احضار به دادگاه

جناب آقای جعفری دولت آبادی دادستان محترم تهران اتهامی را علیه بنده مطرح کرده است. برای اطلاع از موضوع ، از سوی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای منصوری بازپرس محترم شعبه نهم دادسرای کارکنان دولت فراخوانده شدم.
صبح روز یکشنبه در دادگاه حاضر شدم و آقای منصوری متن اعلام جرم دادستان را به رویت بنده رساندند. عرض کردم که اکنون چه کاری باید انجام دهم ، فرمودند که در یک مهلت معین می توانم پاسخ یا مستندات خودم را به دادگاه ارائه کنم.
بنابراین بنده از دادگاه محترم مهلت نخواسته ام و در همانجا نیز می توانستم به اتهام مطروحه پاسخ دهم و زمان تعیین شده نیز به درخواست بنده نبوده است.
اتهام وارده ، آشکارا خلاف واقع و ناچسب است. به حدی که بنده از مطرح کردن آن ابا دارم و طبق گزارشهای خبری ، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای سخنگوی محترم قوه قضاییه نیز از پاسخ دادن به سووالی در این خصوص خودداری کرده اند.
هیچکس در جریان حضور بنده در دادگاه نبود و این ابهام وجود دارد که خبرگزاری فارس توسط چه کسی و چگونه از موضوع مطلع شده است؟
در جریان مصاحبه مطبوعاتی سخنگوی قوه قضاییه که روز دوشنبه برگزار شد، خبرنگار خبرگزاری فارس سووال خود را در باره احضار اینجانب ، در قالب یک شایعه مطرح کرد. بنده شان ویژه یی برای خبرنگاران محترم قائل هستم و از همین رو اطلاعات واصله مبنی بر دستوری بودن این سووال را باور نمی کنم.
اتهامی که به بنده نسبت داده شده ، مربوط به آخرین مطلب منتشره در وبلاگ شاهد است و هیچ نسبتی با عناوین شغلی بنده به عنوان مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی یا سرپرستی موسسه مطبوعاتی ایران ندارد.
وبلاگ شاهد توسط عوامل وابسته به جریان مخالف دولت ، هک شد و هک کننده نیز کاریکاتور موهن خبرگزاری فارس را در صفحه وبلاگ قرار داده بود.
به لطف الهی و با همتی که برخی از دوستان فنی انجام دادند، وبلاگ شاهد بار دیگر در دسترس مخاطبان محترم قرار گرفته است.
از خداوند متعال خاضعانه می خواهم که اندیشه ، اراده ، همت و قلم قاصر بنده را در پاسداری از ارزشها و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی ، دفاع از حقوق و منافع ملت عزیز ایران ، عزت و سرفرازی روز افزون رهبر فرزانه انقلاب و کمک به دولت خدمتگزار و عدالت گرای آقای احمدی نژاد ، ثابت و پایدار بدارد.
عزت اسلام و مسلمین مستدام.

۲۶ نظر »

 1. فرشید گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۲۲

  آمین

 2. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۸

  با سلام-آقای جوانفکر شایعه شده دکتر احمدی نژاد قهر کرده اند و چند روزی است به نهاد ریاست جمهوری نرفته اند و به جلسه هیئت دولت همچنین و سفر استانی به قم که قرار بود فردا باشد هم لغو شده و دکتر قرار است یا استعفاء بدهند ویا تا انتخابات بعدی اداره تمامی امور را به آقای رحیمی بسپارند-ما که میدانیم دیگرانی که ادعا میکنند و برای دکتر روز شمار ولایتمداری میگذارند خودشان پای ولایتمداریشان لنگ میزند و باید از دکتر ولایتمداری را بیاموزند ولی خواهشمند است شما که به ایشان نزدیک هستید در مورد این موضوع مطلبی نوشته و قضیه را توضیح دهید-با تشکر

 3. سارا گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۲

  اگر ممکن است جهت روشن شدن ذهن مردم کمی در مورد آنچه در کشور در حال وقوع است توضیح بفرمایید چرا رسانه های حامی رئیس جمهور فیلتر می شوند و تا امروز قریب پنج روز است که هیچ خبری از رئیس جمهور منتشر نشده است؟ آیا این حق ما نیست که بدانیم چرا با رئیس جمهور محبوبمان و اطرافیانشان این گونه برخورد می شود؟

 4. مظلومی کیاپی گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۴

  آمین و احسنت
  شاید فارس هم این روزها جزو خواص شده باشد!البته شاید

 5. خودم گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۲

  جناب جوانفکر عزیزسلام. دوست شفیق و یاور دولت شما محمدتورنگ هم همان ساعت تو دادگاه بوده و این مطلب رو به فارس داده….اولش تو آتی نیوز زد و بعد از سه دقیقه حذفش کرد و داد به فارس…

 6. سالار گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۷

  به نظرم شما به فکر این باش که تو دادگاه از خودت دفاع کنی!!

 7. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۱

  آقای جوانفکر پس توضیح چی شد-اینقدر اخبار متناقض شنیدیم کلافه شدیم

 8. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۲۳

  آقای جوانفکر زود باش از نگرانی مردیم-اگه علنی نمیشه گفت حداقل به ایمیل بفرستید-اعصابمون خورد شد

 9. حسن گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۳۸

  خداوند به شما توفیق دهد تا بتوانید در این روزگار فتنه که دشمنان ولایت در لباس دوست بر علیه دولت خدمتگزار فتنه میکنند را رسوا نمایید انشاالله

 10. مهشید کریمی گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۰۵

  سلام
  اولا هک کننده سایت ضد دولت نبود، از اینکه شماها دور ور آقای احمدی نژاد باشید شاکی بود. اتفاقا ایشان اشاره کرده بودند که ۳ دفعه به آقای احمدی نژاد رأی داده اند، پس فرافکنی نکنید.

  ثانیا اینکه ایشان کاریکاتور فارس را استفاده کرده بود، هیچ ربطی به فارس ندارد.

 11. علی گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۵۲

  آقای جوانفکر شما و جریان منتسب به شما و… نیز کم دنبال اتهام زدن و رسیدن به قدرت نیستید. حد اقل رفتارتان که اینگونه نشان می دهد. نه شما معصومید نه خبرگزاری فارس نه آنهایی که آنها را اقتدارگرا می خوانید نه جریان اقتدارگرای اطراف رئیس جمهور. لطفاً کمی بر رفتارتان من باب محاسبه نفس تامل کنید.

 12. حسین گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۸

  انها که براحتی به افراد مومن و ولایی انگ می زنند مطیع رهبری نیستند. رهبر ما جانشین مهدی زهرا است و اجازه نمی دهد در پوشش حمایت از رهبری به احمدی نژاد و یاران او که همگی ولایی هستند اهانت بشود. درود بر احمدی و یارانش که همراه و مطیع رهبری هستند و در زمره سربازانش

 13. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۲۵

  آقای جوانفکر چی شد پس،یه خورده برای دوستداران دکتر ارزش قائل باشید،این چندمین پیام است که میذارم-ما داریم جون میکنیم دولت و شما هم که نه یک مطلبی،یادداشتی،توضیحی،توجیحی-سایت ریاست جمهوری هم که اصلا اپدیت نیست یعنی خبری نیست که منتشر کند-بابا دست بجنبونید کلافه شدیم از این خبرهای ضد و نقیض قهر و استعفا و نیامدن دکتر به نهاد و خانه نشینی و دیدار با بعضی علماء و نمایندگان مجلس و …معلوم هست چه خبره!!!؟

 14. سیدهدایت موسوی گفت :

  اردیبهشت ۸م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۶

  سلام جناب آقای جوانفکر
  وبلاگ شب چراغ با مطلب “علل هرزه گی علوم انسانی ” به روزشد
  عنایت بفرمایید ودرشب چراغ کلیک رنجه بفرمایید

 15. مسعود گفت :

  اردیبهشت ۸م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۱

  آقای جوانفکر-چه خبر از دکتر دلمان برایشان خیلی تنگ شده-یکروز را تعیین کنید تا حامیان دکتر جلوی منزلشان جمع شوند و ایشان را با سلام و صلوات تا نهاد ریاست جمهوری همراهی کنند

 16. مهدی ابراهیمی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۱

  سلام.
  خیلی ها این روزها حتی کار روزانه شان را هم نمی توانند انجام دهند. آن قدر شایعه و اخبار ضد ونقیض هست که آدم کلافه می شود.
  ما نگران نظام جمهور اسلامی و خصوصا امام خامنه ای هستیم.
  به آقای رئیس جمهور بفرمائید مردم چه گناهی کرده اند که به ایشان به عنوان انسان عاشق امام زمان اعتماد کرده اند. دل نگرانی های پیر زنی که این روزها به هیچ رسانه ای دسترسی ندارد و دائم دل او را خالی می کنند ؛ چه کسی جواب می دهد.؟ هم او که ۱۰ هزار صلوات نذر پیروزی آقای احمدی نژاد کرده بود تا بیاید و پیرو رهبرش باشد.
  خانواده های شهدا ؛ بچه های بسیج ؛ پا برهنه ها ؛ فقرای روستاها چه گناهی کرده اند. کم توهین و ناسزا از صاحبان قدرت وثروت شنیده اند. این ها یک بار زیر چرخ اقتصاد امثال هاشمی به شده اند. گویا قرار است آبرویشان توسط آقای رئیس جمهور لگد مال شود.خب بعد از این آدم چیزی می ماند. آقای احمدی نژاد با سکوت خودشان و عدم اخبار دلگرم کننده امید اینها را ناامید می کند. مگر حضرت ایشان نفرمودند ما امیدها را دوباره زنده کرده ایم.خب این سرمایه بزرگ الهی که به مجاهدت های شبانه روزی آقای احمدی نژاد زنده شده بود ؛ چه می شود. دیگه مردم به کی اعتماد کنند؟!
  مردم الان همه دارند پچ پچ می کنند. انقلابی ها شرمنده اند و صاحبان ثروت و قدرت نوید بنی صدر می دهند.!
  به آقای دکتر بفرمائید؛ ما هم چنان منتظر آن خنده های پر از خستگی و عاشقی هستیم. امیدمان را نا امید نفرمایند تا در پی آن خنده نائب امام زمان عج را به شادی بنشینیم.
  مهدی ابراهیمی

 17. م گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۴۴

  سلام علیکم
  به آقای دکتر بفرمایید تا زمانی که مطیع محض رهبری عزیز باشند پشتیبان ایشان هستیم و هیچ حرف و شایعه ای نیز در حمایت این ملت تاثیری ندارد

 18. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۳

  میزان رای ملت است
  جناب جوانفکر عزیز گرامی تا امت اسلامی با رای شان از ریس جمهوری محترم حمایت می کنندبدخواهان
  هیچ غلتی می توانند بکنند وانها هم ترس شان از همین رای بالای دکترمحبوب دلهای ایرانی است

 19. کمیل گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۲

  آقای جوانفکر در وصف شمایان همین یک کلام بس که با جریانی که از دفتر رئیس جمهور عزیزمان فعال کرده اید یکی از دوستان عاقل و متدین و علمای مبارز را برای خودتان نگه نداشته اید شما و مشایی و باندی که احتمالاً سالها در آب نمک خارجیها بوده اید و امروز ظهور و بروز نمودید

 20. کمیل گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۴

  فقط رهبری و همه چیز با اذن ولی فقیه است که مشروع است و خلاف آن خلاف شرع بین است

 21. امیری گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۹

  سلام
  آیا امکان تماس تلفنی با شما هست؟

 22. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۰

  بسم الله
  سلام
  بله از طریق دفتر موسسه ایران

 23. احمددارابی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۰۶

  جناب آقای جوانفکر والله قسم همه ما پشتیبان ریاست جمهور ویاران صدیق ایشان مانند تلاشگران انقلابی آقایان مشائی وبقائی هستیم دشمنان مطمئن باشند ملت ولایتمدارایران هیچگاه پشت رئیس جمهور ویاوران مظلومش را خالی نخواهند کرد

 24. پادنگ/عاطفی فرد گفت :

  اردیبهشت ۱۷م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۶

  خب آقایان ازنظر شیوه تخریب همان تغییر شکل یافتگان حزب عامیون واعتدالیون پس از دوران مشروطیت اند.فکر نمی کردندکه دولت دکتر احمدی نژاد منسجم وموفق باشند.درگیلان آنهایی که ازموقعیت خود استفاده کرده ودرتحریک افراد تابعه درسیاهی لشکر شدن جریان موسوم به فتنه ۸۸ نقش داشتند همواره افراد سالم وپاک را با شنیع ترین شایعات از تأثیر گذاری در رشد جامعه کنار می زنند.متأسفانه تریبون هایی هم برای توجیه خود برای عوام دارند.درهمه قشر انواع شان هستند.حتی درجمع نخبگان هم درردیف اول قرار می گیرند.باید درخانه ملت ،درآموزش وپرورش ،دردانشگاههاودرتبلیغ دین هم شناسایی ومنزوی شوند.بدون ملاحظه.لذا درمورد یاران احمدی نژاد ،می خواهند یاران پاک اورا به گونه ای بشکنند آنوقت ضربه کاری را به نام ملت براو وارد آورند وکارهای زیربنایی انجام گرفته ترک بردارد وآنوقت چون گورکن گور این ملت را باتقسیم ایران بکنند وراه ورود انگلیس وروس وسایرین را هموار کنند .امیرکبیر یک آقاخان نوری داشت ویک مشت دربار یان ابله.اما امروز صدها امیرکبیر ومیلیونها مردم آگاه وپاک اندیش وعالی ترین ستون اول خدا وبعد خامنه ای محور بااصالت ولایت .بنابراین عرض خود می برندو لاغیر.برای شفاف سازی وخنثی کردن کژی ها با شیوه ی راستی ودرستی کوتاه نیایید.

 25. عبدالله گفت :

  مهر ۱۵م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۰

  عزت ما مسلمین حفظ عفاف و نماد عفاف ما چادر می باشد که روزنامه شما با چاب مجله موهن خاتون می خواست اون رو تضعیف کند اما نخواهد توانست زیرا بزرگتر از اینها و این کسانی که پشت این مسائل هستند سالهاست که می خواهند چراغ اسلام رو خاموش کنند اما نتوانستند نخواهند توانست
  یریدون لیطفؤو نورالله بأفواههم والله مُتِّم نوره ولو کره الکافرون
  چراغی را اکه ایزد بر فروزد هرآنکس پف کند ریشش بسوزد…

 26. خداخیرتون بده توفیق روزافزون محبت نماید گفت :

  آبان ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۲۱

  سلام (ان الله یدافع عن الذین امنوا)

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر