جوانفکر: سفیر شدنم صحت ندارد

خبرگزاری ایسنا:

جوانفکر در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر احتمال انتخاب وی به عنوان سفیر نیز گفت: این موضوع را تایید نمی‌کنم و صحت ندارد و فعلا در خدمت دوستان و همکارانم در خبرگزاری ایرنا هستم.
مشاور مطبوعاتی رییس‌جمهور با تاکید بر این‌که اختلاف نظرها بین گروه‌ها و جریانات سیاسی است، تصریح کرد که این مساله هیچ نسبتی با وحدت ملی ندارد.
علی‌اکبر جوان‌فکر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این‌که جلسات هم اندیشی در بین اصولگرایان با توجه به جلسه اخیر ریس جمهور با تعدادی از سران این جریان به چه میزان می‌تواند به تحقق وحدت کمک کند، گفت: وحدت در کشور ما یک اصل است و همه ملت ما بر محور رهبری وحدت دارند و در کشور ما وحدت وجود دارد، اما این وحدت را نباید به اختلافات طبیعی و بدیهی بین جریانات سیاسی پیوند دهیم.
وی ادامه داد: جریانات سیاسی مجموعه‌هایی بسته ومحدود هستند که کار خود را می‌کنند و اگر اختلاف بین آنها ایجاد می‌شود و بروز پیدا می‌کند به معنای پیدایش عدم وحدت و چند دسته‌گی در جامعه نباید تعبیر شود.
وی افزود: اما متاسفانه می‌بینیم که برخی از جریانات سیاسی تلاش می‌کنند که اختلافات خود را با سایرین به وحدت ملی مرتبط کنند و این گونه عنوان کنند که وحدت ملی در کشور مخدوش شده ،‌آسیب دیده است، در حالی که واقعیت قضیه چنین چیزی نیست و این اختلاف‌نظرها بین خودشان است، بین گروه‌ها و جریانات سیاسی است و هیچ نسبتی با وحدت ملی ندارد.
مشاور مطبوعاتی رییس‌جمهور همچنین در پاسخ به سوالی درباره رهنمودهای مقام معظم رهبری در بین اعضای هیات دولت در هفته گذشته و این‌که ایشان تاکید کرده بودند، اگر اختلافی وجود دارد، نباید این اختلافات به نحوی باشد که دود آن به چشم مردم برود، گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری همیشه و در همه مسائل باید سرلوحه کار مسوولان باشد و این یک امر طبیعی و بدیهی است و دولت آقای احمدی‌نژاد نیز در عمل اثبات کرده که تابع کاملی از نظرات رهبری است .

جوانفکر در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر احتمال انتخاب وی به عنوان سفیر نیز گفت: این موضوع را تایید نمی‌کنم و صحت ندارد و فعلا در خدمت دوستان و همکارانم در خبرگزاری ایرنا هستم.

وی با بیان این‌که دوستان و همکارانم در خبرگزاری ایرنا به من لطف دارند و شرمنده آنها هستم که تا اکنون نتوانسته‌ام خدمت قابل توجهی به آنها بکنم، گفت: البته دوستان در خبرگزاری به خاطر سابقه دیرینه همکاری که با من دارند لطف می کنند و کارها را انجام می‌دهند و امیدوارم خداوند کمک کند وظیفه‌ای را که بر دوش داریم را به نحوی انجام دهیم که رضایت دوستان و همکاران را نیز در خبرگزاری به همراه داشته باشد.

جوان‌فکر همچنین در پاسخ به سوالی درباره انتقاد برخی سایت‌های خبری به مکان‌هایی که در نمایشگاه مطبوعات امسال به آنها اختصاص داده شده بود، گفت:این مسائل و مباحث فقط منحصر به امسال نیست و همه ساله نحوه جای گیری غرفه‌ها ،بحث‌های مختلفی بوده ،‌اختلاف‌نظرهایی وجود داشته است، اما من فکر می کنم از مشکلاتی که در هر بار بروز می‌کند باید استفاده کرد به این مشکلات دقت کنیم و تلاش کنیم که در نمایشگاه بعدی برطرف کنیم. این‌که ما در مقطعی مشکلاتی داشته باشیم و بعد دوباره همان مشکلات را در مقطع بعد دوباره شاهد باشیم، خوب نیست و مهم این است که هر نمایشگاهی که برگزار می‌کنیم، اشکالات نمایشگاه قبلی را نداشته باشد.

وی با بیان این‌که اهالی رسانه باید وفاق و همدلی را بین خود بیشتر کنند، گفت: باید از اختلاف و چنددسته‌گی پرهیز کنیم؛ چرا که در سایه همدلی و همکاری مشکلات برطرف می‌شود و هرچه اختلافات و سوءظن‌ها بیشتر باشد این مشکلات افزون‌تر می‌شود و رفع نمی‌شود.

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر