اندکی صبر ، سحر نزدیک است

رهبر معزز انقلاب بارها و به صراحت بالاترین سطح رضایت از عملکرد رئیس جمهور و دولتهای نهم و دهم را ابراز کرده و به همین سبب ، بیشترین حمایت ها را از آقای احمدی نژاد و دولت وی به عمل آورده اند به طوریکه ایشان دولت های نهم و دهم را در جهت مصالح ملی و در امتداد ولایت فقیه توصیف کرده اند.
در همین حال ، جریان تمامیت خواه که قافیه سیاست را پیش روی خود باخته می بیند، به هر روشی دست یازیده است تا بلکه بتواند آب رفته را به جوی بازگرداند و برای این کار به مثابه «یتشبث بکل حشیش» عمل می کند و بی محابا حاضر است که همه چیز را به ورطه خطر اندازد و نابود سازد.
رئیس جمهوری اسلامی ایران در قامت مردی متدین ، مردمی ، انقلابی ، ارزشگرا ، مقتدر و پر انرژی ، آشکارا توانسته است بالاترین سطح عزت و عظمت را برای جایگاه رهبری و بیشترین منافع را برای ملت ایران به ارمغان آورد و این در حالی است که جریان تمامیت خواه در تلاش است تا با تشدید حملات مخرب خود ، همکاران صدیق و وفادار رئیس جمهور را از ادامه همراهی با او بازدارد تا او تنها بماند، اختیارات او را محدود کند تا او قدرت تصمیم گیری و مدیریت نداشته باشد ، چهره او را در ابعاد مختلف تخریب کند تا محبوبیت و نفوذ او در دلها از دست برود ، رابطه او را با رهبری عزیز مشوه سازد تا به زعم آنها ، این پیشتوانه اصلی و دلگرم کننده از او گرفته شود.
سوال این است که اگر این جریان ، به اهداف خود جامه عمل بپوشاند ، در آن صورت یک رئیس جمهور بی خاصیت ، چگونه می تواند به کشور و و اهداف و آرمانهای مردم و انقلاب خدمت کند و باعث اعتزاز و خشنودی رهبر معظم انقلاب شود؟ آیا جز خیانت ، می توان مفهوم دیگری را زیبنده اینگونه رویکردها و اقدامات دانست.
توهین و هتاکی به همکاران رئیس جمهور بویژه اسفندیار رحیم مشایی که جزو یاران مظلوم رییس جمهور است ، زیبنده کسانی که داعیه اسلام خواهی و دفاع از دین و ولایت دارند نیست ، بویژه از کسانی که در کسوت مقدس روحانیت و در جایگاههای شامخ در حوزه های علمیه قرار دارند و مردم آنها را در زمره الگوهای صالح دینی قلمداد می کنند ، انتظار نمی رود که با تکرار و تاکید بر نسبت های ناروا و اتهامات خلاف واقع به افراد متعهد و متدین ، خود را در مظان« ان بعض الظن اثم» قرار دهند.
بهتان و تهمت به دیگران از گناهان کبیره ای است که در قرآن مجید ، مومنان از آن نهی، و عذاب شدیدی برای آن ذکر شده است.
استفاده از رکیک ترین الفاظ برای تخریب کسانی که آنها را رقیب خود می دانیم ، هیچ نسبتی با اخلاق اسلامی ندارد و هر کس چنین رفتاری را مشاهده کند ، آن را به حساب عدم بلوغ سیاسی و بداخلاقی ناشی از ناتوانی در عرصه سیاست و مدیریت می گذارد. دستگاه قضایی و مدعی العموم نیز با سکوت خود ، دست جریان تمامیت خواه را برای استمرار اینگونه اقدامات غیراخلاقی بازگذاشته است و بی دلیل نیست که آنها ، امروز دامنه حملات خود را متوجه شخص رئیس جمهور کرده اند اما همچنان شاهد این بی تفاوتی هستیم.
دروغپردازی و دادن نسبت های خلاف واقع به رئیس جمهور ، بخشی از این رفتار زشت و تنفرآمیز است. تعیین شرط برای رهبر انقلاب از دروغهای بزرگی بود که اخیرا به رئیس جمهور نسبت داده شد، این در حالی است که ایشان در تعاملات خود با رهبر معزز انقلاب هیچگاه از چنین ادبیاتی با معظم له استفاده نکرده و نخواهد کرد.
ریشه بسیاری از مسائل بغرنج سیاسی در کشور به دخالت های ناروا و غیرقانونی طیف های سیاسی و جویای قدرت، در مناسبات میان رهبر معظم انقلاب با رئیس جمهور محترم باز می گردد. فضای کاری میان رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم مبتنی بر تبادل نظر، اطلاعات ، تحلیلها ، توصیه ها و ارزیابی های مستمر است که هرگاه در نتیجه این فرایند ، نظر قطعی از سوی معظم له ابراز شود، رئیس جمهور در تبعیت از آن درنگ نمی کند، بنابراین به تجربه ثابت شده است که علنی کردن پیامها و توصیه های خصوصی رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور ، خلاف مصالح نظام ، موجب تشویش اذهان عمومی و اقدامی قابل تامل است.
از آنجا که جریان تمامیت خواه نمی تواند دولت احمدی نژاد را به فساد، بی لیاقتی، ناآگاهی و بی خردی متهم کند، ضدیت با ولایت فقیه را اساس اتهامات واهی خود به رئیس جمهور و همکارانش قرار داده است که صد البته تحولات روزهای آینده این ترفند را به شکست خواهد کشاند و طراحان آن رسوا خواهند شد.
این اتهام ناشیانه در حالی به دولت آقای احمدی نژاد نسبت داده می شود که رییس جمهور در ابتدای دولت نهم و دهم با وزرای خود میثاق نامه ای را به امضاء رساند که طی آن وزیران امضاء کننده ، متعهد شده اند با همهٔ توان از ارزش‌ها و فرهنگ اسلامی از جمله ولایت مطلقه فقیه دفاع نمایند و در ترویج آن بکوشند.
اگر به مواضع و سخنان آقای احمدی نژاد توجه شود ، آشکارا روشن خواهد شد که رییس جمهور همه دستاوردها را متوجه اراده و خواست مردم، امام عصر (عج) و رهبری معزز انقلاب کرده و آن را به حساب خودش نگذاشته و همواره به صورت مطلق از نظام دفاع کرده است. آیا انصاف است که اکنون عده ای به خود جرات دهند و او را به تبعیت نکردن از رهبری متهم کنند؟!
عناصر این جریان تمامیت خواه کسانی هستند که اگر به خواست رهبری عزیز میزشان جا به جا شود، در برابر ولایت فقیه خواهند ایستاد اما همگان مشاهده کردیم که آقای مشایی با اراده و اشاره رهبر انقلاب ، به راحتی از پست معاون اولی رئیس جمهور کنار رفت و همچنان در صحنه باقی ماند و همواره بر این نکته تاکید کرد که پرچم ولایت فقیه را باید بر بام جهان به اهتزاز در آورد.
برخی از مدعیان اتوکشیده ای که امروز خود را سینه چاک ولایت نشان می دهند ، اگر نگاهی به کارنامه عملکردی خود در تبعیت از ولایت بیندازند، شرمنده خواهند شد. آنها با چه رویی به مصاف با آقای احمدی نژاد آمده اند و او را به ایستادن در برابر ولایت متهم می کنند. البته آنها به زودی از رفتار و مواضع خود پشیمان خواهند شد زیرا خواهند دید که بالاترین دغدغه رئیس جمهور محبوب مردم ، عزت و عظمت روز افزون برای رهبری معظم انقلاب است و صد البته مردم به خوبی دانسته اند که آنها در حال اجرای طرحی با هدف ایجاد حاشیه امن برای فتنه گران و نجات دادن لندن نشینان از چنگال عدالت هستند.

۸۲ نظر »

 1. ظهیری گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۱

  سلام
  خدا قوت جناب دکتر جوانفکر
  در ابتدا سلام گرم بنده رو به رئیس جمهور عزیز برسونید و بهشون بگین تمام چشم امید ملت آزاده اول به خدا و بعد به شماست.
  دقیقاً حرف دل ما رو زدی.قدرت طلبانی که امروز مقابل رئیس جمهور عزیز صف کشیدن فقط بدنبال قدرت و پست و مقام هستند و اکثریتشان تا زمانی که منافعشون بخطر نیفتاده بظاهر مطیع رهبرند و اگر روزی ولایتمداری ظاهریشون باعث بشه پست و منافعشون بخطر بیفته براحتی به رهبر و آرمانهای نظام پشت میکنند این موضوعیه که قبلاً این آقایون ثابت کردن و فقط مردم باید کارنامه و سوابق اینهارو مرور کنند تا خدای ناکرده فریب جنجال رسانه ای این ناکسان رو نخورند.

 2. صنایع نیوز گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۸

  http://www.sanayenews.com/component/content/32268.html?task=view

 3. مجتبی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۲

  آقای جوانفکر این حقیقت داره که رئیس جمهور امروز عصر در جلسه هیئت وزیران شرکت میکنه ؟

 4. علی حسین زاده گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۰

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر
  وجعلنا من خیر انصاره و اعوانه
  و المستشهدین بین یدیه
  واحفظ قائدنا امام الخامنه ای
  واحفظ محمود احمدی نژاد
  و اهلک اعدائهم اجمعین

  سلام علیکم
  اندکی صبر ظهور دولت یار نزدیک است
  دوست دارم قیافه کسانی که به احمدی نژاد ظلم میکنند را ببینم که چطور میخواهند جواب پسر فاطمه را بدن

 5. مصطفی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۸

  عناصر تمامیت خواه کسانی بودند که باعث شدند افراد مومنی مثل صفار ، فتاح ، لنکرانی ، متکی و … از دولت جدا شوند.
  حساب احمدی نژاد با افرادی همچون مشایی ( که هنوز نظر حضرت آقا در مورد ایشان را فراموش نکرده ایم ) جدا است.
  بهتر است این آقایان پشت احمدی نژاد مخفی نشوند .
  با علی

 6. کریم پور گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۵

  به نظر من می خواهند ب احمدی نژاد از نقاط قوتش ضربه بزنند یعنی پیروی از ولایت فقیه و یاران وفادارش
  دولت احمدی نژاد نماد پیروی از ولایت فقیه.مردمی و کار امد است
  اجرای خوب هدفمندی یارانه ها و مسکن مهرچشم حسودان را کور کرده است

 7. سید مهدی موسوی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۸

  جناب جوانفکر آقای ردیس جمهور و اطرافیانش خود را باید با بزرگان حوزه و مراجع بزرگ تقلید و متفکر بزرگ حضرت آیت الله مصباح هماهنگ کنند. لابد خطا و انحرافی دیده شده که حتما هست چنین به میدان آمده اند. مگر تلاش شبانه روزی آیت الله مصباح و حوزه علمیه آقای احمدی نژاد را به مسند ننشاند. شما خود می دانید که نه امثال جنابعالی در میان بوده اید و نه مردم به حرف شما حرکت کرده اند. دولت احمدی نژاد دولت همان هایی ست که با خون دل و شب نخوابی تبلیغ کردند نه آنهایی که با بازیگران عکس یادگاری گرفتند اما چه کنیم به علل متعددی احمدی نژاد از خیل عظیم روگردان شده و به چند نفر معلوم الحال همچون مشایی … دلبسته شده است.

 8. واثقی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۱

  احمدی ن

  احمدی نژادمعنی عزت وسربلندی وغرور ملت مسلمان ایران است هر گونه توهین به او در حقیقت توهین به بیست و چهار میلیون ایرانی است که به او رای دادندبی شک تا کنون هیچ رئیس جمهوری نتوانسته تا این حد ارزوی رهبر معظم و ملت ایران را درعرصه داخلی و خارجی همچون او جامع عمل بپوشاند .
  تا اخر پای انتخاب خود ایستاده ایم و از رئیس جمهور محبوب و منتخب خود حمایت می کنیم.

 9. محلوجی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۱

  و قل جاء الحق و زهق الباطل إن الباطل کان زهوقا.

 10. مرتضی رحیمی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۸

  درود بر شما جناب جوانفکر و درود بر همه بندگان صالح خداوند. بسیار زیبا نوشته اید. اجازه دهید قطعه ای را که برای این پرچمدار مخلص تبعیت از ولایت فقیه سروده ام تقدیم کنم :
  مرد خدا
  ای یار ضعیفان و یل کارگران
  غرب از تو و سرخی کلامت نگران

  از سادگیت گویم و از مردمیت
  چون بر تن پاک تو نشد رخت گران

  قلب تو پر از عشق به خلق است و خدا
  امید کند از دل پاکت فوران

  مشهور به عمّار علی گشتی تو
  رایت به تو دادند همه همسفران

  پایی که رود راه خدا شایسته ست
  تا در پیش افتند همه راهروان

  دستی که کند یاری خلق محروم
  هم می فشرم هم بزنم بوسه بر آن

  آن مژده که از ظهور مهدی دادی
  وحشت فکند بر سپه حیله گران

  خاصان زراندوز و سران فتنه
  کردند همی وسوسه بی خبران

  محمود بود عاقبت مرد خدا
  مردود بود سجده سبز دگران

 11. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۵

  سلام
  تمامیت خواه به کسانی میگویند که اگر تمامی افراد دنیا نیز مخالف آنها حرف بزنند، به جای اینکه رفتار غلط خود را عوض کنند، به دیگران میگویند تمامیت خواه!

  جوانفکر: آقا محمد نظر شما محترم است.

 12. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۶

  سلام؛
  جناب جوانفکر تشکر: http://www.irpetro.com/newsdetail-11232-fa.html

 13. محمد2 گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۷

  تمامی خاصیت رییس جمهور به تبعیت محض از ولایت فقیه است، نه چیز دیگر!

 14. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۷

  خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست

 15. کاووس گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۶

  با سلام . بسیار عالی بود . وبلاگ بنده ” احمدی نژاد در محاصره ” فیلتر شد . نمی دونم سر زدید یا نه ؟ بسیار از استقامت شما خرسندم . کم من فئه قلیله غلبت علی فئه کثیره . ملت در انتظار سخنان منتخب خود لحظه شماری می کنند .

 16. مبشر گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۱

  سلام و درود خدا بر سردار رشید و فدایی امام خامنه ای (مدظله) دکتر احمدی نژاد کبیر
  و سلام و درود بر شما ، احسنت بر بصیرت شما
  غربال های آخرالزمانی شروع شده است و مدعیان ولایتمداری ان شاء الله رسوا خواهند شد.
  اجرکم عندالله
  یا علی

 17. مهدی، یک آدم عادی! گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۶

  سلام
  خواهشا از طرف ساده ترین ایرانی و مخلص ترین دوستدار، به دکتر عزیزم بگویید:
  ۱- این حرکت آخری رو خوب اومدی، دست خیلی ها رو شد…
  ۲- هستیم بر آن عهد که بستیم…
  ۳- قرار بعدی قدس یادش نره…
  یا علی

 18. شاخ نبات گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۰

  آقا ی جوانفکر همیشه از وبلاگ شما نهایت استفاده رو میکنم.
  اینبار هم عالی بود و من از ذوق حضور دکتر در جلسه هیئت دولت سر از پا نمیشناسم!

 19. اصفهان گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۱۴

  سخنرانی احمدی نژاد در جلسه هیئت دولت بسیار انقلابی بود.
  منتظر اقدام انفجاری بعدی او در جهت روشنگری هستیم.

 20. پابرهنه گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۸

  احمدی نژاد!!!
  داشتیم دق می کردیم
  چه خوب که آمدی

 21. سهیل گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۰

  آقا من فقط یه سوال دارم
  سوالی که تا حالا هیچ کس ، اعم از موافق و مخالف ، به اون جوابی نداده .
  علت غیبت ۱۰ روزه ی احمدی نژاد چه بود ؟
  فقط همین !
  یادتون باشه که همه ی مشکلات و فتنه ها و حرف و حدیث های خودی و بیگانه ، پس از این کار او انجام شد !

  جوانفکر: آقا سهیل شما این چند روز را به حساب استراحت احمدی نژاد پس از یک دوره شش ساله بگذار. او که حرفی نزده و بیانیه ای نداده و موضعی نگرفته . فقط سکوت کرده و کارهایش را در منزل دنبال می کرد.
  موفق باشید

 22. احسان گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۲

  این سیاستی که پیش گرفتن تا رئیس جمهور رو در مقابل رهبر انقلاب جلوه بدن بی اندازه ناجوانمردانه است . به این معنی که این وسط اگه کسی هم بخواد از رئیس جمهورش در مقابل این اتهام دفاع کنه ، خودش رو در معرض این اتهام ( ایستادن در مقابل رهبری ) قرار داده . باید مثل نگارنده این وبلاگ بی باک و دلیر بود تا بشه در مقابل این اتهام بزرگ و ناجوانمردانه ایستاد .
  درود بر شما

 23. محمحد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۱

  مطلب جالبی بود ولی همچنان معتقدیم احمدی نژاد عزیز باید جریان انحرافی و حجتیه ای را از خودش دور کند هر چند احساس می شود احمدی نژاد مدیون آنهاست ولی با حمایت رهبری و امت حزب ا… احمدی نژاد عزیز تنها نخواهند ماند.

 24. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۲۱

  خوشحالم از اینکه سر سوزنی در من نسبت به آقای احمدی نژاد تردید ایجاد نشد و قاطعانه جلوی منتقدین ایشون ایستادم و منطقی و مبنایی،دفاع کردم.
  آقای دکتر ممنونیم که خوشحالمون کردی

 25. محمدهراتی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۲۱

  سلام
  با علی حسین زاده کامنت۳ موافقم
  فقط
  اللهم احفظ احمدی نجاد
  صحیحه
  خواستی تو نماز بگی اینطوری بگی خرابش نکنی

 26. علی( دلسوز انفلاب) گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۲۳

  احمدی نژاد مقصر است که گزک دست آنها می دهد . به نظر شما آقای جوانفکر ،قهر چندین روزه ایشان با چه کسی بوده .آیا یک مرید و یک شیعه تنوری در مقابل ولی خود اینگونه رفتار می کند و حب نفس خود را بر نظر ایشان ترجیح می دهد ؟ باز هم میگویم بسیاری از کارهای مشایی با اصول اساسی اسلام و آرمانهای اصیل رئیس جمهور سازگاری ندارد .ما افراد را با اصولمان میسنجیم همان اصولی که امثال آقای رفسنجانی در آزمون آنها مردود شدند (اصلاح شده )

 27. مستعار گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۴۸

  تا زنده هستم نمی گذارم حرکت انقلاب منحرف شود از بیانات اخیر آیت الله خامنه ای به نظر شما حضرت آقا چه انحرافی دیده اند شما میدانید!!! اگر دین دار هستید بگویید!!!

  جوانفکر:
  حضرت آقا فرمودند: تا زنده هستم اجازه نمی دهم که در حرکت انقلاب به سمت آرمانها ذره ای انحراف ایجاد شود. روزنامه کیهان اشکارا این سخن رهبر معزز انقلاب را تحریف کرد و از قول ایشان نوشت : تا زنده هستم اجازه انحراف را نمی دهم. ظاهرا شما در ارزیابی سخنان مقام معظم رهبری در همان تیتر تحریف شده کیهان متوقف مانده اید.
  موفق باشید

 28. احمددارابی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۷

  ما باتمام وجود ازیار صدیق ومظلوم انقلاب مهندس اسفندیار رحیم مشائی حمایت میکنیم برادران استوار ومقاوم بایستید که حق پیروز است

 29. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۱

  جناب آقای جوانفکر،

  با سلام و خسته نباشید،

  خوشحالم که وبلاگتان دوباره راه افتاد.

  اگر هیچ کسی لای چرخ دولت آقای احمدی نژاد که همت کرده در راه حق و احیاء عدالت گام بر دارد، چوب نمی گذاشت، عملکرد دولت جای سؤال داشت. نوع و شدت مخالفتها، و شخصیت و ماهیت مخالفان، بخصوص استدلال آنها، نشان می دهد که عملکرد مأثر بود، و آقای احمدی نژاد در عمل به اهدافی والایی که به مردم ارائه داده بودند هچنان صادق هستند، و این صد البته جای خوشنودی دارد.

  آقای احمدی نژاد و دولت ایشان، در راه خدمت به ملت ایران جهاد بزرگی را آغاز کردند، بالاترین رأی را در تاریخ معاصر ایران به دست آوردند و لذا از ازشمندترین سرمایه های ایران و انقلاب هستند.

  بنده به عنوان شهروندی که به آقای احمدی نژاد رأی دادم از عملکرد دولت ایشان راضی هستم، و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

  با تشکر از دولت دهم، من جمله جناب عالی.

  سلامت و پیروز باشید.

 30. محسن اسداللهی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۵

  با سلام
  ۱– در ولایتمداری رییس جمهور تا کنون حرفی نبود وامروز نیز ایشان بر این موضوع
  تاکید کردند (خدا را شکر) اما بدانیداطاعت از ولایت یک امر اعتقادی می باشد
  و با محاسبه نمی شودآن را اندازه گیری کرد و این امکان که پس از یک عمر اطاعت
  آدم فکر کند می تواند چند روز در این اطاعت وقفه ایجاد کند و آب از آب تکان نخورد اشنباه است.

  ۲– اینکه طی یکهفته چه کسانی خوشحال شدند و برای خودشان رویا پردازی کردند به جای خود و
  البته خارج از انتظار هم نبود. اما آنچه که باعث تعجب و نا باورانه بود خانه نشینی ایشان در واکنش به فرمان رهبری بود و مقایسه ایشان با روسای جمهور ودیگر مسئولان اشتباه است .به فرض
  دیگران ۱۰ بار حرف رهبر را گوش نکردند آیا این باعث ایجاد این حق می شود که بگوییم ما هم اگر یک بار گوش نکنیم باز هم ۹ بار از دیگران جلو هستیم ؟

  در نتیجه به جای دفاع باید قبول کردکه این خانه نشینی یک اشتباه بوده و امیدوار باشیم که دیگر تکرار نشود (انشاء الله)

 31. saleh گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۵

  با سلام و احترام
  ما هرچه داریم از ولایت داریم و اگر قرار است ولایت نباشد هیچ چیز مفهوم ندارد
  لذا منی که برای آقای احمدی نژاد بیش از تصور شما و بدون کمک کسی تلاش کردم ، نیرو جمع کردم ستاد زدم ، مغازه اجاره کردم و … طوری فعال بود که مسولین ستاد استانی برای رصد میامدند تا رای بیاورد الان اگر خلاف ولایت حرکت کند قطعاً همان تلاشها را برای کناره گیریش خواهم داشت اگر رهبرم بخواهد .

  جوانفکر : آقای صالح ، تعهد خودتان را به ولایت با همین جدیت و قاطعیت حفظ کنید اما در مصداق ضدیت با ولایت باید مراقبت کنید که دچار اشتباه نشوید. آقای احمدی نژاد ولایی است و به فضل الهی همیشه ولایی خواهدماند.
  موفق باشید

 32. حسن گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۲۶

  سلام
  یه سوال از شما دارم؟
  آیا آقایان آیات عظام خامنه ای، مصباح یزدی، سید احمد خاتمی، علم الهدی، نوری همدانی، صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، جوادی آملی و هزاران هزار مثل بنده که به دکتر رای دادیم و هیچ مقام و منصبی هم نداریم، به علت مخالفت با انحرافات فاحش آقای مشایی از اصول عقاید اسلام ،تمامیت طلب هستیم؟؟؟
  آیا این توهین آشکار به مراجع و مردم نیست؟

  جوانفکر : برادر عزیز شما از طرف خودتان سخن بگویید نه از طرف دیگران . تعجب می کنم که چگونه به آقایان سید احمد خاتمی و علم الهدی یا مصباح یزدی لقب آیت الله العظمی داده اید… آقای مشایی هیچ انحرافی ندارد چه برسد به اینکه فاحش باشد. مخالفت با آقای مشایی یا هر کس دیگری هیچ اشکالی ندارد اما در ابراز مخالفت باید حریم ها را نگه داریم و توهین نکنیم. چگونه است که تاب تحمل یک تمامیت خواه را ندارید و برمی آشوبید اما مشایی مظلوم سالهاست که آماج تیرهای زهرآگین بهتان و توهین و اسائه ادب است و نباید ناراحت شود؟! با انصاف بودن و رعایت حریم دیگران را کردن شرط مسلمانی است.
  موفق باشید

 33. احمد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۰

  درود بر شما
  من معترضم به اقای محمد۲ خاصیت یک رییس جمهور به کارامدی و قانون مداری است که جناب احمدی نژاد هر دو را داراست و با داشتن یاران شفیقی چون شما و صد البته جناب آقای مهندس مشایی (که به نظر بنده از امیدهای فردای ایران است) به حول و قوه الهی پیروز میدانهای داخلی و خارجیست

 34. حمید خانی پور گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۴

  با سلام
  با ای خوارج و تمامیت خواهان به روزم

  درود بر رییس جمهور مردمی و ولایی ایران زمین و درود بر معاونان خدوم و راستینش

 35. پس از چند روز غیبت اخمدی نژاد در هیئت دولت ظاهر شد | khaandaniha|خواندنیها گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۲۲

  [...] «برخی از مدعیان اتوکشیده ای که امروز خود را سینه چاک ولایت نشان می دهند ، اگر نگاهی به کارنامه عملکردی خود در تبعیت از ولایت بیندازند، شرمنده خواهند شد. آنها با چه رویی به مصاف با آقای احمدی نژاد آمده اند و او را به ایستادن در برابر ولایت متهم می کنند. البته آنها به زودی از رفتار و مواضع خود پشیمان خواهند شد زیرا خواهند دید که بالاترین دغدغه رئیس جمهور محبوب مردم ، عزت و عظمت روز افزون برای رهبری معظم انقلاب است و صد البته مردم به خوبی دانسته اند که آنها در حال اجرای طرحی با هدف ایجاد حاشیه امن برای فتنه گران و نجات دادن لندن نشینان از چنگال عدالت هستند» اینجا [...]

 36. esafari گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۵

  در همین رابطه:
  http://www.esafari.ir/post-557.aspx

 37. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۹

  سلام آقای جوانفکر امشب حاج آقا امیری فر را دستگیر کردند آخر به چه جرمی ؟
  واقعا خودمان مانده ایم که در این وا نفسا چه کسی مسئول است که شاگرد بیست ساله رهبر معظم انقلاب و یار رییس جمهور مردمی را شبانه و بدون ارائه حکم و بدون احضار قبلی به دادگاه بازداشت می کنند و به نقطه نا معلومی میبرند. برایمان دعا کنید
  اللهم عجل لولیک الفرج
  خدایا صبرمان ده تا ظهور مهدیت خودمان را از شر اشرار و بلاهای آخرالزمان حفظ نماییم.

 38. آرمان گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۵۴

  درود و سلام بر شما

  جناب آقای جوانفکر ، با درود بر جناب آقای دکتر احمدی نژاد ،
  فراموش نکنید که امسال ، سال پایانی مجلس هشتم است و برخی از نمایندگان مجلس ، مثل آقای … و آقای … سعی دارند برای جلب آرای مردم ، به عوام فریبی روی بیاورند. این نماینده های مجلس امسال می خواهند طوری وانمود کنند که دلسوز وضعیت معیشتی مردم هستند تا از این طریق بتوانند ضمن تخریب چهره دکتر احمدی نژاد به آرای خود بیافزایند.

  دکتر احمدی نژاد باید نماینده های “عوام فریب” را رسوا کند.

  ارادتمند شما – آرمان

 39. مجید محبوبی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۲

  سلام اقای جوانفکر! متاسفم که صدای امت حزب‌الله را نمی‌شنوید! مطمئن باشید هر چه دکتر احمدی‌نژاد خواهان دارد از آقای مشایی به خاطر کارهای نسنجیده‌اش متنفر شده‌اند. یه روز بیا قم. بین حوزویان ببین چه خبر است. چرا خودتان را به آن راه می‌زنید؟ آیا صدای طلاب و مراجع را نمی‌شنوید؟ ما بچه نیستیم که می‌خواهید با این حرف‌ها خاممان کنید! مطمئن باشید شما هم هر چقدر از مشایی پشتیبانی کنید و کارهای خلاف شرع و عرف و قانون او را توجیه کنید مردم از شما نیز متنفر خواهند شد. ضمنا ما به آقای دکتر هم بابت آقای مشائی خیلی متاسفیم. اشتباهات آقای مشایی اظهر من الشمس است

  جوانفکر : آقا مجید این چه اظهر من الشمسی است که آقای احمدی نژاد با وجود فراست غیرقابل انکاری که از آن برخوردار است متوجه نمی شود و با آنکه صراحتا می گوید نظر آقای مشایی نظر دولت و نظر رپیس جمهور است بازهم می گویید که او متوجه نیست. لطفا مقداری هم برای فهم و درک رپیس جمهور از شرع و سیاست و … ارزش قائل شوید.
  موفق باشید

 40. یالثارات الحسین گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۴

  باسلام
  آقای جوانفکرعزت خدابه بنده هاش میده!عزت آقای ماهیچ ارتباطی به شخص وگروه وباندخاصی نداره یادندارم تابحال هم زیرباربدعتی رفته باشند!!ضمنارئیس جمهوری که بارای۲۵میلیونی مردم انتخاب میشه بی خاصیت نمیشه!!البته که دوستان واطرافیان ایشان عزیزندومورداحترام امامتاسفانه همین دوستان معززباعرض شرمندگی تاکنون جزحاشیه سازی وهزینه کردن دولت خاصیت دیگه ای نداشته اند!!!!!!آقای احمدی نژادبدون کمک دوستان!باتوکل برخدا ویاری امام عصر(عج)ونائب برحقش وهمراهی مردم احمدی نژادعدالتخواه باقی خواهدماند.
  وسئوالی که خیلی ذهنم مشغول کرده اینه که منظورازجریان تمامیت خواه چه کسانی هستند؟؟ممنون میشم جواب بدین

 41. محمدعلی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۳:۳۰

  امروز به چهره مالک نگاه میکردم و فقط گریه میکردم از این مظلومیت.
  مالک باز هم آمد که بگوید هنوز علی تنها نیست و تا من زنده هستم تنها نخواهد ماند.
  ولی هنوز چند ساعتی نگذشته بود که میبینی جهان و الف و مشرق و صراط باز هم کینه خودشون رو نشون دادند و تیترهاشون به جای سخنان مالک سخنان از ما بهترون بود و شریعتمداری از فرط ناراحتی مینویسد(رئیس جمهور به ریاست جمهوری بازگشت)گو اینکه قرار نبود بیاید و یا اینها میخواستند که نیاید.
  ولی مالک برگشت با چهره ای شکسته تر از قبل اما قلبی امیدوارتر به آینده ای که او و مولا در رکاب صاحب الزمان جان فشانی خواهند کرد.
  و دوستان به ظاهر حزب اللهی که خون به دل مالک کردند باید به پای مالک بیفتند و طلب حلالیت کنند که دل مولا و سردارش را شکستند.
  و من ای مالک دور تو میگردم و هزار بار خدا را به خاطر وجود و حضورت بین ملت شکر میکنم که سید علی با تو بود که دلش آرام گرفت و با تو به دیدار مهدی خواهد رفت.

  و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

 42. مرتضی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۵۵

  جناب آقای جوانفکر
  سلام علیکم
  قحط الرجال که نیست الحمدلله این همه آدم خوب و کاری تو این کشور وجود داره که آقای رئیس جمهور محترم میتواند با خود همراه کند که احتیاجی دیگر به بعضی از اقایان که به تعبیر بزرگان به صلاح دولت نیستند که با دولت همراه باشند،نیست
  همیشه و همیشه کسانی و جود دارند که چشم دیدن پیشرفت این نظام را نداشته و نخواهند داشت اما ما از انان صحبت نمی کنیم . ما از کسانی صحبت میکنیم که به خاطر سرافرازی اسلام حتی حاضراند چندین سال خانه نشین شوند .
  ارادتمندی مسئولین به نظام و رهبری ولایی فقط و فقط با عمل ثابت میشود نه با حرف
  اقایان علما و دلسوزان این نظام بهتان و تهمت زدند که اینگونه آنان را خطاب می کنید ؟
  ما امدیم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه با هر قیمتی زندگی کنیم (ایت الله بهجت ره )

 43. محمد حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۱۹

  والسلام علی من اتبع الهدی

 44. عماد آبشناس گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۵

  فرصت خوبی بود تا آقای احمدی نژاد بتواند یاران واقعی را از یاران ظاهری تشخیص دهد. بر کسی پوشیده نیست که آقای احمدی نژاد مرید ولایت می باشند و همچنین یارانی را انتخاب می کنند که مرید ولایت می باشند. هر آنکس که کار مدیریتی حتی در حد پایین آن انجام داده باشد می داند که در همه سطوح مدیریتی ممکن است مدیری تشخیص دهد نیرویی با برنامه ها و مجموعه همراهی نمی کند هرچند ممکن است آن نیرو از همه لحاظ خیلی هم نیروی خوب و لایقی باشد و آن مدیر تشخیص می دهد که باید جابجایی ای انجام پذیرد تا کار بهتر پیش برود این اتفاقی که پیش آمد را بنده به مشکلاتی که کارفرمایان در ایران در سطح جامعه دارند تشبیه می کنم که مدیری تشخیص می دهد کارمندی را برکنار کند و پس از آن اداره کار وی را ملزم می کند آن کارمند را سر کار برگرداند. قطعا همه آنهایی که در ایران کار مدیریتی انجام داده اند متوجه می شوند چه وضعیتی پیش می آید. بنده نیز اطمینان دارم که اگر ولایت مداری آقای احمدی نژاد نبود قطعا ایشان کوتاه نمی آمدند قطعا هم آقا تشخیص دادند که برگرداندن آقای مصلحی مهم تر از آن است که آقای احمدی نژاد مکدر گردند قطعا آقا چیزهایی را می داند که از سطح درک ما عامه بالاتر است و حساب کتاب هایی را برای مصلحت حکومت و نظام دارند که ما آنها را فعلا نمی توانیم تشخیص دهیم وگر نه که ولایت امر را نداشتند. فکر می کنم اینبار نیز علیرغم تصورات و میل باطنی خیلی از تنگ نظران آقای احمدی نژاد با درایت و سیاست رفتار کردند و پوز خیلی ها را زمین زدند و قطعا نیز همین امر سبب خواهد شد تا حمایت رهبری را بیش از پیش پشت سر خود داشته باشند.

 45. رحمان گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۳

  زنده باد دکتر جوانفکر مهندس مشایی دکتر احمدی نژاد دکتر ذاکر اصفهانی

  جوانفکر : آقا رحمان از ابراز لطف شما متشکرم اما نباید کار را به زنده باد و مرده باد بکشانیم.
  به سهم خود می توانم بگویم که هیچ شانی برای زنده باد گفتن دیگران برای خود قاپل نیستم.

 46. حسن گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۷

  سلام
  بالاخره نفرمودید؟
  آیا تمامیت خواه دانستن این افراد کار درستی هست یا نه؟

  جوانفکر: ممکن است از نظر شما کار درستی نباشد ، نظر شما محترم است و البته بنده عنوان دیگری برای این افراد در ذهنم خطور نکرده است.

 47. مرتضی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۲۵

  به نام خدا
  سلام. خسته نباشید
  امام خمینی (ره) در جایی فرموده اند که ما به ادعا نگاه نمی کنیم، به عمل نگاه می کنیم. اکنون شما که مدعی هستید آقای مشایی و آقای احمدی نژاد خیلی پیرو ولایت فقیهند چرا علیرغم اینکه آقا در آن نامه ای که در رد معاون اولی ایشان بود نوشته بودند که یکی از علل مخالفت ایشان، دلسرد شدن طرفداران آقای احمدی نژاد از این کار است چرا باز آقای احمدی نژاد اینهمه به آقای مشایی میدان و مسئولیت می دهد؟ آیا این باعث دلسردی طرفداران نمی شود و فقط معاون اولی اینگونه بود؟ آیا برای کسی که مطیع محض ولی فقیه است حتما باید حکم صریح بیاید تا قبول کند؟ آیا همان اشاره ای که در آن نامه بود کافی نبود برای اینکه آقای احمدی نژاد هیچ پست اصلی ای به آقای مشایی ندهند؟
  همچنین گفته اید که آقای احمدی نژاد جایی که رهبری حکم قطعی کنند درنگ نمی نمایند، پس آن یک هفته تأخیری که در اجرای حکم رهبری مبنی بر عزل آقای مشایی از معاون اولی رخ داد چه بود؟ درنگ نبود.
  من از شما نمی خواهم این نظر را در سایتتان منتشر کنید فقط می خواهم منصفانه آن را بخوانید و جواب سؤالهای فوق را از خودتان بپرسید و فکر نکنید من یک آدم معاند دکتر هستم، نه من یک جوانم و اینها هم نظراتم است و هیچ پدرکشتگی با شما و آقای احمدی نژاد و آقای مشایی ندارم، فقط لطفا بدون پیش قضاوت اینها را بخوانید و در خلوت پیش خودتان به آنها پاسخ دهید.
  یا علی.

 48. رضا گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۰

  آقای جوانفکر پس از دستگیری آقای امری فر شب گذشته آقای حسین خان مدیر سایت های محرمانه نیوز و آیین نیوز و از یاران رسانه ای رییس جمهور به همراه خانم دکتر فاطمی به نقطه … ای منتقل شده اند این چه اوضاعی است برای حامیان دولت درست کرده اند واقعا به دنبال ک…ا علیه احمدی نژاد هستند این چه برخورد زننده ای است که با حامیان دولت می شود خدایا ظهور آقا و مولایمان را نزدیک کن خسته شده ایم آینقدر بی وفایی دیدیم.

 49. ایران پترو گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۳۹

  جوانفکر: “رییس دفتر رییس جمهور” سالهاست آماج تیرهای زهرآگین است
  ایران پترو – آقای علی اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به یکی از کاربران وبلاگ شاهد، با تاکید بر اینکه آقای مشایی [ رییس دفتر رییس جمهور ] هیچ انحرافی ندارد، تصریح کرد: مخالفت با آقای مشایی یا هر کس دیگر، هیچ اشکالی ندارد اما در ابراز مخالفت باید حریم ها را نگه داشت و توهین نکرد.جوانفکر در ادامه ضمن مظلوم خواندن آقای مشایی، متذکر شد: ایشان سالهاست آماج تیرهای زهرآگین بُهتان و توهین و اسائه ادب است.

  وی در پایان شرط مسلمان بودن را با انصاف بودن و رعایت حریم دیگران ذکر کرد.

 50. ایران پترو گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۰

  جوانفکر: “رییس دفتر رییس جمهور” سالهاست آماج تیرهای زهرآگین است

  ایران پترو – آقای علی اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری اسلامی ایرن در پاسخ به یکی از کاربران وبلاگ شاهد، با تاکید بر اینکه آقای مشایی [ رییس دفتر رییس جمهور ] هیچ انحرافی ندارد، تصریح کرد: مخالفت با آقای مشایی یا هر کس دیگر، هیچ اشکالی ندارد اما در ابراز مخالفت باید حریم ها را نگه داشت و توهین نکرد.جوانفکر در ادامه ضمن مظلوم خواندن آقای مشایی، متذکر شد: ایشان سالهاست آماج تیرهای زهرآگین بُهتان و توهین و اسائه ادب است.وی در پایان شرط مسلمان بودن را با انصاف بودن و رعایت حریم دیگران ذکر کرد.

 51. صادق سلمانی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۲۷

  آقای جوانفکر تشکر تشکر

 52. azita گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۳۵

  سلام

  مشایی اگه میخواد پرچم ولایت فقیه و به اهتزاز در بیاره پس چرا همسوی آقا نیست؟؟؟ چرا اینقدر سنگ اسراییل و به سینه میزنه؟؟؟ چرا احمدی نژاد و رها نمی کنه ؟؟؟چرا به بی بندوباری ها اعتراض و دوری نمی کنه بلکهدر موسیقی و ….مبتذل شرکت میکنه و هزاران یز دیگر

  جوانفکر: خواهرم توجه کنید که مشایی یک فرد ولایی است. سنگ اسراپیل را به سینه نمی زنه و کینه اسراپیل در دلش ریشه داره ، او به آقای احمدی نژاد نچسبیده بلکه خودش را وقف خدمت در دولت کرده است. به بی بندو باری ها معترض است اما راه برخورد با آن را در برخورد نیروی انتظامی نمی داند، در موسیقی مبتذل هم شرکت نمی کند و با آن مخالف است و هزاران توضیح دیگر…

 53. observer گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۰

  کولاک بود….ماشا الله…زدید تو خال…
  خدا وکیلی چند روزی بود همه این حرفا تو گلوم سنگینی می کرد می خواستم وبلاگ بزنم بنویسم اینا رو توش..که شما کارو تموم کردید…
  یا ایهاالناس…چه کسی را یارای رقابت در ولایت پذیری با احمدی نژاد است؟؟؟؟!!!!!

 54. مرصاد گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۰

  آقای جوانفکر! زمانی که خودت غیبت این و آن را می کنی، فکر آخرت نیستی که حالا منبر رفته ای؟ یادت رفته سر متکی مظلوم چه گافی دادی؟ ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند داد و فریاد برآری که مسلمانی نیست.

  جوانفکر: آقا مرصاد بنده به هیچوجه درقبال آقای متکی که از دوستان بنده است ازالفاظ زشت و توهین آمیز استفاده نکرده ام. نه به ایشان که به هیچکس دیگر اهانت نکرده و نمی کنم. انتقاد می کنم اما توهین نه.
  موفق باشید

 55. محمود گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۱

  سلام
  دکتر احمدی نژاد موید به پشتیبانی حضرت ولیعصر (عج) و حمایت های امام خامنه ای هستند. انشالله ایشان زمینه های ظهور حضرت ولیعصر (عج) ‌را روز به روز هموارتر خواهند نمود.
  ایشان حزب الله را از حضیض ذلت و امام خامنه ای را از غربت و تنهایی که در زمان خاتمی ملعون وجود داشت خارج کردند. ایشان، گویی از آن سوی زمان ظهور آمده اند که این طور زیبا و ماهرانه قدم به قدم موانع ظهور را بر میدارند. دکتر احمدی نژاد سهم اصلی را در بیداری اسلامی اخیر داشته اند.
  خدایا ما را لایق نعمت وجود امام خامنه ای و سردار بزرگش دکتر احمدی نژاد قرار بده.
  خدا نگهدار

 56. حمید رضا طاهر صفت گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۵

  خصوصی)اقای جوانفکر …با سلام
  این روز ها هرجریان رسانه ای که بخواهدبا هرزبانی غیر از زبان جریان اقتدارگرای مدعی اصولگرایی از اسلام وولایت و رئیس جمهور مکتبی دفاع کند مستحق خشن ترین و توهین آمیز ترین برخوردها می شودفکرنمی کنم چنین برخوردی تاکنون سابقه داشته باشد نمی دانم چه باید کرد …بنده حقیر این روزها دوست دارم با سیاه مشق هایم از ولایت و عدالت توءامان پشتیبانی کنم اما جایی برای عرضه آن نمی یابم خواهش می کنم شما بعنوان تنها امید باقیمانده کمکم کنید باتشکر

 57. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۷

  آقای جوانفکر عزیز سایت ها و وبلاگهایی که در حمایت از دکتر و یاران باوفایش قلم می زنند را معرفی کنید تا بتوانیم با آنها ارتباط بگیریم.در ضمن خدا را شکر قلم توانایی دارم و در بعضی سایت ها و وبلاگ های جریان اصول گرای قلابی مطلب می نوشتم.الآن دیگر از آنها زده شده ام و حاضرم برای دکتر هرکاری که لازم باشد در فضای سایبر یا جای دیگر انجام دهم.شما باید به امثال ما خط بدهید که در چه موردی بنویسیم و فضایی ایجاد کنید که بتوانیم با نظارت خودتان آنها را منتشر کنیم.خدا می داند دل ما برای دکتر خون است.به اندازه خودم مظلومیت دکتر را فضای سایبر منتشر کردم ولی شما باید برای حمایت دولت و دکتر و یارانش ما را هدایت کنید.به امید فرج.

  جوانفکر: چند تا وبلاگ کمتر از انگشتان یک دست بودند که فیلتر شدند.
  موفق باشید

 58. یک فریب خورده گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۱۱

  فکر نکن کسی متوجه نمی شه توی منافق چرا به جای معظم از واژه معزز استفاده می کنی. این آرزو رو تو به گور می بری.

 59. دامون گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۴

  از شما دعوت میکنم در یک مصاحبه اینترنتی در تالارهای سایت ما شرکت کنید قطعا” در این فضا اطلاع رسانی و رفع شبهات موثر است

 60. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۷

  آقا مرتضی
  با سلام
  یادتان هست که وقتی آقای الهام رئیس دفتر رئیس جمهور بود، رسانه ها طنزهای زیادی در مورد مشاغل مختلف ایشان می نوشتند. در واقع اینها شغل محسوب نمی شوند بلکه یک شغل بیشتر وجود ندارد و آن هم رپیس دفتر رپیس جمهور است . چنین جایگاهی یک سری مسوولیت های بعدی را به همراه دارد و در واقع هر کس پست ریاست دفتر را در اختیار بگیرد لاجرم یک سری مسوولیت ها را باید انجام دهد. کسانی که این مسوولیت ها را در قالب شغل عنوان می کنند در واقع می خواهند ایشان را تخریب کنند. ضمنا یادتان نرود که مقام معظم رهبری فردای روزی که آقای مشایی از معاون اولی استعفا کرد، تصریح فرمودند که نباید صلاحیت های افراد برای سایر مسوولیت ها نادیده گرفته شود آیا نظر ایشان مجوزی برای اشتغال آقای مشایی در سایر مسوولیت ها به جز معاون اولی نبود؟
  آقا مرتضی
  فارغ از تاکیداتی که فرموده اید ، بنده واقعا در ذهنم خطور نکرد که خدای ناکرده شما مخالف یا معاند دکتر احمدی نژاد باشید اما در عین حال باید تاسف خورد که فضای جامعه تا چه حد مسموم است که افراد برای بیان نظرات و دیدگاههای خود باید هزارتا قسم بخورند که نیت سوئی نسبت به طرف مقابل ندارند. آیا چنین فضایی ناشی از بداخلاقی ها و ترویج سوء ظن ها نسبت به یکدیگر نیست؟
  موفق باشید

 61. حسینی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۰

  بنده در انتخابات طرفدار آقای احمدی نزاد و مشایی نبودم ، اما این هجمه ای که اخیرا علیه دولت عمدتا از سوی طیف دیگر اصولگرایان انجام شده برایم تامل برانگیز است . نمی دانم سر این قضیه چرا این همه به آقای مشایی حمله شد . مگر آقای مصلحی را آقای مشایی برکنار کرده بودند ؟ فرضا که استعفای آقای مصلحی به تقاضای رییس جمهور صورت گرفته باشد، مگر خود ایشان نمی توانستند این تقاضا را نپذیرند ؟ مگر از همان روز اولی که رهبری با استعفای آقای مصلحی مخالفت کردند ریس جمهور کوچکترین سخنی در مخالفت با آن بیان کرد که برخی او را به ضد ولایت فقیه بودن متهم کردند؟ من هنوز هم برخی رویکردهای دولت را قبول ندارم ، اما از حق و انصاف نمی توان گذشت . چرا عادت داریم مسائل را پیچیده کنیم و تحلیل های خود را از مسائل عین واقعیت مطلق بپنداریم ؟

 62. سیف الله گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۴۷

  ابیاتی از شعری را در قبلا نوشتم اینک تقریبا تمام شعر را مینویسم

  زبانحال دکتر احمدی نژاد

  هنوز از نفسم آه و ناله میجوشد
  ز دشت سینه من داغ لاله میجوشد

  مگو که لاله نروید دگر زمستان است
  ز فرط داغ دل من شقایقستان است

  چو آتشی که نهان است زیر خاکستر
  به یک نسیم بر آرم ز خویش ناگه سر

  کجاست همنفسی تا بگویم از سر درد
  که داغ با دل خونینم این دو روزه جه کرد

  کجاست اهل دلی تا ز سوز جان گویم
  ز آتشی که مرا سوخت استخوان گویم

  در این دیار که هم ناله ای نمی جویم
  غمم به چاه گریبان خویش می گویم

  دل شکسته من باز هم نوایم باش
  غریبه اند خلایق تو آشنایم باش

  قلم نهاده قدم در خط جنون ای دل
  بریز در رگ آن جرعه جرعه خون ای دل

  اشارتم نکن از راه مصلحت به سکوت
  ز بس که درد به دل مانده نیست تاب سکوت

  ز بس به سینه من مانده است راز مگو
  گرفته راه گلو را دگر مگو که مگو

  مگو به من که نگویم خیانت زر را
  غریب مردن و تنهایی اباذر را

  ز من مخواه برادر که لب فرو بندم
  به جاه و جیفه نشاید کنند پابندم

  بهل که دار کنم رشته کلامم را
  بلند تر بزنم حرف ناتمامم را

  کجا امام شهیدان رود مرا ازیاد
  من و صراحت گفتار هرچه بادا باد

  اگر چه خواسته ما را زمانه بی غم ودرد
  من از قبیله قابیلیان نیم ای مرد

  من از عشیره عشرت طلب نخواهم بود
  برای راحت تن یار شب نخواهم بود

  ز لای لایی دشمن کجا برد خوابم
  دوباره رجعت بیگانه را نمی تابم

  هنوز زمزمه ی عاشقان به گوش من است
  لوای خون شهیدان حق به دوش من است

  بر آی ای نفس آتشین ز سینه برا
  به گلستان شهیدان عشق روی نما

  به روح پاک شهیدان رسان سلام مرا
  به دوستان شهیدم بگو پیام مرا

  اگر که جسم شما چاک چاک از تیر است
  ز طعنه بر دل ما زخمهای شمشیر است

  اما

  بسجیان پس از جنگ و جبهه ساعت خواب
  دراز بود چو پهنای جبهه وسعت خواب

  شما که الفتتان بهر لقمه ای نان است
  کجا ارادتتان ار صفای ایمان است

  دعا کنید که دلهایتان محک نخورد
  به صفحه دلتان باز مهر شک نخورد

  بسجیان پس از جنگ مسلمین حنین
  که بسته اید کمر را ز بهر قتل حسین

  شما که گاه خطر خویش را به خواب زدید
  عرق ز شرم نکردید و بر رخ آب زدید

  به گاه چاشت چو از خواب خوش بلند شدید
  شدید وارث خون برادران شهید

  مگر ز خواجه نخواندید این روایت را
  حدیث نفس نکردید این حکایت را

  صلاخ کار کجا و من خراب کجا
  ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا

 63. محمودنظرنیا گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۳

  باعرض سلام واحترام خدمت جناب اقای جوانفکر

  جناب آقای جوانفکر حدود ۵ سالی است که بادولت همکاری می کنم وعاشق خدمت به مردم وخدمت رادوست دارم درحال حاضر به عنوان عضو گروه مشاوران جوان استانداری گیلان فعالیت می کنم اما از سوی بسیاری ازافراد مورد فشار،توهین و… قرارگرفتم اما هم چون دراین جایگاه امید به خدمت دارم به لحاظ اینکه درهمه جا ازدولت کریمه حمایت می کنم ازسوی برخی ازمنتقدان مورد ازارقرارگرفته وبه من توهین شد اما افتخارم این است که پادوی ولایت فقیه ودکتراحمدی نژاد هستم .درضمن ماهمچنان دکتر را یار ویاور ولایت می دانیم واو ثابت کرد که رابطه رئیس جمهور ورهبری رابطه پدر وفرزندی است.
  موفق وپیروز باشید.

 64. احمد گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۴

  با عرض سلام و ارادت خدمت شما آقای جوانفکر،واقعا خسته نباشید ما را با دکتر احمدی نزاد و آقای مشایی برسانید و بگویید کسانی که در سفرهای استانی به عشق شما می آیند پشت سر شما هستند میدانند که جریان تمامیت خواه چه اهدافی دارد و بدانید که اینها از اقلیت هم کمتر هستند، آقای جوانفکر بعد از مناظره شما با آقای رسایی عشق من ارادتمند شما هستم و چه جالب گفتید که “آقای احمدی نژاد وابسته به هیچ حزبی نیست”،ایشان به زیر میز بی خاصیت هایی زده است که سالها با زد و بند و مقدس مآبی تیشه به ریشه این انقلاب میزدند، من و دوستانم که به دکتر رای دادیم از مظلومیت دکتر و نیز صدق گفتار شما آگاه هستیم و مشایی صرفا وسیله ای برای ایجاد فشار بر ریاست محترم جمهور است، ایشان گوششان به کسی بدهکار نباشد چراکه تمامی مردم انقلابی پشت سرباز خدوم بقیه الله هستند و از پیر شدن صورت ریاست جمهور آگاه هستند و نام ایشان و کسانی که با رضایت قلبی ایشان گمارده شده اند در تاریخ ثبت خواهد شد،
  خداوند به ریاست جمهور که محبوبترین ریاست جمهور بوده است، طول عمر عطا فرماید، یک عاشق ولایت و احمدی نژاد

 65. احمد گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۵۲

  ضمنا بنده هم مثل دوست عزیزمان آقای محمد مهدی حاضر هستم به عشق شما و دکتر و آقای مشایی و مظلومیت دکتر در فضای سایبر اگر کاری از دستم بر میآید انجام دهم،از جریانی هم که دانشگاه امام صادق پیش آمد ابراز تاسف میکنم که روزی برق را قطع میکنند و روزی اینکار را، اینها توان شنیدن سخن حق را ندارند چراکه سخن حق آنها را رسوا میکند، فقط عاجزانه از شما تمنا میکنم این مردمی که به شخص احمدی نژاد رای دادن همگی تابع نظر ایشان هستند نگذارید نظر کسی بر هیئت دولت اثر کند و شما را از اهداف انقلابی تان دور کند، من نه منحرف هستم نه جزو گروه حجتیه هستم فقط قلبم به خدا از این همه جفا به دکتر به درد امده است، عشق من تقدیم به دکتر

 66. roya گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۱۲

  رئیس جمهور و خدماتش رو حمایت کنید که بارها ثابت کرده خادم مردم عادیست.

 67. یک جانباز گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۲۱

  آقای جوانفکر واقعا که !!!مرد مومن شما خودتون یه هفته پیش داشتی به سایتهایی که خبر مخالفت رهبری را با عزل مصلحی زده بودن اتهام وارد می کردی حالا درس اخلاق میدی؟! حالا خوبه که اشتباه خودت را پذیرفتی و بالاخره لطف کردی و قبول کردی که رهبری مصلحی را ابقا کردن .

 68. ناظر گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۰

  سلام
  موافقم همه اونایی که شما میگین بد بدن از کیهان تا کیان از حاج منصور تانادران از هاشمی تا مصباح از چپ تا راست همه سوء استفاده چی ومفسد اقتصادین دکترم ریشه همشونو با مدریت ……باعدالت هر چه تموم تر می زنه قبول ولی برای من که همه گذشته خودمو با حرفای دکتر یکی یکی با ماجیک مشکی سیاه کردم اینو نخواین که فکر کنم حتی تامل یک دقیقه ای از امر رهبرم عین اطاعت از ولی فقیه

 69. من گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۸

  سلام
  عزت دست خداست نه دست بنده ای از بندگانش که از همان روز که رهبری فرمودند مشایی معاون اولت نباشد، به ما که به او رای دادیم به خاطر ظاهر ولایی اش و به ولایت با کاری که انجام داد دهن کجی کرد.
  تمامیت خواه هم که تا حالا ظاهرا معلوم شده کیست.
  خدا همه را هدایت کند و لعنت کند کسانی را که با کارهایشان دشمن را امیدوار می کنند

 70. نورالدین گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۰

  سلام و خسته نباشید. خدا صبرتان دهد. تا کار اجرایی نکنی مظلومیت ائمه را نمی فهمی. درین اوضاع سخت فتنه و امتحان سخت الهی، و در این هیاهوی رسانه ای، از شما خواهش می کنم در روشن شدن مطالب بیشتر کمک کنید تا جزو گمراهان نباشیم. چند سوال و ابهام دارم و خواهشمندم پاسخ دهید؛ چون منبعی برای دستیابی به پاسخ جز شما فعلا نداریم و تحلیلهای گوناگونی را شاهدیم:
  ۱٫ ماجرای اختلاف مصلحی بر تغییر عبداللهی و مخالفت رئیس جمهور واقعیت داشته؟
  ۲٫ مصلحی به میل خود(جهت ترفیع عملکرد وزارت اطلاعات) استعفا داده یا برکنار شده؟
  ۳٫ آیا منبع شایعه پراکنی بین مسئولین بلندپایه را تاکنون شناخته اید؟(از بزرگانی شایعات را شنیدیم که جای تعجب بود!)
  یک سوال دیگر؛ علیرغم تبلیغ رسانه ها بر تعلل رییس جمهور در پذیرش حکم رهبری (مصلحی)، اگر شواهدی در رد این شایعات و تایید پذیرش سریع نظر رهبری از سوی آقای احمدی نژاد در نظر دارید بفرمایید. این سوال هم مطرح است که چرا رئیس جمهور محترم بیانیه ای در پذیرش فرمان رهبری صادر نکرد (همانند قضیه مشایی، که مستند به قانون اساسی شد نه اطاعت از ولی فقیه). لطفا پاسخ دهید تا در شک و تردید نمانیم.

 71. مجید محبوبی گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۵۹

  جناب آقای جوانفکر! با تشکر از جواب شما!

  در فراست آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچ شکی نیست. مطمئنا می‌دانند. بهتر از من و شما هم می‌دانند. اما چرا اهمیتی نمی‌دهند، من در این مانده‌ام!

  شما هم اگر دقت کرده باشید اظهار تأسف بنده هم به این خاطر بود که چرا می‌دانند و اهمیتی نمی‌دهند. خیلی ساده است. با یک تحقیقات یک روزه در قم متوجه می‌شوید که بیشتر طلاب و علما و بزرگان خط و مشی آقای مشایی را مردود می‌دانند و به خاطر حمایت‌های آقای رئیس‌جمهور از ایشان رنجیده‌خاطر هستند.

  ما قصدمان تضعیف و تخطئهٔ رئیس‌جمهور محترم نیست. اگر انتقادی هم می‌کنیم به خاطر دوست داشتن اوست.

 72. رضا گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۲۹

  سلام
  آیا این صحبت رو شماگفتید:
  “”ایشان سالهاست آماج تیرهای زهرآگین بُهتان و توهین و اسائه ادب است””
  اگرشماگفتید حال

  آقای جوانفکر منظورتون از این سال ها چیست؟چند سال
  مشایی کیست؟
  آیاایشان از اولیا الله هستند؟

  بنده هم به ایشان علاقه مندم
  ممنون

 73. فرهاد گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۳۰

  سلام و خسته نباشید
  آقای رئیس جمهور زودتر وزودتر باید بت بزرگ رو بزنه . تا این آدم در مسند مصلحت …این فتنه ها ادامه داره یا علی .

 74. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۲

  آقا رضا
  با سلام
  منظور همین چهار سال اخیر است.
  ایشان هیچوقت خود را در زمره اولیاء الله توصیف نکرده اند و انسانی کاملا معمولی هستند.
  موفق باشید

 75. جواد گفت :

  اردیبهشت ۱۴م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۵۹

  از آقای جوانفکر خواهشمندم بفرمایند آیا در جلسه چهارشنبه هیات دولت آقای مصلحی حضور داشتند ؟ آیا درست است که آقای احمدی نژاد ایشون رو از جلسه بیرون کرده ؟ لطفا سریع بفرمایید چون سایت شما یعنی ایرنا زده بود که آقای مصلحی حضور داشتند ولی هیچ عکسی یا فیلمی ازشون نیست . به همین دلیل بعضی خبرگزاریها باز آشفته بازار درست کردند.

  جوانفکر: به این سووال قبلا جواب داده ام.

 76. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۷

  یک جانباز
  با سلام
  خبرگزاریها و سایت های خبری که خبر مخالفت رهبری با عزل مصلحی را روز یکشنبه ۲۸ فروردین منتشر کردند از کجا می دانستند که قرار است روز ۳۰ فروردین به آقای مصلحی نامه بنویسند و آن را روز ۳۱ فروردین منتشر نمایند؟!!! آنها هیچ استنادی برای خبر خود ندارند و روابط عمومی دفترمقام معظم رهبری باید به آن خرده می گرفت و آنها را بازخواست میکرد .
  موفق باشید

 77. عبدالله گفت :

  اردیبهشت ۱۷م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۷

  تو و امثالهم در شان این ملت نیستی
  این کلام امام ( ره ) تو را بس که گفت :

  این ما بودیم که انقلاب نمودیم و این ما هستیم که سرنوشت خود را خود تعیین مى‏ نماییم و از کلمات بى‏ محتواى شما گول نمى‏ خوریم. حضور شما در صحنه، جبهه‏ ها و سازمانها و جمعیتهایى را که به اسم طرفدارى از فرد و فردپرستى به مقابله با اسلام و احکام شرعى آن برخاسته بودند، رسوا نمود. امروز و روزهاى آینده روز شکست جریان دشمنان قسم‏ خورده اسلام است. روز شکست فرد یا افراد نیست، روز شکست جریانى است که به اسلام معتقد نیستند
  ان شاءالله

 78. محمود گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۰۹

  اگر فتنه گران ۸۸، احمدی نژاد را حذف کنند بلافاصله طرح عدم کفایت رهبری را در خبرگان مطرح کرده و ایشان را نیز از رهبری خلع خواهند کرد.

 79. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۶

  آقا محمود
  با سلام
  رهبری عزیز و مردم بیدار و هوشیارند و احمدی نژاد ولایتمدار نیز در خدمت رهبری عزیز ، توطئه های خناسان داخلی و دشمنان خارجی را خنثی خواهند کرد.
  موفق باشید

 80. محمود گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۶

  سلام
  آقای جوانفکر
  بنده از اموال خودم مانند بسیاری از مردم این کشور برای انتخابات دکتر خرج کرده و علی رغم تحمیل هزینه های مختلف از ایشان دفاع کرده و می کنیم.
  در همین مشکلات اخیر برای صحت و بازگشت دکتر ده هاهزار صلوات در جلسات دعا و توسل ذکر شد. ما دکتر را به خاطر معصومیت و درد هایی که به خاطر محرومان تحمل می کند دوست داریم. دعای ما سلامتی و عاقبت به خیری برای دکتر احمدی نژاد است.
  ایشان خود را سپر دفاع از ولایت و جمهوری اسلامی قرار داد و اجر شهدا را دارد. انشاالله
  سلام مرا به ایشان رسانده و از طرف من صورت و دست ایشان را ببوسید.

 81. سید مختارموسوی گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۹

  سلام برادر عزیز
  ضمن اظهار خوشحالی از ثبات قدم شما در مواضعتان و عدم هراس از جنگ روانی مدعیان بنده حقیر مقاله تحت عنوان ” آیا احمدی ن‍ژاد احمدی نژاد خواهد ماند” در تاریخ ۱۰ اردیبهشت در سایت “وعده صادق ” ارائه کرده ام .خوشحال خواهم شد اگر فرصت کنید آنرا مطالعه فرمایید
  http://www.alvadossadegh.ir http://www.apocalypse.ir.

 82. شهرام گفت :

  خرداد ۹م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۳

  آقای جوانفکر منافق تو هم مثل رحیم مشائی لبه دوم ائتلاف انحراف و فتنه ای

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر