تقدیر حبیب کاشانی از جوانفکر

ویکیو:

http://sport.veyq.ir/id/9790/

اختصاصی/ جوانفکر باید با نظارت خود به فوتبال کمک کند:

کاشانی شیث رضایی با نظر دایی به پرسپولیس بازگشت

خبرگزاری ایرنا – ساعت ۸:۲۵ – ۱۵/۹/۱۳۸۹

تهران – سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد که شیث رضایی با نظر علی دایی به پرسپولیس بازگشته است.

کاشانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: پس از بازی با پیکان در تمرین دیروز با بازیکنان در یک جلسه تیمی شرکت کردیم تا مشکلات موجود را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم.
وی ادامه داد: شیث رضایی نیز با هماهنگی دایی در محل تمرین حضور یافت و پس از مذاکره با سرمربی تیم قرار شد از امروز در تمرینات گروهی شرکت کند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بازگشت شیث رضایی به تیم خبر بسیار خوبی برای هواداران خواهد بود و او نیز باید از این پس با تمام توان به پرسپولیس کمک کند.
وی در خصوص دخالت باشگاه در بازگشت شیث رضایی تصریح کرد: اطمینان داشته باشید این تصمیم تنها با نظر دایی صورت گرفته و هیچ فردی در آن دخالت نداشته است.
وی با اشاره به شایعات اخیر مبنی براحتمال حضور مصطفی دنیزلی یا حمید استیلی در تیم پرسپولیس اظهار داشت: با تمام قدرت از علی دایی حمایت خواهم کرد و حضور این دو مربی خوب در تیم ما شایعه است.
کاشانی گفت: طبیعتا یک عده مایل نیستند تیم آرامش داشته باشد و با طرح اینگونه مسایل می خواهد جو تیم را برهم بزنند.
وی اظهار داشت: خوشبختانه در جلسه امروز مسایل زیادی را مطرح کردیم و هیچ حاشیه ای در تیم ما وجود ندارد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران در خصوص اینکه آیا تلاشی برای بازگشت کریم باقری نخواهد کرد، گفت: دو جلسه با این بازیکن برگزار کردم و او اعلام کرد به هیچ عنوان تمایلی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد و می خواهد از دنیای فوتبال خداحافظی کند.
وی ادامه داد: امیدوارم در نبود کاپیتان اول تیم خود همچنان با قدرت به کار خود ادامه دهیم.
کاشانی در خصوص جریمه بازیکنان پس از شکست مقابل پیکان گفت: هنوز تصمیمی نگرفته ایم اما ممکن است پس از جلسه کمیته فنی تصمیم جدیدی را اتخاذ کنیم.
وی در خصوص حمایت هواداران پرسپولیس از خود پس از شکست های اخیر خاطرنشان کرد: شرمنده هواداران هستم و لایق مجازات از سوی آنها خواهم بود.
وی اظهار داشت: به طور حتم هواداران از عملکرد ما رضایت دارد که اینچنین ما را شرمنده خود می کنند.
کاشانی ادامه داد: شاید یک عده هم در این میان از تفکر من خوششان نیاید اما با این وجود من تمام توان خود را برای موفقیت پرسپولیس خواهم گذاشت.
وی افزود: این عده نباید با انتقاد های خود از من به باشگاه لطمه وارد کنند زیرا بحث مشکلات شخصی از موفقیت باشگاه جداست.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز و حواشی به وجود آمده در دیدار رفت این دو تیم گفت: آن موضوع یک حادثه بود که به طور حتم دیگر تکرار نخواهد شد.
وی ادامه داد: تراکتورسازی یکی از باشگاه های بزرگ فوتبال ایران است و ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم.
کاشانی گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در دیدار مقابل تراکتورسازی بازی خوبی را از خود به نمایش بگذاریم و نتایج ضعیف خود را جبران کنیم.
وی در خصوص احتمال جدایی محمد منصوری از تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: این موضوع صحت ندارد و در صورتی که منصوری از باشگاه دیگری پیشنهاد داده باشد باید در این خصوص علی دایی تصمیم گیری کند.

*** جوانفکر باید با نظارت خود به فوتبال کمک کند
حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران با تقدیر از حمایت علی اکبر جوانفکر از علی دایی گفت: از مشاور رییس جمهور به خاطر صحبت های درستی که در مورد علی دایی انجام داد،متشکرم.
وی ادامه داد: جوانفکر به عنوان یکی از روزنامه نگاران قدیمی و مشاور رییس جمهور باید بیشتر در مسایل ورزشی اظهار نظر کند زیرا نظرات او می تواند باعث پیشرفت ورزش کشور شود.
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در جامعه مانند انسان های بزرگی چون جوانفکر که توانایی اظهار نظر در ورزش را داشته باشند بسیار کم هستند و ما باید از تجربیات این افراد بیشتر استفاده کنیم.
کاشانی گفت: صحبت های جوانفکر در مورد دایی کاملا صحیح بود و ما باید از اسطوره های خود اینچنین دفاع کنیم.

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر