ارزش قلم

“کودتاچی ، سرسپرده به آقای مشایی ، گزافه گو ، عامل تحرکات سخیف ، غیرحرفه ای ، آمیخته به خبط و تملق ، مدعی پیروی از ولایت فقیه” .
اینها عناوینی هستند که روزنامه فخیمه کیهان طی روزهای اخیر علیه بنده استفاده کرده و در مقام پاسخگویی به یک سووال مطرح شده، ترجیح داده است به جای ارائه منطق عقلانی و قابل دفاع و اقناع مخاطبان خود ، وجهه بنده را به عنوان یک مدیر نظام جمهوری اسلامی ایران که دارای سابقه روشنی از خدمتگزاری و دفاع از اصول و مبانی ارزشی نظام هستم ، تخریب نماید.
رسانه های خبری که بخش عمده آنها به صورت زنجیره ای در مدار مخالفت با دولت حرکت می کنند، روز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه خبری را در خصوص مخالفت مقام معظم رهبری با استعفای آقای مصلحی از سمت وزارت اطلاعات مخابره کردند و بعضا نیز مخالفت معظم له را به پذیرش استعفا از سوی رئیس جمهور مربوط دانستند. آنها نوشتند که آقای مصلحی با حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب ماندگار شد.
سووال بنده در مصاحبه با روزنامه شرق این بود که این حکم حکومتی کجاست و چگونه به دست رسانه های منتشر کننده آن رسیده است؟
بلافاصله پس از انتشار این مصاحبه، سایت خبری فارس در گزارشی شتابزده و هجوگونه اقدام به پاسخگویی کرد و چنین نوشت: علی ‌اکبر جوانفکر مدیرعامل ایرنا در پی نحوه موضع‌گیری و اطلاع‌رسانی‌اش درباره مسائل اخیر به شدت مورد انتقاد اصول‎گرایان قرار گرفته و رسانه متبوعش در پی درج برخی اخبار نیز از سوی دفتر مقام معظم رهبری تذکر گرفته است. جوانفکر پیش از این به دلیل برخی عملکردها و موضع‌گیری‌هایش با تمسخر برخی رسانه‌های اصولگرا مواجه شده است.
در این گزارش که در تمامی رسانه های زنجیره ای طیف مدعی اصولگرایی انعکاس پیدا کرد، نامه مقام معظم رهبری به آقای مصلحی که روز ۳۰ فروردین ماه صادر و روز بعد از آن منتشر شده است، مستند حکم حکومتی قرار گرفته و تصریح شده که جوانفکر پس از سه هفته ، هنوز متوجه حکم حکومتی نشده است؟!
روز دوشنبه نیز روزنامه کیهان مدعی شد که بنده حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب را در باره ابقای وزیر اطلاعات انکار کرده ام.
کیهان به همین بهانه هرگونه توهینی را به بنده جایز شمرده و در حد مقدورات ، از الفاظ قبیح برای به نتیجه رساندن حمله ناجوانمردانه خود استفاده کرده است.
اگر کسی با فرهنگ و ادبیات حاکم بر روزنامه کیهان و سایت خبری فارس ، آشنا نباشد، دچار شک و شبهه خواهد شد که چگونه ممکن است یک رسانه خبری ، آنهم در قامت روزنامه با سابقه ای مانند کیهان یا سایت فارس که از بودجه عمومی کشور ارتزاق می کنند، تا این حد به ابتذال اخلاقی مبتلا شده و علیه حیثیت افراد حریم شکنی می کنند و چرا و به جای ترویج اخلاق ، مروت ، انصاف و ارزشهای دینی و انسانی، نمایه هایی از مواضع زشت و دون شان انسانی را به جامعه منعکس می کنند؟ به راستی مجوز انجام چنین رفتاری ، از کجا به دست آنها رسیده است؟
سووال بنده که به صورتی کاملا محترمانه و به دور از شائبه مطرح شده است، پاسخ روشن و دقیقی را طلب می کند. آنها بهتر است به جای فرار از حقیقت ، فرافکنی و هوچی گری ، با شفافیت به این سووال پاسخ دهند که چگونه ممکن است حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب روز سه شنبه سی ام فروردین ماه صادر شده باشد و آنها روز یک شنبه ۲۸ فروردین ماه آن را منتشر کرده باشند؟!
پر واضح است که این سووال به معنای انکار نامه مقام معظم رهبری به آقای مصلحی نیست. خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه ایران بلافاصله پس از صدور این نامه ، اقدام به انتشار آن کردند ، بنابراین معلوم نیست که روزنامه کیهان چرا به دروغ مدعی انکار نامه از سوی اینجانب شده است؟
به مدیر مسوول محترم روزنامه کیهان برادرانه توصیه می کنم که از ادامه روشهای مذمومی که برای بی حیثیت کردن افراد در پیش گرفته اید دست بردارید. این بیراهه ای که شما در پیش گرفته اید ، به خسران و تباهی منتهی می شود و در آینده از شما به نیکی یاد نخواهد شد.
ارزش قلم را پاس بدارید و آن را به گناه آلوده نکنید.

۸۴ نظر »

 1. دلسوز گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۳

  لطفا از این همه دعوا های سیاسی بی مورد پرهیز کنید. در سال جهاد اقتصادی به جای اینکه به فکر کار و تلاش باشید جامعه رو به سمت مسائل فرعی می کشید. آقای جوانفکر لطفا این رو به رفقای دولتی خود بگویید تا وقتی در خط ولایت باشید ما از دولت حمایت میکنیم اگر سر سوزنی احساس کنیم از خط ولایت خارج شده یا زاویه گرفتید آن وقت تمام آرائ خود را پس میگیریم. البته باید گفت یک سری افراد فرصت طلب در این چند هفته از این شرایط که افرادی همچون شما ایجاد کردید سوء استفاده کردند و هم موجب سرخوردگی حامیان دولت شدند وهم دشمنان رو شاد کردند خدا کند هرچه زود تر این مسائل پایان یابد

 2. سید گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۳

  سلام
  لطفاً برای اطلاع رسانی بفرمائید که خبرگزاری فارس زیر نظر کدام ارگان ویا نهادی کار می کند
  با تشکر

 3. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۸

  سلام جناب جوانفکر، عزیز، سربلند و سرافراز باشید؛ این مطلب رو که خبرنگار ایران پترو نوشته و چند روز پیش در ایران پترو کار شده، تقدیم می کنیم به شما:

  رییس هتاک روزنامه کیهان از جان دولت چه می خواهد؟

  ایران پترو – خبرنگار ایران پترو گزارش داد که حسین شریعتمداری، رییس هتاک روزنامه کیهان عده قابل توجهی از وابستگان منحرف خود را بسیج کرده است تا با راه اندازی سایت های خبری سبک، هتاک و دست نشانده، در راه تخریب یاران دولتی دکتر محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری اسلامی ایران به خبر پراکنی های توهین آمیز، اهانت بار ، مشمئز کننده و مزبوحانه، مبادرت ورزند.
  گزارش خبرنگار ایران پترو حاکی است، آقای رییس (!) که در گذشته نیز در پوشش القاب اصولگرایانه با هدایت جمعی از افراد دست آموز(!) مدام بر علیه یاران رییس جمهور محبوب کشورمان به تاخت و تاز مشغول بوده است، اخیرا و با کمک تعداد دیگری از معلوم الحالهای منحرف، عزم خود را جزم نموده است تا با شتاب بیشتری ماشین های خبر پراکنی مخرب اش را در عالم رسانه به حرکت درآورد.

  یادآور می شود، سایت های خبری ای نظیر ” ص – ر – ا – ط – ن – ی – و – ز ” که گردانندگان اصلی و گوش به فرمان آن، در زمان حاضر نیز بی هیچ مشکلی مشغول به فعالیت های مذموم خود هستند، از جمله رسانه های اینترنتی ای محسوب می شوند که سوژه و خوراک خود را از دست رییس کیهان می گیرند.

  هم اکنون سایت های خبری ای نظیر سایت مورد اشاره در حالی آزادانه و بدون هیچ مانعی چهار نعل بر مسوولان دولتی می تازند که وزارت فرهنگ، تعداد قابل توجهی از رسانه های حامی دولت را فیلتر کرده است.

 4. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۵

  سلام علیکم

  به نظر من دلیل کارهای این افراد خدا نترسی و “بی تقوایی” اونهاست.

  آقای جوانفکر اینو بدونید که هستند هنوز افرادی که گول این بازی های رسانه ای رو نمیخورند ، بنده و امثال من خبر های مختلف خبرگزاری ها ، سایت ها و روزنامه ها رو چه موفق و چه مخالف کنار هم میگذاریم و حقیقتو درک میکنیم.

  روزی که این خبرو در فارس و بعد در سایت های خبری دیدم واقعا شگفت زده شدم، وقتی جمله شمارو در مصاحبه با شرق کسی بخونه هیچ برداشت بدی نمیکنه منتها اینا دشمنن دیگه کاری هم نمیشه کرد.

  شما امروز نگاه کنید به سایت های خبری ، تقریبا هیچ کدوم صحبت های دیشب آقای احمدی نژاد در جلسه هیئت دولت که در حمایت از رهبری مطرح شده بود رو نگفتند..

  رجا نیوز هم چند وقتیه که داره کم کم مثل بقیه میشه..

 5. منتظر منجی گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۰۲

  با سلام و خداقوت
  در ابتدا از شما خواهش میکنم سلام گرم و حمایت قاطع ما را به آقای احمدی نژاد برسانید .
  به نظر بنده اینبار ما در معرض امتحان عظیمی قرار گرفته ایم چون بنا ست مقدمه ساز ظهور انسان بزرگی باشیم که تمام جهان هستی منتظر ظهور او میباشد ,از شواهد امر بر می اید که این امتحان در میان افراد اقلا به ظاهر معتقد به اصول مذهب در حال ظهور میباشد و به قول آقای پناهیان این امتحانها هر چه به ظهور امام عصر (عج) نزدیک میشویم سخت تر و ست تر خواهد شد.
  وظیفه ای که ما اکنون داریم شناخت حق و باطل است تا بوسیله آن اهل حق و باطل را بشناسیم , آنچه مسلم است این است که توهین و فحاشی و دور شدن از الاق تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد برابر آنچه در سیره ائمه اطهار مشهود است و همچنین توصیه اکید حضرت آقا میباشد که آرامش و اخلاق حفظ بشود بخصوص در فضای رسانه ای کشور حال باید دید کسانی که با ادعای ولایت مدام به رئیس جمهور و دیگران گستاخانه توهین میکنند آیا در خط امامت و ولایت هستند ؟
  آیا قوه قضائیه که با آنها برخوردی نمی کند از حضرت آقا تبعیت میکند؟
  لا اقل باید انصاف داشت و آزاده باشیم اگر دین نداشتیم ,چطور توهین و افترا زدن از سوی جریان فتنه سبز بد بود ولی اکنون مباح و البته به مقام استحباب هم رسیده است.
  یاد صحبت آقلی پناهیان افتادم که پریروز در بیت عنوان کردند:که جمعی از خوارج تصمیم به قتل یکی از محبین مولا علی (ع) گرفتند در آن هنگام یکی از آنها ضربتی به یک خوک که از آنجا میگذشت زده و او را کشت دیگران به او نهیب زده که این مال مردم بوده و باید از صاحب او که نصرانی هم بوده حلالیت بگیری و سپس به صاحب آن خوک گفته و حلالیت میگیرند ,شیعه مولا هم که شاهد بوده به آنها میگوید شما که اینقدر مواظب هستید و دلرحمید پس مرا هم نکشید ,خوارج میگویند که نه تو را حتما باید بکشیم و سر او را روی جسد خوک گوش تا گوش میبرند>
  شرایط اکنون ما هم اینچنین شده است باید مواظب بود که عاقبت به خیر شویم ,روی بحث با بچه مذهبی هاست.
  اللهم عجل لولیک الفرج

 6. عماد آبشناس گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۶

  روزی روزگاری روزنامه کیهان پر تیراژ ترین روزنامه ایران بود همچنین برای درج آگهی در آن مجبور بودیم چند روزی صبر کنیم تا نوبتمان برسد. امروزه تیراژ این روزنامه فقط در حد خریداران رسمی می باشد و به زور تیراژ آن به تعداد پرسنل آن می رسد که البته خیلی هایشان هم حاضر نیستند روزنامه خود را ورق بزنند. به این دلیل که فقط به نشریه ای جهت شایعه پراکنی تبدیل شده و در میان مردم طرفدار چندانی ندارد. در مورد خبرگزاری فارس که قطعا به دلیل ناراحتی آقایان از اینکه سیطره خود بر سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی و موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران را از دست داده اند این واکنش ها را نشان می دهند امری طبیعی است از روی حسادت و غیض می باشد.
  ظاهرا ماجراها بر عکس تصور آقایان پیش رفت به همین دلیل هم غیض خود را سر اطرافیان آقای احمدی نژاد خالی می کنند. در واقع هدف از تخریب شما و آقای مشاعی و …. خود آقای احمدی نژاد می باشد عوام هم می توانند این مساله را درک کنند.

 7. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۸

  با سلام.
  جناب آقای جوانفکر عزیز. شما فرض کنید که اینها روابطی دارند که از احکام زودتر مطلع می شوند! چرا به حاشیه می پردازید؟! اینکه آقای احمدی نژاد حرف رهبری را به هر دلیلی قبول نداشت و به سختی پذیرفت(شاید هم نپذیرفت) که بر کسی پوشیده نیست و کسی هم توقع ندارد که ایشان موافق باشند. ولی اقتضای قانون و مصلحت حکم می کرد که سریعاً بپذیرند. اگر چه قبول ندارند. ولی دیگر ادعای ولایت محوری و علاقه به آقا را نداشته باشند تا باعث مضحکه دوست ودشمن نشوند! در این صورت موازی با آقای خاتمی به ایشان نگاه می کنیم و دعا می کنم که هرچه سریعتر دولت مدعی عدالت ایشان به اتمام برسد و ۶ سال حمایت از ایشان هم نوش جانش به خاطر دفاع از آرمانها!
  آقای رئیس جمهور فرموده اند دولت ما دولت جادو و جنبل نیست؟! پس این آقای غفاری کیست که بازداشت شده و اعرافاتی هم کرده؟! خواهشاً این مطلب را درج کنید یا جواب دهید اگر راستگویید!

 8. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۴

  با سلام خدمت آقای جوانفکر. متاسفانه اقدام و عملکرد روزنامه کیهان و خبرگزاری فارس در این جریان قابل دفاع نیست. اما ما از شما انتظار موضعگیری های قاطعانه تر داریم. ان شاءالله همیشه همچون گذشته در راه ولایت ثابت قدم باشید.

 9. هادی گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۲۲

  اسفندیار اسپند این دیار است
  چشم حسودان او ، از غم در انفجار است
  مانند رئیس جمهور ، جهادی و ولائیست
  اندر عمل ولائیست ، نه در حرف و شعار است
  برای رفع مظلومیت مشایی مهندس
  بفرست برای چند نفر

 10. هادی گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۴۳

  آقای جوانفکر ، تکلیف ما چیه؟ همه سایت های حامی دولت رو که فیلتر کردن . تو این شرایط ما باید اخبار صحیح دولت و از کجا دریافت کنیم ، هر روز تو سایت ها و روزنامه ها داره حرفهای مختلفی در مورد نزدیکان دکتر احمدی نژاد زده میشه ، یه روز میگن با رهبری مشکل داره ، یه روز میگن مشایی با جنیان در ارتباطه ، یه روز میگن همه کاره دولت مشاییه و … ما مرددیم آقای جوانفکر ، چند روز قبل یکی از سخنرانیهای آقای مشایی رو که سی دی او نو یکی از دوستان در اختیار من قرار داد دیدم ، خیلی از مسائل برای من روشن شد سی دی رو تکثیر کردم و به چند تا از دوستان رسوندم ، هر کدوم از دوستان که مشاهده کردن به مظلومیت آقای مشایی پی بردند ما چطور میتونیم به سخنرانیهای جدید مهندس مشایی دسترسی داشته باشیم
  به رئیس جمهور محبوب و ولایی سلام ما رو ابلاغ کنید . و بگید خواهشن مثل همیشه با قدرت به کارشون ادامه بدن

 11. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۴

  علی آقا
  با سلام
  این دستگاه قضایی است که باید بگوید آقای غفاری کیست؟ انشاء الله حقیقت ماجرا برملا و معلوم خواهدشد که این آقای غفاری با آقای مشایی هیچ رفاقت و رابطه ای ندارد.
  موفق باشید

 12. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۰

  آقا سید
  با سلام
  یک نهاد نظامی
  موفق باشید

 13. چرا؟ گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۴

  سلام، رئیس جمهور ما چرا انقدر پیر و شکسته و غمگین شدند؟ چه بلایی سرشان آمده ؟ حتی در جریان انتخابات و آن همه نامردی و توهینی که بهشان شد هم اینطور نشده بودند. ظاهراً در این مرز و بوم هر کس بخواهد خدمت کند و وطنش را بسازد با اذیت و آزار و فشار و … پاسخش را می دهند. به چهره دکتر احمدی نژاد نگاه کنید ببینید در این دو هفته به خاطر یک وزیر … چه بلایی سرش آمده است. به خدا این نبود آرمان امام به خدا این نبود آرمان شهیدان و انقلابیون. به خدا که شمشیر امام زمان (عج) اول باید گردن این مدعیان ….دینداری رو بزنه که حتی از صه… جهانی هم پیچیده تر عمل می کنند.

 14. حمید خانی پور گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۱

  سلام
  بازخوانی پیام نوروزی رهبر انقلاب در سال ۹۰ مسایلی جالب اثبات می کند

 15. محمد حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۵۲

  مساله جام زهر است جناب جوانفکر. اینها همان ادامه ای هستند که جام زهر به امام دادند. اول کار را می کنند و بعد به …. التماس می کنند که عمل انجام شده شان را تایید کند. اینها زهر در کام مردم می ریزند و مردم هم خوب ابنها را شناخته اند

 16. مرتضی فرج خواه گفت :

  اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۵۴

  سلام
  دکتر عزیز زیاد به دل نگیرید!
  نسبت مشی دکتر و یارانش به منش اینان نسبت نور است به ظلمت. چنانکه ظلمت اصالتی ندارد و علت موجده و مبقیه اش غیبت نور است، بی اخلاقی ها و سایر آفات روانی و فرهنگی و اجتماعی نیز علتی جز در محاق بودن خوبی های اصیل و الهی ندارد. اما کیست که نداند پرتویی از نور برای به سخره گرفتن همه ی هیمنه ی ظلمت کافی است!( البته جز آنکه باطنش کور است)
  کیهان و اقمار و دنباله روها یش جواب این مشی غیر اخلاقی و ضد الهی خود را مدتهاست از مردم گرفته اند. البته درکش برای کسانی که مدت مدیدی از عمرشان را دور از توده مردم و در میان انبوه بولتن ها گذرانده اند قهرا دشوار است. مسئله اصلی این است:
  دکتر ما و یاران نزدیکش مثل مهندس مشایی با شعار هوشمندانه و الهی «مهر ورزی» خود و با مشی جذابشان دکان اینان را تخته کردند. کسانی که رفتار و گفتارشان علیرغم ادعا، جز افزایش دین گریزی در جامعه پیامدی نداشته.
  هر حرکت از سر مهر شما با« همه مردم» تشت رسوایی اینان را محکم تر بر زمین خواهد زد.
  پس در این راه مستحکمتر باشید یقینا خدا و ما مردم با شما هستیم.
  راستی! جناب جوانفکر از آن لیست ۲۵۰ نفره مفسدان اقتصادی چه خبر؟!
  رئیس سازمان بازرسی طوری در موردش صحبت کردند که به قول یکی از اساتید؛
  ما شک کردیم نکند دکتر اشتباها اسامی خیرین مدرسه ساز را برای قوه قضاییه فرستادند!( البته بلا نسبت این عزیزان!)
  گمانم این است که اگر از این مورد رمز گشایی شود پرده از اسرار خیلی از اتفاقات اخیر خواهد افتاد.
  خدایی به نازم به هوش دکتر!
  دست آخر اینکه؛ سلام یکی از شهروندان درجه ۳ سرزمینش را به ایشان برسانید و از جانب من به ایشان بگویید: «مهرت برون نمی رود از سینه ام که هست…. این سینه خانه ی تو و این دل سرای تو»

 17. یک بسیجی فدایی رهبر گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۵

  آقای جوانفکر عزیز با تمام احترام به عنوان یک برادر مسلمان
  در این که شما به عنوان یک موتور ابهام آفرین عمل میکنید و بعد از فرمان رهبری مبنی بر آرامش سعی دارید فضا را بی مورد ملتهب نمایید شکی نیست و این بزرگترین علامت سوال ماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچند بعد از اینکه درک بالای شما،در زمان اصلاحات از فرمانبری خاتمی از رهبری بر ما آشکار شد اعتقاد ما نیز نسبت به شما بیشتر شد
  و اما کیهان
  به هر حال بنده به عنوان کسی که در ۱۶ -۱۷ سالگی احمدی نژاد را توسط همین حاج حسین شریعتمداری شناختم و با حمایت های ایشان و روزنامه بی مخاطب(از نظر یکی از دوستان) ایشان پی به ولایتمداری احمدی نژاد بردم وفهمیدم که احمدی عزیز یک خط امامی واقعی است،همواره مخاطب حاج حسین بودم و هستم و میدانم همانطور که ایشان از روابط مشکوک دولت اصلاحات می گفت و همان موقع هم مورد اتهام دشمنی بود و باز هم زمانی که از ولایتمداری احمدی نژاد عزیز ما میگفت و حال که از جریان انحرافی دولت انتقاد میکند همواره و همواره درست گفته اند و پیش بینی های ایشان همیشه درست بوده و دلیل آن هم چیزی نیست جز درک بالای ایشان از ولایت،پس این اصل که حاج حسین همیشه خط درست ولایتمداری را دنبال کرده اند بر کسی پوشیده نیست.
  و اما احمدی نژاد عزیز ما
  مگر در سال ۸۳ کسی احمدی نژاد را میشناخت ؟ جواب:نه . آیا این حزبالله بود که احمدی را شناساند یا … . حالا چرا دولت اصرار دارد حرف حرف آقای … باشد تا همگان ایشان را بشناسند و ایشان بشود کپی مدل پوتین مدودف ،آیا این جز بی توجهی به درک و قدرت انتخاب ملت نیست ؟ به خدای بالای سرمان اگر این آقای… بیخود و بی جهت شروع به حاشیه سازی نمیکرد و این عقاید منحرفش را بر همگان هویدا نمیکرد حزب الله با یک اشاره احمدی نژاد عزیز از او حمایت میکرد حتی اگر او گمنام ترین چهره دولت می بود ولی چه کنیم که این هم جز حکمت الهی چیز دیگری نیست تا همگان بشناسند
  این به قول حاج منصور ارضی… صفتان را.
  در پایان لازم به ذکر است که احمدی نژاد عزیز همواره متعلق به حزب الله بوده و هست و خواهد بود مگر اینکه خودش نخواهد.
  پیوست:بنده سعی کردم تا از سه نقطه استفاده نمایم تا شاید نظر بنده حقیر هم نمایش داده شود. شاید

 18. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۴۹

  سلام جوان فکر عزیز. جالبه کسانی که خودشون ادعای ولایی بودن دارن حرف آقا رو گوش نمیدن. آقا مشکلی با دکتر نداره. اگه هم داشت شخصی بود و برطرف شد.

  ولی چه خوب شد این اتفاقات افتاد تا ما چهره واقعی خیلی هارو بشناسیم.

  این راه و روش سرانجام خوبی برای این باندهای علیه دولت نداره. فقط نمیدونم چطور میخوان جواب خدا رو بدن که این همه مردمه ساده رو منحرفکردن. وای بر اینها……..

 19. رضا از تربت جام گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۰

  با سلام و عرض ارادت خدمت جناب آقای جوانفکر:
  باید به عرض شما برسانم روزنامه کیهان و شخص آقای شریعتمداری و خبر گزاری فارس جایگاه خود را در میان مخاطبین خود با دروغها بی حرمتیها و افتراهایی که به افراد دلسوز و خدمتگزار وارد میکنند ازدست داده اند و با انجام این تبلیغات و هوجی گری ها دنبال مشتری و مخاطب هستند اما مردم آگاه و هوشیار دیگر فریب این جو سازی ها را نمیخورند و خادمان دلسوز خود را میشناسند.
  خدا به شما و همه دلسوزان واقعی انقلاب قوت عطاء فرماید, این را بدانید که همه مردم مستضعف و محروم پشتیبان شما و دولت مکتبی دکتر احمدی نژاد هستند و شب و روز برای شما دعا میکنند.
  موفق و پیروز باشید

 20. امید امیری گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۰۰

  سلام/
  از جوار خورشید همواره تابان رضوی طلب آمرزش و مغفرت همه منحرفان، هتاکان، شائبه افکنان و شایعه پراکنان را از خداوند سبحان خواهانم و امید دارم نیت، شعار ، عمل ،قلم و زبان ما در راه خدمت به مردم و برای رضای خدا باشد نه حزب و گروه و دسته و فرد خاصی …
  امروز طرفداری از هرکس که باعث انشقاق مردم فهیم و بزرگ ایران باشد گناهی نابخشودنی است ….
  فرصت خدمت را از دست ندهید مگر نا آنست که خداوند ناظر اعمال ماست …..

 21. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۱۰

  این که مخالفان دولت فعلا آقای مشایی را مستقیما و آقای احمدی نژاد را غیر مستقیم از طریق آقای مشایی تحت تاثیر جن و پری می دانند و حتما فردا رهبر انقلاب را هم از طریق آقای احمدی نژاد جن زده معرفی می کنند نشان از عمق جهل و نادانی و ضعف شدید ایمان و همچنین نفسانیتشان است.یکی باید از ایشان بپرسد که اصلا مگر مومن سحر می شود؟؟؟یا مگر خداوند در قرآن نفرموده که اجنه بدون اذن خدا نمی توانند به هیچکس آسیبی برسانند.این خزعبلات دیگه چیه؟؟؟اگر پیشبینی های سیاسی و اجتماعی رهبری و رییس جمهور و حتی آقای مشایی یکی بعد از دیگری درست از آب درمی آید برای این استکه اولا آنها به وعده خدا ایمان دارند، دوما از عقل و تحلیل صحیح بهره مندند(چیزی که بعضی ها در آن دچار کمبودند) و سوما برای رسیدن با اهداف انقلاب اسلامی و موفقیت نظام تلاش شبانه روزی می کنند(نه مثل بعضی ژورنالیستها که وقت و انرژی خودشون و به یه مشت اراجیف و لطیفه مصروف کردند)

 22. جواد گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۲

  سلام
  دست دکتر درد نکند! پس از آن همه اذیت و آزارهایی که از طرف علی لاریجانی و نوچه هایش در مجلس دید، (و البته نیک می دانید که آبشخور آن دستورات میرحسین به اولین تبریک گوینده خود در بیانیه کذاییش بود که خواستار نظارت – بخوان اذیت کردن دولت – مجلس بر دولت شده بود)، این بار در موضوع ادغام وزارتخانه ها و ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان، خوب ضرب شصت به ایشان نشان داد و آن ها را در موضع انفعالی قرار داد. لطفا به دکتر بگویید خواهشاً در این مورد دیگر کوتاه نیاید.
  امروز در مجلس (۲۰/۲/۹۰) کارد به لاریجانی و توکلی و … می زدی خونشان در نمی آمد!!!
  آفرین به کسی که این پلتیک را به دکتر گوشزد کرد هرچند با زیرکی دکتر ممکن است خود مبدع آن باشد.
  راستی قرار بود دکتر در مصاحبه رادیو تلویزیونی در مورد لاریجانی و نوکرهایش در مجلس افشاگری کند پس چه شد؟

 23. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۴

  سلام جناب اقای جوانفکر

  شما از ارزش قلم نوشته اید ایا جز این است که اسلام اجازه تهمت و دروغ را نمی دهد پس چطور برخی براحتی برای تخریب دیگران متوسل به دروغ و تهمت می شوند .
  مطلبی بر روی یکی از سایت ها دیدم که راستش متعجب شدم از قول شما نوشته بود شما اقای مشایی را مولا خطاب کرده اید. با شناختی که از جنابعالی دارم شما را فردی ولایی و از مریدان حضرت سید علی می دانم ولی ان سایت برای منحرف کردن اذهان مخاطبین خودش دروغبافی کرده و لازم است شما افشاگری کنید.
  دست حق یارتان

 24. پارسا افرا گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۳۴

  سلام آقای جوانفکر. خیلی ممنون از اینکه جواب بی اخلاقی را تلافی به مثل نمیکنید تا فحاشی و تهمت فقط جزو ویژگیهای ثابت اخلاقی اقتدارگرایان باشد.

  من مدت ۲۲ سال است که در هلند زندگی میکنم. زندگی در طول این مدت زمان در کشوری که میزبان بسیاری از ملل دنیاست باعث شده که من تجربه برخورد و آشنایی با اقوام مختلفی از دیگر کشورهای دنیا را داشته باشم. با توجه به این شناخت عرض میکنم خدمتتون که ملت ایران به نسبت دیگر ملل، از شعور سیاسی بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین شما خواهشا خودت باش و راهت را ادامه بده و فکرت را مشغول ارا… که مدیر کیهان و امثال او میگوید، نکن. چراکه ملت شاهد و ناظر است و اتفاقا با توجه به آگاهی سیاسی این جامعه، مردم بد را از خوب تشخیص میدهند و خادم خود را به خوبی میشناسند. شما وقتی رفلکس نشون میدی به تهمتهای مدیر کیهان، یعنی به این آقا اهمیت میدید. در صورتیکه این شخص واقعا ارزش توجه را ندارد.
  لازمه اینکه یک نفر بتونه به راحتی به دیگران تهمت بزند، فقط وجود ویژگی اخلاقی تهمت زدن در این شخص نیست، بلکه این نوع رفتار پیامد شکل گیری مجموعه ای از ایرادات اساسی در خویشتن این فرد است، که سبب بروز اینگونه برخوردهای ضعیف بصورت تهمت و فحاشی میگردد. میخوام بگم که نمیشه ویژگی غیبت در وجود آدم نباشه ولی شخص اهل بدگویی باشه. نمیشه آدم راستکردار باشه، اما به دیگران به راحتی تهمت بزنه. نمیشه آدم بخشنده ای باشی، ولی با توطئه دیگران رو به بند درآوری. انسانی که در این حد به فحاشی و تهمتزنی مشغول است، بر عکس آنچه که خود میپندارد، مجموعه ایست از وحش… خصلتهای انسانی.

  لطفا اگر براتون مقدوره سلام منو به رییس جمهور برسانید.

 25. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۰

  حسین آقا
  با سلام
  در بخشی از مطلبی که چندی پیش تحت عنوان “الیس الصبح بقریب” نوشتم ، آمده است: این منطق منسوخ که «هرکه با ما نیست ، بر ماست» مقدمه کار آنهاست. معیار «با ما بودن» در تکرار همان چیزی است که آنها می گویند و اگر متفاوت از آنها، گفتی و اندیشیدی ، «برما» می شوی و اینجاست که تو را نشان می کنند و همه فریادها را بر سر تو فرود می آورند. فرقی نمی کند که تو کی هستی ، هرکه می خواهی باش. حتی اگر در «این عمار» مولا، عین عمار باشی باز هم فرقی نمی کند. عین عمار که نه، حتی خود عمار باشی! بازهم نه حتی خود مولا باشی! چه فرقی می کند که کیستی ، مهم آن است که به گونه ای دیگر و متفاوت از ما سخن می رانی…
  از نظر بنده کاملا روشن است که کلمه مولا در این متن ، متوجه هیچکس دیگری جز مولای متقیقان ، امام علی (ع) نیست. تاکید این است که حتی اگر خود امیر مومنان هم باشد و با آنان همصدا و همسو نباشد ، همه فریادها را بر سر ایشان فرود می آورند اما به شکل حیرت آوری مشاهده می کنیم که این جماعت کج فکر و بداخلاق ، عبارت مورد نظر را به آقای مشایی نسبت می دهند تا از این رهگذر بهانه ای برای حمله و تخطئه اینجانب به دست آورند.
  موفق باشید

 26. پژوتن گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۴

  دکتر احمدی نژاد َخلقی ز اکرامش خِجل ………………. وین دگر از بینوائی منفعل

  دکتر احمدی نژاد نوری، ز هر عیبی بری ……………….. وین یکی کوری، گدای هر دری

  دکتر احمدی نژاد ماهی، که بر پروین زند………………… وین یکی کرمی، که در سرگین تند

  دکتر احمدی نژاد یوسف رخی عیسی نفس ………….وین یکی گرگی، و یا خر، یا جرس

  دکتر احمدی نژاد شده پران شده در لا مکان ……………….. وین یکی در کاهدان همچون سگان

  دکتر احمدی نژاد رئیس جمهوری عالی مرتبت ………… وین یکی در گلخنی در تعزیت

  دکتر احمدی نژاد سرور شده ز اهل زمان …………….. وین دگر در خاک خواری بس نهان

  آدم یک نگاهی میندازه به جلو، به عزیز ملّت ایران احمدی نژاد حکیم، آدم افتخار میکنه بگه من ایرانیم. بعد آدم یک نیم نگاهی به پشتش میندازه به آقایون ل..، تو..، زا…، شر…. که هر روز با روزنامه هاشون یک آشوب جدیدی توی ایران به پا میکنند، بعد آدم خجالت میکشه بگه اینها هم ایرانی هستند.

 27. سید گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۱

  بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام علیکم

  آقای جوانفکر ! متأسفانه باید بگویم القابی که کیهان به شما داده فحش نیست بلکه حقیقت است. شما متأسفانه شدیدا حزبی عمل می کنین که این خلاف عقاید ماست. اتفاقا این روزنامه کیهان که به قول دوستان شما کم مخاطب است در طول هشت سال اصلاحات که شما و دوستانتان معلوم نبود کجا بودین یک تنه بار مبارزه با ضد انقلاب را به دوش می کشید و اکنون هم همیشه حامی منطقی دولت است. آنجایی که دولت خوب عمل می کند تعریف می کند و آنجایی که بد عمل می کند انتقاد . آنهم نه به شکلی که ضد انقلاب خوشش بیاید .

  شما نگاه کنید به رسانه های سبز . هر وقت یک اصولگرا از دولت انتقاد می کند با ذوق زدگی مطلبش را منعکس می کنند اما در مورد انتقادهای کیهان نمی توانند چنین کنند چون انتقادش هم برای ضد انقلاب خوشایند نیست .

  ضمنا ! باعث تأسف است که نظرات اینجانب را سانسور می کنید .

 28. ایران پترو گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۲

  سلام جناب جوانفکر

  اقتدارگرایان از وقتی که مطلب “رییس هتاک روزنامه کیهان از جان دولت چه می خواهد؟ ” در ایران پترو منتشر شد و بعد از اون نیز به عنوان یک تحفه ناقابل به شما در این وبلاگ وزین تقدیم شد، نظرهای عجیب غریب توام با فحش هایی که مناسب حاله خودشونه متوجه سایت ایران پترو می کنن و گویی کسانی در صدد ترسوندن ایران پترویی ها هستند.

  بر همین اساس اگر شما صلاح دونستید این نظر رو منتشر کنید تا همه بدونن اون مطلب رو فرشید ترکاشوند نوشته فرشید ترکاشوندی که سقف بالایه سرش آسمونه، فرش زیره پاش زمینه، فرشید ترکاشوندی که نه وام کلون گرفته نه رانت ویژه نه پروژه و طرح و برنامه های نون و آبدار.
  در آخر دوست دارم از همین جا اعلام کنم ما رو نترسونید از فیلتر شدنو دستگیر شدنو چوب و چماق که بیدی نیستیم با این بادهای پفکی بلرزیم….

 29. آریا گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۵

  سلام . به نظر میرسد تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از آلان شروع شده است . شاید اصولگرایان خود خوانده از این حرف و عمل آقای احمدی نژاد ( گر قرار است مست گیرند در شهر هر آنچه هست گیرند )ناراحت شده اند . خوب علت اینکه همین اصولگرایان از آقای احمدی نژاد حمایت میکردند و الآن نمی کنند چیست ؟ اگر مسئله پیروی از ولایت فقیه است ، لطفآ پاسخ دهند حضرت آقا از کدام دولت به اندازاه این دولت حمایت و آنرا تشویق کرده اند ؟کدام دولت به این اندازه طبق نظر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به مردم مستضعف و زاغه نشین خدمت کرده است ؟ کدام دولت با این همه فشارها و تهدیدهای خارجی و داخلی میتوانست به این دستاوردهای علمی و اقتصادی و سیاسی برسد ؟ لطفآ بفرمایند در حال حاضر کدام انسانی را سراغ دارند که به اندازه آقای احمدی نژاد فدایی رهبر و ولایت است و خود را سپر بلای ایشان در صحنه های داخلی و خارجی کرده است ؟و و و ….. . آیا بجای خسته نباشید این است پاداش او ؟چند کلمه حرفهای آقای مشاعی سختتر است یا اعمال و رفتار های بعضی از … ؟کسی که کوه استعمار از او ترسان بود،به جهت نا آگاهی ما و شاید خدای نکرده آگاهی ما چهره در هم کشیده . مگر حضرت آقا نفرمودند اختلافها را عیان و علنی نکنید ؟ ببینید چه کسانی این کار را کردند ؟ و پی ببرید چه کسی ولایی است واطاعت عملی میکند ؟ پیروی از ولایت فقیه در حرف نیست در عمل است حتی آنجایی که منافع ما در خطر باشد . شاید مشخص باشد آقا چقدر تنهاست .

 30. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۸

  آقای پارسا افرا
  با سلام
  از کامنتی که گذاشتید ، تشکر می کنم. فکر می کنم که همه ما نیازمند تذکر هستیم. صفر و صدی هم نیست. یعنی اینکه یک انسان را نمی توانیم در نهایت زشتی و پلشتی تصویر بکنیم و یک انسان دیگر را در نهایت طهارت و پاکی که اگر چنین باشد او جزو معصومین خواهد شد. به هر حال با اینکه بنده هدف این همه توهین و تهمت قرار گرفته ام، اما بدون خودشیفتگی و هرگونه نیت سوئی عرض می کنم که حقیقتا از این برادران ناراحت نیستم وهمه آنها را می بخشم اما انتظار دارم که این روند را اصلاح کنند و همه با هم به ترویج پاکی و صفات نیک انسانی در جامعه بپردازیم. اشکالی ندارد که با هم اختلاف سیاسی داشته باشیم و بر سر برخی از مسائل با یکدیگر به چالش بپردازیم اما این اختلاف را می توانیم با رعایت ادب و چارچوب های اخلاقی و به صورت منطقی و عقلانی انجام دهیم. به هر حال همه ما ممکن است در تحلیلها و برداشت هایمان دچار اشتباه و بدفهمی بشویم و باید به یکدیگر کمک کنیم تا در یک فضای سالم و بدون سوء ظن به اصلاح اشتباهات خود بپردازیم. با یک اشتباه نباید دیگران را از هستی ساقط کنیم و آنها را از دین خارج بدانیم و در برابر ارزشهای دینی قلمداد کنیم. یادمان نرود که هدف پیامبران الهی چیزی جز مکارم اخلاق نبوده است و اگر غفلت کنیم ممکن است بر اثر ترویج بی اخلاقی ، جامعه را با مشکلات سخت و پیچیده ای مواجه سازیم. رحمت و لطف الهی هم در گرو توجه به مکارم اخلاق در مناسبات اجتماعی است.
  موفق باشید

 31. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۵

  سلام-آقای جوانفکر امروز سایت انصار حزب الله خبری منتشر کرده به این عنوان که عکس های مقام معظم رهبری از در و دیوار روزنامه و شبکه ایران جمع آوری شد-پاسخ این دروغ پردازیها را بدهید-این هم لینک خبر:http://www.yalasarat.com/vdcg.y9trak9qqpr4a.html

 32. سورنا گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۳۰

  آی جانم این تیکه رو خوب گفتی “اگر کسی با فرهنگ و ادبیات حاکم بر روزنامه کیهان و سایت خبری فارس ، آشنا نباشد، دچار شک و شبهه خواهد شد که چگونه ممکن است یک رسانه خبری ، آنهم در قامت روزنامه با سابقه ای مانند کیهان یا سایت فارس که از بودجه عمومی کشور ارتزاق می کنند، تا این حد به ابتذال اخلاقی مبتلا شده و علیه حیثیت افراد حریم شکنی می کنند و چرا و به جای ترویج اخلاق ، مروت ، انصاف و ارزشهای دینی و انسانی، نمایه هایی از مواضع زشت و دون شان انسانی را به جامعه منعکس می کنند؟ به راستی مجوز انجام چنین رفتاری ، از کجا به دست آنها رسیده است؟ ”
  واقعا می خوامت جوانفکر. چون مرام لوطی واری داری . می دونی لوطی ها دغل کار نیستند و به روراستی مشهورند

 33. سمانه گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۵

  ما پشت دولتیم و اینا از ما میترسن چون مقامشون با وجود احمدی نژاد به خطر افتاده اینا کسایی هستن که نباید از اول هم به طناب پوسیده شون دل میبستین اینا فحاشن و اعتقادی به امام و ارمانهاش ندارن چون امام میگفت فقط مردم

 34. جامانده گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۳

  آقای جوانفکر
  سلام و خسته نباشید
  ابتدا خدا را سپاس می گویم و بر محمد و آلش درود . به خدا پناه می برم از گمراهی و جهل و از اینکه روزی برسد شهداء را فراموش کنیم . این روزها علی رغم تلخیهایی که دارد درسها ی خوبی دارد که میشود گوشه ای از حرکات اصحاب سقیفه رادرک کرد و چطور شد تا یک عده به قصد قربت امام حسین را کشتند !!!؟حضرت علی اکبر (ع) از پدر بزرگ وارشان پرسید . اینها چرا با ما اینطور می کنند ؟( نزدیک به این مضمون ) و امام فرمودند : شکمهای ایشان از حرام پر شده . خدایا همه مارا به راست هدایت کن . خدایا مارا دشمن شاد نکن .وعاقبت مارا ختم به خیر فرما. خدا به شما و رئیس جمهور عزیزمان عزت فرماید .
  یاعلی مدد

 35. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۲۳

  آقای امیرحسین
  با سلام
  ما جانمان بسته به نام و عکس آقا و مولایمان است. این تهمت های بی اساس را چگونه می شود پاسخ داد! واقعا مانده ایم که چگونه عده ای به خود حق می دهند به نام دفاع از مقام معظم رهبری ، به دروغ و تزویر روی بیاورند تا به اصطلاح خودشان به حریف ضربه بزنند؟ رسیدن به هدف به هر قیمت؟ خدا را شکر می کنیم که ما نگاهمان به عرصه سیاست و قدرت اساسا با آنها متفاوت است.
  موفق باشید

 36. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۲۸

  سلام
  دغدغه های آقای شریعتمداری درست و دلسوزانه است. اما آقای شریعمداری که اکنون چند سال است در کیهان خدمت می کنند تا حالا به ملت ایران گزارش داده اند.

  الان شمارگان کیهان چند تا است

 37. هادی گفت :

  اردیبهشت ۲۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۴

  ما ها با مظلوم یاریم
  مشایی رو دوست داریم
  عشق سید علی رو
  چون او زیر پوست داریم

  هر شب یک اس ام اس
  در حمایت از مهندس

 38. محمدحسین گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۵۵

  با سلام،

  ممکن است بفرمایید که مشرق‌نیوز زیر نظر کدام ارگان و یا نهادی کار می کند.

  خیلی ممنون

 39. mostafa گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۰۴:۰۲

  salam
  Man nemidunam chera bazi az doostan fekr mikonan aghaye shariatmadari aghaye ahmadinejad ro be mardom shenasandand??? ishun ke booghchie aghaye ghalibaf boodan…
  Mobaleghe aghaye ahmadinejad khode ishun boodan. amalkardeshun bood.
  Ye chizi vojud dare be name malekiate manavi.. besiari az karhaE ke emruz masulin yad gereftan bokonano avalin bar doctor rah andakht mee didarhaye mostaghim ba mardom…
  Man madaram 30 modir dabirestan boode migoft 30 ye nafar ye hezari be mdares komak nakard.. doctor avalin bar ketabkhane madares ro ehya kard… mardomm inaro mibinan…
  hame jjoobhaye fazelabe jonoob shahro yademune… doctor avalin bar hameye unaro pushund…
  mardom inaro yadeshun nemire/…
  be doctor migoftan to dari tabligh mikoni.. be ghole madaram migoft khob shoma 32 sal hamechi dastetun bud mikhastid shoma bokonid bara shoma tabligh beshe

  harfe akhar… doctor shobe 2vomi nadarad

 40. سید امیر گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۵۶

  با سلام خدمت آقای جوانفکر
  خوشحال میشویم از وبلاگ سبز دیدن فرمایید
  امیدواریم همیشه در مسیر حق و حقیقت قدم بردارید و پشت سر ولایت محکم بایستید
  یا علی
  ما با ولایت زنده ایم ….. تا زنده ایم رزمنده ایم
  خواهشمند است در صورت دیدن وبلاگ حتما در قسمت نظرات اعلام فرمایید که در وبلاگ حضور پیدا کردید .
  از لطف شما سپاسگزاریم .

 41. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۲

  جناب آقای جوانفکر،

  با سلام و خسته نباشید،

  بنده هم از این که نشریۀ کیهان، که با پول بیت المال اداره می شود، سالهاست ادبیات زشت، دروغ پردازی و تخریب شخصیت را جایگزین پرداختن به حقایق بحث و استدلال کرده، متأسفم.

  آخرین بار تنها چند روز پیش بود که در اخبار شنیدم که آقای خامنه ای حمایت خود را از دولت آقای احمدی نژاد دوباره قویا تکرار کردند. از این رو رفتار کیهان که مدعی پیروی از خط ولایت فقیه است خیلی عجیب به نظر می رسد. به طور کلی در رفتار و ادبیات آنها هیچ گونه سنخیتی با رفتار و ادبیات آقای خامنه ای دیده نمی شود …

  از دیدگاه بنده گروهی که در انخابات دورۀ نهم مجلس شانسی برای پیروزی ندارند از هر فرصت و وسیله ای برای ایجاد اغتشاش تشویش افکار عمومی، و تخریب دولت آقای احمدی نژاد استفاده می کنند. در دوران انتخابات دورۀ دهم ریاست جمهوری هم از طرف گروه بازنده، از واژه های “کودتاچی”،”دروغگو”،” سرسپرده”،” رمال”، … جهت ایجاد اغتشاش و تشویش افکار عمومی، استفاده شد.

  البته اکثریت مردم با این نوع رفتار زشت آشنا هستند و در صندوق های رأی پاسخ آنها را خواهند …

  آقا فرشید، دم شما خیلی گرم. بنده هم چند سالی است که چون آقای احمدی نژاد را دوست دارم، در گفتگوها شدیدا از ایشان دفاع می کنم. بعضا بد و بیرا هم می شنوم. ولی هیچ چیز شیرین تر این نیست که در حد ناچیز خودم، بدوبیراهایی که برخی ها به نا حق به آقای احمدی نژاد و همکارانشان نسبت می دهند را با ایشان تقسیم کنم. بعضی ها نمی فهمند که مردم آقای احمدی نژاد را دوست دارند و این پیوندی است ناگسستنی، مگر به اذن الهی.

  سلامت و پیروز باشید.

 42. دریادل گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۲

  جناب آقای جوانفکر با سلام وخسته نباشید
  متاسفانه چندی است که ارکان اصلی مدیریت کشور به دلایلی که به خوبی به آنها واقفید به جان هم افتاده اند و در این میان بیش از انکه در اندیشه خدمت به مردم و خلق خدا باشند که گرفتار مشکلات روز مره زندگی خود هستند، درگیر بازی های قدرت شده اند.
  اگر از عامه مردم بپرسید که در باره چالشهای اخیری که گریبانگیر کشور شده است بپرسید بسیاری خواهند گفت که اکنون اصولگرایان و در واقع حکومتی ها به جان یکدیگر افتاده اند و اکنون همین موسی و کروبی که به عنوان دشمنان و جیره خواران استکبار بی ارزش و اعتبار شده اند، به اتفاقات روی داده می خندند و برای افزایش تنشها ناخن به ناخن می سایند.
  مردمی که درگیری هزار و یک مشکل هستند از بیکاری و گرانی گرفته تا بنزین و اجاره خانه و هزار مشکل دیگر چه گناهی کرده اند که باید شاهد زورازمایی قدرت طلبان باشند. شمایی که تجربه رسانه ای را یدک می کشید فکر کرده اید که این مردمی که حمایت آنها از خود را در بوق و کرنا کرده اید که چنین و چنان، با مشکلات عدیده ای سر و کار دارند که این بازی های سیاسی را برنمی تابند. اینکه اقای مشایی چه ایده ای دارد یا اینکه عده ای وی را منحرف می دانند برای مردم اب و نان نمی شود.مشکلات مردم را دریابید و بی جهت به جان یکدیگر نیفتید.

 43. رهرو گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۰۲

  آوای بی صدای مظلومیت!
  وقتی وقایع صدر اسلام را پشت سر هم و با سرعت مرور می کنیم، برایمان عجیب است که چگونه حسین(ع) با ادعای اسلام کشته می شود، علی(ع) به جنگ با قرآن متهم می شود و حسن(ع) به خاطر صلح با معاویه سرزنش می شود! انگار می خواهیم با همه وجود فریاد بزنیم و بگوییم آن روزی که پیامبر(ص) در شعب ابیطالب شکنجه می شد، آن روزی که چندین بار از اقوام و ریش سفیدان و بزرگان مکه یاری طلبید، هیچ کس جز علی(ع) نوجوان یاریش نکرد! آن روزهایی که کسی جرأت به زبان آوردن نام قرآن و اسلام را نداشت، علی(ع) بود که با شجاعت تمام اعلام یاری پیامبر را سر داد…
  آن روزهایی که به قول عده ای انقلاب تمام شده بود، اسلام گرد گرفته بود و ادعاهای روشنفکری غربی و کلمات آزادی و توسعه سیاسی و لیبرالسیم و دموکراسی همه فضای جامعه و مطبوعات را پر کرده بود و همه به اصطلاح اصول گرایان و مدعیان ولایت هم چاره ای نداشتند جز اینکه برای جذب آراء مردمی و حمایت احزاب و گروهها از آزادی و دموکراسی دم بزنند، قیافه روشنفکری بگیرند و خود را دنباله رو قهرمانان حماسه(!) دوم خرداد نشان دهند، تنها و تنها یک صدا بود که فارغ از همه این صداها و بوقها، یکه و تنها و بدون حمایت از هیچ حزب و گروه و جناحی پس از سالها از ارزشهای انقلاب و اسلام و ولایت سخن گفت و در نهایت غربت و مظلومیت، نام عدالت و ساده زیستی و خدمت و نوکری مردم را مطرح کرد و در کمال ناباوری همه گوشها و چشمها، مست شدگان فرهنگ غرب و آزادی و دموکراسی را از خواب چندین ساله بیدار کرد، از دلهای مردم جوانه زد، رشد کرد و چون نهالی نورس به عنوان رئیس جمهور ایران برگزیده شد!
  در آن سالها که رقبای پرآوازه اش جرأت بردن نام رهبر و ولایت فقیه را نداشتند و آن را مانعی برای جذب آراء مردمی می دانستند، او با عشق و اعتقاد به این مفاهیم دعای خود را با «اللهم عجل لولیک الفرج» آغاز کرد و با «اللهم احفظ قائدنا» خاتمه داد! و در فیلم تبلیغاتی اش اعلام کرد که در هیچ کجای دنیا نمی توانید رهبری عادل تر و شجاع تر از رهبر عزیزمان پیدا کنید!
  آن روز با وجود همه این حرفهای ارزشمند و شعارهای انقلابی هیچ کدام از مدعیان ارزشها اعم از روحانیون و احزاب و جناحهای به اصطلاح اصول گرا کوچکترین حمایتی حتی به زبان از او نکردند! چرا که حتی فکرش را هم نمی کردند که این گونه در دل مردم و در برگه های رأی آنها جا گرفته باشد!
  سالها طول کشید تا این شمع کوچک ولی پر نور بتواند با درخشش خود فرق میان تاریکی و روشنی را نشان دهد. طعم ارزشهای امام و انقلاب و عدالت علوی و خدمت صادقانه را نه با زبان بلکه با تلاش شبانه روزی به مردمی که تا به حال فقط ویترینهای آزادی و دموکراسی را دیده بودند، بچشاند و «رئیس جمهور» را از یک کاخ نشین پر ابهت و پر زرق و برق، به موجودی بی آلایش و زیر دست و پای مردم تبدیل کند!
  پس از ۴ سال که نورافشانی های شبانه روزی این شمع کوچک ولی خستگی ناپذیر در داخل و خارج کشور به ثمر نشست و او به مصداق آیه اشداء علی الکفار رحماء بینهم، امید دل محرومان و خار چشم دشمنان شد و همه مدعیان انقلاب و ارزشها دیدند که این موجود بی ادعا چگونه دل محرومان را ربود و خواب را بر دشمنان حرام کرد، شروع به مدح و ستایشش گشودند، و او را از خود دانستند و به قول خودشان اصول گرا نامیدند! و یکی از پس دیگری اعلام حمایت کردند! و افتخار می کردند که دوباره گفتمان اصولگرایی رایج شده و مردم به انقلابیون رو کرده اند و نفهمیدند که همه این افتخار را مدیون چه کسی بودند!
  وقتی در انتخابات ۸۸ دشمنان انقلاب همه ترفندشان را به کار بستند تا نظام اسلامی را زمین بزنند، همه تلاششان مبارزه با او بود! از هر حربه ای استفاده کردند تا متهمش کنند: گشت ارشاد، دروغگویی، ماجراجویی و . . .
  افسوس که دشمنان او را بهتر شناخته بودند!
  اما نه دشمنان دانا و نه دوستان نادان نفهمیدند که او در قلب مردم ریشه دوانده است و اگر نبود محبوبیت عظیم او که تنها از تواضع و خدمت خالصانه اش سرچشمه می گرفت، چه بسا شورشهای خیابانی به نتیجه می رسید و انقلاب دوباره در خطر سقوط قرار می گرفت!
  و امروز که به برکت تلاشهای شبانه روزی و خستگی ناپذیر و ایمان قوی و اراده مستحکم این مصداق «لایخافون لومه لائم»، ارزشهای انقلاب و اسلام و مفاهیم خودباوری و شعار «ما می توانیم» فضای کشور را عطرآگین کرده است، و ارزش ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه نظام اسلامی روز به روز بروز و ظهور بیشتری می یابد، عده ای قدرنشناس و فراموشکار یادشان رفته است که منشأ همه این برکات همان گل خوشبویی است که عده ای ۲ سال پیش و گروهی ۶ سال پیش سعی در پرپر کردنش داشتند و او نه تنها پژمرده نشد، بلکه روز به روز شاداب تر و تازه تر شد چرا که طراوتش از عشقی است که به زیباترین گلستان هستی دارد و آرمانش «مستشهدین بین یدیه» است!
  فراموش کرده اند که اگر امروز انتقاد و حمله و توهین به «رئیس جمهور» نقل مجلس همه سخنرانان و گاه مداحان اهل بیت است، «رئیس جمهور» همان واژه ای است که تا ۶ سال پیش از بزرگترین دشمنانش تا صدا و سیما و مطبوعات جرأت کوچکترین اهانتی را به او نداشتند و آن را مخالف مصلحت نظام می دانستند. اما او در طی این ۶ سال اینقدر واژه نوکر و خدمتگزار را تکرار کرد و آنقدر با مردم مثل نوکر آنان رفتار کرد و خود را زیر دست و پای مردم انداخت تا همگان باور کردند که او «نوکر» است نه «رئیس»! و گروهی چون اربابان ظالم و بی انصاف همیشه طلبکار این خدمتکار بی اجر و مزدی هستند که جان و مال و آبرو و عزتش را در راه این خدمت فدا کرده است!
  متأسفانه عده ای فراموش کرده اند که زنده شدن نام ولایت فقیه و ارزشهای اسلامی مدیون آن شمع کوچکی است که ۶ سال پیش در دل تاریکی ها درخشید و نام «مهدی موعود(عج)» را در دل سرزمین ظلم و کفر و استکبار، با شجاعت تمام بر زبان آورد!
  و امروز این شمع کوچک همچنان می سوزد و ذره ذره آب می شود و آماج همه تیرهایی است که مدعیان مبارزه با ظلمت بر سر او وارد می کنند و این مهاجمان امروز فراموش کرده اند که اگر نوری دارند که می توانند در آن هدف گیری کنند، از برکت همان شمعی است که امروز آماج همه حملاتشان است!

 44. آیدین گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۵

  با سلام مجدد

  پیرو یادداشتتان، امروز نگاهی به وبسایت خبرگزاری فارس انداختم، البته شدیدا دولت را به باد انتقاد گرفتند، و سعی دارند سایۀ بدگمانی روی دولت آقای احمدی نژاد بیافکنند و مشورعیت آن را زیر سؤال ببرند. فقط امروز ۳ تیتر زیر را منتشر کرده بودند
  “مدیر‌عامل خبرگزاری فارس تشریح کرد: ۱۳ شاخص ‌جریان انحرافی نزدیک به دولت”
  “سجادی در گفت‌وگو با فارس: دستگاه‌های امنیتی خطوط جریان انحرافی را کشف و رسوا کنند”
  “حمایت از دولت تا زمانی است که در مسیر ولایت حرکت کند؛ کوثری:‌ با سردمداران گروه انحرافی نفوذ کرده در دولت رودربایستی نداریم”

  بدون هیچ مدرکی تهمت های خیلی بزرگی به دولت آقای احمدی نژاد می بندند …

  انشاءالله خدا به دولت آقای احمدی نژاد قوت و صبر روزافزون عنایت بفرماید.

  سلامت و پیروز باشید.

 45. حسن گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۰

  سلام آقای جوانفکر خسته نباشید البته فکر نمیکنم شما خسته شده باشید چون کار برای رضای خدا و مومنین واقعی خستگی ندارد جناب آقای جوانفکر شما در میان تمام این قول های بی سر وپای رسانه ای هنوز خاصیت انسانی و اسلامی خودتان را حفظ کرده اید پس تا زمانی که در مسیر حق گام بر میدارید از هیچ چیز جز خدا نترسید که تنها اوست که انسان را آفریده و بر افکار و کار های او احاطه دارد و تا زمانی که بر این مسیر که مسیر حق است پایدارید ما هم با شماییم و از زوزه این گرگ ها نترسید خدا با ماست

 46. هادی گفت :

  اردیبهشت ۲۱م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۵

  ما یار مظلومینیم …………….. اهل ایران زمینیم
  از مشایی داریم باور………….. آنچه رو که می بینیم

  هر شب یک اس ام اس
  در حمایت از مهندس

 47. ایمان گفت :

  اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۰۶

  سلام بر آقای جوانفکر عزیز و همه خوانندگان گرامی.
  با پیروزی دکتر احمدی نژاد عزیز در انتخابات سال ۸۴ امثال آقای شریعتمداری و جریان متبوعش این پیروزی را به حساب خود واریز کردند. آنها که از فقدان داشتن پایگاه مردمی و مقبولیت عام رنج می بردند، خود را یار و یاور دکتر نشان دادند تا به این طریق وجهه ای کسب کنند. اما از زمانی که دکتر خود را فراجناحی و مستقل اعلام کرد، هجمه ها شروع شدند. پیروزی سال ۸۸ را تنها به حساب حمایت رهبری عزیز گذاشتند. یک بار نشد که نامی از ملت ایران و نقش بی بدیل آنها در حمایت از دولت دکتر ببرند.
  با نگاهی به دوره های گذشته انتخابات ریاست جمهوری به وضوح می توان به این مطلب پی برد که حدکثر رایی که این جریان کسب کردند ۷ یا ۸ میلیون بوده است. خود دکتر در سال ۸۴ که به عنوان فردی از این جریان معرفی شد و شناخت کافی از او در دست نبود هم در دور اول بیش از ۸میلیون رای نیاورد. ضمن اینکه خود رهبری عزیز هم اشاره کرده اند که انتخاباتهایی بوده که فرد مورد حمایت ایشان رای نیاورده است. اینها بطور کامل ملت ایران را نادیده گرفته اند. با اطمینان می توانم بگویم که از ۲۵ میلیون رای سال ۸۸ ، ۱۷ میلیون بدون انکه به این توجه کنند که چه کسانی از دکتر حمایت می کنند، فقط به خاطر او و عملکردهای چشمگیر دولت نهم به او رای دادند.
  این محبوبیت بی نظیر برای این جریان قابل باور نیست و همواره سعی می کنند آن را به نفع خودشان تفسیر کنند.
  ادبیات امثال آقای شریعتمداری نیز کاملا مطابقت با فعالیتهای سابقشان دارد. کاربرد کلمات و ترکیباتی هدفدار و اصرار افراطی در کاربرد آنها( کلماتی چون جریان انحرافی، سرکرده جریان،آقای میم، آقای ب و…) فقط در راستای شستشوی مغزی و تاثیر گذاری انفعالی در مخاطب می باشد. ادبیاتی که در سالهای اولیه انقلاب برای ضد انقلاب، منافقین و افرادی چون مهدی هاشمی معدوم … به کار می رفته است.
  این افراد لحظه ای نخواسته اند در میان مردم باشند تا محبوب ملت باشند. فقط از بالا و آمرانه برخورد کرده اند.محکم به منصبشان چسبیده اند چون چیزی به غیر آن برایشان باقی نمانده است.

  خداوند رهبری عزیز،رئیس جمهور محبوب، دولت خدمتگزار و ملت سرافراز ایران را حفظ نماید.

 48. جواد گفت :

  اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۵

  بسمه تعالی
  - لطفا بخشی مجزا در سایت خود تعبیه کنید تا راجع به موضوعات عمومی که راجع به دولت به ذهن کاربران می رسد در آن تحریر یابد و جناب عالی به عنوان پل ارتباطی با کاربران و دکتر پیامها را ابلاغ کنید.
  - با تمام احترامی که به آقای فروزنده دارم، ولی ای کاش در گفتگوی ویژه خبری شب گذشته از شبکه دوم، آقای ابراهیم عزیزی به عنوان نماینده دولت در خصوص قانونی بودن اقدامات دولت سخن می گفت. من تعجب می کنم با وجود حقوقدانانی مانند دکتر عزیزی در موضوعی که کاملا مربوط به حقوق اساسی بود از ایشان جهت مغلوب نمودن نماینده مجلس استفاده نشد؟!!!

 49. ایران پترو گفت :

  اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۱

  درود خدا بر مدیرعامل ایرنا و سرپرست موسسه ایران

  جناب آقای جوانفکر، ایران پترو به پاس قدردانی از سرمقاله زیبای امروزتون(پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۰) که در صفحه اول روزنامه ایران در حال درخشیدنه، گزینه های کارنامه سفرهای استانی دولت و هدفمند کردن یارانه ها در صفحه اول ایرنا رو تا اطلاع ثانوی بر پیشانی صفحه اول خودش نشوند تا در حد بضاعت خودش از شما حمایت کرده باشه.

 50. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۶

  حسین آقا
  با سلام
  در ماده۵۳ قانون برنامه پنجم توسعه آمده است: دولت مکلف است یک یا چند وزارتخانه را به نحوی در وزارتخانه‌های دیگر ادغام نماید که تا پایان سال دوم برنامه، تعداد وزارتخانه‌ها از بیست و یک وزارتخانه به هفده وزارتخانه کاهش یابد. وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های جدید با پیشنهاد دولت به تصویب مجلس شورای اسلامی می‌رسد.
  دولت ماموریت های چهار وزارتخانه را در سایر وزارتخانه ها ادغام کرده است. در واقع وزارتخانه جدیدی تشکیل نشده است که در نتیجه آن ، رئیس جمهور ملزم به معرفی وزیر جدید و ارائه لایحه برای تصویب شرح وظایف وزارتخانه تازه تاسیس باشد.
  کار دولت کاملا قانونی است و برخی از نمایندگان مجلس با اظهارنظرات غیراصولی خود، در حال اعمال فشار بر دولت هستند.
  موفق باشید

 51. علی گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۳۹

  جناب آقای جوانفکر – در ولایتمداری؛ صراحت لهجه و صداقت شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی شکی نیست. بسیاری از اصحاب رسانه که شما را از هنگام ورودتان به ایرنا می شناسند به خوبی می دانند که همواره بیشتر از توانتان کار کردید ، بیشتر از تعهدتان خدمت کردید و در حد مثال زدنی مطیع رهبر فرزانه انقلاب بودید. هنگامی که خبرنگار بیت رهبری بودید؛ در نگارش خبرهای مقام معظم رهبری؛ شیوه ای را ابداع کردید که هم اکنون هم تقلید می شود. بسیاری از اصحاب رسانه شاهد بوده اند که به دنبال مقام نبودید و به راحتی به پست هایی که شاید برخی با تصور دستیابی به آن غش کنند، نه گفتید. از یادها نرفته که ریاست دفتر ایرنا در اروپا را برای حمایت از ولایتمداری به راحتی کنار گذاشتید.
  حال با اتهامات کسانی که نان به نرخ روز می خورند و هر روز به یک سو آتش را می دمند، قدم سست نکنید و در ‌خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ دولت خدمتگذار و عدالت محور را یاری کنید که هجمه بدخواهان بسیار سنگین است. سخت در تلاشند حلقه قدرت را همچون گذشته در میان هم حزبی های خود توزیع کنند و با وعده های سر خرمن ملت را به بازی بگیرند.
  کارنامه گذشته برخی از مدعیان امروز و دولتمردان دیروز به خوبی در یاد همگان است. چه کرده اند که اکنون در مقابل دولت عدالت محور که خبرنگاران از همراهی با آن برای پوشش خبری اقداماتشان به ستوه آمده اند و از پرکاری رییس جمهور حیرت زده شده اند، قد علم کرده اند.
  از خداوند بزرگ برای شما توانی مضاعف در مقابله با هجمه های ناجوانمردانه فرصت طلبان و مدعیان دروغین، طلب می کنم.

 52. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۳۸

  علی آقا
  با سلام
  از ابراز لطف شما متشکرم. همه آنچه در باره بنده فرموده اید را به حساب محبت شما می گذارم. بنده همواره بر اساس اعتقاداتم زندگی کرده ام و اگر موفقیتی هم حاصل شده است نتیجه عنایت و رحمت حضرت حق بوده است.
  موفق باشید

 53. مشهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۳

  سلام
  وقتی شنیدیم احمدی نژاد رای شورای نگهبان قانون اساسی را پذیرفته است خیلی خوشحال شدیم. محبوب دلها محمود احمدی نژاد

 54. حسین گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۶

  سلام خسته نباشید
  من یه توصیه به شما و رئیس جمهور دارم از سر دلسوزی البته
  ببینید این دولت به فرموده مقام معظم رهبری پرکارترین دولت و زحمتکش هستش و نقاط قوت بسیاری هم داره ولی خب یک سری نقاط ضعف هم داره که قابل برطرف شدنه.
  بعضی افراد در صدد هستند که بوسیله این نقاط ضعف دولت رو تخریب بکنند. در این شکی نیست! خودتون هم میبینید سر یک سری مسائل خیلی کم اهمیت چجور سر و صدا به راه می اندازند و هی حواشی برای این دولت به وجود میارند.
  البته خود دولت هم در به وجود آوردن این حواشی بی تقصیر نیست.مثلا یکیش همین رئیس دفتر رئیس جمهوره که وجودش برا دولت حاشیه درست میکنه.
  صحبت من سر قضیه مشایی اینه که سه حالت بیشتر وجود نداره یا به قول دکتر احمدی نژاد آدم بسیار زلال و پاکیه یا یک آدم معمولی کار درست داره اشتباه هم خب داره یا اینکه بالاخره یک آدم موذی مفسدو منحرف در عقیده و نفوذی دشمن و از این جور چیزها که میگند.
  آقای جوانفکر در هر سه حالت به خاطر حتی خود مشایی به خاطر رئیس جمهور و کل دولت اگه این آقای مشایی کنار گذاشته بشه به نفعه. این طور نیست ! در این صورت خیلی از این حواشی برای دولت به وجود میاد و باعث یک سری جنجالهایی در دولت و نظام میشه میتونه برطرف بشه.من نمیخوام قضاوتی در مورد مشایی داشته باشم که آدم پاکی هست یا نه. به خاطر حواشی ای که مخالفین این دولت سر قضیه مشایی درست می کنند بهتره که آقای مشایی کنار گذاشته بشه.
  خواهش میکنم این نظر رو به رئیس جمهور منتقل کنید.
  با تشکر

 55. منتقد گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۶

  “امام جمعه موقت شهر اصفهان: جریان انحرافی آرزوی قبضه مجلس را به گور می‌برد.”

  “آیت‌الله جنتی درخطبه‌های نمازجمعه تهران:
  گروه انحرافی برای انتخابات پول توزیع می کند
  خبرگزاری فارس: خطیب موقت نماز جمعه تهران بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات گروه انحرافی را مقدمات انتخابات سال جاری دانست و گفت: جذب و توزیع برخی پول‌ها توسط این گروه از چشم مردم پوشیده نیست؛مردم در صورت لزوم به حساب اینها خواهند رسید.”

  “رییس قوه قضاییه اصافه کرد: حالا هم همین است. این جریان انحرافی در حالیکه جن‌گیری و رمالی را روشنفکری جا می‌زنند، در کمرنگ کردن نقش عالمان دینی و متخصصان علوم حقه تلاش می‌کنند. مسلما مقصود ما نفی عوالم باطن و عوالم معنا نیست اما یقین داریم اکثر قریب به اتفاق اینها شیادند.

  وی تاکید کرد: این رمال‌ها و جن‌گیرهایی که قوه قضاییه با آنها برخورد کرده، مصداق همین روایتند.

  جریان انحرافی در مفاسد اقتصادی غوطه‌‌ور است.”

  آقای جوانفکر سلام

  من شنیده بودم شما و آقای دکتر منحرفید، ولی خبر نداشتم در مفاسد اقتصادی غوطه‌‌ورید، و رشته تخصصیتون هم جن‌گیری و رمالی و علوم حقه هست. شما برای انتخابات مجلس بین مردم
  پول توزیع میکنید؟ خجالتم خوب چیزیه!

  پس این شش سال که آقای دکتر و اعضای دولت دارن شبانه روزی به نقاط محروم کشور سرکشی میکنند، عمران و آبادانی میکنند، به مشکلاتشون رسیدگی میکنند، اینهمه توی عرصه های بین المللی افتخار آفرینی میکنند، و ساده زیستی رئیس جمهور فقط بخاطر رأی مردم بوده؟

  امام جمعه موقت شهر اصفهان و تهران و رییس محترم قوه قضاییه خوب دستتونرو رو کردند.

  بروید ساده زیستی و خدمت به مردم و ولایتمداری را از دوستان رییس محترم قوه قضاییه عزیزانی مثل آقایان رفسنجانی، ناطق نوری، محمد خاتمی، سید حسن عزیز، محسن رضائی، قالیباف، عسگر اولادی مسلمان و ….. یاد بگیرید.
  بروید ادب و عفت کلام و نقد پذیری را از برادر رییس محترم قوه قضاییه، رییس محترم قوه مقننه آقای علی لاریجانی، برادر زن جنتلمنشون آقای علی مطهری، پسر خاله محترمشون آقای توکلی، و دوست عزیزشون آقای قالیباف یاد بگیرید.

  بروید و توبه کنید .

 56. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۷

  حسین آقا
  با سلام
  شما حتما می دانید که موضوع اصلا آقای مشایی و برخی از همکاران رئیس جمهور نیست. موضوع این است که جریان تمامیت خواه ، انتخابات مجلس را از دست رفته می بیند و می خواهد بازی را به هم بزند
  تا بلکه بتواند کاری از پیش ببرد.
  علاوه بر این چطور توقع می کنید که مشایی در عین بی گناهی و فقط به خاطر فشار جریان تمامیت خواه ،کنار برود. پس تکلیف عدالت چه می شود.
  موفق باشید

 57. ایمان گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۲

  سلام

  ممنون از مطلب عالیتون.

  من شدیداً متاسف میشم وقتی تو سایتهایی مثل فارس و رجا و روزنامه ی کیهان و چه و چه و چه، روزی هزار بار خبر از جریان انحرافی و فعالیتاشون میگن.
  آره، مهندس مشایی و دوستان رئیس جمهورمون همون جریان انحرافین … که انحرافشون خدمت شب و روز به مردمه، که انحرافشون گردن خم نکردن پیش اشخاصی که فکر کنم همه میشناسیمشونه، که انحرافشون اینه که سکوت میکنن در برابر تهمت و ناسزا.
  آره، ما همه جریان انحرافی هستیم…

 58. مجتبی گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۴

  آقا یا خانم منتقد نظرتون خیلی جالب بود . واقعا آدم تعجب میکنه که فردی که دیروز دوست بود توی کمتر از ۲۴ ساعت تبدیل به دشمن میشه لا اقل میذاشتین دو ماه بگذره و تو این دو ماه زمینه سازی میکردین بعد یهو میگفتین فلانی منحرفه با جن و رمال ارتباط داره و … البته این خودش یه چیزرو خوب نشون میده که تا وقتی با یه جریان خاص همراهی می کنی ، بله تو به قول دکتر عباسی گود-بوی هستی ولی اگه یه جایی توی یه زمینه ای مخالفشون بشی یه دفعه میشی بد-بوی و اتهاماتی که به عقل جن هم نمیرسه بر علیه شما میزنن و شمایی که تا حالا یه پرونده هم نداشتی برات یه اتاق پرونده میسازن و در آخر هم …!!!

  در ضمن پیشنهاد میکنم این فایل صوتی رو دانلود کنید و گوش بدید.

  http://dr-abbasi.blogsky.com/1390/02/17/post-159/

 59. mostafa گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۰

  salam
  aghaye javanfekr sare barkenare aghaye safar harandi va eshtehardi dolat ra besiar morede hamle gharar dadan?chera dolat jahate tanvire afkare omoomi mafasede mavenine vey dar zamane hozooreshun dar vezarat ya fishe hoghughie 50 million dar sale moavenate sar dabire roozname iran dar zamane aghaye eshtehardi eshare nemikonid? age ina in takhalofato kardan hcera sazman bazrasi peigir nemishe? faghat baladan be aghaye mashaee girrr bedan?i

 60. هادی گفت :

  اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۵

  ما یار مظلومانیم
  مردمان ایرانیم
  با دکتر و مشائی
  بودیم ، هستیم ، می مانیم

  هر شب یک اس ام اس
  در حمایت از مهندس

 61. صنایع نیوز گفت :

  اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۹

  http://www.sanayenews.com/component/content/32534.html?task=view

 62. صنایع نیوز گفت :

  اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۰

  http://mihanpress.com/content/view/1569/65/

 63. محمد گفت :

  اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۵

  سلام؛ واقعا باید گریه کرد چرا این جوری می کنید آیا آخرالزمان است؟ چرا حزب ا.. را خسته می کنید چرا اصولگرایان با وصولگرایان قاطی شده اند به خدا این راهش نبود و نیست هم از هواداران رئیس جمهوری عزیزمان و هم از طرف افرادی که می گویند اصولگراها هستیم اخر این چه بازی است؟ واقعا اگر مشایی مسئله دارد و انحراف دارد و بر شما ثابت شده چرا دستگاه قضایی عمل نمی کند و اگر این جریان گروهی و برای تصاحب کرسی های مجلس است بخدا شیوه ناجوانمردانه است اخه دنیا این قدر ارزش ندارد. واقعا مگه رهبری عزیز نگفتند حاشیه سازی کافیه چرا عده ای ول کن مسئله نیستند واقعا پشت قضیه رو نگاه کنید و با دیده عبرت بنگرید ببینید چه گروهی توانسته است چهره ای که زمانی مورد انتقاد جناب شریعتمداری بودند اقدام به باز سازی چهره خود کرده و با خنده تمسخر آمیز می گوید دیدید آلت دستم هستید؟

 64. sadegh گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۹

  درود و سلام و صد سلام بر کیهان که دروغ و نفاق شما و جریان مشایی کثیف را رو کرد.اگر روزی کلاهی در دفتر حزب جمهوری اسلامی بمب گذاشت و بهشتی را روانه بهشت کرد شما و دوستان مشایی سیرتتان می خواهید احمدی نژاد را از ما بگیرید. رجوی این زمان مشایی است و ابریشمچی این زمانه بقایی !!!
  چه زود دست ها رو شد!!! خدا کیهان را خیر دهد که شما منافقین جدید را رسوا کرد!!!!

 65. محمد گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۳۵

  سلام علیکم برای من این مسئله حل نشده است گروههای که فعلا هیچ کاره ای مملکتند در تلاشند برای ورود به مجلس زمینه چینی کنند و هدفی جز سود گروهی و باندی ندارند و همین ها برای دولت که حداقل یک سال با همان مجلس کار خواهند کرد خط و نشان کشیده و می گویند که دولت به مسئله مجلس بی توجه باشد واقعا که…. البته می دانیم که دولت نیز نبا یداز بیت المال در امر انتخابات گروهی استفاده کند.

 66. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۰

  با سلام دوباره
  لطفا نظر من رو منتشر نکنید. چون در این صورت هرکسی می تواند به نام شما ایمیل بسازد و با من تماس بگیرد و اطلاعات را بگیرد. فقط اگر این حقیر را لایق دانستید تماس حاصل فرمایید.
  با تشکر و احترام دوباره
  مهدی

 67. انصارالزهرا سلام الله علیها گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۰

  سلام
  شما شخصیت یزرگی هستید ولی دفاع از اقای رحیم مشایی که با سیاستهایی خاص سوتی های بزرگ دادند جای پاسخگویی دارد.
  من به عنوان یک دانشجو کوچکتر از این حرفها هستم که به شما حرفی بزنم ولی بدانید هرسخنی و هر دفاعی پاسخگویی در محضر الهی را می طلبد.
  چرا از کسی دفاع می کنید که همه علما به ایشان ایراد می گیرند؟
  می دانم سر شما شلوغ است ولی اگر بتوانید پاسخ من را بدهید یک دنیا متشکر می شوم.
  من هم فرزند یکی از مسئولیت داران در یکی از سازمانها هستم

 68. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۶

  انصارالزهرا سلام الله علیها
  سلام بر شما
  این از لطف شماست که بنده را اینگونه خطاب کرده اید و الا در عالم واقع بنده عضو کوچکی از جامعه بزرگ و بی نظیر ایران عزیز هستم. اینجانب کارمند دولت و مزدبگیر مردم هستم و همواره بر این باور بوده ام که ان الحیاه عقیده و جهاد.
  موفق باشید

 69. انصارالزهرا سلام الله علیها گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۴

  سلام مجدد
  من متاسفانه پاسخم را دریافت نکردم ولی از جواب حضرتعالی برمی آید که علت دفاع شما از آقای مهندس رحیم مشایی(علی الخصوص در مناظره با آقای رسایی)کارمند دولت بودن است و این شاید جوابی براساس دموکراسی و صدایی که از حنجره ای با آزادی بیان بیرون می آید نیست
  به هرحال از اینکه پاسخ بنده را دادید متشکرم
  بسیار خوشحالم که با وب سایت شما آشنا شدم
  التماس دعا

 70. داداشی گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۵

  با سلام
  خدمت برادر بزرگم آقای جوانفکر
  من زیاد بازی های سیاسی را بلد نیستم و نمیخواهم یاد بگیرم .در این چند وقته هم، هم با سایت شما و نوشته های شما آشنا هستم و هم با روزنامه ی کیهان و مطالبی که خود آقای شریعتمداری مینویسد.
  از شما چند سوال دارم که امیدوارم برای روشن شدن ذهن برادر کوچکتان به آنها جواب دهید ،یا به صورت خصوصی یا عمومی.
  سوالات:
  ۱٫ شما و آقای مشایی چند وقت است که یکدیگر را میشناسید؟
  ۲٫ چرا اینقدر بی محابا از عملکرد و رفتار ایشان حمایت میکنید؟
  ۳٫ چرا به جای اینکه به انتقاد ها گوش دهید ،دوست دارید جواب های تند به آنها بدهید ؟
  در آخر باز از زحمات شما در عرصه خدمت رسانی تشکر میکنم .
  امیدوارم که از این فتنه بزرگ که همه بتوانیم سربلند خارج شویم.
  یا علی

 71. خادم الائمه گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۹

  جناب جوانفکر
  امیدوارم حرفای منو توهین فرض نکنید که خدا خودش گواه برماست.
  آقای احمدی نژاد درسال ۸۴ با پشتیبانی مردم ولایتمدار یکباره بر صفحه روزگارسیاست درخشید(که ایکاش این درخشش را ادامه میدادند) واگرنبود حمایتهای بااخلاص مردم ولایتمدار واگرنبود نذروعهدهای مردم, نمیتوانست دربرابر حریف قدرتمند خود پیروز شود. آیا تا به حال فکرکردین که مردم به کی رای دادن؟ آیابه احمدی نژادی که سال ۸۴ میگفت من سرباز کوچکی برای آقا هستم راا حکم نی دادن یا به احمدی نژاد فعلی که به حکم رهبری حالا به قول شما حکم نه به خاطر شما میگم ارشاد رهبری, بی توجهی میکنه؟ کروبی در مجلس ششم بعداز بحث لایحه جنجالی آزادی مطبوعات بلافاصله که حکم رهبری آمد گفت لایحه بی لایحه, البته کروبی اون دوران> ولی احمدی نژاد فعلی ماچی؟ چرا این سرباز کوچک به حکم فرمانده یا به قول شما به ارشاد فرمانده بی توجهی کرد؟ مگه ولایتمداری در عمل نیست؟ پس چرا رئیس جمهور محبوب شش سال اخیر نه حالا, چرا در این مورد تا الان دوبار رفوزه شد؟ شاید شما بگید که وی پذیرفت ولی کی پذیرفت؟ چرا از همون روز اول نامه آقارا قبول نکردن؟
  مثلا احمدی نژاد بهتر از رهبری درک میکنه؟ چرا نمیخواین حرف حق رابپذیرین؟ چراوقتی حرف حق زده میشه زود دردتون میگیره؟ چرا رای دوسال پیش امثال مارا خراب کردید ورئیس جمهور را به جای دیگر بردید؟ البته پشیمان نیستم چون من به آرمان احمدی نژاد رای دادم حالا هم که میبینم آرمان ها رو فراموش کرده, جای نگرانی نیست چون گنده تر از شماها هم نتونستن به انقلاب وخون شهدا ضربه بزنن_ شکر خدا هم رهبر راداریم هم امام زمان عج را.
  اللهم عجل لولیک الفرج وانصرالاسلام والمسلمین
  و اخذل الکفار والمنافقین

 72. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۹

  خادم الائمه عزیز
  با سلام
  بنده هم مثل شما احمدی نژاد را نمادی یا علامتی در مسیر تحقق آرمانها دیده و می بینم و به او رای دادم و از او دفاع می کنم. احمدی نژاد همچنان سرباز ولایت است. شما با تکیه بر یک برداشت اشتباه و تصور نادرست از ارتباط احمدی نژاد با ولایت، به تحلیل مسائل می پردازید و چون پایه و مبنا اشکال دارد ، هر تحلیل و نتیجه ای که از آن گرفته شود اشتباه خواهد بود. احمدی نژاد هیچگاه به حکم رهبری بی توجهی نکرده و نخواهد کرد. شاید گذشت زمان خیلی از مساپل را روشن کند. نگران آن هستم که در آن هنگام خیلی ها مثل شما از قضاوتهای خودشان پشیمان خواهند شد. آقای احمدی نژاد در برابر اراده و خواست رهبر عزیز انقلاب هیچ سخنی بر زبان نیاورده است. نظر آقا درمورد وزیر اطلاعات اجرا شده است. سکوت احمدی نژاد ربطی به این موضوع ندارد. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که او بتواند با مردم حرفهایش را بزند و روشنگری کند. پیوند ما با انقلاب از جنس خون است. ما از زیر بته عمل نیامده ایم. در انقلاب رشدو نمو کردیم و با انقلاب همراه و همصدا بوده ایم . برای پیروزیهایش خون داده ایم و زحمت کشیده ایم. چرا بار خودتان را سنگین می کنید و ما را متهم به ضربه زدن به خون شهدا می کنید. آن روز هرگز نخواهد آمد که بنده و امثال احمدی نژاد در مقابل خون شهدا ایستاده باشیم. برداشت شما و نتیجه گیری تان نادرست است و از اینکه به همین راحتی حاضر شده اید در حق ما دعای واخذل الکفار و المنافقین بکنید، متاسفم. خدا همه جا حاضر و بر همه نیات و اعمال ما ناظر است و صد البته از شرشیطان به خدا پناه می بریم.
  موفق باشید

 73. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۴

  داداشی عزیز
  با سلام
  شما را نمی شناسم اما از بزرگ منشی شما که بنده بزرگتر از خودتان توصیف کرده اید متشکرم و آن را به حساب این احتمال می گذارم که سن بنده بیشتر از شما باشد.
  بنده در سال ۱۳۸۲ در شهرداری تهران با آقای مشایی آشنا شدم ، یعنی زمانی که ایشان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران بودند.
  دفاع بنده از آقای مشایی بر اساس شناختی است که از ایشان دارم و فکر می کنم در شناخت خود اشتباه نکرده ام. البته مدعی مصون بودن از خطا و اشتباه هم نیستم.
  بنده انتقادها را گوش می کنم اما اجازه بدهید که برخی از آنها را وارد و برخی دیگر را ناوارد بدانم. بنده همواره سعی کرده ام که جوابهایم قانع کننده باشد و اگر در شما این احساس را ایجاد کرده باشد که به تندی جواب داده ام ، عذرخواهی می کنم.
  بنده هم مانند شما از شر فتنه ها و فتنه گران به خدا پناه می برم.
  موفق باشید

 74. خادم الائمه گفت :

  اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۳۴

  مثلا چرا رئس جمهور با تاخیر اراده رهبری را پذیرفتن؟
  چرا مشایی را از معاون اولی برکنار وبعد هم چند پست کلیدی بهش داد؟
  شما نباید ارزش والای خودتونو فدای آدمای رمالی چون م ش بکنید؟
  به نظرم جناب جوانفکر باید خودشونو از مرداب گندیده بعضیا بیرون بکشند
  حیف است جناب جوانفکر ,شما رودروی ملت قرار بگیرین.
  ملتی با پشتوانه ۲۲ بهمن ونهم دی
  ملتی به عظمت مردم بصیر ایران
  بازم میگم اللهم عجل لولیک الفرج و انصرالاسلام والمسلمین واخذل الکفار والمنافقین
  ولی دعای من ربطی به کسی ندارد که شما گفتین/
  من نمیتونم مصداق عینی برای دعام پیدا کنم ولی من دعا میکنم خداوند خودش مصداق عینی تمام متن دعارا قطعا میداند

 75. دسا گفت :

  اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۲۴

  سلام از تمام نوشته هایت فهمیدم که جرات تایید نظرم را ندارید .گفتم که شما لیاقت قلم زدن در دنیای مجازی را ندارید چرا که هردروغی که نگاشته شود برملا می شود

 76. مصطفی گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۰

  سلام آقای جوانفکر
  خواستم سوالی کنم و امیدوارم پاسخ دهید.چرا آقای احمدی نژاد حاضر است با وجود این همه انتقاد و فشار از آقای مشایی حمایت کند؟و واقعا تز فکری آقای مشایی چیست که اینقدر جنجال به پا کرده است؟
  با تشکر فراوان

 77. محمدرضا گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۲

  مشایی وباند انحرافی اصلا تایید صلاحیت نمی شوند

 78. alavi گفت :

  خرداد ۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۱

  جناب جوانفکر براتون متاسفم
  لا اقل به خودتون راست بگید
  مردم این زمانه دیگه چشم و گوش بسته نیستن تا پای جان از انقلاب و ارمانهایش و ولایت فقیه و ارزشها دفاع میکنند… برای تصاحب یک میز و دفتر اخرت خودتون رو نفروشید

 79. ساسان گفت :

  خرداد ۲م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۶

  نه اصلاح طلبان و نه اصول گرایان کاری در طول این سالها برای مردم انجام ندادند انها اصلا با مردم حرکت نمیکردند -وقتی آقای احمدی نژاد آمد مردم حس کردند که یکی آمده که گروه خونی اش به انها میخورد یکی که از خود مردم است کسی که نه راست بود و نه چپ کسی که مردم ایران را عزیز میداند بوسه بر دستانشان میزند و شب و روز در راه ملت خدمت میکند-دوستت داریم رییس جمهور مردمی-نه اصلاح طلب نه اصول گرا فقط محمود احمدی نژاد

 80. مریم گفت :

  خرداد ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۴:۰۸

  احمدی نژاد فرقان است حق وباطل را با او شناختم …برای مردی که دنیا را متحول کرده روزی نیست که در نماز دعایش نکنم

 81. aaa گفت :

  خرداد ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۵

  ….. وجهه بنده را به عنوان یک مدیر نظام جمهوری اسلامی ایران که دارای سابقه روشنی از خدمتگزاری و دفاع از اصول و مبانی ارزشی نظام هستم ، تخریب نماید….. (امام خمینی: بزرگترین دشمن انسان منیت اوست) جناب جوانفکر یه کم خودت رو تحویل بگیر!

  احمدی نژاد فرقان است حق وباطل را با او شناختم….. (دوست عزیز، امیرالمونین فرمود: افراد را با حق بشناس نه حق را بوسیله افراد!)

 82. غلامرضا نادمی گفت :

  اردیبهشت ۲م, ۱۳۹۱ در ۱۵:۱۶

  برادر بسیجی جناب اقای جوانفکر
  با سلام
  تمام تلاشم درحوزه مطبوعات و رسانه به عنوان یک رسانه ای این بوده که از حق و حقیقت دفاع نمایم و قلمم ،فکرم وایمانم را نفروشم.خوشحالم که آقای احمدی نژاد شما را به عنوان مشاور مطبوعاتی و نماینده قوه مجریه در شورای نظارت بر صدا و سیما برگزید الحق سزاواراین خدمتگزاری هستی خداوند بر توفیقات شما بیفزاید و قلم شما مثل گذشته محکم استوار رساو بی بدیل مانند سلاحی از رئیس جمهورمحبوب و انقلابی جناب آقای دکتر احمدی نژاد و دولت خدمتگزار و عدالت محور وخادمان به نظام و ولایت دفاع نماید این کمترین خواسته حقیر است و همیشه خدا برای موفقیت،سلامتی شما دعا میکنم واز صمیم قلب شما را دوست دارم.
  نادمی-روزنامه نگار ومحقق

 83. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۴م, ۱۳۹۱ در ۰۹:۳۰

  جناب آقای نادمی
  با سلام و احترام
  از ابراز لطف و محبت شما متشکرم. سلامتی و عزت روزافزون شما را از خداوند متعال مسالت می کنم.
  موفق باشید

 84. محمود گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۱ در ۰۸:۲۱

  با سلام
  مطلب جالبی در باره جناب مشایی دیدم که نقل می شود:
  نقل از: http://ammar-press.com/?p=2805

  مشایی: اگر قرار باشد طی چند هزار سال فقط چند صد ابوعلی‌سینا به وجود آید افتخارآمیز نیست. حضرت نوح با ۹۵۰ سال عمر نتوانست مدیریت جامع کند چرا که عدالت را ایجاد نکرده است. آمدن پیامبران در طول تاریخ برای تمام شدن دوره‌های قبلی پیامبری بوده است اگر هر پیامبر مدیریت درستی می‌کرد عدالت برقرار می‌شد

  این را من از خودم نمی‌گویم قرآن می‌گوید

  منبع: http://www.khabaronline.ir/news-35916.aspx

  فکر می کنم تفاوت صحبتهای مشایی با کلام امام در آن باشد که مشایی به زعم خود علت عدم موفقیت انبیاء را ذکر کرده در حالیکه حضرت امام بدون اشاره به علت مساله را مطرح کرده اند.

  مساله عدم موفقیت انبیاء در اجرای عدالت است

  قضیة غیبت حضرت صاحب، قضیة مهمی است که به ما مسائل را می‌فهماند، منجمله این که برای یک همچو کار بزرگی که در تمام دنیا عدالت به معنای واقعی اجرا بشود، در تمام بشر نبوده کسی الّا مهدی موعود… هر یک از انبیاء که آمدند برای اجرای عدالت آمدند لکن موفق نشدند حتی رسول ختمی(ص) که برای اصلاح بشر آمده بود و برای اجرای عدالت آمده بود و برای تربیت بشر آمده بود باز در زمان خودشان موفق نشدند و آن کسی که به این معنا موفق خواهد شد و عدالت را در تمام دنیا اجرا خواهد کرد نه آن هم این عدالتی که مردم عادی می‌فهمند که فقط قضیه عدالت در زمین برای رفاه مردم باشد، بلکه عدالت در تمام مراتب انسانیت، انسان اگر انحرافی پیدا کند، انحراف عملی، انحراف روحی، انحراف عقل، برگرداندن این انحرافات را به معنای خودش. این ایجاد عدالت است در انسان، اگر اخلاق منحرف باشد از این انحراف وقتی به اعتدال برگردد این عدالت در او تحقق پیدا کرده است، اگر در عقاید انحرافاتی باشد برگرداندن آن عقاید کج به عقیده صحیح و صراط مستقیم، این ایجاد عدالت است در عقل انسان.»

  امام خمینی، صحیفه امام (مجموعه آثار امام)، ج ۱۲، ص ۴۸۲٫

  سیمای حضرت مهدی در اندیشه امام خمینی

  سایت حوزه

  منصفانه با سخنان مهندس مشایی مقایسه کنید، بخوانید و برای شفاف سازی به دیگر دوستان نیز ارسال نمایید. همیشه سعی کنید سخنان هر فردی را خود کامل بخوانید و با اطلاع در مورد آن نظر موافق یا مخالفت دهید. نه اینکه سخنان سانسور شده در دیگر سایتها را بخوانید. فبشر عبادی الذ

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر