بدون شرح

گرایش به عوامفریبی باعث می شود که حتی یک انسان به اصطلاح حقوقدان نیز ، توسل به روش های دیکتاتوری را سرلوحه کار خود قرار دهد. بدون هر گونه شرحی ، با نگاه به اظهارات زیر ، می توان دریافت که مردمسالاری و احترام به حقوق اساسی مردم ، چه جایگاهی در نگاه ، مواضع و عمل برخی افراد دارد.

• هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام : درحالی که باید خطر بازگشت احمدی‌نژاد را جدی بگیریم. من هشدار می‌دهم و باید این‌ها را رصد کنیم و نگذاریم که فرصت بلند شدن از زمین پیدا کنند. آن هشت سال نباید تکرار شود..( ۹ اردیبهشت ۹۳)

• حسن روحانی رئیس جمهور خطاب به صنعت گران و سرمایه گذاران گفت: والله بالله تالله سال های ۸۴ تا ۹۲ گذشت و دیگر تکرار نمی شود.(۱۰ تیر ۹۳)

• حسین مرعشی عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی : اگر کسی از تکرار دولت‌های نهم و دهم، تنش نلرزد و متاثر نشود یک ایرانی با شرف نیست!( ۲۹ شهریور ۹۴)

• عباس عبدی از حامیان اصلاح طلب دولت یازدهم در مصاحبه ای با خبرگزاری تسنیم:
برجام یک اتفاق تاکتیکی نیست. برجام نه تنها مانع احمدی‌نژاد است بلکه مانع خیلی چیزها می‌شود. برجام تعهداتی دارد که در چارچوب این تعهدات نه فقط احمدی‌نژاد، بلکه احمدی ‌نژادیسم نیز نمی‌تواند شکل‌ بگیرد.(۱۰ آبان ۹۴)

• صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان : ما با بازگشت احمدی‌نژاد مخالفیم و حاضریم برای برنگشتن وی خون دهیم.(۲۳ آبان ۹۴) 

یک نظر »

 1. مهدی گفت :

  آبان ۲۷م, ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۵

  بگذارید این حرف‌ها را بزنند، من خودم چیزی که در جامعه احساس می‌کنم این است که شعور مردم خیلی بالاتر رفته و متوجه شده‌اند این دولت چیزی در چنته ندارد.
  واقعا روز به روز بر طرفداران احمدی نژاد افزوده می‌شود.
  قبلا اگر می‌گفتند بیسوادها و عوام طرفداران احمدی نژاد هستند، اما الان کسایی را می‌بینم که با تحصیلات بالا، حتی قبلا هم مخالف احمدی نژاد بوده‌اند، اما الان به تلاش‌ها و زحمت‌هایش اذعان می‌کنند و طرفدارش شده‌اند.
  و مکروا و مکروا الله والله خیر الماکرین.
  ید الله فوق ایدیهم.

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر