“الف” بیانگر چه مفهومی است ؟!

مواضع هتاکانه و توهین آمیز سایت آقای توکلی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی علیه آقای رحیمی معاون اول محترم رئیس جمهور و دروغگو خواندن ایرنا به دلیل انعکاس صحیح گزارش وزیر علوم ، تحقیقات و فن آوری ، بنده را بر آن داشت تا از موضع شخصیت حقیقی خود و از طریق این وبلاگ ، به دفاع از عملکرد ایرنا و کارکنان خدوم ، دلسوز و متدین آن ، بپردازم. این روش را از آن جهت برگزیدم که آقای توکلی و سایت هتاک ایشان از وزانت ، شانیت و صلاحیت کافی برای وارد شدن خبرگزاری رسمی کشور به صحنه پاسخگویی برخوردار نیستند و البته به دستگاه قضایی و مدعی العموم نیز امیدی نیست که به مقابله با هنجارشکنی ها، توهین ها و تهمت هایی برخیزد که برخی افراد ، جریانها و سایت ها به ناحق علیه مقامات و مسوولان اجرایی کشور مطرح می سازند و مانع از ادامه رفتارهای خطاکارانه ای شود که آثار و تبعات تلخ ، غم انگیز و غیرقابل انکاری در جامعه ، برجای می گذارد.    

ای کاش “الف” به عنوان حرف اول ، نشانه ای از ایمان ، ایثار ، اخلاص ، اتحاد ، اعتماد و اعتدال را به دست می داد و با آن می شد راه حق ، پاکی و نجابت را رصد کرد اما به راستی چه شده است که “الف” به عنوان زبان گویای رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ، پی در پی علائم انحراف ، اختلاف ، اشتباه ، انشقاق و اعوجاج را به عوام و خواص جامعه منعکس می سازد؟

از جمله این علائم ، دخالتهای سووال برانگیز آقای توکلی و سایت الف در مسائلی است که منافع ملی را به مخاطره می اندازد و کشور را در معرض آسیب و طمع ورزی دشمنان قرار می دهد. انتقاد بی منطق از بیانیه هوشمندانه تهران در ارتباط با تبادل سوخت هسته ای ، از آخرین مواردی است که اگر با تذکر دلسوزان جامعه رو به رو نمی شد ، ممکن بود بر سر کشور همان بیاورد که دخالت بی مورد یکی دیگر از همفکران و همکاران او موجد آن بود و هنوز هم کشور از تبعات آن خلاصی نیافته است.    

آقای توکلی و سایت الف باید پاسخ دهند با سرپوش گذاشتن بر موفقیت ها ، پیشرفت ها و دستاوردهای بزرگی که طی سالهای اخیر براثر سخت کوشی دولت خدمتگزار ، در عرصه های مختلف نصیب ملت ایران شده است ، به دنبال چه هدفی هستند؟ از بزرگنمایی برخی مسائل کوچک و معمول در روند حرکت رو به جلوی کشور ، از خالی کردن دل مردم با به رخ کشیدن برخی نارسایی ها ، از منحرف کردن افکار عمومی با طرح مسائل پیش پا افتاده ، از ادامه توهین ها و تهمت ها به برخی مقامات و مسوولان اجرایی و از دروغ پراکنی و شایعه سازی علیه برخی نهادها و دستگاههای رسمی کشور ، جویای کدام نام و نشان در آینده سیاسی کشور هستند. چرا با این رفتارها تصویر فردی با آرزوهای برباد رفته را به اذهان متبادر می کنید؟

این نگرانی را نمی توان پنهان کرد که ادامه روند کنونی ممکن است، ” الف” را به عنوان حرف اول با نمادهایی مانند اسرائیل، انگلیس وآمریکا همساز جلوه گر سازد.

ایرنا به عنوان یک رسانه ملی و خبرگزاری رسمی نظام ، متعهد است تا در اجرای وظیفه قانونی ، اداری و اخلاقی خویش ، اخبار و گزارشهای صحیح و واقعی را به جامعه منعکس کند و برای همین منظور رسما اعلام کرده است که از ورود به مباحث انحرافی و مدیریت شده از سوی برخی افراد و جریانهای مشکوک، پرهیز می کند و البته به منظور صیانت از افکار عمومی، در برهم زدن بازیهای فرصت سوزانه درنگ نخواهد کرد.

آقای دانشجو وزیر محترم علوم ، تحقیقات و فن آوری ، اخیرا گزارشی را به دولت ارائه کرده که در آن به صراحت ، صحت سیر مدارک تحصیلی آقای رحیمی معاون اول رئیس جمهور را قانونی خوانده و آن را تایید کرده است .

برخلاف این حقیقت ، سایت الف در گزارشی که روز سه شنبه چهارم خرداد منتشر کرد ، این مطلب کذب را به وزیر علوم نسبت داده است که مدرک ارائه شده از سوی آقای رحیمی فاقد صحت و اعتبار می باشد.

سایت آقای توکلی دروغ دیگری نیز به رئیس جمهور نسبت داده و ادعا کرده که ایشان از دیگران خواسته است تا آقای رحیمی را دکتر خطاب نکنند.

از سوی دیگر آقای رحیمی به صراحت اعلام کرده است که وی هیچگاه در پرونده استخدامی خود ، از مدرک تحصیلی دکترا استفاده نکرده است ، این در حالی است که سایت آقای توکلی به دروغ و با ارائه برگه های جعلی ، مدعی شده است که رحیمی سالها از مزایای مدرک دکترا بهره برده است.

سایت دروغ پرداز “الف” برای واقعی جلوه دادن اینگونه اتهامات ، کوشیده است خود را رسواگر و افشا کننده دروغگویی سیاستمداران معرفی کند. این در حالی است که مقامات و مسوولان اجرایی در دولت های نهم و دهم جزو پاک دست ترین مسوولان کشور در ادوار پس از انقلاب محسوب می شوند.

آقای توکلی می داند که مصیبت مدرک گرایی در کشور فقط دامنگیر یک عده خاص از مدیران و مسوولان نبوده است . بسیاری از آنها مدرک تحصیلی خود را از شعب عجیب و غریب دانشگاههای خارجی در ایران گرفتند ، برخی دیگر به دریافت مدرک سفارشی دکترا از دانشگاه آزاد نایل شدند و برخی دیگر با استفاده از رانت و پشتوانه های ارزی کشور سر از انگلیس در آوردند!

 

۱۹ نظر »

 1. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۸۹ در ۰۵:۳۳

  http://www.sanayenews.com/content/view/22084/1/

 2. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۸۹ در ۰۵:۳۴

  دوماه است مدیرکل ۵ دقیقه وقت ندارد
  وقتی بعنوان یک رسانه نمیتوان آقای مدبرکل را دید بدون عنوان چه خواهد شد؟
  ۲ماه است که که میلنگین روزی ۱ بار از مدیرکل تربیت بدنی مازندران وقت خواسته شده تا برای ۵ دقیقه به طرح موضوعاتی بعنوان سوال و ایضا گلایه ای دوستانه ازجنابشان مطرح گردد که درکمال تعجب آقای مدیر ازدادان وقت شدیدا پرهییزدارند البته دراین مقال بنا نیست که به حمایتهای نگارنده وبرخی همکارانشان دربدترین شرایط کاری ازهمین آقای مدیراشاره شود چون براین فکربوده که مشارالیه مدیری ارزشی است!!!!!!!

  خبرنگارما چندین بار مصمم به نشست با نصرالله پریچهره متخلص به حاج امیر مدیرکل تربیت بدنی استان مازندران بوده است که هربارباآقای مدیردرطی این۲ماه درجلسه وهمایش وبازدید بوده ویا اینکه قادربه پاسخگوئی به تلفنها نبوده اند.

  ورزش استان مازندران بطورجدی مشکلاتی دارد که این مشکلات بارها توسط اهالی آن بیان شده وما همواره با نگاه اینکه آقای پریچهره مدیرکلی جوان وباانگیزه است وقصد خدمت دارد پیگیرموضوعات ورزشی بودیم که بخاطرهمین نگاه مورد انتقادبسیلری لزدوستان فعال اصولگرایمان هم قرار گرفته ایم حال باید شاهد پیامهای مدیری که مدافعش بودیم باشیم که می فرماید:والله من بیکارنیستم تا ۵ دقیقه با شمای خیرنگار بنشینم!!!!!!!!!!!۱

  وقتی پیام مدیرکل براین مبنا دریافت شد ، بیادم آمد که مکرردرسفرهای مختلف جناب آقای دکتراحمدی نژاد رئیس جمهورفعال وپرتلاشمان که تمام وقتش دراین سفرها پراست با لحظه هایی روبرو می شدیم که آقای رئس جمهور بااین اندیشه که باید پاسخگوی مردم بود با سعه صدر برای جواب دهی به حرفهای مردم وکسانیکه به ایشان دسترسی داشته اند علیرغم ضیق وقت ، وقت می گذاشتند.

  البته باید روی این احتمال بررسی کرد که مدیرکل تربیت بدنی مازندران که ظرف ۶۰ روز کاری ۵ دقیقه وقت ندارد تا به ۱ خبرنگار بدهد شاید به این دلیل باشد که خورد را پرکارترازرئیس جمهور مکتبی وپرتلاشمان می داند؟؟!!

  شاید هم وقت آقای مدیر متعلق به بعضی ازهمکاران رسانه ای است که همیشه درصف مقدم منتقدین هستند؟

  البته دنبال شایدها بودن مشکل گشا ازکسی نخواهد بود اماواقعا اگر مدیرکل محترم اینهمه دارد کار میکند که بقول خودشان در سال موسوم بتلاش مضاعف بیکار نیستند تا به ۱ خبرنگار وقت بدهند پس اسنهمه ناله وفغان اهالی ورزش برای چیست؟

  آیا آنها هم هنوزنتوانسته اند بجهت پرکاری مدیرکل محترم اینهمه کاروتوسعه ورزشی را درک نمایند؟

  شاید هم براین عقیده هستند چون مدیرکل تشریف دارند آقای خبرنگار موظف است کلاسهای متعدد ایشان را ببیند ؟

  در اینجا این سوال ازمعاون محترم سیاسی امنیتی استانداری است که بنظرشما ۲ ماه تلاش مداوم برای ملاقات با ۱ مدیرکل باید جوابش این باشد که بنده بیکارنیستم؟

  البته اگرآقای دکترسعبدلو ومهندس طاهائی هم بتوانند این سوال را جواب بدهند خوشحال خواهیم شد وفرض را براین بگذارند که اصلا شغل متقاضی ملاقات مهم نیست بلکه خبرنگار هم میتواند مشکلی داشته باشد که باید با مدیرکل مطرح نماید آیا معنای تکریم اینست؟

  شایان ذکر است آخرین باری که مشغله مدیرکل محترم زیادبوده علتش حضوردرهمایش رنان وبانوان نخبه استان بوده که ازحضوردراین همایش هم بعنوان تلاشی مضاعف نام برده اند.

  ریاست محترم سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران واستاندارمحترم آیا شما ۵ دقیقه وقت دارید به درددل ما گوش دهید؟؟؟؟؟!!!!!

  اللهم عجل لولیک الفرج واجعل عواقب امورنا خیرا ونجنا من شر کل بلیه / آمین

  hezbollah_irani@yahoo.com

 3. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۸۹ در ۰۵:۳۷

  http://www.sanayenews.com/content/view/22085/1/

 4. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۱۰م, ۱۳۸۹ در ۰۵:۴۵

  http://mihanpress.com/content/view/957/37/

 5. ندا گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۸۹ در ۱۵:۱۷

  با عرض سلام خدمت برادر بزرگوار
  اقدام ارزشی و زیبای هیات محترم نظارت بر مطبوعات مبنی بر توقیف روزنامه گل هرچند دیر و بالاخره انجام شد اما متاسفانه نمی دانم چه اراده ای وجود دارد که کمتر از ۲۴ ساعت باید این توقیف جای خودش را به تعطیلی ۵ روزه آنهم از نوع خودخواسته توسط صاحب امتیاز آن نشریه دهد !!!!
  واقعا این دوگانگی را چطور میشود توجیه کرد!!!
  وقتی روزنامه گل میگوید از روز یکشنبه به دکه ها بازخواهد گشت حتما متوجه میشوید که در این روز بازیهای جام جهانی شروع خواهد شد و حتما اراده ای بوده است که این بازگشت به خاطر شروع این بازیها باشد.
  نمی دانم چرا هیات محترم نظارت بر مطبوعات بین نشریات سیاسی متخلف و ورزشی متخلف این تبعیض ناروا را اعمال میدارد؟
  لطفا این حقیر را راهنمائی فرمائید.
  با تشکر

 6. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۸۹ در ۲۰:۰۴

  سرکار خانم ندا
  با سلام
  طبق اطلاعی که به بنده ارائه شده است ، مسوولان روزنامه گل با پذیرش اشتباه خود قول داده اند که نسبت به برطرف کردن خطاهایشان اقدام کنند لذا مجازات تخفیف یافته و به پنج روز تعطیلی که البته به خواست خود آنها بوده تنزل یافته است.
  موفق باشید

 7. آیدین گفت :

  خرداد ۱۳م, ۱۳۸۹ در ۱۹:۳۹

  با سلام و خسته نباشید،

  جناب آقای جوانفکر،

  یکی از معضلات بزرگ ایران، ضعف صلاحیت بخش قابل توجهی از نخبگان جامعه است. به خصوص تا قبل از به روی کار آمدن دولت نهم، اولا روند دست یابی به جایگاه “نخبه”، مستلزم سپری کردن مراحل گام به گام اثبات قابلیتهای شخصی، علمی و عملی نبود، ثانیا وقتی فردی به جایگاه “نخبه” نائل می شد، نه زیر سؤال میرفت، نه مورد انتقاد قرار می گرفت، نه جایگاهش به این سادگی ها در معرض رقابت پذیری ظرفیتهای صالحتر قرار می گرفت و نه حتی خود وی در راستای تعالی کارایی علمی و عملی، و بهینه سازی عملکردش تلاش می کرد. به شکلی که نادانی، بی کفایتی، ضعف علمی، تبلی، غرور و تکبر از مشخصات بارز بسیاری از “نخبگان” کشور در بخشهای دولتی\عمومی، خصوصی و حتی دانشگاهی بوده و هستند.

  این معضل بزرگ به اندازه ای در تفکر بسیاری از “نخبگان” جا افتاده بود، که مثلا به آقای احمدی نژاد انتقاد می کردند که چرا این قدر مسؤول عوض می کند، و وقتی جایگاهی برای خود در دولت نمی دیدند می گفتند چرا آقای احمدی نژاد از نخبگان استفاده نمی کند.

  در وقایع پس از انتخابات دورۀ دهم ریاست جمهوری، مشکلات بسیاری بر اثر اشتباهات بزرگ بخش قابل توجهی از “نخبگان مطرح و مورد تأیید” جامعه، که در واقع بی ظرفیت و نخبه نما بودند و جایگاهی که قابلیتش را نداشتند اشغال کرده بودند، بوجود آمد. به شکلی که بسیاری در کمتر از یک هفته از جایگاه نخبه به جایگاه جاهل و حتی بعضآ خائن و فتنه گر نزول کردند.

  خوشبختانه، بعد از به روی کار آمدن دولت آقای احمدی نژاد گامهای قابل توجهی در جهت بهبود این معضل بزرگ برداشته شده است، و انشاءالله این روند در آینده ادامه خواهد داشت. بحران پس از انتخابات هم خالی از لطف نبود. آن وقایع به تعبیری پس لرزه های حرکت عمیقی هستند، که دولت آقای احمدی نژاد در راستای بهینه سازی ساختار مدیریتی کشور آغاز کردند، و به تدریج موجب ریزش بخش قابل توجهی از نخبه نماهایی می شوند که صلاحیت ایفای نقش در سطوح والای جامعه را ندارند.

  یادداشت انتقادی شما از مطالب منتشر شده در وبسایت آقای توکلی به نوعی نشانگر معضل مذکور است. همچنین یادداشت شما، نظر بنده را متوجه جای خالی سایتهای تحلیلی علمی و معتبری که بعضآ می توانند نظری انتقادی به عملکرد دولت داشته باشند، و یا از دیدگاهی متفاوت و حتی رقیب دیدگاه دولت به مسائل بنگرند، و موجب تبادل نظر سازنده باشد، خالی می باشد. حال آن که آنکه بسیارند وبسایتهایی که همچون “الف”، امکانات خود را در نشر اکاذیب و کینه توزی های سیاسی تباه می کنند.

  با دلی سرشار از الف به عنوان نشانۀ توکل به الله و امید، آرزو می کنم به زودی شکوفایی ظرفیتهای جامعه موجب تعالی در “بخش نخبه گان کشور” در همۀ سطوح گردد. با توجه به آرمان های والایی که ملت ایران دنبال می کند، همچنان در معرض امتحان، رقابت و رویارویی با دشمنان قرار دارد، و نخبگان کشور باید هر روز برای اثبات صلاحیت شان تلاش کنند.

  سلامت و پیروز باشید.

 8. صنایع نیوز گفت :

  خرداد ۱۴م, ۱۳۸۹ در ۱۳:۳۱

  شعری بمناسبت ۴ ساله شدن صنایع نیوز

  آمدیم باردگرماوی کنیم

  باردیگرمحفلی برپاکنیم

  محفل جشن ازخدمتی به روز

  محفل جشن صنایع نیوز

  چهارمین سال است بالطف خدا

  این رسانه دست همت داد بما

  جمله اخبارو گزارشهای روز

  هرچه خواهید ببینید در صنایع نیوز

  ص بودصدقی درگفتارمان

  ن نظرکن برتلاش وکارمان

  چون الف باشد اله ویارمان

  ی یعنی حرف حق رفتارمان

  ع عدالت چون علی(ع)مولایمان

  ن نگاهی براخبارجهان

  ی یکی نبودولیکن بیکران

  واو یعنی وای بر بی خردان

  ز زرنگ آنست باشد یارمان

  شاعر:حامد فاطمی نسب(خروهک)

 9. آیدین گفت :

  خرداد ۱۵م, ۱۳۸۹ در ۲۲:۱۶

  آخه اولا این شعر صنایع نیوز چه ربطی داره به موضوع دوما اگر هم ربط داشته باشه این چه نوع شعر سرودن و سوما اگر که هم ربط داشته باشه و نیز از محتوای خوبی برخوردار باشه چه دخلی داره به این وبلاگ!!!

 10. رضا گفت :

  خرداد ۱۷م, ۱۳۸۹ در ۱۱:۳۸

  جناب آقای جوانفکر
  با سلام و عرض ادب
  بنده معمولا گذرم به سایت الف است برام جای تعجب است که از کنار نقد جدی شما یواشگی رد شدن انتظار منطقی آن بود که الف جوابی بیان می کرد مورد دیگر آنکه در روزنامه دنیا اقتصاد حداقل برداشت بنده اینست که آنها در صفحه داخلی (تاریخ اقتصاد) سعی در تطهیر چهره ها و سیاست های رژیم پهلوی دارند امیدوارم نظارت همگانی باعث شود بعضی ها چهره نفاقشان هر چه زود تر بر ملاء شود.
  مورد دیگر آنکه خواستم از این طریق از دکتر بخاطر سنگ انداختن در لانه عنکبوتی روسیه تشکر کنم لازم بود آنها از زبان یکی از مسئولان ارشد نظام گوشمالی داده شوند تا هر چه زودتر بخود بیایند مطمئنا در میان و دراز مدت این حرکت دکتر تاثیر خودش را خواهد گذاشت هر چند تحت هیچ شرایطی نباید دلخوش به کمک های مقطعی دیگران باشیم حکومت ما را خدا و رضایت ملت نجیب ایران کفایت خواهد بود.

 11. amin گفت :

  خرداد ۱۸م, ۱۳۸۹ در ۰۱:۲۵

  باسلام
  درجواب آقای ایدین باید گفت:اولا دکترجوانفکرمشاورمطبوعاتی ورسانه ای رئیس جمهوراست وباانتشاراین مطلب بدرستی خواسته اندسالگردصنایع نیوزراتبریک بگویند.
  دوما:اگزجناب ایدین شعرخوبی بلدند بسرایند واگربلد نیستند اظهارنظرنکنند
  ثالثا:وبلاگ دکتر کاملا خصوصی است ودوستانشان هم ازاین طریق باایشان ارتباط دارند پس جناب ایدین نمیتوانند برای ایشان درکنایات خود تعیین تکلیف نمایند
  رابعا:قطعا حسادت ویژه ای بوده که آیدین خان نگران شدند
  خامسا:بنده ازهمین امروزبه جرگه خوانندگان جدید صنایع نیوز می پیوندم

 12. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  خرداد ۱۸م, ۱۳۸۹ در ۰۷:۲۵

  دوستان صنایع نیوز
  با سلام
  از ابراز لطف شما متشکرم.
  همانطور که بارها گفته ام ،بنده دکتر نیستم و اگر هم بودم تاکید می کردم که از آن استفاده نشود. در ایرنا هم همین کار را کرده ام و استفاده از این عناوین در مکاتبات اداری را ممنوع کرده ام که به حمدلله کاملا رعایت می شود.
  در خبرها هم تلاش کرده ایم تا این عناوین را درجای مناسب خودش استفاده کنیم. یعنی اگر فردی دکترای ارتباطات دارد تنها در جایی از آن استفاده شود که درباره ارتباطات صحبت کرده است.
  از همه دوستانی که بزرگواری کرده و در این وبلاگ کامنت می گذارید درخواست می کنم که نظرات خود را کاملا محترمانه و بدون ایراد تهمت یا مطرح کردن مفاهیم ناراحت کننده بنویسید.
  موفق باشید

 13. آیدین گفت :

  خرداد ۱۸م, ۱۳۸۹ در ۱۱:۲۷

  با سلام و خسته نباشید

  آقای امین،

  بنده یکی از خوانندگان و بلاگهای آقایان احمدی نژاد و جوانفکر هستم، و در بسیاری از یادداشتهای آقای جوانفکر، با اسمم “آیدین” کامنت نوشتم.

  با انتقاد شما از کامنت بالا که از شعر صنایع نیوز ایراد می گیرد موافق هستم، که البته خوانندۀ دیگری که گویا هم اسم بنده است آن را نوشته است.

  سلامت و پیروز باشید

 14. آیدین گفت :

  خرداد ۱۸م, ۱۳۸۹ در ۱۳:۵۴

  با سلام
  از تذکر آقای جوانفکر ممنونیم.به جا بود و به اندازه و به کار گرفتنی.خداوند را التماس دعا داریم تا ما را در به کار گرفتن چنین تذکراتی یاری دهد.

 15. مصطفی نمازیان گفت :

  خرداد ۱۹م, ۱۳۸۹ در ۰۰:۴۶

  بنام خدا. با شعری تحت عنوان” ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم” به روزم. منتظر بازدید و نظر شما. یا علی

 16. ن گفت :

  خرداد ۲۹م, ۱۳۸۹ در ۱۳:۳۷

  در ابتدای کلامتان،
  برای معاون رییس جمهور “محترم” اورده اید.
  اما برای نماینده مردم تهران “محترم” نیاورده اید.
  این احترام انتسابی است یا اکتسابی؟
  ؟؟؟

 17. علمدار گفت :

  خرداد ۲۹م, ۱۳۸۹ در ۱۹:۳۳

  با سلام و عرض خسته نباشید .
  آقای جوانفکر در مورد صحبت های آقای دکتر و شما چند سئوال و نکته داشتم .
  ۱- اینکه به نظر من آقای دکتر قطعا نیت خیر دارند اما نحوه گفتن ایشون باعث این همه تبلیغ علیه ایشون شد . مثلا اگ ر به جای این که میگفتند یه عده سر و صدا کرددند و … میتونستن از دغدغه ی دینی مردم و علما که راجع به حجاب ناراحت هستند تشکر میکرد و بعد پیشنهاد میداد
  ۲- اینکه نه آقای دکتر و نه شما هیچ طرح و برنامه ی روشن و مشخصی رو در این رابطه اعلام نکردید . قطعا تمام کار با دولت نیست . اما اگر به طور مثال ۳۰ درصد وظیفه ی دولت است به اندازه ی ۳۰ درصد طرح خودتون رو میگفتید . که اگر اینجوری میشد باز این همه اعتراض انجام نمی شد
  ۳-نسبت به نحوی برخورد نیروی انتظامی و غیره هم سعی کنید یا باشون جلسه بذارید و یا از طریق آقا به فرمانده نیروی انتظامی نکات گفته شود تا مشکل حل بشه
  ۴- اینکه خدا رو شکر حداقل ۲۵ میلیون از کسانی که به آقای دکتر رای دادند ایشون رو دوست دارند و به حرفاشون توجه نشون میدند ( غیر از کسانی که حق رای ندارند ) . خوب آقای دکتر میتونه در دیدار های استانی و یا مصاحبه تلوزیونی از خانم ها و آقایون به صورت خیلی زیبا و مهربانانه درخواست کنه که نسبت به شئونات حساس باشن و سعی کنند الگوی یک زن ایرانی رو نشون بدن و … که حتما خانم ها و دختران این رو نادیده نمی گیرند.

  اگر میشه به آقای دکتر هم انتقال بدید !! خیلی پررو هستم نه ؟؟
  در پایان دوباره تاکید میکنم که نحوه ی گفتن آقای دکتر خیلی مهم هست .

 18. داود طاهری گفت :

  تیر ۱۶م, ۱۳۸۹ در ۱۲:۱۱

  سلام
  بنظر منم آقای توکلی در خصوص دولت نهم و دهم که عدالت محور و مهرورز است
  تندروی و بی انصافی می کند

 19. رضا گفت :

  مرداد ۴م, ۱۳۸۹ در ۰۲:۰۵

  با سلام

  مطلب مهمی بود که به نظرم به غیر از شما خیلی از بینندگان آن سایت را آزار داده ، از آن بدتر این است که هر وقت سایت الف بحث مفاسد اقتصادی را مطرح می کند یا عکس آقای رحیمی و یا اشاره خیلی واضحی به ایشان می شود. در کل این سناریو کمی پیچیده تر از این است .
  طیف دیگری از سایت ها وجود دارد مانند فردا و پارسینه و … که همه مشابه و تکراری هستند ، ستاره این سایت ها آقای مشایی ، این سایت ها بعضا هفتگی یا حتی روزانه از ایشان خبر می گذارند ولو به این عنوان واقعا سخیف”صحبتهای آقای مشایی در زورخانه” تعدادی از عناصر اصلی و خط دهنده این جریان حتی در روزنامه ای مثل کیهان هم نفوذ کرده اند این را ببینید:
  http://www.fardanews.com/fa/pages/?cid=116275
  متن کامل این صحبت یک عنوان دیگر هم دیگر در هیج کجا تیتر نشده آن این است:
  “جریانی که می خواهد با همه موارد گفته شده آقا را تنها کند و بعد با ادعای داشتن رای ۲۵ میلیونی و رای ۵ میلیونی حضرت آقا !! بگوید باید اختیارات را تفویض کنید !”

  به هر حال این تقسیم کار بین سایت الف – حملات و انتقادات از هر تصمیم اقتصادی دولت ولو تصمیمات گرفته نشده ! و حمله به آقای رحیمی- و این سایتها – حمله بی وفقه به آقای مشایی و زیر سوال بردن هر اقدام عملی دولت حتی در سیاست خارجی- واقعا جالب و عبرت دارد است

  به نظر می آید این آقایان که در پشت همه این ظواهر پنهان شده و عموما مسئولیت های سنگین دولتی مانند نمایندگی مجلس ، ریاست مجلس و شهرداری … به عهده ایشان است نمی خواهند این بازی پیچیده را پایان دهند ، و افسوس اینکه اگر کمی از این وقت و انرژی و سرمایه را که برای این بازی – که طبق وعده های الهی پایانی جز شکست و رسوایی ندارد- برای مسئولیتشان می گذاشتند چه آثار و ثمرات بهتری می داشت .

  و العاقبه للمتقین

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر