته گاز مشغول خدمت بود را زیر سؤال ببریم ولی الان که ایشان که ۱۱ روز مقابل رهبری انقلاب که سپر تمام نمای بلایای طبیعی! و غیرطبیعی بر سر آقای احمدی نژاد بود ایستاده اند! یعنی در مقابل کسی که بیشترین دفاع و هزینه را برای ایشان کرد و بیشترین تهمت ها و افتراها را از اغیار شنید!! آقای احمدی نژاد در قضایای فتنه ۸۸ در حالی که تمام ملت و امت حزب الله درگیر این قضیه بودند و از ایشان (فقط آن هم به خاطر رهبری) دفاع می کردند به بهانه نرفتن به حاشیه کوچکترین صحبت اثرگذاری انجام نداد. حالا چگونه ۱ ماه است تمام مملکت را به حاشیه رانده است!؟
  یک سؤال از آقای جوانفکر عزیز که می دانم در دلش چه می گذرد دارم و آن اینکه چرا باید امثال کروبی وقتی نظری از آقا می شنوند(حالا حکومتی یا هرچی الیته به قول شما) نظر ایشان را با توجه به مخالفت اطرافیان قبول می کنند و مذمت دوستان مجلسی و غیره را تحمل می کنند ولی آقای احمدی نژاد ۱۱ روز مقابل این حرف رهبری ایستاد و حرکتی نکرد و اصولاً بهتر است بپرسیم در این ۱۱ روز چه اتفاقی افتاد؟!!
  ضمنا با عرض پوزش به دکتر بفرمایید به خدای لاشریک قسم اگر در این چند روزه این قضیه با رهبری را تمامش نکند(حالا بقیه قضایایش و مفاسد موجود خیلی به ما ارتباط ندارد و مسئولین خودش را دارد) همان کاری که با سید حسن سال گذشته کردیم با احمدی نژاد عزیز هم خواهیم کرد!!
  چرا که به زبان بسیار ساده تر: درخانه اگر کس است یک حرف بس است.. راستی جواب سؤال بنده را فراموش نکنید!! یا حق

 24. رضا گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۳۷

  چون این جور شنیدم که جن ها درزمان ظهور مولا صاحب الزمان دوباره عیان می شوند
  ازجهتی نظام سلطه برای سال ۲۰۱۲ هم خیلی دارد کار می کند فکر می کنم
  واین جور ازسریال ظهور(ARRIVALS(استنباط کردم که سلطه جویان می خواهند درسال ۲۰۱۲ دروازه ی ورود جنیان به دنیا رابگشایند
  وچندی پیش اوباما گفته بود”درآینده بیشتر ازموجودات فضایی صحبت می کنم”(مضمونا فکر می کنم)

  حالابنده این طورخودم راقانع کردم که اگر بحث استفاده ازجنی هم دردولت هست
  احمدی دلاور برای مبارزه باطاغوتیان وجنیان شیطانی وارداین مقوله شده
  درست میگم؟؟

 25. پژوتن گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۷

  شومی یاری اصحاب نفاق…………کرد مُومن را چو ایشان زشت و عاق


  آیت الله مصباح:بیش از ۹۰ درصد معتقدم احمدی نژاد سحر شده است.

  یک وقتی به برخی از دوستان نزدیکم گفتم که بیش از ۹۰ درصد معتقدم که او سحر شده است!”

  امیدوارم خداوند از سر تقصیرات همه ما بگذرد، اگر خطایی از یک شخصیت ممتاز سر بزند ، گناهش چند برابر ما انسانهای معمولی خواهد بود.

  آقای مصباح چند هفته است دولت را به رمّالی و سحر و جادو متهم میکنند، بعد خودشون دارند اعتراف می کنند که به رمّل و اسطرلاب و سحر و جادو کاملاً معتقدند. پس ما باید به کی پناه ببریم؟

 26. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۰۹

  سلام خسته نباشید
  جریان انحرافی اولین بار قبل یا در حین برگزاری انتخابات سال ۸۴ توسط آقای هاشمی مطرح شدالبته نه به عنوان جریان انحرافی بلکه به عنوان گروه متحجر و ضد روحانیت.
  این اتهاماتی که به دولت زده میشه در دولت نهم توسط اپوزیسیون خارج نشین و جریان اصلاح طلب مطرح میشد و دائما به اون پرو و بال میدادند الآن پستها عوض شده وحالا این وظیفه رو جریان اصولگرایی بر عهده گرفته و همون اتهامات رو بلکه شدیدتر دارند مطرح میکنند.خرافه پرست ،ضد ولایت فقیه ،قانون گریز ،ضد روحانیت و …. اینها همه اون چیزهایی بود که دائما در روزنامه های اصلاح طلب زده میشد و این مدعیان اصولگرایی یا در حال سکوت بودند یا اینکه به خاطر خودشون برای اینکه در این انتخابات ۸۸ کسی چز احمدی نژاد رو نداشتند که پیروز بشه ناچارا از دکتر دفاع میکردند. حالا دیگه جریان عوض شده دیگه انتخاباتی نیست باید از احمدی نژاد عبور کنند همون خواسته ای که از سال ۸۴ داشتند و نمیتونستند چیزی بگویند و ناچارا شدند حامی دولت.
  یادمون نره در نماز جمعه بعد از انتخابات حضرت آقا تمام این تهمت هایی که به رئیس جمهور قانونی کشور میشه رو رد کردند اقایون مدعی اصولگرایی یادشون رفته که حالا اینجوری بی محابا به این دولت میتازند و همون اتهامات رو مطرح میکنند.
  جریان مدعی اصولگرایی و اصلاح طلبان هر دو یک هدف دارند و اون هم ریاست و قدرت طلبی است.

 27. ظهیری گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۳

  با سلام خدمت همه عزیزانی که کامنت گذاشتن و همچنین خدمت جناب جوانفکر
  تحلیلهایی که در اکثر کامنت دوستان هست اینقدر جالب و پرمغز بود که من دیدم اونی که میخوام بگم همه تو کامنت این دوستان هست و مایه بسی خوشحالیست که مردم ما اونقدر با بصیرت هستن که هجمه این رسانه ها ذره ای نتونسته افکار مردم رو منحرف کنه.
  ما ایرانیها باید ثابت کنیم که مرد روزهای سختیم و سره از ناسره رو میشناسیم و بخوبی میتونیم از پس دسایس و فتنه های آخر الزمان بسلامتی عبور کنیم.
  الهم عجل لولیک الفرج

 28. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۵

  علی آقا
  با سلام
  آقای احمدی نژاد هرگز در برابر رهبری نایستاده است. سخن بی منطق نباید گفت. مگر ایشان حرفی بر زبان آورده است؟ چرا استنباط نادرست و اشتباه خودتان را دارید به دیگران القاء می کنید. آقای احمدی نژاد از سخنان و اقدامات ناجوانمردانه علیه دولت و همکارانش به ستوه آمده بود و چنین باور داشت که یک طرح براندازی را علیه دولت به اجرا گذاشته اند. مگر آقای مصلحی در دولت حضور ندارد. مگر نظر مقام معظم رهبری در مورد وزیر اطلاعات اجرا نشده است؟ چرا بی دلیل می خواهید القاء کنید که رئیس جمهور در برابر نظر رهبری ایستاده است. علاوه بر این بهتر است مراقب خط و نشان کشیدن هایتان باشید. احمدی نژاد یک فرد صد درصد ولایی است و مردم هم حامی او هستند. مراقبت کنید در فتنه جدید علیه ارکان نظام اسلامی ایفاگر نقش نباشید.
  موفق باشید

 29. افشین گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۹

  باسلام
  خیلی درست به مسئله اتاق فکر اشاره کرده اید.بگذارید رک بگویم؛جریان انحرافی جدید افرادی هستند که متاسفانه با نگاه سطحی به دین و عدم درک حقیقت دین ،سال هاست که در بخش های مختلف نظام خزیده اند ومتاسفانه علی رغم ادعایشان ،یا ولایت را خوب نفهمیده اند و یا منافقانه دم از ولایت می زنند.جریانی که مرجع و آبشخور فهم دینی آن ها متاسفانه شخصی به ظاهر دینی ولی کاملا ضد حقیقت دین است.این شخص و مریدان او که بیشتر با جریان های حدیث گرای روحانیت دمخور هستند با حکمت متعالیه ایرانی – اسلامی که باطن شریعت را بیان می کندومورد اعتقاد امام و مقام معظم رهبری است به شدت مخالفت می کنندتا جایی که معتقدین به وحدت وجود را (که طبیعتا امام و مقام معظم رهبری را هم شامل می شود)دررساله خود کافر می دانند.قربان مظلومیت آقا!
  متاسفانه باید گفت این جریان ودنباله امنیتی،اقتصادی آن دربیت مقام معظم رهبری و بسیاری از ارگان های نظام نفوذ اطلاعاتی و امنیتی -اقتصادی دارندو مسئله نامه معاون اولی مهندس مشایی و جریان مصلحی هم از سوی آن ها برنامه ریزی شده بود. کاملا مشخص است که این جریان روی دروغ برنامه دارند وبه نظر بنده فتنه بعدی فتنه ظاهرگرایان است که در مقابل تکامل فهم بشر از دین که طبعا در ایران به سرانجام خواهد رسید قد علم خواهد کرد.درضمن کاملا واضح است که اتاق فکر این جریان کاملا با آقای هاشمی هماهنگی دارد ولی خیلی فراتر از هاشمی است.
  مهندس مشایی در واقع با موضوع مکتب ایران خود دارد از حقیقت و باطن اسلام ناب دفاع می کند.
  با اظهار عشق به شما،دستتان را می بوسم

 30. آرش گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۹

  با سلام دوستان من هم یک سوال مطرح میکنم و آن این است که اگر قرار باشد استدلال ما برای سحر و جادو شدن افراد باتوجه به صحبت های بیان شده توسط آقای مصباح و آقای علم الهدی باشد پس از کجا معلوم که خود آقایان توسط ساحری به سحر مبتلا نشده باشند که این حرف ها را میزنند آخر بابا یک خورده انسان خوب است که فکر کند

 31. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۸

  سلام به یار صدیق دکتر احمدی نژاد
  به نظرم این نکات رو عزیزان در دولت حتما در نظر بگیرن:
  ۱-با درس گرفتن از گذشته تندروها رو باید کنترل کرد و نگذاشت کشور رو درگیر کنن
  ۲-اطلاع رسانی دقیق و شفاف و به موقع خیلی لازمه.مخصوصا انتظار زیادی از ایرنا میره.به نظرم یکمی هنوز از سایت «ف» عقبید.اگر بتونید عرصه اینترنت رو از چنگ چند رسانه خاص بیرون بیارید خیلی مشکلات مرتفع میشه
  ۳-بعضی عزیزان در دولت حداکثر دقت رو روی گفتار و رفتارشون داشته باشن که گزک دست بیمارهای سیاسی ندن.

  در پایان از خدا میخوام که همه آنهایی که در جهت خدمت صادقانه به مردم حرکت میکنن ، نصرت عنایت کنه
  یا علی

 32. محمد مختاریانی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۰۵

  با سلام چند نکته در این خصوص به ذهنم می رسد:
  ۱-ادبیات استفاده شده در خصوص بیان این موضوع در همه جا کاملا شبیه به هم است و با یک بررسی اجمالی می توان به این نتیجه رسید که این موضوع از یک اتاق فکر مشخص فرمان دهی و هدایت می شود.
  ۲-اکثر کسانی که در این خصوص صحبت های طولانی داشته اند فقط به کلی گویی بسنده کرده اند و تا کنون هیچ کس دلایل طبقه بندی شده و واضحی که بتواند مجوز عقلی و شرعی این همه تهمت و نسبت باشد ارائه نکرده است . اکثر کسانی هم که این موضوع را باور کرده اند بخاطر این بوده که گویندگان این موضوع را قبول داشته اند ولی اگر ازشون بپرسید دلیلتون چیست فقط استناد می کنند به فرمایشات فلان آقا یا فلان عالم محترم
  ۳-بعضی ها می گویند که اگر آقای مشایی این گونه که می گویند نیست چرا نمی آید از خودش دفاع کند در پاسخ باید گفت که متاسفانه این افراد فضا را به سمتی برده اند که دیگر حق و باطل قابل تشخیص نیست موقعی که ایشان سکوت می کند می گویند که نگفتیم که این حرف ها درسته اگه درست نیست چرا تکذیب نمی کنه و مواقعی هم که ایشون مثل همین چند روز اخیر موضع گیری جامعی در خصوص جایگاه ولایت فقیه می کنند آقایان می گویند که دیده روش حمله جواب نداده به صورت تاکتیکی رفته در موضع دفاع و …
  ۴-من نمی خواهم بگویم کسانی که مخالف مشایی هستند انسان های بی تقوایی هستند اما به صورت قاطع می گویم که اکثریت این افراد در این راه به شدت تقوای الهی را کنار گذاشتند و با این موضوع که هدف وسیله را توجیه می کند از هر وسیله ای برای تبلیغ اینکه مشایی بی دین است استفاده کردند نمونه کوچکی از آن مربوط به مراسم ختم پدر همسر آقای امیری بود که بدلیل اینکه آقای عرب سرخی باجناق ایشان بودند تعدادی از چهر های اصلاح طلب نیز در این مراسم شرکت کردند اما چه تیترهایی که رسانه های اصولگرا نزدند”اصلاح طلبان پاداش موضع گیری های اخیر احمدی نژاد را با شرکت در مراسم ختم اقوام یکی از نزدیکانش دادند” این تنها یک نمونه کوچک بود که حتی برای خود من هم سوال شده بود اما بعد از فهمیدن اصل موضوع ….
  ۵- کسانی که به آقای مشایی اتهام انجراف می زنند چرا مقدمات یک جلسه مناظره را فراهم نمی کنند تا مردم از میزان حقانیت طرفین آگاه شوند.
  ۶-یه موضوع خیلی جالب اگر از ۹۰ درصد مردم بپرسید تا بحال حتی یکبار صدای آقای مشایی را هم نشنیده اند فکر می کنید دلیل این موضوع چیست ؟ چرا ما اینقدر از این موضوع نگرانیم ؟
  ۷-واقعا باید از صبر و تحمل آقای مشایی درس گرفت که تا کنون این همه تهمت را شنیده ولی تا کنون هیچ کس کوچک ترین توهینی از ایشان ندیده است . البته بماند که امثال شریعت مداری دفاع مودبانه ایشان از خدا را توهین به مردم و علما می داند .
  ۸-اگه واقعا اینطور که آقایان می گویند مشایی احمدی نژاد را سحر و جادو کرده چرا آقایان علما این سحر را باطل نمی کنند . آیا مصالح جامع اسلامی این موضوع را به عنوان یک نیاز اساسی مطرح نمی کند ؟
  ۹-من و خیلی از کسانی که اکثر تهمت هایی که به آقای مشایی زده می شود را یک انتقام و بازی سیاسی می دانیم انتقاداتی را نیز به سبک رفتار آقایان احمدی نژاد و مشایی داریم و در جایگاه خود آن را بیان خواهیم کرد و خیالمان از این راحت است که حضرت آقا را به عنوان فصل الخطاب می دانیم وبنابراین هیج وقت به گمراهی نخواهیم رفت.

 33. ارش علوی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۱

  با توجه به افضات عالمانه و حکیمانه حضرت آیت الله العظمی…. مد ظله العالی، عمار زمان، نمونه عینی و عملی بصیرت در مورد دخالت جن و جادو در اداره کشور، بر آن شدم تا تعدادی از جنهای جریان انحرافی که اداره امورات کشور را به عهده گرفته اند، به شما معرفی کنم

  ۱-جن کرمانی، مسئول اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها

  ۲- مرتاض چهارصد ساله هندی، مجری سفرهای استانی

  ۳- جن شمالی، در حال سخنرانی در سازمان ملل و افشاگری علیه آمریکا

  ۴- جن زنجانی در حال ساختن مسکن مهر

  پی نوشت:

  الف) آیت الله … با تاکید بر اینکه برای شناخت دین باید به دین شناسان مراجعه کرد نه جن گیران و مرتاضان، ادامه داد: کدام عاقل این را می پذیرد که انسان برای شناخت دین، اهل آن را رها کند و برود سراغ جن گیر، مرتاض و امثال آن.

  جواب: هیچ عاقلی نمی پذیرد عزیزم

  ب) در پی هجوم چند لشکر از اجنه از حوالی هند به خاک ایران(ببخشید ایران نه، اسلام!) سردار …. خواستار «دعا برای حفظ نظام از شر اجنه» شد

 34. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۲

  آقای جوانفکر آخه این بشر داره توی قرن ۲۱ زندگی می کنه چرا بساط این مسخره بازی ها رو جمع نمی کنید؟ چرا اجازه می دید یه عده هر اراجیفی بهم ببافند و هر چی اراجیف هست به رئیس جمهور و اطرافیان منتسب کنند؟ من حرفی ندارم انتقاد کنند ….اصلا مخالف باشند ولی دیگه چه حرفی هست هیچ چیز از این دولت پیدا نکردند رفتند گیر دادن دولت رمال و جن گیر هست!!!!!!!؟ این گروه باید محاکمه بشه بخاطر ترویج خرافه گرایی و خرافه پرستی….چهار تا ادم ساده هم این حرفها رو باور می کنند و از فردا بازار رمال ها می گیره…عجیبه ها تا دیروز به نفع خودشون بود احمدی نژاد کرمت داشت حالا شده جن گیر!!! مردم و احمق فرض کردند یا دولت و مظلوم گیر اوردند….
  اما حداقل این جریان نشون داد چهره واقعی بعضی ها رو…

 35. محمد مختاریانی گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۱۴

  آقای شریعت مداری امروز در کیهان سی دی ظهور را به مشایی نسبت داده و گفته که چرا سفیانی را به ایران دعوت کرده است. به نظر می رسد که ایشان حداقل شعور را برای دشمنان فرضی و مخاطبین خود قائل نیستند آخه کدام آدم عاقلی از یک طرف می آید پادشاه اردن را سفیانی معرفی کند و به این طریق او را در جایگاه یک انسان بسیار پلید قرار دهد و از سوی دیگر او را به ایران دعوت می کند .بهنظر می رسد که دست پاچگی آقایان در تخریب مشایی ایشان را به تناقض وا داشته است آخه چطور ممکن است که یک نفر هم فراماسون باشد هم ناسیونالیست هم به امام عصر اعتقاد داشته باشد هم مفسد اقتصادی باشد هم حجتیه ای باشد هم ….
  راستی اگر حمایت اصلاح طلب ها از کسی اینقدر کفرباشد که آقایان می گویند فکر می کنم حمایت قاطع اصلاح طلبان از آقای لاریجانی و رای چندین ساله آن ها به ایشان یه ده سالی حبس داشته باشد!!!!

 36. شریک گفت :

  اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۶

  سلام. ضعف اطلاع رسانی جبهه ولایی از دوره دوم خرداد مشهود بود. الان نیز رسانه ها در خدمت زر و زور هستند (بویژه منابع خبری خارجی و متاسفانه مستقیم و غیر مستقیم داخلی).
  درباره فتنه جدید و آشنایی با پرده ای از این بازی خطرناک این مطلب را بخوانید:
  http://khabar24.ir/1390/02/کدام-جریان؟-کدام-انحراف؟هدف-از-پروژه-ب/

 37. سید حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۳۰

  بسم الله الرحمن الرحیم
  جناب آقای جوانفکر سلام.
  من همیشه نظراتم رو با نام خدا و سلام شروع میکنم تا متوجه بشید آدمی هستم که به احترام گذاشتن به طرفین و نه تهمت زدن ، معتقدم.
  آقای جوانفکر قبل از نوشتن نظر جدیدم میخوام از شما یک گلگی بکنم و اون هم اینکه متاسفانه شما بسیار کم طاقت هستید و اگر نظری بر ضد شما بود یا از شما انتقاد کرد اون نظر رو سانسور میکنید . نمونه اون هم خود من. چندین نظر در مطالب قبلی شما گذاشتم و در هیچکدوم هم نه توهین بود و نه افترا بلکه همشون سئوال بود از شما به نمایندگی از دولت محترم. پس لطفاً این نظرم رو هم سانسور نکنید. مرد باشید و جواب بدید.
  و اما بعد
  مسئله جریان انحرافی واقعاض یک موضوع غیرقابل انکاره . دوستان عزیز همه ما به آقای دکتر احمدی نژاد رای دادیم چون گفتمان امام خمینی (ره) رو پیاده کرد . چون راه اصلی انقلاب رو که داشت به بیراهه میرفت در مسیر واقعی خودش قرار داد . چون رهبر عزیز از ایشون و دولتشون تعریف کرد. من خودم به شخصه هم سال ۸۴ و هم سال ۸۸ به آقای احمدی نژاد رای دادم و با قدرت هم از این رای دادنم دفاع میکنم ولی یک موضوع هست که مشکل ساز شده است. عزیزان چرا در سال ۸۴ تا ۸۸ هیچ کس دم از جریان انحرافی نمیزد ؟؟؟؟ چرا به جز گروه اصلاح طلب و منافقین هیچ گروهی از دولت انتقاد نمیکرد یا به قولی بدگویی نمیکرد ؟؟؟ دلیلش این بود عزیزان (( آقای رحیم مشایی )) در هیچ پست حساسی کار نمیکرد به جز پست (( میراث فرهنگی)) که خوشبختانه در آن جایگاه واقعاً خوب رفتار کرد و هیچ مشکلی ایجاد نشد ولی با انتخاب مجدد دکتر اولین جرقه (( انحراف در دولت زده شد)) و اون جرقه هم چیزی نبود جز انتخاب مشایی بعنوان (( معاون اول)) رییس جمهور . خب دلیل مخالفت دوستان نظام و خود مقام معظم رهبری از این انتخاب چه بود ؟؟؟ چرا رهبر عزیز دستور فرمودند از مشایی در هیچ پست حساسی استفاده نکنید ؟؟ نتیجه معلوم است رهبر عزیز و دوستداران واقعی احمدی نژاد این فرد رو شناختند و انصافاً هم اقای دکتر بعد از یک هفته مقاومت دستور برکناری مشایی رو صادر کرد ولی مشکل از اونجا شروع شد که به جای اون یک پست حساس هم اکنون آقای مشایی ۱۸ پست حساس رو در خدمت گرفتن . آقای جوانفکر عزیز این همون (( انحراف در دولت هست)) . به نظر شما اگر آقای مشایی در همون سازمان میراث فرهنگی می موند اتفاقی می افتاد ؟؟؟ نه . مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمی افتاد بلکه همه اصولگرایان با هم متحدتر از همیشه بر ضد منافقین و جنبش سبز لجنی از آرمانهای امام دفاع میکردند ولی امروز چی ؟؟؟ بیش از ۵۰ درصد توان جریان اصولگرا باید برای دفاع کردن از دولت صرف بشه ؟؟ خود من در روز بیش از یکساعت رو با مخالفان دولت فقط در خصوص مشایی بحث میکنم ؟؟ چرا باید اینطور بشه ؟؟؟ نکته جالب اینه که همه جنبش سبز بخاطر ۱۱ روز خانه نشینی دکتر از مشایی حمایت میکنند ؟؟؟!! یه روزی امام عزیز گفت اگر دیدید آمریکا از شما تعریف کرد بدونید یه مشکلی دارید و امروز هم اینطور شده اگر دیدید جنبش سبز از شما تعریف کرد بدونید مشکلی دارید ؟؟؟

  جوانفکر عزیز لطفاً اگر واقعاً ایمان داری و شجاعت شنیدن حرف مخالف این نظر منو سانسور نکن و نشون بده تا من ادامه نظرم رو بتونم بنویسم .

  منتظر تایید نظرم هستم.

 38. یار دبستانی گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۴۱

  با سلام خدمت همه ی فدائیان خامنه ای عزیز
  دو نکته :
  اول اینکه به آقای جوانفکر که متاسفانه چندی است آزاد اندیشی را نمی دانم به چه بهائی فروخته می گویم ، بردار عزیز شما خوب می دانید که اصرار آقای احمدی نژاد در نگه داشتن مشائی و کادر و دوستان او در سلسله مراتب دولتی که به رأی ملت و پشتیبانی رهبری معظم مشغول خدمت است هیچ توجیه موجهی ندارد. بنده با بررسی دقیق معارف عرض میکنم که اگر از همه ی اشتباهات ریز و درشت و دخالت ها و مزخرفاتی که این آقا به زبان آورده بگذریم (که نمی توان گذشت) از یک نکته ی حساس نمی توان گذر کرد و آن همان فرمایش دقیق و متین و واضح رهبر و سیدمان خامنه ای عزیز در پیام عزل مشائی بود. ایشان فرمودند ” چون مایه ی سرخوردگی دوستان ” است باید برداشته شود . اگر همین یک نکته را می فهمیدید و خوب هضم میکردید متوجه بودید که چرا الان رادیو های بیگانه و بی بی سی فارسی شبانه روز برای این آدم و حواشی مد نظر او کف زنان موجبات ناراحتی دوستان انقلاب را فراهم می آورند.شنیدم و می شنوم از گوشه و کنار که توجیه به ظاهر منطقی آقای احمدی نژاد برای ابقای این آدم در سمت های مختلف قوت کاری و مثلا پاک دستی اوست.ولی بنده عرض میکنم اگر دست آقای احمدی نژاد در دستاد اساتید و افراد فهمیده ای نظیر استاد معظم آیت الله مصباح و هزاران نفری که دلسوزانه سرمایه و هستی شان را خرج انقلاب و نظام و اسلام و ولایت و رهبری کرده اند گذاشته شده بود فهم دقیق از معارف و روایات و آیات و بینات دینی ما قطعا حکم می کرد تا با همه ی اوصاف خوبی که ظاهرا آقای احمدی نژاد فریفته ی آن شده تصمیمی جدی برای برداشتن این مانع از سر راه ملت و دولت در امر خدمت رسانی گرفته شود.
  دوم اینکه
  بزرگترین خدمت آقای احمدی نژاد در طول این مدت باز گرداندن ادبیات خدمت رسانی و استکبار ستیزی بود که امام راحل مان بر آن تاکید فرموده بودند و الا هیچ کسی از این ملت رشید عاشق چشم و ابروی این آدم نشده بود که به او رأی دهد. این آرمان و این گفتمان وقتی معنا می یابد که مردم دقت کنید مردم یعنی همان چه ظاهر امور بر آن حکم می کند نه باطن افراد و حالت های پنهانی ، دید شان از دکتر احمدی نژاد همان آدم ولایت پذیر و در یک کلمه جاده صاف کن ولایت باشد والا سابقه تاریخی ۳۰ ساله انقلاب ما خوب نشان داده که هیچ احدی با هیچ قدرتی توانائی مقابله با خشم انقلابی توده ی عظیم ملت ولائی ما را ندارد .اگر چنان چه آقای دکتر بعد از غیبت ده روزه از رفتار بچه گانه اش رسما عذر خواهی می کرد یا لا اقل توجیه موجهی برای این خطای بزرگ خطاب به ملت ایران می گفت امید بود تا دستاورد های او را در کیسه ای که خود او دوخته نگه داریم ولی اکنون می خواهم بگویم با همه ی عشق و علاقه ای که به خادمان دین داریم شما را انذارمی دهیم تا به سرنوشت پاره تن امام راحل یعنی منتظری ساده لوح یا افرادی نذیر زبیر بن عوام در تارخ انقلاب و اسلام تبدیل نشوید.
  حرف آخر اینکه :
  پیوند و علقه ی شخصی آقای دکتر و شما نسبت به رهبری برای ما اگر چه ارزش دارد ولی هیچ چیزی را درست نمی کند. تا مردم خاکساری و اطاعت پذبری در مقاطع حساس را از شما نبینند اوضاع همین است که می بینید.

 39. محمدامین الدین شاکر گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۲۸

  سلام

  آقای جوانفکر

  امید حسینی در توبه نامه ای که نوشته بود صریحا بیان کرده بود که در خط و مشی فکری “احمدی نژادی ها” این بود و هست که علیه آن ها بود یعنی علیه اسلام انقلاب و نظام اسلامی. ولایت فقیه می شد.

  عیننا متن را منتقل کردم:
  “احمدی‌نژادی صفتی بود که نشان می‌داد ما به هیچ یک از معیارها و ملاک‌های چپ و راست، اصلاح طلب و اصولگرا پایبند نیستیم. احمدی‌نژادی لقبی بود که ما را از دیگر افراد جریان اصولگرایی جدا می‌کرد. احمدی‌نژادی یعنی اینکه تنها یک نفر می‌تواند انقلاب را از خطر سقوط و انحراف نجات دهد. احمدی‌نژادی یعنی اینکه همه آدم‌ها حتی اصولگراها برای نابودی احمدی‌نژاد برنامه دارند و ما باید در برابر همه آنها بایستیم.

  احمدی‌نژاد هم یعنی نماد کامل یک آدم انقلابی و ولایتی. کم‌کم معیار سنجش ولایتمداری آدم‌ها، دوری و نزدیکی آنها به احمدی‌نژاد شد! هر کسی که جرات نقد احمدی‌نژاد و دولت او را به خود می‌داد، باید برای بیرون رفتن از دایره اصولگرایی و حتی نظام و انقلاب و ولایتمداری آماده می‌شد. فرقی نمی‌کرد که خوش‌چهره‌ی مناظره‌ی با نوبخت باشد و یا عماد افروغ اصولگرا؛ اصلاح طلبان که جای خود داشتند.

  من از خودم مایه می‌گذارم و به دیگران کاری ندارم. خوشبختانه آرشیو وبلاگ من، همه نشانه‌های یک نیروی احمدی‌نژادی متعصب را دارد. متهم کردن همه، ناحق پنداشتن همه، بدگمانی به همه. از نگاه من ِ احمدی‌نژادی، همیشه و در همه حال، حق با احمدی‌نژاد بود. اگر شخصی با مدرک جعلی و تقلبی وزیر می‌شد، حتما توطئه رییس مجلس بود برای لکه دار کردن آبروی احمدی‌نژاد. اگر وزیری استیضاح می‌شد، حتما توطئه مجلس مدعی اصولگرایی بود برای ضربه زدن به دولت اصولگرا! اگر مثلا با طرح دولت درباره تغییر نکردن ساعت رسمی کشور مخالفت می‌شد، حتما مخالفت با نظرات کارشناسی دولت بود!

  البته شکی نیست که دیگران هم گاهی عمدا و یا سهوا در کار دولت کارشکنی می‌کردند، اما از نگاه احمدی‌نژادی‌ها حق همیشه با احمدی‌نژاد بود و احمدی‌نژاد هم همیشه با حق! دیگران اگر با او همکاری می‌کردند قابل ترحم بودند وگرنه حتما ریگی به کفش داشتند. احمدی نژادی ها حتی به وزرای برکنار شده دولت احمدی‌نژاد هم به دیده شک و تردید نگاه می‌کردند و هرگونه اظهار نظر آنها را بعد از برکناری، ناشی از کینه آنها نسبت به احمدی‌نژاد می‌دانستند. چه پور محمدی وزارت کشور و چه صفار هرندی وزارت فرهنگ و چه متکی برکنار شده در سنگال!

  البته ماجرا به همینجا ختم نشد. کم کم این نگاه شک آلود و اهانت آمیز، دامن علما و مراجع را هم گرفت و باز هم معیار قضاوت درباره مراجع، حمایت و یا عدم حمایت آنها از دولت و احمدی‌نژاد شد. البته این فقط دیدگاه من نبود. کافیست همین امروز سری به نظرات حامیان متعصب بزنید. اگر من چهار سال پیش چنین نظراتی داشتم، آنها همین امروز چنین اعتقادی دارند. مثلا اگر مرجعی کمترین انتقادی به دولت و یا رییس جمهور بکند، از طرف احمدی‌نژادی‌ها متهم به بی‌بصیرتی می‌شود!”

  صفت برجسته احمدی نژادی ها به نظر من ِ “محمدامین الدین شاکر” این است که شما جریان احمدی نژادی ها که در قالب مشاییسم هم می گنجید این است که به هرکه علیه شماست با دید منفی نگاه می کنید.

  و داعیه انا الحق تان گوش دنیا را کر کرده…

  حتی آیت الله مصباح که شاید تئوریزیسین شما بود امروز مارک می خورد از طرف خود شما که آقا ایشان هم بی بصیرتند.
  یا للعجب.

 40. داود جهان گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۹

  آقای جوانفکر
  من فکر می کردم که موسوی و یاران او دروغگو هستند
  حالا می بینم که جنابعالی و دوستانتان هم برای بدست آوردن قدرت آب گیرتان نمی آمد وگرنه شناگر های قابلی بودید
  نه ولی فقیه می شناسید نه آبروی مملکت نه امام زمان ! همه اش حرف بود و حرف
  به هر بچه مومن و حزب اللهی که می رسم با شرمندگی می گوید این احمدی نژاد بدجوری مارا دشمن شاد کرد.
  باز هم برای بار سوم می نویسم تا بازهم سانسور کنید و حجت برای عذاب شما در روز قیامت آماده باشد (اگر اصلا به قیامت اعتقاد داشته باشید): چرا از خدا نترسیدید و جواب خدا را در مورد دانشجویان دکترایی که شاگرد اول بودند حزب اللهی بودند و حتی به احمدی نژاد رای دادند و با لجبازی دوستان شما و در دولت شما آنها را از دانشگاه اخراج کردند ابداعات تازه ای داشتند که در نوع خود بینظیر بود چه می دهید؟؟؟؟ این است ادعای علم دوستی شما؟ این است ادعای تولید اشتغال شما؟ این است ادعای کار شما؟ این است ادعای تدین شما؟؟؟
  اگر وقتی از سر بیکاری خواستید تحقیق کنید از مدیرانتان نپرسید چون آنها هم مثل شما خود را بدون خطا می دانند.

 41. مرتضی گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۷

  کسی که تاریخ ایران را با فکر و تامل بخواند امروز را میتواند درک کند و آینده را پیشبینی.کشور ایران سرزمین شیران و شجاع ترین شجاعان و مرکز جهان بیدار شده است .

 42. سید گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۱

  سلام
  “نگاه عجیب سایتهای اصولگرا به مصاحبه تلویزیونی دکتر احمدی نژاد”

  http://seyedkamaltabatabai.blogfa.com/post-19.aspx

 43. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۸

  با سلام…
  ما به دلیل حمایت از مواضع روشن رییس جمهور و دفاع از خط اصیل امام و رهبری و اعتراض به افراطیون صاحب تریبون که برخلاف نظری رهبری دفع حداکثری دارند “فیلتر ” شدیم…

  آدرس جدید وبلاگ رییس جمهور ایرانیان را منتشر کنید

  http://www.iranian-president.blogfa.com

  من الله توفیق

 44. پژوهنده گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۴۶

  سلام آقای جوانفکر
  به نظر من اینها همش یه توطئه هست که بتونن یاران احمدی نژادعزیز رو از چشم مردم بیندازند
  برای انتخابات مجلس برنامه دارند. وقتی اعتماد مردم به دکتر کم شد مطمئنا نمایندگان حامی دولت در مجلس جایی نخواهند داشت قضیه مجلس سوم رو میخوان تکرار کنن .مردم رو باید هوشیار کرد
  اینا همش نقشه ی اتاق فکر کسانی هست که از دکتر زخم خوردن دستشون از بیت المال کوتاه شد
  فکر کردید سکوت کردن یا کنار کشیدن؟؟!!! اشتباهه این فکر !! در سکوت بسیار کار کردن و مثل عنکبوتی در بدنه نظام تار تنیدن تا حالا ازش استفاده کنن!!!
  مجلس ما رو ببینید حامی چه کسی است؟ قضیه دانشگاه آزاد رو یادتون بیاد! قضیه زمین خوارانی که لیستشون رو دکتر داده ( لیست مفسدان اقتصادی) اونوقت میگن دکتر لیست منتقدانش رو داده!!!
  ما که می فهمیم یعنی چی!! بگردید تو اون لیست اسم کیا هست ! چرا وقتی اعلام شد این لیست مفسدان اقتصادی داده شده بلافاصله این جنجالها شروع شد!!! کمی بیندیشیم!
  اما متاسفانه رسانه های ولایتندار هم آتش بیار معرکه شدن!! و حزب الله رو واقعا سردرگم کردن!
  مردم باید به هوش باشند و تنها وتنها به منویات امام خامنه ای مد ظله توجه کنند و بس!!راه رستگاری همین است و بس!!

 45. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۵

  آقای محمدامین الدین شاکر
  با سلام
  برخلاف نظر شما ، احمدی نژادی هیچوقت دیگران را بر باطل و خودش را بر حق فرض نمی کند بلکه معیار حق و باطل وجود دارد و احمدی نژادی ها همیشه خودشان و دیگران را با معیار حق می سنجند. خداوند با هیچکس عقد اخوت نبسته و تجربه تاریخ هم بارها تکرار شده است که انسانها اگر مراقبت نکنند، باخطر انحراف و فساد و تباهی مواجه خواهند شد و این هشدار متوجه همه افراد بویژه احمدی نژادیهایی است که درقدرت قرار دارند و در قدرت بودن و احساس قدرت کردن هم خودش یک تهدید جدی است. به هرحال احمدی نژادی ها تا امروز در موضع دفاع قرار داشته اند و هیچوقت درموضع تهاجم نبوده اند. مشاییسم داستان شما نیست بلکه داستان دیگرانی است که شما آن را تکرار می کنید و واقعیت بیرونی ندارد. بنده هم هیچوقت آقای مصباح را بی بصیرت توصیف نکرده ام اما از صمیم قلب برای ایشان نگرانم زیرا ایشان به عنوان یک عالم برجسته دینی شهرت پیدا کرده اند و نباید به راحتی آسیب ببینند. از اینکه می بینم ایشان به دست خودشان دارند خودزنی می کنند واقعا متاسف می شوم. اظهارات ایشان بویژه سخنان اخیری که ایراد فرموده اند ، به چهره ایشان به شدت آسیب می زند ومطمئن باشید که بنده و همه احمدی نژادیها به هیچوجه از این موضوع خوشحال نیستیم. ما از اینکه می بینیم برخی از بزرگان به راحتی خود را خرج یک سخن سست و بی مبنا می کنند ، تاسف می خوریم.
  موفق باشید

 46. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۵۰

  آقا سید حسین
  با سلام
  شما از کجا به این نتیجه رسیدید که مقام معظم رهبری فرموده اند از آقای مشایی در هیچ پست حساسی استفاده نشود؟ حتما اشتباه می کنید و شما را به مطالعه بیشتر دعوت می کنم. آقای مشایی ۱۸ پست حساس را به خدمت نگرفته اند. ایشان رپیس دفتر رپیس جمهور هستند و از این جایگاه مسوولیت های دیگری نیز متوجه ایشان هستند که بار آن را بردوش می کشند. در واقع ایشان فقط یک شغل یعنی رپیس دفتر رپیس جمهور را در اختیار دارند و بقیه مسوولیت ها نه شغل است و نه بارمالی بر دوش دولت قرار میدهد.
  موفق باشید

 47. ayineh گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۱

  سلام
  آقای جوانفکر شما نمیدونید ما تو این دو هفته چی کشیدیم همش کارمون شده بود دعا که آقای احمدی نژاد عاقل بشه ما اصلا انتظار نداشتیم آقای احمدی نژاداین گونه رفتار کنه وما بجای ایشون پاسخگوی رفتار شون بودیم به دیگران که میگفتند: دیدین این هم رییس جمهور ولاییتون و…

  خدا شاهده اگه ببینیم آقای احمدی نژاد با رویه ای که در پیش گرفته همینجور میخواد خون به دل آقامون کنه همونجور که دعا میکردیم تو همه کارهاش موفق باشه وتو زنگی سالم و سلامت باشه
  دعا میکنیم که مبتلا به یک مریضی لاعلاج بشه
  ما برا حتی کسی رو که یک سر سوزن از مسیر ولایت جدابشه رو از خودمون جداش میکنیم
  با هیچ کس هم عقد اخوت نبستیم
  پارسال مرقد امام یادتونه یک کاری نکنید که امسال برای….. همونجور بشه
  تا اون موقع فرصت داره هنوز ۱۸روز مونده ایشون که بلدن براحتی همرو عزل کنند
  این دفعه بخاطر مردمی که بهش رای دادن براش دعا کردن این کار رو انجام بده توقع زیادیه؟
  آقای احمدی نژاد اگه واقعا به مردم علاقه مند است این یارو مشایی رو از جلوی چشم ما بردار
  احمدی نژاد دوستت داریم ولی منهای مشایی
  ماکه هیچ راه ارتباطی با رییس جمهور نداریم دوست داریم شما امانتدار خوبی باشید

 48. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۵۱

  جناب جوانفکر
  با سلام
  قطعا” وقتی گروهی خودشان را قیم مطلق مردم می دانند هرکس برخلاف رویه آنها رفتار کند می شود جریان انحرافی پس جریانات انحرافی دو گروه هستند جریان انحرافی مثبت و منفی.
  جریان انحرافی مثبت همان جریان عدالتخواه و استکبار ستیز است که تیم دکتر محبوب از این دسته اند.
  اما جریان انحرافی منفی جریان منافقین و کوردلان است که قیم مابان اگر منافعشان را از دست بدهند و سهمی در نظام نداشته باشند بالقوه شرایط تبدیل به جریان انحرافی منفی را دارند.

 49. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۰۸

  با سلام و خسته نباشید،

  جناب آقای جوانفکر،

  بنده هم از این که این بحث را در وبلاگتان باز کردید تشکر می کنم. خوبی یا بدی فال نسبت به ما بنده هاست، در قدر مطلق جز آنچه حق است به وقوع نمی پیوندید. انشاءالله شما با پاکی قلب، حسن خلق و اخلاص عمل، همیشه فال نیک داشته باشید.

  یک نکته را می خواستم به کامنتم اضافه کنم. تا وقتی کسی در عمل منحرف نشده، نمی توان او را متهم به انحراف کرد. البته با بررسی عوامل انحراف می توان برآوردی از احتمال بروز آن به دست آورد. این عوامل عبارتند از:
  عوامل درونی:
  ۱) هوای نفس
  ۲) جهل و نادانی
  ۳) افراط، اسراف و زیاده روی
  ۴) تعجیل و شتابزدگی
  ۵) سستی، کوتاهی و بی تفاوتی (چرا که همۀ ما در معرض امتحانیم)
  عامل بیرونی آن اتفاقا یک جن است. مشهورترین آنهاست. مقرب درگاه حق تعالی بود و منحرف و رانده شد. شیطان رجیم به هزار و یک شکل و به صورت خستگی ناپذیری سر راه همۀ انسانها قرار می گیرد، و محرک و مشوق عوامل درونی انحراف است.

  البته آدم باید در مجاهده با نفس خود به این عوامل بی اندیشد و به قضاوت دیگران نپردازد. ولی در این بحث بنده به خودم اجازه دادم که بروز این عوامل را در رفتار آقایان احمدی نژاد، مشایی و سایر همکارانشان با رفتار افرادی که ایشان را به انحراف متهم می کنند مقایسه کنم. از دیدگاه بنده دولت آقای احمدی نژاد نتنها دچار انحراف نیست بلکه عوامل بروز انحراف در آن خیلی کم رنگ است. برعکس این عوامل در عملکرد افرادی که ایشان را به انحراف متهم می کنند به وضوح دیده می شوند.

  سلامت و پیروز باشید

 50. عاشق شهید آوینی گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۲۱

  با سلام و عرض ادب

  خدمت شما عرض کنم در ولایتی بودن جناب آقای احمدی نژاد شکی نیست ، در اینکه ایشان نور چشم ضعفا و درد مندان هستند شکی نیست ، در اینکه ایشان به قول رهبر عزیز از اقای رفسنجانی بیشتر از نظر نظر و عقیده به رهبری نزدیکند شکی نیست ، و ……… بازهم شکی نیست

  اما

  نباید ما با یک حرکتی که شاید به منظور هم نباشد موجب شادی دل دشمنان که دندان تیز کرده اند برای ایجاد شکاف بین رهبری و اقای احمدی نژاد شود انجام دهیم مثل همان داستان خانه نشینی که ضربه ای به دل ما بچه ولایتی ها و موجب شادی دل دشمنان شد من به شخصه عاشق جناب دکتر هستم به خاطر اینکه در این سی چند سال انقلاب پشت سر رهبری و سایه ای بر سر مردم پا برهنه بودن اما باید مراقب بود باید زود تر از اینها شفاف سازی میشد تا امثال چند مداحی که به اسم اسلام تیشه به ریشه اسلام زدند سر جای خود می نشستند .

  انسان در هر پست و مقامی باشد اگر متکبر شد زود سقوط میکند البته آقای احمدی نژاد بسیار متواضع هستن در دیدارهای استانی که رفته ام خودم به چشم دیده اند ،

  اما خدا آن کسانی را که قسمط پر لیوان را رها کردند و جلو تر از رهبری عزیز که همیشه از خدمات دولت حمایت میکردند هدایت کند که به خاطر دنیا و ……. حاضرند از این همه خدمات دولت بگذرند

  البته دل من خلی پر است اما اینجا مجالی از این بیشتر ندارم

  التماس دعا

 51. علی تیماس گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۰

  با سلام خدمت تمامی دوستان که در این مباحثه شرکت فرمودند و سپاس از آقای جوانفکر به خاطر ایجاد این فرصت .
  به اعتقاد بنده آنچه به عنوان جریان انحرافی در دولت از طرف برخی از اشخاص مطرح می شود پایگاه مشترکی ندارد . منظور اینکه همه این افراد را در یک دسته نمی توان جا داد لذا اگر بخواهیم بطور خلاصه این افراد را گروه بندی کنیم به دسته های ذیل قابل تقسیم است .
  گروه اول : این گروه که می توان آنها را مخالفان ذاتی دولت نامید از همان ابتدای دولت نهم تلاش داشتند تا با زدن یاران صدیق دولت یکی یکی آنها را از میدان نبرد خارج کنند . شاید دولت هم در ابتدا متوجه این مسئله نبود زیرا این حرکت حذفی را از شهرستانها شروع کردند و یاران صادق دولت که نقشی در ارشاد و هدایت مردم به سمت عدالت داشتند به عناوین مختلف و با تهمت های مختلف از میدان بدر شدند . اما هر چه جلوتر رفتیم این حملات کم کم به حلقه اول یاران احمدی نژاد رسید و در این میان رحیم مشائی هدف قرار گرفت . بعدها هم محمد جعفر بهداد و خود آقای جوانفکر با پرونده های قضائی روبرو شدند و متناسب با آن هم مورد حمله رسانه ای قرار گرفتند . وجه مشترک تمامی این افراد شخصیت رسانه ای آنها بود که در تبیین اهداف و برنامه های ریاست جمهوری نقشی اساسی داشتند و لذا مخالفان به دنبال خاموش کردن موتور اطلاع رسانی دولت بودند که می توان گفت تا اندازه زیادی هم موفق شدند .

  گروه دوم : گروه دوم کسانی هستند که تکثرگرائی دولت را برنمی تابند و می خواهند دولت را در خدمت و اختیار خود و در انحصار اقلیتی خودشان داشته باشند . مقاومت رئیس دولت با این خواسته ، واکنشهائی ایجاد می کند و لذا نمود آن را در یک رقابت ناصواب با طیفی از دولت می بینیم که متهم به جریان انحرافی شده اند . طبیعی است که اگر دولت به خواسته آنها عمل نموده و طبق میل آنها به آرایش نیروها تمکین نماید ، این گروه هیچ مخالفتی نخواهد داشت و حتی سرسختانه از رئیس جمهور دفاع خواهد کرد لیکن خطر بزرگی در این حالت دولت را تهدید خواهد نمود و آن احساس ناخوشایندی است که رئیس دولت را از میان مردم خارج نموده و آلت دست اقلیت قرار خواهد داد .

  گروه سوم : این گروه کسانی هستند که دو گروه اول بر آنها تاثیر گذاشته و نظر آنها را منحرف ساخته است ، خصوصا که رسانه های زیادی که اساسا با جریان عدالت خواهی عناد دارند ساعت ها با طول و تفصیل این مسائل را بزرگ نموده و نوعی ترس و وحشت را به جان این گروه از مردم انداخته اند .

  نتیجه : از آنجا که که دولت نماینده واقعی مردم و برآمده از رای ملت است در مسیر عدالت محوری که تا کنون در پیش گرفته ادامه مسیر دهد و نگران این هیاهو و غوغا نباشد که آنچه از بر آیند کلی افکار عمومی جامعه پیداست کسانی که گاه از تریبون های رسمی و غیر رسمی به نام مردم و از زبان مردم سخن به تهدید و امر و نهی دولت می پردازند در میان مردم چندان جایگاهی ندارند .

 52. محمد مختاریانی گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۱

  ۱- آقایان همیشه تاکید داشتد که اگر حتی حکم اولیه برای یه محکومی در دادگاه صادر شده است تا زمانی که حکم قطعی نشده است هیچ کس حق نداره در موردش اون شخص بنویسه و اگه یادتون باشه کلی هم ایراد با همین دلیل در خصوص مناظره احمدی نژاد گرفتند و باز هم اگر یادتون باشه دادگاه متهمین فتنه را به همین دلیل غیر علنی برگزار کردند . انوقت چی شده که آقای پورمحمدی می آیند و از مطبوعات (منظور همون سایت دوستان از جمله الف است ) تشکر می کنند که اسناد مربوط به یک شبهه در خصوص تخلف اقتصادی را با ذکر نام تمام عوامل درج کردند مردم این دوگانگی ها را فراموش نمی کنند . من کاری با درست یا غلط بودن این موضوع ندارم ولی آقایان چطور می توانند انتظار داشته باشند که مردم این کارها و گفتارشون را در راه خدا بدانند و چرا نباید فکر کنند که احتمالا آقایان هنوز بخاطر خروجشان از کابینه دل درد دارند که اینگونه دوگانه رفتار می کنند.
  ۲-تونل وحشت (همان تونل توحید خودمون) هم که با ترک مناقصه انجام شده است و پروژه ای که قرار بود با ۱۵۰ میلیارد تومان تمام شود با ۶۰۰ میلیارد تومان به اتمام رسیده اون هم با این وضعیتی که شاهدش هستیم و تصادفات پی در پی اونو تبدیل کرده به تونل وحشت . اما احتمالا چون برو بچه های خودمون توش دخیل بودند نه ترک مناقصه اش ایراد داره و نه چندین برابر شدن هزینه هاش . حالا این را مقایسه بکنید با یک پروژه ملی که بزرگراه خرم آباد به پل زال بوده و همین مقدار خرج برداشته و ببینید کارایی و استفاده های این پروژه چی بوده و تونل توحید با اون هزین هاش چه نفعی داشته .

 53. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۵۹

  ما این راه را که راه شهداست با قدرت ادامه خواهیم داد و تحت تاثیر جریانات افراطی قرار نمیگیریم و خود دنبال حقیقت خواهیم بود…

  درود بر یایران صدیق رییس جمهور

 54. غلامی ازقم گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۲۸

  سلام مگرقحط الرجال است که رحیمی مشایی بقایی این همه مسئولیت ومقام دارند۷تا۸تااگرگروه انحرافی نیست ÷س چرابهترین وزیران ویاران احمدی نژادازاوجداشدندفقط بخاطرمشایی@متاسفانه احمدی نژادمغرورشده وای کاش بعدازاین جریانات میشدکاندیداشودتاببیندچندرای داشته@مگر۳۵میلیون جن به اورای دهندزیراامت مومن وحزب اللهی دیگراحمدی نژادبرایشان باطل شده وارزشی ندارد

 55. ن.ف گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۰

  سلام آقای جوانفکر
  قبل از هر چیز از اینکه چنین موضوعی را به بحث گذاشتید متشکرم

  کسانی که امروز وجود جریان انحرافی را در دولت مطرح می کنند،همان کسانی هستند که در انتخابات سال۸۴ از هر روش ناجوانمردانه ای استفاده کردندتا رئیس جمهور محبوب انتخاب نشوند.اکنون نیز این مدعیان دروغین،این مفسدین اقتصادی و قدرت طلب باز همان روش ناجوانمردانه را در پیش گرفته اند.هر روز به دروغی متوسل می شوند.فضاسازی می کنند،تهمت می زنند،….البته این فضا سازی هااز ابتدای تشکیل دولت نهم وجود داشته ولی اکنون که به انتخابات مجلس نهم و ریاست جمهوری یازدهم نزدیک می شویم ،تخریبها بیشتر شده است.دلیل آن هم واضح است،این افراد می خواهند با در دست گرفتن قدرت دوباره شرایط کشور رابه ۶ سال پیش برگردانند.چپ،راست و کارگزار می خواهند زمین خواری کنند،به انواع مفاسد اقتصادی بپردازند،هر کاری دلشان خواست در مورد دانشگاه آزاد انجام دهند،پول بیت المال را صرف عیش و نوش خود کنند و هر انتقادی را در نطفه خفه کنند.در این میان رئیس جمهور ساده زیست،مردمی،پاک دست،مقتدرو هوشمند ما سد راه آنان شده است.آنها می ترسند از اینکه کرسی های مجلس نهم و ریاست جمهوری یازدهم راکسانی به دست گیرند که ادامه دهنده راه رئیس جمهور باشند.بنابراین از هر روش غیر اخلاقی برای تخریب رئیس جمهور عزیز و یارانش استفاده می کنند.این مدعیان دروغین انواع سایت ها و روزنامه ها رابرای سخن پراکنی در اختیار دارند.شما نگاهی به تیترهای خبری رسانه های زنجیره ای مثل فارس ،رجانیوز،خبرآنلاین،فرارو ،…بیندازید.ببینید چه ناجوانمردانه به دکتر و یارانش حمله می کنند.ببینید چقدر نگران دخالت رئیس جمهور در انتخابات هستند.زیرا می دانند اگر رئیس جمهور از شخص یا گروهی حمایت کنند،احتمال رای آوری آن فرد یا گروه تا حد زیادی بالا می رود.به نظر من راه مقابله با این مفسدین این است که اولا دولت از کارهای اصلی خود بخصوص در بحث اقتصادی غافل نشود.زیرا کسب موفقیت های بیشتر در دولت بویژه در بخش اقتصادی بیشتر از پیش می تواند این منحرفین را از میدان به در کند.ثانیا شما باید اطلاع رسانی را در خصوص این مدعیان دروغین بیشتر کنیدمثل مقاله های پر محتوایی که امروز شما وآقای بهدادبا تیترهای درس پند آموز وجریان انحرافی در روزنامه ایران چاپ کردید.این که آقای بهداد این گروه را جریان انحرافی لقب داده اند بسیار تاثیرگذار است و باعث می شود این افراد به حاشیه رانده شوند. پیشنهاد می کنم در سفر های استانی دور چهارم برنامه ای را به صوزت کرسی های آزاد اندیشی برای شناساندن این جریان انحرافی به مردم و دانشگاهیان اختصاص دهید.
  با تشکر
  سلامت و پیروز باشید.

 56. صمد گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۱

  جریان انحرافی، فتنه گر، ماسون، .. این لیست طویل از صفات کسانی است که بخواهند به گونه دیگری فکر کنند. متأسفانه به جای پذیرش آرای گوناگون در رشد و تعالی و پیشرفت کشور همواره کسانی را که خواسته اند نظرات و افکار جدیدی را مطرح کنند ، آنقدر تخریب شخصیت کردند که مردم باور کردند او واقعاً منحرف و جاسوس و … است. قضیه جریان انحرافی هم همین است. آن هنگام که به نزدیکان رئیس جمهور و به خود ایشان به طور غیر مستقیم تهمت جادوگری می زنند و آنها را جن گیر و … می خوانند و از تریبون های مختلف برای بیان این حرف های مضحک استفاده می کنند و نماز جمعه و مجلس اهل بیت علیهم السلام را آلوده به دروغ هایشان می کنند هرگز به این نمی اندیشند که این تهمت های شیطانی را پیش از این نیز ابلیس و یارانش به پیامبران و صالحان می زدند چرا که نمی توانستند در برابر منطق بر حق آنها حرفی بزنند. آنها به این نمی اندیشند که پیامبر عظیم الشأن ما فرمود “الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم” . جریان انحرافی باعث افتخار ماست چرا که از تحجر و ظلم و تمامیت خواهی فاصله گرفته و گفتمان پاکی و انسانیت را بنا نهاده است. چرا که نخواسته روح و فکرش را بفروشد به بهای مادیات و قدرت. چرا که به ابدیت باور دارد. جریان انحرافی، انحراف از ظلم و بی عدالتی است و قرار گرفتن در راه مستقیم برای رساندن ایران به قله ها و به گفته دکتر احمدی نژاد برپایی جامعه شاهد و الگو.

 57. جواتی گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۳

  آره تو و مشایی خوبین!! بقیه هم بدن چون از شما تعریف نمی کنن!!

 58. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۱

  سلام
  من به عنوان کسی که در هیچ کدام از انتخابات قبلی به آقای دکتر احمدی نژاد رای ندادم،در حال حاضر با مشاهده ی حجم فراوان کارهای انجام شده در دولت،ایشان را شایسته ترین فرد برای رییس جمهوری می دانم و به زعم خودم تا جائی که بتوانم از حرمت این مرد بزرگ دفاع خواهم کرد.اما در خصوص جریان به اصطلاح انحرافی،استفاده از این عبارت برای نزدیکترین افراد به رئیس جمهور انهم از سوی کسانی که داعیه ی حمایت از ایشان دارند را بزرگترین جفا به دولت خدوم وحتی نظام می دانم.خدا را گواه می گیرم که به هیچ عنوان قصد دفاع از مشائی یا هر کس دیگری را ندارم،اما چند سوال مهم و اساسی وجود دارد که جواب دادن به آنها از سوی جناب آقای جوانفکر و هر خواننده ی دیگری مغرضانه بودن حملات علیه دولت را معلوم می سازد:
  ۱٫این روزها انواع و اقسام عبارات علیه نزدیکان رئیس جمهور مطرح شده است،از رمال و جنگیروساحربگیر تا رانت خوار و فاسد،از طرفی دوست و دشمن براین نکته صحه گذاشتند که ضریب هوشی رئیس جمهور از متوسط بالاتر بوده و به خوبی انحرافات را شناخته و با آن بدون اغماض برخورد می کنند،چگونه است که این همه فساد و انحراف توسط نزدیکترین افراد به ایشان انجام شده و مدیر قوی و صریحی چون ایشان نسبت به آن بی تفاوت است؟؟؟؟؟
  ۲همه ی بزرگواران اصولگرا به این قضیه معترفند که رهبر معظم انقلاب بیشترین حمایتهای مستقیم و غیر مستقیم را از دولتهای نهم و دهم داشته اند،با توجه به اینکه در درایت و آینده نگری معظم له کمترین تردیدی وجود ندارد،چگونه است که محبوب و امید دلهای خسته ی همه ی محرومان ایران را با بنی صدر خبیث مقایسه می کنند؟؟؟؟
  ۳-حضرات مطلعند که امسال سال جهاد اقتصادی است و رویکرد مجلس ودولت باید حول تولید،اشتغال و پیشرفت ایران عزیز معطوف باشد،ایا در این دو هفته با پرداختن افراطی به این مسائل حاشیه ای حتی اگر با نیت خیر بوده باشد،در راستای این اهداف حرکت کرده ایم؟؟آیا اشتغال و ازدواج یک جوان مهمتر است یا راه انداختن جاروجنجال مبتنی بر شایعات ؟؟؟؟
  در پایان به عنوان یک جوان ایرانی برای دولت پاک دکتر احمدی نژاد که در پاکی آن تردیدی ندارم آرزوی موفقیت و پیروزیهای بیشتر می نمایم وامیدوارم همه ی نخبگان سیاسی در راستای منویات رهبری و به دور از ایجاد تنشهای کاذب دولت را در نیل به اهداف بلند یاری رسانند.از شما می خواهم که پیام مرا به رئیس جمهور محترم برسانید که همچنان بی توجه به این مسائل حاشیه ای وبا استمرار صبر انقلابی خویش در راه خدمت به مردم و نظام گام بردارند.
  والسلام من اتبع الهدی

 59. رضا از تربت جام گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۲۹

  با سلام خدمت جناب آقای جوانفکر و همه دوستان خوب و گرامی
  با نگاهی اجمالی به اتفاقات به وجود آمده در خصوص مسائل اخیر و چالش هایی که مافیای پول و قدرت برای دولت خدمتگزار به وجود آورده اند به راحتی میتوان فهمید که قصد این گروه رسانه ای نمودن و بزرگ نمایی و تشویش افکار عمومی مردم و انحراف اذهان مردم از خدمات و تلاشهای دولت به سمتی که مردم از وجود چنین دولتی احساس عدم امنیت خاطر و ثبات نمایند, بر هیچ کس پوشیده نیست که بیش از ۹۵ درصد مناطق محروم و مستضعف کشور اعم از شهر های کوچک و روستاها حامی بدون قید و شرط و بی چون و چرای دولت دکتر هستند چون جدا از بازیهای سیاسی و نامردمیهای روزگار به خدماتی که دولت نهم و دهم انجام داد و با چشم خود دیدند که در این سی و اندی سال بی سابق بوده است می نگرند و شک نکنید که اگر قانون اجازه میداد دکتر احمدی نژاد دوباره کاندید میشد باز هم رای قاطع را از این قثشر جامعه کسب میکرد, تمام ترس و دلهره آقایان از رسانه ای کردن و کشاندن پای تمام ارزشهایی که این قشر از جامعه به آن عشق میورزند و اعلان این که این دولت تمام این ارزشها را زیر پا میگذارد و قبول ندارند مخصوصآ در موضوع شخص مقام عظمای ولایت این است که دوباره فردی از متن این دولت نتواند برای دوره های بعد قد علم نموده و پرچم خدمت و مبارزه با رانت خواری و فساد را به دوش بکشد, و با نامردی تمام انواع و اقسام توهین ها و افتراع ها را به دولت میبندند, اما از این قافلند که مردم آگاه و و هوشیار فارق از تمام این جنجال های رسانه ای سره را از نا سره تشخیص میدهند و بدون شک این دولت را مکتبی ترین مردمی ترین و مطیع ترین دولت به ولایت فقیه میدانند , خطاب من به مافیای قدرت این است که چشمان خمار آلود خود را باز کنید و استقبال پر شور و گسترده مردم از هیئت دولت را در سفر های استانی ببینید. بعد متوجه خواهید شد که شما فقط آب در هاون می کوبید اما حیف که شما به جز مقام و ثروت و جایگاه چیزی نمیبینید و به خاطر آن تمام مقدسات این مردم را قربانی میکنید.
  درود بی پایان خداوند بر دولت مکتبی دکتر احمدی نژاد

 60. سیروس گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۰۰

  ۱٫ استناد افراد باید به چیزی باشه که شان سندیت داشته باشه
  ۲٫ در مورد حرف های مورد مناقشه مشایی، استناد به مدارک موهومی میشه
  ۳٫ در مواردی که نقل قول میشه و بعد انحرافش ثابت میشه حرفای این مشایی رو عوض میکنن بعد تحلیلش میکنن
  ۴٫ بعد از بوجود آوردن انحراف در حرفای مشایی و جریان انحرافی! انگ منحرف رو میزنن
  ۵ . بعضی از این عناصر فکری کشورمون هم که شدن استاد نقل قول و دیگه چیزی به اسم فکر کردن ندارن
  ۶٫ قبلا کردان سیبلشون بود الان مشایی و بقایی، اینا جون سخت هستن هنوز نمردن
  ۷٫ایکاش اینهمه حساسیتی که نسبت به جریان انحرافی دارند ۱درصدش رو نسبت به جریان خودشون داشتند. خیلی سالمند؟!
  ۸٫ آقای مشایی و دکتر احمدی نژاد هم همش فکر میکنن که باید برن تو دفترشون و فقط کار کنن، غافل از این هستند که باید بیشتر با مردم حرف بزنن
  ۹٫ وقتی بخوای جواب آدم بی منطق رو باسکوت بدی پر رو تر میشه و هتاکی پیش میگیره
  ۱۰٫ اولین و آخرین جواب اینه گفتگوی مستقیم!!!

 61. م گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۱۲

  با سلام جریان انحرافی یعنی زاویه گرفتن با مواضع رهبر بزرگوار و متاسفانه این واقعیتی است که در جریان وزیر اطلاعات مشاهده شد پس ایم یک واقعیت است اگر می خواهید مردم را قانع کنید بعد از این چنین رفتاری تکرار نشود

 62. abooata گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۳۳

  خیلی آدم های خطرناکی هستید حتا هزار مرتبه بدتر از هوگو چاوز و فیدل کاسترو و استالین! خدا مردم را از شر شما حفظ کند.

 63. محمد گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۵

  سلام علیکم, عده ای می گویند دولت با اجنه و رمالی اداره می شود و می گویند که احمدی نژاد را جادو کرده اند واقعا که خنده دار است اولا باید به این بزرگواران بگوییم که فردا تاریخ دراین مورد قضاوت خواهد کرد طوری موضع گیری نکنیم که اسلام مورد اهانت بد خواهان قرار بگیرد ثانیا ای افراد ار باب دلسوزی به رئیس جمهوری این سخنان را می فرمایند حالا که وقعا طرفدار حق و عدالت هستید و خودتان هم الحمدا… از سحر و جادو چیز هایی بلد هستید آیا نمی شود به جای زیر سئوال بردن مدیریت دوران احمدی نژاد اقدام به باطل کردن سحر بکنید و این همه جو سازی نکنید و اجنه را فراری بدید؟
  ثالثا رئیس جمهو ری عزیز باید تکلیف مشایی را در دولت مشخص کند و اگر مشایی واقعا مسئله ای خاصی را دنبال نمی کند و هدفی جز خدمت ندارد با مشاهده این مسائل خودش راضی به کناره گیری کند تا احمدی نژاد عزیز بهتر بتواند جواب یاوه گویان را بدهد چوت به نظر میرسد با بودن مشایی در کنار احمدی نژاد حرفهای درست ایشان از نظر روانی اثری نخواهد داشت .

 64. سید گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۲

  سلام
  میشه بفرمائید چرا دکتر احمدی نژاد گزارش جامعی از لیست سایتهای ووبلاگهای حامی دولت که فیلتر شده اند وهمچنین لیستی از کسانی که به بهانه های واهی به زندان افتاده اند (درواقع حمایت ازدولت) به رهبری عزیز انقلاب نمی دهند؟

 65. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۹

  با سلام دوباره
  لطفا نظر من رو منتشر نکنید. چون در این صورت هرکسی می تواند به نام شما ایمیل بسازد و با من تماس بگیرد و اطلاعات را بگیرد. فقط اگر این حقیر را لایق دانستید تماس حاصل فرمایید.
  با تشکر و احترام دوباره
  مهدی

 66. مرتضی گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۷

  مردم از پایین ترین سطح جامعه تا بالاترین سطح آن به محمود رای داده اند که بسیجی و حزب اللهی نیز بخشی از این مردم هستند نه همه مردم.اگر در انتخابات قبل مردم همچون سیل حضور داشتند در انتخابات آینده این سیل همراه با گردبادی عظیم و رانشی عمیق خواهد بود.

 67. مرتضی گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۴

  در انتخابات آینده نفوذ محمود محک زده خواهد شد.و کسانی که به مدت ۸ سال دچار سو تفاهم شده بودند خواهند فهمید که توده مردم به محمود رای داده اند.

 68. مخالف کیهان گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۷

  بنده برای موارد زیر نگرانم :
  ۱-برای سیستم اطلاعاتی که با وجود سابقه دستگیری ریگی توان ارائه مدرک برای کسیکه مدام در مقابل چشمشان است ندارند
  ۲- برای وزیری که در حالی که این هجمه سنگین بر علیه یکنفر هست تصمیم و توان برای اثبات یا کنار زدن موضوع را ندارد
  ۳- برای رئیس جمهوری که وزیر به این پرمدعایی دارد و تحملش میکند
  ۴- برای مراکز تبلیغی که انقلاب پر شکوه اسلامی ایران را اینقدر بی اساس و بی پایه فرض میکنند که یکنفر یا چند نفر دونباله روی بی ارزشش در پوشش جنگیری و …و دیگر مزخرفات میتواند این انقلاب را با چالش روبرو کنند
  ۵- برای بلندگوهای بی مسئولیت خودخواهی مثل کیهان که با وجود سابقه طولانی و پشتوانه مردمی ( بخوانید همان چند تماس گیرتده رفقای خودشان ) کماکان با سکوت و آرامش عامه مردم باز هم تاکید میکنم عامه مردم مواجهند
  ۶- برای رهبری که غم بی بصیرتی خواص پرمدعای بی هنر و هرزه گو و حراف روز به روز پیرترش میکند
  ۷- برای خواصی که خودشان در فتنه ۸۸ سکوت دیگران رابه درستی بی بصیرتی میدانستند و حال چرا خود سکوت کرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۸- برای سیستم قضایی مملکتی که ام ا لقرای کشورهای اسلامی است و پیش تاز تبلیغ مهدویت ،و با این وجود بدون مبارزه خاصی برای جلوگیری از سی دی های مستهجن و مخرب برای جوانان ، سی دی ظهور نزدیک است برایش میشود انحرافی و تمامی مراکز قضایی برایش به میدان می آیند
  ۹- برای آقای جوانفکر که وقت پر ارزش خود را صرف روزنامه مزخرفی مثل کیهان میکند
  ۱۰ برای امثال من ( جوانی حزب الهی و هیئتی و سینه چاک رهبری مظلوم و دوستدار رئیسجمهور عزیز و طرفدار انقلاب و امام و روحانیت اصیل و نه درباری و مخالف همیشگی شلوغ بازیهای جماعت جوگیر حزب الهی ) که در دورانی زندگی میکنم که با داشتن رهبری به این عادلی و رئیس جمهوری به این زحمتکشی و مومنی در بعضی مواقع به مرز تردید در افکار خودم بیفتم ((( خدا لعنت کند باعث و بانی این تبلیغات علی کش را ……که علی در محراب شهادت فرقش شکافته شود و بگویند علی مگر نماز هم میخواند ))))
  البته میدانید که این سخن از زبان کسانی خارج شد که مردم به آنها و سخنانشان اعتماد میکردند نه کفار و ملحدین منحرفین و جنگیرها و … که مردم حرفشان را قبول نداشند …. تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل…

 69. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۵

  سلام
  جناب جوانفکر بنده تهدید نکردم! بلکه این یک واقعیت است که کسانی که بخواهند روبروی جان و نفس ما حزب الله قد علم کند با او برخورد می کنیم هر که می خواهد باشد حتی کسی که برایش رأی انداخته و تبلیغ کرده ایم…
  ضمناً ما حرف چه کسانی را باور کنیم: آیات عظام مراجع و آیت الله مصباح و مرتضی تهرانی،علم الهدی و.. حجج اسلام پناهیان، قرائتی، طائب و.. و دیگر مسئولین و بزرگان دیگر رای یا حرف شما و مشایی را. دیده و شنیده را باور کنیم یا نوشته را؟!
  جواب بده جوانفکر خوشفکر…

 70. ماکان گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۸

  بهرحال آقای جوانفکر، کارنامه ی عملی یک فرد، نشون میده که چه کسی منحرف است.. با خطبه خواندن و مقاله نوشتن که نمیتوانید ادعا کنید.. اگه شما میفرمایید همه چی درست است، این باید در رفتار شما متجلی باشد.. با شعار چیزی درست نمیشه.  

 71. اشکان گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۳۱

  سلام جناب جوانفکر؛
  ظرف ۲۴ ساعت گذشته بیش از دو سایت حامی آقای مهندس مشایی را فیلتر کردند در حالی که یکی از این سایتها یعنی http://www.rahimmashaei.com/ چیزی جز صحبت های ایشان رو نمینوشت.این چه بساطیه مدعیان ولایت مداری پیاده کردند که علاوه بر توهین صداها را هم نمیشنوند؟ولایتمدار واقعی هرگز توهین نمیکند،تهمت نمیزند و از شنیدن صدای مخالف نه معاند نمیهراسد.
  فردا وبلاگ من رو هم زدند فیلتر کردند چه کنیم؟
  موفق باشید.

 72. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۳

  علی آقا
  با سلام
  هیچکس را نمی توان مجبور به باور کردن چیزی کرد. خداوند به انسان اختیار داده است و در مقابل از او مسوولیت می خواهد. شما باید تفکر و تعقل کنید و سپس دست به انتخاب بزنید.سخن حق را به راحتی می توان از ناحق تشخیص داد. موضوع پیچیده ای نیست. برخی بزرگانی دین و دنیای ما همصدایی عجیبی را از خود در ضدیت با مشایی و رپیس جمهور نشان می دهند. شاید در حال حرکت به سمت تکرار حوادث تاریخ هستیم. شما می توانید سخن همان کسانی که اسم آورده اید باور کنید. به هر حال بهشت را به بهانه هم می دهند. خداوند ارحم الراحمین است و به دنبال بهانه ای می گردد تا بندگانش را به بهشت بفرستد. بهانه اکثریت بهتر از بهانه اقلیت است.
  موفق باشید

 73. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۹

  مخالف محترم کیهان
  با سلام
  بنده برای هیچکدم از ده موردی که برشمرده اید نگران نیستم. زندگی زیباست و بخشی از زیبایی زندگی نیز به زنده بودن و حرکت و کنش و واکنشهای من و شما برمی گردد. ما انسانیم و نسبت به
  مساپل پیرامونی خود حساسیت نشان می دهیم. مبارزه با خطاها و بدی ها و مشکلات یک اصل همیشگی است و رها کردن این مبارزه یعنی مردن پیش از آنکه مرگ به سراغ انسان بیاید.
  عزیز و سربلند باشید

 74. علی وزیری گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۳۹

  یک سوال مهم
  مگر ولایتمداری تبعیت از رهبر نیست ؟
  چرا مخالفان دولت و مدعیان ولایتمداری پشتیبان فقهی کلام خود را آیت الله مصباح یزدی معرفی می کنند ؟
  مگر آیت الله مصباح یزدی ولی فقیه ماست ؟

 75. محمدعلی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۲۴

  واقعا باید تاسف خورد که فائزه هاشمی با اون همه جرم عیان آزاد باشه و همسر دکتر فاطمی به خاطر تحقیق از طلاهایی که دستش بوده توی بازداشت باشه
  مثل اینکه قوه قضاییه تصمیم گرفته که هرکی با دکتره و از اون تعریف کرده به هر بهانه ای به بازداشت بفرسته خدا به داد ما برسه که اگر سراغ ما بیان باید یک توبه نامه مثل حسین قدیانی بنویسیم و از همه عالم و آدم عذرخواهی و لعن و نفرین به جریان به اصطلاح آقایون ,انحرافی کنیم

 76. دسا گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۸

  سلام به همه کسانی که دراین مورد خاص نظرات ارزشمندی داده اند اما هم وطنان عزیز به عرض می رسانم که آقای جوانفکر همه را بازی داده است و از متن قضایا خبر دارند اما ما را با حاشیه سرگرم می کند.من به غیرت و تعمق عمیق ایرانیها ایمان دارم . مگر می شود این همه با عواطف و احساسات مردم بازی کرد .واین همه کذب را در قالب دلنوشته و رنجنامه و….به خورد مردم داد.شاید این نظرم تایید نشود ولی می ارزد که آقای کهنه فکر هم بخوانند تا شاید جرقه بیداری در وجدانشان بجهد و ازاین همه بازی با الفاظ دست بردارند.انشاالله

 77. حمید گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۴

  با عرض سلام
  این دست اندازی ها همیشه بوده و خواهد بود،بنده به نوبه خود از شما خواستارم عهدتان را با خدا ببندید و با اخلاص و ورع به تلاشتان ادامه دهید، چرا که خدا با ماست…

 78. فریدون گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۳

  سلام
  متاسفانه درایران هرکه قدرت داشته باشد بعضی ها دنبال اومی روند تمونه اش همین آقای جوانفکر عزیز تامی توانست مجیز گوی خاتمی بود بعد شد اصولگرا الان هم که یار غار رئیس جمهور فعلی ما
  آقای مشایی است ( احمدی نژاد در دور دوم به نفع مشایی کناررفته است )…. عجب دنیایی است ما به احمدی نژاد رای دادیم ولی مشایی وجوانفکروبقایی همه کاره شدند ………….

 79. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۳

  با سلام،
  اگر دقت کرده باشید آقای جوانفکر هرجا از مشایی نام برده بلافاصله اسم رئیس جمهور عزیز آقای احمدی نژاد رو نیز آورده.
  چه کسی گفته که احمدی نژاد و مشایی یکی هستند. خواهشاً مشایی رو به آقای احمدی نژاد نچسبونید. هرچند که خود احمدی نژاد نیز سعی داره مشایی رو به خودش بچسبونه که این از سادگی رئیس جمهور عزیزمونه. ولی آقای جوانفکر و دارو دسته ی مشایی، با هدف سعی دارند که اسم این دو در کنار هم بیایید.
  در ضمن آقای جوانفکر به علامه مصباح یزدی خرده می گیرند که مگر افکار مشایی چه ایرادی داره؟

 80. عوام گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۱

  از تمام دیده ها و شنیده ها نتیجه میگریم : جریان انحرافی نام عملیات جنگ روانی علیه دولت توسط دزدان بیت المال وویژه خواران مالی و زورگویان فکری و فرهنگی است . حالا که نتوانستند از طریق جنبش سبز به دولت خدمتگذار ضربه بزنند و انتقام بگیرند اینبار از طریق تحریک نیرو های حزب اللهی وارد شدند .اما این فریبکارها باید بدانند مکرو مکرالله والله خیر الماکرین. پاینده باد دکتر محمود احمدی نژاد و یاران و فادارش

 81. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۱۰

  بسم الله الرحمن الرحیم
  بنده در هر دو انتخابات گذشته به دکتر احمدی نژاد رأی دادم، دلیل این کار نیز نزدیکی بیشتر اندیشه های وی با اسلام عزیز بود. اما پس از گذشت این چند سال سوالات مهمی پیدا شده است که امیدوارم شما آقای جوانفکر که از نزدیکان ایشان و آقای مشائی هستید جواب روشنی داشته باشید.
  سوال مورد نظر با کنار گذاشتن دو مقدمه روشن به دست می اید، به این نحو:
  ۱) بدون شک آقای احمدی نژاد شخصی زرنگ بوده از بهره هوشی بالایی برخوردار است، یعنی به راحتی فریب نمیخورد.
  ۲) آقای مشائی در چند سال اخیر اظهارات و رفتارهایی داشته است که در بطلان و غلط بودن آنها هیچ شکی نیست (ادعاهایی مثل مکتب ایرانی، ادعای دوستی با ملت اسرائیل، اعطای بدون وجه بیت المال به اشخاص و . . . ) به نحوی که بسیاری از عالمان دینی که خود طرفدار دکتر احمدی نژاد بوده اند به اظهارات آقای مشائی اعتراض کردند.
  حال سؤال این است با توجه به این دو مقدمه روشن، چرا آقای احمدی نژاد هم چنان با اصرار فراوان از آقای مشائی دفاع کرده، وی را شفاف، در اوج و اسلام شناس میخواند.
  به نظر میرسد دو احتمال بیشتر وجود ندارد:
  الف) خود آقای احمدی نژاد نیز مثل مشائی فکر میکند که نتیجه این احتمال با توجه به اشکالات اسلام شناسان واقعی بر آقای مشائی این است که «برخی افکار آقای احمدی نژاد نیز مثل آقای مشائی غیر اسلامی است.»
  ب) اقای احمدی نژاد تفکرات مشائی را قبول ندارد، از این رو، حمایت وی از مشائی، ناخواسته و غیراختیاری است. نتیجه این احتمال همان احتمال نود درصد آیت الله مصباح است که آقای احمدی نژاد مسحور آقای مشائی شده است.
  از آقای جوانفکر که ید طولایی در دفاع از آقای مشائی دارم، تقاضا دارم به روشنی و بدون تعارف به این نوشته پاسخ دهند. اگر احتمال سومی وجود دارد، بفرمایند و گرنه بگویند کدامیک از دو احتمال اول و دوم را ترجیح میدهند؟
  یا علی

 82. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۱

  با سلام.
  جناب جوانفکر شما که وجود جریان انحرافی را منکر می شدید دیگر برای چه از سخنگویی آن امتناع کرده اید؟!
  ضمناً یک نکته دیگر اینکه هیچکدام از این بزرگان با خود شخص احمدی نژاد مخالفت نمی کنند و همه می گویند ایشان مسحور آقای مشایی است! ضمناً دیگر اینکه بسیار بسیار تشکر که سؤالات کاربران را پاسخگو هستید هرچند جوابهایتان کامل نیست برایمان ولی کلاً بسیار جای تشکر دارد که کمتر از ۲۴ ساعت جواب کامنت ها را می دهید حالا هر دلیلی می خواهد داشته باشد. از این هم ممنونم که کامنت اشتباه مرا حذف کردید و صحیح آن را قرار دادید..
  راستی جواب سؤال یادتون نره!!

 83. لجمن گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۲

  امام خامنه ای :
  من به حول و قوه ی الهی نخواهم گذاشت تا من زنده هستم تا من مسئول هستم اجازه نخواهم داد این حرکت عظیم ملت به سوی آرمان ها ذره ای منحرف شود .
  یادتان هست که آقا چه روزی این جمله را فرمودند . کمی بیندیشید تا جریان انحرافی را بشناسید .

 84. ali گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۵

  آقای حوانفکرحریف شریعتمداری نمیشی.تا دیر نشده شکایتتو پس بگیر.ضایع میشیا!

 85. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۱۷

  با سلام مجدد خدمت جناب عالی و خوانندگان محترم وبلاگتان،

  در برخی از کامنتها دوستان اشاره کردند که “چرا آقای احمدی نژاد، جهت آرام کردن اوضاع، مصلحتی هم که شده از آقای رحیم مشایی کناره گیری نمی کنند؟”

  از دیدگاه بنده این کار چند اشکال خیلی بزرگ دارد.

  اولا در صورتی که آقای رحیم مشایی تخلف و اشتباهی مرتکب نشدند،این کار دور از عدالت است. و دولتی که عدالت را محور عملکرد و احیاء آن در جامعه را آرمان خود قرار داده، نباید با تأثیر پذیری از هیاهو و قیل و قال محیط اطراف، خود مرتکب انحراف از محور عدالت شود. بنده اطمینان دارم که اگر آقای مشایی کوچکترین تخلفی مرتکب دشده بودند، و اقتدارگرایان کوچکترین مدرکی از تخلف ایشان داشتند، تا کنون بارها به دادگاه ها کشیده شده بود. از مرحوم علی کردان یک تخلف کوچک پیدا کردند، تمام صلاحیتها و سوابق خدمتی وی را نادیده گرفتند و دیدیم که در رسانه ها، مجلس و مراجع قانونی با او چه کردند. انگار نه انگار جامعه یک جامعۀ اسلامی است. درست مثل سیاست بازان غربی عمل کردند. به گفتۀ خود آنها الگویشان هم آمریکا بود، چرا که می گفتند ببینید بیل کلینتون رئیس جمهور آمریکا یک تخلف کرد، با او چه کردند. البته مسؤلان در صورت ارتکاب به هر گونه تخلفی، متناسب با تخلف مرتکب شده، باید در برابر قانون جوابگو باشند. حالا در مورد آقای مشایی که مسئله خیلی روش است.

  ثانیا، بنده به “سوپرمن” بودن رئیس جهور محترم، اعتقاد ندارم. دولت ایشان اگر لایق و کارآمد است به این دلیل است، خود ایشان و افرادی که با وی همکاری می کنند، گروه لایق و کارآمدی را تشکیل می دهند. اگر بی دلیل، در هماهنگی گروه اختلال ایجاد کنیم و اعضای آن را یکی یکی کنار بزنیم، چه بسا به کل گروه ضربه می زنیم. دوستان فوتبال دوست، دیدید که در جام جهانی پیش، در تیم ملی فرانسه، نبودن چند بازیکن مثل زین الدین زیدان و عدم هماهنگی تیم با مربی چه افتضاحی به بار آورد. حالا اگر بگذاریم برخی از رقبای ناجوانمرد دولت بگویند، “با خود احمدی نژاد مشکلی نداریم ولی مشایی منحرف است، رحیمی فساد اقتصادی دارد، جوانفکر کودتاچی و سر سپرده و محصولی دزد هستند، اگر به جای اینها احمدی نژاد از دوستان ما همکار اختیار کند از او پشتیبانی می کنیم …” دیگر از احمدی نژاد چیزی نمی ماند. می شود بازیچۀ گروهی که برای مدیریت دولت مشروعیت مردمی و قانونی ندارند. خوشبختانه تا کنون، رئیس جمهور محترم جوانمردانه از از جایگاه خود دفاع کرده است. این انتظاری است که مردم از ایشان دارند. مردم در درجۀ اول به برنامۀ ایشان رأی دادند. و با رأی گسترده ای که به ایشان دادند، وی را مکلف کردند که حرمت این وکالت را پاس بدارد، تحت هیچ عنوان تسلیم فشار زیاده خواهان نشود و از بهترین ظرفیتها جهت اجرای برنامۀ خود استفاده کند. و البته در این شش سال ملت ایران نشان داده که مقتدرانه پشتیبان دولت است.

  ثالثا، دلیلی وجود ندارد که با کناره گیری آقای رحیم مشایی، فشار اقتدار گرایان به دولت کاهش یابد. آقای مشایی یک بهانه است، برای دشمنی با دولت دهم. اگر گروهی با نظرات آقای مشایی موافق نبودند، می توانستند نظرات او را نقد کنند، ولی متهم کردن وی و فشار آوردن بر دولت برای برکناری او یک داستان دیگر است. مثلا اگر از بنده خطایی سربزند یا اشکالی در بنده باشد، متناسب با آن، دوست من یا حتی یک فرد بی طرف یک جور عکس العمل نشان میدهد، و فردی که با بنده دشمنی داشته باشد جور دیگر برای ضربه زدن از آن سوء استفاده می کند. اینگونه، نیت های پس پرده در عمل مشخص می شوند. آقای مشایی خطایی مرتکب نشده بود که سزاوار این حملات ناجوانمردانه باشد. دشمنان ملت و دولت، خوشبختانۀ چون تخلف و دلیل محکمه پسندی در ایشان پیدا نکردند به اتهام انحراف و جن و پری متوصل شدند. با این کار نقاب تزویر از چهره هایشان برداشته شد و دستشان برای گروهی از مردم که در نیت سوء آنها تردید داشتند برای همیشه باز شد.

  سلامت و پیروز باشید.

 86. سعید گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۵

  سلام آقای جوانفکر

  با وجود سخنان متین و آرامش بخش دکتر احمدی نژاد، ظاهرا” آقایان قصد ندارند دست از تخریب و سنگ اندازی بردارند و هر روز عزم خود را برای آسیب رساندن به دولت خدمتگزار، جزمتر می‌کنند. به نظر این حقیر در این شرایط صبر و سکوت تنها باعث تشجیع این بد اخلاقان خواهد شد. دکتر احمدی نژاد در مناقشات گذشته داخلی و خارجی همواره ثابت کرده است که حاضر نیست نقش انفعالی و تدافعی را بازی کند و زورگویان را گستاختر کند. امید دارم که این بار نیز ایشان با اتکا به اعتماد چندین میلیونی ملت ایران، پاسخی درخور به این ناجوانمردی های عده ای قلیل و زیاده طلب بدهند و با شفاف سازی از ریشه های این هجمه کثیف، بار دیگر دلهای دوستدارانشان را شاد و امیدوار کنند.

 87. حاج حمید (آهنربای کربلای ۵) گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۱

  به عقیده من دکتر کاری کرده کارستان. دست هاشان از منابع و بیت المال قطع شده و حالا که اقبال عمومی جامعه نسبت به یار ایشان را میبینند درصدد برآمدند تا قدرت از دستان با برکت اینها خارج شود. اطمینان دارم که جناب مشایی در صورتیکه به آرای عمومی گذاشته شوند از بسیاری از همین آقایان که بعضا صاحبان امتیازات انحصاری و معدن و غیره هستند مقبولتر خواهند بود. چه بسا که از همه آنها.
  این افراد سودجو به اسم اصولگرایی در بدنه نظام رخنه کردند. این افراد حتی در تبلیغات خود ،حضرت آقا را بدون اینکه رضایت داشته باشند تا حدی در مقابل دکتر عزیز قرار دادند. البته علیرغم تلاش های وسیع و امکانات شدیدی که در اختیار دارند این حد بسیار کم بود بحمدالله موفق نشدند کارخود را پیش ببرند. البته حزب الله اصیل در مقابل همه دنیای آنها خواهد ایستاد و این موانع را حل میکند و دکتر را که عزت بخش مسلمین جهان است دوباره قوی و مقتدر در مقابلشان قرار می دهد بعون الله و قوته.

 88. علینقی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۹

  من نمی دانم این رئیس جمهور عزیز و محبوب دل رهبری چه هیزم تری به این آقایان که هوچیگری راه انداخته اند فروخته است که این قدر مظلومانه مورد حمله قرار می گیرد. حرف خصوصاً با افرادی است که ایشان را رمال و جن گیر معرفی می کنند. مقام معظم رهبری این قضیه را دو سال پیش علناً رد کردند. پس چرا یک عده در مقابل حرفهای مقام معظم وایستاده اند. اینها که ادعا می کنند، کسی که در مقابل حرف مقام معظم کوتاهی کند تاب نمی آورند، پس چرا خودشان در برابر این فرمایش صریح حضرت آقا وایستاده اند؟. اقا که دو سال پیش این قضیه را کاملاً رد کرد. خوب حالا دیگر چه می گویید. حضرت مصباح قبلاً فرموده اند که اطاعت از رئیس جمهور اواسطه اینکه والی فقیه حکمش را تنفیذ نموده )اطاعت از خداست، پس حالا چرا یک عده در مقابل او ایستاده اند که هیچ او را رمال و جن گیر می دانند. ما که نگفتیم آقای مصباح این مطهری زمان (بقول مقام معظم رهبری) این را گفتند که اطاعات از رئیس جمهور (احمدی نژاد) اطاعت از خداست. پس ای کسانی که دم از ولایت می زیند چرا در مقابل او می ایستید؟. آیا شما از روز قیامت نمی ترسید. خوب رئیس جمهوری که اینقدر عزیز رهبر و آیت الله مصباح و بسیاری دیگر از آقایان همانند آیت الله جنتی و … هستند نمی داند که اطرافیانش چطور آدمهایی هستند ولی شما می دانید ؟ این چه حرفی است آقایان شما دارید می زنید. شما شعبده بازی در می آورید. رئیس جمهوری عزیز دل رهبری که شب و روزش در خدمت ولایت فقیه و روحانیت است نباید اینگونه مورد بی مهری قرار گیرد. این داستان رمالی و جن گیری را دو سال پیش آقای موسوی گفت حالا شما تازه دو سال بعد از ایشان بیدار شده اید؟. نکند شما الان دوست دارید ایشان بیایند رئیس جمهور بشوند؟ اگر حرف دلتان این است خوب این را آشکار بگویید. خواهش می کنم این کامنت بنده را بدون سانسور بگذارید. متشکرم

 89. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۳

  علی آقا
  با سلام
  بنده سخنگوی هیچ جریانی نیستم اما شخصا معتقدم که جریان انحرافی واقعیت خارجی ندارد و فقط یک داستان سرایی سیاسی است که ریشه اش به دو انتخابات آینده برمی گردد. بهتر است این دوستان به جای خلق یک غول بی شاخ و دم و وحشتناک و ایجاد ترس بی دلیل در دل و جان مردم ، حرف اصلی شان را بزنند و بگویند که از نتیجه انتخابات آینده نگرانند. البته در نظر داشته باشید که نتیجه انتخابات قطعا متضمن منافع نظام اسلامی ، تحکیم و اعتزاز هرچه بیشتر جایگاه رهبری عظیم القدر و سربلندی ملت عزیز ایران است.
  موفق باشید

 90. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۵

  آقا مهدی
  با سلام
  احمدی نژاد سحر نشده است. او نگفته است که مشایی در اوج است یا او یک اسلام شناس است. دفاع آقای احمدی نژاد از مشایی بیش از هر چیز متوجه این معناست که او مظلوم واقع شده است. مشایی یک آدم معمولی است. او با قران کریم بسیار مانوس است. با صوت دلنشینی قران می خواند. اهل فکر کردن و تامل و تدبر است . یعنی همان چیزی که اسلام یک ساعت آن را برابر با هفتاد سال عبادت دانسته است. او اهل ذکر هم هست. منسوب کردن مشایی به جریان انحرافی و رمال و سحر و جادو … ظلم در حق یک انسان مومن است . الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم.
  موفق باشید

 91. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۴

  آقا فریدون
  با سلام
  بنده هیچوقت مجیز گوی خاتمی نبوده ام و البته از ظلم به ناحق علیه هرکسی که باشد حتی علیه خاتمی یا موسوی ناراحت می شوم. آقایان موسوی و خاتمی اشتباهات استراتژیک زیادی را مرتکب شدند و به طور طبیعی و بدیهی از گردونه نظام خارج شدند اما معتقدم هرکس را باید به اندازه حکمی که اسلام در باره او صادر می کند، مجازات کرد. به همین خاطر است که هر وقت صحنه هجوم شبانه نیروی انتظامی به خانه های اوباش را به یاد می آورم که آنها را بدون محاکمه تحقیر و لجن مال کردند و آفتابه به گردنشان انداختند، خونم به جوش می آید. دلم به حال اوباش نمی سوزد بلکه برای اسلام عزیز و ارزشها نگرانم. اوباش دستگیر شده شاید شایسته بدتر از اینها هم باشند اما یادمان باشد که ما آمده ایم عدالت را اجرا کنیم. بی عدالتی در باره دشمنان خدا هم جایز نیست. شما بر چه اساسی به خودتان حق می دهید که بنده را مجیز گوی خاتمی توصیف کنید؟ ادامه همین تفکر و قضاوتهای بی منطق است که به ظلم و بی عدالتی منجر می شود و البته نتیجه همین قضاوتهای ناحق است که نتیجه می گیرد مشایی و جوانفکر در دولت احمدی نژاد همه کاره اند! لطفا کمی آهسته تر.
  موفق باشید

 92. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۱۲

  جوانفکر عزیز
  فقط یک نفر بود که الحق معه وهو مع الحق و آن امیر المومنین علی بود والبته ائمه معصومین نه کس دیگری ، احمدی نژاد که جای خود دارد

 93. شهاب گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۱

  سلام و عرض ادب و احترام
  ای کاش آقای احمدی نژاد از روز اول بر جماعت مداح و روضه خوان تکیه نمیکردند. ای کاش در زمانی که شهردار بودند این پول ها را خرج حاج فلان و حاج بیسار نمیکردند. من طرفدار آقای موسوی هستم و به آقای احمدی نژاد رای ندادم اما به عنوان یک ایرانی واقعا شرم کردم که آقای سعید حدادیان آن حرف های رکیک و سخیف را در مورد آقای احمدی نژاد زدند. انتقادات بسیاری نسبت به سیستم مدیریتی آقای احمدی نژاد دارم ولی ایشان به هر حال رئیس جمهور یک مملکت هستند و باید احترام ایشان را نگاه داشت. بسیاری از دوستان بنده خیلی خوشحال شدند که در این مدت به آقای احمدی نژاد این همه توهین شد اما شخصا بسیار غمگین شدم. کسی حق ندارد به کسی توهین کند. واقعا بی اخلاقی شده است سکه رایج در کشور ما و این غم انگیز است. در مورد آقای مشایی هم باید عرض کنم که از صمیم قلب دوست دارم کاندید ریاست جمهوری شوند چون انسان روشنفکری هستند. آقای احمدی نژاد در مقابل تند روی های عده ای نادان ایستادگی کردند و همین دلیل دشمنی آنها با ایشان شده است. اینها میخواهند مملکت را عین افکار خودشان شکل دهند. موفق و پیروز باشید.

 94. کریم عباسی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۱

  بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر احمدی نژاد، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
  با سلام و تحیت
  انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شما است.
  لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد.
  سیدعلی خامنه‌ای
  ۲۷/۴/۸۸

  جناب آقای جوانفکر
  اولا لطف کن و مطالب مرا سانسور نکن ؛ سانسور شما در واقعیت تاثیری ندارد
  ثانیا ؛ یک بار دیگر فرمایشات مقام معظم رهبری را که در بالا آورده ام بخوانید و تدبر کنید
  ببینید … آقا نه فحشی داده است نه اهانتی به مشائی کرده است …. نه ایشان را بی صلاحیت دانسته است
  اما نکته ظریفی را نوشته که ای کاش ؛ احمدی نژاد ؛ (نه از باب اینکه فرمایشات رهبری است )، بلکه به عنوان یک فرد نصیحت کننده ؛ این را می خواند و می دید که چقدر جالب و دلسوزانه است
  آقا فرموده اند :
  ۱ – انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت{می باشد}
  ۲ – و موجب اختلاف {می شود}
  ۳ – و { موجب}سرخوردگی میان علاقمندان به شما است
  ببین داداش :
  همه پیش بینی های آقا درست در آمد
  احمدی نژاد خدمتگزار ، بسیار زحمتکش ، (که انصافا برخی خدماتش غیر قابل چشم پوشی و در تاریخ کشور کم نظیر است )
  از دوسال پیش تاکنون ، دوستان خودش را یکی ، یکی … نه …دسته دسته از دست داد
  احمدی نژاد ، این نامه رهبری را که با جمله { لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد } دارای حکم حکومتی بود … ( شما آزادید که بگوئید این حکم نیست اما هر بچه ای هم که الفبای سیاست را خوانده باشد می فهمد که این حکم حکومتی است ) کان لم یکن تلقی کرد و یک هفته کشور را بهم ریخت ( خواهش می کنم نفرمائید که چه کس آن را منتشر کرد … مسئله انتشار … فرعی است … مهم این است که آقا این نامه را محرمانه برای حاج محمود فرستاد و حاج محمود … عمل نکرد .. به همین سادگی )
  دیدید که به خاطر همین آقای مشائی با بهترین وزرای کابینه اش چه کرد
  رفتاری که بسیار دور از حداقل تدبیر بود
  آخر وزرائی مانند صفار هرندی و محسنی و …که تا دوهفته دیگر کارشان تمام می شد را با آن افتضاح ؛ اخراج کردن ، با کدام منطق و خرد … سازگار است
  برادر
  از اینجا شروع شد …
  و پیش بینی های رهبری ؛ درست درآمد
  و احمدی نژاد ؛ حامیان سرسخت خود را از دست داد … هیئت های دینی ؛ جامعه مدرسین ؛ طلبه های قم ؛ دانشجویان حزب اللهی … شخصیتهای برجسته و … به سرعت از احمدی نژآد جدا شدند به طوریکه … همین هیئت هائی که احمدی نژآد در آنها تبلیغاتش را شروع کرد (صادقانه بود یا ریاکارانه … خدا می داند) همه به او بد و بیراه گفتند و او را طرد کردند به طوریکه نمی تواند در هیچ هیئتی برود … اینطور نیست ؟ !
  شما بازهم بگوئید … همه این ها نمی فهمند …
  اشکال ندارد … همین نفهم ها بودند که از احمدی نژاد حمایت کردند … حالا ؟
  و این روش …
  همان است که امام علی (ع) فرمودند :
  أعجز الناس من عجز عن اکتساب الإخوان و أعجز منه من ضیع من ظفر به منهم .
  ناتوان ترین مردم کسی است که در دوست یابی ناتوان است ، و از او ناتوان تر آن کسی است که دوستان خود را از دست بدهد .
  اما احمدی نژاد .. آدم بسیار توانمندی !! بود … او به سرعت بسیاری را دوست خود کرد
  اما همان طور هم ؛ به سرعت همه را زخمی کرد و احترام هیچ بزرگ و کوچکی را نگه نداشت
  نه برادر … ادامه همکاری آقای مشائی دقیقا همان سه تبعات ذکر شده را دارد
  می خواهید بپذیرید … و به نصیحت رهبری (بی خیال که حکم حکومتی هست یا نه) گوش بدهید
  می خواهید همچنان ادامه دهید و آقای احمدی نژاد هر روز با حواشی ، خود را از چشم هوادارانش بیندازد و شما هم که بهتر از من می دانید جو کشور چه گونه است ، صادقانه به احمدی نژاد گزارش نکنید که چگونه در بین هوادارانش مسئله دار شده است
  خود دانید
  البته شما هم به خوبی می دانید که هیچ کس جرات ندارد در باره مشائی ؛ حتی از روی دلسوزی به آقای احمدی نژاد ؛ کلمه ای بگوید
  مشائی ؛ خط قرمز احمدی نژاد است و اگر کسی نسبت به او کمترین مسئله ای پیدا کند با حاج محمود طرف است
  و یک ساعت بعد عزل می شود !!
  راستی ؛ شما خودت می دانی تا چند ساعت دیگر احمدی نژاد شما را نگه می دارد
  نگو برای من مهم نیست …
  برادر برای مدیریت ، مهم ترین نکته این است که ثبات باشد
  احمدی نژاد ، در این دوسال اخیر ؛ همه مدیریت را به خاطر یک شخص ، و فقط یک شخص ، بر هم ریخته است و اصلا آدم نمی داند فلان وزیر تا چند ساعت دیگر بر سرکار است

  ….

  دوست گرامی
  من در هر دو انتخابات گذشته به احمدی نژاد رای دادم
  در جریان فتنه هم ، صد در صد از احمدی نژاد و دولت حمایت کردم
  امروزهم پشیمان نیستم
  حتی اگر احمدی نژاد رفتنارش را نوع دیگری ادامه دهد و همچنان به اشتباهاتش ادامه دهد
  من … به مانند بسیاری دیگر از دوستانش ، رهبری را رها نخواهیم کرد و احمدی نژاد را نخواهیم پذیرفت …
  و این شعر را هم تقدیم می کنم به جنابعالی … تا به عرض آقای احمدی نژاد برسانید

  قصیدهٔ شمارهٔ ۴۷

  ناصرخسرو
  ناصرخسرو » دیوان اشعار » قصاید
  http://ganjoor.net/naserkhosro/divann/ghaside-naser/sh47/

  نشنیده‌ای که زیر چناری کدو بنی
  بر رست و بردوید برو بر به روز بیست؟

  پرسید از آن چنار که «تو چند ساله‌ای؟»
  گفتا «دویست باشد و اکنون زیادتی است»

  خندید ازو کدو که «من از تو به بیست روز
  بر تر شدم بگو تو که این کاهلی ز چیست»

  او را چنار گفت که «امروز ای کدو
  با تو مرا هنوز نه هنگام داوری است

  فردا که بر من و تو وزد باد مهرگان
  آنگه شود پدید که از ما دو مرد کیست»

 95. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۱

  ما خود را مطیع ولایت فقیه می دانیم نه ولایت فقها…ولایت یک فقیه اونهم حضرت آیت الله العظمی خامنه ای..

 96. شریک گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۰۳:۰۸

  سلام. آن عزیزانی که معتقدند احمدی نژاد و مشایی بر حق اند و مظلوم واقع شده اند، و معتقدند به نام ولایت و اسلام، برخلاف آن عمل می شود، بهترین فرصت را دارند که قدری مظلومیت و غربت ائمه اطهار (علیهم السلام) را درک کنند. و بالاترین غربت این است که در میان دوستان قدیم خود، دشمن و در بین مؤمنان، کافر شناخته شوی، و بدتر از همه نتوانی از خود دفاعی کنی که بفهمند.
  و امروز رهبر عزیزمان نیز در میان خودی ها تنها است؛ و تنهایی وی را وقتی به عیان خواهی دید که سخنی بر خلاف فکر و اعتقاد آنان بر زبان بیاورد. اللهم اجعل عاقبة امرنا خیرا.

 97. ساناز گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۰۴:۵۰

  منم با آقای جوانفکر تا حدودی موافقم اصولا بعضی ها در این مورد از رهبری هم سبقت گرفتن….چه معنی میده به همسر یک نفر اونم رییس جمهور مملکت در تریبون نماز جمعه توهین بشه……..!
  آقایون ما هم رهبر عزیزمون رو دوست داریم ولی دعوای داخلی فقط خوراک خارجی داره و بس…..مگنه خود رهبر هم از آقای احمدی نژاد دفاع کردند پس این کارا چه معنی میده..الان بعضی سایت های تندرو مثل بولتن نیوز …..http://www.bultannews.com/fa/news/48551
  این مطلبو نوشتن……وهیچ کس هم بهشون نمیگه بالای چشتون ابروهه ….

 98. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۴

  آقای کریم عباسی
  با سلام
  آقای احمدی نژاد نظر رهبر معظم انقلاب را در مورد آقای مشایی اجرا کرد. مشایی از معاون اولی کنار رفت و رپیس جمهور او را در سمت معاون رپیس جمهور قرار نداد. البته آن کسانی که نامه محرمانه رهبری عزیز به رپیس جمهور را علنی کردند بعدا به آقای رحیمی هم که معاون اول گذاشته شد، انواع تهمت ها را زدند و تخریب او را در دستور کارشان قرار دادند. می خواستند معاون اول آن کسی باشد که مد نظر آنهاست چون نشد هر کس دیگری هم که می شد او را آماج حملاتشان قرار می دادند.
  شما باید به یادتان باشد که رهبر معزز انقلاب روز بعد از کناره گیری آقای مشایی در یک جلسه ای که خبر آن هم منتشر شده است ، فرمودند: این موضوع (کنارگذاشتن مشایی) نباید موجب دامن زدن به اختلاف شود ضمن آنکه نباید به کسی بیهوده تهمت زد و او را به خاطر یک امر از همه آن چیزهایی که صلاحیت محسوب می شود نفی کرد . همگان باید انصاف را در عمل و گفتار خود رعایت کنند.
  مخاطبان محترم وبلاگ قضاوت خواهند کرد که چه کسانی بی انصافی می کنند و در اظهار نظرهایشان از رهبر معظم انقلاب جلو زده اند و می خواهند ایشان هم به تبع خواست و نظر آنها عمل کند!
  آقای صفار هرندی و محسنی که از دولت کنار گذاشته شدند در عمل میثاق نامه با رپیس جمهور را زیر پا گذاشتند و کاملا بدیهی و طبیعی بود که باید کنار می رفتند. (متن میثاق نامه در اینترنت قابل جست وجوست)
  ادعاهای شما در مورد فاصله گرفتن هیئت های دینی ؛ طلبه های قم ؛ دانشجویان حزب اللهی و شخصیتهای برجسته از احمدی نژاد واقعیت ندارد. چند مداح معدود که بعضا منافع مادیشان به خطر افتاده ، شروع به فحاشی کرده اند که احتمال می دهم شما مدافع آنها نباشید. متاسفانه تبلیغات بی پایه و اساس جریان تمامیت خواه در کشور اذهان بخشی از جامعه را درگیر کرده است که شما سووالات ذهنی آنها را به حساب فاصله گرفتن از احمدی نژاد گذاشته اید.(احتمالا دعوت نشدن این آقایان به مراسم نوحه سرایی ایام فاطمیه در حسینه امام خمینی (رض) را از نظر دور نخواهید کرد!)
  شما در جای دیگری فرموده اید :« هیچ کس جرات ندارد در باره مشائی ؛ حتی از روی دلسوزی به آقای احمدی نژاد ؛ کلمه ای بگوید. مشائی ؛ خط قرمز احمدی نژاد است و اگر کسی نسبت به او کمترین مسئله ای پیدا کند با حاج محمود طرف است». بسیار خوب شما اگر حاج محمود احمدی نژاد را به عنوان حزب اللهی ولایی و خادم ملت قبول دارید، آیا هیچگاه نباید از خودتان ب‍پرسید که چرا ایشان اینگونه پای حمایت از مشایی ایستاده است؟ آیا در اینجا شخص مشایی مطرح است یا آنکه حقیقت دیگری وجود دارد که او اینچنین پای آن ایستاده است!؟
  بنده حقیقت را فدای منافع شخصی ، خانواده و موقعیت های بی ارزش دنیایی نخواهم کرد. امروز جمعه است و بنده هم شعری را برای شما می گذارم:
  از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود
  زنهار از این بیابان این راه بی نهایت
  در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود
  از گوشه ای برون آی ای کوکب هدایت
  الهم عجل لولیک الفرج و العافیة والنصر

 99. مرتضی رحیمی گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۰

  درود بر بزرگ مرد عدالت دکتر احمدی نژاد و یاران او که همانا بهترین یاران رهبر عزیزمان هستند. پیشاپیش میلاد زهرای اطهر (س) را به شما و همه رهروان راه اهل بیت عصمت تبریک و تهنیت عرض می کنم. به درخواست دانشجویانم که مصرانه از حقیر امر دفاع از دکتر را در برابر حملات ناجوانمردانه همه جناح ها و باند های چپ و راست و عناصر ساده لوح را طلب می کردند چند بیتی به دکتر عزیز تقدیم کردم و از شما بزرگوار خواهشمندم بگونه ای سلام و خسته نباشید ما مردم و همچنین این ابیات را خدمت ایشان تقدیم کنید تا بدانند که به قول حافظ شیراز: گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید / گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم.

  در خوبیت دلاور, دارم دلیل کافی
  هرگز ندیدم از تو, کوچکترین خلافی

  عمار با مرامی , یک رنگ و یک کلامی
  در موضعت نباشد, تردید و اختلافی

  خاصان ثروت اندوز, درفتنه ای که شاید
  تا در میان امت , پیدا شود شکافی

  دون همّتان به انکار, اینگونه شرح کردند
  ایمان به می توانیم, را ایده خرافی

  چون تیر های تهمت از هر طرف رها شد
  خوش باش و دل قوی کن با وعده های وافی

  ای مالک یگانه ای سطوره زمانه
  عنوان تو نهادند جریان انحرافی

 100. سمانه گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۸

  من تعجب میکنم چه طور بعضی ها میگن نمیتونن تشخیص بدن کاملا مشخصه که بعد از اینکه هاشمی از خبرگان کنار رفت دیگه ورق برگشت همه میگفتن باید منتظر زلزله ۱۰ ریشتری باشیم این همونه ببینید که چه طور با احساسات امت حزب الله بازی میکنن ما به احمدی نژاد رای دادیم چون اعمال خودش را دیدیم چون اعمال دولت نهم را دیدیم چون دیدیم که پشت رهبری و آرمانهای انقلابه و هنوز هم همون است پس این شبهه ها چیست این همان فتنه است مراقب فتنه ها باشید و با بصیرت اینجا بصیرت بیشتری میخواهد

 101. کریم عباسی گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۰۱

  برادر ارجمند جناب آقای جوانفکر
  با سلام و عرض خسته نباشید به شما و به حاج محمود به خاطر کارهای خوبش
  از اینکه متن مطالب مرا منتشر کردید و با حوصله پاسخ دادید سپاسگزارم
  دوست من … برای من بسیار تلخ است که این روزها را ببینم …
  من تصریح می کنم … حاج محمود بسیار خدمت کرده است ……. بسیار بسیار …
  او همان کسی است که عدالت را تا عمق روستاها برد
  او مرد ایستادگی در برابر استکبار بود و انرژی هسته ای را ، اجرائی کرد
  او با شهامت مثال زدنی ، هدفمندی یارانه ها را عملیاتی کرد
  او با فعالیت شبانه روزی … مسکن مهر را پایه گذارد ؛ که انشاء الله بتواند آن را تمام کند و مردم را از محرومیت مسکن نجات دهد
  …..
  اما همه اینها یک طرف …
  طرف دیگر اینکه از ۲۸ فروردین ۱۳۹۰ ، با مقاومت در برابر حکم رهبری ، همه دستاوردهای خود را در چشم هوادارانش خراب کرد
  و شما بازهم می خواهید بپذیرید یا نپذیرید
  حاج محمود امروز … در چشم بسیاری از طرفداران دیروزش شکسته است
  و همه تقصیر ها بر گردن مخالفین وی نیست ( که آنها هم مترصدند)
  خودش هم اشتباهات فاحشی کرده است
  و بهترین دوستش کسی است که به او تذکر بدهد
  شما اگر شخصا هم نمی توانید تذکر بدهید
  مطالبی را مانند سخنان بنده ، دستچین فرموده و به عنوان بخشهائی از جامعه ؛ که سیاسی به معنای اخص آن نیستیم ؛ را به استحضار ایشان برسانید
  شاید مفید افتد

  من شخصا دعا میکنم ایشان موفق بشود دوسال آخر را با موفقیت به پایان ببرد
  حد اقل برای آن محرومین بیچاره ای که در مسکن مهر؛ زندگی خود را فروخته اند و سرمایه های اندک خود را آورده اند و اگر حاج محمود برود … مانند بسیاری دیگر از پروژه ها ؛ هپلی هپو می شود !! (ضمنا من خودم مسکن دارم و منافع شخصی در این پروژه بسیار عظیم و بسیار عالی ندارم … جهت اطلاع عرض کردم )
  ……
  خدایا … همه ما … از جمله حاج محمود عزیز را از شر شیطان پلید حفظ فرما
  و کشور ما را از شر اختلافات داخلی محافظت بفرما
  آمین

 102. amin گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۴

  باسلام
  من میخوام با تیم شما کار کنم
  در انتخابات نمایندگی مجلس
  از شمال

 103. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۷

  با سلام-ناگفته‌های رسایی از گروه انحرافی:
  ساعت‌ها با مشایی صحبت کرده‌ام؛ او مامور محدودسازی ولی‌فقیه است(خبرگزاری فارس ۲/۳۰)،آیت‌الله مصباح‌‌: هدف تفکر انحرافی آن است که در آینده این تصور القا شود که تمام فعالیت‌ها و خدمات‌ انجام‌شده در این چند سال از جانب یک نفر منحرف بوده و او بزرگ‌ترین استراتژیست عالم است، بنابراین او باید رئیس‌جمهور آینده شود(خبرگزاری فارس ۲/۲۹)-اینها فقط دو نمونه و از صدها موضعگیری بر ضد آقای مشایی است-بنده کاری با درست بودن یا غلط بودن این چیزها ندارم،ولی به دکتر اعتماد و اطمینان دارم-فقط این سؤال را از شما دارم،آقای جوانفکر چرا به جای این مجادلات بیهوده رسانه ای در مورد جریان انحرافی که از یک طرف اصرار باشد و از طرف دیگر انکار،چرا پیگیر یک یا چند مناظره زنده تلویزیونی نمیشوید تا سره از ناسره مشخص شود،آن موقع است که قضاوت را به مردم باید سپرد تا آنها تصمیم بگیرند که چه گروهی جریان انحرافی است،تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

 104. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۳

  با سلام،

  احتراما بنده دو سؤال و یک انتقاد از آقای کریم عباسی داشتم.

  چرا برای درک نصایح و نظر رهبر انقلاب باید به تجزیه تحلیل چند خط دستور اداری پرداخت؟ یا چرا باید نظر ایشان در مورد دولت را، از تعبیر و تفسیر بعضی ها از دستوری که شما ذکر کردید و دولت اجرا کرد، استخراج کرد؟ حال آنکه ایشان خود حضور دارند، این همه سخرانی و رهنمود ارزشمند و پر محتوی دارند، هر هفته نظراتشان را با صدای رسا بیان می کنند، اگر ابهامی هست می شود با ایشان مکاتبه کرد … اینها سندیت ندارند؟

  آقای مشایی که امروز معاون اول رئیس جمهور نیست، لذا آنچه مصلحت بود دقیقا انجام شد. اگر غیبت نباشد می خواستم بدانم که آقای مشایی چه خطایی مرتکب شده که برخی،حضور او در دولت را برنمی تابند به خود تا این اندازه اجازه می دهند که برای تحمیل نظرشان به رئیس جمهور، با مطرح کردن اتهام جریان منحرف در دولت، دست به جو سازی و تخریب دولت بزنند؟

  چرا می فرمایید آقای احمدی نژاد دوستان خود را از دست می دهد؟ اولین دوست رئیس جمهور رهبر انقلاب است. آقای احمدی نژاد هرجا میرود مردم از او دوستانه استقبال می کنند. واقعا نمی بینید که ایشان یکی از محبوب ترین چهره های ایران است؟ البته منتقد و مخالف هم دارد. ولی هر روز به جمع دوستانشان افزوده می شود.

  سلامت و پیروز باشید.

 105. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۱

  اگر بدبینانه به طرح قضیه جریان انحرافی نگاه کنیم .آنها آنقدر به لجنمال کردن و انگ زدن به دولت ادامه می دهند تا رهبری از موضعشات در برابر دکتر احمدی نژاد و مشایی و رحیمی کوتاه بیایند.
  آقا از دولت حمایت کرده و حاکمیت دوگانه را رد کرده اند در مورد دست های چپ و راست رییس جمهور هم اینمسائل را فرعی قلمداد کرده و رسانه ها را از القای اختلاف نهی کرده اند(البته آنها پی حرف رهبری نرفتند) در اینصورت مهمترین پشتوانه دولت را که حمایت رهبری و هماهنگی با ایشان است را از دولت گرفته اند.

  اما اگر نتوانند اینکار را به سرانجام برسانند شاید بتوانند با مسئله دار کردن مجموعه ای از اقشار مذهبی شکافی جدید در برابر آقا ایجاد کنند و بتوانند این نیروهای مسئله پیدا کرده با نظام را تبدیل به اهرم فشاری علیه نظام کرده و از آن امتیاز بگیرند.

  من به شدت به این جریان مشکوکم و عاقبت آنها را اگر اینطور بی محابا علیه دولت بتازند ایستادگی در برابر رهبری می دانم.

  مهم اشخاصی مثل آقایان مصباح و طائب و علم الهدی و … نیستند ،مهم رویکرد و معیارهایی است که آنها بر اساس آن مسائل اصلی و فرعی خود را مشخص می کنند.

  متاسفانه معیارهای آنها انحراف در دولت، به علت چند اظهار نظر آقای مشایی و مسموعاتی در مورد رمالی و جن گیری و اتهام های اقتصتدی بی پایه ای که هیچکدامشان حتی در هیچ دادگاهی طرح هم نشده در مورد اطرافیان رییس جمهور است.ولی معیار آقا در اصلی و فرعی کردن مسائل جهاد اقتصادی ،کار و حل مشکلات مردم و سازندگی کشور و اجرای طرح هدفمندی یارانه ها و مبارزه با دانه درشت ها در مفاسد اقتصادی و در یک کلام اجرای عدالت است.

  تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

 106. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۲

  آقای امیرحسین
  با سلام
  مسوولیت تلویزیون با ما نیست. سیاست صدا و سیما محروم کردن آقای مشایی است. آنها هستند که باید تصمیم به برگزاری مناظره بگیرند. یک مناظره با آقای رسایی داشتیم که نتیجه اش منتفی کردن برنامه برای مدتی و دعوت نشدن بنده به صدا و سیما بود. به هر حال مسوولیت این کار با ما نیست هر چند که اگر صدا و سیما پا پیش بگذارد از آن استقبال می کنیم.
  اتهامی که آقای رسایی به مشایی زده ، ارزش پاسخگویی ندارد. در مورد آقای سخنان آقای مصباح هم ظاهرا بهترین پاسخ سکوت است.
  موفق باشید

 107. عدالت گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۲

  احمد توکلی رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و نماینده تهران در دوره های هفتم و هشتم مجلس :
  “الان اصلی ترین افراد دور دکتر احمدی نژاد را نگاه کنید، یا منحرفند یا متهم به فساد مالی یا هردو. این عدالت در توزیع قدرت است؟”

  نخیر آقای توکلی، عدالت یعنی اینکه یکی از پسر خاله هاتون بشن رئیس قوهُ مقننه و اون یکی پسرخالتون بشن رئیس قوهُ قضائیه. فقط کم مونده آقا جواد هم بشوند رئیس قوهُ مجریه که عدالت به طور کامل اجرا بشه. عدالت یعنی اینکه یار غارتون آقای مطهری رکیک ترین حرفهارو در مجلس به زبون بیارن بعد هیئت رئیسهُ محترم مجلس به جای برخورد با فحاشی این آقازاده حرفهای ایشون رو بر خلاف قانون و بطور کامل پاک کنند. عدالت یعنی اینکه حضرتعالی که یک دیپلمه ساده هستید چندین دوره
  نماینده مجلس و الان هم رییس مرکز پژوهش های مجلس بشوید و بودجه مملکت رو جنابعالی بنویسید
  .چطور بقیه جوونهای بهشهری موقعیت جنابعالی رو ندارن؟
  آقای توکلی شما که دائماً دیگران رو به داشتن مدارک جعلی و فساد اقتصادی و …. متهم میکنید میشه لطفاً برامون توضیح بدهید چطوری تونستید در چهل و چند سالگی و با داشتن هشت سر عائله و در زمانی که به طور تمام وقت نماینده مجلس بوده اید تونستید لیسانس اقتصادتونرو بگیرید؟ شما تا به حال دست کم سه بار اومدید پرس.تی.وی و هر سه بارهم احتیاج به مترجم داشتید. ملکه انگیلس در یک مرد میانسال که مدرک لیسانس اقتصادش رو در چهل و چند سالگی و در زمانی که به طور تمام وقت نماینده مجلس بوده گرفته و زبان انگلیسی هم نمیدونه چه پتانسیلی دیده که بهش بورسیه میده؟ جالبه که همین شخص که شما باشید بعدها میشه رئیس مرکز پژوهشهای مجلس و یکی از منتقدین اقتصادی دولت نهم و دهم.
  شما هنوز که هنوزه نمیتونید بدون کمک مترجم صحبت کنید چطوری تونستید بورسیه ملکه رو بگیرید؟
  شما که همچنین وضعیتی رو داشتید چرا توی ایران نموندید؟ واقعیت این هست که شما یک دیپلمه ساده هستید و باید در مورد مدارک شما و خصوصاً در مدتی که در انگلیس تشریف داشتید یک تحقیق و تفحص اساسی باید صورت بگیره. شما با یک مدرک ذیپلم ساده چطور به خودتون اجازه میدهید به عنوان یک کارشناس ارشد اقتصادی بودجه دولت رو دائماً تغییر بدهید. شما نه صلاحیت اینکار رو دارید ونه رئیس مرکز پژوهشهای مجلس بودن را.
  آقای توکلی میشه لطفاً برامون توضیح بدهید که شما یک دیپلمه ساده هستید چطوری تونستید این روزنامه الف را راه بندازید؟ پولش از کجا اومده؟ اگر انگ زدن به پاک ترین رئیس جمهور و دولت کلّ تاریخ ایران راحت هست،که دیگه چیزهایی که من از شما سوال کردم که انگ نیست. شما بیا توضیح بده.

 108. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۷

  آقای کریم عباسی
  با سلام
  در مطلب اولتان مطالبی بود که لازم دیدم به آنها پاسخ داده شود. در مطلب بعدی مشهود بود که شما قصد مهاجه و یکی من یکی تو را دارید لذا با معذرت از شما فقط به قسمت پایانی پاسخ می دهم و از مهاجه با شما اجتناب می ورزم .
  پیش تر از این به یکی از مخاطبان محترم پاسخ دادم که نباید از منظر ارتباط ذهنی و دلی خودمان با رهبر معظم انقلاب به رابطه گسترده ، عمیق ، پیچیده و چند لایه رپیس جمهور با رهبری بپردازیم که اگر چنین کنیم ، نتیجه اش همین چیزی می شود که شما فرموده اید. توجه کنید که رهبری عزیز فرموده اند :در دولت نهم و دهم – از وقتی که آقای احمدی‌نژاد آمده- بحث حاکمیت دوگانه نیست؛ حاکمیت یگانه است؛ یعنی دولت و رهبری و تشکیلات در امتداد یک خط قرار دارند؛ این را من جازما و قاطعا به شما عرض می‌کنم. البته معنایش این نیست که اختلاف نظری وجود ندارد، یا فلان مسئول دولتی یا رئیس‌جمهور یا غیر رئیس‌جمهور در نظرات و افکارشان نقاط اشتباهی ندارند؛ چرا، از این قبیل هست، همیشه بوده و باز هم هست. مواردی که اختلاف ‌نظر بین بنده و شخص آقای رئیس‌جمهور وجود دارد؛ یکی دو تا هم نیست؛ موارد متعددی هست که اختلاف ‌نظر وجود دارد -البته یک جاهایی هست که مطلب برای من محرز و روشن و جزمی است، می‌گویم آقا این کار نباید بشود؛ واقعا گوش می‌کنند و جلویش گرفته می‌شود.
  موفق باشید

 109. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۰

  سرکار خانم سمانه
  با سلام
  آفرین بر شما و بصیرتتان
  پاینده باشید

 110. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۴

  آقای امین
  با سلام
  بنده تیم ندارم و قصد فعالیت در انتخابات را هم ندارم.
  عزیز و سربلند باشید

 111. کریم عباسی گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۲

  برادر ارجمند جناب آقای جوانفکر
  با سلام
  فرموده اید «در مطلب اولتان مطالبی بود که لازم دیدم به آنها پاسخ داده شود. در مطلب بعدی مشهود بود که شما قصد مهاجه {محاجه} و یکی من یکی تو را دارید لذا با معذرت از شما فقط به قسمت پایانی پاسخ می دهم و از مهاجه {محاجه} با شما اجتناب می ورزم .»
  من یک شتباه کرده ام
  و آنهم اینکه در اصل مقاله فرموده بودید در این خصوص بحث کنیم « در اینجا از همه علاقمندان ، دوستان و منتقدان عزیز دعوت می کنم دیدگاهها و نظرات خود را در خصوص جریان یا گروه منحرفین در دولت که یک عده خاص مدعی آن شده اند ، بازگو کنند و به بحث در این باره بپردازند . باشد که از این رهگذر ، بحث عالمانه ای بنیان گذاشته شود و سطح افکار عمومی ارتقاء یابد. »
  من هم باور کرده ام که بحث باید کرد تا عالمانه حل شود
  بحث هم یکی من بگویم یکی تو است … مگر غیر از این است ؟
  نه اینکه من بگویم و تو نگوئی و یا بالعکس …
  به هر حال
  اینک که به ادامه بحث موافق نیستید
  و مطالب را تقطیع می فرمائید
  با عذر خواهی از اشتباه خودم … خداحافظی می نمایم
  بازهم برای محمود احمدی نژاد دعا می کنم که خدمت خود را بتواند ادامه دهد

 112. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۰

  آقای کریم عباسی
  با سلام مجدد
  شما می توانید نظر خودتان را در مورد «جریان منحرف» در اینجا منتشر کنید اما از بنده سووال نکنید و انتظار پاسخگویی هم نداشته باشید زیرا فرصت پاسخگویی و محاجه را ندارم . البته مخاطبین محترم می توانند از یکدیگر سووال کنند یا پاسخ بدهند و این همان چیزی است که از ابتدا در دعوت به عمل آمده منعکس شده است.
  از اینکه غلط املایی بنده را اصلاح فرمودید متشکرم.
  موفق باشید

 113. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۸

  بنده محمد مهدی حاضرم با کسانی که در مورد ولایتمداری دکتر احمدی نژاد دچار شبهه شده اند و یا عملکرد امروز آقای مصباح و شاگردان و پیروانشان را منطبق با ولایتمداری می دانند مناظره مکتوب کنم.

  لطفا نظری را که با نام محمد مهدی نوشته ام بخوانید و اگر فکر می کنید غلط است جواب بدهید.

 114. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۴۷

  با سلام،خسته نباشید
  در شخصیت علامه مصباح و دیگر بزرگان هیچ شکی نیست ولی مگر ایشان معصوم هستند و خالی از اشتباه،آیا ایشان چون علامه مصباح هستند تحت تأثیر جو ایجاد شده و اطلاعاتی که به ایشان در مورد جریان من درآوردی انحرافی داده میشود قرار نمیگیرند که اینگونه موضعگیری میکنند-این جو جدید که ایجاد شده به گمان من فقط برای خارج کردن حریف از میدان دو انتخابات مهم در پیش است آن هم حریف قدری چون احمدی نژاد و به تبع آن تیمش-مثلا یک پای ثابت اینگونه موضعگیریها بر ضد دولت(و به زعم آنها جریان انحرافی)رئیس قوه قضائیه است،فقط منتظر است که یک خبری بشنود و توپخانه را روشن کند،بابا تو خودت به وظایف قوه ات برس سخنرانی و کوبیدن این و ان پیشکش،…زدی به قوه قضائیه صد رحمت به شاهرودی_کسی به خانواده هاشمی بگوید بالای چشمتان ابروست پدرش را در میاورند،آن وضعیت رسیدگی به فتنه گران،آن وضع مبارزه با مفاسد اقتصادی-متأسفانه در بین حزب اللهی های خودخوانده ما تفکری شکل گرفته و نهادینه شده که به همه میگویند یا مثل ما فکر کن(آن هم خط قرمزهای ساخته ذهن خودشان که نه اسلامی است و نه انقلابی) و یا با هزار انگ و ننگ(رمال و جنگیر،ضدولایت فقیه،منافق) او را از میدان خارج میکنند-این بازی جدید هم برای خارج کردن رقیب از زمین است***تا شاه کفن نشود این وطن،وطن نشود***

 115. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۰۰

  آقای جوانفکر به حق گفتید که صداوسیما دست شما نیست و دستور کار آن حذف آقای مشایی است چه برسد به ایجاد زمینه مناظره ایشان با مخالفان،ولی خبرگزاری ایرنا که برای خودمان است،در آن زمانی تعیین کنید برای مناظره مهندس با مخالفان و از مخالفان ایشان و جریان انحرافی!!!دعوت کنید تا هرکسی خواست بدون اینکه گزینشی در کار باشد(تا بعدا بهانه به دستشان ندهیم)برای مناظره حضور یابد-این کار را خیلی وقت پیش باید انجام میدادید آن وقت این پرونده سازیها و رمالی و جن گیری و ضدانقلاب و ضد ولایت فقیه و منافق پیش نمی آمد،بعد میدیدیم پروژه بعدی جریان انحرافی اصلی چیست،الآن هم دیر نشده به جای این زدوخوردهای رسانه ای و اصرارها و انکارها،برای یکبار با انجام چند مناظره میشود قال قضیه را کند و دست خیلی از مدعیان دروغین را رو کرد

 116. احمد گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۵:۴۵

  جریان انحرافی اسم رمز فتنه بعدی است

 117. محمدرضا گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۱۴

  شما سانسور میکنید وهر کدام از پیامها که به نفع جریان منحرفتان است نمایش می دهید غافل از اینکه ما این پیامهایی که برای شما می فرستیم برای دیگر دوستان که شما جوابشان را می دهید هم می فرستیم البته ما پیامهایی که شما به آن جواب می دهید هم بلدیم بفرستیم

 118. علی گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۱۵

  با سلام.
  جناب آقای جوانفکر در آن موقع که به قول دوستان شما دست های پنهان سرمایه داران و قدرت طلبان همه جانبه بر علیه آقای احمدی نژاد بسیج شده بودند این امثال آیت الله مصباح و دیگران بودند که از ایشان قاطعانه حمایت کردند. حالا چون الان مخالف این جریان پشت سر آقای احمدی نژاد و نه خود دکتر صحبت می کنند می فرمایید مگر ایشان معصومند؟؟! یعنی دقیقاً همان چیزی که دکتر در مصاحبه اش در تلویزیون برای رهبری استفاده کرد. و این خوب بهانه ای است تا حرف این بزرگان زیر پا گذاشته شود!!
  نه جناب آقای جوانفکر این بزرگان معصوم نیستند(البته قطعا منظور شما این نیست که آقای مشایی و بقایی و غفاری و.. معصوم اند درسته؟!) ولی “فقیه” اند و آگاه به مسائل دینی ومذهبی و خیلی بهتر از امثال آقای مشایی به امور دینی واقفند.
  شما فرموده اید آقای مشایی نماز شب می خواهند!! بر فرض اینکه حرف شما صحیح باشد شما را ارجاع می دهم به مرور تاریخ اسلام و بررسی گروهک خوارج در زمان حضرت علی(ع) که وقتی ایشان نیمه های شب مشغول رسیدگی به ایتام بودند این گروه نماز شب می خواندند!!
  عزیز من! الان ۱۴۰۰ سال از اسلام گذشته و اگر چه راه های انحراف در آن زیاد است ولی آنقدر مسائل چکش کاری شده و مبرهن است که با رجوع به یک فرد آگاه به راحتی می توان اصل و تقلبی را از هم تشخیص داد البته به شرطی روز را شب و شب را به خاطر بعضی منافع روز تصور نکنیم و نبینیم.
  در پایان اینکه بنده تحلیلم این است به دلیل مخالفت همین بزرگان باید فاتحه این جریان را خوانده شده حساب کرد فقط از شما تقاضا دارم رئیس جمهور را از این جریان رها سازید و نجاتش دهید. حداقل به ظاهر هم که شده ایشان از این افراد فاصله بگیرند تا در مظان اتهام قرار نگیرند. قطعا نخواهید فرمود که قحط الرجال است و دیگر کسی نیست که ایشان را همراهی کند!!
  لطفا مانند همیشه لطف نموده و مطلب بنده را درج نمایید. با تشکر!

 119. سید مهدی گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۰

  با سلام
  آقای محترم.
  لطفا حد و حدود خودت را بشناس.تو و امثال تو ذره ای از خاک کف پای آقای مصباح هم نمیشوید.حالا می آیی و برای ایشان ابراز نگرانی میکنی.نگران خودت باش و بترس از روزی که صبر مردم و امت حزب الله تمام شود.آقای مصباح خود زنی نمیکند.دشمن زنی میکند.شاید دارد دست عده ای رو میشود که شما را این قدر نگران کرده

 120. مسافر گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۳۰

  شما در حد و قواره ای نیستی که برای علامه مصباح -مطهری زمان- نگران باشی
  با نهایت احترام

 121. محمد گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۴

  با سلام -متاسفانه برخی مواضع و دیدگاه ها غلط و یا درست در حال به انزوا کشیدن دولت و اعضاء ان می باشند. امیدوارم این معضل و برخی ناراحتی ها که در حال بروز است از دولت و ملت زدوده شده و باعث نشود که دولت از خدمت به نظام و ملت و ولایت به این بهانه های واهی به دور بیافتد و دستگاههای دیگر نیز دست از بی عدالتی و کوبیدن دولت بردارند واما آقای جوانفکر امید است شما هم خودتان را دسخوش این مباحث نکنید که هدف از مطرح نمودن این حرفها به دور کردن شما و دیگر مسئولین خدوم از فعالیت های مجدانه روزانه شان است. والسلام و علی من التبع الهدی

 122. رضا از تربت جام گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۷

  با سلام و عرض ادب
  باید به عرض برسانم مدتی است که پیامک های به خطهای همراه اول از طرف مخابرات فرستاده میشود که در آن همه جور تهمت و افتراء و خبرهای دروغ در مورد دولت و مخصوصا آقای مشایی عنوان میشود. نمیدانم که این پیامک ها فقط در این شهرستان و استان خراسان رضوی فرستاده میشود یا در همه جای کشور وجود دارد؟ جناب آقای جوانفکر آیا مجموعه دولت و مخصوصا وزیر ارتباطات از فرستادن چنین پیامک هایی مطلع هستند؟
  می دانید منبع این خبرها کیست و از کجا حمایت میشوند؟

 123. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۲۵

  با سلام مجدد خدمت جناب عالی و خوانندگان محترم وبلاگ،

  یکی از بهانه هایی که برای چسبندان اتهام انحراف به دولت آقای احمدی نژاد مطرح است، برخی اظهارات آقای مشایی در مورد مکتب ایرانی است. البته آقای مشایی نظر خود را بیان کرد. می توان با او هم عقیده بود و یا او را نقد کرد.

  بنده با ایشان هم عقیده هستم. در طول تاریخ، ادراکی از دین مبین اسلام مبتنی بر علم و محبت اهل بیت رسول اکرم (ص)، در سرزمین ما شکل گرفته است، که می توان آن را مکتب ایرانی نامید.

  از دیدگاه بنده
  مکتب ایرانی یعنی ایران عاشق، ایران منتظر،
  مکتب ایرانی یعنی میثاق ابدی با ولایت اهل بیت رسول اکرم (ص)،
  مکتب ایرانی یعنی “وَ شیعَتُکَ عَلى مَنابِرَ مِنْ نُورٍ، مُبْیَضَّةً وُجُوهُهُمْ حَوْلى فِى الْجَنَّةِ، وَ هُمْ جیرانى”
  مکتب ایرانی یعنی میعاد با امام حسین (ع) در عرصۀ جهاد،
  مکتب ایرانی یعنی حدیثی از رسول اکرم (ص) ” دانش اگر در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس بر آن دست خواهند یافت ”
  مکتب ایرانی یعنی سهروردی، مولانا جلال الدین رومی، حافظ شیرازی، …
  مکتب ایرانی یعنی “در جان روان بو علی نام علی چون شیروشکر به هم درآمیخته اند”
  مکتب ایرانی یعنی زورآزمایی با رقیب همچون جهان پهوان تختی،

  و قبل از طلوع مهر، مکتب ایرانی یعنی منشور حقوق بشر کورش کبیر، مکتب ایرانی جستجوی ولادت اولیای الهی در آسمان، و با دلی سرشار از درود و دستی پر از هدایا به پیشواز حضرت مسیح (ع) رفتن، در جایی که علمای یهود با زبانی پر از دشنام و دستانی پر از سنگ به استقبال آن حضرت آمده بودند …

  مکتب ایرانی یعنی، انشاءالله هنگام ظهور آقا امام زمان (عج)، صدیق ترین و نزدیک ترین یارانی که در رکاب آن حضرت خواهند بود ایرانی هستند،

  بنده افتخار می کنم که ایرانی هستم، و تلاش می کنم تا آنجایی که ممکن است، انشاءالله در این مکتب ایرانی پرورش پیدا کنم.

  سلامت و پیروز باشید

 124. آرمند گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۵۲

  من معتقد به انحراف نیستم اما دسیسه ای خطرناک چرا به دلایل ذیل
  ۱- مگرمیشود احمدی نژاد با آن هوش واستعداد که از او سراغ داریم منحرف شود
  ۲- اگر انحراف دارد چرا یک نفر نمی گوید انحرافش کجاست
  ۳- آیا می شود صرف اینکه گفت سحر و جادو شده ما باید قبول کنیم بر فرض قبول داشته باشیم برای چه سحر شده تبعیت از ولی فقیه این که ساحر خوبی است ما جز اطاعت چیزی از ایشان ندیده ایم اگر کسی دیده بگوید یا سحر شده به مردم خدمت کند تا دیروز وانمود کردند ساحر بزرگ گرفتن نمی دانم عباس چه حالا می گویند ساحر با دولت اصلاحات در ارتباط بود این که نمی شود در مملکت امام زمان هر تهمتی بزنی و
  در برید اگر قانون کاری نداشته باشد مردم کار دارند باید چیزهایی که در باره سحر و جادو گفتن ثابط کنند بعد به شاخه دیگر بپرند اتهام فساد اقتصادی و وو نمیدانم ترا به خدا هر کس دلیلی برای تهمت های که اینها می زنند دارد به ما هم بگوید
  دلیلی برای تبعیت نکردن احمدی نژاد از مقام معظم رهبری
  دلیلی برای سحر شدن رئیس جمهور و ساحرانی که چنین کاری کرده اند
  دلیلی برای فساد اقتصادی یاران رئیس جمهور
  دلیلی برای وابستگی یاران رئیس جمهور به فراماسونری
  دلیلی برای وابستگی رئیس جمهور و یارانش به حجتیه به فول اینا نوین
  دلیلی برای وابستگی رئیس جمهور و یارانش به یهودیت
  دلیلی برای وابستگی رئیس جمهور و یارانش به منافقین
  دلیلی برای وابستگی رئیس جمهور و یارانش به ملی گراها
  دلیلی که رئیس جمهور و یارانش گفته باشند ما مستقم از امام زمان دستور می گیریم و بارهبری کاری نداریم و عزل ونصب ها به دستور ایشان انجام می دهیم
  دلیلی برای وابستگی رئیس جمهور و یارانش و…….
  آخر این مطالب در یک گروه چگونه جمع میشود

 125. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۵

  آقا رضا
  با سلام
  خیر منبع و منشاء اینگونه پیامک ها را نمی دانم کجا و کیست؟ اگر اطلاعات بیشتری دارید برایم بفرستید.
  موفق باشید

 126. ایمان گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۵

  “جریان انحرافی” اسم رمز عملیات روانی و جنگ نرم علیه دولت دهم [به هنگام انتخابات مجلس ] و بعد از آن است.

  یک جستجوی اینترنتی نشان می دهد که تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ بیش از ۵۹۴۰۰۰۰ صفحه در فضای مجازی با موضوع “جریان انحرافی” تولید شده است و عجیبتر آنکه بیش از ۶۲۹۰۰۰۰ صفحه اینترنتی نیز برای تخریب و اتهام زنی علیه مهندس اسفندیار رحیم مشایی به عنوان محور فرضی “جریان انحرافی دولت دهم” ایجاد شده است! در این مسیر ۳ خبرگزاری ، ۴۸ سایت اینترنتی مشهور که در رنکینگ الکسا حائز رتبه زیر ۳۰۰ هستند و حدود ۳۸۰۰ وبلاگ اینترنتی سازماندهی و فعال شده اند.

  Khabar24.ir

 127. سمانه گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۵

  به قول یکی از عزیزان هاشمی هیچ گاه همه تخم مرغ هایش را در یک سبد نمیگذارد و این فتنه جدید بسی بدتر و سخت تر از فتنه قبل است چون اینها نقطه ضعف مردم ایران را فهمیده اند و از همان نقطه وارد شده اند و اینجا بصیرتی بیشتر از قبل میخواهد ما نباید سکوت کنیم.
  چرا ما ساکت باشیم وقتی اونا از احساسات مردم سو استفاده میکنن برای کسب قدرت !!!!
  سکوت کردن همون خیانت به انقلاب و امام و رهبری است چرا که اینها همون آدمهای دیروز هستند که قصد عبور از رهبری رو داشتند الان با لباس دیگه ظاهر شدن

 128. مختار گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۸

  سلام و خسته نباشید آقای دکتر جوانفکر، بعد از اینکه سایت های خبری حامی دولت یک به یک در حال فیلتر شدن هستند انگار حالا نوبت به اوناهایی که هنوز فیلتر نشدن رسیده. اونا خودشون مجبور به تعطیلی خودشون شدن.آقای جوانفکر امروز سایتی که معمولا برای شما در این وبلاگ پیام می گذاره با عذر خواهی از کاربرانش اعلام کرده به دلیل مشکلات مالی تا اطلاع ثانوی تعطیل میشه خیلی دلم گرفت وقتی این پیام خوندم راستش زدم زیر گریه از مظلومیت دولت و حامیان رسانه ای دولت:

  “به دنبال بروز مشکلات عدیده مالی طی ۲ سال اخیر، ضمن پوزش از کاربران عزیز به اطلاع می رساند، فعالیت “ایران پترو” ناگزیر تا اطلاع ثانوی متوقف می شود”

 129. احمد گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۸

  در پاسخ به علی که فرموده آنها فقیه هستندو ه دین آگاهترند
  باید عرض کنم که حافظ (علیه رحمه) می فرمایند:

  کنون که بر کف گل جام باده صاف است به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

  بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

  فقیه مدرسه دی مست بود و فتوی داد که می حرام ولی به ز مال اوقاف است

  به درد و صاف تو را حکم نیست خوش درکش که هر چه ساقی ما کرد عین الطاف است

  ببر ز خلق و چو عنقا قیاس کار بگیر که صیت گوشه نشینان ز قاف تا قاف است

  حدیث مدعیان و خیال همکاران همان حکایت زردوز و بوریاباف است

  خموش حافظ و این نکته‌های چون زر سرخ نگاه دار که قلاب شهر صراف است

 130. محمد گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۵۱

  من واقعا نمی توانم تحلیلی درست از این قضایا بکنم ولی به نظرم این توطئه ازطرف هر کسی باشد محورهای ذیل رو دنبال می کند.
  ۱- اینکه این گمانه را در اذهان بوجود آورد که آی حزب اللهی ها دیدید رهبرتان که گفت افکار احمدی نژاد از فلانی به من نزدیکتره درست نیست.
  ۲- اینکه اگه در این چند هفته مروری بر مطبوعات داشته باشید می توانید ببینید که چه ویژه نامه ها و مصاحبه هایی با افرادی که مخالف پیروزی احمدی نژاد بودند انجام شده و به نوعی در احیا شخصیت کاذب او هستند؟
  ۳- این موضوع که شیرینی های مدیریت دوران احمدی نژاد که مود تائید رهبری معظم انقلاب و جزو برنامه ها چشم انداز ۲۰ ساله بود و خود مجلس تصویب کرده بود در کام مردم تلخ نمایند.
  ۴- گروههای در تلاش هستند دیگر فردی با ویژگی مدیریت دولت احمدی نژاد در دولت آینده وجودنداشته باشد
  ۵- شنیده شده است افرادی که با وزارت جناب آقای مصلحی عزیز مخالف بودند الان در جهت دفاع از او درفکر طرح بی کفایتی احمدی نژاد هستند.
  و اینکه شاید این سناریو را مشایی مدیریت می کند و باید تکلیف او در دولت مشخص شود تا بیش ااین موجب خشنودی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی نباشیم.

 131. محمد صادف گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۲۲

  آقای جوانفکر نمیداندم چرا معدود خبرگزاریهای دولت پاسخی هر چند اندک به فریاد ها و غوغاها نمیدهند حتما جواب قانع کننده باعث جذب بعضی و وحدت بیشتر بین مردم میشود

 132. علی گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۸

  آقای جوانفکر مردانگی کنید ما قبول داریم حرف های آنها به هیچ وجه منطقی نیست ولی باور کنید خیلی نگرانیم یک چیزی بگوئیید این همه هیا هو به چه خاطر است ما خیلی احمدی نژاد دوست داریم چرا همه بی منطق شده اند چرا کسی نمی آید بگوید چه خبر است ما که مانده ایم با با جان ما هم جز این خانواده ایم والله دق کردیم تا کی . بازی است نمیدانیم جدی است کو دلیل

 133. سید گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۳

  نظر شما درباره اتفاقی شبیه حضرت سلیمان چیست
  .نظر شما در مورد بازجویی هایی که از غفاری و ع ی شده و کارهای فوق ماده آنها چیست چه جوابی دارید

 134. رضا گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۷

  سلام
  من متنی در وبلاگم زده ام دوست دارم نظرتان را بدانم!
  انشاالله حقیقت پیروز میشود!!!
  وبلاگ من اسمش
  ساحت عقل
  است….

 135. امت بیدار گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۲

  هل من ناصر ینصرنی !
  در پی هجمه وسیع و ناجوانمردانه به دولت ولایی ،مکتبی و مردمی دکتر احمدی نژاد توسط افرادی که تا دیروز جز فتنه گران بودند و یا حداقل در مقابل فتنه سکوت کرده بودند ،که متاسفاته با فریب خوردن بسیاری از دوستان ولایتی همراه شده ،این وبلاگ برای حمایت سایبری از دولت و روشنگری و پاسخ به شبهاتی که علیه دولت خدمت گزار ایجاد می شود تاسیس گردیده.

  از شما دوستان درخواست می کنیم ضمن قرار دادن لوگوی وبلاگ در سایت یا وبلاگ های خود و باخبر کردن دیگر دوستان ،وبلاگ دولت مکتبی را از آن خود بدانید و مطالب مفید،لوگو و بنرهایی که طراحی نموده اید را برای درج در وبلاگ به ما ارسال کنید.

  این وبلاگ هیچ ابزار تبلیغاتی بجز همت شما عزیزان در اختیار ندارد.

 136. علی قدسی گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۳

  مشخصات جریان انحرافی را مختصرا نه برای آقای جوانفکر که برای جوانان فرهیخته ایران اسلامی شرح میدهم:
  جریان انحرافی همان جریانی است که تحصیل رئیس دفتر رئیس جمهور را در کیش تکذیب میکند ولی به مجوز دانشگاه بین المللی آنهم بدون کنکور دست پیدا کرده است.
  جریان انحرافی جریانی است که مخالفت برگزیدگان شاخص این کشور نظیر آیه الله مصباح یزدی و آیه الله علم الهدی و آیه الله صدیقی و آیه الله خاتمی و دیگران را یک عده خاص قلمداد میکنند.
  جریان انحرافی جریانی است که وقتی مقام معظم رهبری در مقابل دسیسه جریان انحرافی مبنی بر ادامه مسئولیت وزیر اطلاعات در پست وزارت پافشاری نمودند اول گفتند : که مقام معظم رهبری هیچگونه نامه در این خصوص انتشار نداده اند.بعدا گفتند که اگر مقام معظم رهبری نامه ای در دفاع از ئزیر اطلاعات داده اند این حسین شریعتمداری از کجا فهمیده است .بعد از همه اینها در نهایت گفتند که نظر رهبری یک نظر ارشادی است نه نظر حکومتی.
  جریان انحرافی جریانی است که علیرغم مخالفت رهبر معظم انقلاب در کرسی رئیس دفتر رئیس جمهوری لم داده است.
  جریان انحرافی جریانی است که خود را بالاتر از همه مراجع عظام میداند.
  آقای جوانفکر بازم بگم؟؟؟؟؟

 137. جامانده گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۲۹

  بنام خدا
  درود خدابر محمد و آل پاکش
  سلام بر فاطمه زهراو بر حسن و حسینش
  سلام بر شهدا
  و لعنت خدا بر غاصبین حق ایشان و و لعنت خدا بر قاتلین آنها
  انقلاب ما با خون شهداء و خون دل خانواده شهدا و خون دلهای مردم به اینجا رسیده و ان شاءالله به بدست امام زمان و بصیرت مردم غیور از این فتنه جدید نیز گذر خواهد کرد . بامید خدا
  تیتر وار اگر بخواهم جمعبندی نمایم :
  ۱- با نظر سعید در مورد احساس خطر کردن جریان فتنه جدید از محبوبیت آقای دکتر احمدی نژاد کاملا موافقم.
  ۲- باهر نظری که به نوعی فتنه جدید را مرتبط به هاشمی رفسنجانی بداند کاملا موافقم . مانند حسین که گفته اولین بار جریان انحرافی این آقا !! بکار برده و خانم سمانه که گفتند با رفتن هاشمی از ریاست مجلس خبرگان زلزله ۱۰ ریشتری می آید ( البته دار و دسته این آقا ۲ ریشتری هم نمی تونن بیارن اگه می تونستن کاری می کردن در انتخابات اینها رای بیاورند )فقط جای تاسف داره که چه کسانی با ایشان همسو شده اند .
  بانظر دوستان عزیزم :غلامی از قم . آیدن نیز موافقم .
  ۳- یکی از دوستان پیشنهاد مناظره مشایی رو با آقایان داده . که پیشنهاد بسیار به جایی است . در قرن ۲۱ و بعد از این فتنه ها مردم فهیم ایران اینقدر شعور دارند که گول شعارهای بی اساس بعضی تریبون داران رسمی رانخورند و در یک جو مساوی نظرات آقایان را بررسی فرمایند . البته اگر تریبون داران به شعور مردم اعتقاد دارن
  ۴- در مورد جریان انحرافی باید بگویم ممکن است فرد یا افرادی در دولت بعضا داشته باشند (شاید ) ولی چیزی که ما از بعضی آقایون می دانیم انحراف آقایان بیشتر است . چون در عمل هیچ اعتقادی به رهبری ندارند . زندگیشون معلومه
  ۵ – چراآقایان مدعی اموال خود را به قوه قضائیه معرفی نکردند . شاید یکی بگوید بعضی از اینها مشمول قانون نمی باشند . خوب نباشند !!؟برای رضای خدا و آرامش دل مردم انجام دهند . اگر ریگی به کفش ندارند .
  ۶- یادمان نرود هرچه بلا سر معصومین ما آمد از صاحبان زر و زور و تزویر بود .
  ۷ – راستی !!! از محاکمه سران فتنه چه خبر ؟ از دستگیری مهدی هاشمی توسط دستگاه قدرتمند اطلاعات چه خبر ؟از پرونده مفسدان اقتصادی چه خبر؟ از دستگیری فائزه هاشمی و حضور ایشان در اغتشاشات چه خبر؟از پیام تبریک رئیس مجلس به میر موسوی در شب پایان انتخابات چه خبر ؟از نامه هاشمی رفسنجانی در دوشب مانده به انتخابات بدون نام خدا و سلام به رهبری چه خبر ؟از پول یارانه هایی که در دولتهای قبلی خوردن و کردن تو جیب اجانبشان چه خبر ؟ ازاینکه ما چقدر کمبود مدرسه ، خانه ، اشتغال ، درد و گرفتاری داریم که در دولتهای قبلی فقط از ارزشهاو دین یک اسم مانده بود و حالا همه آقایون گنده باقالی درد ولایت
  پیدا کردن چه خبر ؟؟؟؟؟؟ خدایا به تو پناه می برم . خدایا به تو پناه می برم .
  آقایان دروغ می گویند که خطر مملکت مشایی شده . اینها وقتی صحبت از اقتدار جمهوری اسلامی می گوئید . مامی توانیم جلوی آ مریکا و اسرائیل به ایستیم(البته اینها این کاره نیستند دمشو می زنن) حالا
  سوال می شود جمهوری اسلامی اینقدر ضعیف شده که اینجور مشایی خطر ساز است . با عقل ما که جور در نمی آید !!! من که حالم بد شده شما هارو اذیت نمی کنم . فقط دوستان به خاطر خدا ،به خاطر این همه خون شهداء این همه خون دل خانواده شهداء دعا کنید . دعا کنید
  خدایا به خون حسین دین و ناموس و انقلاب و مملکت مارو از همه خطرات محافظت بفرما .
  خدایا قلبهای مارو به هم مهربان بفرما
  خدایا شر دشمنان را به خودشان برگردان
  خدایا خبر مرگ آمریکا و اسرائیل و منافقین و اجانبشان را بما برسان .
  خدایا رهبر و احمدی نژاد را از تمام خطرات محافظت بفرما .

 138. حسین گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۸

  جناب آقا دکتر جوانفکر
  با سلام
  لطفا بفرمائید باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (دام بقائه) و … چرا جنابعالی هنوز سینه چاک آقای مشایی هستید.
  چرا شما به منتقدان آقای مشایی از جمله علامه مصباح یزدی و آیت ا… خاتمی توهین و جسارت میکنید؟
  مگر رهبری عزیز و نائب امام زمان نفرمودند رئیس جمهور سخن دلسوزان را بشنود ؟ !!!
  چه کسی دلسوز تر از مراجع و علما است؟

 139. ناجی گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۸

  آقای‌جوانفکر تو رو به هر کی که میپرستی استعفاء بده اگه زندگیتو دوست داری.

 140. سمانه گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۰۹

  آقای علی قدسی من از شما میخواهم که به تاریخ و عقل خود رجوع کنید و ببینید آیا تمام حرفهایی که از جانب روحانیونی که شما نام میبرید درست است آیا درست است یک ایرانی در مملکت شیعه حتی جزیی ترین احکام دین را نداند من موردی را برای شما ذکر میکنم:
  «امام جمعه‌ی موقت تهران (آیت الله صدیقی) در نمازجمعه‌ی امروز تهران گفت: یکی از وزرای کابینه به من گفت ما معتقدیم اگر حضرت آقا [آیت الله خامنه ای] حکم طلاق همسر آقای رئیس جمهور را ‌بدهد، همسر رئیس جمهور برایش حرام می‌‌شود و رئیس جمهور نمی‌تواند به او دست بزند که این اظهار‌نظر ‌با شعار «الله‌‌اکبر، خامنه‌ای رهبر» نمازگزاران تهرانی مورد استقبال قرار گرفت.»

  البته در این گونه مسایل از امثال آیت‌الله صدیقی بیشتر توقع می‌رود که به جای تهییج جمعیت و فوراندن احساسات کاذب، به تبیین درست و شرعی مقوله‌ی ولایت فقیه بپردازند.
  اغلب مراجع مشهور و نیز خود حضرت امام خمینی و آقای خامنه‌ای چنین نظری را مردود می‌شمرند.

  به عنوان نمونه یکی از استفتائات آیت‌الله خامنه‌ای را در ذیل می‌آوریم:

  در مواردی که نظر ولی فقیه با نظر مرجع تقلید مختلف است، اگر این اختلاف در مسایل مربوط به اداره‌ی کشور و اموری که به عموم مسلمانان ارتباط دارد باشد، مثل دفاع از اسلام و مسلمین بر ضد کفار و مستکبران متجاوز، باید نظر ولی امر مسلمین اطاعت شود و اگر در مسایل فردی محض باشد، هر مکلفی باید از فتوای مرجع تقلیدش پیروی نماید. (اجوبة الاستفتاءات، س ۵۲ و ۵۴)

  لذا ایشان شأن ولی فقیه را در امور اجتماعی می‌دانند و نه در احوال شخصیه.

  هم‌چنین آیت الله خمینی در صفحه‌ی ۶۲۶ جلد دوم کتاب البیع می‌نویسد:

  فللفقیه العادل جمیع ما للرسول و الائمه مما یرجع الی الحکومه و السیاسه و لا یعقل الفرق. (به نقل از: جمشیدی، محمدحسین؛ اندیشه سیاسی امام خمینی، ص ۵۸۸، تهران: پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی، ۱۳۸۵).

  یعنی: برای فقیه عادل همه‌ی اختیارات پیامبر و ائمه در مسایلی که به حکومت و سیاست بازمی‌گردد، ثابت است و فرقی میان آنان از جهت این اختیارات وجود ندارد. به عبارت دیگر، از دیدگاه آیت‌الله خمینی:

  حاکم اسلامی در مواردی که به امور خصوصی مردم یا حوزه‌ی زندگانی شخصی افراد مربوط می‌شود و مصلحت جامعه و حکومت در آنجا چندان دخیل نیست، نمی‌تواند وارد شود. زیرا او فقط رعایت احکام و مسایل اجتماعی را در نظر دارد. (جمشیدی، همان، ص ۵۹۲)

  آیت‌الله سیستانی نیز در پاسخ به این سؤال که «اگر حکم مرجع تقلیدی با حکم ولی فقیه فرق داشت، مقلد باید از کدام اطاعت کند؟» می‌نویسد:

  حکم کسی که ولایت شرعی دارد در امور عامّه‌ که نظام جامعه و معاش مردم بر آن مبتنی است، بر همه نافذ است؛ حتی بر مجتهدین دیگر. مگر این‌که علم به خطا بودن آن یا مخالفتش با آن‌چه از کتاب و سنت قطعاً ثابت شده، داشته باشد. (http://www.sistani.org/local.php?modules=nav&nid=5&cid=1104)

  آشکار است که ا مراجع نیز بالصراحه اختیارات و صلاحیت ولی فقیه را در حوزه‌ی مسایل اجتماعی جاری می‌دانند. بنابراین دم زدن از این که حکم ولی فقیه درباره‌ی طلاق همسر کسی وارد باشد، بدون مستند فقهی بوده و احیاناً موجب تضعیف نظریه‌ی ولایت فقیه و مشوه کردن چهره‌ی این اصل مترقی در نزد اهل علم و خرد گردد.

 141. محمدرضا گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۹

  از عکس العملتان نسبت به حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب میزان ولایتمداریتا ن معلوم میگردد.

  شما فرمودید ما حکم حکومتی ندیدیم چون ولایت را ندیدید.

 142. علی گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۷

  با سلام.
  جناب جــا مانده! رهبر عزیزمون برای چی نامه زدن به احمدی نژاد و گفتند انتصاب این شخص به صلاح نیست؟؟!!!
  از دورو بری ها می ترسیدن؟! یا مثل من و تو ساده نیستند و خوب میشناسن افرادو و نظراتشون رو و نیاتشون رو!! عزیز من جریان انحرافی یه لفظه چه اهمیتی داره بهش چی بگی!؟ مطمئن باش اگر اینهمه آدم تا بحال اشتباه و دروغ می گفتن رهبری قطعاً موضع گیری می کردن و مستقیماً جمش می کرد. تو جریان قبلی که مردم وارد شدن تازه رهبر دخالت کرد. این قضیه که بیشتر بین مسئولینه مطمئن باش اگر اشتباه بود رهبری تذکر می دادن و شفاف سازی می کردن.
  عزیز دلم تو صحبت های خودشون رو دقت کن! کاملاً سیگنال های شفاف دریافت می کنی!
  آقای مرتضی آقا تهرانی میاد اون قضیه رو تعریف می کنه بعد احمدی نژاد میاد در صدا و سیما میگه رهبر خودشون گفتن میشه از من هم انتقاد کرد(یعنی اون قضیه رو تأیید می کنه). و…
  جمع کردن این قضیه کار هر کسی نیست جز رهبری به چند دلیل:
  لطمه خوردن به این دولت و بدنام شدنش در بین مردم مساوی است با بدنامی یک فرد انقلابی و مدعی ولایت و مردم داری و نتیجه اش میشه سلب اطمینان گسترده مردم از مسئولین و به خصوص رهبری که مانند یک سپر جلوی این آقا ایستاد و از ایشون دفاع کرد.
  ممکن است با هر اقدامی آقای مشایی و دارو دسته اش با آنتریک کردن دکتر اقدامی خلاف عرف انجام دهند و مثل قضیه مناظره و شاید چند برابر بدتر اتفاق خواهد افتاد. و..
  اصلاً بهتره به جای گوش کردن به اراجیف!! امثال بنده بری از بزرگان علم و سیاست بپرسی بالاخره حتماً کسی هست به غیر از آقای احمدی نژاد و اطرافیانش در این مملکت راستگو باشند!! یا حق
  جناب جوانفکر مردانگیت را بار دیگر ثابت کن و این را هم درج کن..

 143. فرشید گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۱

  سلام آقای جوانفکر
  می خواستم ضمن تشکر از آقای مختار به دلیل نظر تامل برانگیز شون به شما عرض کنم، نکنه روحیه تونو از دست بدید والا که ما می میریم، آخه ما به پشتوانه یاران پولادین روحیه احمدی نژاد به وقت لزوم گوش رسانه های ناجوانمردی مثل فارس و کیهانو می پیچونیم.
  و در توضیح کامنتی که جناب مختار گذاشتن نیز باید بگم ایران پترو حدود یک ساله که تعطیل شده چرا که حدود یک ساله به دلیل عدم توانایی مالی اکثر خبرنگاران حرفه ای خودشو از دست داده و از اون موقع تا حالا هر از گاهی و به صورت قطره چکونی تولیدی روی خروجی می فرسته و با این وصف از اونجا که
  رسانه بدون تولیدی هیچ فرقی با تفنگ بدون فشنگ نداره، اگر تویه این یک سال انگیزه داشتیمو به طور کامل متوقف نشدیمو و به طور نیمه جون فعالیت کردیم فقط به عشق امسال آقای جوانفکر ِجوانمرد بوده که همیشه روحیشون عالیه و حالا هم که برای مدتی از حرکت به طور کامل ایستادیم نه به خاطر از دست دادن روحیه بوده که به دلیل مشکلات وحشتناک مالی بوده و به امید خدا و با رفع این مشکلات به زودی و درآینده نزدیک یک بار دیگه بلند میشیمو و به فعالیت خودمون ادامه می دیم ولی فعلا ناگزیر مدتی در کما به سر خواهیم برد.
  به امید پیروزی عدالت محوران و ولایت مداران بر شایعه محوران و ظلم مداران، آمین.

 144. نصیحت برادرانه گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۲

  با سلام،

  آقای علی قدسی،

  اتهام بستن به بندگان خدا، آنها را در جمعی که خودشان حضور ندارند و امکان دفاع از خود را ندارند، منحرف از دین و نامسلمان خواندن یک گناه بزرگ است. بی حرمتی به مردم و تخریب شخصیت یک جرم است.

  حال کاری نداریم که متهمان، مسلمانان مؤمن، برادران دینی، خادمان ملت، سربازان صدیق ولایت، رئیس جمهور و اعضای دولت منتخب اکثریت مردم و مورد تأیید مقام معظم رهبری هستند.
  شما می توانید از عملکرد دولت انتقاد کنید، چرا انگ انحراف و بی دینی میزنید.

  چرا شما از قول رهبر انقلاب می گویید “وقتی مقام معظم رهبری در مقابل دسیسه جریان انحرافی مبنی بر ادامه مسئولیت وزیر اطلاعات در پست وزارت پافشاری نمودند …”
  ایشان خودشان در مورد دسیسه چینی و انحراف دولت حرفی زدند؟ چرا ما نشنیدیم؟
  کارتان به جایی رسیده که از قول مقام معظم رهبری به قضاوت و اتهام دولت می پردازید؟

  مقام معظم رهبری حاضر هستند، قائم هستند، با ملت ایران در ارتباط مستقیم هستند، سحر نشده اند و احدی قادر به سحر کردن ایشان نیست، ایشان مثل همیشه می توانند در مورد “دسیسه چینی” هر گروهی نظراتشان را صریحاً بیان کنند.

  جامۀ ولایت برای آقایانی که شما نام بردید خیلی بزرگ است، بهتر است به آخرت خود بی اندیشند، و از قول مقام معظم رهبری به اتهام و جوسازی نپردازند. این آقایان اگر نظر و انتقادی دارند می توانند با پاس داشتن حرمت نهادهای جمهوری اسلامی آن را مطرح کنند. اگر بر این باورند که مسؤلی تخلفی مرتکب شده می توانند از راه های قانونی آن را پیگیری کنند، اگر فکر می کنند خطری کشور را تحدید می کند می توانند با مقام معظم رهبری هم فکری کنند. چرا جو سازی، اتهام و حرمت شکنی می کنند…

  شما هم اگر تابع مقام معظم رهبری هستید گوش دل به ایشان بدهید. اگر نیستید حرمت شکنی نکنید، و بدون تهمت زدن، نظر و انتقاد خودتان را از قول خودتان بیان کنید.

 145. سید گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۲

  سایتم که دوباره فیلتر شد

 146. یک حزب اللهی گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۵۷

  فعلا خوش باشید شما… انشاالله چند روز دیگر شما و مشایی تونو هم میگیرن…

 147. پژوتن گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۱۲

  ما برون را ننگریم و قال را ما درون را بنگریم و حال را

  امروز در روزنامه جهان نیوز مطلبی رو از جانب برادر محترم رییس جمهور آقای داود احمدی نژاد درج کرده بود، که ایشون دوباره از آقای مشایی به خاطر دوستی با اسرائیل انتقاد کرده بودند. البته بعد از مدتی این خبر رو جهان نیوز حذف کرد. حالا من کاری ندارم به این کارها ولی این حرفی که خیلیها زدند و ازش به عنوان کوبیدن دولت استفاده کردند.، که به نظر من این کمال بی انصافیه.

  من فکر میکنم انصاف هم چیز خوبی باشه. آیا این صحیح که یکنفر که چشماش از فرط خستگی خدمت برای مردم باز نمیشه اینطوری بهش تهمت و افترا زده بشه. آقای مشائی گفتند ما با هیچ ملتی در دنیا دشمنی نداریم و با همه ملتها دوست هستیم حتی با ملت اسرائیل.

  آدم خوب نیست بیاد بعضی حرفهارو به زبون بیاره، ولی اینها بقدری ناجوانمردانه توهین میکنند و تهممت میزنند که آدم نمیتونه ساکت بشینه. این جمله در چه سالی زده شد؟ در سال آخر ریاست جمهوری بوش. سالی که جرج بوش دائماً ایران رو تهد ید به حمله میکرد. دکتر احمدی نژاد هم هر روزدر سفرهای ا ُستانی شون ، در مصاحبه هاشون با رسانه های خارجی و داخلی، در سخنرانی هاشون یک افشاگری جدید در مورد جنایات رژیم صهیونستی و آمریکا میکردند. رژیم صهیونستی هم همش با جنگ تبلیغاتی، سانسور خبری اینطور القاء میکردن که ایران میخواد بمب اتمی بسازه و بریزه روی سرتون! (همین روش صهیونستی که الان در کشور خودمون داره اجرا میشه. با دروغ، شانتاژ و سانسور خبری اینطور القاء کنند که دکتر احمدی نژاد و دولتش جن گیرن، رمّالن، منحرفن که بعد بتونن دولت رو ساقط کنند) و از این طریق هر صدای مخالفی رو در اسرائیل خفه کنند. شما میدونید رژیم اشغالگر قدس مردم مخالفشرو چنان کتک میزنه که هر کی ندونه فکر میکنه اینها حتماً مسلمونند و فیلمهاشم همه موجوده در یوتیوب.

  خوب روزی که آقای مشائی این حرفرو زدند، من در جا متوجه شدم این حرف برای چه مقصودی زده شده و آفرین گفتم به درایت دکتر ومشاورینشون. من در جا رفتم روی یاهو نیوز چون میدونستم که اینها هر خبری رو که در مورد آقای دکتر باشه را در عرض چند دقیقه در تمام روزنامه های زنجیره ای کوچک و بزرگشون منتشر میکنند ، ولی در این مورد اینکار رو نکردند. خوب این جمله چکار میکرد؟ این جمله باعث میشد مردمی که در داخل رژیم اشغالگر قدس مخالف سیاستهای جنگ افروزانه این رژیم هستند جسارت بیشتری در مخالفت با این رژیم به خرج بدهند. چون اونموقع مخالفین میگن ایرانیها که با ما مردم دشمنی ندارند بلکه اونها با جنایاتی که شما انجام میدهید مخالف هستند. اینکار باعث میشد که انشقاق بینشون ایجاد بشه.

  مگر رژیم صهیونستی با اون بلاهایی که سرمون آورده روزی هزار یار از طریق رادیو وروزنامه قربون مردم ما نمیره؟ مگر بعضی ها در داخل فریب همین حرفها رو نمی خورن! امروز جنگ نرم به مراتب موثرتر و کم هزینه تر از جنگ نظامی هست. همونطور که دیدیم دکتر احمدی نژاد با سخنرانی هاشون موجی از بیداری در کشورها حتی خود آمریکا بوجود آوردند و آمریکا را علناً از پا در آورد. الان آمریکا یک کشور شکست خورده با ۱۴تریلون دلار بدهی خارجی هست.

  اگر آقای مشائی به نفع رژیم صهیونستی و به ضرر ما صحبت کرده، پس چرا این صحبت ایشونرو رژیم صهیونستی گنده نمیکنه؟ چرا فقط برخی از افراد معلوم الحال داخلی متوجه این مطلب شدند.
  دکتر احمدی نژاد اگر به آقای مشائی بگه برو کوه قاف، حاضر در جا برود. هر ماموریتی که توش تهمت و افترا مخالفین وجود داشته باشه اولین نفری که خودشرو داوطلب میکنه. خودشرو کرده سپر بلای دولت. کی بود ده بیلیون دلار ثروت ایرانیان خارج از کشور رو جذب کرد؟ اینکه از لحاظ علمی ما ۱۱ برابر دنیا پیشرفت داشته از روی هوا اومده ؟ چقدر ایرانیان خارج از کشور اطلاعات علمیشونرو به ایران منتقل کردند؟
  آیا هماهنگ کردن ۲ میلیون ایرانیان خارج از کشور و جذب سرمایه ها و دانسته های علمیشون کار راحتیه؟
  آیا بهتر بود که این سرمایهایپولی و علمی صرف براندازی حکومتون بشه؟ ما چطوری تحریمهارو دور زدیم؟ از رو هوا ؟ آدم باید یک ذره فکر کنه.
  آدم چقدر میتونه نمک نشناس و بی چشم ورو باشه که این چیز ها رو نبینه؟ من واقعاً متاسفم.

 148. حسین گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۱۳

  سلام
  ببینید توی این چند روزه طبق مستندات و شواهدی که من دیدم به این جمع بندی رسیدم متاسفانه این مطالبی که علیه مشایی و جریان انحرافی زده میشه تا حدودی واقعیت داره
  واقعا این عباس غفاری با این اعترافات تکان دهندش نمیتونه دروغ باشه
  هشدارهای علمایی مثل مصباح یزدی رو نمیشه همینجوری ساده گرفت
  من که کم کم نگران شدم و برای دکتر هر لحظه دعا میکنم که از شر این بلاها نجات پیدا کنه همون طوری که دعا کردیم ایشون رئیس جمهور بشه این دفعه هم سلاحی جز دعا کردن نداریم

 149. zohoor.ir گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۱

  زاویه هشدار میدهم بزرگترین جریان انحرافی درجمهوری اسلامی طی سی سال گذشته که خود را به تصور پشتوانه مردم موازی با بالاترین مقام معنوی وکاریزماتیک در کشور می دانند در حال شکل گیری است این جریان از سالهای پیش هدفمند حرکت نموده وبه قدرت رسید. اما چند ماهی است با تاکتیک های حساب شده وبهره گیری از اطاق فرمان متافیزیک غیر شرعی وغیر طبیعی رییس حمهور محترم را مسحور نموده وبا ادبیاتی عوامفریبانه عنوان می کند کشور را امام زمان عج هدایت می کند ودر صورت واکنش جامعه بسیار زیرکانه وهوشمندانه عقب نشینی وبا ملاحظه تمام ادبیات را عوض واز اهمیّت جایگاه ولایت فقیه صحبت می نمایند.البته در همین سخنان دیکته شده اخیر مطالبی که حکایت از زاویه یافتن از خط اصیل انقلاب دارد دیده می شود!

  ازخدای متعال می خواهیم رییس جمهور محترم وزحمتکش رااز این جریان رهایی بخشد.

  این جریان سه نفره که رییس جمهور محترم را نیز احاطه نموده اند بزودی با شروع فعالیت های انتخاباتی و با اغوای جوانان چهره خود را نمایان خواهند کرد .لذا ضمن توصیه به لزوم آمادگی ولزوم دقت در اجرای منویات حکیمانه مقام معظم رهبری ومراجع عظام با بصیرت .بشارت میدهم اهداف اینان نیزچون جریان های منحرف سالهای قبل نیز ابتر خواهد ماند.اما اگر غفلت وکوتاهی نماییم هزینه های سنگینی را باید متحمل شویم.. س.م.ر(م۱۱۸۴)مدیرسایت ظهورzohoor,ir ت ۱۳۹۰/۲/۲۴

 150. سیدپیام گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۹

  سلام

  جناب اقای مشایی ؟

  میبخشی منظورم اقای جوانفکر بود

  البته از نظری شما به ایشان وابسته اید و در اصل تابع ایشان هستید و کیدانم نظرم را مثل قبلی نخواهی گذاشت و فقط نظراتی که با شما هم عقیده باشند تایید میکنید

  جالب است که شما تمام مراجع را در اشتباه میبینید و سخنان رهبری را تحریف میکنید و مداح ها را افرادی میدانید که منافع شان به خطر افتاده است

  روزنامه ها ی کیهان و خبرگذاری های رجا نیوز و فارس و غیره و نیروهای ولایی همه در اشتباه به سر میبرد اما مشایی حق است

  فکر میکنم اینکه بیان میشود فتنه مشایی در راه است و این فتنه بدتر از تمامی فتنه های اتفاق افتاده است حق است چون شما فقط خودتان را میبینید اما میدانم عاقبت به خیر نخواهید شد

  ان روز دیر نیست

  به امید ظهور و نابودی منحرفین ….صلوات

 151. محمد معظمی گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۳

  سلام فقط تو یه کلام اقای عزیز دنیا همین چند روزه ما مهمانیم اینجا حجازی رو دیدی اسطوره بود اره ؟ اما الان ببین عزیز چوب خدا صدا نداره ها دست بردار نزار از این که هست بدتر بشه بدبینی در بین مردم ولایتی یعنی مرگ یه ادم نه در جسم بلکه در روحش و روح رو هم از یه ادم بگیرن میشه چی همون مرگ حق نگه دارتون

 152. شهاب گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۰۴

  درود

  درمورد آقای مشایی ۲ حوزه وجود داره، اولی که حوزه ی مالی هستش و بر عموم پوشیده، لذا بر مبنای شنیده ها از خواص موافق و یا خواص مخالف قصد قضاوت ندارم و ای کاش سیستم قضایی کشور اونقدر مستقل از جریانات سیاسی بود که می تونست بدون اینکه شبه ای در اذهان عمومی پیدا شه ، بررسی کنه و رای صادر کنه و چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا و … واسش مهم نبود که عملاً اینطور نیست.

  دومی حوزه ایدئولوژیکی ایشونه که درپی بررسی سخنرانی ها و گفته های ایشون، الحق و والانصاف هیچ نکته غیر عقلانی به چشم نمی خورد که هیچ بلکه باید بگم افکار ایشون از شخص محمود احمدی نژاد بسیار پخته تر، حساب شده تر و عقلانی تره. تا جایی که باید افسوس خورد که چرا در این دولت احساسی، ۴ یا ۵ تئوریسین خلاق و کارآزموده همچون آقای مشایی نداریم.

  ایشان شخصیتاً انسان آرومی هستن و روحیه تهاجمی ندارن (برعکس محمود احمدی نژاد که روحیه تهاجمی داره)، اگر این روحیه رو داشتن قطعاً خیلی ازین زبان هایی که فقط داره تهمت میزنه به مدح و ستایش باز میشد.

 153. آیدین گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۴

  با سلام مجدد،

  در مورد فتنه، بنده فکر می کنم در میان مردم تبعات فتنۀ جدید به مراتب کمتر از جریان فتنۀ پیش باشد. در فتنۀ پیش بخش قابل توجهی از افکار عمومی با دروغ تقلب در انتخابات مسموم شده بودند. فتنه گران با تبلیغات فراوان جوری وانمود می کردند که رهبر انقلاب به صورت نامشروع و با تصرف در آراء مردم نامزد مورد نظر خود را تحمیل کرده است. ولی با هوشیاری مردم، و تدبیر رهبر انقلاب، سیاست تخریب ایشان شکست خورد.

  سامان دهندگان فتنۀ جدید هیچ گونه پایگاه مردمی ندارند، دستشان رو شده و با بازی دادن افکار عمومی به جایی نمی رسند. لذا دیدۀ طمع به جایگاه ولایت فقیه دوخته اند، که اگر خدای ناکرده به دست نااهل بی افتد، بتواند بدون نیازمندی به پشتوانۀ مردمی اعمال قدرت کند.
  ازاین رو با طرح “جریان منحرف در دولت”، اقتدارگرایان به دنبال خنثی مشروعیت دولت و نشان دادن نوعی تفرقه میان نهادهای دولت و رهبری هستند. سؤال ایجاست که چگونه می شود تفرقه ای که وجود ندارد را نشان داد؟

  جواب: با طرح تئوری یک جریان منحرف خطرناک در دولت که برای آن شواهد و مدارکی وجود ندارد، قابل رؤیت نیست، و می تواند چهرهای بسیار معتبر، خوش نام، مردمی، مورد تأیید رهبری و نظام مثل آقای احمدی نژاد و همکارانش را منحرف و اغفال کند. از این رو “جریان منحرف” باید ویژگی ها و قدرت های عجیب و غیرب و خارقالعاده ای از قبیل سحر و جادو و ارتباط با اجنه داشته باشد که حق را ناحق کند. از سوی دیگر با انحراف توجه ها از محضر رهبر انقلاب و مواضع صریح و آشکار ایشان، و بزرگ نمایی، تعبیر و تفسیر ۲ الی ۳ حاشیه در روابط دولت و رهبری، جوری وانمود می کنند که نوعی نارضایتی ناگفته میان رهبر انقلاب و دولت در این حاشیه ها دیده می شود که ناشی از آن “انحراف” است. این بار باید به قدرت تخیل و شعبده بازی آقایان فتنه گر آفرین گفت. ولی این چیزها با توجه به هوشیاری ملت ایران جواب نمی دهد.

  ایمان به خدا و قرأت قرآن مجید بندگان مؤمن را از هر نوع سحر و جادویی در امان نگاه می دارد. این چیزها با ظهور دین مبین اسلام برچیده شد و دیگر اثری ندارد، ولی هنوز نقل و نبات برخی محفل های بی کار و خیال باف است.

  با هوشیاری و توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب و همسویی قلبی و عملی با ایشان، این فتنه فرجامی جز برچیده شدن نقاب تزویر از برخی چهره هایی که وانمود به ولایت مداری می کنند، ندارد.

  ولی باید هوشیار بود، چرا که شیطان خستگی ناپذیر است.

 154. احمد گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۰۴:۱۲

  در پاسخ به همه کسانی که بر ضد فرمایشات امام خامنه ای مسائل فرعی را اصلی می کنند هشدار می دهم:
  مسائل فرعی از مهم ترینشان تا بی اهمیت ترینشان فرعی هستند پس نگویید مهمترین مسئله فرعی الان مشایی است

  مسئله بعدی این است که هشدار می دهم دست از خود تحقیری بردارید.

  خود تحقیری یعنی نادیده گرفتن افتخارات تاریخی و ملی ایران زمین.
  خود تحقیری یعنی تحقیر کوروش که از افتخارات سرزمین ما است کسی که با برده داری مبارزه می کرد.

  خود تحقیری نتیجه اش روشنفکرانی است که غرب زده می شوند و مردم و فرهنگ کشورشان را به غرب می فروشند.
  خود تحقیری نتیجه اش می شود سیاستمدارانی مثل موسوی (لعنت ا… علیه) که با خباثت تمام دستش را در دست استکبار و همه ظالمان عالم داد تا کشور را ساقط کند.
  خود تحقیری نتیجه اش از بین رفتن اعتماد بنفس و روحیه جهادی برای ساختن کشور و اثبات کارامدی نظام ولایت فقیه است.

 155. اسماعیل گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۵۵

  واقعاً تآسف آور است که چگونه می خواهند یاران واقعی مقام معظم رهبری را به دروغ و با انواع تهمتها از میدان بدر کنند. البته این شیوه همیشگی این بادمجان دور بشقاب چینهاست. مثل اینکه منافع شان به خطر افتاده حالا می خواهند با انواع دروغها رئیس جمهور عدالت گستر را کنار بزنند. من نمی دانم آنهایی که سنگ رهبری را به سینه می زنند و ولایت ولایت می کنند، چگونه چشم خود را به حمایتهای بیدریغ رهبری از این رئیس جمهوری می بندند. مگر این رئیس جمهور اصلاً بدون کمک و حمایت رهبری می توانست روی کار بیاید. مگر بدون پشتیبانیهای نهان و آشکار مقام ولایت ایشان می توانست در این موقعیت قرار گیرد؟. چرا این قدر بر او خرده می گیرید. اصلاً کارنامه احمدی نژاد مگر غیر از کارنامه رهبری است؟ بدانید هر چه که از رئیس جمهوری خرده گیری می کیند مثل اینکه از مقام ولایت خرده می گیرید. اصلاً احمدی نزاد یعنی عملکرد رهبری عزیز که این همه می درخشد. من نمی دانم وقتی مقام رهبری این همه ایشان را مورد حمایت قرار داده و تأییدشان می کند، دیگران چه می گویند؟ به گمان من چون این آقایان نمی توانند به مقاوم ولایت ایراد بگیرند از ترسشان به احمدی نژاد گیر داده اند. این را بدانید اگر احمدی نژاد سقوط کند، در واقع این رهبری است که سقوط می کند، چون احمدی نزاد حاصل و دست پرورده رهبری عزیز است. حالا مملکت که هیچ لااقل بفکر مقام رهبری باشید. اگر رهبری را از دست بدهیم مملکت دیگر فایده ای ندارد.

 156. مهدی گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۴۳

  بسم الله الرحمن الرحیم
  آقای جوانفکر ممنونم از این که با جواب ندادن به سوال بنده، به بنده کمک کردید تا به درستی تحلیل خودم پی ببرم.
  مواظب خودت باش به خاطر مشائی جهنمی نشوی
  دیدار به سرای آخرت

 157. علی گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۱۴

  با سلام.
  جناب جوانفکر چرا مطلب نمی زنی؟!
  چرا جواب دوستان نظربده را نمیدهید؟!
  چرا دچار مشکلات روحی شده اید و در آن جلسه .. شرکت نکردید؟!
  چرا آقای بقایی ۴ سال منفص از خدمت شد؟!
  چرا آقای احمدی نژاد در حرم امام سخنرانی ندارند؟!
  چرا چرا چرا… احتمالاً وجدان شما هم بیدار شده است و صدای امت حزب الله را شنیده اید فقط مواظب باش مثل شاه دیر نشنوی!! از مشکلات روحی که پیدا کرده اید معلوم است…!! یا حق

 158. محمدعلی گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۰

  با مطلب (سردسته منحرفین از انحراف نظام می گوید) به روزم
  وبلاگ عاشقان ولایت
  m-a-roshandel.blogfa.com

 159. مهدی گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۲

  با سلام دوباره خدمت جناب آقای جوانفکر
  نمی توان دست روی دست گذاشت تا اقتدارگرایان همه چیز را به نفع خود خاتمه دهند.
  شرایط حساسی است. کوچکترین حرکت اشتباه می تواند عواقب سنگینی داشته باشد. ما خیلی نگرانیم. به نظر من شما باید بسیار حساب شده تر و استوارتر قدم در این راه میگذاشتید. اما حالا کار از کار گذشته. عزم حریف برای حذف همه شما جزم شده است. حذف دکتر احمدی نژاد حذف فرد یا تفکر یا تیم یا جریان نیست. بلکه حذف جایگاه ریاست جمهوری در نظام است و این خطرناک است. قرار نیست همه مثل هم فکر کنند. بخاطر همین هم هست که هر ۴ سال انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود. در حال حاضر مردم این نوع تفکر را با ۲۴ میلیون رای قبول کرده اند. اگر به ادعای برخی مردم این تفکر را نمی پسندند, اجازه بدهیم در انتخابات بعدی خودشان تصمیم بگیرند. چرا عده معدودی همواره از طرف قاطبه مردم سخن می گویند؟ آنهم کسانی که هیچگاه در هیچ انتخاباتی حائز اکثریت نشده اند؟ چرا اگر این جریان انحرافی است و انحرافش از روز روشنتر نمیگذارند که خود مردم در انتخابات بعدی آنها را حذف کنند؟ به نظر من آنها می ترسند از رای مردم. همانگونه که همواره ترسیده اند. دارند از الان زمینه چینی میکنند برای حذف جناب آقای رحیم مشایی چون اگر ایشان کاندیدا شوند آرای بالای سی میلیونی ایشان آنها را مات خواهد کرد.
  یا حق

 160. سعید گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۴

  بنده به جد معتقدم بیش از این متانت دولتمردان جایز نیست. هر روز در بلندگوهای خود دروغ ها و تهمت ها را بر علیه یاران دولت تکرار می کنند و به شکلی ریاکارانه بدون ارائه هیچ دلیل قانع کننده ای تنها به یکدیگر استناد می کنند و به سیاق گوبلز آنقدر این دروغ ها را تکرار می کنند که عین واقعیت جلوه کند. گویی خبرگزاری ها دادگاههای صالحه هستند که مدام در حال صدور انواع احکامند. در این میان حرمت و آبروی انسانها برایشان به هیچ نمی ارزد. سکوت در مقابل این ترورهای شخصیتی جز تقویت این اتهامات و تشجیع مروجان آن هیچ سودی ندارد. تو را به خدا! دست کم برای حفظ اخلاق در جامعه و شان و آبروی انسانها کاری کنید! به خدا که امروز همه ایرانی ها در مقابل این فضا سازی های مسموم مسئولند. اگر امروز سکوت کنیم فردا این ناجوانمردی ها گریبان دیگران را نیز می گیرد. آقای جوانفکر! امثال من امروز پریشان و نگرانیم، دست کم به اندرزی آراممان کنید.

 161. سمانه گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۳

  خدا را شکر !!!!!!!!!!!!!امروز حق و عدالت طلبی دولت و یارانش بر همه اثبات شد و حق دوباره پیروز شد. چرا؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون منحرفترین فرد نظام که انحراف خودش و اولادش (البته بنده با کسانی که مال حرام به فرموده امام حسین گوششان را کر کرده و حق را نمیشنوند کاری ندارم با امت حزب الله هستم که این منحرفین از احساسات مذهبی اشان سو استفاده میکنند ) بر هیچ احدی الا جیره خوارانش پوشیده نیست از جریان انحرافی گفت :
  ها… در پاسخ به ابراز نگرانی برخی از حاضرین در جلسه روز گذشته در مورد تلاش جریان‌های انحرافی برای مخدوش کردن وحدت و اعتقادات دینی مردم گفت: ((ممکن است در مقطع و برهه‌ای خاص، جریان یا گروه و باندی خاص بتوانند تعمداً یا سهواً خدشه‌ای به ارزش‌ها وارد و انحرافی در مسیر انقلاب ایجاد و حتی طیف‌هایی را نیز ناخودآگاه با خود همراه کنند، ولی قطعاً جریان‌های انحرافی، بی‌ریشه و سطحی بوده و قادر به ادامه مسیر و تداوم برنامه‌های انحرافی خود نخواهند بود.))
  این موضوع برای هر ایرانی مسلمانی افتخار است که این آقا او را منحرف بخواند.
  این آقا دارد عقده گشایی میکند بر علیه دکتر احمدی نژاد و یارانش غافل از اینکه روشنگری کرد و پرده از چهره منافق امثال زاکانی و توکلی و… برداشت
  برچسب زدن عنوان جریان انحرافی به هرکس و یا گروهی که برخلاف نیات و اندیشه های آقایان رفتار می کرد از همان روزهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی وجود داشته است.
  حتی جریان آوینی در مجله سوره ، انحرافی اساسی به حساب می آمد که اگر خون پاک آن شهید نبود همچنان اورا منحرفی اساسی می دانستند.
  ها.. با همین ترفند از ابتدای انقلاب همه مخالفین خود را بدر کرد ولی ناراحتی من بابت الان است که عده ایی در زمین ها… بازی میکنند و حتی خودشان هم بی اطلاعند بنده همه را به مطالعه تاریخ ارجاع میدهم نه تاریخ دور !!!!!!!!!!!تاریخ همین انقلاب خودمان !!!!!!!!!!
  دلم بر خونهای عزیزانی که ریخته شده میسوزد که بعد ۳۰ سال از این انقلاب عزیز و در این مملکت شیغه عدالت خواهان را یک به یک از صحنه خارج میکنند آن هم به دست دست نشانده های ها… و دزدان بیت المال

 162. آیدین گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۲

  با سلام،

  احمد آقا،

  بنده با نظر شما موافقم ولی با اجازه یک نقد کوچک با بیان شما داشتم. امامت با امام است و پیروی با پیروان. پیروی یعنی اقتداء به امام در افکار، رفتار و بیان.
  هشدار دادن با امام است و ایستادگی با پیروان. تا وقتی امام کسی را لعنت نکردند، ما نباید کسی را لعنت کنیم. و البته بنده یاد ندارم رهبر انقلاب میر حسین موسوی را لعنت کرده باشند.
  بنده نظر خوبی به موسوی ندارم ولی اگر گمراه شده و اشتباه کرده چوب گمراهیش را می خورد و سزاوار لعنت نیست، همۀ ما ممکن الخطاییم، اگر با علم و نیت گمراه کردن در برابر حق ایستاده باشد می تواند لایق لعنت شدن باشد، ولی تشخیص آن در مورد موسوی کار بسیار مشکلی است، ممکن است خدای نکرده ناخواسته مرتکب گناه بشیم. به هر حال اقتداء به امام بهترین کار است.

  سلامت و پیروز باشید.

 163. جامانده گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۴

  بنام خدا
  باسلام و درود بر محمد و آلش
  و سلام خدمت تمام دوستان
  علی آقا از اینکه مطلب مرا مطالعه کردی و نظر ت را دادی ممنونم
  علی آقای عزیز چند مورد:
  ۱- با موضع گیری رهبری و شفاف سازی ایشان کاملا موافقم ! پس بهتره شما و ما و آقایان تریبون دار هم دقت کنیم و جلو نزنیم از ایشان و بگذاریم همان شخصی که در برابر احمدی نژاد سینه سپر کرده بود اگر صلاح دانستند شفاف سازی و موضع گیری نمایند . تا حجت به همه ما تمام شود تا اینکه شائبه اینکه هجمه جدید به رئیس جمهور محترم از دارو دسته همان قبلیها نیست وجنسش فرق داره که به نظر من اینطور نیست وهمه از یک جنس می باشد (هاشمی رفسنجانی ). یادمان نرفته تاکید آقای هاشمی در جلسات قبل از انتخابات در محفل جنبش سبزهاراکه فرمودند ” هر کسی غیر از احمدی نژاد”. همسر ایشان در روز انتخابات فرمودند : اگر کاندید ما رای نیاورد مردم به خیابانها می ریزند . فرزندان ایشان اغتشاشات را هدایت کردن و حضور داشتند . دیگه اینها را که مشایی نگفته ،صدا و سیما و قوه قضائیه گفتن . افاضات جدید آقای هاشمی را هم که امروز توی روزنامه ها مطالعه فرمودید . در مورد جریان انحرافی . بصیرت ، بصیرت
  برادرم عزیزم اگر کمی عدالت و مسلمانی مانده سوالات دیگر مراهم جواب بده برو از بزرگان و عالمان سیاستی که خودت قبول داری سوال کن با کدام حدیث و روایت و عدالت جور در میاد که بچه های مردم که گول سران فتنه را خوردن توی زندان باشند (البته باید سزای عملشان را ببینند)ولی سران آنها توی خونشون حبس باشند (تازه اگه باشند)بنا به گفته خود آقای قضایی پرونده مهدی هاشمی چهار تا زونکن ولی ایشون در لندن در حال انجام ماموریت محوله از سوی پدر .و دستگاه اطلاعاتی مقتدر ماهم نمی تواند آقا رو به ایران برگردونه !!! خدایا به تو پناه می برم
  ۲- مگر آقا نگفتند فرع ها را رها کنید به اصلها بپردازید ؟؟ حتما از نظر برخی آقایان آقای مشایی شده اصل!!!!
  و آمریکا و اسرائیل و کشتار شیعیان بحرین و یمن و مسلمانان فلسطین شده فرع !!!!!!!! بصیرت بصیرت
  ۳- برادر عزیزم یک درصد احتمال بده به دنبال موضع گیریها و افشاگریهای آقای احمدی نژاد و تحولات سیاسی که ایشان با نوع گفتما نی که در دنیا پخش کردن و ارزشهای انقلاب و دین را مطابق گفته های آقا و امام گسترش دادن . حالا آمریکا و اسرائیل برنامه ریزی کردن ودارن ریششو می زنن . بعد من و تو ساده دست رو دست نمی زنیم و تاسف بخوریم .تو کرببلا یه عده قربتا الی الله امام حسین رو کشتند .
  ۴- گفتی برم از بزرگان علم و سیاست بپرسم تو بگو مثلا از کدومشون بپرسم از لاریجانی ، علم الهدی،خاتمی ، سعید حدادیان ، رفسنجانی ، واعظ طبسی ، موسوی ، کروبی ، محسن رضایی،کی اول تو بگو تا من جواب بدهم یا برم بپرسم : از محاکمه سران فتنه چه خبر ؟ از دستگیری مهدی هاشمی توسط دستگاه قدرتمند اطلاعات چه خبر ؟از پرونده مفسدان اقتصادی چه خبر؟ از دستگیری فائزه هاشمی و حضور ایشان در اغتشاشات چه خبر؟از پیام تبریک رئیس مجلس به میر موسوی در شب پایان انتخابات چه خبر ؟از نامه هاشمی رفسنجانی در دوشب مانده به انتخابات بدون نام خدا و سلام به رهبری چه خبر ؟از پول یارانه هایی که در دولتهای قبلی خوردن و کردن تو جیب اجانبشان چه خبر ؟ ازاینکه ما چقدر کمبود مدرسه ، خانه ، اشتغال ، درد و گرفتاری داریم که در دولتهای قبلی فقط از ارزشهاو دین یک اسم مانده بود و حالا همه آقایون گنده باقالی درد ولایت پیدا کردن چه خبر ؟؟؟ چرا در دولتهای قبلی انرژی هسته ای تا مرز جمعشدن رفت و این آقایان صداشون در نمی آمد ؟ نوامیس این مملکت در کشورهای عربی هرزگی می کردنو ومی کنن ؟ اعتیاد و بیکاری داره جوانان مارو به طرف اعتیاد و کمونیست می بره ؟؟خیلی از آقایان این ثروتها رادر این سی ساله از کجا آوردن ؟(اصل قانون اساسی از کجا آورده ای ) ّبعضی از آقایان اینجا ها که می رسه صداشون در نمی آید و درد دین ندارن . از آقا خرج می کنن و مگن مملکت رهبر دارد حتما صلاحی است و لی اینجا ها که می رسن همه از ایشون جلو می زنن و درد دین مملکت پیدا می کنن . یا علی فعلا خدا حافظ . خدایا به ما ملت بزرگ ایران رحم کن

 164. احمد گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۲۰

  آیدین محترم؛
  ۱ – من به عنوان یک عضو کوچک جامعه حق دارم که به دیگران هشدار دهم و آنها را از خطرات آگاه کنم.

  ۲ – شما که هنوز در تشخیص تردید داری از خودت بپرس آیا موسوی (لعنت ا… علیه) و نزدیکانش معنای رنگ سبزشان همان معنایی بود که در جامعه ما بیش از ۱۰۰۰ سال تبلیغ می شد؟ یا ضد آن؟

  اگر پاسخ درست بدهی من دیگر لعنت نمی فرستم.

 165. s گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۵

  با سلام امیدوار بودیم سرنوشت مرحوم کردان برای اطرافیان و طرفدارانش و آنها که او را به کار گمارده بودند درس عبرت شود اما نشد و خداوند ناظر ماست و آلله للظالمین بالمرصاد

 166. جریان انحرافی گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۳

  ایران پترو – علی‌اکبر جوانفکر: “بدون تردید، روحانیت اصیل حافظ انقلاب و پرچمدار نظام اسلامی است و خلوص، تقوا، مردم داری و ساده زیستی روحانیت، موجب برقراری یک ارتباط عمیق معنوی میان این جامعه ذی نفوذ با جان و دل آحاد مردم شده است. بنابراین هیچکس القائات ناصواب مبنی بر تضاد دولت ارزشگرا، انقلابی و مردمی احمدی‌نژاد با روحانیت معظم را باور نمی‌کند. اصرار برخی از جریانات و افراد بر ضدیت دولت و رئیس‌جمهور با روحانیت، یک جریان کاملاً انحرافی است.”

  «تقابل با روحانیت» از جمله نسبت‌های خلاف واقع و ناروایی است که این روزها، از سوی مدعیان تمامیت‌خواه علیه دولت ولایی، مردمی و خدمتگزار آقای احمدی‌نژاد، مطرح می‌شود، این در حالی است که عملکرد دولت طی شش سال گذشته، به روشنی خلاف آن را ثابت می‌کند و نشان می‌دهد که اینگونه غرض ورزی‌ها و شبهه افکنی‌ها با هدف تخریب اذهان عمومی نسبت به دولتی است که براساس آموزه‌های دینی، تمامی همت خود را برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی به کار بسته و اعتلای نام اسلام عزیز را سرلوحه کار خود قرار داده است.
  بدون تردید، روحانیت اصیل حافظ انقلاب و پرچمدار نظام اسلامی است و خلوص، تقوا، مردم داری و ساده زیستی روحانیت، موجب برقراری یک ارتباط عمیق معنوی میان این جامعه ذی نفوذ با جان و دل آحاد مردم شده است. بنابراین هیچکس القائات ناصواب مبنی بر تضاد دولت ارزشگرا، انقلابی و مردمی احمدی‌نژاد با روحانیت معظم را باور نمی‌کند. اصرار برخی از جریانات و افراد بر ضدیت دولت و رئیس‌جمهور با روحانیت، یک جریان کاملاً انحرافی است.
  آقای احمدی‌نژاد و اعضای دولت او، بیشترین دیدارها را با مراجع و علمای برجسته داشته و همواره بر تکریم و تعظیم شخصیت‌های والامقام حوزه‌های علمیه تصریح و تأکید کرده‌اند.
  برای رئیس‌جمهور محترم و همکاران وی مایه مباهات و افتخار بسیار است که نه تنها ملت ایران، بلکه بیش از همه، روحانیت معظم، خدمات بی‌نظیر و ماندگار دولتهای نهم و دهم را موجب سربلندی و عزت روز افزون ایران اسلامی در جهان می‌دانند و همواره به این حقیقت روشن اذعان دارند.
  پیشرفت همه‌جانبه مادی و معنوی از اصول چهارگانه دولت احمدی‌نژاد بوده است. رویکرد و عملکرد شش‌ساله آقای احمدی‌نژاد مؤید آن است که دولت مکتبی وی علاوه بر بستر‌سازی برای پیشرفت جهشی و آبادانی کشور در همه زمینه‌ها، همواره در جهت برنامه‌ریزی برای ترویج فرهنگ قرآنی، آبادانی مساجد، بهسازی و توسعه حوزه‌های علمیه و مراکز نماز جمعه به عنوان کانون فعالیت روحانیت اصیل گام برداشته است.
  آمار و ارقام ثبت شده در لوایح بودجه رسمی کشور طی سنوات گذشته گویای آن است که دولت احمدی‌نژاد با چه وسواس و دقتی به سرمایه‌گذاری در جهت خدمت مؤثر و ماندگار به اسلام عزیز اهتمام ورزیده است.
  بودجه‌ای که دولت وقت در سال ۱۳۸۳ برای حمایت مالی از حوزه‌های علمیه و مراکز دینی اختصاص داده بود از ۳۵ میلیارد تومان فراتر نرفت اما با دقت و توجه ویژه رئیس جمهور محترم، این مبلغ در سال‌جاری به رقم خیره‌کننده ۷۶۰ میلیارد تومان افزایش یافته است که حاکی از ۲۲ برابر شدن آن است. چگونه می‌توان رئیس جمهور و دولتی که دارای چنین گرایش و نگرشی به مراکز علوم دینی است، به ضدیت با روحانیت متهم کرد؟ مسئولیت جلوگیری از تکرار اینگونه شبهه‌افکنی‌ها و اتهامات بی‌اساس با کیست؟
  مساجد و مصلاهای محل اقامه نمازهای جمعه از مراکز اصلی فعالیت روحانیت معزز محسوب می‌شوند. بودجه اختصاص یافته برای عمران و آبادانی این مراکز از ۵ میلیارد تومان در سال ۱۳۸۳ به ۳۹۰ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۰ افزایش یافته است. مدعیان تمامیت خواه باید به این سؤال پاسخ دهند که چگونه به خود جرأت داده‌اند، دولتی با این جهت‌گیریهای ارزشی و کارنامه درخشان عملکردی را در حوزه دین و روحانیت به تضاد با روحانیت متهم کنند؟
  از سوی دیگر بودجه قرآنی کشور نیز در سال ۱۳۸۳ مبلغی حدود ۳ میلیارد تومان بود که به دستور آقای احمدی‌نژاد، این رقم اکنون به ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است. با این افزایش چشمگیر و بی‌سابقه در بودجه امور قرآنی، مدعیان پرهیاهو چه پاسخی به مردم آگاه و خبیر جامعه اسلامی که ناظر بر تحولات کشور هستند، ارائه می‌کنند؟
  خدمات دولت نهم و دهم به اسلام عزیز و روحانیت گرانقدر، محدود به این رویکردها و جهت‌گیریهای ارزشی نیست، بلکه این دولت با نگاه فرهنگی به همه مسائل کشور توجه دارد و در گستره وسیعی از حوزه‌های فرهنگی که محل ایفای نقش روحانیت اصیل کشور محسوب می‌شود، سرمایه‌گذاری کرده است.
  و اما این نکته را نمی‌توان ناگفته رها کرد که در برابر هجمه تبلیغاتی شبکه به هم پیوسته رسانه‌ای مخالف دولت، قوه قضائیه چه نقشی را برای خود در نظر گرفته است؟ سکوت در برابر این داعیه‌های بی‌اساس را چگونه می‌توان توجیه کرد؟
  منبع: روزنامه ایران

 167. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۸

  جالبه که مدعیان بصیرت که تا دیروز به اینکه چرا موسوی و ضد انقلاب همصدا شدن اعتراض میکردن خودشون الان با موسوی و هاشمی و ضدانقلاب همصدا شدن و به دولت حمله میکنند…

  متاسفانه صدای ضد انقلاب و فتنه گر از دست چپ و راست آقایان مدعی بصیرت شنیده می شود…

 168. حامد گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۹

  جناب آقای جوانفکر
  سلام و خسته نباشید

  از شما سوالی داشتم: نظر شما درباره رمال ها و فالگیرهایی که دستگیر شده اند و یا تحت تعقیب هستند چیست؟ و پاسخ برای این مورد که گفته می شود آن ها با برخی چون آقای مشایی رابطه دارند چیست؟ و رابطه شان با دولت و بدنه آن چگونه است؟

  از شما سپاسگذارم.

  در برهه ای که دولت به نحو بی سابقه ای مورد اتهام و هجمه قرار می گیرد و متاسفانه به جز یک خبرگزاری و یک روزنامه رسمی – آن هم با مقتضیات و محدودیت های رسانه ای خاص خود- در فضای ملتهب رسانه ای کشور بستری برای دفاع، پاسخگویی و بیان مطلب حق ندارد؛ سایت شما در مقام مهم و راهگشایی قرار دارد. از صبر، احساس مسئولیت و استقامت شما قدردانی می کنم و برایتان توفیقات روز افزون مسئلت دارم.

 169. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۳۶

  آقای حامد
  با سلام
  دولت آقای احمدی نژاد عالم ترین و متخصص ترین دولت در سالهای پس از انقلاب است. کارنامه درخشان عملکردی دولت ، دوستان به اصطلاح اصولگرا را به وحشت انداخته است که از هم اکنون قافیه سیاست را در انتخابات پیش رو باخته اند ، پس باید کاری بکنند و چون این دولت عالم و متخصص است ، راه را در این دیده اند که رمال ها و اجنه را به دولت مرتبط کنند و از این طریق برای خود راه نجاتی را باز کنند اما برای آنها باید متاسف بود که هیچ طرفی از این ترفند نبستند و عرض خود بردند و زحمت ما افزودند.
  موفق باشید

 170. آیدین گفت :

  خرداد ۳م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۰

  با سلام،

  احمد آقا،

  ۱) به نظر بنده، همۀ ما می توانیم پیرو امام باشیم و آزادیم در زندگی از قول خودمان نظر خود را بگوییم، هشدار بدهیم، … ولی وقتی در جایی اذن و اقامۀ پیروی از امام می کنیم، حرمت امام ایجاب می کند که در افکار، رفتار و بیان به ایشان اقتداء کنیم. درست مثل نماز جماعت یا عرصۀ جهاد.

  ۲) از دیدگاه بنده موسوی و خاتمی بچه گانه فکر می کنند و بیشتر آلت دست بودند تا طراح بودند. به هر حال فکر می کنم که بیشترین ظلم در حق رهبر انقلاب شد، که هم سید هستند، هم عنایت کردند امکان شرکت آنها در انتخابات فراهم باشد، و هم وقتی شکست خوردند، (به قول خودشان) رنگ سبز سادات را علیه ایشان علم کردند. با این حال ایشان موسوی و خاتمی را سالهاست که می شناسند و آنها را لعنت نکردند.

  خداوند رحمن است ولی حساب حق الناس را دارد. بنده چون امکان وجود گناه در لعنت کردن دیدم، و پرهیز و اقتداء به امام را راه صوابی می دانم، به خودم اجازه دادم که نظرم را به شما بگم. در ثانی موسوی و خاتمی هم مسلمان هستند و هم سید، تا وقتی شر نمی رسانند و تابع قانون هستند، به حرمت نام اجداد بزرگوارشان که به گردن ما خیلی حق دارند، بهتر است آنها را به خدا بسپاریم، و بگذاریم در صورت تخلف فقط از طریق قانونی مجازات شوند.

  امیدوارم پاسخ درستی داده باشم.

  سلامت و پیروز باشید.

 171. دوست گفت :

  خرداد ۴م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۱۷

  عباس امیری فر به چه گناهی بازداشت شده ؟ آیا صحت دارد که دارند از خانواده او بازجویی می کنند؟!

  http://www.amirifar.blogfa.com/

 172. انصارالزهرا سلام الله علیها گفت :

  خرداد ۴م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۰

  سلام آقای جوانفکر
  این چه صحبتی است آقای دکتر؟
  چرا از آمار پول دادن به حوزه می کنید؟

  آیا با این کار می توانید از انتقادات حوزویانی مثل آیت الله مصباح جلوگیری کنید.

  آقای جوانفکر بزرگوار….من قبلا از شما تعریف کرده بودم

  شما فردی عاقل و با منطق هستید و تاسیس همین وب سایت نیز شاهدی بر این معنا است

  شما می دانید که همه دارند به جریان انحرافی اعتراض می کنند و در سایتهای مختلف شما را سخنگوی این جریان می نامند و حمایت از این جریان نیز با وجود ابزاری مثل ایرنا و روزنامه ایران کمتر از گناه میدان داران ماجرا نیست.چرا دست از حمایت افرادی که همه ایران اعم از چپ و راست و اصول و اصلاح به آنها معترضند دست نمیکشید؟
  شما که در پاسخ قبلی من گفتید ان الحیاه عقیده و جهاد آیا عقیده شما این است که از افرادی که حرفهای غیردینی می زنند دفاع کنید و یا جهاد شما این است که با رسانه هایی از جریانی غیردینی حمایت کنید؟

 173. احمد گفت :

  خرداد ۴م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۷

  جناب آیدین؛
  اصلا جوابتان منطقی نبود.
  موضوع اینجا اصلا ولایت فقیه نیست بلکه موضوع حق الناس است.
  شما جنگ بین تمام استکبار و زورگویان عالم (رژیم صهیونیستی، منافقین، سلطنت طلبها و …) در برابر حق طلبی ملت ایران را به یک جنگ بچه گانه تقلیل دادید؛ اینها بچگی کردند شما بزرگواری کن ببخش!!! اگه همین بقول شما بچه ها موفق می شدند چه بلایی سر مردم می آوردند(با این افکار بچگانه شان؟!)

  باید بدانید که حق الناس بالاتر از حق الله است یعنی خدا ممکن است از حقش بگذرد ولی بنده خدا اگر حقی از او ضایع شود که شده خدا هم نمی تواند کاری بکند چه برسد به ولایت فقیه.

 174. سید گفت :

  خرداد ۴م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۴۳

  آیا سخنان لاریجانی آرامش را در جامعه تزریق می کند یا … !!!
  ایشان در سخنانی که امروز ایراد کرد طوری سخن رانده که گویا رئیس جمهور می خواهد مجلس را در اختیار بگیرد
  وی همچنین از مصدق وبنی صدر و…سخن راند
  به نظر شما چرا بعضی ها این روز ها از بنی صدر می گویند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 175. آیدین گفت :

  خرداد ۵م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۵۷

  احمد آقا،

  بنده گفتم موسوی و خاتمی بچه گانه فکر می کنند و در جنگ بین حق و باطل آلت دست بودند، نه طراح. من نگفتم این جنگ بچه گانست. به نظر بنده کسی سزاوار لعنت است که با علم به این که حق کجاست و باطل کجاست با نیت گمراه کردن در برابر حق بیاستد. لعنت بی جا زبان را آلوده به گناه می کند و بر کسی که سزاوار آن نیست اثری ندارد، در ثانی در سنت شیعان حفظ حرمت نام سادات توصیه شده. شما به حرمت ساداتی که تو جنگ حق باطل با خون خود و خانواده شون راه حق و به ما نشون دادن، حرمت نام شون را داشته باش. ولادت حضرت زهرا (ع) است. دو بار تکرار کردم به امید این که منطقم را درک کنید.

  اگر منطقی نیست می بخشید.
  سلامت باشید.

 176. گفتگو گفت :

  خرداد ۵م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۰۰

  با سلام!

  اگر ایراد با دکتراحمدی نژاد است، پس چرا او را سانسور میکنید؟ چرا وحشت دارید که ما سخنان دکتر را بشنویم ولی بازار شایعه و دروغ و … راحلال و مباح میدانید؟ برای اطلاع دوستان مینویسم:

  ۱- صدا و سیما( iransima.ir )، گفتگوی ویژه خبری (۲۵ اردیبهشت۱۳۹۰ ) را که در آن رییس جمهور با مردم صحبت کردند را غیر قابل پخش کرده است. تمام برنامه های آرشیو، بجز این برنامه کار میکند.

  ۲- برای گمراه کردن و بهانه داشتن، صدا و سیما، این برنامه را در آرشیو روز ۲۶ اردیبهشت قرار داده، و لی کار نمیکند.

  ۳- youtube هم که همیشه این گفتگوها را بطور کامل در اختیار همگان قرار میداد، اینبار، در اقدامی هماهنگ، این گفتگو را سانسور کرده است.

  آقای جوانفکر، دو تا خواهش دارم. اولا، خودتان به سایتهای صدا و سیما سر بزنید تا ببینید که من حقیقت را میگویم و دوما، این گفتگو را درسایت خود و دگر سایتهای دولتی قراردهید. بنده ده روز است که بدنبال دیدن این برنامه هستم و چندین ایمیل هم به صدا و سیما داده ام که البته بی نتیجه بوده است.

 177. محمد گفت :

  خرداد ۵م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۰۳

  بنام خدا
  من شاید طرفدار احمدی نژاد نباشم اما فقط میخوام یه چیز بگم : یه موی سر احمدی نژاد که مثل کوه پشت سر یاران و همکارانش ایستاده به صد تا از امثال خاتمی می ارزه که وقتی به قدرت رسید پشت همه یاران و دوستانش را خالی کرد

 178. دوست گفت :

  خرداد ۵م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۷

  نوشته ای از فرزند امیری فر: با نام ولایت زنده ایم

  http://www.amirifar.blogfa.com/

 179. سید گفت :

  خرداد ۶م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۰۹

  سلام بالاخره قضیه باز داشت آقای امیری فر به کجا کشید چرا اطلاع رسانی نمشه
  درست است که پرونده وی را به وکیلش نمی دهند؟

 180. محمد گفت :

  خرداد ۶م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۵

  حجت الاسلام محمد زائری در یادداشتی نوشته است :

  موضوعاتی مثل ولایت فقیه یا امر به معروف و نهی از منکر ( که نظام مترقی و پیشرفته کنترل اجتماعی است که آن را در حد مچ‌گیری توی خیابان تنزل داده‌ایم ) یا حجاب دقیقا در همین نقطه دچار مشکل بدفهمی می‌شوند (بد کرداری ما هم از این بدفهمی ناشی می‌شود یعنی با این دریافت غلط برای روسری و چادر توی سر مردم می زنیم و برای نماز در سالن مدرسه یا پادگان را از داخل قفل می‌کنیم!) و به این ترتیب می‌آییم و برای تبین اهمیت مفهوم ولایت فقیه و حدود اختیاراتش به تعابیری متوسل می‌شویم مثل اینکه اگر بگوید زنت بر تو حرام است دیگر طلاق خود به خود جاری است. از تعبیر “إمرأتک طالق” در فهم فقهی و ادبیات حوزوی یک دریافت می‌شود و در فهم مخاطب عام سال هزار و سیصد ونود ایران و جهان دریافتی دیگر.

  کسی باید بیاید و بگوید اصلا ولی فقیه چه کار به زن و بچه مردم دارد؟ کسی که خودش و زندگی‌اش را فدای کشور و مردمش کرده و یک تنه مقابل یک دنیا ایستاده‌، کسی که نگذاشته یک وجب از خاک این کشور را کسی غارت کند‌، کسی که با همه مشکلات پای پیشرفت حیرت‌آور علمی این کشور ایستاده و عزت و آبروی این مردم را در دنیا خریده‌، کسی که از بالای سرش روسیه و اسراییل و از پایین پایش شیخک‌های عرب و از راست و چپش آمریکا در افغانستان و عراق شب و روز مشغول تهدید و معرکه‌گیری‌اند و در همین حال در داخل هم با جماعتی کودک مزاج روبروست که هم از آنها خنجر می‌خورد و هم باید لبخند بزند و تحویل‌شان بگیرد چه کار به زن مردم دارد؟

  می‌آییم و مثلا برای بیان ارادت و تبعیت‌مان می‌‌گوییم اگر ولی فقیه در وسط روز بگوید: “الآن شب است ما می‌پذیریم!” اگر ولی فقیه چنین بگوید هم او اشتباه می‌کند و هم تو که می‌پذیری! اصلا ولی فقیه را ما تبعیت می‌کنیم چون در شب تاریک زندگی روز را تشخیص می‌دهد و در روز روشن هدایت از شب حفظمان می‌کند و اگر روزی ولی فقیه فرق روز و شب را تشخیص ندهد همان لحظه از ولایت ساقط است. چرا عقل و فهم مردم را دست کم می‌گیریم و نه فقط به مردم بلکه به ولی فقیه و دین اهانت می‌کنیم؟

 181. حسینی مشهدی گفت :

  خرداد ۶م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۰

  سلام آقای جوانفکر:
  به نظرم آقای مشائی واقعا مظلوم واقع شده است. به هر حال ایشان یک فکر دارد و باید به آن احترام گذاشت اگر چه با نظر ما مخالف باشد.
  ما همین جا می گوییم آقای احمدی نژاد خیلی دوستت داریم. خیلی. همه یاران رئیس جمهور عزیز ما هستند. زنده باد رئیس جمهور ولایت مدار و انقلابی و مکتبی!

 182. شاگرد موسسه امام(ره) گفت :

  خرداد ۷م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۰۳

  همه نگرانی جناب آیت الله مصباح از آنجایی شدت گرفت که احمدی نژاد در مقابل دستور صریح رهبری یازده روز قهر کردند و برای اینکار هیچ توضیحی ندادند در نتیجه علمای دردمند بر خود وظیفه میدانند من بعد همه حرکات دولت را زیر ذره بین قرار دهند.

 183. امیر علی گفت :

  خرداد ۷م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۴

  باسلام وخسته نباشید
  این نامرد مان همت مضاعف کردند تا رئیس جمهور پاکدست وخداجو را در مقابل رهبری قراردهند همه ما فدایی ولایت وحامی محکم رئیس جمهوری هستیم که در تاریخ ایران بی سابقه است.وبحول وقوه اللهی وعده خداوند مستضعفان پیروز خواهند شد.

 184. حسین گفت :

  خرداد ۷م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۰

  زنده باد اقای جوانفکر
  سلام مارا به اقای احمدی نژاد برسان و بگو ما تا اخرین قطره خون خود از شما دفاع می کنیم .
  خدایا اقای احمدی نژاد عزت داده ای بشترش کن و دشمنانش را خار کرده ای بشترش کن. امین
  دکتر در عمل نشان می دهد که عاشق اسلام و امام زمان است .
  خدا نگهدا رش

 185. حسین فرخنده گفت :

  خرداد ۷م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۳۵

  اوضاع سیاسی این روزها تا انجا پیش رفته است که یکی از نمایندگان مجلس خبرگان که وظیفه ان نظارت بر رهبری جامعه و ولایت فقیه است ریس جمهور قانونی مملکت اسلامی را به جادو جمبل متهم می کند من نمی دانم در کجای کتاب های دینی نوشته شده است که اینها اینجور درباره دیگران سخن بگویند .
  مگر بزرگان دین ما ، ائمه اطهار (ع) نفرموده اند که در مورد یک مسئله ای که به یقین نرسیده اید اظهار نظر جایز نیست حتی در برخی مسائل اگر برسید هم جایز نیست) چگونه آنها همه چیز را ندیده گرفته اند این طور به دولت خدمت گذار که یک لحظه برای آبادانی کشور عزیزمان ایران، کم نمی گذارد اینجور می تازند. در کدام منطق و گفتار چینین چیزهایی گفته شده است .
  در کجای دین مبین اسلام نوشته شده است به شخصی که از مسولین نظام هست،جرمش هنوز مشخص نشده است در روی منبر امام حسین (ع) ان را به مسخره گرفته و توهین کنیم و حضار هم به جای عزاداری قهقهه بزنند .
  در کجای دین مبین اسلام ، بزرگان دین ، مسوولان رده بالای کشور را به سحر و جادو و ارتباط با مرتاض متهم می کنند.
  آیا از یک مسولی که شبانه روز برای اعتبار و شرف کشور تلاش می کند اینگونه باید حمایت کرد؟
  در کجا و در چه زمانی ، دولت خدمتگزار اسلام را نادیده گرفته و از خون ارزشمند شهدا گذشته است مگر نه اینکه دولت خدمتگزار شبانه روز برای سربلندی دین اسلام و هدر نرفتن خون شهدا تلاش شبانه روزی میکند.
  حال که پس از سالها یک مرد خستگی ناپذیر پیدا شده و شبانه روز خود را وقف ملت کرده است باید این چنین او را متهم کرد .
  ما نمی گوییم در دولت هیچ گونه اشتباهی وجود ندارد. هست ولی دولتی که این چنین کار می کند شبانه روز شاید یک کوتاهی هم داشته باشد و شاید بتوان یک مثال زد که کامیونی که شبانه روز کار می کند بالاخره با کارهای زیاد شاید مشکلی برایش بوجود آید نمی شود گفت دیگه فلان و اله …
  این انصاف نیست دولتی که ۶ سال از عمر پر برکت ان می گذارد چنان عزتی به روحانیت و علما داده است که این چنین دولت را به دشمنی با روحانیت متهم می کنند.
  مگر نه اینکه دکتر احمدی نژاد شبانه روزی کار می کند تا اسلام و قران را در جهان اعتلا بخشد. مگر همین دکتر باعث عزت و ابروی انقلاب نشد که این چنین بر او می تازید.
  شما را چه شده است ؟ جریان انحرافی چیست؟ انحراف از چه چیزی ؟ اگر کسی از من سوال کند خواهم گفت : جریان انحرافی همین افرادی هستند که بدون هیچ مدرک و دلیلی شبانه روز به دولت می تازند.
  کدام ریس جمهور اینقدر خود را وابسته به رهبری می داند که رهبر معظم در خطبه های نماز با صراحت اعلام می کند که اقای احمدی نژاد نسبت به دیگران به فکر من نزدیک ترست .
  ومتاسفانه قوه قضاییه هم دست رودست گذاشته و تکلیف را روشن نمی کند.
  اما در پایان این را بگویم که کارنامه دکتر خود گواه همه چیز است کاری که خیلی ها نمی خواستند توسط دکتر انجام گیرد .از این پس هم صدا و سیما و تمام رسانه ها بر علیه دکتر بلند شده اند اما نمی دانند که اگر خداوند نخواهد کسی به زمین بخورد اگر همه افراد و همه چیز هم دست به دست هم بدهند نمی توانند . دعای افراد زیادی پشت و پناه دکتر است و هیچ کس نمی تواند دکتر را زمین بزند.
  خدایا تو را به اون ذکر امام زمان گفتن دکتر احمدی نژاد قسمت می دهیم که دشمنانش را خار و هر روز رسوا تر کن . آمین یا رب العالمین
  زنده و پاینده باد دکتر احمدی نژادو همکارانش

 186. مهدوی از مشهد مقدس گفت :

  خرداد ۷م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۰

  جناب آقای جوانفکر

  شما انسان فرهیخته ای هستید.آقای مشائی یک صاحب نظر است. برای ایشان در ایرنا مناظره برگزار کنید.

 187. رهرو گفت :

  خرداد ۷م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۱

  یا هادی المضلین و یا دلیل المتحیرین
  قالب یا محتوا؟!
  یادم هست وقتی فیلم امام علی(ع) را نگاه می کردم دردناک ترین لحظه آن برایم شهادت مولا نبود، بلکه جنگ صفین بود و حکایت جماعتی که علی(ع) را از جنگ با قرآن (به زعم خودشان) نهی می کردند!
  برای ما که که این واقعه را پس از قرنها مرور می کنیم، برایمان عجیب است که چطور عده ای بدون اینکه علی(ع) را بشناسند، قرآن را بفهمند و درک کنند، علی(ع) را به جنگ با پوسته و کاغذ و مرکب قرآن و به عبارت دیگر «قالب» قرآن متهم می کنند در حالی که «محتوای» قرآن کسی جز علی(ع) نیست!
  اما امروز باید به خدا پناه ببریم و فکر کنیم واقعا! اگر ما زمان علی(ع) بودیم، چه می کردیم؟ ما هم قالب را می دیدیم یا محتوا را ؟
  واقعاً آنچه که امروز به نام جریان انحرافی، مخالفین ولایت فقیه، طرفداران ملی گرایی در جامعه مطرح شده، قالب است یا محتوا؟
  آیا آنچه که به عنوان «مکتب ایرانی» مورد لعن و نفرین منابر و روزنامه ها و تریبونها قرار گرفته، قالب است یا محتوا؟ واقعاً محتوای این واژه جنجال برانگیز و صدها قالب دیگر که این روزها انسانهای زیادی را منفور و ملعون ساخته، چیست؟
  مفهوم «دفاع از ولایت فقیه» نیز که اکنون یکی از پرکاربردترین واژه ها و مظلوم ترین آنها از نظر محتواست، نیاز به تأمل و تفکر فراوان دارد!
  آیا ولایت فقیه باید موجب تفرقه باشد یا وحدت؟ آیا رهبر خواستار وحدت ملت است یا دودستگی و چنددستگی؟
  اگر آن روز قرآن کاغذی، زبانی نداشت تا خودش محتوایش را بیان کند و فریاد بزند که دفاع از قرآن دفاع از علی است؛ امروز وجود پربرکت رهبر، زبان شیرین و بیانی لطیف دارد که بارها و بارها اهدافش را ، دغدغه هایش را نگرانیهایش را و توقعاتش را بیان می کند و همچنان انتظار می کشد تا یک نفر پیدا شود و او را آنچنان که خودش می گوید و خودش می خواهد حمایت و اطاعت کند نه آنگونه که سپاهیان مکر صفین و جهل نهروان معرفیش می کنند!
  آیا بازهم باید فقط شعار ولایت فقیه سر بدهیم و تنها و تنها از این واژه ۹ حرفی دفاع کنیم؟! آیا همه مسؤولیت و وظیفه دینی و سیاسی ما همین است؟ آیا نباید به جای تکبیر گفتن در بین سخنان رهبر عزیز قدری به سخنانش فکر کنیم و تحلیل کنیم و وظیفه و مسؤولیت خطیرمان را از دل سخنان گهربار خودش بیرون بکشیم نه از تریبونها و روزنامه ها؟!
  آیا با وجود این همه سخن از جریان انحرافی و گروههای کذا و کذا، رهبر کوچکترین اشاره ای به این موضوع که امروز بیشترین حجم روزنامه ها و پایگاههای اطلاع رسانی ما را اشغال کرده، فرموده اند؟!
  محور سخنان ایشان در چند ماهه اخیر چه بوده است؟
  چرا در دیدار با مردم فارس توصیه به وحدت و عدم تفرقه می کنند و از خدمات دولت حمایت می کنند؟
  «شما ببینید در همین پنج شش روز گذشته سر یک قضیه‌اى که آنچنان هم از اهمیت بالائى برخوردار نبود – سر مسئله‌ى اطلاعات و امثال اینها – چه جنجالى در دنیا راه انداختند. تحلیلها را بردند به این سمت که بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شکاف ایجاد شده است، حاکمیت دوگانه شده است، رئیس جمهور حرف رهبرى را گوش نکرده است! دستگاه‌هاى تبلیغاتىِ خودشان را از این حرفهاى سست و بى‌پایه پر کردند. ببینید چطور منتظر بهانه‌اند. ببینید چطور مثل گرگ در کمین نشسته‌اند که یک بهانه‌اى پیدا کنند، هر جور میتوانند، حمله کنند. میدانند که دولت مشغول تلاش و فعالیت و خدمت است. خب، واقعاً در کشور دارد خدمت انجام میگیرد. هر جا خدمت باشد، هم مردم طرفدار هستند، هم رهبرى طرفدار است. ما که راجع به شخص قضاوت نمیکنیم؛ ما کار را، خط را، جهتگیرى را ملاک و معیار قرار میدهیم. آنجائى که کار و خدمت و تلاش هست، حمایت ما هست، حمایت مردم هست. و بحمداللَّه امروز کار دارد انجام میگیرد. مسئولین دولتى هم حقاً و انصافاً دارند تلاش میکنند؛ هم اعضاى دولت، هم بخصوص خود رئیس جمهور. اینها شب و روز ندارند؛ من مى‌بینم، من از نزدیک شاهدم. اینها دائم مشغول کارند، مشغول خدمت و تلاشند. خب، اینها براى کشور خیلى باارزش است.»۱
  در دیدار با مداحان می فرمایند:
  «ما اخلاق را در جامعه رشد بدهیم؛ مردم را به خیرخواهى، به امید، به تعاون، به اخوت، به صبر، به حلم، به شکر، به احسان، به ایثار، به گذشت دعوت کنیم؛ از اخلاق بد، از تنگ‌نظرى، از ناامیدى، از بدبینى، از بدخواهى براى این و آن، از حسد، از بخل و بقیه‌ى سیئات اخلاقى، مردم را پرهیز بدهیم.»۲
  و بعد ضمن توصیه به بصیرت بخشی مداحان، تأکید می کنند:
  «یک بخش هم آگاهى‌ها و بصیرت‌بخشى‌هاى نسبت به مسائل زندگى است. البته من با این که در منبرهاى مداحى، هى تعرض به این، بدگوئى به آن بشود، موافق نیستم و اینها را دوست نمیدارم؛»۳
  آیا حجت بر ما تمام نشده است؟
  هرگز ما را در قیامت محاکمه نخواهند کرد که چرا از امام جمعه شهرمان یا از فلان عالم برجسته حوزه اطاعت نکردیم! اما اگر اعمال و رفتار و گفتار ما با ولی فقیه تطابق نداشته باشد، چه بسا مغضوب امام زمان خواهیم بود! . . . فأین تذهبون؟!
  بترسیم از روزی که بفهمیم همه این اتهامها و تکفیرها و توهینها دروغ و توهمی بیش نبوده و چه بسا ساخته و پرداخته دشمنان خارجی است! در آن صورت روز قیامت نه تنها به جرم خیانت به نظام اسلامی محاکمه خواهیم شد، بلکه باید تمام اعمال نیک خود را بدهیم تا احمدی نژاد و مشایی و بقایی و همه آنها که امروز متهمشان می کنیم، راضی کرده باشیم.
  تا به حال تلاش کرده ایم بخوانیم و بفهمیم و حقیقت مکتب ایرانی را از زبان گوینده خودش و نه جنجال رسانه ها و روزنامه ها درک کنیم؟ یا ذکر واژه «ایرانی» کافی است که گوینده اش را آماج همه حملات اخلاقی و ایمانی و آبرویی قرار بدهیم تا جایی که او را فراماسونر خطاب کنیم؟!
  آیا بهتر نیست مفهوم مکتب ایرانی را از زبان خودش بشنویم آنجا که آن را معرفی می کند و می گوید:
  «دریافت ناب از حقیقت ایمان و حقیقت توحید وحقیقت اسلام مکتب ایران است.»۴
  آیا در سرتاسر سخنان آقای مشایی نشانی از ملی گرایی و قومیت گرایی می بینید؟ او حتی وقتی ایران را هم معرفی می کند، می گوید:
  اما سرزمین ایران کجاست؟هر جا نام ایران باشد وایرانی باشد آنجا سرزمین ایران است من می گویم ازاین فراتر هرجا که دلی درباور به خدا درعشق به انسان می تپد آنجا ایران است. هرجا که جلوه ای از مهربانی باشد هرجا که نشانه ای از محبت وعشق باشد هرجا که صفا باشد همانجا ایران است ایران همیشه مظهر عشق بوده است ومعرفت»
  آیا بیان «دلی در باور به خدا در عشق انسان می تپد» توصیف پیامبر عزیز اسلام نیست که خداوند او را با «لعلک باخع نفسک» خطاب می کند؟! آیا عشق و مهربانی و معرفت، حقایق و محتوای ایران است یا اسلام؟!
  چرا برای بعضی سطحی نگران حتما باید در متنی کلمات نماز و روزه و حجاب وجود داشته باشد تا آن متن را دینی و اسلامی بدانند؟!
  آیا معرفی چنین ایرانی، ایران حل شده در اسلام نیست؟
  آیا بهتر نیست برای شناخت مشایی و درک سخنان او به همه سخنانش دقت کنیم؟ چرا به دفاع همه جانبه او از ولایت فقیه دقت نمی کنیم؛ آنجا که می گوید:
  «ولایت فقیه، آرمان مهم انقلاب اسلامی و بزرگترین یادگار ماندگار امام (رض) است و اصولا انقلاب اسلامی بدون ولایت فقیه شکل نمی گرفت و نمی توانست با اقتدار به حیات بالنده خود ادامه دهد. چنانکه بارها گفته ایم ما زندگی در سایه ولایت فقیه را تمرین زندگی در حکومت جهانی امام زمان(عج) می دانیم و تبعیت از ولی فقیه از لوازم اعتقاد به غیبت امام عصر(عج) است.
  وی در پاسخ به این سئوال که اخیرا بعضی گویندگان در انتقاد غیرمستقیم از رئیس جمهور این شائبه را مطرح کردند که گویا آقای احمدی نژاد و شما عدالت گرایی را در برابر ولایت مداری می دانید، گفت: : برداشت اینها اشتباه است. ولایت و عدالت دو رکن جدایی ناپذیر و به هم تنیده نظام اسلامی است و پرچمدار آن نیز مقام معظم رهبری هستند. ممکن است برخی افراد، قائل به تفکیک ولایت از عدالت باشند اما بنده آن را منطقی و حقیقی نمی دانم. من این تفکیک را هم ظلم به ولایت و هم ظلم به عدالت می دانم. ولایت و عدالت هر دو اساس تشیع است و اصولا هدف از اعمال ولایت، اقامه قسط و عدالت است.»۵
  مطمئن باشیم اگر امروز هم ما به دنبال موج و باد حرکت کنیم و بدون درک و شناخت حقیقت و درک محتوای دین و ولایت فقیه قدم برداریم و بدون شناخت واقعی انسانها در مورد آنها قضاوت کنیم، سرنوشتی جز قوم صفین و نهروان نخواهیم داشت حتی اگر به دنبال پرآوازه ترین روحانیون و اصول گرا ترین احزاب و پر تیراژ ترین روزنامه ها حرکت کرده باشیم.
  ۱-http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=bayanat&id=7991
  2و۳ – http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=bayanat&id=8109
  4- http://iranianshouse.ir/news/details.asp?nid=1493&News_kind=5
  ضمنا فیلم این سخنرانی در این آدرس موجود است: http://www.president.ir/fa/?ArtID=23130

  5- http://www.president.ir/fa/?ArtID=28120

 188. مرتضی رحیمی گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۲

  امروز پاسخ آقای مشایی را به اراجیفی که اخیرا باب شده می خواندم. بسیار متاسف شدم. یاد مظلومیت شهید بهشتی افتادم. واقعا خطاب به تهمت زنندگان به مشایی و دولت باید گفت: شما چرا اینقدر دستتان در دین خالی است که اگر مشایی سحر می‌کند، آن را باطل نمی‌کنید ؟ یعنی بین شما یک نفر هم پیدا نمی‌شود بتواند سحر مشایی را باطل کند و احمدی نژاد را از سحر نجات دهد؟ چه ساده لوحند کسانی که متوجه نمی شوند این عنوان جریان انحرافی را باند هاشمی عصبانی از شکست انتخاباتی به عدالت طلبان می دهد. اتفاقا عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. این شایعه پراکنی ها و تهمت ها مردم را وامی دارد تا سخنان دکتر و مشایی را دقیق تر گوش کنند بلکه انحرافی که آدرس داده اند بیابند. و از این طریق علاقه شان به مکتب عدالت طلبی ایرانی اسلامی فزاینده می شود. خواهش کرده بودم چند بیت مرا که راجع به عنوان جریان انحرافی بود به رییس جمهور مکتبی و خدا باورمان برسانید. مجددا بر این خواسته یادآوری و تاکید می کنم. پیشاپیش سپاسگزار و دعاگوی شما هستم جناب جوانفکر عزیز.

 189. فاطمه گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۹

  دوستان یک جوری از اتهام بی محکمه به دکتر گلایه می کنند، که گویا قبل از این و برای دیگران این گونه نبوده است و این گونه نکرده اند!!! در این مملکت کی بررسی کرده اند و بعد حکم داده اند که این بار دوم باشد؟!

  بعدم ، دوستان اصول گرای ولایتمدار! مگر آقا نگفتند به دکتر وصله ی خرافات و رمالی نمی چسبد مگر سخنش تنها رو به این سبز های بی بصیرت بود!! نخیر آقا( سید خراسانی) با قدرت آینده نگری خود حرف های امروز مصباح و این خواص بی بصیرت رو پیش بینی می کرد.
  شما با این حرفها دارید سعی می کنید که نشان دهید آقا در تشخیص اشتباه کرده اند!!!
  می گویید چرا اعتراض به هاله نور نکردند؟ خوب حتما بوده مگر شما آنجا بوده اید!

 190. mahdi گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۰۴:۳۲

  با سلام
  جناب جوانفکر
  برخی این جریان موسوم به انحرافی را (که نمی دانم وجود خارجی دارد یا نه؟) منتسب به آقای هاشمی رفسنجانی برای مهار آقای احمدی نژاد می دانند.
  البته در عالم سیاست هیچ چیزی محال نیست وقابل تحقق.

 191. حسین فرخنده گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۵

  در طی این چند روز که به ارشیو سخنان رهبر انقلاب و رسانه ها مراجعه و مطالعه می کردم به نکاتی پی بردم که خای از لطف نیست که در اینجا بازگو کنم .
  این روز ها یکی از واژه هایی که به نظر من خیلی مظلوم واقع شده است ولایت فقیه است که یک عده انسان فقط کار به این چند حرف دارند و لا غیر .
  اگر ولایت فقیه رهبر معظم انقلاب است که ایشان مکررا در سخنان خود دم از وحدت می زنند کجای این کارهای که برخی از این رسانه ها و علما و دیگران انجام می دهند از وحدت سخن می گویند ؟
  مگر خود اقا نفرمودند که چیزی مثل رمال و جن … به این دولت نمی چسبد ؟
  چگونه اقای مصباح یزدی دولت را در دست جن مرتاض و… می بیند و حتی به صراحت می گوید که ریس جمهور ۹۰ درصد در اختیار جن و سحر شده است . این سخنان کجا به فرمایشات رهبر انقلاب می خورد .
  مگر اینها نمی گویند سخن رهبری برای ما فصل الخطاب است ؟
  مگر رهبر انقلاب امسال را سال جهاد اقتصادی نگذاشتند ؟ ایا این خواست دشمن نیست که به جایی که فکر و ذکرمان به جهاد اقتصادی باشد تمام نیرو ها بسیج شده اند برای جن سحر رمالی و… ایا این خواست دشمن نیست ؟ در ثانی با چه دلیل و مدرکی این چنین به دولت می تازیم ؟ ایا این افراد به فکر اخرت خود نیستند ؟
  این چه سحر و جادویی است که این به اصطلاح علما نمی توانند ان را باطل کنند؟
  با چه دلیل و برهانی یک طیف از علما روحانیت را به این روز انداخته اند که به چه چیزهایی واهی و نیستی می پندارند؟
  ایا یک بار دیگر نباید سریال امام علی (ع) را با دقت کافی نگاه کنیم ؟ ایا یک بار دیگر حادثه جنگ صفین رخ نداده است ؟ این علما و مداحان که حنجره و قلب انها باید به روح بلند ائمه اطهار گره بخورد چگونه این روز ها به مسولین نظام بدون یک دلیل منطقی اینجور می تازند ؟ براستی چی شده است ؟ چه اتفاقی افتاده است ؟ که علمایی که تا دیروز بر روی منبر مردم را به دور از غیبت و تهمت راهنمایی می کردند خود گرفتار این موضوعات شده اند ؟ چگونه من جوان حرف این جور علما را باور کنم که کی راست می گوید ؟ چگونه من جوان باورکنم که یک سری افراد معدود که حتی یک سایت کوچک هم ندارند از خود دفاع کنند به جریان انحرافی متهم می شوند ؟ انحراف از چی ؟ مگر شخص خود مشایی درباره ولایت فقیه اون سخنان منطقی نفرمودند که : «ولایت فقیه، آرمان مهم انقلاب اسلامی و بزرگترین یادگار ماندگار امام (ره) است و اصولا انقلاب اسلامی بدون ولایت فقیه شکل نمی گرفت و نمی توانست با اقتدار به حیات بالنده خود ادامه دهد. چنانکه بارها گفته ایم ما زندگی در سایه ولایت فقیه را تمرین زندگی در حکومت جهانی امام زمان(عج) می دانیم و تبعیت از ولی فقیه از لوازم اعتقاد به غیبت امام عصر(عج) است.
  وی در پاسخ به این سئوال که اخیرا بعضی گویندگان در انتقاد غیرمستقیم از رئیس جمهور این شائبه را مطرح کردند که گویا آقای احمدی نژاد و شما عدالت گرایی را در برابر ولایت مداری می دانید، گفت: : برداشت اینها اشتباه است. ولایت و عدالت دو رکن جدایی ناپذیر و به هم تنیده نظام اسلامی است و پرچمدار آن نیز مقام معظم رهبری هستند. ممکن است برخی افراد، قائل به تفکیک ولایت از عدالت باشند اما بنده آن را منطقی و حقیقی نمی دانم. من این تفکیک را هم ظلم به ولایت و هم ظلم به عدالت می دانم. ولایت و عدالت هر دو اساس تشیع است و اصولا هدف از اعمال ولایت، اقامه قسط و عدالت است.»
  این همه هیاهو فقط به خطر کلمه ای به نام مکتب ایرانی رخ داده ولاغیر ایا نمی شود در این مورد نشست و با هم مناظره کرد و به تفاهم رسید ؟ ایا باید اینقدر از انرژی مسولین در سال جهاد اقتصادی کم کرد و به اتهامات واهی پرداخت ؟ بعضی وقتهای که به فکر فرو می روم از غصه دق می کنم که چگونه یک ریس جمهور بیش از ۶ سال شبانه روزی این چنین کار می کند و اینقدر به او اتهامات عجیب و غریب می زنند و خم به ابرو نمی اورد و به تلاش خود برای سربلندی و عزت ملت شب روز تلاش می کند. براستی این چه نیرویی در خود نهفته است ؟ این نیرو را از کجا می گیرد چه کسی پشت این دلاور است ؟ ایا غیر از دعای افرادی که در دور دست ترین نقاط کشور برای این دلاور دعا کرده و نذر و نیاز می دهند نیست. بنده اطلاع دارم که افرادی شبهای جمعه برای سلامتی دکتر در مراکز مذهبی نظر و نیاز می دهند و دعا می کنند . ایا این نیرو ها از برکت همین افراد مستضعف نیست .کاش می شد فیلمی درست کرد که فردی بیش از ۶ سال است در حال کارو تلاش است و همه به او دشنام می دهند و تهمت می زنند و خم به ابرو نمی اورد و به تلاش خود ادامه می دهد چه چیزی در ذهن انسان تداعی می کند. این چنین چیزی را نگاه کنیم.
  یک بار دیگر هم می گویم شخصی که این چنین زندگی خود را وقف ملت کرده است ایا اگر در بین کارها یک اشتباه کوچک هم رخ داد باید اینجور بتازیم و همه چیز را نادیده بگیرم پس او ضرب المثل نیمه پر لیوان چه می شود.
  در پایان
  افرین افرین به شما رسانه ها و صدا و سیما و علمایی که در این فتنه ای که بوجود اورد دید اینجور سخیفانه و به دور از انصاف این چنین ریس جمهور محبوب مردم را غصه دار و دل ازرده کردید در صورتی که اون اصلا به این چیزها فکر نمی کند.
  علما (بعضی از انها ) مداح ایا این نبود رسم عشق ورزیدن به یکد دیگر ؟ ایا این بود رسم کمک کردن به یکدیگر ؟ ایا این بود رسم زیر کسی که برای ملت شب و روز نمی شناسد خالی کردن ؟
  من نمی دانم که در ایین اسلام برای کسی مثل بعضی از این علما که به نظر خود همه چیز می دانند به مسولی بدون دلیل و مدرک تهمت زنند جرمش چیست؟
  و چه زیبا و پر محتوا فرمودند اون انسان فرهیخته ، رهروکه :
  مطمئن باشیم اگر امروز هم ما به دنبال موج و باد حرکت کنیم و بدون درک و شناخت حقیقت و درک محتوای دین و ولایت فقیه قدم برداریم و بدون شناخت واقعی انسانها در مورد آنها قضاوت کنیم، سرنوشتی جز قوم صفین و نهروان نخواهیم داشت حتی اگر به دنبال پرآوازه ترین روحانیون و اصول گرا ترین احزاب و پر تیراژ ترین روزنامه ها حرکت کرده باشیم.
  واسلام

 192. احمد گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۸

  آقای جوانفکر!
  در پاسخ به آیدین.
  ۱ – هیچ گناهی بزرگتر از دروغگویی نیست که در جامعه ما بیشترین رواج را دارد.
  ۲ – حکیم فردوسی می فرماید
  پسر کو ندارد نشان از پدر تو بیگانه خوانش نخوانش پسر

 193. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۱۴

  با سلام

  وبلاگ “رییس جمهور ایرانیان” با (( درسی برای صاحبان تریبون…)) به روز شد…

  آخرین مطالب خواندنی رییس جمهور ایرانیان:

  - پر و بال افراطیون هتاک بزودی قیچی خواهد شد…
  - رییس جمهور نسخه افراطیون را پیچید…
  - عکس/ محل کار جدید رییس جمهور …
  - ویژه: دروغ سازی ناجوانمردانه اصولگرایانمایانی که طمع ریاست دارند…
  - روایت جوانفکر از دروغگویی رسانه های اقتدارگرا…
  - ویژه: مظلومیت رییس جمهور و سکوت دستگاه قضا/ سکوت جایز نیست…
  - ویژه: تنهایت نخواهیم گذاشت…
  - فحاشی تاسف بار این اصولگرانما را فراموش نکنیم…(+ فایل صوتی)

  و…

  در “رییس جمهور ایرانیان”

 194. لیلا گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۵۰

  راستش من طرفدار احمدی نژاد نیستم و البته طرفدار کس دیگه ایم نیستم

  جادو ؟! تسخیر؟! مگه احمدی قبلا جور دیگه ای بوده؟!

  مشایی یهو ازپشت کوه که در نیومده ، از زمانی که تو دانشگاه درس اخلاق می داد همین حرفهایی می زد که الان می زنه! رابطه احمدی نژاد و مشاییم که تازه کشف نشده از روز اول احمدی گفت رابطه ما مرید و …
  حرف های خرافه ام که الان همه علما رو نگران کرده که تازگی نداره (هاله نور- حضور امام زمان تو مجمع عمومی , دخالت امام زمان تو تصمیمات کشوری……)
  مقاومت در برابر رهبریم که تازگی نداره (انتخاب مشایی برای معاون اولی و جریان نامه رهبری)
  فساد مالی اطرافیان ؟! تو یک ماهه اخیر تازه کشف کردند؟!
  الان چی عوض شده که آقایون به تکاپو افتادن!!! راستش متوجه نمی شم چی عوض شده!
  شاید قرار بود احمدی فقط یک مهره باشه برای اینکه قدرتو از اصلاح طلبا بگیره و تحویل بده ولی دیدن دیگه داره زیادی قدرت می گیره و یحتل که دورشون بزنه!!!
  راستی من تو هیچ سایت هوادار احمدی ندیدم دلیل قهر ۱۰ روزه رو بیان کنه! تو کدوم دولت ۲ بار از حکم حکومتی در مقابل رییس جمهور استفاده شده !
  حالا شما که زحمت کشیدی نظر همه رو تایید کردی اینم تایید کن شاید یه مومنی پیدا شد و جواب شبهات ما رم دادو از گمراهی نجاتمون داد !!!. اجرت با آقا

 195. سربازان خودسر امام زمان گفت :

  خرداد ۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۴

  با توجه به هک وبلاگم و حتی تا حدودی در آستانه فیلتر شدن آن پیش رفتم(در چند روز گذشته ) ،دردنامه ای را نوشتم با نام “چرایی فیلترینگ سلیقه ای وبلاگها” که دانستن نظر شما دوست عزیز هم در این مقوله برای من مهم است _

 196. ولایی گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۴

  امروز در روزنامه از قلم شما تراوشات ذهنی شما بر کاغذ علنی گشت که جریان انحرافی را توهم و ساخته ی جریانات مقابل دولت پنداشته اید . آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابد الهر بماند
  به زعم شما گویا بزرگان نظام ( مانند آیت الله خاتمی و … )همگی در توهم و خیالات باطل سیر می کنند و شما در صراط مستقیم سیر می فرمایید .
  به شما توصیه می شود همیشه در خط ولایت و پشت سر رهبر حرکت کنید و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشید و بدانید هر کسی و با هر سابقه ای زره ای از خط رهبری کج شود منحرف است و لزوما دست یاری ملت را از دست خواهد داد .
  و السلام علی من التبع الهدی

 197. آیدین گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۱۱

  با سلام،

  رسانه ها منعکس کنندۀ حنجرها هستند. بنده دیروز سخنرانی پر محتوی و جالبی از آقای مشایی در زمینۀ رسانه ها، روی اینرنت دیدم. جای تأسف دارد که رسانه هایی که آقای مشایی را تخریب می کنند، به سخنان او توجه نمی کنند. برای دوستانی مایل به دیدن آن هستند لینکش را می فرستم:

  http://www.dailymotion.com/video/xerjif_yyyyyyy-yyyyy-yyyyyyyy-yyyy-yyyyy-e_news

  احمد آقا
  با سلام مجدد،

  بنده چون امکان وجود گناه در لعنت کردن دیدم، بر حسب وظیفه، نظرم را به شما گفتم. امیدوارم خدایناکرده برداشت بدی از آن نداشته باشید. این را گفتم چون باز هم، اگر اجازه بدهید، با پاسخ شما هم عقیده نیستم.

  ۱) البته دروغ یک گناه بزرگ است و در همۀ جوامع خیلی رایج است. ولی دروغ بزرگترین گناه نیست. و کسی که دروغ می گوید، دروغگو است، لعنتی نیست.

  ۲) البته با شعر حکیم فردوسی که ذکر کردید موافقم و به آن این بیت را هم اضافه می کنم ” شیر را بچه همی ماند بدو ___ تو به پیغمبر چه می مانی بگو” . این اشعار در انتقاد از موسوی، در استفادۀ تبلیغاتی از رنگ سبز سادات، می توانند مورد استفاده قرار بگیرند ولی نه در توجیه لعنت کردن آنها. دامنۀ بدنامی لعنت فراتر از زندگی دنیوی است، و موجب سرخوردگی پدران، فرزندان و بستگان می شود. همه جا نباید از آن استفاده کرد. لعنت زبان را آلوده به گناه می کند. ما لعنت را در مورد افرادی استفاده می کنیم، که در برابر ائمۀ اطهار که مظهر حق بودند، عالمانه و به منظور گمراه کردن مردم طغیان کردند، و دستشان به خون امامان معصوم آلوده شده است.
  ولی حضرت نوح (ع) پسرش، حضرت ابراهیم (ع) پدرش که بت ساز بود و حضرت یعقوب (ع) فرزندانی که یوسفش را به چاه افکندند، را لعنت نکردند و حتی برای آنها آرزوی بخشش کردند (کاری نداریم پذیرفته شد یا نشد). برای ما که مدیون ساداتیم خیلی منطقی است که به حرمت جایگاه پدر، پسر را مورد لعنت قرار ندیهم. حفظ حرمت نام سادات در سنت شیعیان به ما توصیه شده است.

  سلامت و پیروز باشید

 198. سمانه گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۱

  علی مطهری ، تا همین پریروز ( قبل از تذکر رهبری به برخی مجلسیان که شبانه روز در کار تخریب دولتند ) :

  این دولت از نظر فرهنگی خیلی لیبراله ، باید جلوشو گرفت

  این دولت ملی گراست ، حرف از کورش و داریوش می زنه ، باید باهاش برخورد کرد

  این دولت منحرفه ، التقاطیه ، حرف از مکتب ایران می زنه ؛ باید از قدرت ساقطش کرد

  این دولت زیادی به نوروز اهمیت می ده ، من که گفته بودم ملی گراست

  این دولت جلوی بدحجابی رو نمی گیره باید مامور بذارن دم در دانشگاه ها بدحجابا رو راه ندن
  علی مطهری ، دیروز ( پس از تذکر رهبری به برخی مجلسیان که شبانه روز در کار تخریب دولتند ) :

  > آزادی بیان اگر به انکار خدا هم منجر بشود اشکالی ندارد

  http://www.rajanews.com/detail.asp?id=90931

  ( تصور افاضه بنمایید که اگر جناب مشایی چنان افاضه ای را افاضه فرموده بود ، همین جناب مطهری و جمع کثیری از روحانیون دلسوز چه افاضه ها که در رد و تکفیر و توبیخ و *تلقیط و *تلبیر و *تجنیس و *تبلیس و تَ قس علی هذای جریان انحرافی و در راس آن مشایی و در راس تر آن احمدی نژاد ، نمی فرمودند !!!!!!

 199. حامی نظام جمهوری اسلامی گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۴

  ۱- هر انسانی ممکن است خطا بکند! حتی محمود احمدی نژاد!
  ۲- محمد رضا باهنر که امروز فالوده با لاریجانی می خورد و دیروز بستنی با ناطق نوری این داستان را خوب گوش کند:
  من خودم با این دو گوشم از یکی از نماینده های مجلس هشتم شنیدم که گفت ما و محمد رضا باهنر برای بازدید از زندانیان به زندان تهران رفته بودیم. اتفاقا یکی بود که قبلا یکی از کار پردازان مجلس بوده و با خاطر چک کشیدن برای ستاد باهنر ( دوره ششم مجلس) به زندان افتاده بود و بنده ی خدا زار زار گریه می کرد!!!!
  این نماینده که آدم متدینی هم هست گفت این یک چشمه از این سیاست بازی های کثیف وبده و بستان های این آقا است. گناه این راست و دروغ به عهده ی خود همون آقای نماینده مجلس!
  و حالا آقای باهنر می آید و رئیس جمهور وجریان انحرافی را متهم به سو استفاده مالی می کند آدم خنده اش می گیرد!
  بعد جلسه ی مقام معظم رهبری و مجلس و دولت را مثلا افشا می کند و از طرف مقام معظم رهبری فتوی می دهد که جلسه ی دلگیر کننده ای بوده است!!!
  خدایا ! یعنی این حضرات اصولگرا ( جناح راست سابق) این قدر ما رو حمار فرض فرمودند! هشت سال دوره خاتمی سر کارمان گذاشتید بس نبود ؛ بس نیست! بابا تو رو خدا روی عقل ما هم حساب باز کنید!
  آن طوری که آقای باهنر می گوید انگار خود این حضرات ذوب در ولایت هستند ؛ خدا شاهد است این ها اگر از قدرت بیفتند ؛ صد پدر موسوی و کروبی می شوند!!!؟؟؟
  نزدیک انتخابات شده شروع کردند به جناح تراشیدن!!! شما را به جان بچه هایتان دست از سر کچل بچه های مردم بردارید!!!!!
  فعلا تا اطلاع ثانوی از دولت حمایت می کنیم. از شاکله دولت حمایت می کنیم! تا وقتی عنایت رهبری هست حمایت می کنیم. شما هم بروید دعواهای انتخاباتی خودتان را بکنید نگران نباشید احتمالا در مجلس بعدی هم رای می آورید!!!؟؟؟

 200. دوست گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۲

  تکذیب خودکشی امیری فر پس از تماس با خانواده:

  http://www.amirifar.blogfa.com/

  http://azadinews.ir/article.asp?id=19626&cat=1
  http://www.ayandenews.com/news/29545/

 201. محمدعلی گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۷

  دانلود فیلم بخش مهمی از سخنان امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس
  در وبلاگ عاشقان ولایت
  m-a-roshandel.blogfa.com

 202. احمد گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۳۷

  در پاسخ به آیدین:
  از آنجا که این موضوع بسیار مهم است و متاسفانه افرادی مثل آیدین آنرا بی اهمیت می خوانند و مسائل دیگری که اهمیت آن کمتر از این است را مهم جلوه می دهند لازم است که این موضوع بیش از این مورد بررسی و باز شدن قرار گیرد.

  از امام حسن عسگری (علیه السلام) روایت است که «تمام بدی ها در حجره ای قفل شده است و کلید گشودن آن دروغ است»

  یا در جایی دیگر از حضرت پیامبر (صلی الله علیه و آله) روایت است که

  «مومن هرگاه بدون عذر دروغی بگوید، هفتاد هزار ملک او را لعنت می کنند و بوی گندی از قلبش بیرون می آید که تا به عرش می رسد و خداوند به سبب این دروغ، گناه هفتاد زنا که کمترین آن زنای با مادر است برای او می نویسد»

 203. دوست گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۹

  نوشته ای از فرزندان امیری فر:
  اندر احوالات بنگاههای دروغ پراکنی

  http://amirifar.blogfa.com/

 204. جواد گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۳

  از آقای جوانفکر و سایر دوستان عاجزانه خواهش می کنم تا بجای پرداختن به موضوعات دست چندم و بی فایده ای که امروزه به صورت هدفمند (و با انگیزه های سیاسی متاثر از انتخابات پیش رو) از طرف اصولگرایان منتقد دولت به سرکردگی آقای لا… و همپیالکی هایش در در مجلس علیه دولت مطرح می شود پایان داده به طراحی های جبهه مقابل که با سوء استفاده از جو مسموم حاضر از خر مراد بخوبی سواری می گیرند بپردازند.
  چه بی خبر نشسته اید که امروز و در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام (رة)، آقای لا.. چگونه با ناپرهیزی! سیاسی (حضور در مرقد) و وجه المصالحه قراردادن پست سیاسی اش سیدحسن مصطفوی را قائد خود قرار داد و نماز حاجت خواند تا اگر به گندم ری نرسید به جویش برسد.

 205. حسین گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۰۳

  سلام آقای جوانفکر
  متاسفانه امروز صحبتهای آیت الله نمازی رو در مورد مشایی رو خوندم مطالبش واقعا تکون دهنده بود
  حالا اگه یک فرد عادی این حرفها رو زده بود میگفتم که خب دروغه اما نمیشه گفت که چنین شخصیتی این صحبتها رو کرده باشه و دروغ باشه.
  خواهش میکنم اگه مطالبش غلطه با دلیل و منطق جواب بدید که اشتباه گفته.
  این چه روشی است که مشایی در پیش گرفته مگه مملکت ما اونه که اینجوری داره میتازونه؟!
  در وزارت اطلاعات چه پرونده ای داره که درصدد نفوذ در این وزارتخانه مهم هست.
  آقای جوانفکر من از طرفدارهای احمدی نژاد هستم و انشاءالله خواهم بود ولی یه چیزهایی میشنوم که سرم سوت میکشه.واقعا مشایی و احمدی نژاد چنین تفکراتی دارند و همچین کارهایی رو بر خلاف مصلحت نظام و مملکت دارند انجام میدهند. لطفا جواب بدید کلافه شدم! خواهش میکنم

 206. منصور1 گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۱۱

  اللهم اصلح کل فاسد من امور المسلمین….

 207. الف م گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۰۹

  سلام
  آقای جوانفکر اولا جریان انحرافی رو کاملا شرح بدین تا بدونیم منظورتون چیه .
  در ثانی ما مثل همان دوره های اول که با اطمینان به رییس جمهورمان رای دادیم همانطور امروز با صلابت پشت ایشان خواهیم بود چون هنوز هم دکتر را ولایت مدار می دانیم و بدا به حال بعضی ها که آخرت خود را به دنیایشان فروختند

 208. مهدی از مشهد گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۱

  ۱- سایت جهان نیوز که تا این لحظه اخبار منتشر شده توسط آقای نمازی را تکذیب نکرده است!
  ۲- چون نظر من را در آنجا منتشر نمی کنند اینجا نوشتم!
  جناب آقای زاکانی عزیز
  ۴ سال تمدید دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی ارزش ندارد که این قدر از اخبار علیه دولت با ذوق زدگی استقبال کنید!!
  التماس دعا

 209. علی گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۰

  آقای جــــواد! ۱۴ خرداد از این همه مواضع عجیب و غریبت در مورد آقای لا.. و سید حسن پشیمان می شوی اگر چه رهبری عزیز در ۱۴ خرداد سال گذشته رفتار یک سری از امثال شماها را با حرکت زیبا پاسخ داد و شما همچنان اندر خم یک کوچه اید….
  خواهشاً درج نمایید!! ضمناً آقای جوانفکر خبری از شما نیست!؟ نخبر!! نه مطلبی نه پاسخی! چه زود جا زدید؟!

 210. رضا هنرمند گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۵۶

  نگذارید سناریوی تهمت به شهید بهشتی تکرار شود

  قبل از شهادت شهید بهشتی ، هزاران هزار تهمت های ناروا به این شخصیت مطرح انقلاب میزدند که از پایه واساس دروغ بود . پدر من تعریف میکند که آنقدر همه گفته بودند که بهشتی اختلاص کرده و دزدی کرده و از این حرف ها که ما همه باور کرده بودیم وامر برما مشتبه شده بود . همه جا میگفتند که بهشتی دزد است و دزدی کرده و فاسد است .

  بعد از شهادت آیت الله بهشتی ، همه چیز مشخص شد و با سخنان امام مبنی بر مظلومیت شهید بهشتی ، مردم متوجه این دروغ بزرگ شدند .

  بنده هم از برخی رفتارها و سخنان برخی افراد منتسب به رئیس جمهور ناراحت هستم وواقعا آقای رئیس جمهور نمی بایست برخی افراد رابر حیثیت خود ترجیح بدهد . ولی بعضی حرف ها از قبیل منحرف و رمال و امثال اینا به این دولت نمی چسبد .

  دوستان بنده حقیر شرایطی همچون شرایط آن زمان شهید بهشتی را درحال حاضر حس میکنم . به راحتی رئیس جمهور تخریب میشود . تهمت هایی به شخص ایشان زده میشود که به هیچ وجه قابل قبول نیست . نمی بایست به خاطر برخی افراد منتسب به رئیس جمهور ، خود رئیس جمهور را تخریب کرد و دولت او را منحرف دانست .

  رمال وجن گیر در رسانه های دولتی وغیر دولتی و سایت ها امری عادی شده است وباعث مضحکه و خنده کینه توزان انقلاب میشود . نباید کاری کنیم که بعدها مجبور به توبه بشویم که معلوم نیست مورد قبول قرار گیرد .

 211. منتظر گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۸

  با سلام

  خداوند به آقای رئیس جمهور و دوستانش صبر بدهد .
  ما که از این همه دروغ و تهمت خسته شدیم .

  برای فرج آقا امام زمان (عج) دعا کنید .

  پایان انتظار نزدیک است

 212. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۲۶

  حسبن آقا
  با سلام
  با اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری و اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، معلوم شد که مطالب نسبت داده شده به رهبر معظم انقلاب و سپاه دروغ و بی اساس بوده است. حالا نمی دانم با این دروغی که آقای نمازی به رهبری عزیز نسبت داده است، مردم کاشان چگونه می توانند به عدالت ایشان اعتماد کنند و پشت سر ایشان نماز بخوانند. بنده قبلا نسبت به آسیبی که اینگونه سخنان به شخصیت و اعتبار افرادی مانند آقای مصباح یا نمازی می زند ، اظهار نگرانی کرده بودم. بسیاری از سایت های خبری به جای آنکه حق را به جانب بنده بدهند و هشدار داده شده را جدی بگیرند ، سعی کردند با تخریب بنده ، بر واقعیت سرپوش بگذارند. از قبل معلوم بود که ادامه این وضعیت به بن بست می رسد و آسیب ها خودش را نشان می دهد. به هر حال اگر امروز آقای نمازی آسیب جدی می بیند، ریشه اش را باید در سایت های خبری فریبکار جست و جو کرد.
  موفق باشید

 213. حسین گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۵

  جناب اقای جوانفکر

  وقتی اقای مصباح بی محابا انگ میزند و تهمت میزند و برخی را فاسد و باغی و یاغی میخواند و او مطهری زمان نامیده می شود، آیا این توهین به استاد مطهری نیست ؟ واقعا استاد مطهری مثل اقای مصباح بود ؟ چرا ما باید بی چون و چرا حرفهای اقای مصباح را قبول داشته باشیم ؟ مگر ایشان چه درجه و رتبه ای دارند ؟ اگر فقیه و عالم هستند احترام ایشان واجب اما ایشان نمی تواند حرفهای سیاسی و اجتماعی حتی دینی خود را به دیگران دیکته کند ؟ مگر ایشان مرجع تفلید است ؟ به فرض هم که باشد مگر لازم است که ما از ایشان در امور سیاسی و اجتماعی پیروی کنیم ؟ حتی اگر مرجع تقلید باشد و من هم مقلدش باشم فقط در احکام دین باید از ایشان تقلید کنم و حتی اگر نظری در مورد مسایل سیاسی داشته باشد میتوانم نپذیرم ایشان برای ما فصل الخطاب نیستند و قابل نقد میباشند فصل و الخطاب ما مقام معظم رهبری هستند که اطاعت از ایشان بر هر مسلمانی واجب است.

 214. امیرحسین گفت :

  خرداد ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۸

  آقای جوانفکر چرا در این زمان که انواع و اقسام تهمتها و شایعات و … بر ضد دولت افزون شده واکنشی از دولت نمی بینیم؟اگر خود دکتر و آقایان مشایی و بقایی به صلاح نیست که در این موقعیت وارد این معرکه شوند جنابعالی و آقای بهداد و … میتوانید با نشستها و پاسخ به سؤالات با این جریان مقابله کنید،آن وقت موقعی که فضا مناسب شد میتوان با حضور خود آقای مشایی(لیدر جریان انحرافی!!!)هرچند که در تلویزیون نتوان مناظره برگزار کرد در همین ایرنا با دعوت از مدعیان و مخالفان سره را از ناسره مشخص کرد

 215. منصور1 گفت :

  خرداد ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۲۲

  آقای جوانفکر که مخالفین جریان انحرافی رو عده خاص خطاب کردید.اگر به اختلاف رای احمدی نژاد و کروبی در دور اول انتخابات نهم نگاهی بیندازید میبینید که همین افراد تاثیر گذار که از نظر شما یک عده خاص هستند مانند علامه مصباح ها و شریعتمداری ها و حاج منصور هاو … اگر نبودند آقای دکتر عزیز که خداوند ایشان را از شر خناس ها مصون بدارد، باید ریاست جمهوری را در خواب شبشان میدیدند.
  حالا این افرادی که آن همه برای به قدرت رسیدن جریان اصولگرایی خون دل خوردند و زحمت کشیدند شدند یک عده خاص و لابد حضرتعالی و آقای مشایی و آقای بقایی که تا قبل از ۸۴ کسی اسم مبارکتان را هم نشنیده بود شدید مجسمه مردم؟
  بی انصافی نکنید.این دو سال شیرین قدرت هم مثل باد میگذرد.ما می مانیم و شما و خدایی که در یوم العیار باید در برابرش پاسخگو باشیم.

 216. حسین فرخنده گفت :

  خرداد ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۰۱

  وای که انسانی نمی داند این روزها چه می بیند ایا همه اینها که می بینیم واقعیت دارد ؟

  وای که چه اتفاقی افتاده است که بعضی از این علما مثل روز روشن به دیگران تهمت می زنند اقای نمازی امام جمعه محترم کاشان با چه ادله و منطقی این جور وقیحانه به دولت و مسولین تهمت می زنید ؟
  اقای مصباح یزدی شما را چه شده است ؟
  چه اتفاقی افتاده است که در روی منبر ائمه اطهار اقای سعید حدادیان ، رکیک ترین سخنان زشت و کثیف خود را نثار مسولین میکند ؟ و باز هم جای تعجب دارد که همین ها از ولایت فقیه سخن می گویند.
  اقای مصباح یزدی – اقای نمازی اقای حدادیان و … مگر در ایین دین ما نگفته اند که کسی که سه بار دچار تهمت شود، بعید است توفیق توبه را داشته باشد. مگر نگفتند که : یکی از گناهانی که عامل می‌‌شود انسان دیگر در گناهان دریده شود، تهمت است .مگر بزرگان دین ما نگفته اند که : تهمت ایمان را از بین می‌‌برد. وقتی ایمان از بین رفت دیگر هر چه معجزه هم بیاوری، باورش نمی‌‌شود. بعضی از کسانی که در محضر نبی ّمکرّم(ص) بودند، شق ّالقمر پیامبر عظیم الشّأن(ص) را دیدند، امّا آن‌‌قدر غرق گناه و نفاق خود بودند که آنچه را دیدند، انکار کردند؛ چون وقتی ایمان آب شد، دیگر تمام است. تهمت ایمان را آب می‌‌کند و از بین می‌‌برد.
  تهمت، تبعات و پیامدهایی دارد. یکی این است که اعتماد بین انسان‌‌ها را از بین می‌‌برد و جامعه، جامعه‌‌ ناامنی می‌شود. وجود مقدّس حضرت صادق القول والفعل ،امام جعفر صادق(ص) می‌‌فرمایند:«مَنِ اتَّهَمَ أَخَاهُ فِی دِینِهِ فَلَا حُرْمَةَ بَیْنَهُمَا»[۱] آن کسی که به برادر دینی خودش تهمت بزند، دیگر حرمتی بین آن دو باقی نمی‌‌ماند.
  چه اتفاقی افتاده است که این روزها من جوان باید نسبت به علمای بزرگی که تادیروز پشت سر انها بودیم و از انها یاد می گرفتیم که غیبت و تهمت بی روا چه عواقبی برای انسان در پیش دارد این چنین خودشان تهمت می زنند ، خدایا کمکمان کن تا ایمانمان این جور سست نوشد .
  وای که اقای دکتر احمدی نژاد تو چقدر روح بلند و بزرگواری داری ، چقدر صبوری ،
  چقدر مظلــــومی
  اقای جوانفکر بگذارید بنویسیند تا مردم بفهمند که این اقایان چه کار ها که نمی کنند انگار نه انگار که سالیان سال می خواهند زنده بمانند و خبری از رفتن نیست. اقای جوانفکر برای ما جوانان شما بگویید که چه اتفاقی افتاده است که اینجور تعدادی از روحانیت و بزرگان دست به این جور تهمت زدن و بی احترامی ها ی اخلاقی می کنند .
  تازه به این فکر افتاده ام که اون روزنامه نگار امریکایی می گفت اقای احمدی نژاد چه روح بزرگ و لطیفی دارد .
  اقای جوانفکر اجازه بدهید نام ببریم از این جور اشخاص تا ملت متوجه شوند که چه افرادی چه صحبتهایی می کنند بگذارید این صحبتها در وبلاگ خود.

 217. هادی گفت :

  خرداد ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۱۶

  سلام
  جناب جوانفکر من شدیدا معتقدم که حضرتعالی جزء این جریان منحرف نیستد به جهت فقدان …
  حضرتعالی نهایتا یک تملق گو برای این جریان باشید.
  شما به چه جرآتی فرمایشات و اوامر حضرت امام و مقام معظم رهبری را تفسیر به رأی می کنید!
  عاقبت شما و نزدیکانتان و اربابانتان بدتر از موسوی و بنی صدر است و نزدیک است که به آتش خشم امت حزب الله نیست شوید.
  در ضمن باید به امثال تو فهماند که احمدی نژاد از این جمع مستثناست و او به آغوش ولایت فقیه باز خواهد گشت.
  انشالله
  ۰۹۱۲۱۵۳۱۷۵۸
  آماده مناظره هستم

 218. رضا هنرمند گفت :

  خرداد ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۲

  دروغ های کثیف علیه دولت ! واقعا چرا ؟

  به این مطلب که برای اولین بار در سایت ندای انقلاب قرار داده شد و هم اکنون در سایتهای بالاترین و جرس باعث خوشحالی آنان شده توجه کنید :

  مشایی : روز اول رجب،آغاز قیام صغری امام زمان است و ما با آغاز این قیام به قدرت مطلق می رسیم.” رحیم مشایی همچنین گفته است که” با آغاز قیام صغری حضرت صاحب الزمان این جریان به قدرت مطلق می رسد و دیگرهیچ ارتباط و کاری با روحانیت،مرجعیت و ولایت فقیه نخواهد داشت و مستقیما از ولی عصر تبعیت خواهند کرد”!

  این خبر واقعا مشمئز کننده در سایت ریاست جمهوری به شدت تکذیب شده است .

  دفتر مقام معظم رهبری نیز مسائلی که متاسفانه آیت الله نمازی گفتند ومنتسب کردند به رهبری را تکذیب کردند وهمه سایت ها را از این اخبار غیر صحیح منع کردند .

  دیگر حالم دارد به هم میخورد از این همه فضای آلوده رسانه ای علیه دولت . مردم خودشان قضاوت کنند که هرکسی که درحال حاضر دولت را تخریب کند آن هم به این شیوه ناجوانمردانه ، ضد ولایت فقیه است . چون رهبری عدم این جریان را گوشزد کردند و هیچ کس گوش نمیدهد .

  فقط این جمله را بگویم که واقعا چرا ؟

 219. محمد گفت :

  خرداد ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۳

  سلام اقای جوانفکر من با جریان انحرافی شدیدا مخالفم جریان انحرافی البته جریانی است که بدون توجه به نظرات امام خامنه ای علیه دولت می تازد .مثل همین سایت خبری فارس این سایت چند روز قبل در مصاحبه اقای مهدوی کنی بی شرمانه نوشته بود ارتحال ایت الله خامنه ای این اشتباه فاحش را همه انها که از کوچکترین اشتباه دولت و یاران رییس جمهوری نمی گذرند نادیده گرفتند چرا هیچ کس با فارس برخورد نکرد حتی دفتر حضرت اقا

 220. محمد مشهد گفت :

  خرداد ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۱

  ۱- این روزها شاهد توپخانه تخریب علیه دولت هستیم. امروز کسانی دولت را انکار می کنند که تا دیروز با مصادره به مطلوب کردن خدمات شبانه روزی آقای احمدی نژاد و هیات دولت هر جا می نشستند و می گفتند طوری صحبت می کردند که گویا هر روز با دولت صبحانه می خورند و …
  ۲- محمود نژاد قدیس نیست . معصوم هم نیست یک فرد و انسان است که احساس دارد و توسط شیطان مثل همه ی ما وسوسه می شود.چه بسا وسوسه های شیطانی برای آدم هایی که با شیطان در جدال هستند بیشتر است. الان شخص ایشان و مجموعه دولت مشغول کار برای مردم هستند. حتی یک قدم ویک لحظه هم از از خدمت عقب نشینی نکردند.
  ۳-من هم قبول دارم که ایشان نباید ۹ روز سکوت می کرد. در آن ۹روز اگر چه چهره ی خیلی ها افشا شد اما قلب دلسوزان هم جریحه دارد شد. متاسفانه شایعات اثر خودش را کرده است.و من برای اینکار آقای احمدی نژاد واقعا متاسفم.و امیدوارم این شبهات را خود ایشان پاسخ دهد.البته آرامش کشور هم حفظ شود.
  ۴- اما هنوز هم اگر در کشور کورسوی امیدی باشد باز هم محمود احمدی نژاد است. اگر چه بقیه شخصیت ها هم خیلی زحمت کشیدند ولی انصافا وقتی آدم به برخی ها نگاه می کند می بیند چه قدر اینها برای ۴ روز مسوولیت بیشتر چطور خودشان را به باند بازی های سیاسی گرفتار می کنند.
  ۵- موضع گیری شخصیت های مثل آقای ” ط ” هم خیلی عجیب است.
  ۶- اما یک پارادوکس: برخی از افراد که وابسته به نهاد مقدس سپاه هستند در جواب مخالفان و سیاسیون که معتقد بودند سپاه از احمدی نژاد حمایت کرده است ؛ می گفتند ما در انتخابات و اشخاص دخالتی نکردیم و به توصیه امام رحمه الله ارگان های نظامی نباید در سیاست دخالت کنند و ….
  اما امروز در گوشه و کنار و محافل می شنویم که می گویند احمدی نژاد فلان کرده است و بهمان کرده است. ایشان باید بداند که اگر ما حمایت نمی کردیم رای نمی آورد! بالاخره شما در انتخابات دخالت کردید یا نه ؟! خب ! نتیجه این می شود که نهاد مقدس سپاه که مثل یک معدن برای انقلاب است آسیب می بیند با این تحلیل ها و موضع گیری ها.
  از طرفی شخصیت های مذهبی دلسوز که دسترسی به اشخاص اول نظام ندارند و به این بولتن های خبری خود ساخته اعتماد می کنند و در مجامع عمومی موضع گیری می کنند؛ اینها هم آسیب می بینند.
  ۷- در همین چند روز ؛ بیشترین آسیب را ” ولایت فقیه ” دید.تمام تیتر های رسانه های خارجی که از آقایان علما منتشر شد ؛ تیتر های قرون وسطایی بود. یعنی طوری تیتر زدند که انگار تئوری ولایت فقیه همان نظریه های کلیسا در زمینه سیاست و حکومت است.بد دفاع کردن این طوری می شود.هر چند رسانه های غرب تکلیفشان با ما مشخص است و همیشه هم همین طوری خواهد بود.
  ۸- ولایت فقیه چوب نیست که هر وقت دلمان خواست با آن دیگران را بزنیم.ولایت فقیه یک نظریه است وباید همه برای آن کرسی درس وبحث در دانشگاه ها راه بیندازند و این تئوری محوری اسلام را نقد کنند تا هر روز به فربهی آن در پاسخگویی به نیازهای بشریت در جهان بیشتر شود. مردم وقتی اسم ولایت فقیه را می شنوند که نزدیک انتخابات است. ویک عده ای مخالف یا وموافق ولایت فقیه هستند؟!نه آن کسی مخالف است نمی داند برای چی مخالف است ونه کسی که موافق است نمی داند برای چی دفاع می کند.یعنی نظریه ای به این عظمت وبزرگی مستمسک حرف های جناحی وسیاسی قرار می گیرد.
  ۱۰- ما تا رهبری مثل امام خامنه ای داریم غمی نداریم!

 221. حانیه گفت :

  خرداد ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۸

  باطل آن است که بگویی شنیده ام.فکر کنم از امام علی باشه دقیق یادم نیست.
  تو کشور ما رسم شده هر کی بیاد همه حرف بزنه بدون دلیل.همه واسه خودشون متخصص و نظریه پرداز شدن.اخه چیزیو که ازش مطمئن نیستین چرا دامن میزنین؟اگه خیلی دوس دارین سر در بیارین و بدونین حرف کیو باور کنین،فقط جوابش یک کلمس.بصیرت.
  به جای این که عوام بیبصیرت باشیمو هرکی هر حرفی زد بریم طرف اون.بیاین با یکم خوش فکری و بصیرت راهمونو پیدا کنیم.نباید حرف هر کسیو باور کرد.
  یا علی

 222. فدایی رهبر گفت :

  خرداد ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۸

  سلام،
  ما از خط حمایت میکنیم نه از فرد.
  خط ما اسلام و ولایت فقیه است.
  هرکس در این خط باشد مسلما”ما هم با اوییم البته ما گوشمان از حرفهای اینچنینی پر است.
  ما چشم به عمل داریم.
  هر کس دم از ولایت و حمایت رهبری بزند به عملش توجه میشود نه به حرفهای خودش و اطرافیانش.
  لطفا به حرفهایتان عمل نمایید.
  تا زمانی که به واقع با رهبری باشید مردم با شما هستند.
  ما مردم تیز هوشی داریم فراموش نکنید.
  مرد عمل باشید در راه ولایت!

  “یا علی”

 223. شهاب گفت :

  خرداد ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۹

  درود بر اسقندیار مشایی که رویین تر از اسفندیار شاهنامه بود و است. در برابر این همه هجمه و تهمت نا جوانمردانه ، نه پا پس کشید، نه عنان صبر از کف بداد نه دهان به هتاکی گشود و نه عرض داد به دادگاهی برد و نه نفیر مظلومیت سر داد و و فقط و دو صد فقط با متانت بی نظیر همه ی گزافه گویان را درس انصاف و تعقل داد. انشاا.. چشمان اسفندیار هماره باز و برقرار باشد.
  خدا شاهد است که هرگز موکد سیستم احمدی نژادیسم نبوده و نخواهم بود و از معدود افراد معقول، متین و متفکر اطرف محمود احمدی، همین اسفندیار رویین تن بوده و است. اینجانب به جد کنون فهمیده که علت اصرار شخص محمود احمدی بر حفظ این عنصر گرانقدر در کنار خود چه بوده است.

 224. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۳

  http://www.sanayenews.com/component/content/32809.html?task=view

 225. سیدهدایت موسوی گفت :

  خرداد ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۶

  احتمالا از دید همه آقایان مخالف دولت ، جریان انحرافی در دولت جریانی است که راس آن احمدی نژاد قرار دارد ومتفکرینی همچون مشایی وجوانفکر و افراشته و… آن را تغذیه فکری میکنند. ازدیدگاه آقایان آنها به این جهت دارای انحراف فکری هستند که کمربند خدمت به محرومان جامعه را محکم بسته اند خدمات بی نظیر آنان به جامعه هدف (توده محروم ) مهمترین انحراف آنهاست لغوامتیازهای آنچنانی آقایان مخالف فعلی انحراف دیگری است که گریبان دولتمردان را گرفته است .
  اگر تمام تهمت های آنان را واکاوی بکنیم می بینیم چیزی جز سوز حذف امتیازات بی حدوحصری که در دولتهای گذشته از جیب ملت ایران برداشته وبه آنها پرداخت شده بود را نمی بینیم
  این اقایان تاکنون بیشتر دولتمردان را به فساد اقتصادی متهم کرده اند دریغ از ارائه ی حتی یک مدرک جزئی ومحکمه پسندکه اگر داشتند کوس رسوایی رقیب را به عرشها می رساندند
  یادم می آید دولت خاتمی(همان طیفی که همه به آنها فتنه گرمیگویند وحالا با صراحت اعلام میکنندقصدائتلاف با جریان اصولگرای مخالف دولت رادارند وظاهرا با چراغ سبز آقایان به ظاهرمخالف با فتنه هم مواجه شده اند) برای برگزاری کنفرانس سران کشورهای اسلامی چه بریز وبه پاشهایی کرد
  همایشی که برگزاری اش باعث تعطیلی چندروزه پایتخت شد وهمان شرکتی که اخیرا به صهیونیستی بودن متهم شده است( چون برای دولت احمدی نژاد می خواهد کارکند)هم آن ساختمان معروف اجلاس سران را ساخته بود هیچ کس در آنزمان نه این شرکت را به صهیونیست بودن متهم کرد ونه به تعطیلی پایتخت نقد ونه به بریزوبپاشهای دولت خاتمی . دلیل آن خفه خون گرفتنها فقط به خاطر امتیازهایی بود که از دولت خاتمی میگرفتند
  اما حالا احمدی نژاد بیچاره قصد دارد به خاطرجلوگیری از تداخل کاری وتعطیلی پایتخت ، اجلاس بسیار بزرگتر از اجلاس سران کشورهای اسلامی را در کیش برگزار کند واتفاقا همان شرکتی که ساختمان اجلاس سران رادرتهران ساخت رابخاطر تجربه مناسبش برای ساخت مجموعه های مورد نیاز این برنامه ی مهم در کیش دعوت کرده آنوقت آقایان بی اصاف بدون توجه به این همه دقت در برنامه ریزی دولتمردان را متهم به همکاری با شرکتهای صهیونیستی میکننددر حالی که اگر این شرکت صهیونیستی بود چرا آنموقع صدایتان در نیامد
  موارد دیگر هم این چنین است تمام اعتراضها وتهمتهای آقایان ریشه در منافع شخصی دارد به خدا غیر از این دیگر هیچ چیزی نیست عامی ترین مردم ما هم این را فهمیده اند
  به نظرمن ریشه ی این تهمت(وجود جریان انحرافی دردولت) غیراز این نیست وفقط حرص قدرت ومال ومنال انسان را این همه گستاخ وبی ملاحظه میکند

  ***************************************************************************
  اما در پاسخ به سخنان اخیر کسی که همیشه برایم قابل احترام بودو وهست.
  این روزها آیت الله مصباح یزدی روشنفکربزرگوار مردم وبعضی مسئولان را به عدم اعتقادبه ولایت متهم می کند که هیچ کس توجه وانتقادی را به این امروارد نمیداند در صورتی که واقعا این طور نیست مسئولان رانمیدانم چون ارتباطی با آنها نداشته اما من جزئی از مردم فرودست هستم این طبقه علارقم همه مشکلات به خاطر اعتقادات قلبی ای که دارند شیفته وجان نثار ولایت هستند معلوم است که این روشنفکر برجسته هیچ گونه ارتباطی با مردم عزیز ایران ندارد برای همین هم این شبهه در ذهن ایشان ایجاد شده است بنابراین به آقای مصباح بزرگوار وعزیز میگویم ما جانمان را برای اماممان می دهیم وخودمان را جان نثار رهبرمسلمین جهان آیت الله امام خامنه ای میدانیم
  در این جا یک سئوال هم ذهن همه ی مردم را مشغول کرده که آقایان آیا شما هم مثل ما فکرمیکنید؟وحاضرید جانتان رابه ولایت هدیه کنید؟ با وجود همه ی مشکلات مثل ما پشتیبان ولایت فقیه باشید؟
  مردما میدانند باید پشتیبان ولایت فقیه باشند تا به مملکت آسیبی نرسد. همین

 226. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۶

  آقا منصور
  با سلام
  شما حتما رای مردم را باور دارید. مردم برای رای دادن چشمشان به دهان این و آنی که شما اسم آورده اید ، نبود. مردم از روی تعقل و تامل و تصمیم رای دادند. رای مردم را اگر درست تفسیر کنیم ، در نتیجه گیری دچار انحراف نخواهیم شد. مردم شعارهای احمدی ن‍ژاد و عملش را دیدند و به او رای دادند. چشم بسته که رای ندادند. مردم به جریان اصولگرایی رای نداند. به احمدی نژاد اصولگرا رای دادند. جریان اصولگرایی حساب و کتاب خودش را دارد. آنها یک جریان سیاسی با ادعاهای زیاد و عمل مغایر این ادعاها هستند. مگر می شود آنها اصولگرا باشند و بعد در مقابل دولت اصولگرای احمدی نژاد که هیچ دغدغه ای جز خدمت به این آب و خاک پاک و عزت و سربلندی ملت ایران ندارد، بایستند و به روی او چنگ بکشند و او را از همه سو مورد هجوم قرار دهند. این کارها هیچ سنخیتی با اصولگرایی ندارد. آقای احمدی نژاد نه تنها در خواب شب بلکه در بیداری روز هم می دید که مردم ایران حق شناسند و به پاس حق شناسی زحمات و تلاشهای صادقانه او را قدر می نهند و به او رای می دهند و چنین نیز کردند.
  برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

 227. سیدهدایت موسوی گفت :

  خرداد ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۳۶

  درپاسخ به آقا منصور :
  این آقایانی که شما فرمودید از آقای ناطق نوری هم وخیلی های دیگرهم حمایت کردند چرا در ان مواقع موفق نبودند بهتر نیست با این توهمات خودتان راگول نزنید من مطمئن هستم مردم بهتر از شریعتمداری وحاج منصو ودیگران خوب وبد را می فهمند وانتخاب احمدی نژاد را هم با عقل وفهم خود فهمیدند نه باکمک کیهان و ….

 228. امیر گفت :

  خرداد ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۵

  خدایا بابت این زجری که دوستان نادان به رئیس جمهور عزیزمون میدن به ایشون اجر عنایت بفرماید..

  جناب احمدی نژاد عزیز ما همچنان احمدی نژادی هستیم…

  و به خاطر اینکه ایشان امید رهبری هستند به مرقد امام رفتیم..

 229. سیدپیام گفت :

  خرداد ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۵۱

  سلام

  چرا نظرات مخالفین را چاپ نمیکنید ؟

  اینطوری میخواهید نشان دهید همه با شما هستند .

  رای دلیل بر حق بودن نیست همینطوری که خاتمی و بنی صدر رای بالایی اوردن در ضمن رای دکتر به شما و مشایی ربطی ندارد و خودتان میدونید در بین مردم جایگاهی ندارید

  بزودی زود منتظر این عاقبت تفکر منحرف خود خواهید بود

  به امید ظهور……یا علی ع

 230. سمانه گفت :

  خرداد ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۳۹

  من میخواستم با اجازه آقای جوانفکر جوابی به آقای هادی بدهم
  شما آقای جوانفکر را متهم به تفسیر به رای کردن سخنان آقا میکنید در حالی که چشمتان را بر روزنامه کیهان بستید که چگونه سخن آقا را به نفع مواضع خود تغییر داد آقا فرمودند :این حرکت بیداری قطعا تا قلب اروپا پیش خواهد رفت.
  در روز روشن سر دبیر نسبتا محترم کیهان نوشتند بیداری «اسلامی»تا قلب اروپا پیش خواهد رفت
  به نظر شما این تفسیر به رای نیست که حتی افراد نا مطلع از سخنان رهبری متاسفانه شخص رهبری را مورد هجمه قرار دادند که چطور میشود در اروپایی که اکثرا مسیحی هستند بیداری اسلامی رخ دهد میشود بگویید آقای شریعتمدار با چه جراتی سخنان آقا را تفسیر به رای کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! اینان که احمدی نژاد مظلوم رو به صلابه کشیدید برای خاطر گفتن بیداری انسانی تو اروپا و آمریکا مطمئنم اگه جراتش رو داشتید همین وضعیت رو برای رهبری هم درست میکردید.
  خوارج هم از ولی خدا جلوتر حرکت کردند شما هم دقیقا دارید جلوتر حرکت میکنید.

  نکته بعد:::::امیدوارم این عکس را خوب نگاه کنید و پاسخی در خور ارایه دهید تا شبهه ایی نماند این چه ولایت مداریه که همه نه تنها بلند شدن بلکه در حال شعار دادن هم هستند ولی اینا حتی به حالت نیم خیز هم نیستن این را گذاشتم چرا که شما سخن از زبان این آقایان و وبلاگهایشان و تحت تاثیرشان می گویید نکته خیلی جالب اینجاست که منتشر کننده عکس به این معنی داری هم خود خود سایت رهبریه عزیزه!!!!!!
  http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/3/8/95840_989.jpg

  نکته بعد ::::شما بدانید که با این دروغ پردازی و این ادعای سخیف جدایی دکتر احمدی نژاد از یارانش( که ما دکتر را می خواهیم جدایی از فلانی که اینها همه اش حربه دشمن است) نمی توانید مردم حزب اللهی را گول بزنید شماها بدانید که اگر ما به دکتر رای دادیم به ایشان و انتخابهایش کاملا ایمان داریم و این هجمه تبلیغات اثری نخواهد داشت و حتما منظورتان از آتش خشم حزب اللهی ها خودتان ویک عده معدود نیستید چرا که همان گونه که شب رحلت امام(ره)در حرم دیدید البته منظورم به کور دلان نیست مردم در حمایت از دکتر چگونه شعار سر دادند با این هجمه تبلیغات و تهمتها«( در تریبون نماز جمعه گرفته تا فحاشی روی منابر امام حسین(ع)») تازه با این هجمه سانسور و دروغ تلویزیونی که پخش با تاخیر ۱۵ دقیقه ایی را پخش مستقیم اعلام کرد
  برای سلامتی امام زمان ۳ صلوات

 231. مهدی گفت :

  خرداد ۲۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۵

  بسمه تعالی سلام جناب جوانفکر-اولایک نگاه در اینه کن رنگ مو هات ندای انا لله می دهد.ثانیا سخنان امام امت خمینی کبیر را مطالعه کن.به راستی امام که بود شما امام را نشناخته اید او را یک روحانی پنداشتید.شما وان کسانی که ادعای دین دارید نفمیدید امام که است.امام فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشید واسم بردن شخص امام که اقای خامنه ای را تائئد فرمودند.ثانیا بیانات عرفای واصل علامه حسن زاده آیت الله بهجت رحمه الله در باره شخص مقام معظم رهبری را مطالعه کنید.ثالثاببینید چه کسانی در مقابل ولایت قرار گرفتند چه شدند شما در مفابل هاشمی که کسی نیستید ام چه شد.رابعا تمام کارهای ولی فقیه حرفش نامه اش عملش برای ما حجت است شما بهتر است در تخصص خودتان صحبت کنید حکم ولایتی رهبر معظم انقلاب را از مرجع تقلید خو دسوال کنید تا به زحمت نیفتید که ایا این حکم ولایتی است یا خیر؟

 232. عارف پیغامی گفت :

  خرداد ۲۵م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۸

  جران انحرافی یا انحراف از جریان

  با مرور رسانه ها در دو ماه گذشته به کلمه ای به نام « جریان انحرافی » برمی خوریم که دامن زننده های اصلی آن روزنامه ها و سایتهای منسوب به اصولگرایی و به طبع آن تکرار این مواضع و خوشحالی بعد آن در جبهه اصلاح طلبی به چشم می خورد. جنگ روانی که برای بسیاری از نیروهای سیاسی داخل نظام و ناظران عادی جامعه ایرانی ما بوی ورود به جنگ انتخاباتی و صحنه تخریب رقیب برای گرفتن کرسی بیشتر از صندلی های مجلس شورای اسلامی می باشد. مواضع از طریق کسانی که متاسفانه علم حمایت از رهبری را با خود یدک می کشند ولی در واقع در فکر جلو بردن اهداف سیاسی خود می باشند. معظم له در دیدار با نمایندگان مجلس مثل دهها بار گذشته نسبت به اتحاد و جلوگیری از تفرقه و اختلاف افکنی در میان سلایق مختلف تاکید داشته و ضمن حمایت از اقدامات دولت، مجلس را به همراهی و کمک با تصویب قوانین مناسب برای اجرا در جامعه تاکید داشتند که گذشته از برخی اظهار نظرات تفرقه آمیز بعد از این دیدار توسط برخی نمایندگان اصولگرا، همچنان تلاشی برای تدوین وبکاربردن رهنمودهای معظم له (همچو سالهای گذشته)دیده نمی شود. ( ادامه مطلب در وبلاگ )

 233. آرش غنی زاده گفت :

  تیر ۲م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۳

  چه اتهامی بهتر از “جریان انحرفی” برای تسویه حساب و دور کردن انگشت اتهام از جریان سرخورده موسوم به “جریان فتنه”؟!

 234. جواد گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۵

  به دکتر بگو یه خرده دیگه مقاومت کنه علی لاریجانی می ره ور دل میرحسین.

 235. نادر پاکروان گفت :

  مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۸

  با سلام و احترام
  درود بر همه حامیان دولت نهم و دهم
  امیدوارم به زودی سیاه نمایی های رسانه ای و حزبی و شخصی انسان های مریض سیاسی بر علیه این دو دولت به بدترین نحو ممکن گریبان خودشون را بگیره و رسوای عالم و آدم بشوند!
  موفق باشید

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر