آغوش گشوده مولا تو را می خواند

بی رخ دوست مرا عشرت ایام کجاست؟
تا دلارام نباشد، دل آرام کجاست ؟

هرچند بهار است و فصل نشاط و شکوفایی، اما او دیگر شاداب و باطراوت نیست. دارد پژمرده می شود. او تند تند پیر می شود، این آخریها نفس هایش هم به شمارش افتاده است. او به عشق مولا و مرادش راه می رفت، از پا نمی افتاد ، می دوید و می دوید. روستا به روستا، شهر به شهر، استان به استان، پرواز در پرواز. هر اوجی را به اوجی دیگر پیوند زد، فرشته ها او را بر بال خود بردند و آوردند. داشت به دره می افتاد خدا دستش را گرفت. به هر راهی که می رفت، دعای امام و امت بدرقه اش می کرد. خوش به حالش شده بود. ملائک همه جا حاضر بودند تا کارهای نیکش را بویژه آنجا که دست امدادش به سوی محرومان و مظلومان دراز می شد، ثبت و ضبط کنند و آن را به حساب پس اندازش بریزند و از این حیث جزو معدود ثروتمندان عالم است و شاید هم ثروتمندترین.
او خسته نشد و خستگی را از مردم و آسودگی را از دشمن گرفت. ناامید نشد، یاس را از دلها زدود و سرخوردگی ها را پی در پی بر دشمن فزود. از پای نیافتاد و دیگران را به راه انداخت. دل به لطف خدا بست و دلهای نگران را با امید به عنایات حضرت حق، آرام کرد.
او ریاست را به خودش الصاق نکرد. پس برایش آسان بود که بر دستان با برکت مردم بوسه بزند. او عاشق مردم و شیفته خدمت است. ولی نعمتانش را از صمیم جان دوست دارد. افتخارش این است که نوکری آنها را می کند. دل به دل راه دارد و مردم هم او را دوست دارند، به او اعتماد دارند، یاری اش کردند، به رویش لبخند زدند، با او همراه و همصدا شدند. او به مردم قوت قلب داد و از آنها نیرو گرفت. انرژی مردم بالنده و سازنده است. میرایی ندارد. با همین انرژی بود که او توانست چرخه سوخت هسته ای را تکمیل و افتخارش را به نام مردم ثبت کند.
او «سردار سازندگی» نیست اما در سازندگی و آبادانی این مرز و بوم ، مردم هیچ سردار دیگری جز او را به رسمیت نمی شناسند.
او «بزرگی» را از «کوچکی» آموخته و بر بالهای فروتنی به اوج پر کشیده است. او شاگرد همان مکتبی است که حاکمیت بر قلبها را نشانه گذاری کرده است.
او خانه ساز است و هزاران هزار بی خانمان را خانه دار کرده است. او برای خودش هم نه خانه بلکه لانه سازی کرده است، نه فقط در اینجا بلکه در دور دستها هم برای خود لانه ساخته است. مردم در جای جای کره خاکی او را در قلب خود جای داده اند.
خدا او را بر قلبهای مردم مسخر کرده است. از اندونزی در جنوب شرق آسیا تا بولیوی در غرب آمریکای جنوبی، میلیونها انسان دوستش دارند. او به دلها راه یافته و جایگاهی که اینک از آن خود کرده ، مرهون دوستی اش با مردم و ستیز بی امانش با قداره بندهاست. او هربار بی باک تر از قبل به قلب دشمن زده ، صف های پشت در پشت حریف را شکافته ، آرایش نیروهایش را به هم ریخته ، بین آنها ولوله انداخته، ترس را بر دل خبیث ترها تل انبار کرده و امیدهایشان را به یاس نشانده است. آنها نه از زور بازوی او ، بلکه از آنچه در ذهن و اندیشه اش جاری است، بیمناک اند. او به استقبال خطر رفته، با تمام وجود ، سینه اش را سپر کرده ، تیرها را به جان خریده تا جان مولا از آسیب تیرهای خصم در امان بماند.
او اینک خیلی تنهاست. خیلی دل نگران است. او به همه اثبات کرده است که نگران خودش و آنچه که گرگها در داخل و خارج ممکن است برسرش بیاورند، نیست. نگران از دست رفتن دستاوردهای بزرگ و بی شماری است که با همت بلند او و دولتمردانش، با حمایت های بیدریغ ولی زمان و با پشتیبانی دلسوزانه مردم، عاید نظام اسلامی شده است. او نگران آن است که با به صحنه آمدن ناخودیها و فرصت طلبان مضمحل شده ای که اینک خود را بازسازی کرده اند، حرکت پویای انقلاب متوقف شود و خدای ناخواسته او را وادار کنند راههای طی شده را به عقب بازگردد.
او دریافته است که اغیار به کمین نشسته ، می خواهند به زانویش در آورند، او را بشکنند، خردش کنند و از اثرگذاری بیندازند. او نگران خودش نیست. می گوید که اگر فرو بریزد، تیرها از هرسو ، مولا را نشانه خواهند رفت.
او دردمند است ، گویا خاری در گلویش فرو رفته است . نه می تواند آن را فروبرد و نه می تواند آن را برون کشد. از توهین های ناجوانمردانه ای که به نام دفاع از دین و انقلاب نثارش کرده اند، دلش به درد آمده است. قلبش را شکسته اند. می گوید که پس از سالها نوکری مردم و حرکت بر مدار ولایت ، به ضدیت با انقلاب و رهبری متهم شده است. همکارانش را فراماسونر و منحرف خوانده اند و او زانوی غم بغل کرده است. کسانی که باید زبانهایشان به مدح و ثنا باز شود، زشت گویی و لعن و نفرین را نثار یاران وفادارش می کنند!
با این وجود، همه او را می شناسند. او سرانجام بر دلمردگی ها غلبه می کند، نامرادیها را به فراموشی می سپارد ، یاعلی می گوید، دست در دست مولا می گذارد، برمی خیزد، غبار غم را از دل می زداید، دست نوازشگر آقایمان، جانی دوباره به او می بخشد. به راه می افتد، او مرد این راه است. گامهایش را استوار به پیش برمی دارد. خواب هایی که فتنه انگیزان در داخل و خارج دیده اند، آشفته خواهد شد. او سرباز است ، آمده است تا در این راه سر ببازد. اینک دستان محبت آمیز پدر او را می خواند و لحظه آن رسیده است که فرزند ، خود را به آغوش گشوده پدر اندازد. او تنها نیست. سایه سار مولا بر سر او گسترده است.
مشنو ای دوست که غیر از تو مرا یاری هست
یا شب و روز به جز فکر توهم کاری هست
من چه در پای تو ریزم که پسند تو بود
جان و سر را نتوان گفت که مقداری هست

۱۴۶ نظر »

 1. جواد گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۰۹

  سلام

  جدا نگران دکترم! کجاست؟ خبری ازش نیست! اخبار متناقض داره دیوانمون میکنه

 2. حسین گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۱

  سلام اقای جوانفکر
  با این یادداشتی که نوشته بودی برای چند لحظه ای بغضهای خودم را فرو بردم و از ته دل گریستم که چه دنیای عجیب و غریبی دیگر انقدر دلم سوخته که نمی توانم چیزی بنویسم فقط یک کلام می گویم اقا مهدی صاحب الزمان ترا به این روز جمعه قسمت می دهم که پشت و پناه این مرد مظللوم و خستگی نا پذیر باش که این روزها خیلی تنهاست ترا به خدا ککمکش کن و…چقدر به تلویزیون نگاه کنم تا یک بار دیگر اون چهره زیبایش را ببنیم و در چشمان اون صفا صمیمیت تعصب و… نمایان شود دکتر عزیز صبور هستی صبور تر باش که خدا با توست .

 3. متین صدرا گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۶

  سلام
  تضاد و تناقض مهمی در نوشته قبلی شما راجع به رسانه ای شدن استعفای وزیر بود
  متاسفم که متن نوشته ام را منتشر نکردید
  این هم از اشک تمساح شما!
  من گفتم که شمانوشته اید:
  تغییر وزیر اطلاعات بدون هماهنگی رهبری عزیز امکان ندارد پس چه اتفاقی افتاد؟!
  اگر رهبر اطلاع داشتند پس چرا نامه نوشتند به وزیر اطلاعات!
  متاسفم که اینچنین سخیفانه هرزنامه مینویسید!

 4. علی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۳۳

  چقدر متملقی شما. نمیشد خیلی راحت حرفاتونو بزنید و انقدر در زرورق نپیچید

 5. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۰

  دلمان برای دکتر تنگ شده،برای عجل لولیک الفرج گفتنش-آقای جوانفکر به ایشان بگوئید برگردد وگرنه خودمان تا نهاد ایشان را با سلام و صلوات همراهی میکنیم

 6. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۹

  نگران نباش
  ان الله مع المتقین

 7. محمد احمدوند گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۳

  سلام
  چرا دکتر این چند روز سر کار نرفته
  این نافرمانی دکتر از آقا رو ما چطور توجیه کنیم
  شما رو به خدا به دکتر بگید بس کنه
  الان فقط همین مونده که هاشمی به آقا بگه: من از اولش هم میدونستم این مثل بنی صدر میشه

 8. مرتضی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۰۲

  احمدی نژاد سلطان قلبها

 9. ناصر بهرامی راد گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۳

  احسنت ، آفرین بر این قلم امید آفرین ؛ آری دستان مولا و سردار دلاورش در هم گره خورده اند . یک یا علی دیگر مدعیان دروغین را رسوا خواهد کردو دولت احمدی را به دست مبارک مولا به دولت حضرت دوست پیوند خواهد داد ./

 10. محسن قائمی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۶

  سلام
  وقت بخیر و خسته نباشید
  لطفا تا انتهای مطلب را بخوانید و اگر ممکن است برای روشن شدن بنده جواب مبذول فرمایید.

  جناب آقای جوانفکر نمیدانم چرا واقعا چرا در دست خط شما و همفکران جناب عالی چرا هیچ اشاره ای به رهبر معظم انقلاب نمیبینم ؟!!!!!!!
  البته این تعجب به خاطر این است که شما را فردی ولایت مدار میدانستم .
  شاید لازم باشد بدانید در زمان غیبت امام عصر ارواحنا فداه و سلام الله علیه انوار و امداد آن حضرت در غیر از موارد خواص با واسطه به ما میرسد چه شده است این نائب برحق امام (ع) را نادیده گرفته اید ؟!!!!
  حب به متعلقات شی لازمه حب شی است برادر عزیز …….
  این روز ها دل خونم دل خون از این همه بی مهری مدعیان ولایت پذیری به رهبری عزیز.
  شاید شما فکر کنید من اشتباه میکنم و دکتر ولایت پذیر هستند خب شما که از دل حزب الله بیرون آمده اید و با مفاهیم دینی آشنایید باید بدانید ((اعرضوا عن مواضع التهمة)) یعنی چه اگر احمدی نژاد منتخب دل های ما اعتقاد به ولایت داشته باشد و واقعا مرید مقام معظم رهبریست چرا از این تهمت بزرگ با ایراد یک سخنرانی فرار نمیکند؟!!!
  و اگر یار غار رییس جمهور ایمانی در دلش به خدا هست برای رفع فتنه و کدورت در میان مومنین چرا از دولت و قدرت دنیا که به معنای واقعی کلمه دار پست است دست نمیکشد تا دشمن شاد نشویم بله اینجاست و در این موضع انسان فراماسونری بودن و یا بی دین بودن افراد را کمکم باور میکند .
  بعضی ها بجای چنگ زدن به حبل المتین الهی به ریشه های پوسیده دنیا چنگ زده اند .
  کاش اینان مومن بودند که اگر این چنین بود نظام مقدسمان را دستخوش این فتن نمیکردند

 11. محمد محمدی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۲

  خدا لعنت کنه اونهای که خون به دل دکتر کردن. . . خدا لعنت کنه اون کسانی که خودشونو مداح ائمه می دونن و توی مجالسشون اینجوری به به دولت حمله کردن . خدا لعنت کنه که تمام این خودی هایی رو که اینجوری یاران رئیس جمهور رو هدف قرار دادن .نمی تونستن تو ملا عام به رئیس جمهور توهین کنن اصحابشو زدن.حالا هم که فرصت پیدا کردن دارن خودشو میزنن. ولی همیشه حق پیروز میشه و این نامردا هم روسیاه. . . دورود خدا به همه خدمتگزارای این انقلاب که عاشقانه و بی منت فقط نوکری این ملت رو کردن. انشاالله خداوند به شما هم بزرگی روز افزون نصیب بکنه که توی این موقعیت رئیس جمهور رو تنها نذاشتین .وقتی رئیس جمهور به این پاکی وخدوم داریم خوب معلوم که اصحابش هم مثل خودش هستند. اجر تون با امام زمان .

 12. اسی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۸

  واقعا به این حرفها اعتقاد دارید؟ بیشتر شبیه گزافه میباشد.

 13. ایلیا عرشیا گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۶

  سلام دلمان بدحور هوای دکتر کرده است
  هوای اللهم عجل لولیک الفرج گفتن هایش را
  دکتر بیا دوباره ما را زنده کن

 14. ولایی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۴۵

  زر زیادی نزن. ما هر چه داریم از حضرت آقاست. ننه من قریبم در نیارید که اگر زمانش برسه و این روشها ادامه داشته باشه به خدمت شما هم می رسیم. یا بیاید در خط حصرت آقا یک برید گمشید. از اول هم احترام ما به شما نه از برای خودتان از برای حمایت ولایت بود از شما

 15. فخانیوز گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۰۴

  ان الله مع الصابرین…

 16. علی حسین زاده گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۹

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر
  وجعلنا من خیر انصاره و اعوانه
  و المستشهدین بین یدیه
  واحفظ قائدنا امام الخامنه ای
  واحفظ محمود احمدی نژاد
  و اهلک اعدائهم اجمعین

  باسلام خدمت یکی از یاران رئیس جمهور مظلوم مون ممنون از اینکه دکتر احمدی نژاد را تنها نگذاشتی
  انشاالله با ظهور مولای غریبمون آقا امام زمان (عج) تمام دشمنان رهبر و دکتر خوار و ذلیل و رسوا خواهند شد انشالله

 17. yavar گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۴۰

  احمدی بر خیز که مولا صاحب زمان به امثال تو نیاز مند است. بر خیز که وقت تنگ است.

 18. حسین گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۱

  سلام خسته نباشید
  آقای جوانفکر من یکی از طرفدارهای احمدی نژاد هستم تو این چند روزه خیلی سرخورده شدم
  از اونجایی که می بینم که چه شایعاتی علیه او درست شده و متاسفانه بعضی از اینها هم میدونم که واقعیت داره
  آقای جوانفکر
  تهدید کردن امام خامنه ای توسط احمدی نژاد به استعفاو کشاندن مردم به سطح خیابانها
  اولتیماتوم دادن احمدی نژاد به امام خامنه ای
  اصرار احمدی نژاد به برکناری وزیر با وجود مخالفت امام خامنه ای
  گفتن این جمله توسط احمدی نژاد به امام که وزیر اطلاعات وزیر من نیست پس ویزر شماست و با همون حالت به اصطلاح قهر از جلسه خارج شدن
  شش روز کاری بدون دلیل سر کار حاضر نشدن و شرکت نکردن در جلسات هیات دولت.
  همه اینها اتفاقیه و همش شایعه است!!!!!!
  من که به سختی میتونم باور کنم که اینها دروغ باشه!
  چرا به یک باره سفر ایشون به قم لغو شد؟
  دو سه روزه که حالم خیلی خرابه
  اگه نمیخوای تو سایتت جواب بدی به ایمیلم بفرست. خواهشا با دلیل و برهان بگو که همه اینها از اساس دروغه!

 19. شفق گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۸

  مطمئنید آغوش گشوده مولا ایشان را می خواند؟ مگر صدا و سیما، بسیج، سپاه، مداحان، ائمه جماعات و نمایندگان ولی فقیه در استان ها و بسیاری از سران اصولگرا که همگان به نزدیکیشان به مولا یقین دارند، تحت امر مولا نیستند؟ مگر همین ها نیستند که همه و هماهنگ با هم چند ماه است که هجمه گسترده شان را به آقای احمدی نژاد آغاز کرده اند؟ آیا می توان تصور کرد یک دفعه چنین صف طویلی از توهین و افترا و حمله خارج از کنترل مولا نثار دکتر احمدی نژاد شود؟ آیا این گونه توهین کردن به رئیس جمهور منتخب ملت به مصلحت کشور لطمه نمی زند؟ آیا حذف تدریجی رئیس جمهور از رسانه ملی و تخریب نزدیکانشان در برنامه های مختلف به مصلحت کشور لطمه نمی زند؟ آیا توهین های کیهان و فارس و بسیجیان تازه به دوران رسیده و اصولگرایانی که از یک طرف برنامه های اقتصادی دولت را با چالش مواجه می کنند و از طرف دیگر لحظه ای تهمت های ناروایشان قطع نمی شود به مصلحت کشور لطمه نمی زند؟ آیا فیلتر کردن گسترده سایت های حامی رئیس جمهور و فشار به خبرگزاری های رسمی دولتی توسط قوه قضائیه به مصلحت کشور لطمه نمی زند؟ آیا می توان باور کرد همه دستگاه هایی که مستقیماً زیر نظر مولا هستند اینطور از فرمان مولا سرپیچی کنند؟ احمدی نژاد در برابر چه کسی سپر مولا باشد؟ در برابر کسانی که خود را جان نثار مولا می دانند؟ شما را به خدا جواب من را بدهید. این سؤال ها را نه از سر مخالفت با مولا فقط برای اینکه حقیقت را بدانم پرسیدم.

 20. رز گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۷

  پیرو ولایت منتظر یک اشارت ولی است تا سر ببازد. نه اینکه با گوشه و کنایه دیگران خلوت گزیند. ما با احمدی نژاد عهد بسته ایم تا با ولایت رهسپار شویم تا شهادت. نه اینکه در مقابل او چون و چرا بیاوریم و بهانه جویی کنیم. کسی که گفته یاران او فراماسون هستند. هر کس باشد اگر تایید ولی پشت سر دکتر باشد ملت با اوست. اما احمدی نژاد باید بجنبد در مقابل ولی نایستد که در این حال کار از ماسون بودن می گذرد و ملت پشت ولایت تکلیف را روشن می کند.

 21. پارسا گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۲

  در رابطه با نوشته شما در آیین نیوز:
  جوانفکر: احمدی نژاد می گوید پس از سال ها حرکت بر مدار ولایت ، به ضدیت با انقلاب و رهبری متهم شده است

  سلام. خسته نباشید. من به عنوان یک آدم عادی که در خارج از ایران زندگی‌ می‌کنم و از طرفداران رئیس جمهور هستم، تحلیلم اینه که در شرایط فوق طوری ننویسید که دکتر در حال داغون شدن یا پیر شدن یا خورد شدن است. روی سخنم، پاراگراف اول نوشتهٔ شماست. برای مردمی که بزرگترین خواستشون عدالت در کشور است، برای ملتی که به عشق منجی زنده است، وجود احمدی نژاد در دوران کنونی، یاد آوره و نوید بخش ظهور همان منجی عالم است. برای مردمی که چشم و دل‌ به راه دکتر دادند، لطفاً دکتر را همانطوری که هست معرفی‌ کنید. حقیقت دکتر رو من و امثال من در طول این چند سال شناختند. آدمی‌ که رو در روی قلدرترین دولتهای دنیا ایستاده و همه رو فتیله پیچ کرده، یک شخص استثناییه، خیلی‌ آدم بزرگیه و بسیار قوی. هر چه رفتارهای انسان صحیحتر میشود از روحیه قویتری برخوردار میگردد چونکه به تکامل خویشتن خویش که هدف فلسفهٔ افرینش است، نزدیکتر میشود.. شخصیت بزرگ و استثنایی احمدی نژاد، پیامد شکل‌گیری رفتارهای فرا انسانی‌ در او است. یعنی‌ شکل انسانی‌ را پشت سر نهاده و به شخصیت روحانی تبدیل شده. تحت این شرایط موجودات عالم غیب یکپارچه شخص مورد نظر را حمایت میکنند. جناب آقای جوانفکر برادر گرامی‌، احمدی نژاد را نمیشود با ویژگیهای اخلاقی یک انسان معمولی‌ تحلیل کرد.برای تحلیل او باید در حد او بود.
  در شرایطی که مردم ایران چشم به راه منجی هستند، و به احمدی دل‌ دادند، دادن این خبر که دکتر داغون شده، امید را از مردم می‌گیرد. بر عکس، هر چه مردم قدرت دکتر را در شرایط سخت ببینند، بیشتر پشت او جمع میشوند. همه چیز دست به دست هم داده تا نام احمدی نژاد در تاریخ ایرانزمین به عنوان ناجی ثبت شود. این یک خواست و ارادهٔ غیر بشری است که احمدی‌نژاد را همراهی کرده و خواهد کرد. پس آنچه توجه مردم را، چه حزب‌اللهی چه غیر حزب‌اللهی به دکتر جمع می‌کند، نه دلسوزی برای دکتر، بلکه صجبت از اقتدار دکتر است. وقتی‌ چنین شخصیت والایی به آدمی‌ به اسم مشائی ارادت دارد، پس ببین حالا مشائی کیست!

  …. میگم، یک احتمال خیلی‌ کوچیک هم میدم که شما جزو استراتژیتون برای مبارزه با اصولگرایان فاقد اخلاق، این باشه که بخواهید دکتر رو خسته و درمانده نشون بدید. آقای مشائی یک استراتژیست فوق‌العاده است. با حصور وی در کنار دکتر، و حمایت نیروهای عالم غیب پیروزی از آن ماست. انشاءا

 22. حسین گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۱۷

  آقای جوانفکر ما که دستمان به دکتر نمی رسه شما بهش بگید تا امثال لاریجانی و دیگر اصول گرایان سنتی ،تا اصلاح طلبانی که همواره خلاف جهت انقلاب و رهبری شنا کرده اند بیش از این ننگ مخلافت با رهبری را به ما احمدی نژادیها نچسبانده اند احمدی نژاد با مردم صحبت کنه یادمان نرود مجلس نهم نزدیک است و نباید فضا را در اختیار مخافان دولت قرار دهیم فضا به شدت مسموم شده چه بسا برای سم زدایی لازم شود برای خدا و امام زمان یک نفر هم فدا شود شاید مشایی با کنار رفتن در ظاهر شاید با کنار رفتن رحیمی یا هرکس دیگر فضا مساعد شود برای فعالیتهای دولت که خدایی ناکرده اگر ما احمدی رو ازدست دهیم سالها بایستی در فلاکت زندگی کنیم تا اوضاع مناسب شود ما احمدی رو به این راحتی به دست نیاوردیم شما ها هم نگذارید به این سادگی از دست برود

 23. علی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۲۹

  سلام اقای جوانفکر
  امروز بعد از گذشت حدود ده روز از ماجرای اقای مصلحی بسیاری از دوستان انقلاب نگران هستند، بسیاری از رسانه ها و افراد از قهر رییس جمهور صحبت میکنند. صحبتی که همه ما دوست داران انقلاب را نگران کرده نگرانی که سابق بر این نیز تکرار شده است. مردم نگران هستند زیرا ارمان های انها با این شایعات رنگ سیاه می گیرد. چه روزها و شبهایی برای آقا و مولایمان و پسر ایشان دکتر احمدی نژاد دعا کردیم پیام ما را به ایشان برسانید بگویید که همه ناراحت هستند خواهش میکنیم موقعیت را دریابید کافی است نگاهی به رسانه های بیگانه بیندازید تا موقعیت را دریابید. ما با انتخاب احمدی نژاد پشت پا به ۱۶ سال انتخاب خود زدند نگذارید که مردم مایوس شوند. من از نسل سوم انقلاب هستم و به این مملکت ایمان قلبی دارم دوستش دارم و خواهم داشت چه شب هایی را در راه انتخاب اصلح نخوابیدیم و به صبح رساندیم. چون احساس میکردم انتخاب اقایمان هم ایشان هستند خواهش میکنم به علی قسمتان میدهم نگذارید مایوس شویم. چیزی که بعد از حدود دوهفته سکوت رییس جمهور ما را نگران میکند.

 24. کریم عباسی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۶

  جناب جوانفکر
  من از کسانی هستم که به محمود احمدی نژاد به خاطر همه آنچه شما نوشته اید رای داده ام
  واقعا امیدوارم که عبارت آخر شما درست در بیاید فرموده اید «او سرباز است ، آمده است تا در این راه سر ببازد. اینک دستان محبت آمیز پدر او را می خواند و لحظه آن رسیده است که فرزند ، خود را به آغوش گشوده پدر اندازد. او تنها نیست. سایه سار مولا بر سر او گسترده است.»
  اما رفتار باکمال معذرت ، لجبازانه رئیس جمهور در برابر خیر خواهان ، مرا مایوس کرده است
  انشاء الله که همین باشد که شما نوشته اید و احمدی نژاد با پرت کردن خود در آغوش رهبری ، دشمنان ما را مایوس کند
  اما برداشت تلخ من این است که او خود را از قطار انقلاب به پائین پرت کرده است
  خداکند حرف شما باشد
  دعا کنیم

 25. صادق گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۸

  آقای احمدی نژاد شما تنها نیستید، خدا با شماست، امام عصر (عج) با شماست، همه آزادیخواهان و مستضعفان جهان با شما هستند، همه فطرت های بیدار و دل های پاک با شما هستند، همه چشم های عاشق با شما هستند، همه دل های منتظر با شما هستند….همه گام های استوار و اراده های آهنین با شما هستند…یک تاریخ، یک آرمان پشت شماست، آقای احمدی نژاد شهیدان با شما هستند…نکند در وعده الهی تردید کرده اید : ان شاءالله شمایید مصداق صالحین در آیه شریفه “و لقد کتبنا فی الزبور من بعد الذکر ان الارض یرثها عبادی الصالحون”. به خدا که ظلمت دهشتناک این روزها نویدبخش صبح روشنی است که در راه است.” ألیس الصبح بقریب”. دعای همه خوبان عالم بدرقه راهتان.

 26. علی( دلسوز انفلاب) گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۰۱

  سلام خسته نباشید . چند عبارت عرض می نمایم اگر منصفانه و دلسوزانه تشخیص دادید آنرا به عرض دکتر برسانید . ( شما قاضی باشید و قضاوت کنید)
  دکتر از سال ۱۳۸۷ به بعد بدلیل علاقه بیش از حد به آقای مشایی( نمیدانم با کدام استدلال) بسیاری از دوستان صمیمی و دلسوز خود را از جمله آقای مصباح ، آقای آقا تهرانی ، آقای حائری شیرازی ،آقایان لنکرانی صفار هرندی محسنی اژه ای ،پناهیان،جوادی آملی حسین شریعتمداریو حتی برادر ایشان و خانواده خود وبسیاری از علما وعاظ و مداحانی که سالها اخلاصشان در عرض ارادت به انقلاب و رهبری اثبات شده است از دست داده است(ایشان باید بداند هیچکدام اینها دشمن ایشان نیستند) . آیا ایشان نباید لحظه ای تفکر می کرد که و درصدی از خطا و اشتباه را به مشایی تخصیص میداد و شخصا و راسا در پی بررسی آنها اقدام مینمود(از نهادهای امنیتی هم در این مورد کمک میگرفت ) . پرواضح پیدا بود که بسیاری از رفتارها و کردارهای آقای مشایی با اصول اسلام ناب محمدی (ص) سازگار نمی باشد و بیشتر به حرکات و مشی دولتهای قبلی خاصه تفکرات تکنوکراتان کارگزار اطراف رفسنجانی شبیه می باشد . پس دکتر باید متفکرانه بیاندیشد که توجه به مستضعفین جامعه با کنفرانسها و همایشهای ایرانیان خارجی یا هنرمندانه کیش دوست (همانها که مخالف دولت بوده و آنرا بارها به تمسخر گرفته اند) و …. اصلا همخوانی ندارد . پس دکتر باید در ساده انگاری خود و اعتماد بیش از حد خود به فردی جایزالخطا خود را مقصر بداند و خویشتن را سرزنش کند .زیرا همین باعث تقابل با ولی فقیه و مطمئنا با امام عصر خواهد شد .ببینید خاتمی با آن همه حرف و حدیث در بحث رئیس دفتری خود با نظر آقا ابطحی را عوض کرد بدون لحظه ای درنگ ، یادر بحث وزرای اطلاعات همیشه نظر آقا را بر نظر خود ترجیح می داد .ما انتظارمان از احمدی نژاد خیلی خیلی بیش از اینها بود ایشان می بایست قبل از رفتن مصلحی و عزل ایشان از آقا کسب تکلیف میکرد .به نظر بنده توبه ایشان تنها و تنها برائت از مشایی میباشد و بس .

 27. سبکرو گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۵

  جناب اقای جوانفکر
  سلام
  سلام من را به دکتر برسونید
  وقتی می بینم با این همه زحمت این همه هیاهو براش درست می کنند از زندگی بیزار می شوم
  ارادتمند شما

 28. ن.ف گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۳۲

  سلام آقای جوانفکر
  با خواندن این نوسته قلبم به درد آمدواشک از چشمانم جاری شد.الحق که حق مطلب را ادا کردید.خواهش میکنم به رئیس جمهور عزیز و محبوب بگویید که او تنها نیست .هزاران دل مشتاق چون من در انتظار دیدن روی ماهش هستند.از همه مهمتر خدا با اوست.او مرد فتح قله هاست. ایران با داشتن رئیس جمهور شجاع ،هوشمند وبا ذکاوتی چون او توانسته به این موفقیتهای بزرگ دست پیدا کند.او مرد بزرگی است وبه همین دلیل از داخل وخارج ،ناجوانمردانه به او و یارانش حمله می کنند.خواهش میکنم به رئیس جمهور محبوبمان بگویید با استمداد از ولی عصر دوباره قدم در راه گذارد.می دانم قلب مهربانش از تیغ کینه و حسد دشمنان داخلی و خارجی به درد آمده.اما به او بگویید که دلهای بی تاب ما منتظر اوست .نه فقط ایران که جهان منتظر اوست.به او بگوییدقلب من هم از این همه ناجوانمردی علیه او به درد آمده.به او بگویید او تنها نیست .هزاران نفر چون من با قلبی شکسته منتظرش هستند وشب وروز برای سلامتی و موفقیت او و یارانش دعا می خوانند.از خدا می خواهم که دشمنان ناجوانمرد داخلی و خارجی او و یارانش را نابودکند.به او بگویید بیاید که چشمان بی فروغمان را نور دوباره ببخشد

 29. دلارام گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۰

  خدایی اش خسته نشدی از خرافات نوشتن ؟
  نمی شه عینک ات رو عوض کنی ؟

 30. مهدی، یک آدم عادی! گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۴

  سلام
  به دکتر عزیز بگویید که ما تا آخرین نفس پشت سر ایشان ایستادیم تا همه این اقتدارگرایان و تحمیلگران به زمین بخورند و رسوا شوند. روزگار آخرالزمان شده است و بعضی ها از “آقا” هم آقاتر شده اند!!!

 31. سید مهدی اصغری گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۷

  سلام
  خسته نباشید
  مطلبی بسیار قوی پرمغزی نوشته اید مولا یارتان
  سید مهدی اصغری ۰۰۳۳۶۰۳۰۰۸۲۱۱

 32. جواد گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۵

  بسم الله الرحمن الرحیم

  پس از اتمام حجت مقام عظمای ولایت مبنی براینکه نباید در کشور القای حاکمیت دوگانه بشود و هجمه سنگین رسانه های بیگانه بر القای حاکمیت دوگانه و اختلاف رهبری و رئیس جمهور و متاسفانه سکوت مطلق دکتر احمدی نژاد که تاکنون به دلیل تبعیت از ولایت و رهبری مورد حمایت ملت انقلابی بوده است . اینک در این شرایط حساس شایعاتی مبنی بر قهر کردن رئیس جمهور و بی اعتنایی به حکم رهبری به دلیل امتیاز گیری در محافل خبری عنوان شده است . تا جایی که رادیو دویچه وله و رسانه های دیگر از شروط سه گانه احمدی نژاد برای آمدن سر کار بیان کرده اند . به این دلیل ما فرزندان خمینی کبیر و پیروان مقام عظمای ولایت و رهبری به رئیس جمهور تا کنون ولایی هشدار می دهیم در صورت دروغ بودن این اخبار ، سکوت خود را بشکنند و با حمایت و تبعیت از ولی فقیه و حکم ایشان بار دیگر حمایت بیش از پیش فرزندان حزب الله را مشاهده کنند و باردیگر امید دشمنان را ناکام کرده و شادی و نشاط را به اردوگاه دوستان بازگردانند. پس از صمیم قلب امیدواریم تمام این شایعات دروغ محض باشد و جناب دکتر همان چهره محبوب وولایی باشد و با سخنان شیرین و شادی افکن امید دشمنان را ناکام سازد
  والسلام
  عده کثیری از حامیان ولایت و دوست داران دیرینه دکتر احمدی نژاد

 33. آریا گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۸

  با سلام . هماطور که گفتید ایشان دل به خدمت مردم بسته جهت رضایت خدا. پس خداوند چون قدرت مطلق است ، ایشان را تنها نخواهد گذاشت . خدا هر که را بیشتر دوست دارد ، جام بلا بیشترش میدهد. و این امتحانی است برای ما شاید ، که حق تعالی مردم این زمانه را به آزمون گذاشته تا ببیند این مردم با خادمین اصلی خود چگونه رفتاری خواهند داشت . یادم آمد حکایت مولایمان علی (ع) را که وقتی حکومت او را برگزید،در جهت دفاع ازاجرای اسلام ناب حضرت محمد (ص) چه سختیها کشید . او نه با رومیها جنگید و نه با کافران ، ۱-با مدعیان حکومت ۲- و آنهایی که بواسطه نزدیکیشان به مرکز حکومت توقعات دست اندازی به حریم بیت الامال داشتند ۳- و همچنین کوتاه فکران و متعصبین دروغین دین جنگید . این سه گروه دراین زمان مشخص نیستند ؟مدعیان که قرآنها را بر سر نیزه کردند ( پارچه های سبز ) . متوقعین که مشخصند . متعصبین دروغین هم همچنین . پس مردم باید بیش از پیش آگاه باشند .

 34. مجتبی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۵

  دکتر خدا نظاره گر کارهای ماست پس بکوش که خدا در هر شرایطی از تو راضی باشه و اگه کاری از دستت برمیاد که باعث خوشنودی اون میشه هر چه قدر که کوچیک باشه از هیچ تلاشی دریغ نکن که اگه تحت هر شرایطی اونو انجام ندی بدون که نه انسانها بلکه این خداست که از تو ناراضی هست پس اگه کاری مطابق با فرمان الهی هست با عظم راسخ و با جدیت تمام اونو پیگیری کن و نگذار که سنگ اندازی ها مانع اون بشه که در قیامت باید جوابگوی اون باشی پس فقط خدا رو در نظر بگیر و اقدام کن و بدون دل های ما با تو هست و برتر از اون خدا و پیغمبر و امامان او هستن که پشتیبان و یاور تو هستن.

 35. محمد.غ گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۳۷

  حافظان عزیز انقلاب اسلامی ایران و حامیان مستضعفین بدانید که شاید شماتازه متوجه شدید که قدرت طلبان
  و سودجویان خیلی قبل به فکر انتقام از یاور مردم ستم دیده جناب احمدی نژاد افتادند امیدوارم رهبر
  عزیز آن فقیه عالیقدر تکلیف آن فرصت طلبان را برای همیشه روشن کنند

 36. فدایی دین گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۹

  حتما بخوانید
  خیلی مهمه

  باسلام
  این روزها اخبار های متفاوتی درباره ی احمدی نژاد ، مشایی ، حضرت آقا می شنویم. عده ای می گویند احمدی نژاد با آقا اختلاف پیدا کرده ، عده ای می گویند چرا مشایی ؟! و بعد به او فحش می دهند و در کنار فحشان درس اخلاق هم می دهند و ….

  اما می خواهم یک واقعیتی را بیان کنم
  احمدی نژاد در مقابل هاشمی ایستاد و او را خوار و ذلیل کرد. و همانگونه که در مقابل او ایستاد در مقابل عده ای از اصولگرایان ایستاده. به همین دلیل آنها هم دارند کاری می کنند که احمدی نژاد برکنار شود. برای این کارشان به مشایی رو آورده اند. درست است که مشایی گاهی حرفهایی زده اما این رو می دانم خیلی از حرفهایی که از قول او نقل می کنن خلاف واقعیت است. مثلا همین مکتب ایرانی. او نگفته اسلام نه و فقط مکتب ایرانی. بلکه گفته این چیزی که ما ایرانیان از اسلام گرفتیم باید ، این درست است و این مکتب ایرانی باید به جهانیان عرضه شود.
  اشکال آقای مشایی این است که ادبیات حرف زدنشان حاشیه ای است هرچند که قصد و غرضی ندارند و باید اصلاح کنند.
  این فتنه ای که در حال حاضر دارد شکل می گیرد فتنه ی پیچیده ای است.
  وقتی رهبری می فرمایند تا من زنده هستم نمی گذارم این حرکت از مسیر اصلی اش لحظه ای فاصله بگیرد و بعدش از دولت تمجید و تعریف می کنند و می گویند این دولت خدمتکار است یعنی اینکه آقایانی که مدام ادعا دارید و مدام دارید اختلاف ایجاد می کنید. آقایانی که دارید برعلیه دولت اقداماتی انجام میدهید، من هستم شما ساکت شوید.
  آنهایی که دم از ولایت مداری می زنند کجا هستند؟ آنهایی که ادعای ولایت مداری دارند کجا هستند؟ مگر رهبری از دولت و شخص رئیس جمهور حمایت نمی کنند. پس تبعیت کجاست؟!
  فقط ادعا دارند اما در عمل نمره شان از بیست به زور ۱۰ می شود.
  این وظیفه ی ما جوانان است که در مقابل آنها بایستیم و تبعیت خودمان را نشان دهیم و از اختلاف فکنی و پخش حرفهایی که آنها می خواهند پخش شود جلوگیری کنیم.
  آنهایی که مدام حرف می زنند و خبر میاورند که فلانی این حرف رو زد فلانی ان اقدام را کرد هیچ کدام این اقدامات یا حرف ها را ندیده اند و فقط از منبع دیگری نقل می کنند.

  فقط خواستم هشدار بدهم که عده ای از اصول گرایان هم دارند به جمع خوارج می پیوندند.

 37. صادق هاشمیان گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۰

  درودبر تمامی سربازان ولایت
  (خوشحال میشم به وبلاگ من سربزنید)

 38. ali گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۷

  به همه جدایی خواهان

  این خطای بزرگ را نکنید.

 39. ظهیری گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۰۱

  این روزها اینقدر فاصله حق و باطل با هم نزدیک شده که انسان براحتی قادر به تشخیص نیست و البته پر واضح است که دکتر احمدی نژاد انسانی خدوم و استکبار ستیز است و خیلی از افراد به ظاهر اصولگرا و تشنه قدرت کینه این انسان بزرگ رو بدل دارن و از هر فرصتی برا ضربه زدن به دکتر چشم پوشی نمی کنند. وقتی آدم این همه توطئه بر علیه دولت و شخص رئیس جمهور رو می بینه که خیلی از خواص دست روی دست گذاشتن و جلوی این اهانتها و توطئه هارو نمیگیرن حق رو تماماً به رئیس جمهور میده که دلخور بشه.
  ما تو کشوری زندگی میکنیم که فتنه گران و دشمنان داخلی ملت و اسلام بیشتر از دشمنان بیگانه است. تو این شرایط فقط حضرت ولیعصر عج است که میتونه میزان و حق رو به ما نشون بده ولاغیر.
  الهم عجل لولیک الفرج
  و برا آدمهای به ظاهر حزب الهی متاسفم که فقط معتقدند که انحراف و غفلت آخرالزمان فقط شامل افراد مقابل و یا دوروبریهای رئیس جمهور عزیز میشه.
  جناب جوانفکر سلام گرم بنده را به رئیس جمهور محبوب برسونید و بهشون بگید مبادا ذره ای تمرکزتونو از اهدافتون بردارید که تو این وانفسا که جهان داره دچار دگرگونی میشه و تحولات منطقه نوید بخش حرکت بسوی ظهور شده چشم همه مستضعفین جهان به امثال شماست.
  جا داره اینجا شعر خود دکتر رو هم مرور کنیم.
  ما از تبار رستم، فرهاد و آرشیم
  واندر شراب فتنه آخر سیاوشیم
  در انتظار رویت آن مهر آخرین
  در مجمر سپیده سپندی بر آتشیم

 40. رضا گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۰

  متاسفم برای اینهمه تملق. شرم آوره.

 41. ابن الزهراء گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۰

  آقای عزیز
  از خدا بترس
  همین متنی هم که نوشته ای نه نامی از ولی فقیه توش هست و نه جوابی در مورد مخالفت های یگانه مظلومتون
  نفرین به هر چی تلبیس کار و تدلیس و کار و تزویر کار و دروغ گو ه

 42. سهیل گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۶

  آقای جوانفکر
  میگم احمدی نژاد بره ، نون شما هم آجره ها !!!
  به نظر میاد حدیث نفس نوشتید قربان !!!

 43. محمدهراتی گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۹

  سلام جناب جوانفکر
  چند روزیه که برای رئیس جمهور عزیزم خیلی نگرانم
  برخلاف دوست عزیز با خوندن مطلب شما نتونستم بغضمو فرو بنشونم و اشک از چشمانم جاری شد
  وبرای غربتش گریست
  اومدم یه مطلب بنویسم برای دکتر که مطلب شما رو خوندم انصافا چون شما بر امور اشراف دارید حق مطلب رو ادا کردید
  دیشب دعای کمیل ، امروز دعای ندبه ، امشب تو سجده نمازم و هر لحظه کنار اسم مولا دعاش میکنم
  تو رو به علی به دکتر بگین مهم ما گدا گشنه ها و فقیر بیچاره هاییم که میدونیم دکتر راه درست و میره به هارت و پورت این هتاکان توجهی نکنه
  به همه گفتم زندگی روز مره دکتر معجزست
  و بر عکس دیگران که با افعال منفی دعا میکنند یقین دارم که دکتر مرد راهه
  اهل نوشتن نبودم ولی چند روزیه علی رغم مشغله زیاد فقط و فقط به عشق مولا و برای حمایت از دکتر عزیز وقت گذاشتم وبلاگ درست کردم مطلب نوشتم و مینویسم که دیگران فکر نکنن عرصه خالیه و میتونن هرچی دوست دارن بگن
  دکترِ فردایِ ما اگر دکتر دیروز و امروز ما باشد تا آخرین قطره خونمان را برایش میدهیم
  سرباز مطیع ولایت-محمدهراتی

 44. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۹م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۲۷

  دکتر شنبه فعالیت خود را به کوری چشم دشمنان از سر میگیرد-انشاءالله

 45. حامد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۰۵

  احمدی نژاد را دوست داریم چون مثل مردم لباس می پوشد راه می رود … در او هیچ گونه اشرافیتی نمی توان یافت او .. رئیس جمهور ما مرد عمل است و نه مرد سخن . محافظه کاران می گویند برای انتخابات برنامه ریزی کرده ، اینکه اشکالی ندارد شما هم برنامه ریزی کنید ..رقابت همین است و هر که را مردم خواستند نماینده می شود .. دلم برای رئیس جمهور تنگ شده است سیل تهمت ها به او فزونی یافته است بحث درباه حضرت آقا نیست که مقام معظم رهبری ستون انقلاب است ولی خیلی ها چون جناب مصباح ..علم الهدی .. مداحانی چون ارضی … سیل تهمت را بسوی دکتر و یاران صدیقش روانه می سازند . … ولی خداوند با احمدی نژاد است او از جنس مردم است و پیروزی از آن تهیدستان خواهد بود

 46. محمد علی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۱۸

  آقای جوانفکر سلام
  من نه تخریب دکتر رو قبول دارم نه مشایی چون این مسئله(آقای مشایی) به فرموده آقا قطعا فرعیه
  اما دکتر هم باید بدونه که بنا به گفته ی خودش کشور رو فدای فرد نکنه که می دونم ۱۰۰ درصد نمی کنه ان شا الله
  اما حواس دکتر به این بیشتر جمع بشه که نکنه خدای نکرده آقا و ۲۵میلیون نفر دشمن شاد بشن !!!!!!!
  دکتر تو رو به مولا قسم که دشمن شادمون نکنی ها !!!!

 47. ایران پترو / صراط نیوز ! هتاک نیوز ؟ یا کیهان نیوز ؟ گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۱

  صراط نیوز ! هتاک نیوز ؟ یا کیهان نیوز ؟

  ایران پترو: روز گذشته ( ۹ اردیبهشت ۹۰ ) بعد از آنکه دکتر علی اکبر جوانفکر در وبلاگ وزین خود “شاهد”، مطلب پخته، دلنشین و البته پرمغزی را با عنوان ” آغوش گشوده مولا تو را می خواند ” به رشته تحریر درآورد، یک سایت خبری بی محتوا – صراط نیوز – که گرداننده اصلی آن خواهر زاده حسین شریعتمداری [ بخوانید دست نشانده حسین شریعتمداری ] این روزنامه نگار با سابقه اما بی ادب و هتاک است، مطلب مذکور را به نقل از جناب جوانفکر به صورت “جوان فکر” و با تیتر ” احمدی نژاد زانوی غم بغل کرده است ! ” منتشر ساخت، تا به شایستگی در راه بی ادبی و هتاکی ارباب رسانه خود، حسین شریعتمداری تخت گاز قدم برداشته باشد.

  او که در این سایت خبری بی محتوا و بی مقدار، بسان حسین شریعتمداری در کیهان، مدام در حال تخریب دوستان، نزدیکان و عزیزان رییس جمهور احمدی نژاد است، معلوم نیست چرا از سوی وزارت ارشاد مورد بازخواست قرار نمی گیرد.
  معلوم نیست، چرا وزارت ارشاد که اخیرا تعداد قابل توجهی از سایت های خبری حامی دولت را فیلتر کرده است در اقدامی مشابه و البته عدالت محور، سایت هایی نظیر این سایت هتاک و سبک را فیلتر نمی کند!
  به راستی چرا ؟

  http://irpetro.com/newsdetail-11208-fa.html

 48. هموطن گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۵

  با سلام
  من از طرفداران اقای احمدی نژاد نیستم و با اکثر رفتارهای ایشان مخالفم. ایشان را منتخب مردم نمیدانم و براین باورم که در تصمیمامتشان شتاب زده و بدون مشورت عمل میکنند. اما این حرکت ایشان را بسیار می پسندم بهرحال ایشان درست یا نادرست در سمت ریاست جمهوری هستند و حداقل اختیار کابینه شان را که دارند. این حرکت ایشان که ممکن است به واسطه برخی واکنش های تند و گزنده از سوی دوستان سابق و دشمنان کنونی ایشان به بهای گزافی برای ایشان تمام شود می تواند راه را بر تمامیت خواهی برخی نهادها ببندد . ان شاااله

 49. احسان گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۲۶

  خسته نباشی دکتر، درود بر تو که مرد بودن رو ترجمه کردی.

  ملتی حامی تو هست، چرا که همیشه حامی آنها بودی.

  دست حق همیشه یاورت باد.

 50. رضا گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۰۸

  جناب آقای جوانفکر، کاش به جای این که به تعریف و تمجید بیش از حد از دکتر می پرداختید به ایشان می گفتید که تبعیت از فرامین رهبری رمز موفقیت شما و دولت شما بوده که اگر خدایی نکرده این را از دست بدهید همه چیز را از دست داده اید.
  یادمان نمی رود وقتی که آقای احمدی نژاد حکم تنفیذ خود را از دستان مبارک آقا گرفتند و بوسه بر دستان مولا زدند چقدر دل مومنین را شاد کردند و مردم را خوشحال کردند که فردی آمده که همسو و همراه رهبری کند و پس از سالها که دولتهای منحرف قبلی دل آقا را خون کردند ایشان می خواهد لبخند را به لبان مبارک ایشان برگردانند و باعث شادی دل مولایمان شوند اما صد حیف که انگار ایشان نیز دارند همان راه گذشتگان را طی می کنند و مطمئن باشند که این کار ایشان باعث شادی دشمنان نظام و رهبری و افسردگی دوستداران رهبری و نظام و احمدی نژاد ولایت مدار می شود.

 51. مصطفی قمری وفا گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۱۷

  دکتر احمدی نژاد در تبعیت از مقام معظم رهبری همواره پیشتاز بوده و امروز هم باید همچون گذشته ، سربازی خود به ولایت را نشان دهد تا تیر کینه های دشمنان داخلی و خارجی،باز هم به سنگ بخورد.
  از ۳ ماه پیش که برای خدمت رسانه ای به تونس آمده ام، بارها از زبان شهروندان مسلمان تونسی – در رده های مختلف – شنیدم و در گفتگوها دیدم که رئیس جمهور ایران اسلامی در این سرزمین کوچک شمال آفریقا چه آوازه ای دارد.
  تونسی ها می گویند رئیس جمهور احمدی نژاد را دوست داریم چون که خود را سرباز ملت و البته خدمتگذار ایرانی ها می داند.
  شهروندان تونسی تا متوجه می شوند من ایرانی هستم، در اولین جمله متذکر می شوند: ” احمدی نژاد، وری گود.”و بعد هم جمله خود را این گونه تکمیل می کنند که اقای احمدی نژاد عین رهبر ایران و با شجاعت تمام مقابل سیاست های دشمنانه آمریکا و اسراییل ایستاده است؛ موضوعی که در کشورهای عربی وجود خارجی ندارد.
  خلا صه ما از راه دور به اقای احمدی نژاد سلام می رسانیم و می گوییم در راه ولایت و رهبری ثابت قدم باش که به برکت همین شاخص، اینجا در تونس، هواداران زیادی دارید.
  به امید دیدار مجدد

 52. * گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۲۴

  بگید برگرده….به حق اللهم عجل لولیک الفرج…دکتر ؛خامنه ای تنهاست…برگرد

 53. wahid nikhah گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۳۵

  فکرنمی کردم یک نفرمسلمان وشیعه اثنی عشری که دراعتقاداتش امامان چون حسین بن علی را قبول دارند این قدر چشم خود را برحقایق ببندند و زبان تملق بگشایند ٰوقتی به چشم سرمی بینی که طرف داره همه حیثیت نظام وانقلاب را زیرپا له می کند چی طورمی تونی ادعاکنی او عاشق دلباخته انقلاب و رهبری است احمدی نژاد اگریک ذره به اصول انقلاب و قانون اساسی جمهوری اسلامی پایبند بود نباید لحظه ی در قبول رهبرانقلاب تردید بخود راه می داد چی رسد به لجبازی و تهدید

 54. محمدهراتی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۳۱

  باسلام خدمتت دوست ویار رئیس جمهور
  مطلب جدیدم تقدیم به رئیس جمهور عزیزم
  اگر لطف کنید به دستشان برسانید منت بر من حقیر گذاشته اید:
  http://basiratemahdavi.vcp.ir/?viewpost=e511foc184f

 55. جمال دشتی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۳۶

  نمیدانم!! غرور!! نه!! نه!! نه!!!!!
  احمدی نژآدی که ما می شناسیم ولایتی است. احمدی نژادی که با گرفتن حکم تنفیذ دستان رهبری را بوسید و مایه افتخار و مباهات بچه حزب اللهی ها شد. مطمئنم که این احمدی نژاد همان احمدی نژاد است. باز هم از صمیم قلب دوستش داریم و بهش افتخار می کنیم.
  ان شا الله

 56. محسن صادقی از قم گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۴۵

  آقای جوانفکر شما گفته بودید که یک شبکه زنجیره ای علیه احمدی نژاد به کار افتاده است . من باورم نمی شد تا اینکه صبح امروز دیدم واقعا چنین شبکه ای وجود دارد. روزنامه کیهان روز شنبه مطلب شما را به اصطلاح نقد کرده و در آن به شکل محترمانه ای به شما توهین کرده است. این مطلب قبل از اینکه در روزنامه کیهان به دست چاپ سپرده شود در همین شبکه زنجیره ای علیه دولت منتشر شده است. ساعت ۵۳ دقیقه بعد از نیمه شب در سایت مشرق ، ساعت یک و هفت دقیقه بامداد در سایت فردا نیوز ، ساعت یک و سی و چهار دقیقه در سایت شفاف ، ساعت یک و سی و شش دقیقه در سایت بولتن نیوز عینا درج شده است . آیا این امر نشاندهنده یک شبکه زنجیره ای نیست. اگر نیست پس چیست؟

 57. arman گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۴۹

  آقای جوانفکر عوام فریبی چرا؟ به همه پیشنهاد می کنم حول سخنان مقام معظم رهبری درجمع مردم فارس تفکر کنند.مسیر انقلاب چگونه تغییر خواهد کرد؟یا فقط مسائلی که درطی چند روزگذشته اتفاق افتاده می توتند مسیر انقلاب تغییر دهد؟

 58. احمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۶:۵۰

  آقای احمدی‌نژاد و هزارن چون ایشان مانند عدد «صفر» هستند که در کنار قامت برافراشته‌ای «یک»ی چون ولی‌فقیه زمان، امام خامنه‌ای (روحی له الفدا) قرار می‌گیرند، می‌شوند میلیارد‌ها ، والا فقط همان صفرند، هر چند شبانه‌روز کار کنند و خدمت: انما یتقبل الله من المتقین

 59. سید گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۷:۱۲

  چه زیبا خواهد بود در آغوش هم دیدن رهبری ودکتر احمدی نژاد. خدایا آن لحظه را ببینم چراکه دشمنان داخل وخارج را مایوس، دوستان شاد وریشه های این نظام الهی را قوی تر وگسترده تر خواهد کرد

 60. رحمان گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۱۵

  ببینید هر رئیس جمهوری آزادی عمل میخواد حداقل در حلقه نزدیک دوستانش.این برادران…ما توهم زده اند کدام ضد ولایت مداری ،احمدی نژاد مشایی جوانفکر ذاکر همه مرد کارن ببینید مملکت تو این ۶ سال چه پیشرفتهایی داشته، ببین میتونید این رئیس جمهوری محبوب رو اذیت نکینید
  لعنت بر متعصبان که فقط نوک دماغ خود را میبینند

 61. عقاب گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۴۵

  حالا به دکتر بگو یه ماچ بعده فعلا

 62. observer گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۴

  سلام جناب آقای جوانفکر…
  در بین نظراتی که دوستان مطرح کردند و بعضا توی همین وبلاگ هم نظراتشونو نوشتن و دکتر رو به ولایتگریزی متهم کردند باید بگم من به شخصه از این شجاعت دکتر تقدیر و تشکر می کنم و هر چند می دونم دکتر دنبال خدمته ولی به نظرم حالا که دکتر زده زیر میز بازی اون وری ها حالا برای اینکه برگرده باید از همون اون وری ها امتیاز بگیره و به همین راحتی بر نگرده…چه آنکه انتخابات ها نزدیک است و بالاخره این اتفاق باید بیفتد….
  یا حق

 63. شهروند درجه 3 گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۷

  واقعا آقای احمدی نژاد بی نظیره…

 64. کریم پور گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۷

  سلام برهمکارصدیق دولت عدالت
  افتخارم ئر زندگی رای دادن به اقای احمدی نژاد است هم در۸۸هم سال۸۴
  سال۸۴خوب بیاد دارم.بازی های این اصولگراهای اسمی را خوب میشناسم
  هیچ کدام از اول با احمدی نژاد نبودند
  اقای احمدی نژاد به شما و همکارانتان افتخار میکنیم و دعا برای موفقیت شما

 65. شهامت ده سرخی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۳۷

  جناب اقای جوانفکر ساعت انشاء تمام شده ساعت حساب است ..
  بگذار حکایت طلبه ای را برایت بگویم که سرمایه ۱۵ میلیونی اش که حاصل یک دهه ! کم خوردن و قناعت کردن بود را به شما بگویم شاید دکتر هم ببینند و اندکی به تامل بپردازند..
  در بهبوهه انتخابات ریاست جمهوری وقتی شرایط روانی و جو سازی های اجتماعی فتنه قبلی (!) به اوج رسیده بود همه دلدادگان انقلاب در سخت ترین فشارهای روحی و روانی بودند و گویی تمام اپوزیسیون داخلی و خارجی و معاندین و خونخاران و برخی هم البته غافلین دست در دست هم داده بودند با تمام توان مالی و تبلیغاتی تفکری را برزمین بزنند که جرمش دم زدن از ارمانهای انقلاب بود . شرایط سخت و نفس گیری بود بعد از مناظره تاریخی بسیاری از شهریه ناچیز ولی بابرکت طلبه گی شان در حد بضاعت کم در تبلیغات سهیم شدند مواردی بود که ادمی را به تامل می انداخت و خاطراتی دیرینه را بیاد می اورد: دادن النگوی گردنبند یکی هم پولی که سالیان برای خرید خانه کنار گذاشته بود اورده بود چند میلیون تومان!
  ناخوداگاه یاد زمان جنگ افتادم که مردم وقتی ناموس گشور را در خطر میدیدند از مال که هیچ از جان هم میگذشتند براستی مردم ما در انتخابات دوباره اینگونه شده بودندجبهه نامحرمان طلبکار از انقلاب با تمام قوا در صحنه بودندبگونه ای که عقبه های انان هر چشمی را خیره میکرد ..
  دکتر !
  ملت با این نگاه که دوباره نبردی مقدس در پیش روست با تمام توان در برابر هجمه بدخواهان که اکنون گرگ در لباس میش بود سینه سپر کردند
  دکتر !
  توهمتان برندارد که اگر کسی برایتان اینگونه از جان و دل مایه گذاشت عاشق شخص شماست که اگر اینگونه بود قبلا هم برخی پیش مردم محبوب بودند و اما اکنون…
  دکتر جنس حامیانتان را بخوبی بیاد بیاورید همان سینه سوخته های چنگ بودند خانواده های شهدا و ایثارگران فقرا و پابرهنگان که امامان ولی نعمتان شان خطابشان کرد همه و همه دل در گرو فکر دادند و نه شخص دوباره کلام اقا روحی له الفداء که فرمودند مردم فکر محورند نه شخص محور
  ساعت انشا تمام شده ساعت حساب است
  اقای احمدی نژاد شما مارا در مقابل چشم طعنه زنندگان شرمنده و سرافکنده کردید مشایی صفتان شما را به جایی رساندند که رو در روی کسی که پدرش خوانده بودید براشفتید ودم از استعفا زدید کوس رسوایی به همه جا رسیده تا دیر نشده به اغوش پر مهر انقلاب برگردید و توبه نصوح ازکرده خود کرده و اصلاح کنید
  رهبر نشوی تنها ، من یار تومیگردم
  و از جرگه عشاقت سردار تومیگردم
  گر لشکر سفیانها از غرب به پاخیزد
  در قحطی انسانهاعمار تومیگردم
  از طعنه اشعث ها خون است دلت مولا
  تبدار غعمت هستم بیمار تومیگردم
  با جرم ولای تو گر بر سر دار ایم
  مدح توکنم بردار تمار تومیگردم
  این من به منم تنها ،اید زبسیج اوا
  رهبر نشوی تنها من یار تومیگردم
  تبدار غمت هستم بیمار تومیگردم

 66. عباسی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۵۹

  ولایت همچو روح در کالبد بی جان نظام است جسم بی روح لاشه ای بیش نیست مشروعیت مقبولیت عزت نجات همه و همه در عصر غیبت در سایه رهیری و ولایت امکان پذییر است و لاغیر

 67. حسین محمدی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۰۳

  ما هواداران رییس جمهور مردمی هستیم. معیار ما در تشخیص انحراف،خود احمدی نژاد است. جریان های وابسته به زر و زور بدانند احمدی نژاد خاتمی نیست که از او عبور کنند. او بیدی نیست که با این بادهای پرهیاهو و کم توان بلرزد.دوست عزیز! او خود را صفر هم نمی پندارد اما تاریخ گواهی خواهد داد که او بی نهایت است.

 68. حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۳۳

  دکتر مرد بیست و چهارمیلیونی واقعی است و اگر ناشی از ستم راست سنتی اشکی بریزد همه ۲۴ میلیون فدایی اویند به دکتر بفرمایید پاهات را از رو دمشون بر ندار تا خوب زجر بکشند بعد به درک واصل بشند اینها اشبهه الناس هستند آدم نیستند که مثل دکتر ما مستضعفین را درک کنند. الله معکم

 69. محمود گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۵۹

  سلام
  اون خاری که در گلوی آقای احمدی نژاد گیر کرده احتمالا ورود رهبر عزیز به موضوع آقای مصلحی نیست ؟؟
  امیدوارم که مشکل دکتر این نباشد

 70. hamed گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۱

  آقای جوانفکر سلام.راستش من و پدرم تو انتخابات به جناب آقای مهندس میر حسین موسوی رای دادیم
  و هنوز هم ایشونو قبول داریم اما کارهای اخیر آقای احمدی نژاد بر آنم داشت تا چیزی یگوییم.به او بگویید که ملت همه کنار تو هستن به جرات میگم که لااقل ۵۰تا۶۰درصد مخالفهای ایشون الان از ایشون حمایت کامل میکنن و حال انکه همه میدانند این جنگ قدرت نیست.احمدی نژاد میگویید ۲۵ملیون رای دارم بگذارید خودم تصمیم بگیرم که کاملا هم راست میگویید.خلاصه ی مطلب اینکه این بازی ۲سر برد برای احمدی نژاد است.زیرا اگر او با همین شرایط هم باز گردد نشان داده است که هیچ دخالتی را بر نمی تابد.درود بر شرف و غیرت و جرات و جسارت او.

 71. همایون احمدی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۴

  بخت باز آید از آن در که یکی چون تو در آید روی زیبای تو دیدن در دولت بگشاید

  صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید

  دکتر خیلی دوستت داریم ،همیشه پیروز و سر بلند باشی.

 72. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۱

  جناب آقای جوانفکر عزیز.بنده به شما و قلم خوبتان ارادتمندم.یادم هست چندسال قبل در برنامه صبحگاهی شبکه۲فرمودید دولت در مقابل یک کودتای رسانه ای قرار داردودرست است که حضرات حاضر در استودیو منکر این موضوع شدند اما بنده کاملا سخنتان را قبول داشتم.
  اما جناب جوانفکر عزیزکه خدائیش ارادتم به شما بیش از پیش است. بهرحال احمدی نژاد عزیز ما که برخی از خدمات بزرگش را در بالا به زیبائی اشاره فرمودید،هم اکنون در یک صحنه آزمایش بزرگ و تاریخی قرار گرفته است.خانه نشینی احمدی نژاد که رسانه های بیگانه که قطعا شما ازتیترهای این چندروزه آنها بی اطلاع نیستید از واژه “قهر” برای آن استفاده کرده اند.و چه تحلیلها که نکرده اند.
  چه زخم زبانها که به ماها نزده اند.پیامکی برام آمدکه کم متلکی نبود:
  “چرا شعیب بن صالح تون را با سیدخراسانی آشتی نمیدهید؟”
  بسیجی عزیزم.جناب آقای جوانفکر .بنده ی نسل سومی، شما و بیش از آن حاج محمود عزیز را دوست دارم.در شهرمحل سکونتم و محل کارم بنده بعنوان نماینده احمدی نژاد!! لقب گرفته ام.از بس برای حمایت مستدل ومنصفانه از دولت کریمه۹و۱۰تلاش کرده ام انهم نه برای شخص خاص بلکه بخاطرمنش و جهت گیری بسیار ارزشی و “آقا” پسند احمدی نژاد بوده.یکی از اقوام که هنوز به ریاست اسبق خبرگان ارادتمند است نام بنده رادر گوشی موبایل خود “احمدی نژاد” گذاشته!!!
  خانه نشینی احمدی نژاد عزیز کاش بخاطر خستگی مفرط بود.میدانم که او خستگی را خسته کرده.
  اما اکنون احمدی نژاد”گله مندانه” آنهم از نرفتن مصلحی در خانه مانده.چرا کار به جائی کشیده که احمدی نژاد عزیز برای خروجش شرط گذاشته؟این با کدامین معیار ولایت پذیری منطبق است؟؟اینکه جلیلی برود و مشائی فلان شودو مصلحی نماندو وزیر کشور بهمان شودبسیار بسیار بدور از منطق بنظرمیاد.همین شرط گذاشتنش برای آقاست که خدا شاهد است دلمان را خون کرده.یکی از اقوام که انصافا خانم دردمند و دلسوز نظام و کسیست که عکس احمدی نژاد و آقا را درجای جای خانه اش نصب کرده وهمیشه با تعصب فراوان از احمدی نژاد حمایت جانانه میکند ،این چندمدت همواره با ولع تمام از من میپرسدکه ازاحمدی نژادچه خبر؟توروخدا نیومد سر کار؟از دیروز که گفتمش شنیده ام یکشنبه میاد سرکار خدائش روحیه اش باز شده.خدا شاهد است که به بنده میگفت دیشب بیشترشو بیدار بودم ودر نماز شبم دعا و استغاثه میکردم که احمدی نژاد برگرده و مانندقبل ثابت کنه که تابع محض آقاست.
  اصلا در مخیله ما نمی گنجد که حاج محمود عزیز ما، حرف نزدیکانش را بر حرف آقا ترجیح داده باشد.برایم قابل باور نیست که درجمع شورای شهریها گفته باشد حداقل اختیارم که تعیین و عزل وزیر بود از من سلب شده.یعنی ممکنه خدای ناکرده احمدی نژاد منظورش آقا باشه که مثلا اختیار عزل مصلحی را ازاو سلب کرده باشه؟؟بهیچ وجه اینگونه نیست.
  درست است که بسیاری از دوستان حزب اللهیم محکم میگویند که اگر قراره احمدی نژاد به این کار اشتباه و دشمن شاد کن و دل دوست خون کن! ادامه بده چنان به او پشت میکنیم که انگار نه انگار به او رای داده ایم.اما من حتی راضی به بیان این مطلب هم نیستم.چون حقیقتا به بازگشت احمدی نژاد به دامان پرمهرسیدعلی امیدوارم.
  اینکه مصلحی با چه فرایندی استعفا داد چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشد.اینکه آقای ا.م از چه کسی خط میگیرد و چرا احمدی نژاد عزیز اینقدر به ایشان دل بسته خدا میداند.اما میدانم که دل دادن به سیدعلیست که مارا به فلاح و نجات میرساند نه دل سپردن به اشخاصی که از هم اکنون به فکرکرسی آینده هستند..
  شما جوانفکر عزیز را که انصافا ارادتمندتان هستم به خدای بزرگ می سپارم وبا دلی پرازخون اما امیدوار ،از دور چشم به درب خانه احمدی نژاد عزیزمیدوزم تا انشالله قبل از پایان مهلت۷۲ساعته آقا به دامان پرمهرولایت وآغوش باز ملت بازگردد.انشالله
  شماره موبایل(البته مواظب باشید تو سایت درج نشه!!) و ایمیل بنده در خدمت شماست اگر نکته ای هست که استفاده کنم از محضرتان.

 73. خط انقلاب گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۴

  چه شده است که یاران فدایی ۶-۷ ساله احمدی نژاد، آن جوانان باتقوا که در روزهای فتنه در وسط میدان آمدند و از رئیس جمهور خود دفاع نمودند این گونه دلشان شکست. اگر به راستی دل احمدی نژاد شکسته باشد دلیل آن این است که دل به دل راه دارد. دل ما نیز شکست. مگر ما چه گفتیم که عده ای که مانند “گرگ” در اطراف احمدی نژاد پرسه می زدند به ما حمله نمودند و ما را تمامیت خواه و تکفیری نامیدند. او کیست که موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به احمدی نژاد شده است آقای جوانفکر چه کسانی مانند گرگ ها به دنبال به چنگ آوردند رایگان دستآوردهای احمدی نژاد هستند؟ این چاپلوسان نفوذی چرا دست از سر احمدی نژاد بر نمی دارند؟

 74. esafari گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۷

  سلام
  به اعتقاد من امام خامنه ای و دکتر احمدی نژاد، همچون مختار این شرائط را بوجود آوردند تا الباقی فتنه گران از سوراخ های خود بیرون آمده و افشاء شوند. آنان که نام اصولگرا بر خود نهادند اما حظی از اصولگرائی نبرده اند و اصلاح طلبانی که با منافقین و صهیونیزم همداستانند و بدتر از آنها هاشمی رفسنجانی که ریشه همه فتنه ها به او و فرزندان و همپالگی هایش بر می گردد
  آری این فرصتی است تا دست این خائنان رو شود و مردم سره از ناسره را بازشناسند
  موفق باشید

 75. محمد.غ گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۸

  فکر می کنم بعضی از کامنت گذاران خیلی سنگ ولایت به سینه می زنند چون خیال ورشو برده که اگر
  باکلمات چرب وچلی شاید بتوان جایگاه در اطراف رهبر باز کنند ولی زهی خیال باطل خیلی قبل از شما
  ها مرحوم حجازی به امام راحل گفت تو خود امام زمانی ولی آقای خمینی فرمودن برو…………………….
  این حرفها ی چاپلوسانه خدای را شکر که در نظر رهبر گرامی جایگاهی ندارد

 76. خط انقلاب گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۲۵

  جوانفکر، من احساس می کنم تودروغ می گویی که دل احمدی نژاد شکسته است. مثل همان موقع که به دروغ گفتبی رهبری با عزل مصلحی مخالفت ننموده است. کم دروغ بگو ، کم چاپلوسی کن، کم دل احمدی نژاد را خون کن، کم اختلاف بینداز. تو اگر آدم درستی بودی چرا خدمت خاتمی کردی. تو حزب باد نیستی؟

  جوانفکر: بنده دروغ نمی گویم. در مورد عزل مصلحی هم هنوز همان حرف را می زنم که هیچ سندی در خصوص خبر نسبت داده شده به رهبر معزز انقلاب مبنی بر مخالفت با پذیرش استعفای مصلحی که ۲۸ فروردین منتشر شد ، وجود ندارد . اسم این دروغ نیست. وقتی کسی نتواند برای ادعایی که کرده سند بیاورد ، او می شود دروغگو . بنده ادعای درست بودن ندارم اما هیچ خدمتی هم به آقای خاتمی نکرده ام. اصلا عضو هیچ حزبی نیستم ، حتی حزب باد. این تصویری که شما از بنده در مورد خاتمی دارید محصول همان دروغ پردازی مدعیان سینه چاکی است که جز خودشان هیچکس را قبول ندارند و می گویند که همه باید از زاویه دید آنها با رهبر نگاه کنند. در حالی که دید آنها سطحش خیلی پایین است و رهبری در بالاترین جایگاه از لحاظ معرفتی و عزتمندی قرار دارد.
  موفق باشید

 77. مهتاب گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۱

  تورو خدا به دکتر بگید برگرده امروز خیلی گریه کردم وقتی فکر میکنم خدای ناکرده دکتر بره تو زمره ی خاتمی و هاشمی و موسوی
  خدا اون روزو نیاره
  دکتر عزیزم نسبت به رهبر عزیزمون سمعا وطاعتا باش با یه بال نمیشه پرواز کرد شایعات زیاده
  ما چه گناهی کردیم که شما دوتا رو با هم دوست داریم

 78. رحیم گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۷

  بی غشق امام خامنه ای نتوان عاشق مهدی شد.

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا اسیبی به این مملکت نرسد.

  پیروی ازولایت درغمل ورفتار

 79. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۴۹

  خطاب به تمامی کسانیک از مطالب جناب آفای جوانفکر.خورده می گیرند …………………………………..
  چو آهی مظلوم کند کمانه سرای ظالم{ظالمان}شود نشانه
  چو برق بگریز ازین میانه که تیر آهش خطا ندارد
  بتمامی دوستان که این مطالب می خونند می نویسند همیشه از حق حمایت کنیدچون عزت و ذلت
  دست خدا است و از حقیقت احمدی نژاد .می خواستم بنویسم حمایت کنید.متوجه شدم حقیقت احتیاج
  به حمایت ندارد احتیاج به اندیشه وفهم دارد

 80. وبلاگ ساحت عقل گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۴

  جناب جوانفکر
  چقدر این استاد ادبیات جالب نوشته اند!

 81. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۵۹

  سلام
  آقای جوانفکر، یادتان باشد که همان سردار سازندگی که به قول شما مردم دیگر به رسمیتش نمیشناسند، روزی محبوب قلبهای مردم، بلکه محبوب قلب امام و آقا بود.
  برادر من، بنده و هزاران چو من، بوسه میزنیم بر دستان احمدی نژاد؛ اما تا زمانی که با رهبرمان زاویه پیدا نکند. یا بهتر است بگویم که افرادی چ.ن شما و مشایی و بقایی و دیگر چاپلوسان گرد او، او را به انحراف از منویات حضرت آریالا نکشانید.
  برادر من، توصیه اکید به شما میکنم که دیدتان را نسبت به علما و روحانیت تغییر دهید. این توصیه را به آقای مشایی نیز بگویید.
  اگر آاقی مصباح و جوادی و علم الهدی و پناهیان و هزاران هزار نفر دیگر به رفتارهای شما انتقاد میکنند، به خاطر این نظام است. این بی انصافی است که ما به تنهایی خود را دلسوز نظام بدانیم و دیگران را گرگ!
  توصیه اکید میکنم به قم تشریف ببرید و جبهه خاکساری بر پای افرادی همچون آقای مصباح بسایید.مگر شما نمی گویید آقا و مولا و نایب امام زمان! آیا مطالعه کرده این سخنان گهربار ایشان را درباره جناب آقای مصباح؟ ایشان سخنانی به این مضمون دارند،” ایشان خلع نبود افرادی همچون شهید مطهری و علامه طباطبایی را پر کرده اند”
  این آقای مصباح نیست که باید رضایت شما را جلب کند، بلکه این ما هستیم که باید منویات ایشان و دیگر علمای طراز اول را جامه عمل بپوشانیم.
  با وجود اینکه حالت …. از نوشته های تملغ آمیزتان دارم، اما این را کتمان نمیکنم که دلم برای دکتر بدون افرادی چون شما، به شدت تنگ شده است!

 82. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۱

  ما که آقای احمدی نژاد رو به سعه صدر بیشتری می شناختیم
  گرچه هجمه ها بسیار زیاد شده
  ولی انتظار ما این است که تا حد امکان از سوی رئیس جمهور مان شفاف سازی انجام بشه
  و این همه فضا رو برای شایعه پراکنی باز نکنند

 83. ابراهیم مهدوی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۳۳

  سلام آقای جوانفکر

  تحمل یک هفته بدون احمدی نژاد در رسانه ها خیلی سخت است. باشد و نباشد رسانه جز تخریب کاری ندارند ولی وقتی هست قوت قلب است. ما در ولایت پذیری رئیس جمهور شکی نداریم. بگذارید یک عده ای از همین الان برای انتخابات مجلس خط ونشان بکشند ولی مردم جواب لیست هایشان را خواهند داد!
  کافی است یاران رئیس جمهور لیست بدهند البته مواظب امثال زاکانی و غیره باشید که یک شبه رنگ عوض می کنند وقالیباف و غیره …

 84. محمود ولایت گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۲:۴۰

  ما هم مثل سرور و مولایمان، حاج محمود عزیز، سر در دامان غم کشیده و بساط عیش برچیده ایم. آخر این همه تیر زهرآگین، از بالا و پایین، به سوی پیکر مطهر او و قلب مردمدوست این انسان بسیار والا نشانه رفته و سینه ملت را دریده است. کاش آقا کاری کند و به قول شما نوازشی تا درد ما التیام یابد. آقا را آن گونه می بینیم که مدعیان ولایتمداری را به زباله دان تاریخ بیندازد و محبوب ملت، یعنی احمدی نژاد و یاران مخلصش را ارج و قرب بخشد.

 85. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۱۰

  سلام به دکتر بگو مرد خسته شدی باشه اما تو این چند روز یک ملت خون دل خوردن
  مرد بیا بزن تو دهن این بی مراما که تهمت میزنن
  به جان دکتر خسته ایم از نبودنت پیش اقا
  بیا دل امت رو خوش کن
  سید علی خامنه ای عشق و معیار ملت حب اقاست بیا حبتو به بی بیرتا ثابت کن

 86. طبا گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۱۱

  شما حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن که بلدید

  جوانفکر: البته من حرف نزده ام بلکه نوشته ام. ننوشتن را بلد نیستم. قلمم را نمی توانم غلاف کنم.

 87. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۳۵

  خدا مردم را از شر امثال تو راحت کند …

 88. جواد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۲

  ما همان احمدی نژادی را می خواهیم که عاشق علی زمان بود و پشتیبان او که خود را در او می دید نه جدا از او

 89. بصیر گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۰۹

  به نظر من ایشون باید از سیاست کنار بره و رمان نویس بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 90. ل گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۰۹

  نشان دادن چهره ضد ولایی از احمدی نژاد از سوی کسانی که خود پایبند ولایت نیستند و سخنان و فرامین او را زیر پا می گذراند واقعا وقیحانه است

 91. حسین عظیمی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۰

  با سلام
  آقای جوانفکر آخه مگه همه مسئولین به فعالیت های دکتر اطمنان ندارن پس چه لزومی داره توی تصمیمات ایشون دخالت می کنن؟
  دکتر عزل می کنه اینا نصب می کنن
  نصب می کنه اینا عزل می کنن
  پس نقش دکتر چیه؟
  بره خونه بشینه که بهتره آخه
  بخدا دل ما خونه

 92. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۱۵

  با سلامی از شهر کوچک آران وبیدگل در دل کویر
  من کم پیش جایی نظر بدم اما
  فقط میخواستم یه نکته را بگم در مورد آقای مشایی
  ما (من و دوستان دانشجوم) نمیفهمیم این همه گیر دادنها به آقای مشایی برای چیست ما حرفهای اورا خوانده ایم مگر او چه جرمی کرده که این همه هجمه علیه او و دولت براه انداخته اند
  ما نمیدانیم از ایران سخن گفتن جرم است؟! یعنی آنها که اینهمه به او میتازند از ایرانی بودن خود شرمنده اند؟!
  از دوستی بین ملتها گفتن بد است ؟ تکریم منشور آزادیخواهی بشر گناه است؟
  بهانه این نوشته من مطالب گذشته شما و فایل صوتی بود که از آقای حدادیان امروز شنیدم که ایشان با کمال وقاحت و بی شرمی زشت ترین الفاظ که تنها لایق خودش بود را به آقای مشایی و دولت نسبت دادند
  من نمیدانم چرا بااین توهین های واضح و بیشرمانه برخورد نمیشود

  و مطلب آخر آنکه درود بر شرف آقای احمدی نژاد که مثل کوه پشت سر رفیق و همکارش ایستاده و جا دارد یادی کنیم از رییس جمهوری که وزیرش را به زندان انداختند و او فقط تماشا کردو حتی قدمی برای کمک به او برنداشت

 93. امید گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۶

  بر در کوی دوست دم از من زدن روا نیست ……….. قهر زلطف مولا نشان از عشق بی ریا نیست
  گرت بر کوی دوست قهر زمولاست و نشانی زمنم …… یارا دگر زعشق مجنون به لیلا نشانی نیست
  آنکه بر در کوی دوست دوری زلطف مولا میکند ……. بوقت آزمون روزگار جفا در حق لیلا می کند
  ای وای زدست شیطان و وسوسه خناسان …… چه زود مجنون عاشق پیشه زلیلا جدا میکند

  * * *
  خون به دلش باد هرکه خون به دل یار ما میکند …… جانش به در رود هرکه اخم به مولای ما میکند
  مدعیان را بگو چشمشان کور باد ……… هر آنکه چشم غمزه به مولای ما میکند

 94. امیرحسین گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۴۵

  آقای جوانفکر این مصاحبه تلویزیونی دکتر پس کی انجام میشه؟امروز هم که ایشان نیامدند،به دکتر بگوئید دست بجنبونه این نمایندگان مدعی ولایتمداری مجلس میخوان عدم کفایت سیاسی برای دکتر ردیف بکنند،اگر خود دکتر ناخوش احوالند لااقل شما که به ایشان نزدیک هستید از جانب ایشان بیانیه ای ،چیزی منتشر کنید در سایت ریاست جمهوری-اینطور که نمیشود،یا اگر این جریان برنامه ریزی شده است برای شناساندن خناسان مدعی ولایتمداری به مردم لطفا ما را هم اگر عمومی نمیشود به طور خصوصی در جریان بگذارید-درست است که از جانب دکتر خیالمان راحت است که یک موی آقا را به دنیایی نمیفروشند ولی از نگرانی و شایعات به خدا مردیم

 95. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۶

  سلام
  آقای جوانفکر، به عرض دکتر برسانید صداقت، فسادستیزی، پاکی و ساده زیستی و تلاش برای تحقق عدالت از ویژگی های دولت ایشان در چند سال اخیر است، یقیناً حضرت صاحب(عج) ایشان را مورد لطف و عنایت قرار داده و از این عرصه نیز با شادکامی عبور خواهد نمود.
  دکتر غم به دل راه نده و با صبر و شکیبایی و قدرت و شجاعت مضاعف برای ایرانی سربلند تلاش کن.
  ما می توانیم…
  دوستدار تو از شهرستان اقلید

 96. مرجان گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۷

  سلام. من فقط یک سؤال دارم از آقای احمدی نژاد: من از جمله کسانی هستم که مفهوم ولایت را از طریق ایشون درک کردم ایشون بودن که گفتن “زندگی در نظام ولایت فقیه تمرین و آمادگی برای زندگی در حکومت مهدوی است ” ولی این روزها به همه چیز شک کردم من به دکتر احمدی نژاد ایمان و یقین کامل دارم چون به چشم خودم تلاش مخلصانه و مجاهدتهاشونو دیدم با گوش خودم صحبت های روح بخش و تعالی بخش و عمیقشونو شنیدم مطمئنم که ان شاء الله ایشان در صراط مستقیم قرار دارن ولی این روزها که ایشون سکوت کردن به موضوع دیگه ای شک کردم لطفاً به ایشون بگین حقایق رو برای مردم بگن و مردم رو از این تردید در بیارن به مردم بگن بالاخره تو این نظام کی تصمیم گیرنده است؟ چه دست هایی پشت پرده است؟ این حق ماست که بدونیم. من نمی تونم مثل خیلی ها چشمم رو به روی شواهد و واقعیات ببندم و صرفاً بر اساس اظهارنظر های این و اون باور کنم که دکتر احمدی نژاد مطیع محض فرمان رهبر است اگر دکتر احمدی نژاد به ما علت این سکوتشونو نگن و دست های پشت پرده اتفاقات اخیرو افشا نکنن من یکی اعتقادمو به رهبری از دست می دم چون احساس می کنم ایشونو به زور مجبور کردن که به کارشون ادامه بدن یا استعفا بدن یا هر چیز دیگه.

 97. شبنم گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۹

  این جملات قبلی شماست:
  حتی اگر در «این عمار» مولا، عین عمار باشی باز هم فرقی نمی کند. عین عمار که نه، حتی خود عمار باشی! بازهم نه حتی خود مولا باشی! چه فرقی می کند که کیستی ، مهم آن است که به گونه ای دیگر و متفاوت از ما سخن می رانی،
  و این جمات امروز شما:
  آغوش گشوده مولا تو را می خواند
  اینک دستان محبت آمیز پدر او را می خواند و لحظه آن رسیده است که فرزند ، خود را به آغوش گشوده پدر اندازد. او تنها نیست. سایه سار مولا بر سر او گسترده است.
  این مولا با اون مولا چه ربطی به هم دارند؟ آیا یکی هستند؟

  جوانفکر: بله یکی هستند. در آنجا منظورم آن است که حتی اگر رهبر معزز انقلاب هم باشی و به گونه ای دیگر و متفاوت از آنها بیندیشی ، آنها تو را مطرود و محکوم می دانند…آنها جلوتر از مولا (رهبر)
  حرکت می کنند و می خواهند که مولا دنباله روی آنها باشد. اینجا نیز منظور از آغوش گشوده مولا ، کسی جز رهبر عزیزمان نیست.

 98. مرتضی رحیمی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۰

  درود خدا بر برادر بزرگوار و مخلص استاد دکتر احمدی نژاد. درود خدا بر یاران و وفاداران راه حق و عدالت. همه انبیاء الهی و ایمه طاهرین مقصدشان عدالت بود. اطمینان دارم که راه خدا نمی تواند با راه زراندوزان و مرفهان بی درد مطابق شود. احمدی نژاد فریاد عدالت است در زمان ما. دستش را می بوسم. البته من به ولایت فقیه اعتقاد راسخ دارم. ولی نگران این هستم که جریان های مختلف زراندوز و از خدا بی خبر که راهی بجز جدا کردن دکتر عزیز از رهبری برای ادامه حیات خود نمی بینند بتوانند برادر احمدی نژاد را که از شدت و فراوانی وظایف و امور خسته هستند از رهبری جدا کنند. البته در هر صورت ما علاقه مان نه به دکتر عزیز کم می شود و نه از التزاممان به ولایت. من استاد دانشگاه پیام نور و آزاد هستم. بیشتر دانشجویان من بتدریج و با گذشت زمان به این حقیقت می رسند که احمدی نژاد داروی درد ایران است و خواهان تداوم راه سرخ و عدالت طلبانه ایشان هستند.

 99. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۵

  واقعا غربت زمانه را حالا میشود به چشم دید . بر فرض محال که دکتر عزیز ما کاری اشتباه هم انجام داده است که البته محال به نظر میرسد آیا هیچ نمره درخشانی در کارنامه اش نیست که بخواهیم خطای ناکرده اش را نادیده بگیریم و اینقدر جسورانه توهین نکنیم . خوب است تمام کسانی که دم از هر چیزی میزنند نگاهی هرچند گذرا به شش سال پیش که دکتر نبود بندازن تا خوب بفهمند که راجع به کی دارن صحبت میکنن. انرژی این مرد از هر بمب اتمی بیشتر است و کردارش شاخص صدق گفتارش است . بسی مایه تاسف است که کسانی امروز راجع به او قضاوت میکنن که تمام کرده هایشان به اندازه یک سخنرانی دکتر در سازمان ملل نیست . براستی این همه ذکر و یاد امام زمان از کی در مملکت ما جاری شد آیا از زمان به قدرت رسیدن او نیست ؟ حالا او شده است مشرک بی ولایت و امثال صدر نشینان مجلس و همقطارانش شده اند کسانی که اورا تهدید به عملی شبیه بنی صدر میکنند . فقط لیاقت این قوم همان نفرین علی است بر کوفیان که وقتی از کردارشان به تنگ آمد نفرینشان کرد که کسانی مثل خودشان بر ایشان حکم براند . آیا ما شایسته این نفرین نیستیم ؟ این مرد چه بجز خدمت کرده که هرجایی هر بیکاری مشغول تکلیف تعیین کردن برای اوست ؟ دریغا که تاریخ تکرار حتمی است و واقعیت اینست که خادمین در برابر متملقان و چاپلوسان زبانشان رسا نیست . من در دور دوم ریاست جمهوری به موسوی رای دادم اما بینی و بین الله در کرده های این مرد چیزی جز خدمت نمیبینم و در مقابل کرده هایش کاری جز تحسین نمیتوانم بکنم . خدا تورا صبر دهد از دست دوستان نادان که…….

 100. mohsen گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۳۲

  من واقعا انتظار ندارم که آقای احمدی نژاد همون رفتاری رو بکنه که میرحسین موسوی کرد.

  امیدوارم آقای احمدی نژاد هر چه زود تر این سکوت رو بشکنه و با تبعیت علنی از رهبری به این ماجراها خاتمه بده تا طماعان بیگانه همراه با رسانه هاشون اینطور با حرس شاهد مسائل سیاسی حال حاضر داخل کشور نباشند.

 101. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۳۴

  من حامی دکتر هستم و خواهم بود و ایشان را انسانی پاک، شجاع و ولایت مدار می دانم اما این اقدام ایشان دیگر قابل توجیه نیست! بهتر است زودتر تمام کنند. ببین کار ما به کجا رسیده که هر … دهانش را باز کرده و درباره ضرورت دفاع از ولایت دم می زند!

  محمد آقا: نگران نباش . انشاء الله از این مرحله عبور خواهیم کرد و نتیجه آن باعث عزت رهبری عزیزو اسلام و انقلاب خواهد شد.

 102. مریم گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۳۷

  سلام رئیس جمهور محبوبم
  من یکی از میلیونها طرفدارت هستم که شاهد صبر و استقامت و شجاعت و تبعیتت از ولایت به دور از تملق و چاپلوسی بودیم و انشالله خواهیم بود
  رئیس جمهورم میدانم خسته ای ،از این بی مهری ها خسته ای ،از اینها که ادعای خودی بودن دازند ولی بدتر از غیرخودیها عمل میکنند خسته ای ،ولی منتخب مردم ایران ،ما طرفدارانت هم خسته ایم از این همه کنایه ،از این طعنه ها،بیا و چون گذشته با سخنان کوبنده ات بزن در دهان این یاوه گویان ،نشان بده تو همانی که جلوی اسرائیل در لبنان ایستادی و بر ضد اسرائیل سخن گفتی ،بگو از بی مهریهایی که در حقت کردن و تو سخن نگفتی ،بگو تو سید خراسانی را تنها نگذاشتی ،
  رئیس جمهور خستگی ناپذیرم ملت ایران چشم به راهت مانده اند ،بیا و این مردمان پولادین را با سخنانت خوشحال کن
  ولی بدان که ما چون انانی نیستیم که نمک بخوریم و نمکدان بشکنیم ،ماحامی محرومانمان را به این راحتی نمی فروشیم ،رئیس جمهورم ما از طرفداریت خسته نیستیم

 103. حمیدرضا گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۲

  با سلام
  مگر ما همیشه نشنیده ایم که معیار حال فعلی افراد است
  چرا آقای احمدی نژاد رفتارهایی انجام می دهند که ما کسانی که به ایشان رای دادیم، مجبور می شویم فقط سرمان را پایین گرفته و برای ایشان و همراهانشان طلب استغفار کنیم

  جوانفکر : حمید آقا- سرتان را بالا بگیرید و با عزت و افتخار اعلام کنید که احمدی نژاد و همراهانش به فضل الهی همیشه در خط ولایت باقی خواهند ماند. از اینکه برای همراهان رییس جمهور
  طلب مغفرت می کنید متشکرم .

 104. سعید گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۹

  مرگ بر تو
  کثافت اشغال ما به خاطر مشایی و کثافتی مثل تو به احمدی نزاد رای ندادیم. ما به خاطر اینکه فکر کردیم ولایتمدار است رای دادیم. مرگ بر تو و مشایی. کوتوله های سیاسی . مرگ بر …

 105. سلطانی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۵۶

  با سلام و خسته نباشید برادر گرامی جناب آقای جوانفکر ما قدر دان زحمات آقای احمدی نژاد هستیم می دونیم شب و روز و زندگی خودش و برای آبادانی و سر بلندی این مملکت گذاشته خوب می دانیم این حق مسلم انرژی هسته ای را تلاش های ایشان به ثمر رساند اما این را هم خوب می دانیم که اگر حسن ظن رهبری به ایشان نبود مطمئنا الان ایشان رئیس جمهور نبود اگر تاییدات آقا نبود ایشان در دل بچه های بسیج و حزب اللهی جای گیر نمی شدند؛ اما بنا به فرموده حضرت علی (ع) مگر نباید به گونه ای رفتار کنیم که باعث سوء ظن نشویم پس چطور شده است که الان این حرف ها پیش آمده چرا باید کسی را که برای گرفتن حکم ریاست جمهوری دست آقا را بوسیده الان اینطور مورد سوءظن متاسفانه حتی خودی ها قرار بگیرد؟ چرا علما دائم باید از فتنه دینی بگویند ؟چرا داد برخی علما همچون آیت الله علم الهدی و آیت الله مصباح باید در مورد برخی اشخاص اینگونه در بیاید؟
  برادر گرامی ، ما جانمان به جان رهبرمان بسته است. از شما درخواست می کنیم که به دکتر به مردی از جنس مردم ، بگویید که یک یا علی بگویند و البته با درایتی که ما از دکتر مکتبی و متعهدمان سراغ داریم حتما ایشان راه حل مناسبی را برای خاتمه دادن به تمام این حرف و حدیث ها پیدا می کنند دکتر منتظرت هستیم.
  ایول ایول ایول حاج محمود یله ایول – حاجی تاج سره ایول – عشق رهبره ایول
  احمدی دلاور پیرو خط رهبر
  مناظره عالی بود جای امام خالی بود
  تا دولت کریمه یک یا حسین دیگه
  دکتر ما یه شیر دزدارو خوب می گیره

 106. حامد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۰۹

  آه، حتی سکوت یاران هم / برده از کف عنان بعضیها

  همه قاچاقچی و نامردها و نون خیانت خورها . از پشت خنجر زدن و الف ها و دنیاها و ظالین ها و مردان رفاه و بزدلان و نون یتیم خورها و
  ……………………..شدن ولایتمدار ………………………………………………………………

  الهم ارزقنا توفیق خدمته صادقه

 107. مهتاب گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۱۲

  ]چرا وبلاگهای حامی دکتر فیلتر میشه آقای جوانفکر

  جوانفکر: من هم همین سووال را دارم. اگر جوابش را پیدا کردید برای من هم بنویسید.

 108. محمدرضا گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۴۳

  من درسته مدتی هستش بیکارم ولی از ته دل آقای احمدی نژاد رو دوست دارم چون ایشون مثل بعضی از نماینده های مجلس فقط اهل شعار دادن و به فکر منافع خودش نیست ومن نمی تونم پا روی حق و حقیقت بزارم چون در مقابل خدا باید پاسخ گو باشم
  متاسفانه یه سری آدم که همشون منافعشون به هم گره خورده به بهانه ی ابلهانه ی ضدولایی بودن رییس جمهور و بدون توجه به خدمات ایشون ودرست در موقعیکه کشور به پیشرفت اساسی ونه به شعار نیاز داره در افشانی می کنند.

 109. مسعود عطاران کبیری گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۱:۵۱

  وقتی این خبر ها رو شنیدم خیلی ناراحت شدم. بغض گلوم رو فشار داد . بدون مقایسه با فرد خاص و بدون طعنه به کسی میگم شاید آقا امام زمان دلیل غربتشون همین باشه. نمی دونم کی تقصیر داره و کی نداره و نمی دونم واقعا قدرت دلیل این اختلاف هاست یا چیز دیگه؟؟؟
  فقط همین قدر میدونم که این کارها به صلاح مملکت نیست. همین قدر میدونم که در مسیر فراهم کردن شرایط ظهور آقا نیست و همین قدر می دونم غرور چیز بدیه
  باز هم نمی دونم ……………………….

 110. محمد مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۷

  تویی که نمی شناختمت
  دکتر عزیز،برگرد.برگرد به هر شکلی که صلاح می بینی فقط برگرد.تو همیشه تنها بودی.تو مرد روزهای سختی.به آقا و مولای تنهایمان (عج)فکر کن و با یاد غمها و اندوه هایش از اندوه دلت بکاه.کارهای ناتمامت،ملیون ها ایرانی و دهها ملیون مسلمان و مستضعف ترا می خوانند.از اهل قشر نترس.تیغ تیزشان کند شده است.همان تیغی که فرق ولایت تامه را شکافت و امروز به جان تو و یارانت افتاده است تا انتقام سران کاخ نشینشان را از تو بگیرند.
  از اشراف بی صفت خالد در دنیا نیز هراسی به دل راه مده.آنها نیز از نفس خواهند افتاد زیرا هرکه از دنیا بهره بیشتری ببرد زبون تر، پست تر و از ترس از دست دادن دنیا خائف تر است.برگرد.حتی اگر آنهایی که باید قدرت را بدانند از فهم ارزش الماس با سنگ خارا عاجز باشند.عزیز دل،مرد مرد،اوج حماسه،سرباز انتظار،برگرد.میدان های جهاد و تلاش و حماسه و ایثار،ترا می خوانند.

 111. سیف الله گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۹

  آیاسکینه ای هم هست و آیا تاریخ تکرار میشود
  برا ی ما گفته اند روز عاشورا در اردوگاه حسینیان ولوله ای پیچید و شایعه ای بر سر زبانها افتادکه دل امام را به دردآورد(((میگفتند :برای ابوالفضل از طرف عمر سعد وتوسط شمر امان نامه آمده)))سخنی به ناحق که در پی ان ابوالفضل علم و مشک را که نشان سرداری لشکر حسین بود زمین نهاد و با دلی شکسته از زخم زبان دوستان به خیمه رفت و در تنهایی بر احوال خویش میگریست
  شیر کودکی از نسل حسین علم و مشک رااز پدر گرفت و به دست عمو داد و گفت(((عمو جان پدرم تنهاست و ما آب میخواهیم .عمو جان تشنه ایم تشنه)))
  و بدینسان بود که سقا و سردار لشکر حسین در آنروز گامهایی چنان استوار و پر ابهت بر داشت که تاریخ شیعه بعد از ۱۴۰۰سال به آن افتخار میکند واینک اگر برای زیارت حسین بروی باید اذن دخولت را از عباس بگیری ……..آیا غیر از این است؟
  حال آیا سکینه ای هست تا علم را به علمدار بدهد
  دکترعزیز… نه شما عباس هستی و نه رهبر حسین …اما ما تشنه ایم تشنه
  برخیز و علم و مشک را از رهبر که تنهاست بگیر و تشنگان عدالت را سیراب کن
  دکتربزرگ…. تاریخ همه چیز را آشکار میکند
  شاعری شعر زیبایی در وصف حال بعضی دارد
  ای آب ندیده آبی شده ها بی جبهه و جنگ انقلابی شده ها
  مدیون شب حمله جانبازانید ای بر سر سفره آفتابی شده ها

  ودر جایی دیگر میگوید

  بسیجیان پس از جنگ ساعت خواب دراز بود چو پهنای جبهه وسعت خواب
  شما که الفتتان بهر لقمه ای نان است کجا ارادتتان از صفای ایمان است

 112. حامد گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۲۳

  با سلام
  از تمام زحمات دکتر سپاسگذارم.
  من خیلی نارحتم که دکتر باید رنج و زحمت فراوون بکشه و کارهای بزرگی انجام بده اما اینها پای کس دیگری نوشته بشه که اگر توانایی این کارها رو داشت قبلن انجامشون میداد. خیلی بده که خوبیها پای دیگری نوشته بشه و ضعفها پای دکتر. باید بین اختیارات و مسئولیت یک تناسبی هم باشه. نمیشه یه نفر اختیاراتش زیاد باشه اما مسئولیت قبول نکنه و هیچ وقت مقصر شناخته نشه. برای دکتر آرزوی بردباری دارم. مطمئنم که این بار هم موفق میشه کسانی رو که جز طلبکاری هنری ندارن سر جاشون بشونه.

 113. آرش گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۱

  امیدوارم جناب دکتر از این مرحله با سربلندی بیرون بیاد، الان فکر میکنم بیشتر از همه مهدی هاشمی خوشحاله. خدا پشت و پناهش باشه و کمکش کنه. دکتر در قلب همه ما جا داره و واقعن دوسش داریم

 114. هادی عباسی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۴

  من مطمئنم دکتر بر میگرده با قدرت بیشتر.
  اما به اونهایی که به دکتر و اطرافیانش اتهام ضد ولایی می زنن و می گن ما به خاطر ولایی بودن اون ازش حمایت می کردیم و اگه ال بشه ما دیگه حمایت نمی کنیم، می خوام به اون آدمایه ساده لوح بگم آخه احمقا اگه عزیز دل ما دکترنبود که تا بحال خناسان و بدخواهان زبانم لال ریشه ولایت و رهبری عزیز تر از جانمان را زده بودند و بلایی بدتر از دوران اصلاحات بر سر عزیز مان آورده بودند، در ضمن از رئیس جمهور و اطرافیان خرده می گیرند که چرا مثل چاپلوسان هی حرفی از رهبری نمی زنند، من این چند روزه می بینم کسایی در مورد رهبری و در ثنای ایشان حرف می زنند و دولت رو متهم به عدم تبعیت از رهبری عزیز متهم می کنند که اصلاً مفت هم نمی ارزند و برای این مملکت و رهبری قدم که هیچ بر نداشتند .

 115. رضا گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۵

  یک نفر پرسیده چرا سایت های حامی رئیس جمهور فیلتر میشه و شما هم نوشتید نمی دونم ! جوابش خیلی واضحه چون می خوان اخبار مربوط به ایشون از کانال خاصی و اونطور که به نفع جریان قدرت طلب هست منتشر بشه و حتی صحبت های ایشونو بتونن تحریف کنن و به جای ایشون اظهار نظر کنن. من که دیگه به هیچ سایتی اعتماد ندارم حتی به وبلاگ شاهد.

 116. نقی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۱۶

  نظرتان درباره سخنان آقا که خوشحال کردن دشمنان وناراحت کردن دوستان را مذموم شمردند چیست؟

 117. سید گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۲۹

  بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام علیکم

  همونقدر که دل احمدی نژاد و شما به درد اومده ما هزار برابر بیشتر دلمون به درد اومده از اینکه می بینیم بخاطر یک مسأله پوچ جوری وانمود می کنن که بین رهبر و رئیس جمهورمون اختلاف افتاده و این وسط اونیکه از دست میره آقای احمدی نژاده

  آقای احمدی نژاد اگه ۲۵ میلیون رأی آورده غیر از تیم مشایی بقیه ۲۴ میلیون و خورده ای همه فدایی رهبر عزیزمونن .

  در زمان فتنه ما معترض بودیم چرا بعضی خواص بی بصیرت موضع صریح نمیگیرن

  الان نوبت آقای احمدی نژاده که اگه ولایتمداره بیاد در یک جلسه علنی ولایتمداریشو ابراز کنه و بگه که سرباز ولایته . بی خامنه ای حرف زدن از آقا امام زمان عج فریبی بیش نیست

 118. صادق گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۶

  من تا صحبت های دکتر رو نشنوم هیچیک از این حرفها و تهمت هایی رو که به دکتر میزنن باورم نخواهم شد برای اینکه دکتر بود که منو با شعارهای انقلاب آشنا کرد دکتر بود که به من و امثال من نشون داد انقلاب فقط در امثال هاشمی ها خلاصه نمیشه ، حتی دکتر بود که عشق رهبری را درست در موقعی که رفتار بعضی از آقایان به ظاهر ولایت مدار و انقلابی روز به روز باعث فاصله گرفتن من و امثال من از آرمانهای انقلاب میشد در دلم جای داد ، دکتر آنقدر برای این مملکت زحمت کشید که اگر خدای ناکرده واقعاً هم خطایی از او سر زده باشد اینگونه سزاوار تهمت ها و دشمنی ها نبود.

 119. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۱

  خوب بابا یه چیزی بگید دیگه این وضعیه؟ مردم از نگرانی مردند؟
  یعنی چی این جور فضای جامعه رو ملتهب میکنید؟ مشاهده میکنید که در انگلستان برای بالا بردن روحیه واعتماد عمومی در روز جمعه میلیارد ها خرج عروسی شد که واقعا مسخره بود ولی از دید دولتمردان انگلیس این یعنی سرمایه گذاری> ان گاه در ایران به همین راحتی اعتماد عمومی مردم به حراج گذاشته میشود چیزی که صدمه و اسیب به ان به اسانی قابل بازسازی نیست. چه جوابی دارید ما نگارنیم . ما نگران رهبرمان هستیم ما نگران مولایمان هستیم که خسته است. ما نگران رهبرمان هستیم که خار در گلو دارد . ای کاش این اتفاقات رخ نمیداد؟ ای کاش دکتر یک واکنش نشان میداد؟ ایکاش …….

 120. ریوار گفت :

  اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۶

  سلام واقعا باید گفت دردا و دریغا از این روزگار ناجوانمرد.خدایا حیف نیست کسی که شب و روز ۶ سال است این مملکت را به مانند یک کومه گل کرده است اینگونه بیمروتی ببیند.چرا قدرش را نمیدانند مردم چهان دوست دارند چنین فرماندروایی داتشه باشند و ما قدرش را نمیدانیم جهان را باید جهانداری کند نه ایران را . گروهی در مکانهای مقدس عو عو میکنند حتی قباحت ندارند اسم جایی را میبرند که باعث به وجود آمدنشان بوده است. تفو بر تو ای چرخ گردن تفو …

 121. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۰:۳۵

  سلام
  جناب آقای جوانفکر!
  چه حالی دارید وقتی مطلب ۷۰ یا مطلب دیگری که گفته بود”چرا مسئولین هی توی کار دکتر دخالت میکنن” رو خوندید؟
  من که خیلی آتیش گرفتم. یه عده ای که نه مثل ما به دکتر رای دادن، نه برای دکتر زحمت کشیدن، نه مثل دکتر ولایی بودن، حالا دارن به اسم دفاع از دکتر، آقا رو میزنن!
  یادتان نرود جناب جوانفکر که این شما و مشایی و اطرافیان دکتر هستید که دارید بر آتش می دمید!
  آقای جوانفکر یادتان باشد که ملت حافظه خوبی دارد و در آینده در مورد افعال شما قضاوت خواهد کرد!
  این را نیز بگوییم که لطفا از طرف بنده و دوستان من به دکتر بگویید که زودتر برگردد، نه به خاطر اینکه آقا تنهاست،نه! بلکه به خاطر این که آن کسی که دارد تنها میشود دکتر است و نه آقا!
  این نظام و رهبریش بی مهری و خنجر از پشت خوردن کم به خود ندیده است، اما ببینید که آلان آنها کجا هستند و آقای ما همچنان حاکم قلبهای ما!
  آقای جوانفکر عزیز، لطفا در این ایام مرخصی، با دوستانتان یک بار دیگر کتاب ولایت فقیه امام خمینی را مطالعه بفرمایید.
  ایام عزت مستدام!

 122. یالثارات الحسین گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۱:۴۷

  ممنون میشم اگه این غم نامه رونمایش ندین فقط یه جوری به گوش رئیس جمهوربرسه
  من شایدجزءمعدودافرادی باشم که همچنان مواضعم درقبال دکترحفظ کردم وهرجاکوچکترین هجمه ای میبینم واکنش نشون میدم طوری که وقتی جایی واردمیشم(بخصوص بعدازانتخابات)منواحمدی نژادصدامیکنند!!غرض ازبیان این مطالب..
  دقیقاازروزدوشنبه۲۹خردادکه موضوع ابقای وزیراطلاعات دررسانه هاعلنی شدتاانتشارحکم حکومتی درکیهان (البته مخالف شیطنت رسانه ایش بودم)تاغیبتهای معناداردکتردرجلسات هیئت دولت تادیدارمردم استان فارس باآقاتادیدارباوزیرکشورومسئولان نیروی انتظامی تا…تا…تاامروزمنتظرحضوررئیس جمهوروشکست سکوتشان بودم!زمانیکه سروصداهاازغیبت آقای احمدی نژادتورسانه هاشروع شدمن به شخصه به عنوان یه شهروندمعمولی به تبعیت ازامررهبری و(بعنوان کاربر)دراندازه خودم تمام تلاشم کردم تاازشایعات جلوگیری کنم وسخنان رهبری روگوشزدکنم تااینکه اخبارتکان دهنده مبنی برقهرخانوادگی گذاشتن شروط (حذف جلیلی وچندنفردیگه)تهدیدبه استعفاو..لغوسفراستانی به قم همه معادلاتم بهم زد!والله قسم هنوزکه هنوزه نزدیکترین افرادبه من ازموضعم مطلع نیستندپنج شنبه وقتی۳۵نفریکجابهم گفتنداحمدی نژادبرگشته جلوهمشون وایسادم ودفاع کردم بازهم به امررهبری.وقتی رسیدم خونه براغریبی آقا اونقدرگریه کردم که ازسنگینی پلک خوابم بردآقای دکترمیدونیم کار اونیکه بی اخلاقی کردورعایت ادب نکردابداقابل توجیه نیست خودمن هم منتقداون ادبیات هستم ولی امثال اوناجیگرشون سوخته بودهمونطورکه که ماسوختیم نه بخاطرحمایتامون که بخاطرخدماتی که تابحال انجام دادین آقای دکترخدمتی که شمادراین۶سال انجام دادین درطول تاریخ ایران بی سابقه بود!مردم وحزب الله ازاین سوختن که کسی روکه باحمایت مستقیم رهبری وکسی که نزدیکترین نظرات به ایشون داشته مقابل آقابایسته!!!خیلی زورداشت کسایی بیاین بگن خاتمی هیچ وقت حکم حکومتی دریافت نکرد!!یایه بارکه آقادررابطه بایکی ازاطرافیانش تذکردادبلافاصله عوضش کرد!!چی شدکه نوری زاده شدحامی دکتر؟؟؟!!!!!!چی شدکه بیداری اسلامی شدبیداری انسانی؟؟؟!!!و…یادم نیست اینوازکی شنیدم میگفت عزت جاش بالای سره ذلت جاش پایین پاامام حسین(ع)گفت اگه بخواین عزت منوبگیرین بایدسرمنوبگیرین لذازمانیکه سرجداکردندفکرکردندعزت امام گرفتن ولی سررفت رونی رفت بالابالاتربامها!عزت ماولایته.یه روزآقاگفت دشمن اگه فشاربیاره محاله بتونه حادثه صلح امام حسن دراینجاپیاده کنه اگردشمن خیلی فشاربیاره حادثه کربلااتفاق می افته!داره می افته؟نه نذاردکترنذار..آقای دکترماشماروروزولادت حضرت زهراگرفتیم نمیخوایم…ازدستت بدیم میخوایم برگردی دلت برامردم تنگ نشده؟؟آقای دکتراینوازقول یه فرزندشهیدمیگم (البته باکوله باری ازغصه) میگفت مانه یارانه میخوایم نه مسکن مهرنه سهام عدالت نه انرژی هسته ای فقط احمدی نژادولایی رومیخوایم میگفت میرم سرخاک بابام دعامیکنم رئیس جمهوربرگرده.ماروناامیدنکنیدماباآغوش بازمنتظرتان هستیم.
  یاعلی

 123. علی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۲:۲۲

  خیلی زرنگی آقای جوانفکر
  یه جوری نوشته ای “مولا” که هر کسی یه چیزی برداشت کنه؟
  به نظر من منظورت امام زمان بوده است.

 124. احسان گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۴۱

  اینهایی که دم از اطاعت از ولی فقیه میزنن این شش سال کجا بودن؟ دکتر شش سال سکوت کرد و هر چی بهش گفتن دم برنیاورد، ولی تحمل تا کی؟

  از کی تا حالا زمین زدن دولت ولایتمداری شده؟ اصولگراها تمام تلاششون رو برای خراب کردن احمدی نژاد انجام دادن. از فحاشی و تهمت و تخریب. دیروز هم که ۱۱ هزار میلیارد تومن کسری به بودجه تحمیل کردند که تورم بالا بره و بندازن گردن احمدی نژاد.

  من به عنوان کسی که دو دوره به احمدی نژاد رای دادم، ازش خواهش میکنم که تا وقتی دستهای پلید امثال … و … و … رو نشده از موضعش کوتاه نیاد. مگه تا کی میشه استخوان لای زخم رو تحمل کرد؟

  و نرید انمن علی الذین استضعفوا فی الارض و …

 125. سید گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۸:۵۳

  سلام اگه میشه وقت مصاحبه دکتر را اعلام کنید

 126. عیسی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۲۷

  سلام

  اگر یک پارچ آب یخ روی آقای جوانفکر بریزید باز هم تکون نمی خورد چون ایشان خود را به خواب زد.البته برای امثال جوانفکر و مشایی و…خود را به خواب زدن به رویا ی منجر شود و گره از کار باز کند

 127. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۳۱

  اقای جوانفکر ما میدونیم دکتر هنوز دلش پاکه ولی ما دور او یک پرانتز گذاشتیم .شما و دوستانتان اگر خیلی دلتان برای ایران و اسلام میسوزد خواهش میکنم تمنا میکنم التماس میکنم بروید کسی برای شما فرش قرمز پهن نکرده بود و به شما و دوستانتان رای نداده بود . اقا اصلا مشایی مرجع تقلید. ملت او را نمیخواهد باید چه کسی را ببیند؟!!!! سایه دکتر ولایتیمان مستدام

 128. همشهری گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۳

  نویسنده مطلب نه تنها جوانفکر نیست بلکه فردی است چاپلوس و متملق که چیزی از صداقت ووفاداری نمی داند چون با این تملق گویی وفاداری اثبلت نمی شود بلکه آبروی احمدی نژاد را می برد واز صداقت ایشان سو استفاده می کنن. خدا هدایتشان کند انشاالله

 129. حسین گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۸

  امروز دکتر عزیز در هیات دولت شرکت می کند تا کور کند چشم دشمن را ایول

  و خداوند بار دیگر منافقان و معاندان را رسوا کرد

  درود بر احمدی نژاد ولایی
  خسته نباشی جوانفکر خوش فکر و مومن که سرباز واقعی برای حضرت اقا هستی

  زنده و جاوید باد سید علی خامنه ای

 130. ایرانی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۸

  خوبه ادم تمام حقایق ها رو قرار بده نه گلچینی از نوشته های افراد رو اونم در جهت منافع شخصی
  سلام نکردن من از بی ادبی نیست سلام رو باید به جوانمرد کرد که تحمل حرفها رو داره و در راه صذاقت گام بر میداره نه جوانفکر که تحمل حتی یک نظر شخصی رو نداره
  اوف به شما

 131. محمد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۸

  جناب جوانفکر از مطلب شما واقعاً ممنونم
  خداوند دکتر احمدی نژاد و شما را برای این انقلاب و ملت نگه دارد
  ما پیروز هستیم و خدا با ماست لذا اهمتی ندارد که اصولگرایان با دولت باشند یا نباشند
  والله متم نوره و لو کره المشرکون

 132. حامد گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۵

  اینجا دنیاست ، کوچه امتحان ، دوراهی رستگاری و گمراهی … وما فرزندان خمینی روح خدا این را در کلاس او آموختیم …
  دلهایمان از خزان دل رییس جمهور ، خزان است …
  ولی همه اون کسانی که اسلامشون خاله بازی و کاشف فتنه شدند بدونند …
  به قول شریعتی معلم : انجایی که تقدیر نیست تدبیر بی فایده است .
  حضرت استوانه و نخودی ها بدونند که این تدبیر شان مایه خیر و برکت برای حزب الله خواهد شد اگر خدا بخواهد …
  الهم ارزقنا توفیق خدمته صادقه

 133. عابدینی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۵:۲۶

  سلام خدمت رئیس جمهور عزیزم آقای دکتر احمدینژاد
  مخاطب این چند خط فقط شخص شخیص دکتر احمدینژاده و لا غیر
  آقای دکتر با این عمره بیست و چند ساله ام به جرئت میگم که شما باعث برکت زیادی از خیلی جنبه ها به خصوص از لحاظ معرفتی برای نسل سوم شدین و نقطه عطف تاریخ ایران ما بودین…شما وقتی اومدین و گفتمان امام خمینی (ره) رو در سایه ولایت فقیه زنده کردین به انتخابم احسنت گفتم و دور بعدی هم در آن کشاکش صحنه های فتنه با نذر و ادای هشت هزار صلوات با یقین کامل چشم به حضور دوباره شما دوختم… چون مطمئن بودم که خدای ایران” احمدی نژادی “هایی میتونه رو کنه که از عهده ی شکرش شاید باز بمانیم..

  آقای دکتر در حسن انتخاب شما همین بس که همه با وضو بهتون رای دادیم و در هر قنوت نماز جمعه با صدق دل پیروزیتان را از درگاه رب العالمین خواستیم… و شهر من که به شهر اولینها معروف است شاید اولین شهری بود که دوباره فردای نماز جمعه مردمش در مصلی جمع شدند و نماز شکر به جا آوردند…

  رئیس جمهور محبوبم قبل از اینکه به درد دل شما گوش داده باشم میخواهم از این خط به بعد با شما درد دلی داشته باشم … از شما خواهش میکنم خواهش میکنم هرگز فکر نکنید که در طی این مدتی که انواع و اقسام زخمها تهمتها و ناملایمتیها را به جان خریده اید تنها بوده اید نه! این موج همه دوستدارانتان را شامل میشد…
  البته فشار روی دوش شما بوده آری ! ولی دعایمان با اشکهایمان بدرقه راهتان بوده… با ناراحتیها و شادیهایتان غمخوار و شریک بوده ایم. و کیست که نداند برای چه بود!برای جمهوری اسلامی ایران.

  اقای دکتر شما دقیقا با بابای من همسنید . آیا اجازه دارم مثل دخترتان درد دلم را به شما بزنم؟؟
  آن روزها و این روزها که مدام نیش و کنایه آشنایان و دوستان را میشنیدیم و میشنویم “که چی شد رئیس جمهور ولاییتان همونی که به خاطر رهبری رای آورد حالا جلوی رهبر میایسته!!”دلمون آتیش میگیره …
  دکتر جان در این مدت در کنار درد بحرین بر قلبمان و زخم شهادت برادرهایمان در بحرین نمک زخمی را هم تحمل میکنیم که آن غیبت شماست…رئیس جمهور عزیزم بیا و به این زخمهامان با آن دستی که همیشه به خاطر فشار کار میبندیش مرهمی بگذار …بیا و امید دجالان را نامید و قلب جوانان این مرز و بوم راجلایی دوباره ده.
  آقای دکتر من مطمئنم که شما با آن دل دریایی و روحی ولایی دشمنان نظام را سرجایش مینشانید…

  دلم برای احمدینژاد تنگ شده… همون احمدینژاد خالص و تنها که هیچ کس دیگه ای جز رهبر حامیش نبود…هر دوتونو دوست دارم.
  دکتر جان نرو. بیا و به این ولایی نماهایی که تازه گل کردن درس ولایتمداری بده .
  تمام

 134. صنایع نیوز گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۱۹

  http://www.sanayenews.com/1389-10-22-12-45-15/32184-%D8%A2%D8%BA%D9%88%D8%B4%20%DA%AF%D8%B4%D9%88%D8%AF%D9%87%20%D9%85%D9%88%D9%84%D8%A7%20%D8%AA%D9%88%20%D8%B1%D8%A7%20%D9%85%DB%8C%20%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF.html

 135. محمدسعید گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۹

  در یکی از نظرات نشته شده:
  «معلوم نیست، چرا وزارت ارشاد که اخیرا تعداد قابل توجهی از سایت های خبری حامی دولت را فیلتر کرده است در اقدامی مشابه و البته عدالت محور، سایت هایی نظیر این سایت هتاک و سبک را فیلتر نمی کند!
  به راستی چرا ؟»
  در جواب این دوست مان می گویم که این سایت ها و بلاگ ها با فشارهای آقای … و دستور مستقیم … و با هماهنگی اشخاصی خاص از وزارت … بدون طی مراتب قانونی و تفهیم اتهام بسته شده اند.
  به عنوان مثال سایت همت آنلاین بیش از چهار ماه پیش به علت درج نامه شخصی به نام حسین قدیانی
  که خطاب به رئیس قه قضائیه نوشته شده بود، فیلتر شد.
  نکته جالب در این ماجرا این است که وبلاگ شخصی قدیانی رفع فیلتر شد ولی همت آنلاین هنوز فیلتر است. و تفهیم اتهام هم نشده است.
  و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

 136. عابدینی گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۵

  آقای جوانفکر چرا مطلب من رو تایید نکردین تا دکتر ببینه؟
  واقعا که…

 137. نویسنده رییس جمهور ایرانیان گفت :

  اردیبهشت ۱۱م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۷

  رییس جمهور ایرانیان به علت اعتراض به هتاکیهای زشت مدعیان بصیرت به رییس جمهور و یارانش فیلتر شد…
  از جنابعالی درخواست میکنم پیگیری نمایید تا وبلاگهای حامی دولت ارزشی هرچه سریعتر باز شوند…
  بنده از سال ۸۷ که احساس کردم دولت مورد هجمه شیفتگان قدرت است این وبلاگ را تاسیس نمودم و قبل از انتخابات ۸۸ و نیز در ایام فتنه مورد زشت ترین الفاظ و تهدیدات قرار گرفتم اما با توکل به خدا راهم را ادامه دادم…
  اینک وبلاگ من از سوی همرزمان فیلتر شده…
  هم از فتنه گران باید بخوریم و هم از خودی؟؟؟؟؟؟؟
  جالب است…ایران تنها کشوریست که وبلاگهای حامی دولت در آن فیلتر می شوند…!!!!

  یاور همیشگی رییس جمهور و دوستدار یاران صدیق او
  مسعود تبریزی نویسنده “رییس جمهور ایرانیان”

 138. عمار گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۰۵:۴۶

  سلام
  چرا نظر مرا هنوز تایید نکرده اید؟؟؟

 139. عمار گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۰:۴۶

  سلام آقای جوانفکر
  متن شما را خواندم. آیا واقعا دکتر اینچنین ناراحت است؟ واقعا می خواهیم بدانیم.
  ما از طرفداران بسیار سرسخت دکتر احمدی نژاد هستیم. یعنی تا زمانیکه دکتر پشتیبان ولایت فقیه (امام خامنه‌ای) و ادامه دهنده‌ی راه امام و شهدا باشد ما همه‌جوره پشت او ایستاده‌ایم و بی قید و شرط حمایتش می‌کنیم . تا کنون نه تنها لحظه ای بلکه حتی ذره ای هم شک به دل راه نداده ایم. ما دکتر احمدی نژاد را همه جوره پشتیبان امام خامنه ای و بسیار دلسوز و فداکار برای ساختن ایران و بسیار شجاع و پایدار در راه بیداری انسانها می دانیم. دکتر حقیقتا مرد عمل و دین است. این های و هوی ها هم از آخرین تیرهای ترکش دشمنان است که همه جوره در برابر احمدی نژاد کیش و مات شده اند. در فتنه ۸۸ یک سری راه کارهای شکست خورده را پیاده کردند و جواب نداد حالا به خیال خام خودشان به روش های جدید متوسل شده اند غافل از اینکه این حرکات ایذایی نخ نما شده در برابر اراده صخره گون ملت ایران بسیار نا کار آمد و سست است. همانطور که امام خامنه ای فرمودند: («للباطل جوله»؛ باطل یک جولانى میکند، اما این جولان سرانجامى ندارد.) ما دکتر احمدی نژاد را به راحتی به دست نیاورده ایم. ما تا آخر برای این بزرگ مرد شجاع تاریخ ایران ایستاده ایم. و بدانید که برای ما که به صداقت اخلاص مرام و ولایت پذیری دکتر ایمان داریم تایید او از هر شخص برای ما کافی است که آن شخص را حمایت کنیم. ما می دانیم که راهی که دکتر در آن قدم گذاشته راهی بسیار دشوار و پر فراز و نشیب است: در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم /سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور. دکتر بداند که در این راه تنها نیست. اول از همه خدا پشت و پناه اوست و یقینا صاحب الزمان از او راضیست و دعای امام خامنه ای پشت سر او و تمام این ملت و تمام آزادگان جهان در کنار او هستند. همان طور که امام خامنه ای فرمودند:(طبیعت کار، همین است. اگر ملتى با نام خدا، با یاد خدا، براى خدا، در راه خدا، به سمت اهداف الهى حرکت کند، خداى متعال او را کمک میکند. امروز ملت ما بحمداللَّه اینجورى است. مسئولین ما، ملت ما، دولت ما زحمت میکشند، تلاش میکنند. در این کشور، در جهت اهداف الهى دارد کار میشود؛ لذا خداى متعال کمک میکند.) و ما میدانیم که دکتر بیش از هر کسی به این راه پرخطر واقف است و همانطور که تا کنون نشان داده احمدی نژاد مردی نیست که از اخم و دندان تیز کردن دشمن بهراسد و غم به دل راه دهد. او به راهش ایمان دارد.
  به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست/که مونس دم صبحم دعای دولت توست

 140. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۱۷

  خداخیرتون بده قرار بود شماره موبایل بنده رو درج نکنید

 141. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۲م, ۱۳۹۰ در ۲۲:۳۸

  آقا مهدی
  با سلام
  از اینکه در انتشار شماره همراه شما بی توجهی شده ، پوزش می خواهم.
  موفق باشید

 142. مهدی گفت :

  اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۹

  خواهش میکنم.شما هم موفق باشید.

 143. اصولگرا گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۱:۲۸

  حاج اکبر
  یه مطلب تو وبلاگت گذاشته بودی که این مطالبی که به رهبری منسوب می کنند جعلی است و این حرف ها. یادته ؟
  هرچی گشتم اون مطلب رو پیدا نکردم . ورش داشتی ؟
  از تو بعیده حاج اکبر . من فکر می کردم از هرچی که بهش اعتقاد داری دفاع می کنی.

 144. علی‌اکبر جوانفکر گفت :

  اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۰ در ۱۶:۲۱

  اصولگرای محترم
  با سلام
  در مطلب آمده بود که رسانه های دروغ پرداز و اقتدارگرا با جعل خبری منتسب به رهبر معظم انقلاب … این مطلب در بخش نوشته های پیشین وجود دارد و حذف نشده است.
  موفق باشید

 145. حامی ولایت گفت :

  اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۹

  آقای مثلا جوانفکر
  شما که مدعی ازادی بیانید چرا سوال مرا در مورد علی یعقوبی جواب ندادی
  کاملا مشخص است که اکثر این نظرات را خودت نوشتی
  شما یک مشت منحرف هستید دست از سر منتخب ملت بردارید

 146. سید مهدی گفت :

  شهریور ۲۸م, ۱۳۹۰ در ۰۹:۴۸

  بسم الله الرحمن الرحیم
  تبعیت بی چون و چرا و بدون درنگ مگر از ویژگی های ولایتمداران نیست
  مگر ولایت فقیه با ولایت معصومین (سلام الله علیهم اجمعین ) تفاوتی دارد
  مگر این شخص کیست و چیست در مقابل فرمان امام خامنه ای
  حتی اگر کسی بود باید بدون درنگ تبعیت می کرد حالا که او کسی نیست و مخالفان او بزرگتر از آنند که وقت خود را در نقد او تلف کنند (مانند آیت الله مصباح و آیت الله علم الهدی و…)
  ما دوستدار همان احمدی نژاد ولایی هستیم وگر نه با هیچ احدی عقد اخوت نبسته ایم !
  در آخر الزمان راه منحصر است احتیاط!!! حضرت آیت الله بهجت اعلی الله مقامه الشریف
  والسلام

RSS نظرات این نوشته · آدرس دنبالک

ارسال نظر